OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek": 2018-04-15, Mońki PRESTIGE - Białystok podlaski, okręg Podlaski

Dokumentacja zbiorcza 

VIII OTTT o Puchar Burmistrza Moniek


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Moniek

15.04.2018
Organizator: Burmistrz Moniek  KTT Prestige
Prowadzenie: Dorota Bondar
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 BRASIL - WARSZAWA            1
   3 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   4 IMPET TEAM WARSZAWA          2
   5 KADRYL - Białystok           9
   6 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
   7 ROYAL DANCE STUDIO - WARS    1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             
E       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
F       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
G       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin                        1/   3
  52         2 Citko Dawid, Bielawska Dominika                    KADRYL - Białystok                             2/   3
  50         3 Grabowski Kornel, Stawowska Kamila                 KADRYL - Białystok                             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  49 2121121 1.0 2212121 2.0 1111111 1.0 2212121 2.0 1212121 1.0    7.0    1
  50 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  52 1212212 2.0 1121212 1.0 2222222 2.0 1121212 1.0 2121212 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             
E       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
F       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
G       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin                        1/   3
  51         2 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA                            2/   3
  50         3 Grabowski Kornel, Stawowska Kamila                 KADRYL - Białystok                             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  49 1121132 1.0 2222122 2.0 1111111 1.0 1121122 1.0 1131121 1.0    6.0    1
  50 2313223 3.0 1313233 3.0 2322232 2.0 2333333 3.0 3323332 3.0   14.0    3
  51 3232311 2.0 3131311 1.0 3233323 3.0 3212211 2.0 2212213 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             
E       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
F       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
G       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Wolf Gabriel, Redlicka Edyta                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      1/   7
  43         2 Szumacher Artur, Walczak Aleksandra                ROYAL DANCE STUDIO - WARS                      2/   7
  44         3 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA                            3/   7
  46         4 Zaprzalka Jakub, Ziembińska Julia                  KADRYL - Białystok                             4/   7
  41         5 Cichoński Grzegorz, Sliżewska Ewa                  KADRYL - Białystok                             5/   7
  40         6 Chmielewski Michał, Sawicka Klaudia                KADRYL - Białystok                             6/   7
  42         7 Oksień Dominik, Rutkowska Agata                    KADRYL - Białystok                             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 5546446 5.0 7466446 6.0 7666556 6.0 7665655 6.0 7666646 6.0   29.0    6
  41 7464555 6.0 5354224 4.0 6354664 5.0 6354563 5.0 5253354 4.0   24.0    5
  42 3777777 7.0 2777777 7.0 4777777 7.0 4777777 7.0 3777777 7.0   35.0    7
  43 1222161 1.5 1122161 1.0 2232141 1.0 3436142 3.0 4134121 2.0    8.5    2
  44 4353333 3.0 4243532 3.0 3123232 3.0 2122334 2.0 2322463 3.0   14.0    3
  45 2611212 1.5 3611313 2.0 1511323 2.0 1511211 1.0 1511232 1.0    7.5    1
  46 6135624 4.0 6535655 5.0 5445415 4.0 5243426 4.0 6445515 5.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             
E       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
F       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
G       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Łopatka Przemysław, Olczyk Weronika                BRASIL - WARSZAWA                              1/   4
  36         2 Szuba Michał, Gmochowska Justyna                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      2/   4
  35         3 Bartyś Marcin, Datczuk Aleksandra                  KADRYL - Białystok                             3/   4
  37         4 Zaprzalka Jakub, Ziembińska Julia                  KADRYL - Białystok                             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  36 1212111 1.0 1222111 1.0 1222121 2.0 2222111 2.0 1222121 2.0    8.0    2
  37 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  38 2121222 2.0 2111222 2.0 2111212 1.0 1111222 1.0 2111212 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238