OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Stargard": 2017-12-02, Stargard zachodniopomorski, okręg Zachodniopomorski

Dokumentacja zbiorcza 

XVII Edycja Turnieju Tańca Towarzyskiego
O Puchar Prezydenta Miasta Stargard

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XVII Edycja Turnieju Tańca Towarzyskiego
O Puchar Prezydenta Miasta Stargard
Stargard 2.12.2017
Organizator: Szkoła Tańca Alfa-Astra Stargard, Szkoła Tańca Astra Szczecin
Prowadzenie: Marlena Maciejewska
Muzyka: 
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA-ASTRA - Stargard       25
   2 AMETYST - Lubań              1
   3 ANIMA DANZA - Głogów         1
   4 ASTRA - Szczecin            35
   5 DANCECLUB - Szczecin         7
   6 DZIUPLA - Poznań             4
   7 ELITE DANCE - Szczecin       2
   8 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     3
   9 FINEZJA - Poznań             1
  10 GRACJA - Zielona Góra        8
  11 KS  DANCE MIX - Deszczno     5
  12 LORENZO Katarzyna Białek     2
  13 ROYAL DANCE - Szczecin       8
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  67         2 Zadorożhnii Aresniy, Doktorczyk Martyna            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
   1         3 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         3/   5
   4         4 Tołoczko Przemysław, Krauze Wiktoria               ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   5
   3         5 Siczyński Adam, Kugler Hanna                       KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 5534342 4.0 4452243 4.0 4344332 3.0 2322322 2.0 2332123 2.0 2343222 2.0   17.0    3
   2 1122211 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0    6.0    1
   3 4455455 5.0 5534555 5.0 5555455 5.0 5454455 5.0 4443455 4.0 3232343 3.0   27.0    5
   4 2313534 3.0 2345422 3.0 2433544 4.0 3545544 4.0 3525544 5.0 4525535 5.0   24.0    4
  67 3241123 2.0 3223334 2.0 3221223 2.0 4233233 3.0 5254332 3.0 5454454 4.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   6
  69         2 Słowik Szymon, Lew Julia                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   6
   5         3 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   6
   7         4 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          4/   6
  68         5 Siczyński Jan, Andrzejewska Julia                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              5/   6
   8         6 Lochert Jan, Andrzejewska Julia                    KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5 1122311 1.0 2222114 2.0 2111111 1.0 2122212 2.0 3232534 3.0 2263443 3.0 3243443 3.0 3343444 4.0   19.0    3
   6 3211232 2.0 1111331 1.0 1222232 2.0 1211121 1.0 2321322 2.0 3341322 2.0 2332322 2.0 1222322 2.0   14.0    1
   7 4444443 4.0 3444443 4.0 4444444 4.0 4344444 4.0 4445143 4.0 4414234 4.0 4424234 4.0 4434233 3.0   31.0    4
   8 5566666 6.0 6666665 6.0 6566566 6.0 6566566 6.0 6566466 6.0 6656566 6.0 6656666 6.0 5655666 6.0   48.0    6
  68 6655555 5.0 5555556 5.0 5655655 5.0 5655655 5.0 5654655 5.0 5535655 5.0 5565555 5.0 6566555 5.0   40.0    5
  69 2333124 3.0 4333222 3.0 3333323 3.0 3433333 3.0 1113211 1.0 1122111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
C       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  10
   9         2 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  10
  10         3 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  10
  13         4 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/  10
  16         5 Musiałowicz Filip, Klupa Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/  10
  11         6 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/  10
  14         7 Jaensch Tymoteusz, Kubiak Aleksandra               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  10
  18         8 Ubych Marcel, Derlatka Amelia                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         8/  10
  17         9 Sałach Marek, Krzywicka Magdalena                  ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         9/  10
  15        10 Krysa Grzegorz, Żelazna Magdalena                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    34         1
  10 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         3
  11 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX X    4   XXX    3 X XX     3    23         4
  12  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         2
  13  X X XX  4      XX  2 XX XXXX  6  X XXXX  5  X XXXX  5    22       5-6
  14 X X X    3  XX  X   3 X X XX   4 XX   XX  4 XXX  XX  5    19          
  15   X      1          0      X   1      X   1          0     3          
  16 X  XXX   4 X XXX    4  XXX  X  4 X XXXXX  6   XXXX   4    22       5-6
  17 X  X     2 X        1     X    1 XXX X    4 X        1     9          
  18  X  X X  3  X XX X  4    X  X  2       X  1  X  X X  3    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   9 2111214 1.0 3122113 1.5 4123334 3.0 3332334 3.0 4122324 3.0   11.5    2
  10 3233432 3.0 2233231 3.0 2232222 2.0 2121222 2.0 2216132 2.0   12.0    3
  11 6545566 6.0 5555456 4.0 6566656 6.0 6566655 6.0 6665666 6.0   28.0    6
  12 1322121 2.0 1311322 1.5 1311111 1.0 1213111 1.0 1331211 1.0    6.5    1
  13 5464643 4.0 6466644 6.0 3444543 4.0 5454443 4.0 3453553 4.0   22.0    4
  16 4656355 5.0 4644565 5.0 5655465 5.0 4645566 5.0 5544445 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Jaworski Adrian, Noska Zuzanna                     ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/  11
  12         2 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  11
  16         3 Musiałowicz Filip, Klupa Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/  11
   9         4 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  11
  11         5 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/  11
  13         6 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/  11
  10       7-8 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom       7-8/  11
  18       7-8 Ubych Marcel, Derlatka Amelia                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom       7-8/  11
  17         9 Sałach Marek, Krzywicka Magdalena                  ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         9/  11
  14        10 Jaensch Tymoteusz, Kubiak Aleksandra               ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  11
  15        11 Krysa Grzegorz, Żelazna Magdalena                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   9 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6    29       1-3
  10 XXX  X   4 XXXX     4 XXXX X   5 XX   X   3 X X      2    18          
  11 X XXrX   4 XXXXXXX  7 XX X     3 XXXXXXX  7 XR X     3    24         5
  12 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XX XXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    29       1-3
  13   X XX   3  XX XX   4   XXXX   4   XXXX   4  X XXXX  5    20         6
  14  X       1          0    X     1    X     1          0     3          
  15          0          0          0          0          0     0          
  16 X XXX X  5 X  X  X  3 XXX XXX  6 X X  XX  4 XXXXXXX  7    25         4
  17    XX X  3     X X  2   X X X  3     X X  2   XXXXX  5    15          
  18  X X XX  4 X XXXX   5 X  X  X  3 XXXXX    5 X        1    18          
  70 XXX XXX  6 XXXrXXX  6 XXX XXX  6 XXX   X  4 XXXXXXX  7    29       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   9 1334333 3.0 1254233 2.0 2444244 4.0 3346264 4.0 2223364 3.0   16.0    4
  11 3452566 5.0 3541666 5.0 5323465 5.0 1531123 1.0 3431645 4.0   20.0    5
         R                                                       
  12 5223222 1.0 5425412 4.0 4236511 3.0 5123512 2.0 5645513 5.0   15.0    2
  13 6645445 6.0 6366544 6.0 6665653 6.0 6665636 6.0 6556436 6.0   30.0    6
  16 4561114 4.0 4633325 3.0 1552126 2.0 4452345 5.0 4362122 2.0   16.0    3
  70 2116651 2.0 2112151 1.0 3111332 1.0 2214451 3.0 1114251 1.0    8.0    1
        RR                                                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
C       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Jaworski Michał, Gałka Sylwia                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              1/   2
  19         2 Błaszak Rafał, Małek Alicja                        ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 2222222 2.0 1211112 1.0 2222222 2.0 2211112 1.0 2212212 2.0    8.0    2
  20 1111111 1.0 2122221 2.0 1111111 1.0 1122221 2.0 1121121 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Górny Bartosz, Konarska Katarzyna                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   4
  21         2 Ewangelu Evangelos, Fedyk Aleksandra               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   4
  20         3 Jaworski Michał, Gałka Sylwia                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              3/   4
  19         4 Błaszak Rafał, Małek Alicja                        ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 4334313 3.0 4344214 4.0 4324211 2.0 3243312 3.0 3433214 3.0   15.0    4
  20 3422234 2.0 3213132 2.0 2212343 3.0 4424444 4.0 4314432 4.0   15.0    3
  21 2143441 4.0 2432343 3.0 3443424 4.0 2312223 2.0 1242343 2.0   15.0    2
  23 1211122 1.0 1121421 1.0 1131132 1.0 1131131 1.0 2121121 1.0    5.0    1
                     R                                           
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Mecha Kamil, Witkowska Wiktoria                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  25         2 Marzec Tomasz, Jabłońska Zuzanna                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   5
  27         3 Nogalski Kacper, Karcewicz Roksana                 ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   5
  24         4 Gryciuk Marek, Marszał Maja                        ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   5
  28         5 Raś Mikołaj, Szczepska Wanessa                     LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  24 4443233 3.0 3223233 3.0 3123233 3.0 2333445 3.0 3254545 4.0 3153544 4.0   20.0    4
  25 3332322 2.0 2432322 2.0 2232122 2.0 4454523 4.0 2413424 3.0 4214323 3.0   16.0    2
  26 1111111 1.0 1111111 1.0 1511311 1.0 1111111 1.0 1141311 1.0 1331212 1.0    6.0    1
  27 5224444 4.0 5344444 4.0 5344444 4.0 5242332 2.0 4322132 2.0 2422131 2.0   18.0    3
  28 2555555 5.0 4555555 5.0 4455555 5.0 3525254 5.0 5535253 5.0 5545455 5.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Podolak Dorian, Kaczperska Anita                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
  31         2 Oleszak Hubert, Friedensberg Estera                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   6
  33         3 Zięba Jakub, Pułka Marta                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   6
  30         4 Krawczyk Kacper, Chytra Klaudia                    ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   6
  29         5 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   6
  34         6 Śmiałkowski Mikołaj, Chochulska Amelia             ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 6244353 5.0 6242543 4.0 6126631 2.0 6263535 5.0 6354645 5.0   21.0    5
  30 2535235 3.0 3535154 5.0 1345256 5.0 3432154 4.0 3425253 3.0   20.0    4
  31 5316441 4.0 5314432 3.0 4431324 3.0 5315241 2.0 5211322 2.0   14.0    2
  32 1123512 1.0 2123211 1.0 5212112 1.0 2124312 1.0 2132111 1.0    5.0    1
  33 3461126 2.0 1461326 2.0 2663443 4.0 1651423 3.0 1543434 4.0   15.0    3
  34 4652664 6.0 4656665 6.0 3554565 6.0 4546666 6.0 4666566 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Podolski Michał, Zborowska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   7
  30         2 Krawczyk Kacper, Chytra Klaudia                    ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   7
  32         3 Podolak Dorian, Kaczperska Anita                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   7
  29         4 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   7
  31         5 Oleszak Hubert, Friedensberg Estera                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   7
  33         6 Zięba Jakub, Pułka Marta                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/   7
  34         7 Śmiałkowski Mikołaj, Chochulska Amelia             ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 6226473 4.0 1323344 1.0 3415444 3.0 5636554 5.0 3566145 5.0   18.0    4
  30 5435131 3.0 6266131 2.0 6262131 2.0 3255231 2.0 4144323 3.0   12.0    2
  31 7664326 7.0 2745427 5.0 5633526 5.0 7422325 3.0 7211411 1.0   21.0    5
  32 3343262 2.0 5432252 3.0 7344252 4.0 2344443 4.0 5435554 4.0   17.0    3
  33 1557544 5.0 3657663 6.0 2757667 7.0 4777667 7.0 2657666 6.0   31.0    6
  34 4712655 6.0 7514776 7.0 4526775 6.0 6513776 6.0 6722777 7.0   32.0    7
  35 2171717 1.0 4171515 4.0 1171313 1.0 1161112 1.0 1373232 2.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  11
  46         2 Szpakowicz Robert, Dubicka Emilia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  11
  37         3 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  11
  44         4 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  11
  39         5 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  11
  42         6 Sierociński Wojciech, Cupak Kornelia               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  11
  36       7-8 Błaszczuk Michał, Kijewska Karolina                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom       7-8/  11
  43       7-8 Szewczykowski Filip, Roszkowska Aleksandra         DZIUPLA - Poznań          wielkopolski       7-8/  11
  45         9 Ewangelu Evangelos, Fedyk Aleksandra               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  11
  41        10 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  11
  40        11 Piszczorowicz Dawid, Sobiech Weronika              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  36     XXX  3      XX  2   X  XX  3      XX  2      X   1    11          
  37 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32         3
  38 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  39  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5    30         4
  40          0          0  X    X  2          0  X       1     3          
  41 X XX     3    X     1    X     1 XX       2          0     7          
  42    X X   2  X XXX   4    XXX   3    XXX   3  X   X   2    14         6
  43 XXX      3 X X      2 XXX      3  XX      2    X     1    11          
  44 XXX X X  5 XXX X X  5 X XXX    4 X X X X  4 XXXXX X  6    24         5
  45          0   XX     2    X     1   XX     2 X XXX X  5    10          
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  37 3356222 3.0 5245333 4.0 4424324 3.0 4354222 2.0 3353232 3.0   15.0    3
  38 1111111 1.0 1111411 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  39 2444545 4.0 2656645 6.0 2255555 4.0 2226646 4.0 2646666 6.0   24.0    5
  42 6662654 6.0 6464552 5.0 6666442 6.0 6565453 6.0 5465544 5.0   28.0    6
  44 4535466 5.0 3533166 3.0 3543666 5.0 3643565 5.0 4524455 4.0   22.0    4
  46 5223333 2.0 4322224 2.0 5332233 2.0 5432334 3.0 6232323 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Martin Jakub, Pluskota Olga                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  10
  38         2 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  10
  44         3 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/  10
  37         4 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  10
  36         5 Błaszczuk Michał, Kijewska Karolina                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/  10
  39         6 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  10
  41         7 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  10
  43         8 Szewczykowski Filip, Roszkowska Aleksandra         DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         8/  10
  42         9 Sierociński Wojciech, Cupak Kornelia               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  10
  40        10 Piszczorowicz Dawid, Sobiech Weronika              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  36 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 X  XX X  4    28         4
  37 XXX  X   4 XXXX XX  6  XX  X   3 XXX XXX  6 XXX XXX  6    25         5
  38 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  39 X  XXXX  5 X X X    3 X X XX   4 X  XXX   4 X X XX   4    20       6-7
  40       X  1     XX   2          0          0          0     3          
  41  XXXX X  5  XXX  X  4  X XX    3  XXX XX  5  X X X   3    20       6-7
  42  X       1          0       X  1  X       1   X      1     4          
  43   XX     2    X X   2 X XX  X  4          0  X XXXX  5    13          
  44 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX  X  5    30         3
  47 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 5675454 5.0 5476456 5.0 5375646 4.0 5474636 5.0 5665767 7.0   26.0    5
  37 4357521 4.0 4557621 4.0 4667721 7.0 4557322 4.0 4377521 4.0   23.0    4
  38 2222233 2.0 3231232 2.0 2122232 2.0 2223243 2.0 2123135 2.0   10.0    2
  39 6766647 7.0 6765547 6.0 6753457 5.0 7766557 7.0 6752456 5.0   30.0    6
  41 7534766 6.0 7624774 7.0 7536575 6.0 6345774 6.0 7446674 6.0   31.0    7
  44 3411375 3.0 2312365 3.0 3414363 3.0 3611465 3.0 3511343 3.0   15.0    3
  47 1143112 1.0 1143113 1.0 1241114 1.0 1132111 1.0 1234212 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Starski Kacper, Skrzypczyńska Julia                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   5
  57         2 Piechota Konrad, Pietrzykowska Natalia             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   5
  48         3 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   5
  49         4 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   5
  58         5 Podolski Michał, Zborowska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 3534314 3.0 2444211 2.0 3544113 3.0 3453311 3.0 3444211 2.0   13.0    3
  49 5415443 4.0 5513445 4.0 5315542 5.0 5515545 5.0 5515432 4.0   22.0    4
  50 1341231 2.0 1121122 1.0 1423231 1.0 2224124 1.0 2122123 1.0    6.0    1
  57 4222122 1.0 4332334 3.0 4131325 2.0 4331232 2.0 4331344 3.0   11.0    2
  58 2153555 5.0 3255553 5.0 2252454 4.0 1142453 4.0 1253555 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
C       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Konarzewski Jakub, Kot Nikola                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   9
  54         2 Sajdak Jerzy, Piętal Ola                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   9
  51         3 Bociański Kacper, Kończyńska Wiktoria              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   9
  48         4 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   9
  55         5 Stolarczyk Szymon, Mysiorek Julia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   9
  56         6 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              6/   9
  50         7 Starski Kacper, Skrzypczyńska Julia                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         7/   9
  49         8 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/   9
  52         9 Drabko Benjamin, Matysiak Sara                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  48  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    31       2-3
  49 X X      2    X     1   XXX    3   XXX    3 X  X     2    11          
  50 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X  XXX  4    28         4
  51 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7    31       2-3
  52     X    1          0     X    1      X   1          0     3          
  53   XXXXX  5 X XXXXX  6 X XX  X  4 X XXXXX  6   XXXXX  5    26         5
  54 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32         1
  55 XX   XX  4 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX   X  4    24       6-7
  56 XX XX    4 XX XXX   5 XX XXX   5 XX XX    4 XXXXXX   6    24       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 7475451 6.0 7475222 4.0 5455124 5.0 5456333 4.0 5446452 4.0   23.0    4
  50 5257543 5.0 6367634 7.0 6266643 7.0 6345651 5.0 7655543 5.0   29.0    7
  51 2523165 2.0 2222176 2.0 4643756 6.0 7233475 3.0 1221164 1.0   14.0    3
  53 1711222 1.0 1611461 1.0 2521361 1.0 3521142 2.0 2513321 2.0    7.0    1
  54 4134616 3.0 4144515 3.0 3114515 2.0 1114516 1.0 4134616 3.0   12.0    2
  55 6346734 4.0 5536743 6.0 7377232 3.0 2677724 7.0 6377735 7.0   27.0    5
  56 3662377 7.0 3753357 5.0 1732477 4.0 4762267 6.0 3762277 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
C       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Sajdak Jerzy, Piętal Ola                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  59         2 Jasiński Jakub, Waszczuk Maja                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
  60         3 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   5
  66         4 Stolarczyk Szymon, Mysiorek Julia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   5
  61         5 Panachida Szymon, Moncport Natalia                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 1221211 1.0 2221212 2.0 3211322 2.0 3212322 2.0 1231221 2.0    9.0    2
  60 3543334 4.0 3543333 3.0 2534445 4.0 2524454 4.0 2524335 3.0   18.0    3
  61 5455545 5.0 5454445 5.0 4345233 3.0 5455245 5.0 5455444 5.0   23.0    5
  65 2114122 2.0 1112121 1.0 1122111 1.0 1131111 1.0 3112112 1.0    6.0    1
  66 4332453 3.0 4335554 4.0 5453554 5.0 4343533 3.0 4343553 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   6
  63         2 Figaszewski Waldemar, Tronczyńska Agnieszka        ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         2/   6
  59         3 Jasiński Jakub, Waszczuk Maja                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   6
  64         4 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   6
  62         5 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   6
  61         6 Panachida Szymon, Moncport Natalia                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 3115454 4.0 2345251 3.0 2325331 3.0 2224242 2.0 2215442 2.0   14.0    3
  60 1351121 1.0 1132122 1.0 1141123 1.0 1142124 1.0 1131114 1.0    5.0    1
  61 6544666 6.0 6556666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6656666 6.0   30.0    6
  62 5636543 5.0 5614535 5.0 5514554 5.0 5515555 5.0 5543555 5.0   25.0    5
  63 4222212 2.0 4221313 2.0 4232212 2.0 4331313 3.0 3322223 3.0   12.0    2
  64 2463335 3.0 3463444 4.0 3453445 4.0 3453431 4.0 4464331 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14