OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...
przedmioty promowane
partnerzy serwisu
reklama

o nas

 1. Trochę historii
  • Taniec.info, to serwis, który istnieje w wirtualnej rzeczywistości od dawna. Przez długi czas tkwił zagubiony gdzieś w niezmierzonych przestrzeniach sieci internetowej, dryfując samotnie i czekając na swój czas.
  • Jego łącznikiem z naszą rzeczywistością był wykorzystywany przez wielu tancerzy tańca towarzyskiego formularz szukam partnera. Z prostego narzędzia mającego pomóc jego twórcy w znalezieniu partnerki do tańca, stał się miejscem, gdzie partnerów szukają tancerze z całej Polski.
  • Twórcy taniec.info udało się na szczęście swój serwis odnaleźć i oto przed Wami całkowicie przeprojektowany, w nowej szacie graficznej, cały dla Was – portal taniec.info.
  • Wiedzcie, że to co widzicie przed sobą, to dopiero początek. Ciągle go usprawniamy i pracujemy nad nowymi elementami portalu. Nie pozwolimy już taniec.info zagubić się w sieci. Wręcz przeciwnie, będziemy się starać aby skupiał coraz większą społeczność taneczną i stawał co raz bardziej użyteczny.
  • Naszą misją jest stworzyć miejsce, do którego każdy człowiek związany z tańcem, towarzyskim, nowoczesnym czy orientalnym, znajdzie powód, żeby często zaglądać.
 2. Dla kogo?
  • Dla wszystkich, dla których taniec stanowi ważny element w życiu. Choć na początku taniec.info skupiał się jedynie na tańcu towarzyskim, teraz staje otworem dla wszystkich stylów tanecznych.
 3. Od kogo?
  • Pomysłodawcą i twórcą serwisu jest Daniel Nguyen – informatyk i tancerz, czyli idealne połączenie: jako informatyk wie jak zadowolić użytkowników internetu, jako tancerz wie jakich informacji i narzędzi oczekuje każdy tancerz.
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2022-09-19, 23:44:52