OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc": 2021-11-21, Bełżyce LIDER - Lublin lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskim
"O Puchar Burmistrza Bełżyc"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskim
"O Puchar Burmistrza Bełżyc"
Bełżyce, niedziela 21 listopada 2021 r.
Organizator: TKS LIDER z Lublina, PTT, Gmina Bełżyce, MDK w Bełżycach, CKFiS w Bełż
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Jarosław Michałek - Kraków
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
8-9, F, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Akademia Tańca - Kielce      1
   2 Akademia Tańca PLESKOT -     3
   3 AKSEL - Rzeszów              4
   4 BALLROOM - Lublin           13
   5 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   6 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
   7 CLASSIC - Warszawa           1
   8 CREATIVE DANCE - Warszawa    2
   9 DANCE POINT - Biała Podla    6
  10 DANCE PROJECT- Wrocław       1
  11 DCS BRWINÓW                  1
  12 DRAGON'S DANCE Warszawa      1
  13 EMOTION - Góra Kalwaria      2
  14 EMOTION - WARKA              1
  15 FANTAN - Kraśnik             4
  16 FAST-STEP Warszawa           4
  17 GALA - Mielec                3
  18 GOLDEN DANCE - Przemyśl     10
  19 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  20 ISKRA - Międzyrzec Podlas    3
  21 JUMP - Janów Lubelski        9
  22 JUST DANCE - Stalowa Wola    3
  23 LIDER - Lublin               3
  24 MAGIC-DANCE - Lublin         3
  25 MYKA - Zamość                8
  26 POLISH CLUB - Warszawa       2
  27 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  28 RYTM - Chełm                 9
  29 SAMBA - Tarnobrzeg           5
  30 STEP DANCE - Koluszki        1
  31 TAKT - Chełm                 6
  32 TOP - ART - Lublin          10
  33 UKS KORDASZEWSCY             2
  34 ZAMEK - Lublin              13
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Janicka Anna                                       DANCE POINT - Biała Podla lubelski             1/   4
 148         2 Nosal Agnieszka                                    JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/   4
 147         3 Majewska Laura                                     ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   4
 149         4 Ostrowska Patrycja                                 LIDER - Lublin            lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 146 1211213 1,0 1211213 1,0 1212113 1,0 1311112 1,0 1113112 1,0 1111112 1,0    6,0    1
 147 3343344 3,0 4344344 4,0 3333344 3,0 3222223 2,0 3322233 3,0 3322233 3,0   18,0    3
 148 2122121 2,0 2122121 2,0 2121221 2,0 2133331 3,0 2231321 2,0 2233321 2,0   13,0    2
 149 4434432 4,0 3433432 3,0 4444432 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0   23,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168         1 Korczak Angelika                                   GALA - Mielec             podkarpacki          1/   9
 250         2 Jędruszczak Patrycja                               RYTM - Chełm                                   2/   9
 167         3 Kamińska Roksana                                   RYTM - Chełm              lubelski             3/   9
 171         4 Pastuszek Gabriela                                 MYKA - Zamość             lubelski             4/   9
 170         5 Majewska Julia                                     MYKA - Zamość             lubelski             5/   9
 173         6 Stasieczek Wiktoria                                Akademia Tańca PLESKOT -  lubelski             6/   9
 166         7 Gałat Julia                                        Akademia Tańca PLESKOT -  lubelski             7/   9
 172         8 Piątek Filip                                       Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         8/   9
 251         9 Kośmider Oliwia                                    ISKRA - Międzyrzec Podlas                      9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 166  XXX X   4  XXXXX   5  XXXX    4  X X XX  4   XX XX  4    XXX   3    24          
 167 X X XXX  5 XXX XXX  6 X X XX   4 X X XXX  5 X    X   2 XXXX XX  6    28         5
 168 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XX   5    37         1
 170 X X XXX  5 XX   XX  4 XX X XX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 171  XXXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXX    5 XXX      3    31         4
 172 XX XX X  5  X XX X  4  X    X  2  X X  X  3 XX    X  3  X XX X  4    21          
 173 X  X X   3   X  X   2   XXXX   4 XXXXXXX  7 XX  XXX  5  XXXXXX  6    27         6
 250 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X  XX  4 XXXXXXX  7 X XX XX  5    34       2-3
 251  X X  X  3 X  X  X  3 X  X  X  3     X    1   XXX    3 X   X X  3    16          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 167 1322112 1,0 1343515 3,0 2343535 3,0 1444433 4,0 1546413 4,0 1456241 4,0   19,0    3
 168 4211321 2,0 6224132 2,0 4224211 2,0 4222224 1,0 3135124 2,0 3135114 2,0   11,0    1
 170 6663664 6,0 4665661 6,0 5665663 6,0 3131361 2,0 4251261 1,0 4561362 6,0   27,0    5
 171 3434243 3,0 3556343 5,0 3552154 4,0 5363152 3,0 5364352 5,0 5244453 5,0   25,0    4
 173 5555556 5,0 5412456 4,0 6436446 5,0 6615545 5,0 6623546 6,0 6323536 3,0   28,0    6
 250 2146435 4,0 2131224 1,0 1111322 1,0 2556616 6,0 2412635 3,0 2612625 1,0   16,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Krzemiński Maciej, Czarnocka Ewa                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   5
 141         2 Gwarecki Alan, Dorosz Oliwia                       DANCE POINT - Biała Podla lubelski             2/   5
 145         3 Mianowski Aleksander, Wójcicka Diana               UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           3/   5
 144         4 Maziarz Jakub, Kuter Patrycja                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   5
 143         5 Kwiatosz Marcel, Wolińska Nikola                   Akademia Tańca PLESKOT -  lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 141 4214332 3,0 3244333 3,0 3224324 3,0 1223224 2,0 1214124 2,0 1322123 2,0   15,0    2
 142 1122224 1,0 1112222 2,0 1111111 1,0 2111111 1,0 2121211 1,0 3111212 1,0    7,0    1
 143 5553545 5,0 5433445 4,0 5553545 5,0 5454535 5,0 5352535 5,0 5443335 4,0   28,0    5
 144 2445451 4,0 4555554 5,0 2445453 4,0 3545452 4,0 3535442 4,0 2235441 3,0   24,0    4
 145 3331113 2,0 2321111 1,0 4332232 2,0 4332343 3,0 4443353 3,0 4554554 5,0   16,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Purkiewicz Krystian, Łysak Wiktoria                STEP DANCE - Koluszki     łódzki               1/   6
 151         2 Chwedoruk Jan, Tymoszuk Karolina                   ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             2/   6
 150         3 Bednarz Jan, Kozioł Lena                           SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/   6
 154         4 Kiciński Kamil, Herc Klaudia                       MYKA - Zamość             lubelski             4/   6
 155         5 Lejzak Filip, Strzelec Natalia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/   6
 152         6 Gajewski Jakub, Kusy Nikola                        MYKA - Zamość             lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 150 6252464 5,0 6445641 5,0 6362656 6,0 1122342 1,0 2225111 1,0 3223111 1,0   19,0    3
 151 2341341 1,0 5311563 3,0 5521444 3,0 4641223 2,0 4532524 4,0 4461525 4,0   17,0    2
 152 5423226 4,0 4634356 6,0 4444365 4,0 5263516 6,0 6161365 6,0 6134466 5,0   31,0    6
 154 4114513 3,0 3123122 1,0 2116231 1,0 3554655 5,0 3643446 5,0 5655353 6,0   21,0    4
 155 3565655 6,0 1566434 4,0 1655523 5,0 2415461 4,0 1414652 3,0 1516644 3,0   25,0    5
 156 1636132 2,0 2252215 2,0 3233112 2,0 6336134 3,0 5356233 2,0 2342232 2,0   13,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW               mazowiecki           1/   8
 163         2 Pogorzelski Krzysztof, Wróblewska Nadia            POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   8
 165         3 Świderski Mateusz, Szwed Lena                      BALLROOM - Lublin         lubelski             3/   8
 162         4 Kuchta Bartosz, Ładnowska Maja                     MYKA - Zamość             lubelski             4/   8
 160         5 Habza Michał, Zdybel Zuzanna                       TOP - ART - Lublin        lubelski             5/   8
 161         6 Jankowski Ksawery, Utrata Wiktoria                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/   8
 158       7-8 Giemza Stanisław, Czajkowska Paulina               ZAMEK - Lublin            lubelski           7-8/   8
 164       7-8 Sienkiewicz Krzysztof, Sikora Julia                CLASSIC - Warszawa        mazowiecki         7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158    XXX   3          0 XX X X   4 XX X X   4    XXX   3  X X     2 XX X X   4  X X X   3    23          
 159 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX  X X  4 XXX X X  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5    46         5
 160 XX  XX   4 XXXX X   5  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5    45         6
 161 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXXXXX  7    47       3-4
 162 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX X X  4 XXXXXXX  7    52         2
 163 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
 164  XXXrXX  5  X  XXX  4      XX  2 X XXXXX  6          0  X   XX  3    X X   2    X     1    23          
 165 XXXX XX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7   XX  X  3 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    47       3-4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159 1462452 3,0 1453251 4,0 1355351 3,0 1254361 2,0 1315262 2,0 1426251 1,0 6536261 5,0 1526261 1,0   21,0    1
 160 5223566 5,0 3215533 3,0 4526534 6,0 4535533 5,0 4426343 3,0 5315664 5,0 1315634 2,0 3415433 4,0   33,0    5
 161 6556345 6,0 4366146 5,0 3264166 5,0 3346146 3,0 5564625 5,0 3664325 4,0 3444325 3,0 4253524 5,0   36,0    6
 162 3131111 1,0 6121414 1,0 6131612 1,0 5121212 1,0 6653416 6,0 6553516 6,0 5663416 6,0 6344616 6,0   28,0    4
 163 4314233 2,0 5534365 6,0 5412445 4,0 6413454 4,0 2131131 1,0 4131143 3,0 2121142 1,0 5131145 2,0   23,0    2
 165 2645624 4,0 2642622 2,0 2643223 2,0 2662625 6,0 3242554 4,0 2242432 2,0 4252553 4,0 2662352 3,0   27,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Rękas Michał, Sulewska Iwona                       SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  10
 177         2 Goszko Michał, Goszko Magdalena                    BALLROOM - Lublin         lubelski             2/  10
 183         3 Sędłak Szymon, Jeleń Maja                          TOP - ART - Lublin        lubelski             3/  10
 174         4 Barczyński Mateusz, Mordel Julia                   LIDER - Lublin            lubelski             4/  10
 178         5 Jakubiak Antoni, Wojciechowska Monika              FANTAN - Kraśnik          lubelski             5/  10
 179         6 Ostrowski Krzysztof, Łaszkiewicz Karina            BALLROOM - Lublin         lubelski             6/  10
 184         7 Wardak Maksymilian, Michalczewska Maja             FANTAN - Kraśnik          lubelski             7/  10
 180         8 Poliszuk Marcin, Gacka Lena                        MYKA - Zamość             lubelski             8/  10
 176         9 Czerwiński Michał, Duda Aleksandra                 FANTAN - Kraśnik          lubelski             9/  10
 175        10 Bącal Kacper, Bis Izabela                          FANTAN - Kraśnik          lubelski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 174 X XXXXX  6 X  X XX  4 X  X X   3 XXXXXXX  7 X X XX   4 XXX XXX  6    30         4
 175          0 X X  X   3    X X   2    X     1     XX   2          0     8          
 176          0    X  X  2   X      1      X   1    XXX   3 X  X     2     9          
 177 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXXX XX  6  XX XXX  5    36         2
 178  XXXX X  5  XXXX X  5 X   X X  3 XX X  X  4  XXX  X  4 XXXXX X  6    27         6
 179 XXXXXXX  7 XXXXX    5  XXXX    4 XXXXXX   6 XX XX    4    X XX  3    29         5
 180 XX  XX   4     X    1 XXX X X  5 XXX XXX  6 X    XX  3          0    19          
 181 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7          0 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         3
 183  XXX XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    38         1
 184 X        1  X   X   2 XX   XX  4 X XXX X  5  XX   X  3 XXXXXX   6    21          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 174 6653565 6,0 4663646 6,0 5664656 6,0 2231111 1,0 2452212 2,0 2144311 2,0   23,0    4
 177 5244121 2,0 6352231 2,0 2222231 2,0 1142353 2,0 4343333 4,0 6662656 6,0   18,0    2
 178 3335353 3,0 5535554 5,0 4545545 5,0 4413444 4,0 5524444 5,0 5315242 3,0   25,0    5
 179 2526434 4,0 2426363 3,0 6336464 4,0 5554532 5,0 6666665 6,0 3556463 5,0   27,0    6
 181 1111212 1,0 1111122 1,0 1111123 1,0 6666666 6,0 1111551 1,0 1221135 1,0   11,0    1
 183 4462646 5,0 3244415 4,0 3453312 3,0 3325225 3,0 3235126 3,0 4433524 4,0   22,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 191         1 Szewczykowski Jakub, Soja Urszula                  DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           1/   7
 188         2 Misior Patryk, Dzięgielowska Emilia                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   7
 190         3 Szabat Jakub, Chudy Karolina                       JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   7
 193         4 Zając Mieszko, Regulska Martyna                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           4/   7
 189         5 Schab Łukasz, Kopiec Oliwia                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   7
 187         6 Cielecki Maciej, Wareliś Amelia                    SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          6/   7
 186         7 Baran Błażej, Szafraniec Judyta                    TOP - ART - Lublin        lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 186 7733777 7,0 7777776 7,0 7567777 7,0 7376675 7,0 7767677 7,0 7772676 7,0 7772777 7,0 7677777 7,0   56,0    7
 187 5342666 6,0 6553647 5,0 6422256 3,0 3225427 4,0 6353264 5,0 6664462 6,0 6563565 6,0 6456565 6,0   41,0    6
 188 2411332 1,0 2111234 1,0 4313331 2,0 4511243 2,0 2431533 2,0 2345523 3,0 2254452 3,0 2265353 3,0   17,0    2
 189 1654444 4,0 3666462 6,0 1674644 5,0 1667534 5,0 4624325 4,0 4423337 4,0 4435326 4,0 3524436 5,0   37,0    5
 190 4575551 5,0 4434351 3,0 2745462 4,0 6754762 6,0 5146411 3,0 3236211 2,0 3116111 1,0 4133212 2,0   26,0    3
 191 6126123 2,0 5322123 2,0 3231125 1,0 5133116 1,0 1212152 1,0 1111154 1,0 1321244 2,0 1711141 1,0   11,0    1
                                                                                          R          
 193 3267215 3,0 1245515 4,0 5156513 6,0 2442351 3,0 3575746 6,0 5557745 5,0 5647633 5,0 5342624 4,0   36,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 196         1 Błażejczyk Maksymilian, Pastuszek Aleksandra       MYKA - Zamość             lubelski             1/  11
 197         2 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           2/  11
 201         3 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm              lubelski             3/  11
 200         4 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             4/  11
 195         5 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/  11
 204         6 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             6/  11
 194       7-9 Babiak Paweł, Janusz Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki        7-9/  11
 199       7-9 Mróz Rafał, Gzik Hanna                             JUMP - Janów Lubelski     lubelski           7-9/  11
 205       7-9 Sala Mateusz, Mieszkowicz Anna                     GALA - Mielec             podkarpacki        7-9/  11
 203        10 Świderski Szymon, Brogowska Emilia                 BALLROOM - Lublin         lubelski            10/  11
 202        11 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski            11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 194 X  XX X  4 XXXXXXX  7 X X X X  4     X    1 X X X    3    19          
 195  XX XXX  5  XXXX X  5  XXXXXX  6  XXXX X  5   XXX X  4    25         3
 196 XX XX X  5  X  XXX  4 XX   X   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         2
 197  XXXX X  5 X  Xr    2 XXXXX X  6 XXX X X  5 X X X X  4    22         5
 199 X  X X   3 X  X XX  4  X XXXX  5    XXXX  4    X XX  3    19          
 200  X X X   3 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    27         1
 201 X XXXX   5 XXXX XX  6 X XX X   4 X XX X   4 XXXX X   5    24         4
 202          0          0          0          0          0     0          
 203  XX X    3     X    1 X     X  2       X  1  X       1     8          
 204 X X  XX  4 XXX X    4 XXX X    4 XXX  XX  5  X X XX  4    21         6
 205 XXX rXX  5   X  XX  3    X XX  3 XX X X   4 XX  XX   4    19          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 195 6216362 3,0 6346261 5,0 5346562 5,0 5655661 6,0 5665662 6,0   25,0    5
 196 3154114 1,0 2252113 1,0 3221113 1,0 2121113 1,0 2121113 1,0    5,0    1
 197 1423643 4,0 4614632 3,0 1414431 2,0 3413522 2,0 3314541 2,0   13,0    2
         R           R                                           
 200 4345226 5,0 3125325 2,0 4135224 3,0 4566244 5,0 4546254 5,0   20,0    4
 201 2661531 2,0 1461546 4,0 2562345 4,0 1342335 3,0 1452325 3,0   16,0    3
         R                                                       
 204 5532455 6,0 5533454 6,0 6653656 6,0 6234456 4,0 6233436 4,0   26,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 200         1 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             1/  12
 195         2 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  12
 201         3 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm              lubelski             3/  12
 206         4 Demianiuk Jan, Kowalska Amelia                     CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/  12
 196         5 Błażejczyk Maksymilian, Pastuszek Aleksandra       MYKA - Zamość             lubelski             5/  12
 197         6 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           6/  12
 202         7 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski             7/  12
 199      8-10 Mróz Rafał, Gzik Hanna                             JUMP - Janów Lubelski     lubelski          8-10/  12
 207      8-10 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm              lubelski          8-10/  12
 208      8-10 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     DANCE POINT - Biała Podla lubelski          8-10/  12
 203        11 Świderski Szymon, Brogowska Emilia                 BALLROOM - Lublin         lubelski            11/  12
 194        12 Babiak Paweł, Janusz Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 194 X   XXX  4 XX       2  X       1 X        1 XXX  X   4    12          
 195  XX X    3   X  XX  3 X X XXX  5   X  XX  3   X X X  3    17       5-6
 196    XXX   3  X  XX   3  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X  XXX  4    22         3
 197 X X  X   3 X XXXX   5          0 XXX XX   5 XrXXrX   4    17       5-6
 199    X  X  2 X XXX X  5    X  X  2 X  X  X  3    X XX  3    15          
 200 X XXX X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5  XXXX X  5 XX XX X  5    25         1
 201 XX XXXX  6 X    X   2 X X X X  4 XX XXXX  6 X XXXXX  6    24         2
 202 XXX  XX  5     XX   2 XX XXX   5 XXX   X  4          0    16          
 203 X    X   2 X  X XX  4 XX   XX  4      X   1 X    XX  3    14          
 206  X XX X  4  X XX X  4    XXX   3 X  XX    3 XX XX    4    18         4
 207  XX      2  XX X X  4 XXX  X   4     XX   2  XXX     3    15          
 208  XXX     3  XXX     3   XXX    3  XXX     3  XX X    3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 195 1515541 5,0 1515611 1,0 2315521 1,0 2315641 2,0 3116361 2,0   11,0    2
 196 6134316 2,0 5134446 5,0 6251466 5,0 6241416 4,0 5354516 5,0   21,0    5
 197 4646634 6,0 4656162 6,0 4666653 6,0 5656353 6,0 4665652 6,0   30,0    6
      R           R              R                    R  R       
 200 3421262 1,0 3221353 2,0 3124242 2,0 3123222 1,0 2222133 1,0    7,0    1
 201 2263425 3,0 2463524 4,0 1533315 3,0 1564535 5,0 1431424 3,0   18,0    3
 206 5352153 4,0 6342235 3,0 5442134 4,0 4432164 3,0 6543245 4,0   18,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 209         1 Ostałowski Dawid, Woch Małgorzata                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   2
 210         2 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   DANCE POINT - Biała Podla lubelski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 209 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
 210 2222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 212         1 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          1/   3
 211         2 Barczyński Wiktor, Popielewicz Zuzanna             DANCE POINT - Biała Podla lubelski             2/   3
 209         3 Ostałowski Dawid, Woch Małgorzata                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 209 3333333 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0   15,0    3
 211 2221112 2,0 2221222 2,0 2111122 1,0 2221222 2,0 2221122 2,0    9,0    2
 212 1112221 1,0 1112111 1,0 1222211 2,0 1112111 1,0 1112211 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 232         1 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   5
 230         2 Końko Kacper, Bombolewska Alicja                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   5
 228         3 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   5
 233         4 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski             4/   5
 231         5 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 228 2235434 3,0 3114314 3,0 3115433 2,5 2155222 1,0 3225322 2,0   11,5    3
 230 3321242 2,0 2321243 2,0 4321352 2,5 4311551 3,0 2111241 1,0   10,5    2
 231 5452351 4,0 5452452 4,0 5442544 5,0 5432444 5,0 5542455 5,0   23,0    5
 232 1113123 1,0 1235131 1,0 1234111 1,0 1224133 2,0 1333133 3,0    8,0    1
 233 4544515 5,0 4543525 5,0 2553225 4,0 3543315 4,0 4454514 4,0   22,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 238         1 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/  12
 235         2 Brożyna Kamil, Żelasko Oliwia                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  12
 230         3 Końko Kacper, Bombolewska Alicja                   ZAMEK - Lublin            lubelski             3/  12
 232         4 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/  12
 231         5 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             5/  12
 239         6 Sekuła Mateusz, Zacharska Ewa                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/  12
 233       7-9 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski           7-9/  12
 237       7-9 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski           7-9/  12
 240       7-9 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski           7-9/  12
 241        10 Widz Bartłomiej, Gozdalska Agnieszka               JUMP - Janów Lubelski     lubelski            10/  12
 227        11 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski            11/  12
 242        12 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 227 XXX X    4          0          0 X   X    2  XX  X   3     9          
 230 X X XXX  5 XXXXXXX  7     X X  2   XXXXX  5 XXXX XX  6    25       2-3
 231  X XXXX  5 XXXX  X  5 XX XX    4 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    26         1
 232 XX X X   4 XX  XXX  5 X XX XX  5 XXX X X  5  XX   X  3    22         5
 233  XX  XX  4 XX  XX   4  X  XX   3    X X   2  X X     2    15          
 235 X  XX    3 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5 X XXXX   5    25       2-3
 237  XXX X   4      X   1  X X  X  3 XX X XX  5 X    X   2    15          
 238 X X   X  3 X X  XX  4 XXX XXX  6 X X XXX  5 XXX X X  5    23         4
 239  X XX    3  X XX X  4  XXXX    4  X XX    3    XX    2    16         6
 240 X   XXX  4   X   X  2 X X  XX  4   X   X  2 X   X X  3    15          
 241   XX  X  3   XX     2 X XX XX  5    X X   2    X  X  2    14          
 242          0    XX    2          0  X       1     XX   2     5          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 230 3642541 4,0 4452441 4,0 2446331 3,0 2236331 3,0 2234421 2,0   16,0    3
 231 5554154 5,0 5625155 5,0 5552155 5,0 5453155 5,0 4552135 5,0   25,0    5
 232 4435333 3,0 3216333 3,0 4235543 4,0 3345443 4,0 3346252 3,0   17,0    4
 235 2111215 1,0 2331224 2,0 3621224 2,0 4521224 2,0 5621344 4,0   11,0    2
 238 1226622 2,0 1144612 1,0 1113612 1,0 1112612 1,0 1115613 1,0    6,0    1
 239 6363466 6,0 6563566 6,0 6364466 6,0 6664566 6,0 6463566 6,0   30,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 216         1 Przybyła Szymon, Wawrzykowska Aleksandra           ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   7
 217         2 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm              lubelski             2/   7
 215         3 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   7
 214         4 Mazurek Jan, Sutryk Iga                            RYTM - Chełm              lubelski             4/   7
 219         5 Kłos Przemysław, Bartyzel Julita                   SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          5/   7
 218         6 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   7
 252         7 Wiśniewski Bartosz, Cieślak Gabriela               BALLROOM - Lublin                              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 214 1657517 7,0 1243327 2,0 2461627 5,0 2163627 3,0   17,0    4
 215 4412463 3,0 4412653 4,0 5312554 6,0 4312333 1,0   14,0    3
 216 3321174 2,0 3321131 1,0 3523146 2,0 3421145 2,0    7,0    1
 217 2166722 1,0 2534414 3,0 1154312 1,0 1654412 4,0    9,0    2
 218 5575635 6,0 5765546 6,0 4635433 3,0 7547251 5,0   20,0    6
 219 6244251 4,0 6157262 5,0 6246261 4,0 6236566 6,0   19,0    5
 252 7733346 5,0 7676775 7,0 7777775 7,0 5775774 7,0   26,0    7
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 217         1 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm              lubelski             1/   5
 215         2 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   5
 216         3 Przybyła Szymon, Wawrzykowska Aleksandra           ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   5
 214         4 Mazurek Jan, Sutryk Iga                            RYTM - Chełm              lubelski             4/   5
 252         5 Wiśniewski Bartosz, Cieślak Gabriela               BALLROOM - Lublin                              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 214 2435335 4,0 2442245 4,0 2241344 4,0 2141334 2,0   14,0    4
 215 4122423 2,0 4233123 2,5 4322122 1,0 4534141 4,0    9,5    2
                                          R          
 216 3313241 3,0 3314331 2,5 3113433 3,0 3213425 3,0   11,5    3
 217 1244112 1,0 1125412 1,0 1434211 2,0 1425212 1,0    5,0    1
 252 5551554 5,0 5551554 5,0 5555555 5,0 5352553 5,0   20,0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 225         1 Płodzień Adrian, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/   8
 226         2 Szcześniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          2/   8
 223         3 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm              lubelski             3/   8
 220         4 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski     lubelski             4/   8
 222         5 Wyszomirski Wiktor, Kolasa Wiktoria                BALLROOM - Lublin         lubelski             5/   8
 227         6 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             6/   8
 224         7 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             7/   8
 221         8 Partyka Piotr, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 220 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         3
 221 X   X X  3 X        1  X   X   2 X    X   2          0     8          
 222  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6  XXXXX   5  XXXXXX  6    29         5
 223 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXXXX X  6    31         4
 224    X X   2 X  XXXX  5 X XX  X  4    X  X  2 X XX XX  5    18          
 225 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33       1-2
 226 XXXXrXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 227 XXX XX   5 XXXX X   5  X XXX   4 XXXXXXX  7 XX XXX   5    26         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 220 3551452 5,0 3331452 2,0 4311441 3,0 4331553 4,0 4321543 4,0   18,0    4
 222 6212165 2,0 6213164 3,0 6246155 4,0 6256266 6,0 6412155 5,0   20,0    5
 223 2326333 3,0 2456233 4,0 1425323 2,0 3445131 3,0 3253231 1,0   13,0    3
 225 1433211 1,0 1522511 1,0 3654562 5,0 2613412 2,0 2634412 3,0   12,0    1
 226 4144624 4,0 4145325 5,0 2133214 1,0 1122325 1,0 1145324 2,0   13,0    2
         R                                                       
 227 5665546 6,0 5664646 6,0 5562636 6,0 5564644 5,0 5566666 6,0   29,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 222         1 Wyszomirski Wiktor, Kolasa Wiktoria                BALLROOM - Lublin         lubelski             1/   6
 229         2 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra                  JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          2/   6
 218         3 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   6
 220         4 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski     lubelski             4/   6
 228         5 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   6
 221         6 Partyka Piotr, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 218 5156222 2,0 5646223 5,0 2114223 1,0 5226212 2,0 6526262 6,0   16,0    3
 220 4662464 5,0 4321452 3,0 5433454 5,0 3312456 4,0 4232454 3,0   20,0    4
 221 3545516 6,0 1264614 4,0 4565616 6,0 4664635 6,0 2464526 5,0   27,0    6
 222 1321135 1,0 3433136 2,0 3251135 3,0 2141124 1,0 3341135 1,0    8,0    1
 228 6234353 4,0 6155345 6,0 6346342 4,0 6455363 5,0 5153313 2,0   21,0    5
 229 2413641 3,0 2512561 1,0 1622561 2,0 1533541 3,0 1615641 4,0   13,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 244         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             1/   6
 243         2 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             2/   6
 242         3 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   6
 253         4 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/   6
 237         5 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             5/   6
 245         6 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 237 5354453 4,0 6333463 3,0 5333564 4,0 5354463 5,0 6464465 6,0   22,0    5
 242 2113146 2,0 3612346 2,0 4414135 3,0 4523236 4,0 4645336 4,0   15,0    3
 243 4531565 5,0 4551522 5,0 3161221 1,0 3131541 3,0 3111541 1,0   15,0    2
 244 1222212 1,0 1124215 1,0 1222313 2,0 1412315 1,0 1322213 2,0    7,0    1
 245 6666631 6,0 5266651 6,0 6656652 6,0 6666652 6,0 5556654 5,0   29,0    6
 253 3445324 3,0 2445134 4,0 2545446 5,0 2245124 2,0 2233122 3,0   17,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 244         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             1/   7
 247         2 Majewski Anton, Krysa Aleksandra                   RYTM - Chełm              lubelski             2/   7
 246         3 Faliński Przemysław, Chmielińska Maja              IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           3/   7
 243         4 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             4/   7
 245         5 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             5/   7
 224         6 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             6/   7
 249         7 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 224 7726567 6,0 5667565 5,0 5765666 6,0 6674765 6,0 6567764 6,0   29,0    6
 243 6644753 5,0 6754756 6,0 3554543 4,0 3545542 4,0 3435552 4,0   23,0    4
 244 3251232 3,0 3121132 1,0 4121232 1,5 4111223 1,0 2241223 2,0    8,5    1
 245 5335144 4,0 4336344 4,0 7336455 5,0 7357454 5,0 7354445 5,0   23,0    5
 246 2163421 2,0 2243421 3,0 2243121 1,5 2223131 2,0 4123331 3,0   11,5    3
 247 1412315 1,0 1512213 2,0 1412314 3,0 1432316 3,0 1612116 1,0   10,0    2
 249 4577676 7,0 7475677 7,0 6677777 7,0 5766677 7,0 5776677 7,0   35,0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Buczma                    Konrad                    Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
C       Mazurek                   Konrad                    Wieliczka            
D       Pawelec                   Monika                    Radom                
E       Purchała                  Piotr                     Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
G       Sulewski                  Ireneusz                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy                     Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Piwiński Tymon, Lato Nadia                         FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   5
 137         2 Siedlanowski Daniel, Semeryło Blanka               DANCE POINT - Biała Podla lubelski             2/   5
 135         3 Jakubczak Damian, Ostrowska Michalina              TOP - ART - Lublin        lubelski             3/   5
 139         4 Zawistowski Marcel, Świętochowska Adrianna         FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   5
 140         5 Łazorczyk Krzysztof, Duda Amelia                   LIDER - Lublin            lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 135 3544431 4,0 3333243 3,0 3443233 3,0 5233435 3,0 3433335 3,0 5433325 3,0   19,0    3
 136 1111112 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1512112 1,0 1212111 1,0 1112111 1,0    6,0    1
                                          R                                  
 137 2423245 3,0 2222335 2,0 2322445 4,0 2121221 2,0 2121223 2,0 2221233 2,0   15,0    2
 139 4232323 2,0 5554422 4,0 5234322 2,0 3344353 4,0 5344452 4,0 4344452 4,0   20,0    4
 140 5355554 5,0 4445554 5,0 4555554 5,0 4455544 5,0 4555544 5,0 3555544 5,0   30,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37