OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY": 2021-11-21, OŁAWA ATHINA - Oława dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY

Oława, 21.11.2021
Organizator: Stowarzyszenie Taneczne „Athina” Oława
Prowadzenie: Michał Szymański
Muzyka: Organizator
Obsługa medyczna: PARTNER Robert Kaczmarek
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            4
   2 AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je    1
   3 AKTAN - Wrocław              3
   4 AMETYST - Lubań              1
   5 ART OF DANCE - Krotoszyn     1
   6 ASTRA - Szczecin             2
   7 Bolero - Bolesławiec         2
   8 CIEŚLAK - Jelenia Góra       3
   9 DANCE PROJECT- Wrocław       1
  10 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    4
  11 DREAM - Poznań               2
  12 DZIUPLA - Poznań             2
  13 ESENS - Wrocław              4
  14 ETIUDA - Radomsko            1
  15 FRASZKA - Kamienna Góra      4
  16 FRED ASTAIRE - Poznań        2
  17 GALA - Mielec                1
  18 GRACJA - Zielona Góra        2
  19 IGLICA - Wrocław             4
  20 INSPIRACJA - Wrocław         1
  21 ISKRA - Praszka              3
  22 KIEPURA - Wrocław            1
  23 KUBA DANCE STUDIO - Biela    3
  24 LORENZO - Gaj Mały           1
  25 OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA       1
  26 POEZJA - Kościan             2
  27 RETRO - Kępno                2
  28 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     1
  29 Szkoła Tańca Sparta - Opo    2
  30 TAKT - Legnica               1
  31 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    2
  32 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Dmytrów Przemysław, Świdzińska Julia               AKTAN - Wrocław           dolnośląski          1/   6
  56         2 Homoncik Karol, Węglińska Julia                    FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          2/   6
  58         3 Jankowski Jakub, Mania Zofia                       INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          3/   6
  57         4 Homoncik Leon, Niezgoda Maja                       FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          4/   6
  59         5 Nowak Jakub, Janiszewska Emilia                    ESENS - Wrocław           dolnośląski          5/   6
  60         6 Świerc Alex, Jankowska Julia                       DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  55 1111111 1.0 1121411 1.0 1111111 1.0 1411132 1.0 1111121 1.0 1111131 1.0    6.0    1
  56 2322633 2.0 2442353 2.0 2232432 2.0 3523456 4.0 3323346 2.0 3422245 3.0   15.0    2
  57 3445345 5.0 3533244 3.0 3543346 3.0 4654215 3.0 4545235 5.0 4565553 5.0   24.0    4
  58 4253252 3.0 4354532 4.0 4354653 5.0 2332321 2.0 2454412 4.0 2343322 2.0   20.0    3
  59 5534424 4.0 5616125 5.0 5626224 4.0 5145644 5.0 5232563 3.0 5234414 4.0   25.0    5
  60 6666566 6.0 6265666 6.0 6465565 6.0 6266563 6.0 6666654 6.0 6656666 6.0   36.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Świątek Nikodem, Łapa Joanna                       GALA - Mielec             podkarpacki          1/   3
  80         2 Stępień Aleksander, Pawliszak Nikola               CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   3
  79         3 Niciejewski Franciszek, Homoncik Marika            FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  79 3221332 2.5 1311333 3.0 1223223 2.0 3333333 3.0 2333333 3.0 3332333 3.0   16.5    3
  80 1332223 2.5 2232122 1.0 2311332 3.0 1211222 2.0 1221122 2.0 1211212 1.0   11.5    2
  82 2113111 1.0 3123211 2.0 3132111 1.0 2122111 1.0 3112211 1.0 2123121 2.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Stefaniszyn Błażej, Kruszelnicka Lidia             DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   6
 101         2 Niżniowski Piotr, Kierys Katarzyna                 ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         2/   6
 102         3 Pych Janusz, Zysnarska Julia                       TAKT - Legnica            dolnośląski          3/   6
 100         4 Madej Wojciech, Karpierz Aleksandra                KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          4/   6
  98         5 Chwedczuk Daniel, Pawliszak Oliwia                 CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/   6
  99         6 Lizoń Ernest, Homoncik Amelia                      FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  98 3141442 3.0 3342363 3.0 4642234 4.0 6666626 6.0 6666655 6.0 5663626 6.0   28.0    5
  99 4666656 6.0 5666646 6.0 5565466 6.0 4453165 4.0 4453136 4.0 4345155 5.0   31.0    6
 100 1455534 5.0 1555534 5.0 1156543 5.0 2514411 1.0 2545413 3.0 1554234 4.0   23.0    4
 101 5223325 2.0 6113415 4.0 2334615 2.5 1222334 3.0 1222241 1.0 6211442 2.0   14.5    2
 102 6334263 4.0 4224151 2.0 6423351 2.5 5335553 5.0 5334564 5.0 2432563 3.0   21.5    3
 103 2512111 1.0 2431222 1.0 3211122 1.0 3141242 2.0 3111322 2.0 3126311 1.0    8.0    1
                                                                    R        
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Dmytrów Paweł, Świdzińska Amelia                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          1/   2
 106         2 Rogoziewicz Wiktor, Sławińska Anna                 ESENS - Wrocław           dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 2122121 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2212122 2.0   12.0    1
 106 2222222 2.0 2222221 2.0 2222222 2.0 2222221 2.0 1211212 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121211 1.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Izydorski Szymon, Skrzek Róża                      ESENS - Wrocław           dolnośląski          1/   2
 110         2 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 1111111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1211122 1.0 1111221 1.0    5.0    1
 110 2222222 2.0 2222222 2.0 2222122 2.0 2122211 2.0 2222112 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Izydorski Szymon, Skrzek Róża                      ESENS - Wrocław           dolnośląski          1/   2
 110         2 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 1112221 1.0 1212211 1.0 1112211 1.0 2122221 2.0 2222222 2.0    7.0    1
        R           R                                            
 110 2221112 2.0 2121122 2.0 2221122 2.0 1211112 1.0 1111111 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Siwek Jerzy, Siwek Zofia                           AKTAN - Wrocław           dolnośląski          1/   5
 114         2 Salicki Oskar, Włoch Paulina                       ISKRA - Praszka           opolski              2/   5
 112         3 Chen Filip, Niciejewska Alicja                     CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   5
 113         4 Małunowicz Mateusz, Różańska Aleksandra            AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je dolnośląski          4/   5
 111         5 Adach Mateusz, Szczucka Julia                      ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111 5455222 5.0 5555554 5.0 3452545 5.0 5455555 5.0 2535345 5.0 4552435 5.0 3544155 5.0 5544445 4.0   39.0    5
 112 2241435 3.0 3232245 3.0 4243254 3.0 4242243 3.0 4252153 3.0 5233153 3.0 4251343 3.0 3231133 3.0   24.0    3
 113 3534544 4.0 2443423 4.0 5535413 4.0 3533424 4.0 5443234 4.0 2444344 4.0 2435534 4.0 4455554 5.0   33.0    4
 114 4323353 2.0 4314332 2.0 2314332 2.0 2314332 2.0 1314411 1.0 1315512 2.0 1312422 2.0 1312312 2.0   15.0    2
 115 1112111 1.0 1121111 1.0 1121121 1.0 1121111 1.0 3121522 2.0 3121221 1.0 5123211 1.0 2123221 1.0    9.0    1
                                                         R                                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Rogala Tomasz, Saj Liliana                         OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              1/   4
 117         2 Graczyk Jerzy, Plezia Karina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   4
 119         3 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          3/   4
 118         4 Lazik Paweł, Wieczorek Kamila                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 2221111 1.0 2121212 2.0 1321221 2.0 2221211 2.0 1221112 1.0    8.0    2
 118 4343324 4.0 3334324 3.0 4243334 3.0 4334424 4.0 4342444 4.0   18.0    4
 119 3432432 3.0 4443433 4.0 3434443 4.0 3443343 3.0 3434331 3.0   17.0    3
 120 1114243 2.0 1212141 1.0 2112112 1.0 1112132 1.0 2113223 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Sharapov Artom, Wójkiewicz Amelia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   4
 119         2 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          2/   4
 117         3 Graczyk Jerzy, Plezia Karina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   4
 118         4 Lazik Paweł, Wieczorek Kamila                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 3321133 3.0 3331143 3.0 4342342 3.0 3231342 3.0 4211243 2.0   14.0    3
 118 4442344 4.0 4443334 4.0 3434434 4.0 4444434 4.0 3434434 4.0   20.0    4
 119 1214221 1.0 2214422 2.0 2223121 2.0 2323211 2.0 2323312 3.0   10.0    2
 121 2133412 2.0 1122211 1.0 1111213 1.0 1112123 1.0 1142121 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Kret Jakub, Staniszewska Joanna                    KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          1/   2
 123         2 Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 123 2222222 2.0 1111111 1.0 2112212 2.0    5.0    2
 124 1111111 1.0 2222222 2.0 1221121 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Hawryluk Marcin, Żywiołowska Zuzanna               STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               1/   2
 123         2 Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 123 2221222 2.0 2222222 2.0 2222122 2.0    6.0    2
                     R                   
 125 1112111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski         1/   5
 127         2 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań            wielkopolski         2/   5
 129         3 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka           opolski              3/   5
 130         4 Chmielowiec Jakub, Wołczańska Zuzanna              IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   5
 128         5 Rymarz Piotr, Janczyk Antonina                     RETRO - Kępno             wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 127 3141121 1.0 4122222 2.0 5121143 2.0 3131343 2.0    7.0    2
 128 4454414 4.0 5443553 5.0 4453452 5.0 5553232 3.0   17.0    5
 129 2512332 2.0 3554314 4.0 3344224 3.0 4344115 4.5   13.5    3
 130 5325545 5.0 2335435 3.0 1535335 4.0 1425424 4.5   16.5    4
 131 1233253 3.0 1211141 1.0 2212511 1.0 2212551 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Kołodziej Maciej, Janiszewska Joanna               ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   4
 129         2 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka           opolski              2/   4
 127         3 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   4
 128         4 Rymarz Piotr, Janczyk Antonina                     RETRO - Kępno             wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 127 3233231 3.0 3244442 4.0 3222223 2.0 2222414 2.0   11.0    3
 128 4421343 4.0 4431323 3.0 4443344 4.0 4434333 4.0   15.0    4
 129 2312424 2.0 2312111 1.0 2331432 3.0 3341222 3.0    9.0    2
 132 1144112 1.0 1123234 2.0 1114111 1.0 1113141 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski          1/   2
 135         2 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 134 1111211 1.0 1122222 2.0 1121211 1.0 2121221 2.0 1121221 1.0    7.0    1
 135 2222122 2.0 2211111 1.0 2212122 2.0 1212112 1.0 2212112 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 138         1 Kaczmarski Maciej, Myśliwy Hanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   3
 137         2 Biniak Jakub, Paroń Klaudia                        LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         2/   3
 131         3 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 131 1231222 2.0 1231333 3.0 3233333 3.0 3233333 3.0 3233233 3.0   14.0    3
 137 2322111 1.0 3323111 2.0 2321211 2.0 2322222 2.0 1122322 2.0    9.0    2
 138 3113333 3.0 2112222 1.0 1112122 1.0 1111111 1.0 2311111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Woźniak Jakub, Bieńczyk Maria                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/   7
 142         2 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              2/   7
 141         3 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   7
 143         4 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   7
 144         5 Skolut Kamil, Ryś Zuzanna                          DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          5/   7
 138         6 Kaczmarski Maciej, Myśliwy Hanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   7
 135         7 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 7557777 7.0 7757757 7.0 7746767 7.0 6647777 7.0 6776567 7.0   35.0    7
 138 3634356 5.0 3666476 6.0 3677276 6.0 3576566 6.0 3647676 6.0   29.0    6
 140 1322212 2.0 1211312 1.0 1221312 1.0 1122222 2.0 1221321 1.0    7.0    1
 141 2775433 4.0 2574134 3.0 2555443 4.0 2754333 3.0 2552233 3.0   17.0    3
 142 4111121 1.0 4432221 2.0 4432121 2.0 4311111 1.0 4313112 2.0    8.0    2
 143 6443644 3.0 6323645 4.0 5314535 3.0 7433455 4.0 7434754 4.0   18.0    4
 144 5266565 6.0 5145563 5.0 6163654 5.0 5265644 5.0 5165445 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Markiewicz Jakub, Michewicz Julia                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   3
 148         2 Szozda Michał, Gierczyk Karolina                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   3
 147         3 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 146 2211111 1.0 2111121 1.0 3112131 1.0 3112231 2.0 2112121 1.0    6.0    1
 147 3322332 3.0 3333333 3.0 1333323 3.0 1333322 3.0 3333333 3.0   15.0    3
 148 1133223 2.0 1222212 2.0 2221212 2.0 2221113 1.0 1221212 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Sygiet                    Piotr           II        Oława                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 150         1 Włochowicz Mateusz, Brzozowska Agata               4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   3
 149         2 Ilnicki Wojciech, Klisz Patrycja                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          2/   3
 151         3 Żukowski Mikołaj, Homenda Maja                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 149 3321232 2.0 1221132 2.0 1221323 2.0 3322323 3.0 1223323 3.0   12.0    2
 150 2112111 1.0 3112311 1.0 2112211 1.0 2211111 1.0 3131211 1.0    5.0    1
 151 1233323 3.0 2333223 3.0 3333132 3.0 1133232 2.0 2312132 2.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37