OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIOR": 2018-04-14, Kąty Wrocławskie DIAMENT - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIOR


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIOR

Kąty Wrocławskie, 14.04.2018r.
Organizator: Szkoła Tańca DIAMENT, Media Team
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Ratownik Medyczny Krzysztof Kotylak
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
SENIOR 1, F, Standard-3
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 1, C, Standard
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 2, C, Standard
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 1, E, Latin-4
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 3, E, Latin-4
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 1, GP Senior, Latin
SENIOR 1, GP Senior, Standard
SENIOR 2, GP Senior, Latin
SENIOR 2, GP Senior, Standard
SENIOR 3, GP Senior, Latin
SENIOR 3, GP Senior, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    7
   3 AKSEL - Rzeszów              6
   4 ALEX - Żagań                 2
   5 ALFA-ASTRA - Stargard        3
   6 ArtDance - Kraków            1
   7 ASTRA - Koszalin             3
   8 ASTRA - Szczecin             2
   9 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
  10 Centrum Tańca FIESTA K-Ko    1
  11 CIEŚLAK - Jelenia Góra       4
  12 Cor et Animus                1
  13 CT BLANKA WINIARSKA - Poz    1
  14 DANCE CENTER - Poznań        6
  15 DANCE TEAM - Wrocław         1
  16 DIAMENT - Wrocław            4
  17 DZIUPLA - Poznań             1
  18 ELITE DANCE - Szczecin       2
  19 ELITE DANCE - Warszawa       4
  20 FAN - Toruń                  2
  21 FANTAZJA - Kraków            4
  22 FANTOM - Głogów              1
  23 FINEZJA - Poznań            10
  24 FRASZKA - Kamienna Góra      2
  25 GEMAR - Wrocław              4
  26 GRACJA - Zielona Góra        4
  27 IGLICA - Wrocław             6
  28 IMPET TEAM WARSZAWA          2
  29 JEDYNKA - Łódź               5
  30 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  31 MARGO - Leszno               1
  32 MASTER DANCE - Gliwice       2
  33 NDK - Nowa Sól               4
  34 PIETRZYK - Wrocław           3
  35 RAGTIME - Kęty               2
  36 RIVIERA Warszawa             2
  37 RONDO - Rybnik               5
  38 S.T. Krystian Krzemiński     4
  39 ST LEWANDOWSKI Bernard       2
  40 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    4
  41 STUDIO TAŃCA ART DANCE -     2
  42 Szkoła Tańca SPARTA Opole    1
  43 TAKT - Legnica               2
  44 TANGO - Gdynia               5
  45 WIR - Mysłowice              2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Typański Paweł, Typańska Dorota                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   6
  96         2 Marzec Łukasz, Marzec Karolina                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   6
  99         3 Morawski Ireneusz, Kurzawa Katarzyna               PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          3/   6
  98         4 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          4/   6
  95         5 Jastrzębski Jacek, Podgórska Bogumiła              WIR - Mysłowice           śląski               5/   6
  97         6 Banasiak Marcin, Banasiak Agnieszka                4STEP - Wrocław           dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  95 1554165 4.0 5556151 5.0 3536365 5.0   14.0    5
  96 2322321 1.0 4441213 2.0 1443243 2.0    5.0    2
  97 5661646 6.0 6633665 6.0 6651116 6.0   18.0    6
  98 6246553 5.0 2264542 4.0 4164654 4.0   13.0    4
  99 3115434 3.0 3325436 3.0 5225532 3.0    9.0    3
 100 4433212 2.0 1112324 1.0 2312421 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Marzec Łukasz, Marzec Karolina                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   2
  95         2 Jastrzębski Jacek, Podgórska Bogumiła              WIR - Mysłowice           śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  95 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    6.0    2
  96 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
B       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Boćkowski Michał, Iwanienko Beata                  ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/   3
 106         2 Bolbotenko Vadym, Bolbotenko Inga                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   3
 105         3 Tide Leszek, Tide Dorota                           RONDO - Rybnik            śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 104 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
 105 3333333 3.0 3333333 3.0 3323322 3.0    9.0    3
 106 2222222 2.0 2122222 2.0 2232233 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Boćkowski Michał, Iwanienko Beata                  ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/   4
 108         2 Wyrwas Przemysław, Wyrwas Lidia                    DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         2/   4
 107         3 Raszyński Robert, Raszyńska Agnieszka              FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   4
 105         4 Tide Leszek, Tide Dorota                           RONDO - Rybnik            śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 104 2121322 2.0 2111111 1.0 2111211 1.0    4.0    1
 105 4444234 4.0 4344434 4.0 4343444 4.0   12.0    4
 107 3333443 3.0 3433343 3.0 3434333 3.0    9.0    3
 108 1212111 1.0 1222222 2.0 1222122 2.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Stawiński Jan, Fijałkowska Małgorzata              JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   3
 111         2 Klimas Roman, Klimas Maria                         FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   3
 112         3 Szajkowski Jan, Szajkowska Helena                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 111 1121112 1.0 2312232 2.0 3333333 3.0    6.0    2
 112 3332323 3.0 3233323 3.0 2222212 2.0    8.0    3
 115 2213231 2.0 1121111 1.0 1111121 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   4
 111         2 Klimas Roman, Klimas Maria                         FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   4
 112         3 Szajkowski Jan, Szajkowska Helena                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   4
 113         4 Krzyszkowski Mariusz, Krzyszkowska Jolanta         DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 111 2121321 1.0 3233441 3.0 3123341 3.0    7.0    2
 112 4233444 4.0 2322314 2.0 1241224 2.0    8.0    3
 113 3414213 3.0 4444223 4.0 4434133 4.0   11.0    4
 114 1342132 2.0 1111132 1.0 2312412 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Głowacki Rafał, Pietrucha - Głowacka Justyna       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
 100         2 Typański Paweł, Typańska Dorota                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   3
 121         3 Wiczyński Rafał, Zamelczyk Agnieszka               DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 2322222 2.0 3232232 2.0 2132222 2.0 2232222 2.0 1223222 2.0   10.0    2
 118 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 3111131 1.0    5.0    1
 121 3233333 3.0 2323323 3.0 3323333 3.0 3323333 3.0 2332313 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
 118         2 Głowacki Rafał, Pietrucha - Głowacka Justyna       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   3
 119         3 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 2313233 3.0 1223333 3.0 2123222 2.0 2222322 2.0 2222312 2.0   12.0    2
 119 3232311 2.0 3332211 2.0 3332333 3.0 3333233 3.0 3333233 3.0   13.0    3
 120 1121122 1.0 2111122 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         1/   6
 124         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   6
 126         3 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             3/   6
 125         4 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         4/   6
 132         5 Długoń Karol, Długoń Ewa                           MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   6
 133         6 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 6662566 6.0 2531653 3.0 2642334 2.0 2431642 4.0 2422522 2.0   17.0    2
 125 2235233 3.0 4365435 5.0 5425643 5.0 4223533 3.0 3156643 4.0   20.0    4
 126 5454644 5.0 6646564 6.0 3533525 3.0 3315324 2.0 4215435 3.0   19.0    3
 131 1121112 1.0 1112211 1.0 1111111 1.0 1142111 1.0 1341311 1.0    5.0    1
 132 4543455 4.0 3454122 2.0 4354252 4.0 5654465 5.0 5563254 5.0   20.0    5
 133 3316321 2.0 5223346 4.0 6266466 6.0 6566256 6.0 6634166 6.0   24.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Wieroński Cezary, Zejmowicz Izabela                RIVIERA Warszawa          mazowiecki           1/   7
 124         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   7
 127         3 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   7
 128         4 Mituś Antoni, Mituś Olga                           DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          4/   7
 126         5 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             5/   7
 129         6 Stepuch Robert, Stepuch Edyta                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           6/   7
 125         7 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 1416161 1.0 1222141 1.0 1124237 2.0 1324377 3.0 2225244 2.0    9.0    2
 125 2567643 6.0 3646763 6.0 3767674 7.0 3776665 6.0 4767777 7.0   32.0    7
 126 4673375 7.0 2474655 5.0 2653756 5.0 5465443 5.0 3554536 5.0   27.0    5
 127 5351436 4.0 5551222 2.0 6546543 4.0 7543122 2.0 5442311 3.0   15.0    3
 128 7244524 3.0 6333534 4.0 5311325 3.0 4232534 4.0 7313455 4.0   18.0    4
 129 3725752 5.0 4767476 7.0 7475462 6.0 6657756 7.0 6676662 6.0   31.0    6
 130 6132217 2.0 7115317 3.0 4232111 1.0 2111211 1.0 1131123 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Wawrynowicz Grzegorz, Wawrynowicz Elżbieta         ALEX - Żagań              lubuski              1/   8
 137         2 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               2/   8
 138         3 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              3/   8
 136         4 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   8
 145         5 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/   8
 139         6 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków         małopolski           6/   8
 115       7-8 Stawiński Jan, Fijałkowska Małgorzata              JEDYNKA - Łódź            łódzki             7-8/   8
 144       7-8 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki         7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 115 X  X  X  3   XX XX  4 XX    X  3 X XXX X  5 XXXX  X  5    20          
 136  XXXXXX  6 XXXXXX   6   XXXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    29         3
 137 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 138 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5 X XXX X  5    30         2
 139 X X XX   4 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXX X   5 X X XX   4    24         6
 144 XX   XX  4 X  XXXX  5 X    XX  3 XX   XX  4  X  XXX  4    20          
 145 XXXXXXX  7 XX  X X  4 XXXXXXX  7  XX XXX  5  X X XX  4    27       4-5
 146  XXXX    4  XXXXXX  6  XXXXXX  6   XXXX   4 XXXXXXX  7    27       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 136 6442426 4.0 6342625 4.0 5442415 4.0 6442316 3.0 5342314 3.0   18.0    4
 137 1134334 3.0 2234453 3.0 2123141 1.0 1114121 1.0 1223541 2.0   10.0    2
 138 2623262 2.0 1423112 2.0 1634234 3.0 3625463 4.0 2636253 4.0   15.0    3
 139 4566653 6.0 5655546 5.0 4566626 6.0 4363635 5.0 6555425 6.0   28.0    6
 145 5355545 5.0 4566364 6.0 3355553 5.0 2256554 6.0 3464166 5.0   27.0    5
 146 3211111 1.0 3111231 1.0 6211362 2.0 5531242 2.0 4111632 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Serafin Artur, Serafin Alicja                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   9
 115         2 Stawiński Jan, Fijałkowska Małgorzata              JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   9
 137         3 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               3/   9
 138         4 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              4/   9
 141         5 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          5/   9
 139         6 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków         małopolski           6/   9
 140         7 Jaguszewski Marek, Jaguszewska Grażyna             FAN - Toruń               kujawsko-pom         7/   9
 136         8 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/   9
 143         9 Szczytowski Andrzej, Maciejewska Danuta            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 115  XXXXX   5 XXXXXX   6  XXX     3 X XXXXX  6 XXXXX X  6    26         4
 136 X   XX   3 X   X    2 X   XX   3 X  XXX   4 X  XXX   4    16          
 137 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XX   X  3  XXXXXX  6    29         3
 138 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX XX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7    31         2
 139 XXX  X   4  X X XX  4  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XX   X   3    23         6
 140 X  X XX  4  XXX  X  4 X  XXXX  5  X    X  2  XX  XX  4    19          
 141   XX  X  3 X X XX   4 XXXXXXX  7 XXXX X   5 X XXXX   5    24         5
 142 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33         1
 143  X  X X  3      XX  2          0 X   XX   3       X  1     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 5111535 3.0 2211224 1.0 2313641 2.0 2221221 2.0 1261131 1.0    9.0    2
 137 4364111 2.0 5455311 4.0 5131414 3.0 6344334 3.0 6525543 5.0   17.0    3
 138 6632422 4.0 4523442 3.0 4525363 4.0 4666543 5.5 5454352 4.0   20.5    4
 139 2255646 6.0 3666565 6.0 3666535 6.0 3535666 5.5 3616666 6.0   29.5    6
 141 3546254 5.0 6344656 5.0 6452256 5.0 5452455 4.0 4342225 3.0   22.0    5
 142 1423363 1.0 1132133 2.0 1244122 1.0 1113112 1.0 2133414 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153         1 Malendowicz Przemysław, Pawlik Barbara             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          1/   5
 100         2 Typański Paweł, Typańska Dorota                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   5
 121         3 Wiczyński Rafał, Zamelczyk Agnieszka               DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         3/   5
 108         4 Wyrwas Przemysław, Wyrwas Lidia                    DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         4/   5
 152         5 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 100 3321222 2.0 3333231 2.0 2341331 3.0 2351231 2.0    9.0    2
 108 4444443 4.0 4524522 4.0 4434443 4.0 4534354 5.0   17.0    4
 121 5133335 3.0 5112344 3.0 3113225 2.0 3222115 1.0    9.0    3
 152 2555554 5.0 2455453 5.0 5555554 5.0 1445443 4.0   19.0    5
 153 1212111 1.0 1241115 1.0 1222112 1.0 5113522 3.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          1/   5
 151         2 Wiewióra Łukasz, Wiewióra Judyta                   RONDO - Rybnik            śląski               2/   5
 100         3 Typański Paweł, Typańska Dorota                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   5
 133         4 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin          zachodniopom         4/   5
 150         5 Kowalówka Jakub, Kowalówka Sabina                  Cor et Animus             małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 100 4434422 4.0 4344343 4.0 2325332 2.0 3222332 2.0   12.0    3
 101 1111111 1.0 2111211 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0    4.0    1
 133 2222343 2.0 1233524 3.0 3553424 4.0 4433545 4.0   13.0    4
 150 5555555 5.0 5455455 5.0 4434553 5.0 5355423 5.0   20.0    5
 151 3343234 3.0 3522132 2.0 5242145 3.0 2544254 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Stepuch Robert, Stepuch Edyta                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           1/   3
 133         2 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin          zachodniopom         2/   3
 132         3 Długoń Karol, Długoń Ewa                           MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 129 3222111 2.0 1111121 1.0 1111311 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 132 2333233 3.0 3322212 2.0 3233132 3.0 2233332 3.0   11.0    3
 133 1111322 1.0 2233333 3.0 2322223 2.0 3322223 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161         1 Stępień Robert, Stępień Arleta                     STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   6
 160         2 Waldron Michael, Pawlak Wiesława                   STUDIO TAŃCA ART DANCE -  wielkopolski         2/   6
 156         3 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
 158         4 Miller Leszek, Górecka Urszula                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   6
 159         5 Roszko Jerzy, Roszko Teresa                        ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/   6
 157         6 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 156 3232534 3.0 4222424 2.0 3331434 4.0 4352453 4.0   13.0    3
 157 5455442 5.0 6656663 6.0 5666666 6.0 5435644 5.0   22.0    6
 158 4643266 4.0 3433255 4.0 2542223 3.0 3624236 3.0   14.0    4
 159 6566655 6.0 5344546 5.0 4453545 5.0 6566525 6.0   22.0    5
 160 1324323 2.0 2565332 3.0 1224312 2.0 1213312 2.0    9.0    2
 161 2111111 1.0 1111111 1.0 6115151 1.0 2141161 1.0    4.0    1
     R                       R                       
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
G       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Jaguszewski Marek, Jaguszewska Grażyna             FAN - Toruń               kujawsko-pom         1/   9
 146         2 Wawrynowicz Grzegorz, Wawrynowicz Elżbieta         ALEX - Żagań              lubuski              2/   9
 160         3 Waldron Michael, Pawlak Wiesława                   STUDIO TAŃCA ART DANCE -  wielkopolski         3/   9
 156         4 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   9
 144         5 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           5/   9
 159         6 Roszko Jerzy, Roszko Teresa                        ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/   9
 114         7 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           FINEZJA - Poznań          wielkopolski         7/   9
 157         8 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/   9
 158         9 Miller Leszek, Górecka Urszula                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 114    XXXX  4    X  X  2 X  XXXX  5    X     1    12          
 140 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         2
 144 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         1
 146  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    24         3
 156 XXX  XX  5 XXX X    4 XXXXX    5 X X X    3    17         6
 157  X  X    2  X X XX  4  X  X    2  X    X  2    10          
 158 X XX  X  4     X    1    X X   2    X X   2     9          
 159 X X XX   4 XXXX X   5 XXX   X  4 XXXXXXX  7    20         5
 160 XXXXXX   6 X XXXXX  6   XXXXX  5 XXX XXX  6    23         4
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 140 2111332 1.0 1112252 1.0 2121264 2.0 3411121 1.0    5.0    1
 144 5455426 4.0 5555323 4.0 5642441 5.0 6645345 5.0   18.0    5
 146 3223141 2.5 3324134 3.0 1214152 1.0 1122233 2.0    8.5    2
 156 4636555 5.0 4436566 5.0 4333636 4.0 4334464 4.0   18.0    4
 159 6564664 6.0 6663645 6.0 6555525 6.0 5566556 6.0   24.0    6
 160 1342213 2.5 2241411 2.0 3466313 3.0 2253612 3.0   10.5    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 164         1 Połacieniec Marcin, Połacieniec Justyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   5
 118         2 Głowacki Rafał, Pietrucha - Głowacka Justyna       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   5
 168         3 Szafrański Adam, Gawrońska Marta                   Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              3/   5
 120         4 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   5
 166         5 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 4322244 3.0 3232234 2.0 4332253 3.0 4542224 4.0 3232232 2.0   14.0    2
 120 5434553 4.5 4324542 4.0 3224332 2.0 2223432 2.0 4424354 4.0   16.5    4
 164 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 166 3545435 4.5 5555355 5.0 5445445 5.0 5355555 5.0 5555445 5.0   24.5    5
 168 2253322 2.0 2443423 3.0 2553524 4.0 3434343 3.0 2343523 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 164         1 Połacieniec Marcin, Połacieniec Justyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
 165         2 Robiński Arkadiusz, Rojszczak-Robińska Dorota      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   4
 120         3 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   4
 119         4 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 119 4444434 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
 120 3233343 3.0 3333333 3.0 2332332 3.0 3333332 3.0 2333333 3.0   15.0    3
 164 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0    5.0    1
 165 2322222 2.0 2222222 2.0 3223223 2.0 2222223 2.0 3222221 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 171         1 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 ST LEWANDOWSKI Bernard    dolnośląski          1/   7
 181         2 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CT BLANKA WINIARSKA - Poz wielkopolski         2/   7
 172         3 Kitowski Mariusz, Kitowska Jolanta                 TANGO - Gdynia            pomorski             3/   7
 127         4 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           4/   7
 175         5 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   7
 131         6 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         6/   7
 104         7 Boćkowski Michał, Iwanienko Beata                  ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 7777777 7.0 7777657 7.0 7777767 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0   35.0    7
 127 5635533 5.0 5241512 3.0 6541643 4.0 6441216 4.0 6531526 5.0   21.0    4
 131 3566655 6.0 3655746 5.0 4663355 6.0 3664665 6.0 3666662 6.0   29.0    6
 171 2112116 1.0 1132124 1.0 1124232 2.0 1122522 1.0 2113335 2.0    7.0    1
 172 4444344 3.0 4523475 4.0 3332476 3.0 2513144 3.0 4322154 3.0   16.0    3
 175 6353462 4.0 6466363 6.0 5455514 5.0 5255453 5.0 5455443 4.0   24.0    5
 181 1221221 2.0 2314231 2.0 2216121 1.0 4336331 2.0 1244211 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 180         1 Wojas Tomasz, Wojas Anna                           DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/  12
 171         2 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 ST LEWANDOWSKI Bernard    dolnośląski          2/  12
 176         3 Jaworek Tomasz, Tarnowska Jaworek Anna             ArtDance - Kraków         małopolski           3/  12
 175         4 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/  12
 178         5 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/  12
 172         6 Kitowski Mariusz, Kitowska Jolanta                 TANGO - Gdynia            pomorski             6/  12
 179         7 Pałka Tomasz, Kozłowska Edyta                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          7/  12
 177         8 Król Robert, Król Katarzyna                        Centrum Tańca FIESTA K-Ko opolski              8/  12
 130         9 Wieroński Cezary, Zejmowicz Izabela                RIVIERA Warszawa          mazowiecki           9/  12
 126     10-11 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski         10-11/  12
 128     10-11 Mituś Antoni, Mituś Olga                           DIAMENT - Wrocław         dolnośląski      10-11/  12
 104        12 Boćkowski Michał, Iwanienko Beata                  ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 104          0          0     X    1          0          0     1          
 126          0          0      X   1          0 X        1     2          
 128          0          0          0    X     1  X       1     2          
 130   XX XX  4    X     1    X     1  X X     2   XX     2    10          
 171 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 172 XX   XX  4 XXXXXXX  7 X XX  X  4 X X   X  3 XX X XX  5    23         5
 175 XX  X    3 XXX X    4 XXX XX   5 XXX X    4  XX XX   4    20       6-7
 176 XXXXXXX  7 XXX  XX  5  XX XXX  5  XX XXX  5  X  X X  3    25         3
 177 X XXX    4 XX X X   4 XX X     3 X  X X   3 X  X     2    16          
 178  X XXXX  5    XX X  3 XX X  X  4 XX XXXX  6 X XXXXX  6    24         4
 179   X  XX  3   XXXXX  5   X XXX  4   X XXX  4   X XXX  4    20       6-7
 180 XXXXX    5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 171 1211327 2.0 6211522 2.0 6223577 6.0 7212327 2.0 6212247 2.0   14.0    2
 172 2644775 6.0 1634765 6.0 1735463 3.0 2537774 6.0 2744774 4.0   25.0    6
 175 4357553 3.0 2547457 5.0 5557636 7.0 5354456 4.0 5425531 3.0   22.0    4
 176 5465261 4.0 5475243 3.0 3462142 2.0 3665261 5.0 3557362 5.0   19.0    3
 178 6773644 7.0 4763374 4.0 4374755 5.0 4773543 3.0 4673455 6.0   25.0    5
 179 7526436 5.0 7356636 7.0 7646324 4.0 6446635 7.0 7366626 7.0   30.0    7
 180 3132112 1.0 3122111 1.0 2111211 1.0 1121112 1.0 1131113 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 190         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   8
 189         2 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               2/   8
 187         3 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   8
 184         4 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR - Wrocław           dolnośląski          4/   8
 186         5 Daniel Zbigniew, Daniel Anna                       FANTAZJA - Kraków         małopolski           5/   8
 185         6 Ciopała Mariusz, Ciopała Maria                     RAGTIME - Kęty            małopolski           6/   8
 138       7-8 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski            7-8/   8
 188       7-8 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski        7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 138    X X   2   XX X   3 X X      2 X X      2 XX  XX   4    13          
 184 XXXXX X  6 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXX X  6    29         4
 185 X X XXX  5 X X XX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5    28         5
 186 XX  XXX  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6 X X   X  3 XXXXXXX  7    27         6
 187  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30         3
 188 XXXX     4 XX  X X  4          0  X XXXX  5          0    13          
 189 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 190 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 184 2463464 4.0 2555442 5.0 2365565 5.0 2363445 4.0 2454544 4.0   22.0    4
 185 5646545 6.0 5646666 6.0 4543444 4.0 4646666 6.0 5625456 5.0   27.0    6
 186 3555653 5.0 3464353 4.0 3436353 3.0 3555553 5.0 3536665 6.0   23.0    5
 187 6324326 3.0 6223515 3.0 6654626 6.0 6434334 3.0 6243333 3.0   18.0    3
 189 4232232 2.0 4332234 2.0 5221232 2.0 5222222 2.0 4362211 2.0   10.0    2
 190 1111111 1.0 1111121 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111122 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
B       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
E       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 190         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  14
 194         2 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/  14
 184         3 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR - Wrocław           dolnośląski          3/  14
 161         4 Stępień Robert, Stępień Arleta                     STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         4/  14
 191         5 Chrzuszcz Robert, Chrzuszcz Urszula                FANTOM - Głogów           dolnośląski          5/  14
 187         6 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  14
 185         7 Ciopała Mariusz, Ciopała Maria                     RAGTIME - Kęty            małopolski           7/  14
 189         8 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               8/  14
 186         9 Daniel Zbigniew, Daniel Anna                       FANTAZJA - Kraków         małopolski           9/  14
 136     10-14 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      10-14/  14
 138     10-14 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski          10-14/  14
 141     10-14 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski      10-14/  14
 188     10-14 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski      10-14/  14
 192     10-14 Obłąk Wojciech, Obłąk Małgorzata                   DIAMENT - Wrocław         dolnośląski      10-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 136          0      X   1     X    1          0 X        1     3          
 138      X   1          0    X X   2          0          0     3          
 141      X   1          0   X      1          0      X   1     3          
 161 XX X XX  5 XXX X    4 XXXXXXX  7 X   XX   3 X   XX   3    22         4
 184 X XX  X  4 XXXXXXX  7  XX      2 XXXX XX  6 XXXXX X  6    25         3
 185 XX XX    4 X        1 X XXXX   5  XXXXX   5  XXXX    4    19          
 186 X  X XX  4    X XX  3 X   X X  3 X     X  2 X  XX    3    15          
 187  XX      2 XXXXXXX  7 XX XX X  5  XXX     3  XX   X  3    20       5-6
 188     X    1          0          0 X        1 X        1     3          
 189  XX XXX  5    XX    2    X  X  2    XXXX  4    X XX  3    16          
 190 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX X X   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
 191 XXXX     4 XXXX  X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXX XX  5    27         2
 192     XX   2  X       1          0          0          0     3          
 194   X X X  3   X XXX  4  XX  XX  4  XX X X  4  XX XXX  5    20       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 2645321 3.0 2655555 6.0 1644111 1.0 2653356 5.0 3655356 5.0   20.0    4
 184 4422663 4.0 4522663 5.0 4313344 3.0 4421632 3.0 4433461 3.0   18.0    3
 187 5533456 5.0 6444342 4.0 5566236 6.0 6565564 6.0 6564643 6.0   27.0    6
 190 1251214 1.0 1131436 2.0 3131525 2.0 1132115 1.0 1221225 1.0    7.0    1
 191 3166545 6.0 3266224 3.0 2255652 5.0 3346423 4.0 2146514 4.0   22.0    5
 194 6314132 2.0 5313111 1.0 6422463 4.0 5214241 2.0 5312132 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26