OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018": 2018-04-14, RASZYN Centrum Kultury Raszyn mazowiecki, okręg Mazowiecki








Dokumentacja zbiorcza












 
 
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018
Raszyn,  dn. 14-04-2018
Organizator: Centrum Kultury Raszyn
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, G, Kombinacja 6T G
14-15, D, Standard
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Do 9, H., Komb do 9H 4T
10-11, H., Komb 10-11H 4T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
14-15, G, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
12-13, H., Kombinacja 4T H
12-13, G, Kombinacja 6T G
12-13, E+F, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   13
   2 BLUE CLASSIC - Warszawa      5
   3 BRASIL - WARSZAWA            3
   4 BRAWO - WARSZAWA             2
   5 CANTINERO - Tomaszów Maz.    3
   6 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    6
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
   8 CREATIVE DANCE - Kobyłka     3
   9 DANCE CENTER Kluczbork       2
  10 DCS BRWINÓW                  3
  11 DREAM DANCE - WARSZAWA       1
  12 DUET - Warszawa              1
  13 ELITE DANCE - MŁAWA          2
  14 ELITE DANCE - Warszawa       1
  15 EMOTION - Góra Kalwaria     13
  16 ESKADRA - Pabianice          3
  17 ETIUDA - Radomsko            3
  18 FAST-STEP Warszawa          10
  19 IGLICA - Wrocław             3
  20 IMPET TEAM WARSZAWA          9
  21 JEDYNKA - Łódź               2
  22 KADRYL - Białystok           1
  23 KORDASZEWSCY - Garwolin      3
  24 ŁDK - Łódź                   1
  25 MAKO - Sulejówek             4
  26 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    2
  27 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  28 RIVIERA Warszawa             1
  29 RS - WARSZAWA                1
  30 SHOW TIME - Płock            1
  31 START - Płońsk               1
  32 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    2
--------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   6
  27         2 Szczurowski Michał, Regulska Martyna               EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   6
  24         2 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   6
  29         3 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           3/   6
  28         3 Zając Mieszko, Brzezińska Julia                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   6
  25         3 Czarnecki Marcel, Sobolewska Klaudia               DCS BRWINÓW               mazowiecki           3/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
C       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   5
 108         2 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   5
 105         3 Kotarba Szymon, Mróz Maria                         AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   5
 106         4 Kaniewski Grzegorz, Kusina Natalia                 IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           4/   5
 107         5 Smith Oliver, Marchewka Izabela                    CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 4334343 3.0 3343344 3.0 3345352 3.0 3445352 3.0 3343353 3.0   15.0    3
 106 5455552 5.0 4434553 4.0 4433545 4.0 4353435 4.0 4455535 5.0   22.0    4
 107 3543435 4.0 5555435 5.0 5554433 5.0 5534544 5.0 5534444 4.0   23.0    5
 108 1112224 2.0 1112222 2.0 1111114 1.0 2111223 2.0 2111111 1.0    8.0    2
 109 2221111 1.0 2221111 1.0 2222221 2.0 1222111 1.0 1222222 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
C       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   8
  45         2 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   8
  38         3 Baran Michał, Wydurska Izabela                     ELITE DANCE - MŁAWA       mazowiecki           3/   8
  39         4 Janaszczyk Jakub, Kudra Iga                        ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   8
  40         5 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   8
  43         6 Piwowarski Mateusz, Łuczyńska Wiktoria             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               6/   8
  42         7 Olewiński Dominik, Pałyska Dominika Agnies         EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/   8
  41         8 Kłosiewicz Stanisław Maria, Tomaszewska Aleksandra IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
  38 XXX X  4  XXXX  4 XX XX  4 XXX X  4    16         5
  39 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20         1
  40 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4 XXXXX  5    17         4
  41  X     1  X     1        0        0     2          
  42 XXXX   4 XX XX  4  XXX   3  X X   2    13          
  43    XX  2 XXXX   4 XXX X  4 X XXX  4    14         6
  44 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    19       2-3
  45 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5    19       2-3
--------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  38 56563 6.0 51352 3.0 54353 4.0 54344 3.0   16.0    3
  39 45645 5.0 44423 4.0 43436 3.0 43636 5.0   17.0    4
  40 64332 3.0 65545 5.0 65622 5.0 65422 4.0   17.0    5
  43 32454 4.0 36666 6.0 36564 6.0 36563 6.0   22.0    6
  44 11116 1.0 13114 1.0 11115 1.0 12115 1.0    4.0    1
  45 23221 2.0 22231 2.0 22241 2.0 21251 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Kuleta Adrian, Frąckiewicz Kinga                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   8
  43         2 Piwowarski Mateusz, Łuczyńska Wiktoria             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   8
  38         3 Baran Michał, Wydurska Izabela                     ELITE DANCE - MŁAWA       mazowiecki           3/   8
  44         4 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   8
  39         5 Janaszczyk Jakub, Kudra Iga                        ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   8
  40         6 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/   8
  42         7 Olewiński Dominik, Pałyska Dominika Agnies         EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/   8
  41         8 Kłosiewicz Stanisław Maria, Tomaszewska Aleksandra IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
  38 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    19       3-4
  39 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5    18       5-6
  40 X XXX  4 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5    18       5-6
  41  XX    2        0        0        0     2          
  42  X X   2    X   1    X   1        0     4          
  43 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-2
  44 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-2
  46 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    19       3-4
--------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  38 54522 3.0 63413 2.0 63421 3.0 53462 4.0   12.0    3
  39 65363 6.0 44252 4.0 54354 5.0 65623 6.0   21.0    5
  40 46435 5.0 56635 6.0 46666 6.0 36345 5.0   22.0    6
  43 32246 2.0 32366 3.0 32235 2.0 42256 3.0   10.0    2
  44 23654 4.0 25544 5.0 25543 4.0 14534 2.0   15.0    4
  46 11111 1.0 11121 1.0 11112 1.0 21111 1.0    4.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H., Styl: Komb do 9H 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
C       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H., Styl: Komb do 9H 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Rogoziński Ignacy, Paczyńska Mariola               EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   8
   5         1 Sołtysiak Jakub, Czajkowska Karolina               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   8
   6         1 Wilczyński Jakub, Kowalska Lena                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   8
   7         1 Wychowaniak Adam, Wilczyńska Julia                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   8
   1         2 Mieszczanek Oliwier, Gruba Roksana                 MAKO - Sulejówek          mazowiecki           2/   8
   2         2 Milewski Szymon, Żelazowska Aleksandra             MAKO - Sulejówek          mazowiecki           2/   8
   3         2 Piszczek Kacper, Rzewuska Zofia                    MAKO - Sulejówek          mazowiecki           2/   8
   8         2 Wójcik Damian, Dźbik Wiktoria                      MAKO - Sulejówek          mazowiecki           2/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H., Styl: Komb 10-11H 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H., Styl: Komb 10-11H 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Dobrowolski Mateusz, Perzanowska Aleksandra        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  18         1 Mularczyk Filip, Rogozińska Anna                   EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   7
  20         1 Wolski Bartosz, Ciszewska Natalia                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  21         1 Wrzesiński Oliwier, Dąbrowska Maja                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  16         2 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW               mazowiecki           2/   7
  17         2 Jarząb Filip, Koszarska Marika                     BRAWO - WARSZAWA          mazowiecki           2/   7
  19         2 Peński Damian, Sabak Joanna                        RS - WARSZAWA             mazowiecki           2/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   7
  90         2 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/   7
  91         3 Kłos Wojciech, Kotowicz Martyna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   7
  93         4 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           4/   7
  92         5 Szor Hubert, Rozbicka Zuzanna                      DREAM DANCE - WARSZAWA    mazowiecki           5/   7
  89         6 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           6/   7
  87         7 Butrym Mateusz, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 77377 7.0 77676 7.0 77667 7.0 47657 6.0 77667 7.0 77747 7.0   41.0    7
  88 32141 1.0 35241 3.0 33111 1.0 15241 2.0 35141 3.0 14151 1.0   11.0    1
  89 65766 6.0 66767 6.0 66776 6.0 76766 7.0 66776 6.0 66666 6.0   37.0    6
  90 21614 2.0 21532 1.0 21433 2.0 62122 1.0 42233 2.0 42325 3.0   11.0    2
  91 54535 5.0 53324 4.0 54324 4.0 21434 3.0 11412 1.0 31212 2.0   19.0    3
  92 13453 4.0 12455 5.0 12555 5.0 33575 5.0 23555 5.0 23574 4.0   28.0    5
  93 46222 3.0 44113 2.0 45242 3.0 54313 4.0 54324 4.0 55433 5.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
C       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Jakubowski Damian, Rosłonkiewicz Klaudia           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   4
  33         2 Olkowicz Kuba, Skwarek Maria                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   4
  34         3 Piasecki Tomasz Francisz, Szczurowska Julia        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   4
  35         3 Stachowicz Konrad, Reńska Maja                     SHOW TIME - Płock         mazowiecki           3/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Nowak Szymon, Zawistowska Natalia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   3
  68         2 Błędek Mateusz, Chrebela Maja                      ŁDK - Łódź                łódzki               2/   3
  70         3 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  68 31223 2.0 33333 3.0 22323 2.0 32222 2.0 32232 2.0 32222 2.0 33333 3.0 22222 2.0   18.0    2
  69 12111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    8.0    1
  70 23332 3.0 22222 2.0 33232 3.0 23333 3.0 23323 3.0 23333 3.0 22222 2.0 33333 3.0   22.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
C       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Kuś Arkadiusz, Kuś Anna                            RIVIERA Warszawa          mazowiecki           1/   9
  77         2 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   9
  76         3 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   9
  78         4 Dmowski Hubert, Plata Izabela                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           4/   9
  80         5 Okoń Filip, Nowak Zuzanna                          IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           5/   9
  81         6 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           6/   9
  73         7 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             7/   9
  74         8 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER Kluczbork    opolski              8/   9
  75         9 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  73    XX X  3     X X  2 X XXXXX  6    XXXX  4   XXX X  4    19          
  74   XX X   3   XX X   3   X X X  3   X X    2 X X      2    13          
  75  XX      2  X X XX  4  X       1 X        1  X  X X  3    11          
  76 XXXXXXX  7 X XX X   4  XXX XX  5 XXXX XX  6 X XXXX   5    27         4
  77 XX  XXX  5 XXXXX X  6 XXX XX   5  XX XXX  5  XX XXX  5    26         5
  78 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX X XX  5    32         1
  79 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    28         3
  80 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    30         2
  81 XX XX    4 XXX X    4 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX X   5    24         6
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  76 3314526 3.0 3314526 3.0 5314325 4.0 4323614 4.0 2213414 1.0   15.0    3
  77 6136142 1.0 6146152 4.0 4226163 3.0 5216153 3.0 5326123 3.0   14.0    2
  78 2543261 2.0 1525465 6.0 2135442 2.0 2135331 2.0 3135562 4.0   16.0    4
  79 1665433 6.0 2661331 1.0 1442511 1.0 1462422 1.0 1562331 2.0   11.0    1
  80 4452315 4.0 4432213 2.0 3561254 5.0 3541245 5.0 4441246 5.0   21.0    5
  81 5221654 5.0 5253644 5.0 6653636 6.0 6654566 6.0 6654655 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
C       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER Kluczbork    opolski              1/   8
  76         2 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   8
  45         3 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   8
  82         4 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   8
  73         5 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             5/   8
  84         6 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           6/   8
  83         7 Sygitowicz Mikołaj, Sygitowicz Oliwia              CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               7/   8
  75         8 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  45 X XX XX  5 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXXXX  6    26         6
  73 XXXX X   5  XXXXX   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    28       4-5
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    34         1
  75   X X    2   X      1   X X    2          0 X X      2     7          
  76 XX  XXX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
  82 XX XX X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XX  XXX  5    28       4-5
  83  XXXXXX  6 XX XXXX  6  X XXXX  5  X   XX  3  X XXXX  5    25          
  84 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX X X   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30         3
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 1645334 4.0 1635353 3.0 1645453 4.0 1636334 3.0 2635343 2.0   16.0    3
  73 5151665 6.0 5162564 6.0 3163534 3.0 6162656 6.0 4162662 4.0   25.0    5
  74 6413111 1.0 6411111 1.0 6411211 1.0 3321211 1.0 6211211 1.0    5.0    1
  76 2224522 2.0 2224622 2.0 2224322 2.0 2413522 2.0 1424526 3.0   11.0    2
  82 3336253 3.0 4346235 4.0 4356146 5.0 5245163 4.0 5346154 5.0   21.0    4
  84 4562446 5.0 3553446 5.0 5532665 6.0 4554445 5.0 3553435 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
C       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Jędrzejczyk Hubert, Robak Klaudia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   4
  52         1 Ławniczek Piotr, Marek Anna                        BRAWO - WARSZAWA          mazowiecki           1/   4
  49         2 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   4
  50         2 Gajownik Izabela, Michalski Oskar                  DCS BRWINÓW               mazowiecki           2/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
B       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   6
  56         2 Denarski Korneliusz, Pulchny Karolina              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   6
  60         2 Wardak Sebastian, Gac Maria                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             2/   6
  55         3 Baczyński Jan, Wrzesińska Karolina                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   6
  59         3 Rogoziński Jakub, Kłos Jowita                      EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   6
  58         3 Końsko Franciszek, Olesiejuk Hanna                 IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           3/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/   3
  63         2 Gaworek Szymon, Białołęcka Katarzyna               START - Płońsk            mazowiecki           2/   3
  65         3 Świątkiewicz Paweł, Nasiłowska Anna                IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  63 11223 1.5 11123 1.0 12232 1.0 11112 1.0 21333 3.0 22333 3.0 31333 3.0 33333 3.0   16.5    2
  64 23112 1.5 33211 2.0 23113 2.5 23233 3.0 13111 1.0 13121 1.0 12121 1.0 11111 1.0   13.0    1
  65 32331 3.0 22332 3.0 31321 2.5 32321 2.0 32222 2.0 31212 2.0 23212 2.0 22222 2.0   18.5    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
C       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   5
 100         2 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
 101         3 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   5
  96         4 Makowski Mikołaj, Chołuj Anna                      FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   5
  98         5 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 3242335 3.0 5245325 4.0 5253335 4.0 5253224 2.0 4243545 4.0   17.0    4
  98 2323142 2.0 3554253 5.0 4544453 5.0 3534345 5.0 3555153 5.0   22.0    5
  99 1131221 1.0 1131111 1.0 1131122 1.0 1111112 1.0 1111221 1.0    5.0    1
 100 4415413 4.0 4323432 2.0 3425211 2.0 2445431 4.0 2434312 2.0   14.0    2
 101 5554554 5.0 2412544 3.0 2312544 3.0 4322553 3.0 5322434 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
C       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   6
 101         2 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   6
 100         3 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   6
  96         4 Makowski Mikołaj, Chołuj Anna                      FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   6
 102         5 Czech Patryk, Włodarczyk Weronika                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   6
  98         6 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 5246236 4.0 6224533 3.0 5254424 4.0 4254443 4.0 6255525 5.0   20.0    4
  98 6563655 6.0 5553666 6.0 6543546 5.0 5543556 5.0 5544666 6.0   28.0    6
  99 1111113 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1111212 1.0    5.0    1
 100 3324324 2.0 4336254 4.0 3325335 2.0 3326235 3.0 3336144 3.0   14.0    3
 101 2432541 3.0 2442321 2.0 2432651 3.0 2432621 2.0 2422431 2.0   12.0    2
 102 4655462 5.0 3665445 5.0 4666263 6.0 6665364 6.0 4663353 4.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
C       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           1/   5
 113         2 Wolf Gabriel, Redlicka Edyta                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
 112         3 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   5
  84         4 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           4/   5
 110         5 Chmielewski Michał, Sawicka Klaudia                KADRYL - Białystok        podlaski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  84 4343525 4.0 2334445 4.0 3233445 4.0 4345425 4.0 3233525 4.0   20.0    4
 110 5535444 5.0 5553524 5.0 5455524 5.0 5554554 5.0 5555354 5.0   25.0    5
 111 1151213 1.0 1141111 1.0 2141213 1.0 1131213 1.0 2141213 1.0    5.0    1
 112 3424132 3.0 4425232 3.0 1524152 2.0 2423132 3.0 1424141 2.0   13.0    3
 113 2212351 2.0 3212353 2.0 4312331 3.0 3212341 2.0 4312432 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
C       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Łopatka Przemysław, Olczyk Weronika                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           1/   3
 115         2 Szuba Michał, Gmochowska Justyna                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   3
 114         3 Gapiński Dominik, Suchoń Paulina                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 3332231 3.0 1332322 3.0 2332333 3.0 2332333 3.0 1333123 3.0   15.0    3
 115 2213122 2.0 2213231 2.0 3213221 2.0 1123211 1.0 3122232 2.0    9.0    2
 116 1121313 1.0 3121113 1.0 1121112 1.0 3211122 2.0 2211311 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             Polska
C       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
D       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             Polska
E       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Rembelski Jakub, Bala Oliwia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/   3
 119         2 Michalak Krystian, Kwiatek Aleksandra              BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           2/   3
 121         3 Kacprzak Kacper, Lato Weronika                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 119 2233132 2.0 2133132 2.0 2231222 2.0 1132132 2.0 2123131 1.0    9.0    2
 121 3322323 3.0 3311313 3.0 3313333 3.0 3321323 3.0 3312213 3.0   15.0    3
 122 1111211 1.0 1222221 1.0 1122111 1.0 2213211 1.0 1231322 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek




strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-03-25, 19:26:26