OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych": 2018-04-14, Staszów Hala Sportowa ul. Mickiewicza 40 FLESZ - Staszów świętokrzyski, okręg Świętokrzyski

Dokumentacja zbiorcza 

XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła
 z udziałem par zagranicznych

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła
 z udziałem par zagranicznych
Staszów Hala Sportowa ul.Mickiewicza 40,  2018-04-14
Organizator: FLESZ - Staszów
Prowadzenie: 
Muzyka: Bożena Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
10-11, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 18, Open, Latin
Senior 2, E+F, Standard-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1                              1
   2 .                            8
   3 AKSEL - Rzeszów              2
   4 A-Z - Przemyśl               6
   5 BALLROOM - Lublin            1
   6 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom       11
   8 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
   9 ELIDA - Mielec               4
  10 ELITE DANCE - Warszawa       1
  11 EM STUDIO - Opole Lubelsk    1
  12 EMOTION - Góra Kalwaria      3
  13 ESKADRA - Pabianice          1
  14 FAST-STEP Warszawa           5
  15 FLESZ - Staszów              2
  16 GALA - Mielec               10
  17 GASIEK - Rzeszów             2
  18 GRACJA - Krosno              8
  19 IMPULS - Chorzów             2
  20 JEDYNKA - Łódź               1
  21 JUMP - Janów Lubelski        3
  22 JUST DANCE - Stalowa Wola    6
  23 KICK - Kielce                6
  24 KLASA - Tarnów               1
  25 KORDASZEWSCY - Garwolin      4
  26 K-STUDIO Krosno              3
  27 Kuźnia Tańca Kraków          2
  28 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  29 LATINO - Żabno               2
  30 LIDER - Lublin               4
  31 MAGIC-DANCE - Lublin         5
  32 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  33 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  34 PERFECT - Będzin             1
  35 POLISH CLUB - Warszawa       1
  36 RESPECT DANCE Skarżysko-K    9
  37 ROYAL DANCE STUDIO - WARS    1
  38 RYTM - Żory                  2
  39 SHOW DANCE - Rzeszów         2
  40 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    5
  41 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    1
  42 SUKCES - Jaworzno            1
  43 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  44 TAKT - Chełm                 1
  45 THOMAS DANCE - Kraków        1
  46 WIR - Mysłowice              2
  47 ZAMEK - Lublin               7
  48 ZAMEK - Szydłowiec           2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
C       Kobylkin                  Serhii                    Lublin               
D       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Borej Jakub, Jędrzejczyk Marta                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/  14
  24         2 Sobczyk Wiktor, Kosędka Amanda                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  14
  26         3 Wilford James, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/  14
  23         4 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski             4/  14
  27         5 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  14
  28         6 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           6/  14
  20         7 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/  14
  29         8 Żurawicz Jakub, Glazar Emilia                      GRACJA - Krosno           podkarpacki          8/  14
  19         9 Lebida Oskar, Dudek Anna                           GALA - Mielec             podkarpacki          9/  14
  25        10 Toporek Norbert, Drabik Kamila                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        10/  14
  18     11-12 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki      11-12/  14
  22     11-12 Sierak Michał, Zachara Aleksandra                  LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski       11-12/  14
  16     13-14 Brzozowski Kacper, Puławska Zofia                  ZAMEK - Lublin            lubelski         13-14/  14
  17     13-14 Kukulski Maciej, Jajkiewicz Kamila                 ELIDA - Mielec                             13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  15 XXXX   4 XXXXX  5  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4    26         3
  16        0        0        0        0        0        0     0          
  17        0        0        0        0        0        0     0          
  18        0        0        0    XX  2        0        0     2          
  19    X   1  X X   2    XX  2    X   1     X  1    X   1     8          
  20  XX    2     X  1  XX X  3 XXX X  4   X X  2  X  X  2    14          
  22        0   X    1     X  1        0        0        0     2          
  23 X  XX  3     X  1 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4    22         4
  24  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29         1
  25   X    1  X     1        0        0  X X   2    XX  2     6          
  26 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4  XXXX  4 XXXX   4 XXXXX  5    27         2
  27 XX XX  4 X XX   3 X XX   3 XX     2 XX     2 XXX    3    17         6
  28 XXX X  4 XXXXX  5 XX  X  3 X X    2   X    1 X X X  3    18         5
  29 X   X  2 X      1 X      1 X      1 X  XX  3 X      1     9          
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 14113 1,0 12111 1,0 13123 2,0 12431 1,0 13433 3,0 14321 1,5    9,5    1
  23 53442 4,0 64646 6,0 64434 4,0 51226 3,0 21124 2,0 23132 3,0   22,0    4
  24 22331 2,0 21322 2,0 21211 1,0 44112 2,0 32211 1,0 41213 1,5    9,5    2
  26 41224 3,0 33233 3,0 32352 3,0 23343 4,0 54342 4,0 52454 4,0   21,0    3
  27 35655 5,0 46554 4,0 45645 5,0 35554 5,0 45655 5,0 35666 6,0   30,0    5
  28 66566 6,0 55465 5,0 56566 6,0 66665 6,0 66566 6,0 66545 5,0   34,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
C       Kobylkin                  Serhii                    Lublin               
D       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   7
  36         2 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          2/   7
  39         3 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   7
  35         4 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/   7
  38         5 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   7
  37         6 Rejmer Bartłomiej, Zarychta Zuzanna                CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/   7
  40         7 Skóra Dawid, Wachta Liwia                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  35 63535 4,0 22556 4,0 24414 4,0 25425 4,0 23334 3,0 43347 3,0 24556 6,0 24544 4,0   32,0    4
  36 32322 2,0 43212 2,0 42222 1,0 41242 2,0 41212 1,0 22211 2,0 42342 2,0 43412 2,0   14,0    2
  37 56664 6,0 66445 6,0 65576 6,0 67674 6,0 65646 6,0 64664 6,0 63624 3,0 62666 6,0   45,0    6
  38 25756 5,0 34634 3,0 36663 5,0 34753 5,0 37563 5,0 37553 5,0 37463 4,0 37355 5,0   37,0    5
  39 44241 3,0 55363 5,0 51341 3,0 52311 1,0 56451 4,0 56422 4,0 56235 5,0 55233 3,0   28,0    3
  40 77477 7,0 77777 7,0 77757 7,0 76567 7,0 74777 7,0 75776 7,0 75777 7,0 76777 7,0   56,0    7
  41 11113 1,0 11121 1,0 13135 2,0 13136 3,0 12125 2,0 11135 1,0 11111 1,0 11121 1,0   12,0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
C       Kobylkin                  Serhii                    Lublin               
D       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Pliszka Miłosz, Woźniak Emilia                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          1/  13
  53         2 Sobczyk Oktawiusz, Michnicka Martyna               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  13
  56         3 Wochlik Dominik, Sterniczuk Gabriela               ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/  13
  57         4 Wójtowicz Ignacy, Michałowska Paulina              TAKT - Chełm              lubelski             4/  13
  51         5 Pieprzyk Mateusz, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             5/  13
  46         6 Jakubowski Dominik, Pieprzyk Weronika              ZAMEK - Lublin            lubelski             6/  13
  45         7 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/  13
  48         8 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               8/  13
  50      9-10 Motyka Maciej, Pastuszka Wiktoria                  ZAMEK - Szydłowiec        mazowiecki        9-10/  13
  55      9-10 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki        9-10/  13
  47        11 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski          11/  13
  49        12 Mostowiec Adrian, Żywicka Paulina                  ZAMEK - Lublin            lubelski            12/  13
  54        13 Tomczyk Mikołaj, Walas Milena                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  45  XXXX  4 XXXX   4   XXX  3        0        0 X  X   2    13       6-7
  46 XXXXX  5  XX    2 XXXXX  5 XX XX  4    XX  2 X X X  3    21       2-3
  47        0        0        0  XXXX  4  XX X  3  X     1     8          
  48     X  1        0 X      1 XXX X  4   X X  2 XXX    3    11          
  49    X   1 X      1        0     X  1     X  1   XXX  3     7          
  50     X  1    XX  2        0  XX    2  XXX   3  X     1     9          
  51   X    1   XXX  3  XXX   3    X   1    X   1 X XXX  4    13       6-7
  52 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4  X X   2    26         1
  53 XXXXX  5 XXX X  4  XX X  3 XXX    3 XXXX   4  XX    2    21       2-3
  54        0        0        0        0 X  X   2 X XXX  4     6          
  55 XX r   2        0 X  X   2    X   1 XX     2    XX  2     9          
  56 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 X      1 XX XX  4  X     1    20         4
  57 X      1 XX XX  4 XX  X  3 X XXX  4 X X    2 X   X  2    16         5
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 55753 5,0 56352 5,0 65352 5,0 24456 5,0 47672 7,0 37775 7,0   34,0    7
  46 67424 4,0 67573 6,5 57763 7,0 67765 6,0 65731 6,0 56524 4,0   33,5    6
  51 76537 7,0 75637 6,5 76516 6,0 15514 4,0 16414 4,0 12412 1,0   28,5    5
  52 11212 1,0 12241 1,0 21241 1,0 53222 1,0 52343 3,0 43233 2,0    9,0    1
  53 43171 2,0 43165 4,0 43175 4,0 41133 2,0 31166 1,0 61167 5,0   18,0    2
  56 32345 3,0 31424 2,0 32434 2,0 76677 7,0 73227 2,0 75656 6,0   22,0    3
  57 24666 6,0 24716 3,0 14627 3,0 32341 3,0 24555 5,0 24341 3,0   23,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
C       Kobylkin                  Serhii                    Lublin               
D       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/  10
  65         2 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             2/  10
  69         3 Wójcik Hubert, Małys Magda                         MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/  10
  68         4 Winiarski Wiktor, Lelonek Zuzanna                  RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/  10
  64         5 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      ZAMEK - Szydłowiec        mazowiecki           5/  10
  61         6 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/  10
  66         7 Piętak Jakub, Chudzik Julia                        RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         7/  10
  63         8 Kazura Krystian, Pobidyńska Martyna                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          8/  10
  62         9 Flis Konrad, Stachyra Eliza                        MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             9/  10
  67        10 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CH       S        R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  60 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4 XXX X  4 XX X   3    35         2
  61 XX XX  4 XXX X  4 XX  X  3 XX     2   XXX  3    XX  2   XXX  3   X X  2    23         6
  62   XX   2   XX   2   XX   2   XX   2   X    1   X    1   XX   2   X    1    13          
  63 X      1    X   1  X     1  X X   2 X  XX  3 X X    2 XX  X  3 X  XX  3    16          
  64  XXXX  4  XXXX  4   XXX  3  XXX   3  XXX   3  X XX  3  X X   2  XXX   3    25         5
  65  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 X XXX  4 XXXXX  5    36         1
  66 X      1 X      1        0     X  1 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    22          
  67 X      1        0 X   X  2 X   X  2     X  1    X   1    X   1        0     8          
  68  XX X  3 XX  X  3 XXXXX  5 X XXX  4 XX  X  3 XXXX   4 XX     2 XX XX  4    28         4
  69 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXX X  4 XXXX   4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4    34         3
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 11311 1,0 11212 1,0 21311 1,0 11321 1,0 12511 1,0 22133 2,0 12321 1,0 13222 1,0    9,0    1
  61 46466 6,0 43556 4,0 43464 3,0 33463 3,0 53442 4,0 43652 5,0 55653 5,0 54563 6,0   36,0    6
  64 62645 5,0 65644 6,0 64632 4,0 64644 4,0 64626 6,0 64546 6,0 21536 2,0 21635 2,5   35,5    5
  65 55224 4,0 52323 2,0 52123 2,0 52112 2,0 41254 3,0 51261 1,0 66262 6,0 62351 2,5   22,5    2
  68 23532 2,0 24431 3,0 15546 5,5 25536 5,0 25365 5,0 35414 4,0 34415 4,0 45416 5,0   33,5    4
  69 34153 3,0 36165 5,0 36255 5,5 46255 6,0 36133 2,0 16325 3,0 43144 3,0 36144 4,0   31,5    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Kryvoruchko Nikita, Vorontsova Evelina             .                         Ukraina              1/  15
 116         2 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory               śląski               2/  15
 114         3 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/  15
 119         4 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk         4/  15
 107         5 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      PERFECT - Będzin          śląski               5/  15
 117         6 Zajkowski Maciej, Otocka Michalina                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/  15
 106       7-8 Grabiński Marcin, Koval Yelizavieta                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki         7-8/  15
 110       7-8 Latawiec Maciej, Sidor Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki        7-8/  15
 108         9 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          9/  15
 112        10 Sala Mateusz, Lisak Katarzyna                      GALA - Mielec             podkarpacki         10/  15
 118        11 Ziomek Adrian, Pszeniczny Emilia                   GALA - Mielec             podkarpacki         11/  15
 111        12 Nykiel Filip, Janas Oliwia                         LATINO - Żabno            małopolski          12/  15
 105     13-14 Adaszewski Marek, Bryś Natalia                     EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski         13-14/  15
 115     13-14 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki       13-14/  15
 113        15 Shchokin Mykyta, Kostiushyna Sofia                 .                         Ukraina             15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 105   X      1  X    X  2 X    X   2  X XX X  4 XX       2 XX XX X  5    16          
 106 XXXXX    5 X XXX    4  X X     2   XXXXX  5  XXX  X  4  XX XXX  5    25      9-11
 107 X XXXXX  6  X X XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    36       3-4
 108 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXX X X  5 XX  XX   4 XXX  X   4 X    X   2    26         8
 109  X X XX  4 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    36       3-4
 110 XXX XXX  6 XXXX XX  6  XX XX   4   X   X  2   XXX    3   XX XX  4    25      9-11
 111 XXX   X  4  XX X X  4    XXXX  4          0  X  XXX  4   XXX    3    19          
 112 XX XXXX  6 X  X  X  3    XX    2 X  XXXX  5 X   XXX  4 XXX XX   5    25      9-11
 113 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X   X X  3    37       1-2
 114  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX     4  XXX  X  4 XXXXXXX  7    34         6
 115    X X   2 X   XX   3  X X X   3  X  X    2 X  XXX   4 XX  r    2    16          
 116 X XXXXX  6 X X XXX  5 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37       1-2
 117 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X X XX   4  X X     2    31         7
 118 X     X  2 XXX      3 XXX   X  4 X X  XX  4   XXX X  4   XXXXX  5    22          
 119  XX XX   4  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    35         5
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 106     r X  1    X     1  XXX     3 X XXX X  5 X  XX    3 X  X  X  3    16          
 107 XXXXXXX  7 X X  X   3 XXXXXX   6  XX  XX  4 XXX  XX  5 XXX XXX  6    31         3
 108 X  X     2 X X X X  4 X   X X  3 X        1 X   XX   3 X    X   2    15          
 109 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    37         1
 110    XX X  3  X XX X  4      XX  2    X X   2    X  X  2    XXX   3    16          
 112    XXX   3      X   1     X    1  X  XX   3    X     1   X XX   3    12          
 113 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XX  XXX  5 XX X  X  4    33         2
 114  XX X X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX  XX  4   XX     2  XXXXXX  6    28         4
 116 X X  X   3     XX   2          0 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X X  XX  4    22         6
 117  XX      2 XX       2 X X  X   3 XX  X    3  XX X X  4  XXXX    4    18          
 119 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX  X  5  XXX X   4  XX  X   3  X       1    24         5
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 107 5533335 3,0 4554425 5,0 5554334 5,0 6613626 6,0 6624425 4,0 6612425 4,0   27,0    5
 109 4352111 2,0 5442111 2,0 4443111 3,0 5351132 1,0 3331132 2,0 4351141 3,0   13,0    1
 113                                                                         D          
 114 3144543 5,0 3113553 3,0 2111523 1,0 3124544 3,0 4155546 5,0 3134233 2,0   19,0    3
 116 1415424 4,0 1325334 4,0 1335445 4,0 2536311 2,0 1512211 1,0 1523512 1,0   16,0    2
 119 2221252 1,0 2231242 1,0 3222252 2,0 4242463 4,0 5246653 6,0 5246666 6,0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             1/  13
 146         2 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             2/  13
 149         3 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  13
 144         4 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/  13
 140         5 Fidler Jakub, Posłowska Jagoda                     KICK - Kielce             świętokrzysk         5/  13
 147         6 Wijas Jakub, Nowak Zuzanna                         KICK - Kielce             świętokrzysk         6/  13
 145         7 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               7/  13
 151         8 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          8/  13
 152         9 Posieł Maksymilian, Maliszewska Agnieszka          JEDYNKA - Łódź            łódzki               9/  13
 148        10 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki         10/  13
 142        11 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki         11/  13
 143        12 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki         12/  13
 150        13 Cherniavskyi Kyrylo, Lipiinska Elina               .                         Ukraina             13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140 XX X     3 XXXX     4  XXX XX  5  X X XX  4  XXXX    4    20       4-5
 141   X  XX  3 XX XXXX  6   X  XX  3   XX XX  4   XX XX  4    20       4-5
 142 X   XXX  4 X   X    2 X        1 X        1 X X X    3    11          
 143 X        1       X  1    XXX   3          0 X        1     6          
 144 XXXX  X  5  X  XX   3 XX XX    4 XXXX     4  X X  X  3    19       6-7
 145     XX   2  XXX XX  5  XX  XX  4  XXXXXX  6  XX  XX  4    21         3
 146   XXXX   4   X XXX  4  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XX   4    23         1
 147 XXXXXXX  7  XXXX    4  X    X  2 X   X X  3 XX XXXX  6    22         2
 148 X X   X  3 X X      2 X X X    3 X X      2 X X X    3    13          
 149  XXX X   4 XXXX     4 X  XX    3 XX XX    4 XX X  X  4    19       6-7
 150          0      X   1          0          0          0     1          
 151  X  X X  3 X    XX  3 X X XXX  5   X XXX  4     XXX  3    18          
 152  X XX    3    XX X  3 XX X     3 XX XXX   5 X  X X   3    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 7462374 4,0 7422473 3,0 7462375 5,0 7443673 5,0 7341574 5,0   22,0    5
 141 3123233 2,0 1233232 1,0 1234232 1,0 1352214 2,0 3475215 4,0   10,0    1
 144 1211546 1,0 3541727 4,0 3641767 7,0 4271557 6,0 1262367 3,0   21,0    4
 145 5335617 6,0 6765615 7,0 6317616 6,0 6527726 7,0 6627736 7,0   33,0    7
 146 6547122 3,0 5156146 5,0 5125144 2,0 5116132 1,0 5116142 1,0   12,0    2
 147 4776761 7,0 4674561 6,0 4556421 3,0 3664461 4,0 4554451 6,0   26,0    6
 149 2654455 5,0 2317354 2,0 2773553 4,0 2735345 3,0 2733623 2,0   16,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               1/  11
 143         2 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki          2/  11
 141         3 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/  11
 148         4 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  11
 149         5 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  11
 147         6 Wijas Jakub, Nowak Zuzanna                         KICK - Kielce             świętokrzysk         6/  11
 142         7 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  11
 140         8 Fidler Jakub, Posłowska Jagoda                     KICK - Kielce             świętokrzysk         8/  11
 144      9-10 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki        9-10/  11
 146      9-10 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski          9-10/  11
 153        11 Cherniavskyi Kyrylo, Siedina Daria                                           Ukraina             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140  X    X  2    X  X  2  XXX  X  4  X X  X  3  X   XX  3    14          
 141 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 X XXX X  5 XXXXX X  6    28       2-3
 142 XX XXX   5 X   XXX  4 X  XX X  4 X   X    2 X X X    3    18          
 143  X  XXX  4  X  XX   3  XXXXX   5   XXXX   4  XXX XX  5    21         5
 144 X XX  X  4   X      1 X    X   2 X        1 X  XXX   4    12          
 145 X XXXX   5 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
 146   X      1  XX   X  3   X  XX  3  XXXrXX  5          0    12          
 147 XX X  X  4 XX XX X  5 XX XX X  5 XX  XXX  5 XX  XXX  5    24         4
 148  XX X    3 XXXXXX   6   XXX    3  XXXXX   5   XXX    3    20         6
 149 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX  X   4 XXX  XX  5 XXXX XX  6    28       2-3
 153     XX   2          0          0          0          0     2          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 141 3634213 2,0 3654435 5,0 4655145 5,0 4654323 3,0 5552232 3,0   18,0    3
 143 5341344 4,0 6332322 2,0 5231333 2,0 5342131 2,0 4341121 1,0   11,0    2
 145 2112421 1,0 1111211 1,0 1112411 1,0 1121415 1,0 1123415 2,0    6,0    1
 147 6566555 6,0 5565554 6,0 6563652 6,0 6563252 5,0 6666666 6,0   29,0    6
 148 4223166 3,0 4223166 3,0 3324266 3,0 3216566 6,0 2235354 4,0   19,0    4
 149 1455632 5,0 2446643 4,0 2446524 4,0 2435644 4,0 3414543 5,0   22,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Zapart Bartłomiej, Ziółkowska Zuzanna              FLESZ - Staszów           świętokrzysk         1/   3
 157         2 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/   3
 156         3 Dudek Łukasz, Sieczkowska Jassica                  CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 156 3333323 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0 3332323 3,0   12,0    3
 157 2222231 2,0 1121111 1,0 2222221 2,0 2111211 1,0    6,0    2
 158 1111112 1,0 2212222 2,0 1111112 1,0 1223132 2,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski     lubelski             1/   5
 160         2 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/   5
 158         3 Zapart Bartłomiej, Ziółkowska Zuzanna              FLESZ - Staszów           świętokrzysk         3/   5
 156         4 Dudek Łukasz, Sieczkowska Jassica                  CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   5
 159         5 Frania Łukasz, Baran Patrycja                      JUMP - Janów Lubelski     lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 156 5444535 4,5 4454534 4,0 3443433 4,0 3444343 4,0   16,5    4
 157 4212321 2,0 2212221 1,0 2252321 2,0 1212232 1,0    6,0    1
 158 2133152 3,0 3123152 2,0 4124142 3,0 4123121 2,0   10,0    3
 159 3555444 4,5 5545345 5,0 5535554 5,0 5555454 5,0   19,5    5
 160 1321213 1,0 1331413 3,0 1311215 1,0 2331515 3,0    8,0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 173         1 Kleczko Jakub, Bała Weronika                       SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   8
 172         2 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   8
 167         3 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   8
 169         4 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/   8
 168         5 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   8
 165         6 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             6/   8
 170         7 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          7/   8
 166         8 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 165 XX X  X  4 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX  X X  4 XX  X X  4    23         6
 166  X   X   2  X       1  X       1    X XX  3    X     1     8          
 167 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 168 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32       4-5
 169 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32       4-5
 170   XXX    3   X XX   3   X      1   X  X   2   X  X   2    11          
 172 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         3
 173 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 165 6366464 6,0 6566365 6,0 6556254 5,0 6466264 6,0 6566264 6,0   29,0    6
 167 4445545 4,0 5425633 4,0 4333463 3,0 4334643 3,0 4323542 3,0   17,0    3
 168 3634656 5,0 3653556 5,0 2625545 4,0 3653456 5,0 3634455 4,0   23,0    5
 169 2553233 3,0 2344444 3,0 5464636 6,0 5525535 4,0 5455636 5,0   21,0    4
 172 1121122 1,0 1131222 2,0 1141122 1,0 1141322 2,0 2142323 2,0    8,0    2
 173 5212311 2,0 4212111 1,0 3212311 2,0 2212111 1,0 1211111 1,0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168         1 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   7
 169         2 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   7
 167         3 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   7
 165         4 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   7
 170         5 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          5/   7
 174         6 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   7
 166         7 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 165 2654473 5,0 3645356 4,0 4544575 5,0 3654562 4,0 2554562 5,0   23,0    4
 166 5547557 6,0 5556465 5,0 5676353 6,0 6577446 7,0 6677426 6,0   30,0    7
 167 4223736 3,0 4263574 3,0 3223647 3,0 4262757 6,0 5133734 3,0   18,0    3
 168 1115225 1,0 1111232 1,0 1132234 1,0 1123333 1,0 1212353 1,0    5,0    1
 169 3371162 2,0 2332143 2,0 2351166 2,0 2341175 2,0 3341175 2,0   10,0    2
 170 6732344 4,0 7724617 6,5 6715412 4,0 7715614 5,0 7726617 7,0   26,5    5
 174 7466611 7,0 6477721 6,5 7467721 7,0 5436221 3,0 4465241 4,0   27,5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   7
 186         2 Kumor Bartłomiej, Pniak Katarzyna                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   7
 182         3 Jędrycha Damian, Morawska Nicole                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   7
 187         4 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               4/   7
 183         5 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   7
 180         6 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          6/   7
 185         7 Ziętek Łukasz, Mularczyk Beata                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 6256675 6,0 6436676 6,0 6456677 6,0 6556577 6,0 6556676 6,0   30,0    6
 181 1324253 3,0 1322525 1,0 1362233 2,0 1223133 2,0 1121132 1,0    9,0    1
 182 2133312 2,0 5115442 4,0 3135742 4,0 4114452 3,0 2213243 2,0   15,0    3
 183 5445764 4,0 2554264 5,0 5544554 5,0 3365665 5,0 3365554 5,0   24,0    5
 185 7777447 7,0 7677757 7,0 7677466 7,0 7777746 7,0 7477767 7,0   35,0    7
 186 3511131 1,0 4243331 3,0 2213111 1,0 2431221 1,0 5744421 4,0   10,0    2
 187 4662526 5,0 3761113 2,0 4721325 3,0 5642314 4,0 4632315 3,0   17,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 192         1 Weronowski Miłosz Jakub, Żłobecka Aleksandra       RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/  10
 188         2 Lesiak Grzegorz, Woźny Milena                      ROYAL DANCE STUDIO - WARS mazowiecki           2/  10
 182         3 Jędrycha Damian, Morawska Nicole                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/  10
 189         4 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             4/  10
 191         5 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/  10
 180         6 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          6/  10
 181         7 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  10
 190         8 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          8/  10
 185         9 Ziętek Łukasz, Mularczyk Beata                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           9/  10
 183        10 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 180  X  X    2 XX  X X  4 XX       2 XX  XXX  5 XX  XX   4    17       5-6
 181 X   X X  3 X  X     2 XX    X  3 XXX      3 XXXX  X  5    16          
 182 XXXXX X  6  XX X X  4  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    28         4
 183  X   X   2   X  X   2   X  X   2      X   1      X   1     8          
 185  XX  X   3      XX  2   X  X   2    XXX   3     XX   2    12          
 188 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 189 X XXX X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30         3
 190    XXX   3   XXX    3    XX    2   XX  X  3    X XX  3    14          
 191 X XX XX  5 XXXX X   5 X  XXXX  5 X        1   X      1    17       5-6
 192 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 5456565 5,0 5466466 6,0 5464566 6,0 6255565 5,0 5255646 6,0   28,0    6
 182 6313242 3,0 6315351 3,0 6226252 3,0 5414252 4,0 6314231 3,0   16,0    3
 188 2232313 2,0 2241214 1,0 3312114 2,0 4342114 3,0 3421113 1,0    9,0    2
 189 4541431 4,0 4622632 4,0 4633433 4,0 3633423 2,0 2632422 2,0   16,0    4
 191 3665626 6,0 3553525 5,0 2545625 5,0 2566636 6,0 4546554 5,0   27,0    5
 192 1124154 1,0 1134143 2,0 1151341 1,0 1121341 1,0 1163365 4,0    9,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 203         1 Wojciechowski Stanisław, Janczewska Julia          STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/   9
 198         2 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski             2/   9
 195         3 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   9
 201         4 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               4/   9
 196         5 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski             5/   9
 197         6 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   9
 202         7 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          7/   9
 199         8 Shavulsky Illia, Shevchenko Olena                  .                         Ukraina              8/   9
 200         9 Korostylov Dmytro, Kylyvnyk Anastasiia             .                         Ukraina              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 195 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 196   X X    2 XXX XX   5  XXXXX   5  XXXXXX  6  XXXX X  5    23         6
 197 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         5
 198 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 199   X      1          0          0          0          0     1          
 200          0          0          0          0          0     0          
 201 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    34         4
 202 XX X XX  5    X  X  2 X     X  2 X   X X  3 X    X   2    14          
 203 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 195 5255232 3,0 5255222 2,0 5254332 3,0 5255344 4,0 5253342 3,0   15,0    3
 196 6546466 6,0 6446336 5,0 6546545 5,0 6546435 5,0 6546455 5,0   26,0    5
 197 3662645 5,0 3664445 6,0 3665226 6,0 2663526 6,0 2664526 6,0   29,0    6
 198 1333323 2,0 2332563 3,0 2322453 2,0 3331262 2,0 4332263 2,0   11,0    2
 201 2424514 4,0 4523614 4,0 4433614 4,0 4424613 3,0 3415614 4,0   19,0    4
 203 4111151 1,0 1111151 1,0 1111161 1,0 1112151 1,0 1121131 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 198         1 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski             1/  12
 206         2 Machnio Damian, Salamaga Julia                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/  12
 204         3 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/  12
 210         4 Skórski Marcel, Rut Amelia                         RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/  12
 209         5 Sitek Sebastian, Kutera Julia                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/  12
 205         6 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    IMPULS - Chorzów          śląski               6/  12
 207         7 Mazur Jakub, Janiga Aleksandra                     GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/  12
 208         8 Polovyi Mykyta, Knysh Anastasiia                   .                         Ukraina              8/  12
 196         9 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski             9/  12
 195     10-12 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           10-12/  12
 197     10-12 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki      10-12/  12
 199     10-12 Shavulsky Illia, Shevchenko Olena                  .                         Ukraina          10-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 195          0          0          0          0          0 Z   0          
 196  XX  XX  4          0      X   1          0          0     5          
 197          0          0          0          0          0     0          
 198 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
 199          0          0          0          0          0     0          
 204   XXX X  4 XXXX XX  6   XXX X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    26         5
 205 XX XX    4  XX X X  4 XXXXX X  6 X   X X  3 X   X    2    19         6
 206 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 207 XX  X    3 X  XXXX  5 X   XX   3 X   X    2 X  XXXX  5    18          
 208   X  X   2   X      1  XX  X   3  XXX X   4  XX      2    12          
 209 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32       2-3
 210 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 198 1231114 1,0 1351114 1,0 1221114 1,0 2121232 2,0 1121223 1,0    6,0    1
 204 5412442 4,0 5412353 3,0 5433353 3,0 4332345 3,0 4332342 3,0   16,0    3
 205 6664366 6,0 6664466 6,0 6315466 6,0 6264466 6,0 6466466 6,0   30,0    6
 206 2326231 2,0 2225221 2,0 2546221 2,0 1516121 1,0 2514131 2,0    9,0    2
 209 4545525 5,0 3536535 5,0 3654535 5,0 3655513 5,0 3645514 4,0   24,0    5
 210 3153653 3,0 4143642 4,0 4162642 4,0 5443654 4,0 5253655 5,0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           1/   5
   1         2 Figurski Przemysław, Szymańska Karolina            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   5
   3         3 Harazim Szymon, Harazim Kinga                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/   5
   2         4 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   5
   5         5 Polovyi Mykyta, Knysh Anastasiia                   .                         Ukraina              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 2122112 2,0 3122112 2,0 3122112 2,0 3121112 1,0 2132112 2,0    9,0    2
   2 4343333 3,0 4443333 3,0 4444433 4,0 4444434 4,0 4444443 4,0   18,0    4
   3 3434444 4,0 2234444 4,0 2333344 3,0 2233343 3,0 3323334 3,0   17,0    3
   5 5555555 5,0 5555555 5,0 5555555 5,0 5555555 5,0 5555555 5,0   25,0    5
   6 1211221 1,0 1311221 1,0 1211221 1,0 1312221 2,0 1211221 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
F       Pawelec                   Roman           I         Radom                
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   3
  10         2 Bajer Wojciech, Jagiełło-Bajer Barbara             THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           2/   3
  12         3 Skoczek Piotr, Skoczek Dorota                      Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  10 2222213 2,0 2233323 3,0 2231212 2,0 2232223 2,0    9,0    2
  11 1111121 1,0 1122111 1,0 1123121 1,0 1121311 1,0    4,0    1
  12 3333332 3,0 3311232 2,0 3312333 3,0 3313132 3,0   11,0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-03-25, 19:26:26