OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO": 2018-04-15, SUCHY LAS k/ POZNANIA DZIUPLA - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT WIOSNA 2018


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT WIOSNA 2018

Suchy Las 15.04.2018
Organizator: Dziupla Poznań Szkoła Tańca Jawor
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E+F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, E+F, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Latin
SENIOR 3, E+F, Standard-4
SENIOR 1, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        4
   3 ANIMA DANZA - Głogów         3
   4 ASTRA - Szczecin            19
   5 ASTRA LUNA - Wałcz           2
   6 BAILANDO - Poznań            1
   7 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   8 CHAMPION TEAM - Wrocław      5
   9 CT WYPYCH - Kalisz           2
  10 DANCE CENTER - Poznań        1
  11 DANCE TEAM - Wrocław         1
  12 DANCECLUB - Szczecin         2
  13 DREAM - Poznań               3
  14 DUET - Warszawa              2
  15 DZIUPLA - Poznań             9
  16 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  17 ESKADRA - Pabianice          5
  18 FANTAZJA - Skwierzyna        4
  19 FILEMON - Szamotuły          2
  20 FINEZJA - Poznań             5
  21 GRACJA - Zielona Góra        2
  22 IGLICA - Wrocław             4
  23 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  24 JUMP - Janów Lubelski        1
  25 KS  DANCE MIX - Deszczno     2
  26 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  27 LORENZO Katarzyna Białek     4
  28 MARGO - Leszno               5
  29 POEZJA - Kościan             2
  30 POLISH CLUB - Warszawa       2
  31 ROYAL DANCE - Szczecin       5
  32 SŁOŃCE - Poznań              6
  33 STUDIO TAŃCA ART DANCE -     1
  34 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
  36         2 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         2/   6
  39         3 Topolewski Tomasz, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   6
  34         4 Bochnak Stanisław, Kurda Wiktoria                  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         4/   6
  35         5 Gorzyński Maciej, Piechowiak Emilia                FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   6
  38         6 Tafelski Bruno, Beze Nicola                        LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 43413 2.0 24424 4.0 55434 4.0 66353 6.0 66453 6.0 65554 5.0   27.0    4
  35 34655 5.0 43655 5.0 33655 5.0 22646 4.0 32664 4.0 54666 6.0   29.0    5
  36 52342 3.5 32242 2.0 22242 2.0 43232 2.0 24232 2.0 22221 2.0   13.5    2
  37 11121 1.0 11111 1.0 11111 1.0 14121 1.0 11111 1.0 11112 1.0    6.0    1
  38 66566 6.0 66566 6.0 66566 6.0 55565 5.0 53545 5.0 46433 4.0   32.0    6
  39 25234 3.5 55333 3.0 44323 3.0 31414 3.0 45326 3.0 33345 3.0   18.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   7
  72         2 Wochlik Dominik, Sterniczuk Gabriela               ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   7
  67         3 Gański Adam, Tuchewicz Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   7
  71         4 Wilk Tobiasz, Wallicht Leticja                     LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         4/   7
  68         5 Krężel Mateusz, Staniszewska Maria                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   7
  69         6 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         6/   7
  66         7 Borkowski Łukasz, Kasicka Alicja                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  66 56576 6.0 36477 7.0 57767 7.0 26417     46667     56777       20.0    7
  67 22442 2.0 43534 3.0 22345 3.0 33746     31425     31653        8.0    3
  68 35237 4.0 25745 5.0 45554 5.0 41621     63553     22445       14.0    5
  69 77664 7.0 67666 6.0 76676 6.0 54572     15341     13121       19.0    6
  70 11121 1.0 11121 1.0 11121 1.0 12354     24172     45364        3.0    1
  71 64755 5.0 74353 4.0 64432 4.0 75135     77234     64232       13.0    4
  72 43313 3.0 52212 2.0 33213 2.0 67263     52716     77516        7.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   8
  77         2 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   8
  75         3 Dobersztyn Juliusz, Bigelmajer Alicja              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   8
  76         4 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   8
  82         5 Tołoczko Przemysław, Krauze Wiktoria               ANIMA DANZA - Głogów                           5/   8
  79         6 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/   8
  81         7 Zielecki Mateusz, Myśliwy Hanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   8
  78         8 Markowski Szymon, Józiak Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  75 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    48         3
  76  XX   X  3  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5  XX  XX  4 XXX X X  5  XXX XX  5    40         6
  77 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XX  X   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5    49         2
  78    XXX   3 X  X X   3    XXX   3 X  XXXX  5    X X   2    X XX  3    X     1    X     1    21          
  79 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX X X  5 XX XX    4 X X  X   3 XXXXXXX  7    42         5
  81 X  XXX   4 X X X    3  XXXXXX  6 X  XX    3 X XXXX   5 X X XX   4  XXXXXX  6 X XXXX   5    36          
  82 XXX  XX  5  XXX XX  5 X X X X  4  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6    45         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 2312312 1.0 3311343 2.0 3312542 1.5 1311442 1.0 2311321 2.0 1211341 1.0 1313343 2.0 2111142 1.0   11.5    1
  75 1651144 3.0 5554155 5.0 1641254 4.0 2642154 3.5 3443255 4.0 3434165 4.0 3421235 3.0 4642466 4.0   30.5    3
  76 6143635 5.0 6442621 4.0 6153631 3.0 4154631 3.5 6235633 3.0 5353623 3.0 5554422 4.0 6256523 6.0   31.5    4
  77 5225421 2.0 2226434 3.0 2235413 1.5 6433516 5.0 1122114 1.0 2122212 2.0 2132114 1.0 1424214 2.0   17.5    2
  79 3434266 4.0 4635266 6.0 4524366 5.0 5525365 6.0 5654466 6.0 6646456 6.0 6645556 5.0 5535355 5.0   43.0    6
  82 4566553 6.0 1163512 1.0 5466125 6.0 3266223 2.0 4566542 5.0 4565534 5.0 4266661 6.0 3363631 3.0   34.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   6
  89         2 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   6
  88         3 Ludwiczak Sebastian, Fischbock Inga                DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   6
  85         4 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             4/   6
  86         5 Koźlik Patryk, Gębarowska Maja                     KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              5/   6
  87         6 Kulawiecki Maciej, Popowska Patrycja               KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84 3231243 2.0 2141231 2.0 2141242 2.0 3141242 2.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1211111 1.0 1112111 1.0   12.0    1
  85 4424325 4.0 6624424 4.0 6435524 4.0 6325334 4.0 6366666 6.0 5244354 3.0 2124633 2.0 3221622 2.0   29.0    4
                                                                                 R           R       
  86 6666456 6.0 4465556 5.0 5663456 5.0 5663456 5.0 2652245 4.0 4651245 4.0 3562246 4.0 4363266 5.0   38.0    5
  87 5555562 5.0 5556665 6.0 4556665 6.0 4556665 6.0 5545434 5.0 2565566 6.0 4655465 6.0 6655553 6.0   46.0    6
  88 2343634 3.0 3333343 3.0 3224333 3.0 2234523 3.0 4223523 2.0 6426633 5.0 6443554 5.0 2436435 3.0   27.0    3
  89 1112111 1.0 1212112 1.0 1312111 1.0 1412111 1.0 3434352 3.0 3333422 2.0 5336322 3.0 5544344 4.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   6
  93         2 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         2/   6
  96         3 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   6
  94         4 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   6
  97         5 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   6
  92         6 Chmiel Jakub, Zalewska Kaja                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  92 3536455 5.0 2456466 6.0 4465566 6.0 3566566 6.0 3566556 6.0   29.0    6
  93 2113222 1.0 3211341 2.0 2221435 3.0 2411233 2.0 2422432 2.0   10.0    2
  94 4664634 4.0 4635615 4.0 6652211 2.0 5653312 3.0 5653114 4.0   17.0    4
  95 1222341 2.0 1122152 1.0 1113342 1.0 1124141 1.0 1134341 3.0    8.0    1
  96 6455113 3.0 5343233 3.0 3346123 4.0 6242424 4.0 4211223 1.0   15.0    3
  97 5341566 6.0 6564524 5.0 5534654 5.0 4335655 5.0 6345665 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   7
  95         2 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   7
  98         3 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   7
  97         4 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   7
  93         5 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         5/   7
  94         6 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   7
  92         7 Chmiel Jakub, Zalewska Kaja                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  92 3536667 6.0 3356747 6.0 3457667 7.0 3457636 6.0 3455737 5.0   30.0    7
  93 6343746 5.0 4243666 4.0 4745756 6.0 6546757 7.0 4641546 4.0   26.0    5
  94 7777324 7.0 7475373 7.0 6564445 5.0 4764363 4.0 6764375 6.0   29.0    6
  95 2125572 2.0 2137452 3.0 2126522 2.0 2225422 2.0 2236422 2.0   11.0    2
  96 1451111 1.0 1711111 1.0 1611111 1.0 1611111 1.0 1512111 1.0    5.0    1
  97 4264455 4.0 6564535 5.0 7272333 3.0 7372545 5.0 7377663 7.0   24.0    4
  98 5612233 3.0 5622224 2.0 5333274 4.0 5133274 3.0 5123254 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Sikorski Michał, Stępień Gabriela                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
 111         2 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   6
 112         3 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   6
 108         4 Nowak Arkadiusz, Wika Oliwia                       ASTRA LUNA - Wałcz        zachodniopom         4/   6
 113         5 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan          wielkopolski         5/   6
 109         6 Pura Filip, Oset Oliwia                            FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 108 3523232 3.0 4525351 5.0 3544445 4.0 3345445 4.0   16.0    4
 109 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   24.0    6
 110 1211111 1.0 5311115 1.0 2211211 1.0 2213232 2.0    5.0    1
 111 2132325 2.0 1132224 2.0 1122123 2.0 1131111 1.0    7.0    2
 112 4445444 4.0 2244433 3.0 4435334 3.0 5524324 3.0   13.0    3
 113 5354553 5.0 3453542 4.0 5353552 5.0 4452553 5.0   19.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Marcisz Piotr, Jakubowska Sandra                   SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         1/  11
 110         2 Sikorski Michał, Stępień Gabriela                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  11
 112         3 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/  11
 121         4 Kuźlak Marcin, Niedośpiał Monika                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/  11
 108         5 Nowak Arkadiusz, Wika Oliwia                       ASTRA LUNA - Wałcz        zachodniopom         5/  11
 111         6 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/  11
 107         7 Janaszczyk Jakub, Kudra Iga                        ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/  11
 120         8 Grzesiak Tomasz, Ziętara Wiktoria                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         8/  11
 124         9 Wiczyński Rafał, Zamelczyk Agnieszka               DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         9/  11
 123        10 Tomaszewski Jacek, Bródka Patrycja                 BAILANDO - Poznań         wielkopolski        10/  11
 109        11 Pura Filip, Oset Oliwia                            FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 107   XXXX   4 XXXXXX   6 X   XXX  4 X  XX    3    17          
 108 X  XX X  4 X X X X  4 XXXXX X  6  XXXX    4    18       5-6
 109          0          0          0          0     0          
 110 X XXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6    24       1-2
 111 XXXXX    5 XX X     3 X XXX X  5 XXXX  X  5    18       5-6
 112  X XXXX  5   XXXXX  5 XXXXXX   6 X XXXXX  6    22         3
 120  XX  X   3  XX   X  3  XX      2  X   X   2    10          
 121 XXXX XX  6 XX XXX   5 XX XrX   4 XXX XXX  6    21         4
 122 XXX XXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXX XXX  6    24       1-2
 123  X    X  2  X   X   2          0  X       1     5          
 124 X        1  X    X  2  X   XX  3    X XX  3     9          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 108 5433454 4.0 3343553 4.0 5641453 5.0 4654654 5.0   18.0    5
 110 4512322 2.0 5511422 2.0 4312322 2.0 2225322 2.0    8.0    2
 111 3656666 6.0 4666666 6.0 3566666 6.0 5566566 6.0   24.0    6
 112 6165543 5.0 6135235 3.0 6235235 3.0 6432233 3.0   14.0    3
 121 2341235 3.0 2452344 5.0 2454544 4.0 3343445 4.0   16.0    4
                                 R                   
 122 1224111 1.0 1224111 1.0 1123111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Adamczak Szymon, Tychmanowicz Weronika             FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   4
 128         2 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   4
 141         3 Janaszczyk Jakub, Kudra Iga                        ESKADRA - Pabianice                            3/   4
 129         4 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 127 2111112 1.0 1111111 1.0 3211211 1.0 3111213 1.0 2111112 1.0    5.0    1
 128 1232221 2.0 2233223 2.0 1123122 2.0 1232121 2.0 1222221 2.0   10.0    2
 129 4344443 4.0 4442434 4.0 4444444 4.0 4444434 4.0 4444444 4.0   20.0    4
 141 3423334 3.0 3324342 3.0 2332333 3.0 2323342 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 138         1 Podolski Michał, Zborowska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   9
 139         2 Politański Waldemar, Kosicka Weronika              SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         2/   9
 140         3 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   9
 128         4 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   9
 135         5 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan          wielkopolski         5/   9
 127         6 Adamczak Szymon, Tychmanowicz Weronika             FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         6/   9
 136       7-8 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki             7-8/   9
 137       7-8 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski       7-8/   9
 129         9 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 127 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXX   6    29       1-3
 128 XX XXX   5   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X X X X  4 XX XXX   5    26         5
 129    X     1  X X     2          0 X  X     2 X X XXX  5    10          
 135 X X XXX  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6  X  XXX  4  XXXXXX  6    27         4
 136 XX  X X  4 XXX X X  5 X  XX    3 XX  X    3 XX  X    3    18          
 137  XXXX    4 X X XXX  5  X   XX  3  XXX XX  5       X  1    18          
 138 X XXXXX  6 XX XXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6   XXXXX  5    29       1-3
 139 XXXX XX  6 X XX  X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    29       1-3
 140  XX XXX  5  XX  X   3  XXX  X  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6    24         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 127 4443626 5.0 5154626 6.0 6553626 5.0 6362625 6.0 4264626 5.0   27.0    6
 128 2534264 4.0 2442264 3.0 3344265 4.0 4635246 5.0 3542165 4.0   20.0    4
 135 6256333 3.0 6535343 4.0 5666543 6.0 5444434 4.0 5435533 6.0   23.0    5
 138 1621112 1.0 3661112 1.0 1431111 1.0 1521111 1.0 6653212 3.0    7.0    1
 139 3362441 2.0 1323431 2.0 2212332 2.0 2253362 2.0 1321441 1.0    9.0    2
 140 5115555 6.0 4216555 5.0 4125454 3.0 3116553 3.0 2116354 2.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  13
 136         2 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/  13
 151         3 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  13
 152         4 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  13
 138         5 Podolski Michał, Zborowska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  13
 149         6 Marcinkowski Jan, Gabrysz Zuzanna                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          6/  13
 146       7-8 Błaszczuk Michał, Kijewska Karolina                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom       7-8/  13
 154       7-8 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski        7-8/  13
 137         9 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         9/  13
 148     10-11 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki       10-11/  13
 150     10-11 Mikulski Kamil, Wojniusz Aleksandra                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     10-11/  13
 153        12 Zubek Jakub, Lewandowska Emilia                    ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        12/  13
 145        13 Brzeski Bruno, Popławska Julia                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 136 XX  X    3 XXX  X   4 XX       2 XXX XXX  6 XXX  X   4    19       4-5
 137   XX XX  4  XXX  X  4  X X  X  3      XX  2          0    13          
 138     X    1 X   X    2 X  XXX   4 X  XXX   4 X  XXXX  5    16         6
 145   X   X  2          0   X      1          0          0     3          
 146 XXXX  X  5 X  X  X  3  X       1  X    X  2 XXX      3    14          
 147  X  XXX  4   X XXX  4   XXXXX  5 XXXXXXX  7    XXXX  4    24       2-3
 148    X X   2  XX  X   3  XX  X   3  XXX X   4          0    12          
 149 X X XXX  5 XX X  X  4 XXXXX X  6 X XX  X  4 XXXX  X  5    24       2-3
 150  X  X    2    XXX   3     X    1  X  X    2  XX XX   4    12          
 151 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6  XXXXXX  6    32         1
 152 X XX     3   X X    2 X X  XX  4 X X X    3 XXXXXXX  7    19       4-5
 153 XX       2 XX   X   3 XX       2          0 X        1     8          
 154    X X   2    XX X  3    XXXX  4    XX    2    XX X  3    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 136 2325523 2.0 1114523 1.0 2433333 2.0 3443333 2.0 1334335 2.0    9.0    2
 138 4561345 4.0 2362254 4.0 3361555 5.0 1566155 5.0 3662254 5.0   23.0    5
 147 6634132 3.0 6235132 2.0 6214122 1.0 6214221 1.0 6215121 1.0    8.0    1
 149 1453656 6.0 3453666 6.0 1545666 6.0 2635666 6.0 2556666 6.0   30.0    6
 151 3212211 1.0 4541311 3.0 5652411 4.0 5351412 3.0 5441412 4.0   15.0    3
 152 5146464 5.0 5626445 5.0 4126244 3.0 4122544 4.0 4123543 3.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161         1 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  12
 147         2 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  12
 145         3 Brzeski Bruno, Popławska Julia                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  12
 152         4 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  12
 146         5 Błaszczuk Michał, Kijewska Karolina                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/  12
 160         6 Bąk Dominik, Ilczak Agnieszka                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/  12
 150       7-8 Mikulski Kamil, Wojniusz Aleksandra                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom       7-8/  12
 162       7-8 Raszyński Mateusz, Pilor Olga                      FINEZJA - Poznań          wielkopolski       7-8/  12
 153         9 Zubek Jakub, Lewandowska Emilia                    ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         9/  12
 151        10 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  12
 148        11 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki          11/  12
 149        12 Marcinkowski Jan, Gabrysz Zuzanna                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 145 XXXXXXX  7 X XXX    4 X X XXX  5 X XXX X  5 X X XXX  5    26         3
 146 XXX  XX  5 XXXX XX  6 X  X X   3 X  XX    3 X XX  X  4    21         5
 147 X XXX X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    30       1-2
 148          0          0   XX  X  3          0          0     3          
 149          0          0          0          0          0 Z   0          
 150  XX XX   4     X    1 XXXXX    5  XX X    3  XX X    3    16          
 151          0 X     X  2  X   XX  3  X    X  2 XX XXX   5    12          
 152 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XX  XX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30       1-2
 153 X   X    2 XX XXX   5 X X X    3 X    X   2 X    X   2    14          
 160 X  X  X  3 XXXX XX  6  X X  X  3  XXX XX  5  XX   X  3    20         6
 161  XXXXXX  6 X   XXX  4 X   XXX  4 X   XX   3 X  XXXX  5    22         4
 162  X X XX  4  XX      2  XXX     3  XXX XX  5  X X     2    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 145 1444421 4.0 6356322 3.0 3135453 3.5 3346442 4.0 2146342 3.0   17.5    3
 146 3536656 5.0 2633555 6.0 2446666 6.0 4231664 5.0 4431554 4.0   26.0    5
 147 5115243 2.0 3425263 2.0 6224322 2.0 2414333 2.0 5214223 2.0   10.0    2
 152 4351335 3.0 5141436 4.0 4352235 3.5 5153126 3.0 3565435 5.0   18.5    4
 160 6663564 6.0 4564644 5.0 5661544 5.0 6662555 6.0 6353666 6.0   28.0    6
 161 2222112 1.0 1212111 1.0 1513111 1.0 1525211 1.0 1622111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 180         1 Alencynowicz Błażej, Masłowska Klaudia             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
 181         2 Figaszewski Waldemar, Tronczyńska Agnieszka        ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         2/   5
 185         3 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/   5
 182         4 Mędak Karol, Stawna Klaudia                        FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   5
 184         5 Wojdowski Jonasz, Strzemp Klaudia                  SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 4442132 3.0 1452222 1.0 1441221 1.0 2441122 1.0 2541122 1.0    7.0    1
 181 1131321 1.0 3131331 2.0 3232332 3.0 4222331 3.0 1232331 2.0   11.0    2
 182 2225443 4.0 2215443 4.0 4125444 4.0 3135443 4.0 3123443 3.0   19.0    4
 184 5553555 5.0 5543555 5.0 5554555 5.0 5553555 5.0 5455555 5.0   25.0    5
 185 3314214 2.0 4324114 3.0 2313113 2.0 1314214 2.0 4314214 4.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 194         1 Mocek Mateusz, Mocek Magdalena                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         1/   7
 192         2 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   7
 195         3 Niedośpiał Marcin, Sarnowska Zofia                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         3/   7
 191         4 Borówka Paweł, Roszkowska Maria                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   7
 193         5 Kusztal Oskar, Kulpa Anna                          DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          5/   7
 190         6 Bartkowiak Mateusz, Czerwińska Olga                SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         6/   7
 196         7 Winkler Miłosz, Seydlewicz Daria                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 190 7543744 4.0 7763745 7.0 7753744 5.0 6556655 5.0 7667655 7.0   28.0    6
 191 5756357 5.0 5637357 5.0 5647357 6.0 5747346 4.0 4546367 5.0   25.0    4
 192 2312123 2.0 2315122 2.0 3215222 2.0 2114112 1.0 3113113 1.0    8.0    2
 193 6474476 7.0 6171474 4.0 6362475 4.0 7472577 7.0 6371474 4.0   26.0    5
 194 1131211 1.0 1222211 1.0 1131111 1.0 1231221 2.0 1232221 2.0    7.0    1
 195 4227532 3.0 4446533 3.0 2426533 3.0 3325433 3.0 2424532 3.0   15.0    3
 196 3665665 6.0 3554666 6.0 4574666 7.0 4663764 6.0 5755746 6.0   31.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 198         1 Waldron Michael, Pawlak Wiesława                   STUDIO TAŃCA ART DANCE -  wielkopolski         1/   2
 197         2 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 197 2222222 2.0 2222222 2.0 1111122 1.0 2222222 2.0    7.0    2
 198 1111111 1.0 1111111 1.0 2222211 2.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 200         1 Miklas Mikołaj, Tomczak Barbara                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   2
 199         2 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 199 2211121 1.0 2222111 2.0 2222122 2.0 2222222 2.0 2221112 2.0    9.0    2
 200 1122212 2.0 1111222 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1112221 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238