OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018": 2018-04-14, SUCHY LAS k/POZNANIA DZIUPLA - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji;
XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji;
XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Suchy Las k/Poznania,  14.04.2018r.
Organizator: ST JAWOR Poznań, Urząd Gminy Suchy Las
Prowadzenie: Anna Przewoźniak, Krzysztof Czapliński
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
12-13, GP Polski, Standard
12-13, GP Polski, Latin
14-15, GP Polski, Standard
14-15, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Latin
16-18, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    5
   2 AKSEL - Rzeszów              1
   3 ANIMA DANZA - Głogów         1
   4 ArtDance - Kraków            2
   5 ASTRA - Szczecin            27
   6 BAWINEK - Kraków             1
   7 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   8 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    1
   9 CHAMPION TEAM - Wrocław      4
  10 CIEŚLAK - Jelenia Góra       1
  11 Czechy                       2
  12 DANCE TEAM - Wrocław         3
  13 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    1
  14 DANCECLUB - Szczecin         5
  15 DANCELOOK - Gliwice          1
  16 DREAM - Poznań               1
  17 DUET - Warszawa              5
  18 DZIUPLA - Poznań             6
  19 FANTAZJA - Kraków            1
  20 FENIKS - Białystok           2
  21 FILEMON - Szamotuły          2
  22 FLAMENCO - Siemianowice      2
  23 GRACJA - Zielona Góra       15
  24 IDEA - Kraków                1
  25 IGLICA - Wrocław            10
  26 Imperia Kaliningrad          2
  27 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  28 IMPULS - Chorzów             1
  29 JEDYNKA - Łódź               2
  30 KIEPURA - Sosnowiec          2
  31 LATINA - Wolsztyn            5
  32 LIDER - Lublin               1
  33 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  34 Marendi                      2
  35 MERENGUE - Stalowa Wola      1
  36 PASJA - Lublin               1
  37 POLISH CLUB - Warszawa       2
  38 ROYAL DANCE - Szczecin       4
  39 SŁOŃCE - Poznań              3
  40 Słowacja                     2
  41 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    5
  42 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  43 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  44 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    4
  45 STYL - Kraków                1
  46 SUKCES - Częstochowa         2
  47 SUKCES - Jaworzno            4
  48 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  49 TABOR - Jelenia Góra         1
  50 Ukraina                      3
  51 UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl    1
  52 ZAMEK - Lublin               2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     TABOR - Jelenia Góra      dolnośląski          1/   3
   3         2 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   3
   1         3 Gabrysz Szymon, Kałużna Hania                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 333233333 3.0 333333333 3.0 333323333 3.0 333323333 3.0 231213233 3.0 333223232 3.0 233232332 3.0 232123332 2.0   23.0    3
   3 112321212 2.0 222121222 2.0 112131222 2.0 221132222 2.0 312321312 2.0 212332323 2.0 322321211 2.0 313331223 3.0   17.0    2
   4 221112121 1.0 111212111 1.0 221212111 1.0 112211111 1.0 123132121 1.0 121111111 1.0 111113123 1.0 121212111 1.0    8.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   8
  12         2 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   8
   7         3 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   8
  10         4 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   8
  13         5 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/   8
   9         6 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   8
  14         7 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           7/   8
   8         8 Gaposhin Danil, Privalova Sofya                    Imperia Kaliningrad       Rosja                8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   7 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXX XXX  8    40       2-4
   8 X  XX      3     XX     2     XX     2     XX X   3     XX     2    12          
   9  XX XX XX  6  XX XXXXX  7  X XXX XX  6  XXXX   X  5  X   XXXX  5    29         6
  10  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXX  XX  7    39         5
  11 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    43         1
  12 XXXXXXXXX  9 XXXX XXX   7 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    40       2-4
  13 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    40       2-4
  14 X   X X    3 X  XXXX X  6 X X XXX X  6 X X XXX X  6 X XXXXX    6    27          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   7 561221445 5.0 461424533 4.0 461222343 3.0 463321643 3.0 461322334 3.0   18.0    3
   9 656636664 6.0 655656662 6.0 655533652 6.0 656635465 6.0 655666555 6.0   30.0    6
  10 334542533 3.0 336545444 5.0 326645535 5.0 334544534 4.0 336533442 4.0   21.0    4
  11 213315111 1.0 112112115 1.0 232116424 2.0 112113111 1.0 212114211 1.0    6.0    1
  12 125154226 2.0 224331226 2.0 113451116 1.0 221452226 2.0 123241126 2.0    9.0    2
  13 442463352 4.0 543263351 3.0 544364261 4.0 545266352 5.0 544455663 5.0   21.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/  10
  11         2 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  10
  15         3 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/  10
  13         4 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/  10
  18         5 Artiushenko Oleksandr, Minaieva Yelyzaveta         Ukraina                   Ukraina              5/  10
  14         6 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           6/  10
  10         7 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  10
   8         8 Gaposhin Danil, Privalova Sofya                    Imperia Kaliningrad       Rosja                8/  10
   7         9 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  10
   9        10 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   7 X      X   2 X      XX  3  XX     X  3 X X  X XX  5   X        1    14          
   8    X  X    2   X   XX   3 X  X  XX   4 X  X  XX   4 X XX XXX   6    19          
   9   X XX  X  4   XXXX     4     X      1     X   X  2  X         1    12          
  10 XX  X  XX  5 XX  X  XX  5 XX  XX XX  6       XXX  3 X  X   XX  4    23          
  11 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43         2
  12 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  13   XXXX XX  6  XXX    X  4  XXX   XX  5  XXXXX     5  X XXX  X  5    25       5-6
  14 XX XX X    5 X X XXX    5 X X XXX    5 XXX XXX    6 X X X X    4    25       5-6
  15 XXX XXXX   7 XX XXXXX   7 X XXXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    38         3
  18  XXXXXX X  7  X X XX X  5  X X XX X  5  X X    X  3  X XXXXXX  7    27         4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  11 222533221 2.0 221521211 2.0 111412111 1.0 111533111 1.0 222355111 2.0    8.0    2
  12 111111112 1.0 112212132 1.0 222121233 2.0 222111332 2.0 111114223 1.0    7.0    1
  13 564355644 5.0 544366644 5.0 444356644 3.0 544245554 4.0 463433645 5.0   22.0    4
  14 645626466 6.0 365655455 6.0 666633556 6.0 455654446 5.0 556666566 6.0   29.0    6
  15 353442335 3.0 453434326 3.0 353545325 4.0 333422225 3.0 334521334 3.0   16.0    3
  18 436264553 4.0 636143563 4.0 535264462 5.0 666366663 6.0 645242452 4.0   23.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  13
  30         2 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/  13
  23         3 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        ArtDance - Kraków         małopolski           3/  13
  22         4 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  13
  31         5 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  13
  20         6 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  13
  28         7 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  13
  21         8 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               8/  13
  29         9 Ziętkowski Kacper, Sawicka Julia                   FENIKS - Białystok        podlaski             9/  13
  27        10 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        10/  13
  25        11 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        11/  13
  26        12 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  13
  19        13 Chmiel Jakub, Zalewska Kaja                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  19            0            0            0            0            0     0          
  20 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8    39         3
  21    XX X    3   XXX      3    XX      2    XX X X  4   XX XX    4    16          
  22 XX X XXX   6  XXX  XXX  6  X   XXXX  5 XXXXX XXX  8  XX   XX   4    29         5
  23 XXXXXX  X  7 XX   XXXX  6 XXXXX XXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    37         4
  24 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         1
  25            0            0            0      X     1    X       1     2          
  26            0      X     1            0            0            0     1          
  27      X     1    X X     2     X      1      X     1            0     5          
  28   X X X X  4 X XXX X X  6   X X X X  4 X X        2 X  XXX  X  5    21          
  29 X XX   XX  5            0 X    X     2    X       1 X  X    X  3    11          
  30 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    42         2
  31  X XX  X   4 XX XX  X   5 XXXX X X   6 XXXX   X   5 XX  X  X   4    24         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  20 654266453 6.0 544366452 4.0 655466453 6.0 665266555 6.0 652266542 5.0   27.0    6
  22 515355535 5.0 323145535 3.0 423255535 4.0 434354423 4.0 326455425 4.0   20.0    4
  23 246532344 3.0 255652364 5.0 246622362 3.0 242621362 2.0 544341353 3.0   16.0    3
  24 322611121 1.0 432511221 2.0 331511111 1.0 321412211 1.0 233513111 2.0    7.0    1
  30 131144212 2.0 111234113 1.0 112143224 2.0 113133134 3.0 111122234 1.0    9.0    2
  31 463423666 4.0 666423646 6.0 564334646 5.0 556545646 5.0 465634666 6.0   26.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  13
  32         2 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  13
  20         3 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  13
  33         4 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin            lubelski             4/  13
  28         5 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/  13
  21         6 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  13
  23         7 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        ArtDance - Kraków         małopolski           7/  13
  22         8 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  13
  26      9-10 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom      9-10/  13
  29      9-10 Ziętkowski Kacper, Sawicka Julia                   FENIKS - Białystok        podlaski          9-10/  13
  25        11 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        11/  13
  19     12-13 Chmiel Jakub, Zalewska Kaja                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski     12-13/  13
  27     12-13 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski     12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  19            0            0            0            0            0     0          
  20 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    40         4
  21 XXX XXX    6 XXX XXX X  7   X   X    2   X  XXXX  5     XXX    3    23         6
  22     X  XX  3     XX X   3        X   1   X X  X   3     X  X   2    12          
  23 X          1 XX      X  3  X XXX  X  5 XX  X      3 XXXXXX  X  7    19          
  24 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    43         1
  25            0            0            0     X      1            0     1          
  26        X   1    X       1    X       1    X       1    X       1     5          
  27            0            0            0            0            0     0          
  28 XXXXXXX X  8 X XX XXX   6 XXXXXXXXX  9 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9    39         5
  29    X       1    X       1 X          1 X  X       2            0     5          
  32  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9    42         2
  33 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXX  XXX  7    41         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  20 131663233 3.0 133365243 3.0 131363333 3.0 144353232 3.0 131363234 3.0   15.0    3
  21 666556666 6.0 666456665 6.0 666654666 6.0 666666665 6.0 666655655 6.0   30.0    6
  24 512132111 1.0 421211111 1.0 412111121 1.0 411221111 1.0 414222111 1.0    5.0    1
  28 455324555 5.0 545542556 5.0 545535545 5.0 533534556 5.0 545444466 5.0   25.0    5
  32 324211422 2.0 214123322 2.0 224222212 2.0 225112423 2.0 223111322 2.0   10.0    2
  33 243445344 4.0 352634434 4.0 353446454 4.0 352445344 4.0 352536543 4.0   20.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
C       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
D       Marek                     Swetik                                         Czechy
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   7
  38         2 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   7
  37         3 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   7
  36         4 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   7
  39         5 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     SUKCES - Częstochowa      śląski               5/   7
  42         6 Talik Mikołaj, Langier Julia                       KIEPURA - Sosnowiec       śląski               6/   7
  41         7 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  36 444242153 4.0 464333253 4.0 464663344 4.0 356563354 4.0 456663543 4.0   20.0    4
  37 623124234 3.0 323115434 3.0 322125533 3.0 421124533 3.0 532114434 3.0   15.0    3
  38 215633322 2.0 215542312 2.0 115442222 2.0 114342212 2.0 114232222 2.0   10.0    2
  39 332575565 5.0 632674575 5.0 633576476 6.0 632275466 5.0 623475366 5.0   26.0    5
  40 151311411 1.0 141421121 1.0 241711111 1.0 243411121 1.0 241321111 1.0    5.0    1
  41 577457747 7.0 577257747 7.0 556234757 5.0 577636747 6.0 377547757 7.0   32.0    7
  42 766766676 6.0 756766666 6.0 777357665 7.0 765757675 7.0 765756675 6.0   32.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
  46         2 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               2/   6
  44         3 Mandlik Pawel, Johannesova Sarah                   Czechy                    Czechy               3/   6
  45         4 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   6
  36         5 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
  43         6 Grabowski Wojciech, Lipiec Marta                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  36 556445545 5.0 566466533 5.0 566565535 5.0 565555436 5.0 656565545 5.0   25.0    5
  37 111211111 1.0 111211111 1.0 111211111 1.0 111211111 1.0 111211111 1.0    5.0    1
  43 665636656 6.0 655655666 6.0 655646656 6.0 656666665 6.0 565656656 6.0   30.0    6
  44 322122432 2.0 332134444 3.0 322133443 3.0 322142353 3.0 222143333 2.0   13.0    3
  45 434553364 4.0 424543355 4.0 434452364 4.0 434433544 4.0 444324464 4.0   20.0    4
  46 243364223 3.0 243322222 2.0 243324222 2.0 243324222 2.0 333432222 3.0   12.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  25
  76         2 Śledź Karol, Olbińska Maja                         LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/  25
  59         3 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  25
  40         4 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/  25
  72         5 Purczyński Wiktor, Staśkiewicz Alicja              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  25
  56         6 Budzik Tomasz, Krystek Kinga                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/  25
  38       7-8 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom       7-8/  25
  73       7-8 Sajdak Jerzy, Piętal Ola                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom       7-8/  25
  55      9-10 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki        9-10/  25
  67      9-10 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom      9-10/  25
  69        11 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          11/  25
  63        12 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  25
  62        13 Krysztofiński Hubert, Paprota Paulina Ewa          DUET - Warszawa           mazowiecki          13/  25
  75        14 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               SUKCES - Częstochowa      śląski              14/  25
  65        15 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        15/  25
  71        16 Nagrabski Michał, Filińska Zofia                   IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki          16/  25
  54        17 Baranowski Krzysztof, Kaplińska Zofia              GRACJA - Zielona Góra     lubuski             17/  25
  57     18-19 Drożdżyński Tomasz, Kurowska Paulina               FILEMON - Szamotuły       wielkopolski     18-19/  25
  58     18-19 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom     18-19/  25
  61     20-21 Konczalski Miłosz, Ustianowska Zuzanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom     20-21/  25
  64     20-21 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski          20-21/  25
  70        22 Latynin Mykyta, Kryvuliya Tetiana                  Ukraina                   Ukraina             22/  25
  74        23 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski             23/  25
  68        24 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        24/  25
  60        25 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        25/  25
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  38 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 X XXXXXXX  8 XXX XXXXX  8    41       3-4
  40 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  X X XXXX  6    40         5
  54   XX X     3   X X      2  X   X     2      X     1  XX XX     4    12          
  55 XXXX XXX   7 X    XXXX  5 X  X XX    4 XX X XX X  6 X  X XX X  5    27        13
  56 XX  X XXX  6 X  XXXX X  6  XXXX XXX  7  XXXX XXX  7   X XXXXX  6    32         8
  57 X  X       2  XXXX      4   X X      2            0    XX      2    10          
  58     X  XX  3  X    XX   3        XX  2    X   X   2            0    10          
  59 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXX    6 XXXXXXXXX  9    41       3-4
  60            0            0   X        1            0    X       1     2          
  61  XXX       3   XX       2   X     X  2            0    X       1     8          
  62 X XX XXXX  7 X    XXX   4 X X  XXX   5 X XXXXXX   7 X XX XXX   6    29      9-10
  63 XXXXXX  X  7 X  XXX     4  X XXX     4 XXXXXX  X  7 XXX XXX X  7    29      9-10
  64   X        1   X        1   X        1 XX         2 XXX        3     8          
  65    XX X    3  XXXX X X  6    XXXX X  5     X  XX  3     XXX X  4    21          
  66 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
  67   XXXXXX   6   XXX  XX  5 X XX   XX  5 X XX  XXX  6 X XXX  XX  6    28     11-12
  68         X  1     X      1            0     X      1     X  X   2     5          
  69  X  XXX X  5  XXX XX X  6 XX  XXX X  6 XX  XXXX   6 XX  X X X  5    28     11-12
  70  X         1  X         1  X         1  XXX    X  4            0     7          
  71  X X   XX  4 X      XX  3     XX X   3  XX  X XX  5  XX    XX  4    19          
  72 XXX  XXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 X X XXXX   6 XXXX XXX   7    37         6
  73 X XXXXXXX  8 XX X XXXX  7 XX XX XXX  7 XX XX XXX  7 XX X   XX  5    34         7
  74 X   X      2            0 XX X       3   X        1            0     6          
  75            0 XXX XX X   6 XXX X XX   6  XX XXX X  6 XXXXXXXX   8    26          
  76 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    42         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  38   X X  X   3   X X  X   3   X  X X   3 XX         2 XXX XX     5    16          
  40    XXXXXX  6   X XXXX   5   XXXXXXX  7    XXXXXX  6   XXXXXXX  7    31         4
  55 XXX        3 XX         2 XX  X X    4 XX         2 XX         2    13          
  56   X X XXX  5   XX  XXX  5   XXX X X  5   X X XX   4   X   XXX  4    23         6
  59 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX  XXXX   6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    40         1
  62   X        1            0   X  X     2   X  X     2      X     1     6          
  63 X  XX      3 X  X       2 X  X       2    X       1            0     8          
  66 XXX  XXX   6 XX XXXXX   7 XXXXXXX    7 XXXX XXX   7 XXXX XXX   7    34       2-3
  67   XX       2      X     1   X X  XX  4     X   X  2   X   XXX  4    13          
  69      XX X  3   X X   X  3         X  1     X   X  2     X   X  2    11          
  72 XX   XX    4 XXXXXXX X  8 XX X  X    4 XXX  XX X  6 XX X       3    25         5
  73  X XX   X  4  X      X  2  X     XX  3  XXX   XX  5    XX      2    16          
  76 XX X X XX  6 XX X XXXX  7 XX X X XX  6 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8    34       2-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  40 452223233 4.0 363124253 4.0 464334542 4.0 563223442 4.0 362424353 4.0   20.0    4
  56 533556655 6.0 554666645 6.0 553666666 6.0 656666656 6.0 643656645 5.0   29.0    6
  59 626612512 2.0 422411414 2.0 312512413 2.0 312512534 3.0 115511434 3.0   12.0    3
  66 111144144 1.0 611232132 1.0 621121234 1.0 421334323 2.0 421243222 2.0    7.0    1
  72 344465466 5.0 246555566 5.0 235445355 5.0 244455265 5.0 556365566 6.0   26.0    5
  76 265331321 3.0 135343321 3.0 146253121 3.0 135141111 1.0 234132111 1.0   11.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  19
  62         2 Krysztofiński Hubert, Paprota Paulina Ewa          DUET - Warszawa           mazowiecki           2/  19
  44         3 Mandlik Pawel, Johannesova Sarah                   Czechy                    Czechy               3/  19
  80         4 Wójcik Christof, Sojska Karolina                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  19
  77         5 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  19
  55         6 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           6/  19
  56         7 Budzik Tomasz, Krystek Kinga                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  19
  59         8 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  19
  78         9 Niedośpiał Marcin, Sarnowska Zofia                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         9/  19
  65     10-11 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     10-11/  19
  79     10-11 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           10-11/  19
  54        12 Baranowski Krzysztof, Kaplińska Zofia              GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  19
  61        13 Konczalski Miłosz, Ustianowska Zuzanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        13/  19
  64        14 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  19
  67        15 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom        15/  19
  58     16-17 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom     16-17/  19
  60     16-17 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom     16-17/  19
  57        18 Drożdżyński Tomasz, Kurowska Paulina               FILEMON - Szamotuły       wielkopolski        18/  19
  63        19 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  44 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-3
  54  XXXXXX    6  X XXXXXX  7  X XXXXXX  7   X XX XX  5   XXXXX X  6    31     10-11
  55 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    42         5
  56 XXX X XXX  7 X XX  XXX  6 XXXXX XX   7 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9    36         8
  57         X  1 X          1 X          1         X  1 XX         2     6          
  58 X   X  X   3 X   XX     3   X        1  X    X    2 X X X      3    12          
  59 XX  XXXXX  7 X  XXXXX   6 X X XXXX   6 X XXXXXXX  8 X   X XX   4    31     10-11
  60  XX X      3  XX        2 X       X  2   XXX      3     X   X  2    12          
  61 X  XX  XX  5 XXX X  X   5 X X    X   3 XX     X   3 XXXX   X   5    21          
  62  XXX XXX   6  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    38         7
  63            0            0  X  X   X  3     X      1            0     4          
  64   X  X     2  X X X  X  4  X XXX  X  5 XX   X  X  4  X   X     2    17          
  65 XXXXXXX X  8 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8    40         6
  66 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44       2-3
  67    X   X   2       XX   2       XX   2 X XX  XX   5       XX   2    13          
  77 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  78 XXXXXXX X  8  XXXXXX X  7  XXX XX X  6  XXX XX X  6  XXXXXXXX  8    35         9
  79 X  X XXXX  6 X X X  XX  5 X XXXX  X  6   X XX  X  4    XXX XX  5    26        12
  80 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    43         4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  44 XXXX    X  5 X XX    X  4 XXXX    X  5 XXXXXXX X  8 XXXXX X X  7    29       4-5
  54     X      1    X       1    X       1        X   1     X      1     5          
  55 XXXX  X X  6 XX     XX  4 XXX X X X  6 XXX   X X  5 XXXXXX  X  7    28         6
  56 X  X  XX   4 X X        2 XXXX  XX   6 XX X   X   4  X X  XX   4    20          
  59     XX     2  X  XXX    4  X  XX     3 X   X      2 X    X     2    13          
  62  XXX XXXX  7  XX  XXXX  6  X    XXX  4  XX  XXXX  6  XX  XXXX  6    29       4-5
  65     X  X   2     X XX   3     XX XX  4       X    1        X   1    11          
  66 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43         1
  77 X X  XXXX  6 X XX X XX  6 X XX XXX   6   XXXX XX  6 X XXX XX   6    30         3
  78  X   X     2  X  XXX    4     XX     2     XX     2      X  X  2    12          
  79     X   X  2    XX   X  3    X    X  2    X    X  2    X    X  2    11          
  80 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 X XXXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    39         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  44 323466663 6.0 214366663 5.0 223366663 3.0 212365662 2.0 323364663 3.0   19.0    3
  55 414525255 5.0 325645354 6.0 315535255 6.0 433426255 4.0 114625456 5.0   26.0    6
  62 635653322 3.0 642553212 2.0 644623322 2.0 624633423 3.0 632532222 2.0   12.0    2
  66 141311111 1.0 131212121 1.0 131211111 1.0 141111111 1.0 241151111 1.0    5.0    1
  77 562244544 4.0 553124536 4.0 562154544 5.0 556244534 5.0 555246544 6.0   24.0    5
  80 256132436 2.0 466431445 3.0 456442436 4.0 365552346 6.0 466413335 4.0   19.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
B       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
C       Marek                     Swetik                                         Czechy
D       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  20
  90         2 Kadłubowski Maciej, Kopacz Maja                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  20
  85         3 Drzewiecki Miłosz, Telesz Oliwia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         3/  20
  99         4 Nagórski Maciej, Froń Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/  20
  95         5 Lech Bartosz, Kopaczyńska Kornelia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  20
  92         6 Kolano Michał, Maciołka Agnieszka                  BAWINEK - Kraków          małopolski           6/  20
  87         7 Furman Jakub, Guzik Magdalena                      IDEA - Kraków             małopolski           7/  20
  86         8 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki               8/  20
  88      9-10 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski      9-10/  20
 100      9-10 Sakun Fedor, Cieślak Patrycja                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski       9-10/  20
 103        11 Łokiński Michał Tomasz, Michalecka Beata           JEDYNKA - Łódź            łódzki              11/  20
  93        12 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    KIEPURA - Sosnowiec       śląski              12/  20
  84     13-14 Grabowski Damian, Kaczmarek Kinga                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom     13-14/  20
 102     13-14 Wiatrowicz Marcin, Kuśnierz Sylwia                 MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki      13-14/  20
  91     15-16 Karpinski Marcin, Czerner Aleksandra               UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski          15-16/  20
  98     15-16 Myśliński Mateusz Łukasz, Słomczyńska Kaja         STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom     15-16/  20
 101        17 Sikora Maciej, Siemieniec Maria                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         17/  20
  97        18 Maślanka Mateusz, Rudkowska Julita                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         18/  20
  89        19 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata          FANTAZJA - Kraków         małopolski          19/  20
  83        20 Brisuda Jakub, Grilusova Kristyna                  Słowacja                  Słowacja            20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  83            0            0     X      1            0   X        1     2          
  84   XX XXX   5 X   XX XX  5 X    X X   3 X  X XXXX  6 X X XX XX  6    25          
  85 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    43       3-4
  86 XXXXXXX X  8  XXXXXX X  7   XX   X   3  XXXXXX X  7 XXXXX XXX  8    33         9
  87 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  88 XXX XXXX   7 X XXXXX    6    XXXX X  5 XXX XXX X  7      X  X  2    27        10
  89         X  1     X   X  2    X       1            0    XX      2     6          
  90 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
  91     X      1 XX         2 XXX        3 XXX        3 XX         2    11          
  92 XXXXXXXXX  9 XX X  XXX  6 XXXX  XXX  7 XXXX XXX   7 XXXX XXXX  8    37         7
  93  X  XX XX  5  X  XX X   4  X  XXXXX  6 XXX XX X   6  X X XXX   5    26     11-12
  94 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  X XXXXXX  7    41       5-6
  95 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       3-4
  97            0  XX   X    3 XXXX       4            0   X        1     8          
  98 XX X    X  4         X  1 X   X   X  3     X   X  2     X      1    11          
  99 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    41       5-6
 100 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 X  XXXX X  6    XX XXX  5 XXXXXXXXX  9    36         8
 101   XX       2            0 X X     X  3 X X     X  3   X     X  2    10          
 102   X  XX X  4  XXX X X   5  X XXXXX   6    XXX X   4 X XX XXX   6    25          
 103 X   X  X   3 X XX  XX   5 XXX XXXX   7 XXXX  XX   6 XX  X XX   5    26     11-12
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  85  XXXXXXXX  8  XXXXXX X  7 XXXX XX X  7 XX X XXXX  7 XX X XXXX  7    36         3
  86 XX X       3 X XX X     4 X X        2 XXXX       4 X X X      3    16          
  87   X X      2  XX X XX   5  X XXX X   5  XX X      3  XX X      3    18          
  88      X     1         X  1       X X  2   X  X  X  3      X  X  2     9          
  90 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  92 XXXX  XXX  7 XX   XXX   5 XX   X X   4 X    XXXX  5 XX   XXX   5    26         6
  93      X     1            0            0   X        1            0     2          
  94 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
  95 X  XXXXXX  7    XXX XX  5    XXX XX  5    XXX XX  5   XXXXXXX  7    29         5
  99 XX  X XXX  6 XXX X XXX  7 XXX X XXX  7 XX  X XX   5 XXXXX XXX  8    33         4
 100   X        1    X       1   XXX X    4    XX      2    X       1     9          
 103   X        1 X          1            0       X    1            0     3          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  85 546454454 5.0 453333445 3.0 343334463 3.0 453443465 4.0 442434454 4.0   19.0    3
  90 133222222 2.0 132222212 2.0 112222222 2.0 122222222 2.0 123222222 2.0   10.0    2
  92 455565666 6.0 566565566 6.0 556665556 6.0 345665656 6.0 565665566 6.0   30.0    6
  94 311111111 1.0 311111121 1.0 421111111 1.0 611111111 1.0 211111111 1.0    5.0    1
  95 664343535 4.0 645444634 4.0 665453645 5.0 564334534 3.0 656343645 5.0   21.0    5
  99 222636343 3.0 224656353 5.0 234546334 4.0 236556343 5.0 334556333 3.0   20.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andrej                    Micunek                                        Słowacja
C       Andrii                    Oksenenko                                      Ukraina
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Kopczyński Adrian, Mikołajewska Ewelina            POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  35
 130         2 Swetik Filip, Kaczmarek Ania                       Marendi                   Czechy               2/  35
 122         3 Kuroczko Kamil, Janicka Sara                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/  35
 128         4 Rudnicki-Sipajło Dominik, Prylowski Natalia        AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/  35
 116         5 Główka Tomasz, Jureczko Marta                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/  35
  37         6 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  35
 117         7 Ivanchenko Tymofii, Janson Wiktoria                DUET - Warszawa           mazowiecki           7/  35
 124         8 Matecki Adam, Wołowiec Katarzyna                   SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         8/  35
 118         9 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  35
 115        10 Grozenko Danylo, Morhun Halyna                     Ukraina                   Ukraina             10/  35
 110        11 Chmiel Jakub, Ichnovska Simona                     Marendi                   Czechy              11/  35
 119        12 Karkosz Filip, Magdziarz Katarzyna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  35
 135        13 Wosiak Rafał, Karwatowska Marzena                  LIDER - Lublin            lubelski            13/  35
 123     14-15 Labryga Paweł, Przywara Sara                       FLAMENCO - Siemianowice   śląski           14-15/  35
 133     14-15 Uller Mateusz, Gromadzka Sara                      ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom     14-15/  35
 114        16 Duraj Maksymilian, Chwastowska Joanna              STYL - Kraków             małopolski          16/  35
 127        17 Ossowski Karol Paweł, Sech Patrycja                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          17/  35
  83     18-19 Brisuda Jakub, Grilusova Kristyna                  Słowacja                  Słowacja         18-19/  35
 121     18-19 Kosiński Albert, Ponomar Anna                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       18-19/  35
 107        20 Bednarski Maciej, Czerwik Klaudia                  SUKCES - Jaworzno         śląski              20/  35
 108        21 Bienert Paweł, Jankowska Sonia                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        21/  35
 126        22 Musiałkowski Piotr, Syzdoł Monika                  DUET - Warszawa           mazowiecki          22/  35
 106        23 Bednarczuk Mateusz, Kimliczko Marta                ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski         23/  35
 131        24 Szczerbiński Łukasz, Jurczyszyn Elwira             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        24/  35
 112        25 Czarny Marcin, Węgrzynowska Marta                  DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         25/  35
 113        26 Dreling Mateusz, Przydział Katarzyna               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          26/  35
 134        27 Winkler Miłosz, Seydlewicz Daria                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        27/  35
 111     28-29 Chrzan Adrian, Toczek Paulina                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski      28-29/  35
 125     28-29 Michalak Dawid, Kaspruk Myroslava                  ZAMEK - Lublin            lubelski         28-29/  35
 129        30 Spręga Seweryn, Bobryk Karolina                    CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski            30/  35
 109        31 Borówka Paweł, Roszkowska Maria                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        31/  35
  84     32-33 Grabowski Damian, Kaczmarek Kinga                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom     32-33/  35
 105     32-33 Antosz Grzegorz, Kmieciak Ewelina                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom     32-33/  35
 104        34 Alencynowicz Błażej, Masłowska Klaudia             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        34/  35
 132        35 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        35/  35
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  37  XXXXXX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31      9-10
  83 XXXX  X  5 XXXX     4  X X XX  4 XX   X   3 XXXXXXX  7    23     21-23
  84   X      1   X XX   3  XXXX    4  XX XXX  5          0    13          
 104  XX      2       X  1   X      1  X    X  2  XXX     3     9          
 105 X XX XX  5 X  X X   3  X  X    2    XX    2    X     1    13          
 106 XXXX  X  5   XX XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5    26     16-17
 107 X XXX X  5 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXX XXX  6 X XXXXX  6    28        13
 108 X   X X  3 X XX XX  5 X XXXX   5 XX XXXX  6 X  XX X  4    23     21-23
 109  X XXXX  5  X  X    2    XX    2    XX    2   X XX   3    14          
 110 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32       6-8
 111          0  X X XX  4  X  XXX  4  X   XX  3  XXX XX  5    16          
 112  XX XXX  5  X  XX   3 XXX XX   5 X   X    2 XX XX X  5    20          
 113 X  XXX   4   X      1 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX   X   3    19          
 114  X X X   3 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX X X   4 XX X XX  5    24     18-20
 115 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32       6-8
 116 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    33       4-5
 117 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X XXX  5    31      9-10
 118 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34       1-3
 119 XXX XX   5 X   XXX  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5    27     14-15
 120 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       6-8
 121  X  XXX  4  X XXXX  5  X XXX   4  XXXXX   5  XXXXXX  6    24     18-20
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
 123  XX   X  3 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XX XX  5    26     16-17
 124 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXX   5 X XXXX   5 X  XXX   4    27     14-15
 125  XXXX X  5  XX   X  3      XX  2   XX  X  3 X   X X  3    16          
 126     XX   2 XX XXXX  6 XX XX X  5  XXXX X  5 XX  X    3    21        24
 127 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XX   5  XXXXX   5    29     11-12
 128 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33       4-5
 129 X  X     2   XXX X  4 X XX     3  XX   X  3  XX   X  3    15          
 130 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
 131 X XXXX   5 XXXXX    5 X XX  X  4   XX  X  3 XXXXX X  6    23     21-23
 132 X  X X   3 X        1 X     X  2 X        1 X        1     8          
 133 XX  X X  4 X X X X  4 XXXXX X  6 XXXX  X  5  XX XXX  5    24     18-20
 134 XXXXXX   6 X X      2 XX  X    3 X XXX    4 X  X     2    17          
 135 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5   X XXX  4 XXX XXX  6    29     11-12
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  37 XX XXXX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6  X XXXX  5 XX XX X  5    27       5-6
  83 XX       2  X       1 XX X     3  X X     2  X       1     9          
 106  X X     2          0    X     1          0    X     1     4          
 107       X  1          0 X  X  X  3 X    XX  3          0     7          
 108 X        1          0    X     1 X  XX    3    X     1     6          
 110  X    X  2 XX    X  3 XXXX  X  5  XX  XX  4 XXXX  X  5    19        12
 114 XX X     3 XX   X   3 XX   X   3 XX X     3    X X   2    14          
 115 XXX  XX  5 XX X  X  4 XXXX  X  5 XXX X X  5 XXX  XX  5    24         7
 116 X X XX   4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X X XX   4 XXX XXX  6    27       5-6
 117 X   XXX  4 X XXXX   5 X X XX   4   XXXXX  5   X XX   3    21     10-11
 118   XXXX   4 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5    28       3-4
 119 X XXX    4   X X X  3   XXX X  4   XXXX   4 XXXXX X  6    21     10-11
 120 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   X XXX  4 XXXXXXX  7    31         2
 121    XXX   3     XX   2     XX   2          0     XX   2     9          
 122  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5 XXX XXX  6  XXXXXX  6    28       3-4
 123 XXXX     4 XXXX     4 X X      2 X XX     3 X  X     2    15          
 124 X XXXX   5   XXXX   4 X  XXX   4 X  XXX   4 X XXXX   5    22         9
 126          0   XX     2 X        1    X     1    X     1     5          
 127   X   X  2 X X      2          0  XXX     3 XXX      3    10          
 128     XXX  3 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX  XXX  5    23         8
 130 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34         1
 131          0    X     1          0    X     1 X        1     3          
 133  XXX  X  4  XXX  X  4  X    X  2  XX   X  3   X   X  2    15          
 135  XX XXX  5 X   XXX  4   X XX   3 XX    X  3     XXX  3    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  37  X X  X  3  X X  X  3  X X  X  3  X X XX  4  X X XX  4    17       6-8
 110  X       1 XX       2  X    X  2  X       1  X       1     7          
 115 X X      2   X  XX  3 X X      2   X      1   X      1     9          
 116   X XXX  4   X XXX  4     XXX  3   X X X  3 X X XXX  5    19         4
 117  XX      2 XXX  X   4 XXX X    4 XX XXX   5 XX X     3    18         5
 118    XXXX  4    XX    2    X X   2    XX    2    XXX   3    13          
 119 X XX     3          0   X      1 X        1          0     5          
 120 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         1
 122  XX XXX  5  XXXX X  5  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5    26         3
 124 X  XX    3 X  XXX   4 X  XXX   4 X  XX    3 X  XX    3    17       6-8
 128 X    X   2 X    XX  3 X X  XX  4 X X  XX  4 X X  XX  4    17       6-8
 130 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    29         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  37 8374853 5.0 7673863 7.0 8754853 5.0 7746882 7.0 6475743 5.0   29.0    6
 116 7457444 4.0 6456644 6.0 7477446 7.0 8571545 5.0 5661665 6.0   28.0    5
 117 5663667 6.0 4761558 5.0 5661667 6.0 5665656 6.0 8752577 7.0   30.0    7
 120 2245321 1.0 3234312 2.0 1245221 1.0 3257231 2.0 1227211 1.0    7.0    1
 122 4512235 3.0 8522235 4.0 6323134 2.0 6314314 3.0 7344334 4.0   16.0    3
 124 3881588 8.0 5887477 8.0 4882588 8.0 4882478 8.0 4883488 8.0   40.0    8
 128 6728712 7.0 2348721 3.0 3518712 3.0 2428723 4.0 3518822 3.0   20.0    4
 130 1136176 2.0 1115186 1.0 2136375 4.0 1133167 1.0 2136156 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-03-25, 19:26:26