OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi": 2021-11-21, Czeladź AKCENT - Będzin śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza
Miasta Czeladź

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza
Miasta Czeladź
Czeladż, 21 listopada 2021r.
Organizator: Uczniowski Klub Tańca Sportowego AKCENT
Prowadzenie: Arkadiusz D.
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            1
   2 A+S - Częstochowa            2
   3 Akademia Tańca - Kielce      1
   4 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    7
   5 AKCENT - Będzin              9
   6 AKSEL - Rzeszów              1
   7 ATUT - Kalisz                2
   8 BAWINEK - Kraków             6
   9 DANCE PROJECT- Wrocław       2
  10 DIAMENT - Radzyń Podlaski    2
  11 EMOTION Dance Academy Ośw    1
  12 ETIUDA - Radomsko            8
  13 EVOLUTION - Kraków          12
  14 FORUM - Zabrze               2
  15 GRACJA - Krosno              2
  16 IMPERIA - Kraków             5
  17 IMPULS - Chorzów             2
  18 JUST DANCE Wieliczka         5
  19 KICK - Kielce                2
  20 KIEPURA - Wrocław            2
  21 KLASA - Tarnów               2
  22 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        6
  23 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    2
  24 LATINO - Żabno               3
  25 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  26 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  27 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  28 Mistrzowska Akademia Tane    2
  29 NOWY STYL - Bielsko-Biała    5
  30 PERFECT DANCE - Kraków       8
  31 RONDO - Rybnik               2
  32 SEMPRE - Kraków              2
  33 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  34 ST IMPRESJA Kęty             2
  35 ST LINESTUDIO - Strzelce     1
  36 STEP DANCE - Koluszki        1
  37 SUKCES - Jaworzno            1
  38 SWING Żywiec-Kuków           2
  39 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  40 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  41 Śląski Klub Taneczny - Ka    1
  42 TEAM - Ornontowice          10
  43 Viva Dance Łódź              2
  44 WIR - Mysłowice              3
  45 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        1
  46 ZORBA - Częstochowa          4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
D       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          Polska
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Paczyńska Aleksandra                               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/  10
  55         2 Zbierańska Katarzyna                               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/  10
  49         3 Kania Kamila                                       TEAM - Ornontowice        śląski               3/  10
  54         4 Szulińska Natalia                                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  10
  53         5 Suszek Pola                                        ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  10
  56         6 Zdziebło Natalia                                   Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         6/  10
  48       7-8 Czapla Julia                                       TEAM - Ornontowice        śląski             7-8/  10
  57       7-8 Ząbkiewicz Kinga                                   TEAM - Ornontowice        śląski             7-8/  10
  50         9 Kuta Michalina                                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               9/  10
  58        10 Żurek Natalia                                      MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  48  XXX X   4   X XXX  4 XXXXXXX  7   X  XX  3      XX  2  X X XX  4    24          
  49 X  XXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X   XXX  4   X XX   3      X   1    26       4-6
  50       X  1          0          0 X XXXX   5 XXXXX    5 XXXXX    5    16          
  51 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    38         1
  53 XXXrX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX    5  XXX     3 XXXXX X  6    31         3
  54   XX XX  4  XX  X   3  XXX X   4 XXXX     4 XXXXXXX  7 X XX X   4    26       4-6
  55 XXX X X  5 XX XX    4 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    32         2
  56 XXXXXXX  7 XXXX XX  6      X   1  X XXXX  5 X  X XX  4     XXX  3    26       4-6
  57 X  X X   3 XX XXXX  6 X X XXX  5 X    XX  3 X   XXX  4 X    XX  3    24          
  58  X XX    3          0          0  X       1  X       1  XXXX    4     9          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  49 1312311 1.0 1222212 1.0 1213111 1.0 5666326 6.0 5666446 6.0 6666556 6.0   21.0    3
  51 2464224 3.0 3413144 3.0 2441224 2.0 2133131 2.0 3141121 1.0 2141121 1.0   12.0    1
  53 6146563 6.0 6131561 2.0 6166436 6.0 4425564 4.0 6455254 5.0 3235263 3.0   26.0    5
        R                                                                    
  54 4555646 5.0 4646625 6.0 4335542 3.0 3341413 3.0 4322513 2.0 4412414 4.0   23.0    4
  55 3231152 2.0 2554456 5.0 3552365 4.0 1214252 1.0 2234362 3.0 1324342 2.0   17.0    2
  56 5623435 4.0 5365333 4.0 5624653 5.0 6552645 5.0 1513635 4.0 5553635 5.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Vysotskyi Illia, Kramer Zuzanna                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   2
  60         2 Miśkiewicz Bartłomiej, Chachurska Anna             EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  60 2212222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0   12.0    2
                                           R                                 
  61 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Kulików Szymon, Chrząstek Marta                    WIR - Mysłowice           śląski               1/  13
 117         2 Czajka Maciej, Miernik Natalia                     JUST DANCE Wieliczka      małopolski           2/  13
 118         3 Drechny-Mucha Maksymilian, Jakubiszyn Julia        EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  13
 124         4 Rachtan Igor, Drapacz Laura                        TEAM - Ornontowice        śląski               4/  13
 122         5 Mazurek Michał, Małek Lilianna                     TEAM - Ornontowice        śląski               5/  13
 120         6 Kowalski Wojciech, Sztuka Pola                     AKCENT - Będzin           śląski               6/  13
 116       7-8 Balcerak Adam, Marciniak Zofia                     STEP DANCE - Koluszki     łódzki             7-8/  13
 119       7-8 Gondzia Mateusz, Dalecka Aleksandra                Viva Dance Łódź           łódzki             7-8/  13
 125      9-10 Różalski Miłosz, Rynczuk Matylda                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski            9-10/  13
 127      9-10 Żołnierczyk Sebastian, Pawłowska Hanna             AKCENT - Będzin           śląski            9-10/  13
 126        11 Wiśniewski Dawid, Motak Oliwia                     KLASA - Tarnów            małopolski          11/  13
 128        12 Smela Dominik, Bembnowicz Rozalia                  AKSEL - Rzeszów                               12/  13
 123        13 Nowak Antoni, Kurpiel Amelia                       EVOLUTION - Kraków        małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 116   XX  X  3  XX   X  3 XXX   X  4   X   X  2   XX     2  XX   X  3    17          
 117 X X  XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX  XX   4   X XXX  4 XXXX XX  6    30       2-3
 118 XXXXXX   6     XX   2 X  X X   3 XXXX  X  5 X XX X   4 XX XX    4    24         5
 119          0 X XX  X  4   X X    2    X X   2 XX X     3 XXXX XX  6    17          
 120 XX  XXX  5 XX  XXX  5 X   XXX  4 X X XXX  5 X   XXX  4 X   XXX  4    27         4
 121 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38         1
 122  XX XX   4 XX  XXX  5  X XXX   4  X   X   2  X  XXX  4          0    19         6
 123          0          0          0     X    1          0          0     1          
 124 X XX X   4 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    X X   2    30       2-3
 125     X X  2          0          0 XXXXX    5  XXX  X  4  XXXX X  5    16          
 126    X  X  2  X X     2  X X  X  3    X     1  X  X    2          0    10          
 127 XX XX    4 X  XX    3 X   X    2 X   X    2 X   X    2 X   XX   3    16          
 128  X       1   X X    2   X      1       X  1          0   X X    2     7          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 117 6424522 3.0 3211311 1.0 4211521 1.0 5423415 4.0 3332511 3.0 2213311 2.0   14.0    2
 118 5513256 5.0 6663666 6.0 6554455 5.0 1112321 1.0 1123423 2.0 1342445 4.0   23.0    3
 120 3665364 6.0 2545253 5.0 3666264 6.0 2665154 5.0 2555252 5.0 3435233 3.0   30.0    6
 121 2156111 1.0 1126122 2.0 1345113 3.0 3231242 2.0 5211134 1.0 4121122 1.0   10.0    1
 122 1331443 2.0 4354544 4.0 2123332 2.0 6556666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   26.0    5
 124 4242635 4.0 5432435 3.0 5432646 4.0 4344533 3.0 4444345 4.0 5554554 5.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Olejarz Kacper, Gliwa Amelia                       ST IMPRESJA Kęty          małopolski           1/   8
 131         2 Konewski Adam, Gorki Zuzanna                       ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   8
 133         3 Malczyk Wiktor, Skrzypczak Weronika                TEAM - Ornontowice        śląski               3/   8
 134         4 Marczewski Tymoteusz, Zawadzka Kaja                AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   8
 136         5 Tame Mateusz, Tubielewicz Karolina                 ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   8
 129         6 Gucwa Wojciech, Batko Martyna                      JUST DANCE Wieliczka      małopolski           6/   8
 137         7 Zięba Szymon, Zielonka Kaja                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           7/   8
 130         8 Jedynak Franciszek, Najder Natalia                 IMPERIA - Kraków          małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X   XX   3  X  XX   3    44         4
 130 XXX XXX  6   X X    2  XX  X   3   X      1 XX    X  3 XXX   X  4 XX  X X  4 X XX  X  4    27          
 131  X XX X  4 XX XX    4   XXX X  4  X XXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    43       5-6
 133 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    XXXX  4 X XX XX  5     XXX  3    45         3
 134 XX  XX   4   XX XX  4 X    XX  3 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    43       5-6
 135 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    49         1
 136 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX X X   4 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7    48         2
 137   XXX X  4 XX   XX  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7   XXX    3   XXX    3  XXXX X  5 XXXX  X  5    37          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129 4663564 6.0 3535363 4.0 6455655 6.0 3666663 6.0 6646663 6.0 6636634 6.0 5466655 6.0 6556565 6.0   46.0    6
 131 5341345 4.0 4461444 5.0 3531243 4.0 5441344 4.0 2251112 1.0 1252122 1.0 1151211 1.0 4131112 1.0   21.0    2
 133 3434222 2.0 2226522 2.0 2146511 2.0 2335231 3.0 4564341 4.0 3563441 3.0 3543444 3.0 3663343 4.0   23.0    3
        R                                                                                            
 134 2552433 3.0 5654655 6.0 4664464 5.0 6554455 5.0 1132235 2.0 2141316 2.0 2232322 2.0 1242434 2.0   27.0    4
 135 1126111 1.0 1112211 1.0 1213322 1.0 1113122 1.0 3315426 3.0 4425563 5.0 4325563 5.0 2324651 3.0   20.0    1
        R                                                                                            
 136 6215656 5.0 6343136 3.0 5322136 3.0 4222516 2.0 5423554 5.0 5314255 4.0 6614136 4.0 5415226 5.0   31.0    5
        R                                                                                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice                              1/   5
 141         2 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   5
 144         3 Obojski Mateusz, Góral Gabriela                    IMPERIA - Kraków                               3/   5
 143         4 Nieckarz Michał, Sochacka Julia                    JUST DANCE Wieliczka                           4/   5
 140         5 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków                             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 5554455 5.0 5535555 5.0 5434533 4.0 5555525 5.0 5525433 4.0   23.0    5
                                           R                     
 141 2132343 3.0 2143223 2.0 2112122 1.0 2112234 2.0 2142224 2.0   10.0    2
 143 4443534 4.0 4352444 4.0 4353344 3.0 4334453 4.0 3334555 5.0   20.0    4
 144 3321221 2.0 3411331 3.0 3541455 5.0 3441342 3.0 4451342 3.0   16.0    3
 145 1215112 1.0 1224112 1.0 1225211 2.0 1223111 1.0 1213111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   7
  59         2 Ludwig Filip, Borek Eliza                          KUŹNIA TAŃCA - Kraków                          2/   7
 153         3 Tarasin Juliusz, Hodór Julia                       AKCENT - Będzin                                3/   7
 140         4 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków                             4/   7
 144         5 Obojski Mateusz, Góral Gabriela                    IMPERIA - Kraków                               5/   7
 146         6 Boiko Mykyta, Janik Julia                          AKCENT - Będzin                                6/   7
 143         7 Nieckarz Michał, Sochacka Julia                    JUST DANCE Wieliczka                           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 3313414 3.0 6213214 2.0 5233215 2.0 5413215 4.0 6223214 2.0   13.0    2
 140 1657721 5.0 3737622 3.0 1527621 1.0 6557642 5.0 2537622 4.0   18.0    4
 141 6131133 2.0 1122141 1.0 6141143 3.0 1172134 1.0 3111146 1.0    8.0    1
                                           R                     
 143 7564657 7.0 7656755 7.0 7456767 7.0 7636757 7.0 7666765 6.0   34.0    7
 144 5745546 4.0 4544533 4.0 2364532 4.0 2244521 2.0 1454533 5.0   19.0    5
 146 4276275 6.0 2375366 5.0 3675474 6.0 3765476 6.0 4775477 7.0   30.0    6
 153 2422362 1.0 5461477 6.0 4712356 5.0 4321363 3.0 5342351 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Lupa Paweł, Tkacz Maja                             Mistrzowska Akademia Tane                      1/   6
 151         2 Zabłocki Eryk, Dzieża Amelia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   6
 152         3 Zubrycki Tymon, Wójcik Karolina                    Viva Dance Łódź           łódzki               3/   6
 147         4 Czechowski Patryk, Czechowska Amelia               WIR - Mysłowice           śląski               4/   6
 148         5 Garbacz Michał, Prochera Patrycja                  ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          5/   6
 150         6 Suong Filip, Struska Maja                          EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 147 5524335 4.0 4324234 4.0 4364656 6.0 4523524 3.0 4453411 4.0 5355522 5.0   26.0    4
 148 4663544 5.0 5642543 5.0 3652443 3.0 5645346 5.0 5335655 5.0 4524356 4.0   27.0    5
 150 6455666 6.0 6566656 6.0 6546325 5.0 6266662 6.0 6646366 6.0 6666665 6.0   35.0    6
                                           R                       R         
 151 2246252 2.0 2435422 2.0 2225232 2.0 2114213 1.0 2514533 3.0 3413411 3.0   13.0    2
 152 3332423 3.0 3251365 3.0 5131564 4.0 3351455 4.0 3161244 2.0 1131143 1.0   17.0    3
 159 1111111 1.0 1113111 1.0 1413111 1.0 1432131 2.0 1222122 1.0 2242234 2.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 155         1 Marcinkowski Krystian, Krężel Martyna              LATINO - Żabno            małopolski           1/   4
 154         2 Kubies Jan, Brzozowska Nadia                       MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/   4
 158         3 Włodarczyk Leonard, Czachor Lena                   NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   4
 156         4 Puchała Jan, Cisło Zofia                           PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154 2112332 2.0 3222243 2.0 3223223 2.0 3223224 2.0 2321433 2.0 1212423 2.0 2112433 2.0 3122424 2.5   16.5    2
 155 1321124 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1114222 1.0 2434332 3.0 3444122 3.0 2414232 2.5   13.5    1
                                                                               R                     
 156 4233211 3.0 2333322 3.0 4332332 3.0 4332332 3.0 4233144 4.0 4143144 4.0 4323344 4.0 4243143 4.0   28.0    4
 158 3444443 4.0 4444434 4.0 2444444 4.0 2444443 4.0 3442311 3.0 3321211 1.0 1231211 1.0 1331311 1.0   22.0    3
                                                       R                                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161         1 Kowalski Mateusz, Kohut Julia                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/  10
 166         2 Wywiał Eryk, Księżnik Kinga                        ZORBA - Częstochowa       śląski               2/  10
 167         3 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           3/  10
 169         4 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           4/  10
 165         5 Trześniowski Dawid, Klejnot Vivien                 TEAM - Ornontowice        śląski               5/  10
 164         6 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/  10
 163         7 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  10
 160         8 Ciura Franciszek, Blady Julia                      A+S - Częstochowa         śląski               8/  10
 162      9-10 Pach Mateusz, Doniec Natalia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski        9-10/  10
 168      9-10 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk      9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 160  X  XXX  4 XX   X   3    X     1    X     1    X X   2    11          
 161 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    33         1
 162          0 X     X  2          0  X       1   X   X  2     5          
 163 XXX X    4  XXXX    4  XXXX X  5  XXXX X  5  XXXX    4    22          
 164 X XXXXX  6 X XX     3 X XXX X  5 X  XX X  4 XXXXX X  6    24       5-6
 165 X   XXX  4    XXXX  4 XXX XX   5 XXX XXX  6 XX  XXX  5    24       5-6
 166 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XX   XX  4 XXX  XX  5 XXX XXX  6    27       3-4
 167  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32         2
 168  XXX     3          0      X   1      X   1          0     5          
 169 X XX     3 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X X   4    27       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 1312222 1.0 1311123 1.0 1511123 1.0 3511221 1.0 3411324 2.0    6.0    1
 164 5641164 4.0 6642365 6.0 6664261 6.0 6653554 6.0 6663456 6.0   28.0    6
 165 6565435 6.0 5465231 4.0 5456434 5.0 5465433 5.0 5545233 5.0   25.0    5
 166 2126311 2.0 2226412 2.0 2145312 2.0 1326115 2.0 1236112 1.0    9.0    2
 167 4233543 3.0 4133546 3.0 4322546 4.0 4132342 3.0 4352541 3.0   16.0    3
 169 3454656 5.0 3554654 5.0 3233655 3.0 2244666 4.0 2124665 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161         1 Kowalski Mateusz, Kohut Julia                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/  13
 171         2 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/  13
 164         3 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  13
 162         4 Pach Mateusz, Doniec Natalia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/  13
 172         5 Moryń Miłosz, Malasiewicz Zosia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  13
 163         6 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/  13
 174         7 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/  13
 165         8 Trześniowski Dawid, Klejnot Vivien                 TEAM - Ornontowice        śląski               8/  13
 167      9-10 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski        9-10/  13
 173      9-10 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski        9-10/  13
 160     11-12 Ciura Franciszek, Blady Julia                      A+S - Częstochowa         śląski           11-12/  13
 168     11-12 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk     11-12/  13
 166        13 Wywiał Eryk, Księżnik Kinga                        ZORBA - Częstochowa       śląski              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 160          0  XX      2 X        1    X     1   X X    2     6          
 161 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    30       1-2
 162   X   X  2 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXX X X  5 XX  X X  4    22         4
 163 XX  X    3 XXX X X  5 XXX X    4  XX      2 XXXXX X  6    20         5
 164 XX XXXX  6 X XXX X  5 X XX     3    X  X  2 X  X  X  3    19         6
 165      X   1      X   1  XX  X   3 X X XXX  5   X  X   2    12          
 166      X   1          0      X   1      X   1      X   1     4          
 167   XX     2  X X     2  X       1  r   X   1 XX X XX  5    11          
 168 X X      2          0       X  1   X      1   X X    2     6          
 171 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6   X XXX  4    30       1-2
 172  XXXXXX  6 XX XXXX  6    XXXX  4 XX XXXX  6  XXX X   4    26         3
 173 XX  X X  4   X  X   2  X  XXX  4          0  Xr      1    11          
 174  X X     2   r  XX  2    X     1 XXXXX    5 XX X     3    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 3522214 1.0 3621114 1.0 3522311 1.0 2522415 1.0 4662315 5.0    9.0    1
 162 1255661 6.0 1146653 4.0 1336652 3.0 1356653 5.5 1224523 1.0   19.5    4
 163 4116555 5.0 5315366 5.0 5214466 6.0 5214566 5.5 5115464 4.0   25.5    6
 164 5644143 3.0 2454221 2.0 2455244 5.0 3445241 4.0 2446642 3.0   17.0    3
 171 2431332 2.0 4532442 3.0 4641523 4.0 4661322 3.0 3531231 2.0   14.0    2
 172 6363426 4.0 6263535 6.0 6163135 2.0 6133134 2.0 6353156 6.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 177         1 Kawałek Michał, Nowotny Aleksandra                 SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   2
 176         2 Chlebus Adam, Polak Zuzanna                        SWING Żywiec-Kuków        małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 176 1121112 1.0 1122222 2.0 1122222 2.0    5.0    2
 177 2212221 2.0 2211111 1.0 2211111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 179         1 Nowak Bartłomiej, Tompalska Dominika               BAWINEK - Kraków          małopolski           1/   4
 177         2 Kawałek Michał, Nowotny Aleksandra                 SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   4
 176         3 Chlebus Adam, Polak Zuzanna                        SWING Żywiec-Kuków        małopolski           3/   4
 178         4 Kawa Kacper, Mielczarek Maja                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 176 4224224 2.0 3224344 3.0 4334143 4.0    9.0    3
 177 2442133 3.5 1311133 1.0 1412334 2.0    6.5    2
 178 3313441 3.5 4443422 4.0 3143422 3.0   10.5    4
 179 1131312 1.0 2132211 2.0 2221211 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM - Ornontowice        śląski               1/   5
 183         2 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   5
 173         3 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           3/   5
  65         4 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno                                4/   5
 182         5 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 3254541 4.0 3254543 4.0 3454522 4.0 3355512 4.0 3353512 3.0   19.0    4
 173 1311335 3.0 2413231 3.0 1312234 2.0 1413134 2.0 2415324 4.0   14.0    3
 181 2432113 2.0 1341124 2.0 2221111 1.0 2241221 1.0 1121131 1.0    7.0    1
 182 4545454 5.0 5535455 5.0 4535455 5.0 5534455 5.0 5544455 5.0   25.0    5
 183 5123222 1.0 4122312 1.0 5143343 3.0 4122343 3.0 4232243 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 184         1 Jakubik Nataniel, Pielka Weronika                  AKCENT - Będzin           śląski               1/   9
 185         2 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski               2/   9
 183         3 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   9
 170         4 Szczepaniak Piotr, Margiel Kamila                  AKCENT - Będzin           śląski               4/   9
 187         5 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   9
 186         6 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik            śląski               6/   9
 181         7 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM - Ornontowice        śląski               7/   9
 182         8 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          8/   9
  65         9 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno                                9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  65   X      1   X   X  2   X      1   X      1  XX   X  3     8          
 170 XXXXX X  6   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXX   6   X XXX  4    27       4-6
 181 XXX  XX  5 XX  XX   4  X X X   3 X    XX  3 X  X X   3    18          
 182   X X    2  XX      2  XX X    3 XXX X    4   X X    2    13          
 183 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7    30         2
 184 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         1
 185  XXXXXX  6 X XXX X  5 X XXX X  5  XXXX X  5 XXXXX X  6    27       4-6
 186 XX XXX   5 XXXX XX  6 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XX XXX   5    28         3
 187 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXXX  6  X XXXX  5 XX X XX  5    27       4-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 170 5626325 6.0 5545335 5.0 4644345 4.0 5535242 4.0 6634326 4.0   23.0    4
 183 3151632 2.0 2161643 3.0 3231623 2.0 3351624 3.0 3441633 3.0   13.0    3
 184 1335111 1.0 1326112 1.0 1425112 1.0 1426111 1.0 1325111 1.0    5.0    1
 185 6412254 3.0 6412224 2.0 6312434 3.0 6212433 2.0 5112442 2.0   12.0    2
 186 2544446 4.0 3634556 6.0 2566256 6.0 2664356 6.0 2566254 6.0   28.0    6
 187 4263563 5.0 4253461 4.0 5153561 5.0 4143565 5.0 4253565 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Włodarczyk Nikodem, Karwat Wiktoria                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   7
  14         2 Banaszek Kacper, Borowiecka Ewa                    ETIUDA - Radomsko                              2/   7
   6         3 Dobosz Bartłomiej, Tompalska Dominika              BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   7
   3         4 Wielgocki Jakub, Bytnar Oliwia                     ATUT - Kalisz             wielkopolski         4/   7
   7         5 Krawczyk Tomasz, Lelek Maria                       BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   7
   8         6 Więcek Marcel, Strona Oliwia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/   7
   1         7 Koczkodaj Michał, Łobacz Paulina                   DIAMENT - Radzyń Podlaski lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   1 5777647 7.0 7767757 7.0 7777667 7.0 7677777 7.0   28.0    7
   3 4664513 4.0 4675634 5.0 2554143 3.0 4764545 5.0   17.0    4
   4 1223131 2.0 1112311 1.0 4211432 2.0 1313111 1.0    6.0    1
   6 3331324 3.0 3331123 3.0 3435514 4.0 2222423 2.0   12.0    3
   7 6455775 5.0 5444466 4.0 5362355 5.0 5441354 4.0   18.0    5
   8 7546466 6.0 6556575 6.0 6626776 6.0 6536666 6.0   24.0    6
  14 2112252 1.0 2223242 2.0 1143221 1.0 3155232 3.0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Płoński Tadeusz, Bogdziewicz Wiktoria              RONDO - Rybnik            śląski               1/   7
   3         2 Wielgocki Jakub, Bytnar Oliwia                     ATUT - Kalisz             wielkopolski         2/   7
   4         3 Włodarczyk Nikodem, Karwat Wiktoria                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   7
  10         4 Jędrzejczyk Hubert, Robak Klaudia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   7
  11         5 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   7
   1         6 Koczkodaj Michał, Łobacz Paulina                   DIAMENT - Radzyń Podlaski lubelski             6/   7
  12         7 Niemiec Łukasz, Niemiec Paulina                    AKCENT - Będzin           śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   1 7767757 7.0 7666657 6.0 7566657 6.0 7466766 6.0   25.0    6
   3 1123246 2.0 2434142 4.0 1421143 1.0 1532243 3.0   10.0    2
   4 4474114 4.0 3313313 3.0 3314222 2.0 4313122 2.0   11.0    3
       R                                             
  10 3231531 3.0 4242421 2.0 4233411 3.0 2254431 4.0   12.0    4
  11 6545665 6.0 6555765 5.0 5655765 5.0 6645654 5.0   21.0    5
  12 5656473 5.0 5777276 7.0 6777376 7.0 5777577 7.0   26.0    7
  13 2312322 1.0 1121534 1.0 2142534 4.0 3121315 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski           1/   2
  18         2 Tkacz Sebastian, Pfajfer Julia                     FORUM - Zabrze            śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 1111111 1.0 1121111 1.0 1121121 1.0 1112122 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  18 2222222 2.0 2212222 2.0 2212212 2.0 2221211 2.0 2222222 2.0   10.0    2
       R                                                         
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Płatek Mateusz, Kleszcz Iga                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   8
  26         2 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   8
  21         3 Pasiut Szymon, Figiel Maria                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   8
  16         4 Kim Kyuwon, Gawron Kinga                           AKCENT - Będzin           śląski               4/   8
  19         5 Chrapek Eryk, Kohut Natalia                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           5/   8
  25         6 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              AKCENT - Będzin           śląski               6/   8
  20         7 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           7/   8
  24         8 Sobieraj Maciej, Stężała Aleksandra                ETIUDA - Radomsko         łódzki               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  16 XXXXX X  6 X  XX    3 XXXXX    5 X XXX    4 XX XX X  5    23       5-6
  19  XX XX   4 XXX XX   5 XXX  X   4 XXX  XX  5 XXX XX   5    23       5-6
  20 XXXX XX  6  XXX XX  5      XX  2  XX  XX  4  XXX XX  5    22          
  21 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         1
  23 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXXX  6    31         3
  24    X  X  2  X XX X  4    XX X  3    XX X  3    XXXX  4    16          
  25 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X    4    30         4
  26 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXrXXXX  6 XXXXXXX  7    32         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 4644165 5.0 3454254 4.0 4566164 6.0 3656253 6.0 3366151 2.0   23.0    4
  19 6316624 4.0 6115635 5.0 5224545 4.0 6315635 5.0 6214545 5.0   23.0    5
  21 2122513 1.0 2542423 3.0 2432633 3.0 2432422 2.0 1642624 4.0   13.0    3
  23 1531232 2.0 1331112 1.0 1641222 2.0 1121114 1.0 2121213 1.0    7.0    1
  25 3455356 6.0 5666366 6.0 6355356 5.0 4544366 4.0 4555366 6.0   27.0    6
  26 5263441 3.0 4223541 2.0 3113411 1.0 5263541 3.0 5433432 3.0   12.0    2
       R                                   R                     
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków                             1/   4
  29         2 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   4
  33         3 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   4
  31         4 Rozborski Dominik, Poshtar Iryna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 4111121 1.0 3111211 1.0 2131111 1.0 1121111 1.0 2122121 1.0    5.0    1
  29 3243213 2.0 2444332 4.0 3224322 2.0 3344222 2.5 1231412 2.0   12.5    2
  31 2422444 4.0 1333124 2.0 1342233 3.0 2432434 4.0 3444334 4.0   17.0    4
  33 1334332 3.0 4222443 3.0 4413444 4.0 4213343 2.5 4313243 3.0   15.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   7
  36         2 Furmańczyk Jakub, Arczewska Zofia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   7
  38         3 Pawlik Mikołaj, Naramska Maria                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   7
  39         4 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów          śląski               4/   7
  31         5 Rozborski Dominik, Poshtar Iryna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          5/   7
  35         6 Ciechanowski Dariusz, Przeżywalska Beata           KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           6/   7
  41         7 Wodowski Adrian, Duda Magdalena                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków                          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 2225231 2.0 1325241 1.0 1233331 2.0 2234221 1.0 3242222 1.0    7.0    1
  31 5344644 5.0 6234735 5.0 5155446 5.0 5155547 5.0 4155416 4.0   24.0    5
  35 7437767 7.0 5547676 6.0 6327655 6.0 6427655 6.0 5317664 6.0   31.0    6
  36 1661112 1.0 2663112 2.0 2764113 3.0 1663112 2.0 1563141 3.0   11.0    2
  38 3552325 4.0 3451423 3.0 3441222 1.0 3341333 3.0 2631333 2.0   13.0    3
  39 4113553 3.0 4112564 4.0 4512564 4.0 4512464 4.0 7424555 5.0   20.0    4
  41 6776476 6.0 7776357 7.0 7676777 7.0 7776776 7.0 6776777 7.0   34.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    IMPULS - Chorzów                               1/   7
  64         2 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno                              2/   7
  45         3 Pyras Krzysztof, Jarek Emilia                      WIR - Mysłowice           śląski               3/   7
  43         4 Zaręba Jakub, Siewierska Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski           4/   7
  44         5 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   ST IMPRESJA Kęty          małopolski           5/   7
  46         6 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           6/   7
  58         7 Wiernicki Adam, Wiernicka Adrianna                 Śląski Klub Taneczny - Ka                      7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 1555737 6.0 2547454 5.0 2427536 3.0 2526253 3.0 2325245 3.0   20.0    4
  44 3226446 3.0 4335645 4.0 4336654 5.0 3355745 5.0 5444663 5.0   22.0    5
  45 7463353 4.0 7452333 3.0 7551443 4.0 7442432 4.0 7552432 4.0   19.0    3
  46 5742561 5.0 5764567 6.0 5764365 6.0 6764664 6.0 6767757 7.0   30.0    6
  58 6677674 7.0 6676776 7.0 6675777 7.0 5677577 7.0 4676576 6.0   34.0    7
  62 2311215 1.0 1121212 1.0 1242111 1.0 1131311 1.0 1131311 1.0    5.0    1
  64 4134122 2.0 3213121 2.0 3113222 2.0 4213126 2.0 3213124 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               
F       Froń-Nagórska             Magdalena       II        Ornontowice          
G       Fiszer                    Katarzyna       II        Radomsko             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków                             1/   5
  51         2 Kuś Dawid, Józefowska Patrycja                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   5
  49         3 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/   5
  50         4 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           4/   5
  43         5 Zaręba Jakub, Siewierska Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 4242221 1.0 5123252 2.0 5132224 2.0 4122121 1.0 4153223 3.0    9.0    1
  43 5555555 5.0 4355325 5.0 4245433 4.0 5254545 5.0 5445345 5.0   24.0    5
  49 3431143 4.0 3531134 3.0 3521141 1.0 2531232 2.0 2521132 2.0   12.0    3
  50 1124432 2.0 2244541 4.0 2354552 5.0 3445453 4.0 3334551 4.0   19.0    4
  51 2313314 3.0 1412413 1.0 1413315 3.0 1313314 3.0 1212414 1.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37