OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Polski Latin": 2021-11-20, Bełżyce LIDER - Lublin lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

MISTRZOSTWA POLSKI Polskiego Towarzystwa Tanecznego
w tańcach latynoamerykańskich na 2021 rok

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
MISTRZOSTWA POLSKI Polskiego Towarzystwa Tanecznego
w tańcach latynoamerykańskich na 2021 rok
Bełżyce, sobota 20 listopada 2021 r.
Organizator: TKS LIDER z Lublina, PTT, Gmina Bełżyce
Prowadzenie: Maciej Gołębiowski
Muzyka: Jarosław Michałek - Kraków
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, Mistrz. Polski, Latin
14-15, Mistrz. Polski, Latin-MP
16-20, Mistrz. Polski, Latin-MP
Senior 1, Mistrz. Polski, Latin
Senior 2, Mistrz. Polski, Latin
Senior 3, Mistrz. Polski, Latin
Senior 4, Mistrz. Polski, Latin
16-18, Mistrz. Polski, Latin-MP
Pow. 18, Mistrz. Polski, Latin-MP
Pow. 18, MP Zawodowców, Latin MPz
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            1
   2 A+S - Częstochowa            2
   3 Akademia Tańca - Kielce      2
   4 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    9
   5 AKSEL - Rzeszów              4
   6 ANIMA DANZA - Głogów         1
   7 ASTRA - Szczecin             4
   8 BALLROOM - Lublin            1
   9 BLACK DANCE - Gdańsk         3
  10 CANTINERO - Tomaszów Maz.    9
  11 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
  12 CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI    3
  13 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    1
  14 CLASSIC - Warszawa           1
  15 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  16 DANCE CENTER - Poznań        1
  17 DANCE COMMUNITY              2
  18 DANCE PROJECT- Wrocław       4
  19 DANCECLUB - Szczecin         4
  20 DUET - Warszawa              3
  21 ELITA - Kraków               2
  22 ETIUDA - Radomsko            2
  23 FAST-STEP Warszawa           4
  24 GASIEK - Rzeszów             1
  25 GRACJA - Zielona Góra        8
  26 IGLICA - Wrocław            11
  27 IMPERIA - Kraków             5
  28 IMPULS - Chorzów             2
  29 KADRYL - Białystok           2
  30 KICK - Kielce                1
  31 KIEPURA - Wrocław            2
  32 KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA       1
  33 K-STUDIO Krosno              1
  34 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        7
  35 LEWANDOWSKI - Bolesławiec    1
  36 LIDER - Lublin               2
  37 LORENZO - Gaj Mały           1
  38 MARGO - Leszno               4
  39 MASTER DANCE - Gliwice       1
  40 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  41 M-TEAM - Kraków              3
  42 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  43 PERFECT STYL - Kraków        5
  44 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    1
  45 POLISH CLUB - Warszawa      20
  46 REPLAY - Złotoryja           1
  47 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  48 RONDO - Rybnik               1
  49 ROYAL DANCE - Szczecin       3
  50 S.T. Krystian Krzemiński     1
  51 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    3
  52 STARLIGHT   Zielona Góra     1
  53 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    3
  54 SUKCES - Jaworzno            9
  55 Śląski Klub Taneczny - Ka    2
  56 TAKT - Chełm                 1
  57 THOMAS DANCE - Kraków        1
  58 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    3
  59 ZAMEK - Lublin               2
  60 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Demianiuk Adrian, Suda Oliwia                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  17
   5         2 Kalinka Franciszek, Srebrzyńska Maria              KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/  17
   7         3 Kosecki Nataniel, Gajek Weronika                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/  17
   9         4 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  17
   6         5 Koliński Szymon, Guja Emilia                       SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  17
   4         6 Dziubenko Misza, Garcia Gabriela                   M-TEAM - Kraków           małopolski           6/  17
   8         7 Kotkowski Nikodem, Hoppe Oriana                    SUKCES - Jaworzno         śląski               7/  17
   1         8 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  17
  11      9-11 Muśnicki Grzegorz, Gawron Aleksandra               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki        9-11/  17
  12      9-11 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            STARLIGHT   Zielona Góra  lubuski           9-11/  17
  16      9-11 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom      9-11/  17
  15        12 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski        12/  17
  14        13 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki         13/  17
  13        14 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski        14/  17
   2        15 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk        15/  17
  17        16 Włodarczyk Wiktor, Rzadkowska Marika               Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk        16/  17
  10        17 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk        17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41       4-5
   2      X     1   X   X    2  X X  X X  4  X XX X    4 XX XXXXX   7    18          
   3 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    43         1
   4 XXXX  XXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XX X XXXX  7    38         7
   5 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    42       2-3
   6 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    40         6
   7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       4-5
   8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       2-3
   9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X   XXXX   5 X XXXXXX   7  XXXXX XX  7    36         8
  10  XX        2   X X      2  XXX X  X  5 X X        2 X X     X  3    14          
  11 X XXXX  X  6 X XX   XX  5 X X  XXXX  6 X X XX XX  6 X XXXXXXX  8    31     10-11
  12 X  XXX XX  6 XXX XX XX  7  X XX X X  5  XXXXX XX  7  X XXXXXX  7    32         9
  13 XX X XXX   6  X    X    2 XXXX  XXX  7  X    X X  3 XX    X    3    21          
  14   XXXXXX   6     X XXX  4   X  X X   3 X XXXXXXX  8   XXX   X  4    25          
  15 XXX X X    5  XXX XX X  6 XXXXXXXX   8 XXXX XX    6 XXX X X X  6    31     10-11
  16 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXX    6  XX X      3  XX  X     3    28        12
  17 XXX X   X  5 X  X X     3 XX  XX  X  5        XX  2      X X   2    17          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 X XXX  X   5 X      X   2 X   X XXX  5 X      XX  3 X      X   2    17          
   3 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
   4 XX X XX    5 XX X XXXX  7 XX X XX    5  X X XXX   5  X X  X    3    25         6
   5 X XXXXX X  7 X XXXXX X  7 X XXX X X  6 X XXXXX X  7 X XXXXXXX  8    35       2-3
   6  X  X  XX  4  X  XX X   4  X XXX X   5  XXXXXXX   7 XX XXX X   6    26         5
   7 XXXXXXXX   8 XX XX X    5 XXXXX XX   7  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8    35       2-3
   8 XX   X XX  5   XX XX X  5  XX    XX  4 XXX  X XX  6   X X  XX  4    24          
   9   XX XXXX  6  XXXXXXX   7    XX XXX  5  X XX      3  XXXXXX X  7    28         4
  11         X  1         X  1      X  X  2 X       X  2      XX X  3     9          
  12     X      1     X   X  2  X   X     2     X X    2 XX         2     9          
  15   X   X    2 X X        2   X  X     2   X        1   X        1     8          
  16  X         1  XX    X   3 X X        2 X X        2 X          1     9          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   3 121314211 1,0 111213211 1,0 111113211 1,0 111113111 1,0 112111211 1,0    5,0    1
   4 435566343 4,0 336666433 5,0 336566543 6,0 336666654 6,0 336566555 5,0   26,0    6
   5 263131552 3,0 262121542 2,0 262321432 2,0 262321432 2,0 261222432 2,0   11,0    2
   6 516645626 6,0 625555626 6,0 625644326 4,0 425434526 3,0 625655626 6,0   25,0    5
   7 342223135 2,0 443344155 3,0 443235154 3,0 553245245 4,0 453334164 4,0   16,0    3
   9 654452464 5,0 554432364 4,0 554452665 5,0 644552363 5,0 544443343 3,0   22,0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Pacan Antoni, Bilińska Nikola                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  21
  23         2 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  21
  25         3 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  21
  41         4 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/  21
  35         5 Sabat Antoni, Prochownik Kaja                      IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  21
  34         6 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/  21
  22         7 Cyran Juliusz, Nocoń Maja                          SUKCES - Jaworzno         śląski               7/  21
  29         8 Madej Michał, Nędza Oliwia                         IMPERIA - Kraków          małopolski           8/  21
  38      9-10 Szymczyk Bartosz, Kvet Ana                         POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki        9-10/  21
  39      9-10 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski           9-10/  21
  24        11 Ivaneiko Maksym, Fibic Emilia                      RONDO - Rybnik            śląski              11/  21
  36        12 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski            12/  21
  26     13-14 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski       13-14/  21
  28     13-14 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski      13-14/  21
  30        15 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski          15/  21
  37        16 Szostak Igor, Witkowska Natalia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          16/  21
  42        17 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski        17/  21
  33        18 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski            18/  21
  40        19 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          19/  21
  27        20 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        20/  21
  21        21 Banasiak Jakub, Jabłońska Dominika                 4STEP - Siechnice         dolnośląski         21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 XXX  X X   5      X X   2            0        X   1      X X   2   X   X    2    12          
  22 XX  XXXXX  7 XX XX XXX  7 XXXXX XXX  8 XXX XXX X  7 XX    XX   4 XX XX XXX  7    40         8
  23 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9    49         2
  24  XXXX XXX  7  X X  XXX  5  X XX  X   4  XXX  XXX  6  XXXX  X   5  X XX XXX  6    33        10
  25 X  XXXXXX  7 XX  X XX   5 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    46         4
  26 X XX XXXX  7   XX XX    4   XX XX    4   XX       2   XX XX    4   XX  X    3    24          
  27     XX     2   X  X     2 X    X  X  3 XX   X     3  X      X  2 X          1    13          
  28  X X XX X  5 X X XX  X  5 XXX    X   4   X  X  X  3   X XX     3  X  XX  X  4    24          
  29  X X  XX   4 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXX   XX  5    43         6
  30        X   1   XX XX    4 X XX       3 X XXXX     5 X XX X  X  5 X X  X     3    21          
  32 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    51         1
  33   XX       2    X X     2   XX XXX   5        X   1   XX   X   3    X XX    3    16          
  34 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXX X  7 XXXX  XXX  7    47         3
  35 XXXXX X X  7 XX X  XXX  6  X XXXXXX  7    X  XXX  4 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         7
  36   XXX      3  XXXXX  X  6  X XXX  X  5    X XX    3  X XX   X  4  X XXX X   5    26        12
  37   X  X XX  4   X X   X  3   X   X X  3     X   X  2 X       X  2 X   XXX X  5    19          
  38 X X   XXX  5 XXX XX XX  7 X X XX  X  5 XXXXXXXXX  9 X   XXXX   5 X    X XX  4    35         9
  39 XX  XX     4 XXX X  X   5 XX   X X   4 XXX XX X   6 XX  XXXX   6 XXX XX X   6    31        11
  40  X      X  2       X X  2     X   X  2  X  X   X  3   X  X  X  3      X  X  2    14          
  41 XXXXXXX    7 XXXXXX X   7 XXXX XXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXX XXX  8 XXXXXX XX  8    45         5
  42 X  XX      3 X  X  X    3 X   X X X  4 X     X    2   X   X    2   X X X    3    17          
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  22 XX   X  X  4 X  XX X X  5 XX X X  X  5 XX X X  X  5 X  X X  X  4 XX  XX  X  5    28          
  23 XX XXXXXX  8 XX  X  X   4  XXXXXX    6 X   XX X   4 X  XXXXX   6 XX XXXX    6    34         6
  24   XXX   X  4    X  X    2         X  1            0  X         1        XX  2    10          
  25 X X XXXX   6 X X XX X   5 X X XXXXX  7 XXXXX X    6 X XXXXXX   7 X  XX XX   5    36         4
  29  XX  X     3  XX XX XX  6  XX   XX   4   X   X X  3  XX XX  X  5  X  XX     3    24          
  32 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    52         1
  34  X X XXXX  6  XXX XXXX  7  X XXXXXX  7 XXXX XXXX  8    XX XXX  5   XX  XXX  5    38         3
  35   XX  X X  4  XXX XX X  6   XX  XXX  5  XXXXXXXX  8 XXX  XX X  6 X XX XX X  6    35         5
  36     XX     2     X      1            0     X      1            0     XX     2     6          
  38 X      X   2         X  1 X   X      2        X   1   X  X X   3   X    X   2    11          
  39  X  X X    3 XX   XX    4 X          1            0  X         1  XX        2    11          
  41 X XX   X   4 X XX   X   4 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7    39         2
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS            CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  23               225423443 2,0 235322234 2,0 336222343 2,0 335321226 2,0 335322342 2,0   10,0    2
  25               462234352 3,0 562233142 3,0 562344452 3,5 622134355 3,0 522243456 3,0   15,5    3
  32               111111211 1,0 111111311 1,0 111111211 1,0 111212111 1,0 111111211 1,0    5,0    1
  34               636655636 6,0 646644666 6,0 624653626 6,0 556663644 6,0 646654523 5,5   29,5    6
  35               544562165 5,0 424565455 5,0 445565165 5,0 444555463 5,0 463535164 4,0   24,0    5
  41               353346524 4,0 353456523 4,0 253436534 3,5 263446532 4,0 254466635 5,5   21,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Raczek Hubert, Wierciszewska Laura                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  22
  59         2 Pawłowski Kacper, Dederko Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  22
  63         3 Ujczak Paweł, Budzińska Małgorzata                 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/  22
  56         4 Mazur Jakub, Gryczka Marta                         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/  22
  49         5 Ferreira Andre, Bala Oliwia                        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/  22
  45         6 Antos Adrian, Świerk Wiktoria                      DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          6/  22
  65         7 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           7/  22
  58         8 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/  22
  55         9 Lipnicki Wojciech, Kubica Katarzyna                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               9/  22
  52        10 Kalynowycz Dmytro, Radziwoniuk Nikola              SUKCES - Jaworzno         śląski              10/  22
  48        11 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski              11/  22
  51        12 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki              12/  22
  46        13 Brzeski Bruno, Gomułka Krystyna                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          13/  22
  47        14 Ciosek Piotr, Balon Katarzyna                      PERFECT STYL - Kraków     małopolski          14/  22
  66        15 Zarzycki Gabriel, Lipowska Olga                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski         15/  22
  57        16 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia                       DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        16/  22
  61        17 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski              17/  22
  54        18 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski              18/  22
  64        19 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski              19/  22
  50        20 Gralak Mateusz, Oleba Magdalena                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        20/  22
  62        21 Szozda Maciej, Sobasik Marta                       MARGO - Leszno            wielkopolski        21/  22
  53        22 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  45 XX XX      4 XXXX  XXX  7 XX XXX  X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXX XXX  7    42         8
  46  X  X      2   X XXX    4 XX  XX     4  X  XX X   4 XXX XXXXX  8  X   X XX  4    26          
  47   X  X X   3    X X     2   XX X X   4   XX XXX   5    XXX     3   XXXXXX   6    23          
  48  XX XXXXX  7 XXXXXXXXX  9    X  X X  3  X X  XXX  5   XX    X  3     X   X  2    29     11-12
  49 XXXXXX  X  7 X XXXXX X  7 XXXXX X X  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXX XXX  7    45         5
  50     X   X  2      X X   2   X        1   X    X   2   X X      2      X     1    10          
  51  XXXXXXX   7  XXX X     4   XXXX X   5 XXXX X  X  6  XXX X XX  6  X X XX    4    32         9
  52 XXXXXXXX   8 XXXXX      5 XX XXXXXX  8 X XXXXX X  7 XX XXXXXX  8 XX XXX XX  7    43         7
  53            0            0            0      X     1   X        1            0     2          
  54 X  X  XX   4 X     XX   3 X    XX    3 X     X    2 X     X    2 X     X    2    16          
  55 X  X XX X  5 XX XX X X  6 XX X  X X  5 XX XX X    5 XX X XX    5 XXXX  X    5    31        10
  56 XXXX XXXX  8 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXXXXX XX  8    48       3-4
  57   X    XX  3   X X  XX  4   X    XX  3     X   X  2    X    X  2   XXX   X  4    18          
  58 X  XXXXXX  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXX XX  8 X  XXXXX   6 XX XXXXX   7    44         6
  59 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    54         1
  60 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    53         2
  61 X XX XX    5 X          1 X X   X    3 X    X     2 X X   X    3 X X     X  3    17          
  62    X       1   X        1    X X     2   X        1            0      XX    2     7          
  63 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    48       3-4
  64            0      X  X  2  X     XX  3         X  1      X     1  XX   X X  4    11          
  65 XX  X X X  5 XXX XXXXX  8   X X  X   3    XX XX   4  XX X  X   4  XX XX X   5    29     11-12
  66  XX    XX  4  X     X   2  XX XXXXX  7  X         1  X     XX  3 XX     X   3    20          
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  45 XX         2   X X XXX  5      XX X  3 XXXX  X    5   X  XX X  4 X XXX X X  6    25         6
  48    X    X  2  X      X  2            0      X     1  X         1  X         1     7          
  49 X XXXXXXX  8 X XXX X    5 X XXXXXX   7 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8   X  XXX   4    40         5
  51   X   X    2            0   X     X  2   X        1            0   X        1     6          
  52     X      1 X  X X     3 X  X X     3            0 X X X      3 X   X      2    12          
  55  X X X     3    X       1  X X       2  X XX      3  X X       2  X X X     3    14          
  56 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XX XXX  7 XX XX XXX  7 XX XXXXX   7 XX XXX XX  7    44       3-4
  58   X  XX    3      X     1   X  X     2   X     X  2   X  XX X  4  X   XX    3    15          
  59 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXX XXX  7    52         1
  60 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    49         2
  63 XXX XX XX  7 XXX XXXXX  8 XX  XXXXX  7 XX  XXXXX  7 XX XXX XX  7 XX XXXXXX  8    44       3-4
  65        X   1  XX  X X   4  XX X  X   4      X X   2        X   1   X  X XX  4    16          
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS            CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  45               653464665 6,0 553364356 5,0 653466366 6,0 553465666 6,0 553363345 4,0   27,0    6
  49               564553246 5,0 664653445 6,0 564655445 5,0 664652455 5,0 664654564 6,0   27,0    5
  56               326346454 4,0 226446664 4,0 226322654 3,0 326346244 3,0 326446456 5,0   19,0    4
  59               232121332 2,0 332121522 2,0 342131522 2,0 232121332 2,0 241121622 2,0   10,0    2
  60               111215111 1,0 111215111 1,0 111213111 1,0 111213111 1,0 112215111 1,0    5,0    1
  63               445632523 3,0 445532233 3,0 435544233 4,0 445534523 4,0 435532233 3,0   17,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Miszczuk Mateusz, Wessalowska Joanna               CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             1/   6
  74         2 Nędzewicz Mirosław, Roszak Barbara                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   6
  75         3 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   PERFECT STYL - Kraków     małopolski           3/   6
  76         4 Solarz Tomasz, Borkowska Katarzyna                 KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           4/   6
  77         5 Urman Michał, Pietrucha - Głowacka Justyna         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   6
  72         6 Markowski Wojciech, Damasevich Natallia            BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  72 666663666 6,0 666666666 6,0 666666666 6,0 666666666 6,0 666666666 6,0   30,0    6
  73 232111331 1,0 231111232 1,0 231123213 1,0 242323234 3,0 142423224 2,0    8,0    1
  74 113422512 2,0 112422421 2,0 113411432 2,0 113431421 2,0 223331533 3,0   11,0    2
  75 325256223 3,0 325343314 3,0 325232324 3,0 325212113 1,0 435112312 1,0   11,0    3
  76 451334144 4,0 553234153 4,0 552345151 4,0 451144352 4,0 351244141 4,0   20,0    4
  77 544545455 5,0 444555545 5,0 444554545 5,0 534555545 5,0 514555455 5,0   25,0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   9
  81         2 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   9
  82         3 Nadolny Robert, Kubalska-Nadolna Agata             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   9
  79         4 Choromański Grzegorz, Winiarska-Choromańska Agnies CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         4/   9
  72         5 Markowski Wojciech, Damasevich Natallia            BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski             5/   9
  78         6 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         6/   9
  84         7 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          7/   9
  80         8 Dańko Przemysław, Wójcik Nina                      LEWANDOWSKI - Bolesławiec dolnośląski          8/   9
  83         9 Niewiadomski Paweł, Lus-Sałdyka Anna               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  72 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7    39         3
  78 XXXXXXX X  8  XXX XXXX  7 XX  XX  X  5 XXX  X  X  5  XXXXXXXX  8    33         4
  79 X X XXXX   6 XXX X XX   6 XXXXX XX   7 XXX   XX   5 XXXX  XXX  7    31         5
  80 XXXX   X   5 X XX X     4 X XX       3     X X X  3   XXX      3    18          
  81 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  82  X   XX X  4 XXX XXX X  7 X XX XX    5 X XXXXX X  7 XXX  XX X  6    29         6
  83      X  X  2    X X  X  3       XXX  3  X X   X   3 X   X      2    13          
  84    XX  XX  4     X  XX  3  X  XX XX  5    XXX X   4      X XX  3    19          
  85 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  72 516361626 6,0 526242616 4,0 514451616 4,0 516141616 4,0 616261516 6,0   24,0    5
  78 625644533 4,0 635656543 6,0 636665544 6,0 634655563 6,0 524655664 5,0   27,0    6
  79 343536465 5,0 363465455 5,0 243346365 3,0 355466355 5,0 251443355 4,0   22,0    4
  81 252225112 2,0 152321132 2,0 151212223 1,0 162313121 2,0 163334222 2,0    9,0    2
  82 464453354 3,0 444533324 3,0 465523452 5,0 443532434 3,0 445512433 3,0   17,0    3
  85 131112241 1,0 211114261 1,0 322134131 2,0 221224242 1,0 332126141 1,0    6,0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   9
  89         2 Kryczka Szczepan, Nidzgorska-Kryczka Marzena       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   9
  92         3 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   9
  88         4 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             4/   9
  84         5 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          5/   9
  91         6 Stępień Robert, Stępień Arleta                     STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         6/   9
  90         7 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         7/   9
  86         8 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/   9
  87         9 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  84  XX XXXXX  7       XXX  3  XXXX XXX  7   XXX XX   5  X      X  2    24         6
  85 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  86            0  XX  X X   4  XXX XXX   6      X     1 X XXXXXX   7    18          
  87 X  XX X    4 X  XX X    4 X     X    2 XX    X    3    X  X    2    15          
  88 XXXXXX XX  8 XXXXXX  X  7 XXXXXX  X  7 XXXXXXX X  8 XXX X   X  5    35         4
  89 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    44         2
  90 X XX X X   5 X    X X   3 X    X  X  3 X    X XX  4 X X  X X   4    19          
  91  X X XXXX  6  XXXX XXX  7     XX X   3  XXXXX XX  7  X XXXXXX  7    30         5
  92 XXX X X X  6 XXXXXXX X  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  84 555634424 4,0 566665433 6,0 566664424 5,0 466644433 4,0 566645443 5,0   24,0    5
  85 121213113 1,0 221313114 2,0 221215213 1,0 121213224 2,0 121113124 1,0    7,0    1
  88 444555561 5,0 444256665 5,0 454356555 4,0 544366645 5,0 435456655 4,0   23,0    4
  89 313141335 3,0 313121321 1,0 312131331 2,0 312131311 1,0 313331311 3,0   10,0    2
  91 666366656 6,0 655444556 4,0 645543666 6,0 655555566 6,0 654564566 6,0   28,0    6
  92 232422242 2,0 132532242 3,0 133422142 3,0 233422152 3,0 242222232 2,0   13,0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   4
  96         2 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           2/   4
  95         3 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                REPLAY - Złotoryja        dolnośląski          3/   4
  93         4 Miąskiewicz Adam, Miąskiewicz Danuta               CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  93 444443414 4,0 332443444 4,0 444443444 4,0 444444344 4,0 443442344 4,0   20,0    4
  94 213111122 1,0 211121131 1,0 112111231 1,0 112112112 1,0 212131211 1,0    5,0    1
  95 331332233 3,0 144334313 3,0 331232123 2,0 331233233 3,0 321213133 2,0   13,0    3
  96 122224341 2,0 423212222 2,0 223324312 3,0 223321421 2,0 134324422 3,0   12,0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 169         1 Zinchenko Artem, Staniszewska Maria                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  30
 147         2 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  30
 158         3 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  30
 143         4 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  30
 142         5 Boczar Kacper, Żaba Karolina                       SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  30
 154         6 Musiałowicz Filip, Skulska Ilona                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  30
 150         7 Kamiński Michał, Piejko Olga                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/  30
 149         8 Kaczmarek Damian, Brodacka Nikola                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  30
 159         9 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           PERFECT STYL - Kraków     małopolski           9/  30
 170        10 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          10/  30
 153     11-12 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski           11-12/  30
 160     11-12 Shcherbakov Andriy, Andruszko Zofia                IGLICA - Wrocław          dolnośląski      11-12/  30
 161        13 Sokołowski Dawid, Skóra Martyna                    DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski         13/  30
 157        14 Protasiewicz Piotr, Mąkowska Oliwia                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  30
 168        15 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  CLASSIC - Warszawa        mazowiecki          15/  30
 156        16 Popławski Ignacy, Romaniuk Julia                   POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki          16/  30
 151        17 Kruk Dawid, Haluch Nina                            SUKCES - Jaworzno         śląski              17/  30
 144        18 Dziedzic Michał, Bała Weronika                     KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          18/  30
 148        19 Gędłek Jakub, Więckowska Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski          19/  30
 165        20 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski         20/  30
 163        21 Szczotka Miłosz, Dąbrowska Julia                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          21/  30
 155        22 Ostrychniuk Taras, Pawlikowska Amelia              IMPERIA - Kraków          małopolski          22/  30
 152        23 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia                       DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        23/  30
 166        24 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski            24/  30
 167        25 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski              25/  30
 146     26-27 Goch Łukasz, Milewska Anna                         M-TEAM - Kraków           małopolski       26-27/  30
 164     26-27 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski      26-27/  30
 141        28 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko         łódzki              28/  30
 145        29 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski            29/  30
 162        30 Sozański Miłosz, Doktorczyk Martyna                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        30/  30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 141 X  XXX  X  5   X XX     3 XXXXX  XX  7  XX        2  XX X      3  XX  X X   4    24          
 142 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    53       1-2
 143 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    50      7-11
 144 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX X XXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXX X  7 XXX X XXX  7    45     18-19
 145   XX  X    3   X  X     2   XXXXXX   6   X  X X   3   XX   X   3   XX X X   4    21          
 146   XX X     3 X XX X X   5 X XX XXX   6 X XX  XXX  6 X XX X  X  5 X XXX X X  6    31          
 147 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    53       1-2
 148 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    50      7-11
 149 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9    50      7-11
 150 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXX XXX  8    52       3-5
 151  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX  XX X  6 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8    47     16-17
 152  X XXX XX  6  X XXXX X  6 X XX    X  4  XXXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    40     22-23
 153 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXX XX   7    48     14-15
 154 XXXXXXXX   8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    51         6
 155 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8  XXXX XXX  7  XXXX  X   5  XXXXXXXX  8    45     18-19
 156 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8    49     12-13
 157  XXX  X X  5 XX XXXXXX  8 XXXXXX  X  7 X  XXX XX  6 XX XXXX X  7 X XXXX XX  7    40     22-23
 158 XXX XXXXX  8 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    49     12-13
 159 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    52       3-5
 160 XX X  XXX  6 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7    47     16-17
 161 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXX X  7 XX  XXXX   6 XXX XX XX  7 XXX XXXXX  8    44     20-21
 162   X   XX   3   XX XX X  5      X     1    X XX    3            0      XX    2    14          
 163 XXXXXX XX  8 XX X    X  4 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX X XXXX  7    44     20-21
 164 X XX   X   4        XX  2  X  XXXXX  6 X XXXXX X  7 XXX  XXXX  7 XX   XX X  5    31          
 165 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXX XXX  8  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    48     14-15
 166 XXXXXXXXX  9 X XX X  X  5   XXX XX   5 X XXXXX    6   XXXXXXX  7    XX      2    34        24
 167 X XXXX XX  7 XX  X XXX  6  X   XXXX  5  X  XX     3 XXXX  XXX  7   XX X X   4    32          
 168 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    50      7-11
 169 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    50      7-11
 170 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    52       3-5
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 142 XXXXX XX   7 X XXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXXXX X  8    46         1
 143 XX  XXXX   6 XXXXXXXXX  9  XXXX XXX  7 XXXXXXXX   8 XXXX  XX   6 XX XX XX   6    42       3-4
 144 XX    X    3 XX    XX   4 X X   X    3 XX    X    3 X     X    2 X    XX    3    18          
 147 XXXXXXXXX  9 XXXX  XX   6 XXXX X  X  6 XXXX  X    5 XXXX  X X  6 XXXXXXX X  8    40       5-6
 148    X X     2  XXX       3  X X  X    3   XX X     3  XXX X  X  5    X       1    17          
 149 XX  X   X  4 XXX X   X  5 XX         2  XX XX  X  5 XX  XXXXX  7 XX      X  3    26     12-13
 150 X XX  XX   5 X  X  XX   4 X XXX XX   6 X  XX XXX  6 XXXXXXXX   8 XX X  XX   5    34       8-9
 151    XXXXXX  6      X  X  2  X  XXX X  5            0 XX  XX     4   X   X    2    19          
 152   X     X  2   X        1      X     1   X  X     2            0  XX  X  X  4    10          
 153 XXXXX XX   7 XX XX XX   6 XX XXXXX   7 XXXXX XX   7 XXXXXXXX   8  XXXXXXX   7    42       3-4
 154  XX  X  X  4  X  X X X  4  XXXX XXX  7  X XXXX X  6  XXXXXX X  7  X X XXXX  6    34       8-9
 155   XXX      3   X   X    2        X   1            0   X  X     2   X X X X  4    12          
 156  X   X XX  4 X X  X X   4      X XX  3 X X XX XX  6        XX  2     XX X   3    22          
 157    XX   X  3 X X  X XX  5   XXX   X  4  X X   XX  4    X X     2 X XXXX  X  6    24          
 158 XXX XXXX   7 XX XXXXXX  8 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7 XX XX XXX  7    45         2
 159 X  XX X X  5 X XXXXX    6 X XXXXXXX  8 X XX XXXX  7 X XXX  XX  6 X XXX  XX  6    38         7
 160  X X  XXX  5  X XXXX X  6 XX X   XX  5 XX  XXX X  6  X XX X X  5  X   X X   3    30        10
 161 X X    X   3   X XXX X  5 X X XXX    5   X  XXX   4 X X XXX    5 X   XX XX  5    27        11
 163       X X  2  X   X X   3   X  X X   3        XX  2     X  X   2      X X   2    14          
 165      X     1   XXXX  X  5   X  X  X  3    XXX     3        XX  2   X        1    15          
 166      X X   2            0   X        1            0   X        1            0     4          
 168 XXX  X  X  5 XX X X  X  5 XX      X  3 XX     XX  4      X     1 XXXX    X  5    23          
 169 XXXXXXXXX  9  X  X XXX  5 XX  X XXX  6 XX  X XXX  6  X XX XXX  6 XXX XXXXX  8    40       5-6
 170   XXXX     4    XX  X   3    XXX     3   XXXX     4 X XXXX XX  7   XXX XX   5    26     12-13
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 142   X XXXXX  6   X X XX   4  X XX XX   5   XXX  X   4   XX X X   4       X    1    24       6-7
 143 X XXX X    5  XXX  X    4 XX X  X X  5   XXXX  X  5  X X XXX   5   XX  XX   4    28         4
 147 XXXX    X  5 XX XX   X  5 X XX XX X  6    X    X  2 X  X    X  3 XX XX   X  5    26         5
 149  X   X     2 X X  X  X  4  X     XX  3  XX  XXX   5  X      X  2 XXX  X X   5    21          
 150 X XX   XX  5 X  X  XX   4 X XX   X   4 X      X   2 X  X  XX   4 X  X X XX  5    24       6-7
 153    X  X    2  XXX       3   XX  X    3  XXX  X    4   XX       2   XXX      3    17          
 154  X   XXXX  5  X   XXXX  5  X   XXX   4 XX   X XX  5 XX  XXXXX  7  XX  X XX  5    31         3
 158 XXX XXXX   7 X   X XXX  5 X   X  XX  4  XXXXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8    40         2
 159    XX      2 X XX X X   5    X X     2 X    XX X  4   XXXX  X  5       X    1    19          
 160  X         1  X   X  X  3 XXX XX  X  6 XX    X    3  X         1  XX     X  3    17          
 161 X      XX  3     X      1     XX     2 X   X      2 X   X      2 X   XXX    4    14          
 169 XX  XXXXX  7 XX  XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XX  XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    45         1
 170   XXXX     4   XXXX     4   X X      2   XXX      3   X X X    3    XX      2    18          
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS            CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 142               661453346 5,0 351451254 3,0 541553757 7,0 241553767 6,0 451554247 4,0   25,0    5
 143               452242465 4,0 632246467 4,0 353235576 6,0 653126475 5,0 564443475 5,0   24,0    4
 147               243135773 3,0 263124571 2,0 262141362 2,0 362244642 3,0 242137752 3,0   13,0    2
 150               576377637 7,0 475373645 6,0 474476644 5,0 577475556 7,0 677376666 7,0   32,0    7
 154               727761514 6,0 727765722 7,0 726764423 4,0 714762221 2,0 725762514 6,0   25,0    6
 158               334626251 2,0 546537336 5,0 635627231 3,0 436637334 4,0 336625331 2,0   16,0    3
 169               115514122 1,0 114612113 1,0 117312115 1,0 125311113 1,0 113211123 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 225         1 Kazakov Denys, Kowalczyk Julia                     CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  60
 239         2 Moisejenko Nikita, Melin Nikolina                  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/  60
 218         3 Jarosz Andrzej, Khrycheva Anna                     DUET - Warszawa           mazowiecki           3/  60
 201         4 Ahvanian Serhii, Mazhova Daria                     DUET - Warszawa           mazowiecki           4/  60
 237         5 Martsynyuk Oleksandr, Syta Daria                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           5/  60
 250         6 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  60
 246         7 Sangavicius Joris, Prylowski Natalia               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/  60
 223         8 Kardasiński Damian, Melnyk Liuda                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/  60
 219         9 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  60
 213     10-11 Gadko Konrad, Jaszewska Angelika                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       10-11/  60
 214     10-11 Gatnar Jiri, Mycek Aleksandra                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski      10-11/  60
 252        12 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki          12/  60
 207     13-14 Chernenko Sergii, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       13-14/  60
 238     13-14 Masłowski Mieszko, Karpińska Natalia               MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski           13-14/  60
 224     15-16 Kassin Michał, Szpak Zuzanna                       BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski         15-16/  60
 227     15-16 Klekowski Seweryn, Kwietniowska Oliwia             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           15-16/  60
 226        17 Kidybiński Paweł, Jabłońska Liwia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             17/  60
 229        18 Korbanek Szymon, Paprota Paulina                   DANCE COMMUNITY           pomorski            18/  60
 256        19 Wójcik Christof, Iskra Joanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski         19/  60
 254        20 Wiercioch Mateusz, Bandelewicz Magdalena           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          20/  60
 220        21 Jesionek Karol, Hanulak Alicja                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          21/  60
 203     22-24 Barakowski Michał, Niedobova Katarzyna             MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski           22-24/  60
 210     22-24 Dreling Mateusz, Gorczyca Sylwia                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       22-24/  60
 249     22-24 Szymczak Kamil, Pszczoła Natalia                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       22-24/  60
 216     25-26 Gułaj Sebastian, Francois - Molenda Estelle        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           25-26/  60
 245     25-26 Rusin Przemysław, Czulak Weronika                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski       25-26/  60
 242        27 Ostrowski Mateusz, Kowal Magdalena                 ELITA - Kraków            małopolski          27/  60
 215     28-29 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski           28-29/  60
 228     28-29 Konopiński Dawid, Magdziarz Katarzyna              ASTRA - Szczecin          zachodniopom     28-29/  60
 253        30 Trochymiuk Sebastian, Lemke Julita                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski         30/  60
 217        31 Główka Tomasz, Toczek Paulina                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          31/  60
 255        32 Wojszel Przemysław, Środa Wiktoria                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          32/  60
 241     33-34 Nowoświat Mikołaj, Samek Magdalena                 ELITA - Kraków            małopolski       33-34/  60
 259     33-34 Ziuziański Aleksander, Dobranowska Dominika        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski       33-34/  60
 211        35 Duraj Maksymilian, Morawska Nicole                 PERFECT STYL - Kraków     małopolski          35/  60
 257     36-37 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           36-37/  60
 258     36-37 Zdziech Przemysław, Gruszczyńska Aleksandra        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           36-37/  60
 233        38 Kramski Damian, Rogowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             38/  60
 240     39-40 Nazaruk Michał, Sepioło Adrianna                   M-TEAM - Kraków           małopolski       39-40/  60
 260     39-40 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       39-40/  60
 209        41 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski              41/  60
 204        42 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          42/  60
 212        43 Frodyma Amadeusz, Skorupka Alicja                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             43/  60
 231     44-45 Kotarba Szymon, Żurawska Katarzyna                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       44-45/  60
 236     44-45 Kucina Wojciech, Antczak Karolina                  DUET - Warszawa           mazowiecki       44-45/  60
 248        46 Sitek Sebastian, Dudys Anna                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          46/  60
 221     47-48 Kaczmarek Igor, Gromadzka Sara                     ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom     47-48/  60
 235     47-48 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski      47-48/  60
 230        49 Kot Szymon, Marcinkiewicz Oliwia                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski              49/  60
 232     50-51 Kotkowski Kewin, Skrolecka Agata                   SUKCES - Jaworzno         śląski           50-51/  60
 251     50-51 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski           50-51/  60
 234        52 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             52/  60
 208        53 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski         53/  60
 247        54 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski            54/  60
 205        55 Blacha Łukasz, Ankudinova Anna                     KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          55/  60
 243        56 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   PERFECT STYL - Kraków     małopolski          56/  60
 202     57-58 Alencynowicz Błażej, Bukiel Anna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom     57-58/  60
 206     57-58 Błaszczyk Łukasz, Sieraszewska Ewelina             IGLICA - Wrocław          dolnośląski      57-58/  60
 222        59 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        59/  60
 244        60 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski            60/  60
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 201 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    54       1-2
 202    XXX     3    XX      2  X         1    X       1     XX XX  4   X X      2    13          
 203 XXX  X XX  6 XXXXX XX   7 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9 X X  XXXX  6    43     23-24
 204  XX  XXXX  6  X X  XX   4  XXX XXXX  7  X X XX    4    X       1  X X XXX   5 B  27          
 205    X    X  2 X          1 X  X   XX  4   XX       2    X       1      X X   2    12          
 206  XX        2  XX        2  X         1  X         1  XX        2  X         1     9          
 207 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    50     10-11
 208  X         1  X   X     2  XXX       3      X     1  XX        2  X   X     2    11          
 209 X XXXXX X  7 X  XXX XX  6 X  XXX XX  6 XXXXX  XX  7   XXX  XX  5 XX XX  XX  6    37        29
 210 X  XXXXXX  7 XX XXXXX   7 XXX XXXXX  8 X  XX XXX  6 X XXXXXX   7 XXXXXXX X  8    43     23-24
 211 X  X XXXX  6 X  X XXX   5 X XX XXXX  7 X  X XXX   5 X  X X XX  5    X XXXX  5    33        34
 212   XX    X  3   XX X X   4    X       1   X  X  X  3   X XX  X  4   XXX   X  4 B  19          
 213 XXXXX XXX  8 XX  XXXXX  7 XX XX XXX  7 XX XX XXX  7 XXX X XXX  7 XXXXX XXX  8    44        22
 214 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    51       8-9
 215  XXXX  XX  6 XXX X  XX  6  XX X  X   4  XXXXXXXX  8 XX  X XX   5 XX XXX XX  7    36        30
 216 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXX X XXX  7    47        20
 217 XXXXXXX X  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    49     12-17
 218 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    50     10-11
 219 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    52       5-7
 220   XXX   X  4 XXX XXX    6 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXX   8 XXX  X XX  6    40        26
 221   X  X     2   XX XXXX  6       X    1 X       X  2      X  X  2   X   XXX  4 B  17          
 222      X  X  2   X        1     X      1   X X      2            0      X     1     7          
 223 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    53       3-4
 224 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7 XXXXX  XX  7 XXX X XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    48     18-19
 225 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    52       5-7
 226 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    49     12-17
 227 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXX XX   7    49     12-17
 228 XXX X  X   5 XX XXX XX  7 XXXXXX X   7 XXX XX XX  7 XX  X  XX  5 XXXXX XX   7    38     27-28
 229 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8    49     12-17
 230 X  X  XX   4   X     X  2      X     1   X X      2      X     1      X     1    11          
 231    X X X   3    X       1    X XX    3   XX XX X  5    X  X X  3   XXXX     4 B  19          
 232  XX  XXX   5      X X   2       XX   2      X     1   X XXX    4   X  XXX   4    18          
 233 XXXX XX    6 XXX XX XX  7 XXX XX  X  6 XXX X X X  6 X XX  X X  5 X XXX   X  5    35     31-33
 234            0    X X  X  3        X   1   X  X     2      X     1       X    1     8          
 235  XX        2  XXX X     4  XX  X     3  XX  X     3  XX        2  XX     X  3 B  17          
 236 X   XXXX   5    X  XX   3 X     X    2  X XX XX   5  XX  XXX   5   X XX     3 B  23          
 237            0            0            0            0            0            0 K   0          
 238 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7 XX  XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    49     12-17
 239            0            0            0            0            0            0 K   0          
 240   X XX     3   X XX     3 XX  XXXXX  7 X     XX   3 X X  XX    4 X          1 B  21          
 241 X XXX  XX  6 X XX   XX  5  XXX X X   5 X  X   X   3 XX     XX  4 XX   X XX  5    28     36-37
 242 X XXXXXX   7 X X   X X  4 X X  XX X  5 X  XXX XX  6 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8    38     27-28
 243            0      X     1   X        1   X  X     2            0            0     4          
 244  X   X     2  X  XX  X  4         X  1  X   X     2  X XXX     4      X     1    14          
 245 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XX X XXXX  7 XXX X XXX  7 XX X XXXX  7    46        21
 246 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    54       1-2
 247       X X  2            0      X     1            0    X       1    XX      2     6          
 248 X X XX XX  6       X    1  XX XXX    5      X     1 X X  XX X  5   X  XX    3 B  21          
 249 XXX X XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XX  XXXXX  7    48     18-19
 250 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    53       3-4
 251   X   X    2       X    1      X     1   X   X    2            0   X   X    2     8          
 252 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    51       8-9
 253  X XXX     4  XXXXX  X  6  XXXX   X  5  XXXXX     5  X X X X   4  XXXXXX    6    30        35
 254 XXXXXXX X  8 X XXX XXX  7 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    49     12-17
 255 XXX X  XX  6 XXX XX XX  7 X  XXXX X  6 XX  XX XX  6 XXXXX  X   6 XXX X      4    35     31-33
 256 XX    XX   4 XXXXXXX X  8 XX XX X X  6 XXXXX XXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXX X X  7    41        25
 257 X XX  XXX  6 X XXX X X  6   XX XXXX  6 X XX XXXX  7    XX XXX  5   XX  XXX  5    35     31-33
 258  X   XX    3  XXX XX    5   XX XXX   5   XXXXX    5    X XX X  4 X  X XXXX  6    28     36-37
 259 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    52       5-7
 260     XX     2     X X    2 X X XX     4    XXX     3 X XXXXX    6 X  XX      3 B  20          
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 202        X   1        X   1      X     1     X      1   X  X XX  4      X     1     9          
 204  X X XX    4 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7 XX XX  XX  6 X X  X XX  5    39         3
 205 X XXX  X   5   X   X    2 X          1  XX  X     3      X     1            0    12          
 206  X         1  X      X  2  X      X  2  X         1  X      X  2  X         1     9          
 208  XX  X  X  4  X X X     3  XX X X    4  X X       2    X  X    2  X X  X    3    18          
 212 X XXXX  X  6 XXXXXX XX  8 X  XXX XX  6 XX XXX XX  7 X XXX XX   6 X  XXX  X  5    38         4
 221 X XX  XXX  6 X    X XX  4 X XX X X   5 XX  XX XX  6 XXX    XX  5 XX XX XXX  7    33         6
 222            0   X  X     2     X      1   X X      2      X X   2            0     7          
 230 XX X XX X  6 XX  X      3  XXX  X    4    XXX     3  X X  X X  4 XXX        3    23          
 231    XXX XX  5   XX XXXX  6   XX X X   4    X   XX  3 X X  X X   4   XX   XX  4    26         9
 232  XX XXX    5  X  X X X  4  X   XX    3       XX   2  X   XX    3  XX X X    4    21          
 234     X  X   2    XX  XX  4  X X       2 X XX   XX  5 X  XX      3  X X X X   4    20          
 235  X         1 XXXX XX    6  XX  XXXX  6  XXX  XXX  6  XXX   X   4  XX   XXX  5    28         8
 236  XX XXXXX  7 XX XX XXX  7 XX  X XXX  6 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    46         1
 240 XXX X XXX  7 XX     XX  4 XXXXX XXX  8 XX    XXX  5 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41         2
 243 X X        2   X  X     2      X     1 X X        2     X      1     X  X   2    10          
 244            0            0            0            0            0            0 Z   0          
 247    XXX X   4   X X      2     X      1   X XXX    4   X X      2 X   XXX    4    17          
 248 X XX  X    4 X XXXXX    6 X XXX XXX  7 X XX XX    5 X XX XX X  6 X XXXXXXX  8    36         5
 251 XX   XXXX  6    X  XX   3 X      XX  3       X X  2  X  X X X  4   X   X X  3    21          
 260 X  XX X X  5 X  XX X    4 X XXXXX X  7 X  XXXX X  6 X XXXXX    6 X  XXX     4    32         7
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 201 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXX X XXX  7    51       5-6
 203 X     XXX  4   X  XXXX  5 X X  X XX  5 X    XXXX  5 X      XX  3   X  XXXX  5    27     21-22
 204      X     1            0   X  X     2   X        1      X     1      X     1     6          
 207  X  X  XX  4 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7  XXX XXXX  7 XX XXXXXX  8    43        14
 209   X        1            0   XX       2    X       1   XX       2    X X     2     8          
 210 XXXXXX     6 XX XX X    5 XX X       3 XX X  X    4 X  X XX    4 XXXXX X    6    28        20
 211        X   1    X       1    X X X   3    X X X   3   XX X     3    X X X   3    14          
 212            0      X     1         X  1      X  X  2            0   X        1     5          
 213 XXX X XXX  7 XX  X XXX  6 XXXXX XXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8 XX XX XXX  7    44     12-13
 214 XX XXXXXX  8 XX XXX XX  7 XX XX XXX  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    46      8-10
 215   XX   X   3    XX  X   3     X  X   2   X X XX   4   X X  XX  4   X X  XX  4    20          
 216   X   X X  3   XX  X    3   XX  X X  4 X XXX X X  6 X XX  X X  5   XX  X X  4    25          
 217  XX X   X  4   X XX     3     X   X  2        XX  2     XXXXX  5        XX  2    18          
 218 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    51       5-6
 219 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    52       3-4
 220 XXXX X  X  6  X X X  X  4  XXXX X X  6  XXX    X  4  XXX    X  4 XX      X  3    27     21-22
 221            0            0      X     1      X     1            0            0     2          
 223 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XX XX XXX  7 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7    46      8-10
 224 XXX X  XX  6 XXX X  XX  6 XXXXXXXXX  9 XX  XX X   5  XX X XXX  6 XXX XX XX  7    39        16
 225 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XX XXX  7 XXXXX XXX  8    49         7
 226 XX XX  X   5 XXX  XXXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8 XX X  XXX  6    42        15
 227   X XXXXX  6 X XXXXXXX  8 X X  XXXX  6  XX   X X  4 X XXXXXXX  8 X XXX X X  6    38        17
 228      XX X  3 X          1  XX X      3 X XXX      4  X XXX  X  5 X X XX     4    20          
 229 X X        2 XXX XX XX  7 XX X   X   4 XXXX X X   6 XXX X   X  5 XXX  X XX  6    30        19
 231   X        1            0      XX    2            0      X     1            0     4          
 233   X        1   XX       2      X     1   X XX  X  4            0   X  XX    3    11          
 235      X     1            0            0            0            0      X     1     2          
 236      X  X  2      X     1            0            0      X     1            0     4          
 237 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XX XXX  7 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXX XX  7    46      8-10
 238 XXXX XXXX  8 XXX XXXXX  8 XX   X XX  5 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    44     12-13
 239 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    52       3-4
 240   XX X     3   X        1   X  X     2   X  X     2            0      X     1     9          
 241        XX  2   X    XX  3        XX  2      X XX  3  XX    XX  4        XX  2    16          
 242      X X   2  XX  X X   4   XX  XX   4   X  X X   3 X XX XXX   6   XXX  XX  5    24          
 245 XX    X X  4 XXX X X    5 XX XXXX    6 X X X      3 XX    X    3 XXX   X    4    25          
 246 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    53         2
 248            0      X     1            0         X  1            0   X        1     3          
 249 X  XX XXX  6 X    XXX   4 X   X  X   3 X X   XX   4 X   XXXX   5 X   X  XX  4    26     23-24
 250 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    54         1
 252 XX XXXXX   7 XX XXXXXX  8 XX XX XXX  7 XX XXXXXX  8 XXXX   XX  6 XXXXXXXXX  9    45        11
 253  X X       2  XXX X  X  5  X X    X  3  X X       2  XX  X  X  4  X X X     3    19          
 254 XXXXXXXX   8 X  XX X X  5 XXXX XX    6 XX  X      3 XX  X XX   5 XXXXXXX    7    34        18
 255  X  XX     3  X X X X   4     XX     2  X XX      3     X      1  X  XXX    4    17          
 256 XX XX X    5  XXXX X X  6  X  XX     3  XX XXX X  6 XXX X      4  X    X    2    26     23-24
 257   XX  X    3    X  X    2   X   X    2   XX XX    4   X        1    X       1    13          
 258   XX XX    4       X    1   X   X    2    X  X    2  X    X    2      XX    2    13          
 259 X  XXXX    5 X    X     2 X  XXX     4    X       1    X X     2   XX       2    16          
 260     X      1     X      1   X  X     2   X        1     XX     2   X X      2     9          
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 201 XXX X XXX  7 XX  X XXX  6 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXX X XXX  7    44         6
 203        X   1   X        1        X   1            0      X X   2            0     5          
 207  X  XX  X  4   XXX   X  4   XXX   X  4     XX  X  3     X   X  2    XXX  X  4    21          
 210      X     1            0    X       1    X       1    X       1    X       1     5          
 213  X  X X X  4     X XXX  4  X  X X X  4     X X X  3  X  X  XX  4  X  X X X  4    23        12
 214 XXXXX XXX  8 XX X XXXX  7    X X XX  4   XX X X   4 X  X X XX  5 XXXXXXXXX  9    37       8-9
 218 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    52       1-2
 219 X X  X X   4 XX XXXXXX  8 X    X XX  4 XXX  XXX   6 X  X XXX   5 XX XXXXXX  8    35        10
 220            0      X     1 X    X     2    X    X  2            0   X        1     6          
 223    XX XX   4    XX  X   3 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7  X XXXXXX  7    37       8-9
 224   X XX XX  5  XX        2  X  XX X   4  X   X  X  3  X  X   X  3      X X   2    19          
 225 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    51         3
 226 X XX    X  4 XXX  X  X  5   X  X     2 XXX     X  4   X        1   X  X     2    18          
 227   XX XX X  5    X  X    2   XX XX    4    X XX    3   X  XX    3   X   X    2    19          
 229            0 X XX X     4   X     X  2   X        1 X XX XX    5 X          1    13          
 237 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XX   7 X XX X XX  6    47         5
 238 X    X     2  X   X X   3 XX    X    3 X     XX   3 XX   X     3 XXX XXXX   7    21          
 239 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    52       1-2
 246 XXXX  XXX  7 XXX    XX  5 XXX X XXX  7 XXXXX XXX  8 XXX X  XX  6 XXXX XXXX  8    41         7
 249            0   X X      2            0     X      1      X     1     X      1     5          
 250 XXXXXXXX   8 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    50         4
 252 XX X X     4 XX X XX    5 X  XXX     4 XX X   X   4 X XX  X    4 XX X       3    24        11
 254    XX      2   X X X    3   X X X    3     X      1     X X    2            0    11          
 256  XX   X    3      X     1  X    X    2      X     1  XX     X  3   X  X     2    12          
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS           CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 201 XXX X XXX  7 XX  X XXX  6 XX  X XXX  6 XXX   XXX  6 XXX X  XX  6 XXX XXXXX  8    39         4
 213       X    1     X   X  2     X X X  3     XX  X  3   X X X    3            0    12          
 214        X   1   X  X     2   X  X     2   X  X     2   X  X  X  3   X   X    2    12          
 218  XXXX X X  6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX XX XXX  7 XXXXX XXX  8    46       2-3
 219 X    X     2      X     1  X   X     2    X X X   3  X   XX    3 X    X     2    13          
 223    X X     2    X X X   3   XXXXXX   6     XX     2            0    X X     2    15          
 225 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XX XX XXX  7 XX XXXXXX  8 XX XX XXX  7    46       2-3
 237   XXXXXXX  7 XXXXX XXX  8   XX    X  3   XXXXXXX  7   XXXX XX  6    XX  XX  4    35         5
 239 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    52         1
 246 XXXXX   X  6   X        1 X XX       3 X X        2 X XX  X    4   X        1    17          
 250 XXX    X   4 XX X  X X  5 XX   X X   4 XX X  X    4 XX X X X   5 XXXXXXXXX  9    31         6
 252      X     1            0            0  X   X     2      X     1  X   X     2     6          
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-MP
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     bS            CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 201               445456442 4,0 454445433 4,0 244455432 4,0 443355542 4,0 443544333 3,0   19,0    4
 218               323335335 3,0 323234344 3,0 433336346 3,0 324432236 3,0 334335445 4,0   16,0    3
 225               114523111 1,0 115523121 2,0 115513121 1,0 115613111 1,0 216412121 2,0    7,0    1
 237               662242554 5,0 662352655 5,0 662242554 5,0 662244664 5,0 662253654 5,0   25,0    5
 239               231111223 2,0 231111212 1,0 321121213 2,0 231121323 2,0 121121212 1,0    8,0    2
 250               556664666 6,0 546666566 6,0 556664665 6,0 556566455 6,0 555666566 6,0   30,0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: MP Zawodowców, Styl: Latin MPz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
I       Vasiuk                    Kyryl                                          Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: MP Zawodowców, Styl: Latin MPz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 275         1 Wilczyński Igor, Kaplii Anna                       DANCE COMMUNITY           pomorski             1/   4
 271         2 Bartkiewicz Michał, Omyła Wiktoria                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   4
 272         3 Harazim Szymon, Harazim Kinga                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/   4
 273         4 Izzo Lorenzo, Lubaszewska Magdalena                LIDER - Lublin            lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: MP Zawodowców, Styl: Latin MPz
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J             bS                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 271 234223222 2,0 224223222 2,0 224223222 2,0 224223222 2,0 224323222 2,0 223224222 2,0   12,0    2
 272 323432333 3,0 333432343 3,0 333332433 3,0 332332443 3,0 333432433 3,0 334432443 3,5   18,5    3
 273 442344444 4,0 442344434 4,0 442444344 4,0 443444334 4,0 442244344 4,0 442343334 3,5   23,5    4
 275 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37