OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR": 2018-04-14, Kąty Wrocławskie DIAMENT - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

I Diamentowy OTTT o puchar  Burmistrza Kątów Wrocławskich


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
I Diamentowy OTTT o puchar  Burmistrza Kątów Wrocławskich

Kąty Wrocławskie, 14.04.2018r.
Organizator: Szkoła Tańca Diament, Media Team
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, F, Standard-3
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKTAN - Wrocław              2
   2 AMETYST - Lubań              1
   3 ANIMA DANZA - Głogów         1
   4 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
   5 DIAMENT - Wrocław            5
   6 ESKADRA - Pabianice          1
   7 FORUM - Zabrze               1
   8 GRACJA - Zielona Góra        1
   9 IGLICA - Wrocław             3
  10 INSPIRACJA - Wrocław         2
  11 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    2
  12 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  13 PIETRZYK - Wrocław           2
  14 SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław    7
  15 ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk    1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
C       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
E       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          1/  10
  34         2 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  10
  73         3 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               3/  10
  35         4 Bulenda Rafał, Chluba Nicole                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/  10
  55         5 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          5/  10
  45         6 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          6/  10
  65         7 Sudacki Sebastian, Dudek Kornelia                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          7/  10
  72         8 Wrona Michał, Wieczorek Marta                      DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          8/  10
  64         9 Paździerkiewicz Jacek, Majewska Natalia            DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          9/  10
  44        10 Kikut Grzegorz, Ozimek Marzena                     SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------
     CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
  34 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    15         1
  35 XXX X  4 XXXXX  5 XX XX  4    13       2-4
  44        0        0        0     0          
  45 X  XX  3 XX XX  4 XXX X  4    11       5-6
  55  X X   2 XXXX   4 XXXXX  5    11       5-6
  56 XXXXX  5  XXXX  4 XX XX  4    13       2-4
  64   X    1        0   X    1     2          
  65   XXX  3 X X    2 X XX   3     8          
  72 XX  X  3     X  1        0     4          
  73 XXXX   4 XXXXX  5  XXXX  4    13       2-4
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  34 23122 2.0 21124 2.0 11115 1.0    5.0    2
  35 41264 4.0 54253 4.0 66463 6.0   14.0    4
  45 66636 6.0 66666 6.0 55536 5.0   17.0    6
  55 55555 5.0 43535 5.0 44344 4.0   14.0    5
  56 12411 1.0 12411 1.0 32621 2.0    4.0    1
  73 34343 3.0 35342 3.0 23252 3.0    9.0    3
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
C       Rusu                      Siergiu         I         Gliwice              
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
E       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          1/  10
  34         2 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  10
  56         3 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          3/  10
  35         4 Bulenda Rafał, Chluba Nicole                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/  10
  55         5 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          5/  10
  45         6 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          6/  10
  64         7 Paździerkiewicz Jacek, Majewska Natalia            DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          7/  10
  65         8 Sudacki Sebastian, Dudek Kornelia                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          8/  10
  44      9-10 Kikut Grzegorz, Ozimek Marzena                     SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski       9-10/  10
  72      9-10 Wrona Michał, Wieczorek Marta                      DIAMENT - Wrocław         dolnośląski       9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------
     WA       WW       Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
  34  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5    13       2-3
  35 XXXXX  5 XXXX   4 X XX   3    12         4
  44     X  1  X     1     X  1     3          
  45 X      1 X  XX  3  XXXX  4     8         6
  55  XXXX  4 XXXXX  5 XX     2    11         5
  56 XXXX   4 XXX X  4 XXXXX  5    13       2-3
  64 XXXXX  5        0 X   X  2     7          
  65 X X    2   XX   2   XX   2     6          
  72        0     X  1  X X   2     3          
  82 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    14         1
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  34 33342 2.0 32142 2.0 33142 3.0    7.0    2
  35 45215 4.0 45215 4.0 64235 4.0   12.0    4
  45 56636 6.0 56356 5.0 46466 6.0   17.0    6
  55 64464 5.0 64664 6.0 55654 5.0   16.0    5
  56 12553 3.0 21533 3.0 22513 2.0    8.0    3
  82 21121 1.0 13421 1.0 11321 1.0    3.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
A       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
B       Mierzejewski              Andrzej                   Nowa Ruda            
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Smarzyńska                Beata                     Kraków               
E       Stryjczak                 Adrian                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   8
  79         2 Okulicz-Kozaryn Artur, Korszeń Karolina            DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          2/   8
  77         3 Mądry Mateusz, Łuczak Nikola                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski          3/   8
  81         4 Winkiel Hubert, Zakrzewska Kornelia                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   8
  74         5 Binkowski Wojciech, Biadała Zuzanna                KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              5/   8
  80         6 Szymański Dawid, Bednarczuk Aleksandra             KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              6/   8
  76         7 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          7/   8
  75         8 Kulik Jakub, Smuk Zuzanna                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  74   X X  2 X   X  2 X X X  3 XXX X  4 XXXXX  5 XX XX  4    20       4-5
  75  X     1  XX    2  XX X  3 XX XX  4 XX XX  4 XXXX   4    18       6-8
  76 XXXXX  5  XXX   3    X   1 XXXX   4   XX   2   XXX  3    18       6-8
  77 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5    28       2-3
  78 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXX X  4 XXXXX  5    28       2-3
  79 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30         1
  80 X  XX  3 XX XX  4 XXXXX  5     X  1 X   X  2 XX  X  3    18       6-8
  81 XXXX   4 X XXX  4 XX XX  4   XXX  3  XXXX  4   X    1    20       4-5
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 38782 8.0 83774 7.0 64875 7.0 33772 3.0 33672 3.0 36462 4.0   32.0    5
  75 83575 5.5 65683 6.0 85783 8.0 52667 7.0 65564 6.0 45577 5.0   37.5    8
  76 66637 7.0 78348 8.0 18558 6.0 77234 4.0 57315 5.0 54334 3.0   33.0    7
  77 72318 3.0 14217 2.0 71417 4.0 44528 5.0 42748 4.0 62646 6.0   24.0    3
  78 21261 1.0 51451 3.0 52341 2.0 21143 1.0 21153 2.0 21223 2.0   11.0    1
  79 15143 2.0 46166 5.0 47264 5.0 15351 2.0 14221 1.0 13111 1.0   16.0    2
  80 47854 5.5 22822 1.0 26632 3.0 88886 8.0 88887 8.0 77755 7.0   32.5    6
  81 54426 4.0 37535 4.0 33126 1.0 66415 6.0 76436 7.0 88888 8.0   30.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
A       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
B       Mierzejewski              Andrzej                   Nowa Ruda            
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Smarzyńska                Beata                     Kraków               
E       Stryjczak                 Adrian                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   4
   9         2 Soboń Bartosz, Kłucjasz Maja                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   4
  25         3 Świdziński Wiktor, Sopuch Oliwia                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          3/   4
   8         4 Kramek Maksymilian, Górska Natalia                 AMETYST - Lubań           dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   8 24323 3.0 22333 3.0 32443 3.0 31433 3.0 24443 4.0 22344 4.0   20.0    4
   9 32232 2.0 33222 2.0 23222 2.0 42344 4.0 41334 3.0 44123 3.0   16.0    2
  24 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 14121 1.0 12121 1.0 11431 1.0    6.0    1
  25 43444 4.0 44444 4.0 44334 4.0 23212 2.0 33212 2.0 33212 2.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238