OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024": 2024-05-25, Sosnowiec AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

Taneczny Festiwal Asów 2024


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Taneczny Festiwal Asów 2024

Sosnowiec, 25 maja 2024r.
Organizator: Stow.PTT; PTT Okręg Śląski; Klub Sportowy Akademia Tańca AS Sosnowiec
Prowadzenie: Paweł Nowak
Muzyka: Artur Dąbek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F-Solo, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E-Solo, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, D-Solo, Standard
Pow. 15, F-Solo, Standard-3
Pow. 15, F-Solo, Latin-3
Pow. 15, E-Solo, Standard-4
Pow. 15, E-Solo, Latin-4
12-13, E-Solo, Kombinacja 8T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, Open, Standard
Pow. 15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            3
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno   44
   3 AKCENT - Będzin              1
   4 AnaDens Łódź                 5
   5 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
   6 CLASSIC - Warszawa           1
   7 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    6
   8 DANCE KINGDOM - Zaborze      1
   9 DANCELOOK - Gliwice          2
  10 DRAGON'S DANCE Warszawa      2
  11 ELIDA - Mielec               2
  12 EMOTION Dance Academy Ośw    4
  13 ESKADRA - Pabianice          1
  14 ESTYMA - Częstochowa         2
  15 EVOLUTION - Kraków           1
  16 FLAMENCO - Siemianowice      1
  17 FORUM - Zabrze               9
  18 GASIEK - Rzeszów             2
  19 IMPERIA - Kraków             7
  20 IMPULS - Chorzów             9
  21 ISKRA Praszka                1
  22 JUST DANCE Wieliczka         3
  23 KLASA - Tarnów               1
  24 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        4
  25 LORDANCE - Wodzisław Śl.     3
  26 LORENZO - Gaj Mały           1
  27 Magic Dance Chrzanów         6
  28 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    1
  29 M-TEAM - Kraków              1
  30 NOWY STYL - Bielsko-Biała    4
  31 POLISH CLUB - Warszawa       1
  32 PRESTIGE - Katowice          1
  33 RONDO - Rybnik               3
  34 RS - WARSZAWA                1
  35 S.T. Krystian Krzemiński     1
  36 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  37 ST Iluzja Trzebinia          3
  38 STTS Kraków                  1
  39 SUKCES - Jaworzno            2
  40 Śląski Klub Taneczny - Ka    1
  41 TEAM - Ornontowice           4
  42 THOMAS DANCE - Kraków        2
  43 Viva Dance Łódź              3
  44 WDS - Katowice               2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Dudzik Adriana,  Adriana                           STTS Kraków                                    1/   6
 195         2 Sochnieva Arina                                    DANCELOOK - Gliwice                            2/   6
  33         3 Cieślińska Maria                                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   6
  36         4 Stolarczyk Lena                                    AnaDens Łódź              łódzki               4/   6
  39         5 Zjawiona Zofia                                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   6
  35         6 Semik Lena                                         DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  33 6265644 6.0 5546245 5.0 3525343 3.0 2513133 3.0 2415144 4.0 3114123 1.0   22.0    3
  35 5333563 4.0 6255563 6.0 5666465 6.0 5626565 6.0 5636463 5.5 5625564 5.0   32.5    6
  36 1624315 3.0 1614616 4.0 2414526 4.0 3265446 4.0 3523536 3.0 4462345 4.0   22.0    4
                                           R                       R         
  37 2142222 2.0 2432324 3.0 1242212 1.0 1132312 1.0 4252212 1.0 1333212 2.0   10.0    1
  39 4456456 5.0 3123452 2.0 6153654 5.0 6354654 5.0 6164655 5.5 6246656 6.0   28.5    5
 195 3511131 1.0 4361131 1.0 4331131 2.0 4441221 2.0 1341321 2.0 2551431 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Kalinowska Dalida                                  WDS - Katowice                                 1/  10
  55         2 Kucowska Zuzanna                                   AnaDens Łódź              łódzki               2/  10
  59         3 Wachowicz Jan                                      AnaDens Łódź              łódzki               3/  10
  56         4 Nadstawek Karolina                                 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               4/  10
  58         5 Synowiec Lusine                                    WDS - Katowice            śląski               5/  10
  60         6 Walor Julia                                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  10
  53         7 Kasperek Wiktoria                                  ST Iluzja Trzebinia       małopolski           7/  10
  52         8 Dębowska Wiktoria                                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               8/  10
  50         9 Bazgier Wiktoria                                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               9/  10
  51        10 Białas Wojciech                                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  50  X   X   2  X   X   2 X    X   2          0          0          0     6          
  51      X   1      X   1          0      X   1      X   1          0     4          
  52    XX    2 X XXX    4    XXXX  4 XXXXX    5 X XX     3 XXX XX   5    23          
  53 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXX X  6 X X   X  3       X  1 X     X  2    24       6-7
  54 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    36         3
  55 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    37         2
  56 X X X X  4 XXX XXX  6 XXX XX   5 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX XX X  5    31         4
  58  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5   XX     2 XXX X    4 XXXX X   5    29         5
  59 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    38         1
  60 X        1       X  1   X      1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    24       6-7
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  53 4577141 6.0 6676252 6.0 6575253 6.0 3767776 7.0 7777777 7.0 7676777 7.0   39.0    7
  54 1712562 1.0 2423461 3.0 2412561 2.0 2511152 1.0 2614341 3.0 2411451 2.0   12.0    1
  55 3331616 2.0 1211714 1.0 1121614 1.0 5142415 4.0 4321224 1.0 5332535 5.0   14.0    2
  56 5426334 4.0 5567333 5.0 5647332 5.0 4425233 2.0 3435113 2.0 3567313 4.0   22.0    4
  58 6164253 5.0 3152145 2.0 3263145 3.0 7676367 6.0 6566466 6.0 6725664 6.0   28.0    5
  59 2253425 3.0 4344526 4.0 4354426 4.0 6233524 3.0 5142535 5.0 4253226 3.0   22.0    3
  60 7645777 7.0 7735677 7.0 7736777 7.0 1354641 5.0 1253652 4.0 1144142 1.0   31.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Jasiński Ksawery, Słota Nadia                      SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   8
  64         2 Kowalczyk Antoni, Pośpiech Julia                   IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   8
  61         3 Adamiec Grzegorz, Usarz Zuzanna                    MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           3/   8
  65         4 Kowalik Dawid, Wąsowicz Nina                       AKCENT - Będzin           śląski               4/   8
  68         5 Słaby Maksymilian, Hebda Kamila                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           5/   8
  66         6 Marienko Vsevolod, Rudy Małgorzata                 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   8
  69         7 Żołnierczyk Sebastian, Skubis Klaudia              AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/   8
  67         8 Pociecha Iwo, Frania Dominika                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  61 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX X   5 X XXXXX  6 XXX  X   4    33         4
  63 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         2
  64 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  65  X X XX  4 X  XXX   4   X  X   2 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7    29       5-6
  66  XXXXXX  6  XX XXX  5   XX  X  3 XX XX X  5 XX X X   4 X XXXXX  6    29       5-6
  67 XXX      3       X  1 XXXXXX   6       X  1  XX      2       X  1    14          
  68 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5    36         3
  69 X X XXX  5 XXXXX    5 XXXXX X  6   X XX   3   X XXX  4  XXXXX   5    28          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  61 1365326 3.0 2243222 2.0 2153224 2.0 2655446 4.0 3435456 4.0 2564456 6.0   21.0    3
                                                                   R         
  63 2211111 1.0 1412111 1.0 4411111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  64 5152232 2.0 4121634 3.0 3222432 3.0 3233323 2.0 4343323 3.0 6432325 3.0   16.0    2
  65 6643655 6.0 6656566 6.0 6666666 6.0 4342252 3.0 2262542 2.0 4243262 2.0   25.0    4
  66 3424463 4.0 3364343 4.0 1334353 4.0 6524664 6.0 6626664 6.0 5626543 5.0   29.0    6
  68 4536544 5.0 5535455 5.0 5545545 5.0 5466535 5.0 5554235 5.0 3355634 4.0   29.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Kozłowski Ksawery, Kluka Julia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała                      1/   7
 115         2 Mandrysz Bartosz, Karasińska Milena                RONDO - Rybnik            śląski               2/   7
 118         3 Wiśniewski Dawid, Motak Oliwia                     KLASA - Tarnów            małopolski           3/   7
 114         4 Kowalski Wojciech, Pachla Maria                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   7
 190         5 Lichosik Miłosz, Klementowicz Zuzanna              M-TEAM - Kraków                                5/   7
 117         6 Skrzypek Maksymilian, Kasprzyk Marta               JUST DANCE Wieliczka      małopolski           6/   7
 191         7 Ludwiczak Stanisław, Zielińska Julia               Viva Dance Łódź                                7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114 2245442 4.0 6233452 3.0 4154551 5.0 4133552 3.0 5535761 5.0 6734652 4.0 3736663 6.0 6727763 7.0   37.0    4
 115 3353236 2.0 3444224 4.0 3543223 3.0 3644224 4.0 2724123 2.0 2523123 2.0 2424122 1.0 2536222 2.0   20.0    2
 116 4412153 3.0 1312131 1.0 2611142 1.0 2511131 1.0 1412442 1.0 1412331 1.0 1612331 2.0 1312331 1.0   11.0    1
 117 7664325 5.0 5765345 5.0 7335336 4.0 5475446 5.0 3356655 6.0 4365765 7.0 6277754 7.0 4275654 5.5   44.5    6
 118 1121511 1.0 2121513 2.0 1222414 2.0 1222313 2.0 4241336 3.0 7651546 6.0 7551445 4.0 7651545 5.5   25.5    3
 190 5577674 6.0 4557666 6.0 5466665 6.0 6367665 6.0 6167214 4.0 3276214 3.0 5365216 5.0 3464116 3.0   39.0    5
 191 6736767 7.0 7676777 7.0 6777777 7.0 7756777 7.0 7673577 7.0 5147477 5.0 4143577 3.0 5143477 4.0   47.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Lewandowska Julia                                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/  15
  90         2 Pieszczyk Amelia                                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/  15
  89         3 Nowok Maja                                         DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               3/  15
  85         4 Grochowska Zofia                                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  15
  93         5 Starszyk Maria                                     DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               5/  15
  91         6 Pietras Alicja                                     ISKRA Praszka             opolski              6/  15
  81         7 Barańska Wiktoria                                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/  15
  86       8-9 Kaliszewska Adrianna                               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski             8-9/  15
  87       8-9 Kasik Jakub                                        DANCE KINGDOM - Zaborze   śląski             8-9/  15
  83        10 Butanowicz Aleksandra                              AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              10/  15
  92        11 Sobierska Antonina                                 Viva Dance Łódź           łódzki              11/  15
  84        12 Frania Dagmara                                     4STEP - Siechnice         dolnośląski         12/  15
 103        13 Borkowska Hanna                                    IMPULS - Chorzów                              13/  15
  82        14 Bogatek Aleksandra                                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          14/  15
  94        15 Wachowicz Wiktoria                                 AnaDens Łódź              łódzki              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  81  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    39         6
  82 X  XXXX  5 XX  XXX  5  XXXX X  5  XXXX    4       X  1  X       1    21          
  83 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7  XXXX    4 X XXXXX  6    35         9
  84 XXXXXXX  7  XX X X  4 XX  XXX  5 XX    X  3 XXX      3 XXXX  X  5    27        12
  85 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    40       1-5
  86 XX    X  3 X  X XX  4 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33        10
  87 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXrXXXX  6 XXXXXXX  7    40       1-5
  88 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40       1-5
  89  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37         8
  90 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40       1-5
  91 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X X X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38         7
  92  XX XXX  5  XXXX    4  X XX X  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    32        11
  93 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    40       1-5
  94 XXXX X   5 XXX  X   4   X  X   2  XX XXX  5   X XX   3     X    1    20          
 103 X  XXX   4 X  X XX  4 X  X  X  3    X X   2 X  X XX  4  XXX XX  5    22          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  81 X XX  X  4 XXXX     4 XXXX  X  5    X  X  2    X     1 X  X     2    18          
  83     X    1 X   X    2     XX   2     XXX  3   XXX    3 XX X     3    14          
  84     X    1     XX   2     X    1       X  1          0     X    1     6          
  85 XX XX    4   XX  X  3 X XX  X  4 XXXX     4 XXX X    4  X       1    20         6
  86          0  X       1 XX       2 XXXX     4 XXXX  X  5 X XX     3    15          
  87   X XX   3 X    X   2 X   XX   3 X X  X   3 X r  X   2      XX  2    15          
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  89  XX  XX  4 XXX  XX  5  XXX X   4  XXXX X  5  X XXXX  5  X XXXX  5    28         3
  90 XX XX X  5  X XX X  4  XXXX X  5 X XX     3 XXX X X  5 XXX X X  5    27         4
  91 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X X  XX  4     XX   2      X   1   X  X   2    21         5
  92  X   X   2          0          0  X  XXX  4  X   XX  3   X XXX  4    13          
  93 X XX XX  5  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XX  XX   4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34         2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  85 4612356 4.0 4541356 4.0 5312346 2.5 5233655 5.0 5235556 5.0 3545556 5.0   25.5    4
  88 1141121 1.0 1112221 1.0 1131121 1.0 1111221 1.0 1111211 1.0 1311211 1.0    6.0    1
  89 5533515 5.0 6423414 3.0 6523415 4.0 2452313 2.0 4552322 2.0 5432323 2.0   18.0    3
  90 3266263 2.0 2264162 2.0 3254262 2.5 3324464 3.0 2323464 3.0 2123464 3.0   15.5    2
  91 6355634 6.0 5635633 6.0 4445654 5.0 6666546 6.0 6666635 6.0 6664645 6.0   35.0    6
  93 2424442 3.0 3356545 5.0 2666533 6.0 4545132 4.0 3444143 4.0 4256132 4.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Fijałkowski Franciszek, Andruszko Dorota           EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   6
 100         2 Śpiewok Maksymilian, Chosta Maja                   RONDO - Rybnik            śląski               2/   6
  98         3 Mazurek Michał, Piotrowska Zuzanna                 TEAM - Ornontowice        śląski               3/   6
  95         4 Capik Tomasz, Kot Wiktoria                         THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           4/   6
  96         5 Dąbrowski Dominik, Smoter Oliwia                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   6
  99         6 Ruszkowski Maciej, Lorek Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  95 5256664 6.0 6566362 6.0 5566645 5.0 4353241 3.0 4643342 4.0 1634341 3.0   27.0    4
  96 3665445 5.0 4655655 5.0 6655556 6.0 3625533 4.0 3525655 5.0 4413454 5.0   30.0    5
  97 2522122 2.0 2222123 1.0 2432122 1.0 2234352 2.0 1334233 2.0 3155132 2.0   10.0    1
  98 1331311 1.0 1431414 3.0 1321414 2.0 5512426 5.0 5412424 3.0 6322625 4.0   18.0    3
  99 4144536 4.0 3344536 4.0 3143333 4.0 6466665 6.0 6266566 6.0 5266566 6.0   30.0    6
 100 6413253 3.0 5113241 2.0 4214261 3.0 1141114 1.0 2151111 1.0 2541213 1.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Maciaszczyk Adrianna                               Viva Dance Łódź           łódzki               1/   4
 105         2 Żwilinkowska Amelia                                AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   4
 104         3 Żurawik Karolina                                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   4
 101         4 Cholewińska Weronika                               AnaDens Łódź              łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101 4434442 4.0 4434443 4.0 3424444 4.0 3323444 4.0 4112243 2.5 4242343 4.0 4112241 1.0 4244434 4.0   27.5    4
                                                                   R                       R         
 102 2122114 2.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0 2431421 2.5 2321422 2.0 2321413 3.0 2311222 2.0   14.5    1
 104 1211331 1.0 2223334 3.0 4343333 3.0 4232233 2.0 3323334 4.0 3413234 3.0 3443334 4.0 3433343 3.0   23.0    3
 105 3343223 3.0 3342222 2.0 2232212 2.0 2444312 3.0 1244112 1.0 1134111 1.0 1234122 2.0 1122111 1.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 Czajka Maciej, Strzałkowska Jessica                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   4
 189         2 Muchowski Szymon, Przechrzta Karolina              RS - WARSZAWA                                  2/   4
 120         3 Pietras Alan, Różańska Natalia                     FORUM - Zabrze            śląski               3/   4
 188         4 Kostecki Maksymilian, Jurczak Julia                S.T. Krystian Krzemiński                       4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119 4223111 1.0 4122111 1.0 2112111 1.0 1132111 1.0 3232433 2.0 4443234 4.0 4444334 4.0 4424434 4.0   18.0    1
 120 3111233 2.0 3211233 2.0 4221234 2.0 4311234 3.0 4421324 3.5 2221122 2.0 3321223 3.0 3242223 2.0   19.5    3
                                                                                           R         
 188 2332322 3.0 2333444 4.0 1333442 3.0 2223343 2.0 2344241 3.5 3332341 3.0 1232441 2.0 2333342 3.0   23.5    4
                                                       R                                   R         
 189 1444444 4.0 1444322 3.0 3444323 4.0 3444422 4.0 1113112 1.0 1114413 1.0 2113112 1.0 1111111 1.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 187         1 Siudyka Kacper, Hodór Julia                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      1/   8
 126         2 Włodarczyk Leonard, Olbrzymek Zuzanna              NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   8
 124         3 Rachtan Igor, Gubas Nadia                          TEAM - Ornontowice        śląski               3/   8
 122         4 Grzonka Adam, Czajka Paulina                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   8
 123         5 Myciński Alex, Grzywnowicz Natasza                 IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   8
 125         6 Wrzeszcz Adam, Jach Zofia                          ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/   8
 121         7 Chrobok Adrian, Szulińska Natalia                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/   8
 186         8 Zięba Szymon, Zielonka Kaja                        JUST DANCE Wieliczka                           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 121 X  XX X  4 XX XX    4 X  XXXX  5 XX  X X  4 X   X X  3    20          
 122 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XX      2  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    28         4
 123  XX  XX  4 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6  XXXXX   5    27         5
 124 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XX XX  5    30         3
 125 X   X X  3 XX XXX   5  XXXX X  5 X  XX X  4 XXXXX X  6    23         6
 126 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6    31         2
 186  XXXXX   5  XX   X  3 XXX  X   4  XX  X   3  XX  X   3    18          
 187 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 6316444 4.0 6214246 4.0 5413346 4.0 6212356 4.0 5112346 3.0   19.0    4
 123 3443565 5.0 3333364 3.0 3364554 5.0 4564665 6.0 1556255 6.0   25.0    5
 124 4532322 2.0 2522421 2.0 4622422 3.0 3423223 3.0 4663423 4.0   14.0    3
 125 2664656 6.0 5665655 6.0 6545665 6.0 5646544 5.0 3424664 5.0   28.0    6
 126 5155231 3.0 4456532 5.0 1136131 1.0 2335132 2.0 2245132 1.0   12.0    2
 187 1221113 1.0 1141113 1.0 2251213 2.0 1151411 1.0 6331511 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Biskup Gracjan, Chmiest Amelia                     KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   4
 121         2 Chrobok Adrian, Szulińska Natalia                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   4
 186         3 Zięba Szymon, Zielonka Kaja                        JUST DANCE Wieliczka                           3/   4
 122         4 Grzonka Adam, Czajka Paulina                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 1124232 2.0 2124232 2.0 1243232 2.0 2234241 2.0 1113242 1.0    9.0    2
 122 2432414 3.0 1413424 3.0 2434414 4.0 1441414 4.0 2444314 4.0   18.0    4
                                          R            R         
 127 3311121 1.0 3231111 1.0 3111121 1.0 4123132 1.0 3231421 2.0    6.0    1
 186 4243343 4.0 4342343 4.0 4322343 3.0 3312323 3.0 4322133 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D-Solo, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D-Solo, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Rynczuk Matylda                                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   3
 130         2 Larysz Jakub                                       SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   3
 129         3 Zawadzka Kaja                                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D-Solo, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 1132332 3.0 2111331 1.0 1121331 1.0 2221232 2.0 1112231 1.0    8.0    1
 129 2323121 2.0 1233222 2.0 2233222 2.0 1333321 3.0 2333322 3.0   12.0    3
 130 3211213 1.0 3322113 3.0 3312113 3.0 3112113 1.0 3221113 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Lund Amelia                                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      1/   5
 131         2 Biedroń Wanda                                      DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               2/   5
 185         3 Borkowska Hanna                                    IMPULS - Chorzów                               3/   5
 133         4 Urban Paulina                                      EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           4/   5
 132         5 Górecka Klaudia                                    IMPULS - Chorzów          śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 131 1412112 1.0 5432111 2.0 5421513 4.0    7.0    2
 132 4554455 5.0 4545335 5.0 4555455 5.0   15.0    5
 133 3343224 3.0 1354454 4.0 2343234 3.0   10.0    4
 135 2121541 2.0 2221242 1.0 3132341 2.0    5.0    1
 185 5235333 4.0 3113523 3.0 1214122 1.0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Zielińska Weronika                                 Magic Dance Chrzanów      małopolski           1/   8
 135         2 Lund Amelia                                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   8
 134         3 Farafontow Hanna                                   FORUM - Zabrze            śląski               3/   8
 142         4 Walichrad Aleksandra                               EMOTION Dance Academy Ośw                      4/   8
 185         5 Borkowska Hanna                                    IMPULS - Chorzów                               5/   8
 133         6 Urban Paulina                                      EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           6/   8
 131         7 Biedroń Wanda                                      DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               7/   8
 132         8 Górecka Klaudia                                    IMPULS - Chorzów          śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
 131      XX  2   XXXX   4  XXXXXX  6    12          
 132 XXX   X  4 X X   X  3 X        1     8          
 133  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXX XX   5    16         5
 134 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5    19         3
 135 XXXXX    5 XXX   X  4 XX X  X  4    13         6
 136 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    20         2
 142 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21         1
 185 X  XXXX  5 XX XXX   5 XXXXXXX  7    17         4
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 133 6646564 6.0 6613565 6.0 6623656 6.0   18.0    6
 134 2354223 3.0 3456223 3.0 3556325 4.0   10.0    3
 135 1223442 2.0 1322642 2.0 2132542 2.0    6.0    2
 136 4511111 1.0 4131311 1.0 4211111 1.0    3.0    1
 142 5132356 4.0 5244154 4.0 5365263 5.0   13.0    4
 185 3465635 5.0 2565436 5.0 1444434 3.0   13.0    5
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Ledwoń Julia                                       AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   6
 137         2 Badura Oliwia                                      FORUM - Zabrze            śląski               2/   6
 138         3 Gorczyńska Michalina                               FORUM - Zabrze            śląski               3/   6
 134         4 Farafontow Hanna                                   FORUM - Zabrze            śląski               4/   6
 142         5 Walichrad Aleksandra                               EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           5/   6
 140         6 Winczewska Wioletta                                AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 134 4414233 3.0 4422534 4.0 3323424 3.0 4424334 4.0   14.0    4
 137 6323555 4.0 5113323 2.0 1212353 2.0 3112443 3.0   11.0    2
 138 2142344 2.0 2334252 3.0 4434242 4.0 2333122 2.0   11.0    3
 139 1231111 1.0 1241111 1.0 2141111 1.0 1241211 1.0    4.0    1
 140 5655626 6.0 3566646 6.0 6666636 6.0 6666556 6.0   24.0    6
 142 3566462 5.0 6655465 5.0 5555565 5.0 5555665 5.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Ledwoń Julia                                       AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   5
 137         2 Badura Oliwia                                      FORUM - Zabrze            śląski               2/   5
 138         3 Gorczyńska Michalina                               FORUM - Zabrze            śląski               3/   5
 141         4 Boroń Magdalena                                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      4/   5
 140         5 Winczewska Wioletta                                AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 137 3142323 3.0 3152323 3.0 1253322 2.0 2253522 2.0   10.0    2
                   R                                 
 138 4211241 2.0 5311232 2.0 4321433 3.0 3431333 3.0   10.0    3
 139 1323112 1.0 1223111 1.0 3112111 1.0 4122111 1.0    4.0    1
 140 5535435 5.0 4544545 5.0 5544244 4.0 5545445 5.0   19.0    5
 141 2454554 4.0 2435454 4.0 2435555 5.0 1314254 4.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Klusa Nikola                                       AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   2
 184         2 Różańska Łucja, Różańska Łucja                     4STEP - Siechnice                              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143 2111112 1.0 1111122 1.0 2111121 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0    8.0    1
 184 1222221 2.0 2222211 2.0 1222212 2.0 2222212 2.0 2222222 2.0 2122222 2.0 2122222 2.0 2122222 2.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Zięba Oskar, Zięba Amelia                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          1/   3
 196         2 Skuza Filip, Góra Magdalena                        ESTYMA - Częstochowa                           2/   3
 144         3 Orzechowski Tomasz, Rydzoń Nina                    Magic Dance Chrzanów      małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 144 2223323 3.0 3333333 3.0 2113333 3.0    9.0    3
 146 1132111 1.0 2212111 1.0 1221111 1.0    3.0    1
 196 3311232 2.0 1121222 2.0 3332222 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Orzechowski Tomasz, Rydzoń Nina                    Magic Dance Chrzanów      małopolski           1/   3
 196         2 Skuza Filip, Góra Magdalena                        ESTYMA - Częstochowa                           2/   3
 146         3 Zięba Oskar, Zięba Amelia                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 144 1111111 1.0 1321111 1.0 1121111 1.0    3.0    1
 146 3332223 3.0 3232233 3.0 3333323 3.0    9.0    3
 196 2223332 2.0 2113322 2.0 2212232 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Łazarczyk Gabriel, Żołnierczyk Joanna              AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   6
 149         2 Piguła Piotr, Pabian Wiktoria                      FORUM - Zabrze            śląski               2/   6
 150         3 Rogala Rajan, Skórnicka Aleksandra                 IMPERIA - Kraków          małopolski           3/   6
 148         4 Kubiesa Wojciech, Grzesło Patrycja                 Magic Dance Chrzanów      małopolski           4/   6
 151         5 Rozwał Miłosz, Lund Julia                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   6
 147         6 Kmiecik Daniel, Czachur Alicja                     ST Iluzja Trzebinia       małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 147 5466465 6.0 4466565 6.0 6466655 6.0 5366364 6.0   24.0    6
 148 6354541 4.5 6252244 4.0 3231142 2.0 6253143 4.0   14.5    4
 149 1611332 2.0 2621332 2.0 2622434 4.0 2411621 1.0    9.0    2
 150 3232614 3.0 3533623 3.0 4513513 3.0 3622515 3.0   12.0    3
 151 4543156 4.5 5345156 5.0 5355266 5.0 4534256 5.0   19.5    5
 152 2125223 1.0 1114411 1.0 1144321 1.0 1145432 2.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 150         1 Rogala Rajan, Skórnicka Aleksandra                 IMPERIA - Kraków          małopolski           1/   8
 153         2 Kubiesa Tomasz, Nowak Paulina                      Magic Dance Chrzanów      małopolski           2/   8
 154         3 Kwiatkowski Adam, Michalska Zuzanna                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   8
 148         4 Kubiesa Wojciech, Grzesło Patrycja                 Magic Dance Chrzanów      małopolski           4/   8
 152         5 Łazarczyk Gabriel, Żołnierczyk Joanna              AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   8
 149         6 Piguła Piotr, Pabian Wiktoria                      FORUM - Zabrze            śląski               6/   8
 151         7 Rozwał Miłosz, Lund Julia                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/   8
 147         8 Kmiecik Daniel, Czachur Alicja                     ST Iluzja Trzebinia       małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 147 X   XX   3      X   1 X   X    2 XX  X    3     9          
 148  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26       1-2
 149   XX X   3  XXXX X  5  XXXXXX  6   rXXXX  4    18         6
 150 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6   XXXXX  5    24         4
 151 XX   XX  4 XXXX X   5  XXX X   4 XXXX     4    17          
 152 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6    25         3
 153 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    26       1-2
 154 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    23         5
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 148 5511363 2.0 6431353 4.0 6333162 3.0 6436362 5.0   14.0    4
 149 4344256 4.0 5544566 6.0 5646356 6.0 4665245 6.0   22.0    6
                                           R         
 150 3633112 1.0 2622142 1.0 2524433 4.0 5523124 4.0   10.0    1
 152 2262544 3.0 3165634 5.0 3161644 5.0 1251653 3.0   16.0    5
 153 1456621 5.0 1256421 2.0 1255521 2.0 2144531 2.0   11.0    2
 154 6125435 6.0 4313215 3.0 4412215 1.0 3312416 1.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 155         1 Marczewski Tymoteusz, Kapuścik Apolonia            AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   4
 156         2 Ordon Karol, Tracz Gabriela                        GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   4
 158         3 Tarasin Juliusz, Ostrowska Sandra                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   4
 157         4 Grabowski Franciszek, Stojak Maja                  IMPULS - Chorzów          śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 155 1221121 1.0 1211121 1.0 1221121 1.0 1421121 1.0 1321122 1.0    5.0    1
 156 3134333 3.0 2122233 2.0 2112233 2.0 2112233 2.0 2112233 2.0   11.0    2
 157 4413244 4.0 4334444 4.0 4444444 4.0 3333444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
 158 2342412 2.0 3443312 3.0 3333312 3.0 4244312 3.0 3233311 3.0   14.0    3
                   R                                             
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 155         1 Marczewski Tymoteusz, Kapuścik Apolonia            AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   2
 156         2 Ordon Karol, Tracz Gabriela                        GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 155 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    5.0    1
 156 2222222 2.0 2222222 2.0 2221222 2.0 2222222 2.0 2222122 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 160         1 Paczyński Mateusz, Kozieł Karolina                 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   8
 167         2 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   8
 159         3 Jóźwicki Mateusz, Faroń Maja                       NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   8
 162         4 Rusnachenko Ruslan, Czapla Julia                   TEAM - Ornontowice        śląski               4/   8
 161         5 Pasternak Bartosz, Gacek Ewa                       DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           5/   8
 163         6 Szołtysik Piotr, Skiba Julia                       IMPULS - Chorzów          śląski               6/   8
 164         7 Trześniowski Dawid, Klejnot Vivien                 TEAM - Ornontowice        śląski               7/   8
 166         8 Wojtasiewicz Jacek, Gawron Kinga                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 159 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    32       3-4
 160 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 161 XXXX  X  5 XXX X X  5  X    X  2  XX   X  3   X  XX  3    18       6-7
 162  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32       3-4
 163 X XXXX   5   XXX    3 XXXXXX   6 X XXXX   5  XXXXX   5    24         5
 164 X    XX  3  X X X   3   XX XX  4   XX X   3 X  XXXX  5    18       6-7
 166  X  XX   3 X   XXX  4 X X X    3 XX  XXX  5 XX       2    17          
 167 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 159 2113562 3.0 2324363 3.0 2411451 2.0 3313551 3.0 2332551 3.0   14.0    3
 160 1322113 1.0 1112111 1.0 1125112 1.0 1122112 1.0 1111142 1.0    5.0    1
 161 6465475 5.0 5453674 4.0 6346574 5.0 5465773 5.0 5455676 6.0   25.0    5
 162 7576624 6.0 6575525 5.0 5573325 4.0 7574435 4.0 7574325 5.0   24.0    4
 163 4644356 4.0 7746257 7.0 7634267 6.0 6646367 6.0 6747767 7.0   30.0    6
 164 5757737 7.0 4667746 6.0 4757636 7.0 4757626 7.0 3666434 4.0   31.0    7
 167 3231241 2.0 3231432 2.0 3262743 3.0 2231244 2.0 4223213 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 169         1 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   8
 168         2 Kaleta Oliwier, Paczyńska Aleksandra               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   8
 170         3 Merzlykin Artem, Pyciarz Zuzanna                   FLAMENCO - Siemianowice   śląski               3/   8
 171         4 Raś Mikołaj, Gawelska Weronika                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         4/   8
 159         5 Jóźwicki Mateusz, Faroń Maja                       NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/   8
 172         6 Żelazowski Kamil, Niemirowska Julia                DANCELOOK - Gliwice       śląski               6/   8
 161         7 Pasternak Bartosz, Gacek Ewa                       DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           7/   8
 158         8 Tarasin Juliusz, Ostrowska Sandra                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 158   XX XX  4     X X  2   X   X  2    X  X  2   X   X  2    12          
 159 XX  XX   4 XXXX X   5 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXX   6    27         5
 161  X X     2  X X  X  3  X X  X  3 XX X  X  4  X    X  2    14          
 168 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33       1-3
 169 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32         4
 170 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33       1-3
 171 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33       1-3
 172 XXX X X  5 X X XXX  5 X X XXX  5  XX XXX  5 X XXXXX  6    26         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 159 4452546 5.0 4332546 4.0 4532546 5.0 3552545 5.0 3552545 5.0   24.0    5
 168 2511423 1.0 1641433 3.0 1461434 4.0 1461122 1.0 1341422 1.0   10.0    2
 169 1224332 2.0 2153224 1.0 2153322 1.0 2143334 2.0 2133236 2.0    8.0    1
 170 3163154 3.0 3264151 2.0 3245151 2.0 4234251 3.0 4264351 4.0   14.0    3
 171 6335215 4.0 6415315 5.0 6314215 3.0 5315416 4.0 5415114 3.0   19.0    4
 172 5646661 6.0 5526662 6.0 5626663 6.0 6626663 6.0 6626663 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Dudek                     Ewa             II        Katowice             
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 174         1 Jakubik Nataniel, Ogonowska Weronika               RONDO - Rybnik            śląski               1/   5
 175         2 Malec Michał, Kranc Karolina                       IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   5
 167         3 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   5
 173         4 Cisiński Krystian, Peroń Weronika                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           4/   5
 163         5 Szołtysik Piotr, Skiba Julia                       IMPULS - Chorzów          śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 163 5543555 5.0 5545555 5.0 5544455 5.0 5545455 5.0 5545555 5.0   25.0    5
 167 3454333 3.0 3353443 4.0 4355333 3.0 4253333 3.0 4453344 4.0   17.0    3
 173 2335444 4.0 1434334 3.0 1423544 4.0 1414544 4.0 1324433 3.0   18.0    4
 174 4211122 2.0 2211121 1.0 2212121 1.0 2322111 1.0 2212122 2.0    7.0    1
 175 1122211 1.0 4122212 2.0 3131212 2.0 3131222 2.0 3131211 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 176         1 Góra Mateusz, Konkowska Zuzanna                    Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/   3
 177         2 Macała Karol, Magnowska Dominika                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/   3
 183         3 Kulig Jakub, Biszczanik Julia                      IMPULS - Chorzów                               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 176 1331111 1.0 2221222 2.0 1111212 1.0 1111211 1.0 1111221 1.0    6.0    1
 177 2112222 2.0 1112111 1.0 2222121 2.0 2222122 2.0 2322112 2.0    9.0    2
 183 3223333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Nagórski                  Maciej          I         Ornontowice          
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 179         1 Pawłowski Kacper, Frankiewicz Julia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   4
 182         2 Yuzvynskyi Artemii, Kosteczko Iga                  PRESTIGE - Katowice                            2/   4
 178         3 Ostryzhniuk Taras, Fatyga Justyna                  IMPERIA - Kraków          małopolski           3/   4
 181         4 Woźniak Filip, Wierzbicka Wiktoria                 CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 178 4444334 4.0 4424223 4.0 4313224 3.0 4413234 3.0 3133224 2.0   16.0    3
 179 1111111 1.0 1241112 1.0 1221111 1.0 1231111 1.0 1221111 1.0    5.0    1
 181 3333243 3.0 2132434 3.0 3434343 4.0 3324443 4.0 4414443 4.0   18.0    4
 182 2222422 2.0 3313341 2.0 2142432 2.0 2142322 2.0 2342332 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2022-09-19, 23:44:52