OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"Jubileuszowy - DŻET 2017": 2017-12-02, Rzeszów DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

Jubileuszowy OTTT DŻET 2017


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Jubileuszowy OTTT DŻET 2017

Rzeszów, 02.12.2017
Organizator: K.T.T. „DŻET Rzeszów-Boguchwała”
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Jarosław Michałek - Kraków
Obsługa medyczna: Agnieszka Jakubowska - Rzeszów
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Do 9, H, Komb. PL 4T
10-11, H, Komb. JV 4T
10-11, G, Kombinacja 6T
12-13, G, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKSEL - Rzeszów             14
   4 ArtDance - Kraków            1
   5 AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów     2
   6 A-Z - Przemyśl               8
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
   8 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   9 DŻET - Rzeszów-Boguchwała   23
  10 ELIDA - Mielec               5
  11 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  12 EVOLUTION - Kraków           2
  13 GALA - Mielec               14
  14 GASIEK - Rzeszów             9
  15 GOLDEN DANCE - Przemyśl     13
  16 GRACJA - Krosno             14
  17 JUMP - Janów Lubelski        1
  18 JUST DANCE - Stalowa Wola    6
  19 KICK - Kielce                5
  20 KLASA - Tarnów               7
  21 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  22 K-STUDIO Krosno              3
  23 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  24 LATINO - Żabno               1
  25 LIDER - Lublin               3
  26 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  27 MYKA - Zamość                2
  28 PASJA - Lublin               1
  29 PODKARPACIE - Jasło          2
  30 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  31 RYTM - Żory                  2
  32 SAMBA - Tarnobrzeg           5
  33 SUKCES - Jaworzno            1
  34 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  35 TAKT - Chełm                 2
  36 TAKT - Jarosław              3
  37 THOMAS DANCE - Kraków        5
  38 TOP - ART - Biłgoraj         1
  39 WIR - Mysłowice              2
  40 ZAMEK - Lublin               3
  41 ZŁOTA PARA - Dębica          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec                                  1/  11
   2         2 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K                      2/  11
   8         3 Stachura Łukasz, Dudek Hanna                       GRACJA - Krosno                                3/  11
  10         4 Wolf Tomasz, Smolińska Antonina                    GRACJA - Krosno                                4/  11
   6         5 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec                                  5/  11
   9         6 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno                                6/  11
  11         7 Wróbel Jakub, Bała Izabela                         ZŁOTA PARA - Dębica                            7/  11
   3         8 Kłusek Wiktor, Olech Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl                        8/  11
   7         9 Rybka Jakub, Bździkot Nina                         GALA - Mielec                                  9/  11
   4        10 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów                                10/  11
   1        11 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów                              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1          0     X    1          0          0          0          0     1          
   2 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         1
   3       X  1   X  X   2 X  X XX  4 X     X  2 X  X X   3   XX X   3    15          
   4          0       X  1          0          0       X  1          0     2          
   5 XXX XXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38         2
   6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XX  XXX  5    36       3-4
   7 X  X     2    X     1   X  X   2      X   1          0 X  X     2     8          
   8 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXX XX   5 X X XXX  5    36       3-4
   9  XXXXX   5 XX XXX   5 X XXXX   5 XXXXXX   6  XX X    3  XX X X  4    28         6
  10 X  XXXX  5 X XXX X  5  X  XXX  4  XX X X  4 X XXXXX  6  XXXX X  5    29         5
  11  XX      2 XX X     3  X       1 XX X X   4 XX X XX  5 XX X X   4    19          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   2 2331321 2.0 3241211 1.5 1141311 1.0 3232221 2.0 2242323 2.0 2333323 2.0   10.5    2
   5 1122612 1.0 1423522 3.0 3213422 2.0 1111613 1.0 1121615 1.0 1111411 1.0    9.0    1
   6 4454443 4.0 5554664 5.0 5334654 5.0 2353452 3.0 3353551 4.0 4554652 5.0   26.0    5
   8 5643134 5.0 2112143 1.5 4452145 4.0 6525145 5.0 5615232 3.0 3425134 3.0   21.5    3
   9 6566566 6.0 6666456 6.0 6666566 6.0 4666566 6.0 4466466 6.0 6266566 6.0   36.0    6
  10 3215255 3.0 4335335 4.0 2525233 3.0 5444334 4.0 6534144 5.0 5642245 4.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K                      1/   7
  19         2 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków                          2/   7
  17         3 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec                                  3/   7
  15         4 Klimek Maksymilian, Płachta Aniela                 THOMAS DANCE - Kraków                          4/   7
  18         5 Sekuła Kacper, Sitarz Emilia                       AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów                       5/   7
  14         6 Błaszczyszyn Karol, Sielska Jagoda                 GOLDEN DANCE - Przemyśl                        6/   7
  16         7 Kuźniar Igor, Pasterz Emilia                       GASIEK - Rzeszów                               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  12 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2211131 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  14 6752564 6.0 7753575 6.0 7754743 6.0 6656553 5.0 7747554 5.0 6747654 6.0   34.0    6
  15 2434623 2.0 2344744 3.0 3643654 4.0 5765716 6.0 6452636 4.0 7452726 4.0   23.0    4
  16 7363776 7.0 5575427 4.0 6467467 7.0 7477677 7.0 5566467 6.0 4576577 7.0   38.0    7
  17 5225337 3.0 4237656 5.0 4236526 3.0 1122324 2.0 2223323 2.0 2334445 3.0   18.0    3
  18 4547255 5.0 6666363 7.0 5575275 5.0 3543465 4.0 4675775 7.0 5665363 5.0   33.0    5
  19 3676442 4.0 3422232 2.0 2322332 2.0 4334242 3.0 3334241 3.0 3223232 2.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Kuras Karol, Kural Amelia                          THOMAS DANCE - Kraków                          1/   6
  25         2 Fus Filip, Januszewska Kornelia                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   6
  27         3 Pliszka Miłosz, Woźniak Emilia                     JUST DANCE - Stalowa Wola                      3/   6
  28         4 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec                                  4/   6
  24         5 Chruściel Mateusz, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów                                 5/   6
  23         6 Bienia Jakub, Gałuszka Natalia                     GRACJA - Krosno                                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  23 5666456 6.0 4666366 6.0 5656356 5.5 6656566 6.0 6666566 6.0 6666565 6.0   35.5    6
  24 6554645 5.0 6445545 5.0 6465645 5.5 5564645 5.0 5553644 5.0 5533654 5.0   30.5    5
  25 2125112 1.0 1333121 2.0 1243111 1.0 3342252 4.0 1345223 3.0 1322321 2.0   13.0    2
  26 1331321 2.0 2252634 3.0 2522533 3.0 2421311 1.0 4212111 1.0 3111112 1.0   11.0    1
  27 3212234 3.0 3111212 1.0 4131224 2.0 4213124 2.0 2121332 2.0 2245233 3.0   13.0    3
  28 4443563 4.0 5524453 4.0 3314462 4.0 1135433 3.0 3434455 4.0 4454446 4.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl                                 1/  12
  37         2 Kotarba Szymon, Mróz Maria                         AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      2/  12
  40         3 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów                                3/  12
  42         4 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Biłgoraj                           4/  12
  38         5 Ruszel Tymoteusz, Rogoziewicz Nadia                GASIEK - Rzeszów                               5/  12
  39         6 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno                                6/  12
  33         7 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl                        7/  12
  35         8 Kazura Krystian, Pobidyńska Martyna                A-Z - Przemyśl                                 8/  12
  34         9 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów                                 9/  12
  31        10 Garko Kamil, Grucela Maja                          AKSEL - Rzeszów                               10/  12
  41        11 Sycz Bartosz, Lewkowicz Aleksandra                 AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów                      11/  12
  32        12 Gierczak Oliwier, Ogonowska Amanda                 A-Z - Przemyśl                                12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 X        1          0 XX    X  3          0 X   XXX  4 X  XX    3     X X  2 X  X XX  4    17          
  32     X    1          0   X X    2   XXX    3     X    1          0   X      1     XX   2    10          
  33  XX  XX  4 XX X XX  5  XXX  X  4  X   XX  3   X   X  2   X   X  2  X X  X  3  XX XXX  5    28          
  34 X  X XX  4 X  X     2 X  X XX  4 X  X XX  4    X     1 X        1 X        1 X        1    18          
  35  XX X    3 XXX XXX  6 XX  XXX  5  X  X    2   X X    2 X X X    3     XX   2   X      1    24          
  36   XX X   3   X  X   2   XX X   3   XX X   3 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6    34         5
  37 XXX X X  5 XXX   X  4 XX   XX  4 XXX XXX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXX  X  5  XXX  X  4    39         3
  38 X XX X   4 X XXX    4   XXX    3 XXXX  X  5 XXXX X   5  X XXXX  5 XXXXXXX  7  X XXX   4    37         4
  39  X XX    3  XXXX    4 X   X    2 X   X X  3  X  X    2  XX XX   4 XXXXXX   6 XXX X X  5    29         6
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X   XX   3 X   X    2    44         1
  41       X  1    XXXX  4          0          0       X  1  X    X  2   X   X  2   XX XX  4    14          
  42 XX XXXX  6  X  XXX  4 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXXX   5 XX XXX   5 XX XX    4    42         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36 5531422 4.0 3511322 2.0 5511224 2.0 4531424 4.0 1313211 1.0 1413211 1.0 3424212 3.0 3312211 1.0   18.0    1
  37 1214355 3.0 1224546 4.0 2233546 4.0 1124255 2.0 4121664 3.0 4222463 2.5 2111464 1.0 2231436 2.0   21.5    2
  38 3322534 2.0 5352433 3.0 4354453 5.0 5443543 5.0 6254525 5.0 6154525 5.0 5255645 5.0 6163355 5.0   35.0    5
  39 6656263 6.0 6646265 6.0 6666365 6.0 6666362 6.0 5665152 6.0 5535142 4.0 4632121 2.0 5625142 4.0   40.0    6
  40 2143111 1.0 2133111 1.0 3125111 1.0 3215111 1.0 2546346 4.0 3666356 6.0 6566356 6.0 4556623 6.0   26.0    3
  42 4465646 5.0 4465654 5.0 1442632 3.0 2352636 3.0 3432433 2.0 2341634 2.5 1343533 4.0 1444564 3.0   27.5    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Stal Kacper, Put Gabriela                          THOMAS DANCE - Kraków                          1/   7
  50         2 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   7
  52         3 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów                               3/   7
  56         4 Gędłek Dawid, Kołodziej Marta                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      4/   7
  55         5 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                                   5/   7
  51         6 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl                                 6/   7
  54         7 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków                             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 2144344 5.0 1164335 3.0 1143242 2.0 1153224 2.0 1113222 1.0   13.0    2
  51 6566667 6.0 5256676 6.0 4365457 5.0 5364667 6.0 5365677 6.0   29.0    6
  52 4233415 3.0 4335414 4.0 3252713 3.0 3241713 3.0 3251513 3.0   16.0    3
  53 3625222 2.0 2613221 1.0 2711121 1.0 2522131 1.0 2422141 2.0    7.0    1
  54 5777776 7.0 7777567 7.0 7577676 7.0 6777575 7.0 7777466 7.0   35.0    7
  55 7352531 4.0 6541743 5.0 6434534 4.0 7415442 4.0 6546734 5.0   22.0    5
  56 1411153 1.0 3422152 2.0 5626365 6.0 4636356 5.0 4634355 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Szyjka Igor, Żaba Karolina                         SUKCES - Jaworzno                              1/   8
  50         2 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   8
  55         3 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                                   3/   8
  51         4 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl                                 4/   8
  53         5 Stal Kacper, Put Gabriela                          THOMAS DANCE - Kraków                          5/   8
  57         6 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola                      6/   8
  54         7 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków                             7/   8
  52         8 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów                               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  50  X X XX  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
  51 XXXXXX   6  XXXX    4  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    28         3
  52 X   X X  3 X  XXXX  5 X   X X  3    X XX  3 X  X XX  4    18          
  53 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX XXXX  6 X X X X  4 X X XXX  5    27       4-5
  54 X X XX   4  XX XXX  5 XXX X    4  XX X    3  XX X    3    19          
  55 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5 XX X XX  5  X X XX  4    27       4-5
  57  XXX  X  4 X XX     3 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXX X  6    25         6
  58 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 2322623 2.0 2232423 2.0 4253434 3.0 2212434 2.0 2243632 2.0   11.0    2
  51 4243256 3.0 6354264 4.0 3442256 4.0 4456255 5.0 3456256 6.0   22.0    4
  53 5665344 5.0 5666345 6.0 5664363 6.0 5663343 4.0 6664144 4.0   25.0    5
  55 3456432 4.0 4445632 3.0 6326622 2.0 6334521 3.0 5315423 3.0   15.0    3
  57 6534565 6.0 3523556 5.0 2535545 5.0 3545666 6.0 4532565 5.0   27.0    6
  58 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121112 1.0 1121311 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce                                  1/   8
  68         2 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów                                2/   8
  62         3 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                                 3/   8
  61         4 Furtek Dawid, Pasieka Julia                        GRACJA - Krosno                                4/   8
  63         5 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski                          5/   8
  64         6 Kraśnik Kacper, Szołek Nina                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                        6/   8
  67         7 Paterek Kacper, Rachwał Julia                      CREATIVE DANCE - Kobyłka                       7/   8
  66         8 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec                                 8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6   X XX   3 X XXX X  5   XX     2 X X XX   4    40         4
  62 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    54         2
  63 XX X X   4 XXX  XX  5 XX       2 X  X X   3 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X XXXX  5    37       6-7
  64      XX  2    X     1  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX  X  5    39         5
  65 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  66   XXX    3    XX X  3 XX XX X  5     X X  2    X  X  2       X  1 X  XX X  4    X  X  2    22          
  67 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XX XX   4  XX XX   4 XXX  X   4  XX  X   3  XX XX   4 XXX XX   5    37       6-7
  68 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 2251111 1.0 3251321 1.5 1111111 1.0 2141111 1.0 7777475 7.0 6776475 6.0 6777767 7.0 6773467 7.0   31.5    4
  62 3447653 5.0 2347552 4.0 2246453 3.0 4355565 4.0 4226563 5.0 4225323 2.0 5446342 4.0 2227222 1.0   28.0    3
  63 5366567 6.0 5466675 6.0 5665676 6.0 5666677 7.0 6463334 4.0 3363512 3.0 3352423 2.0 7466753 6.0   40.0    5
  64 7575774 7.0 7674767 7.0 6477765 7.0 7474754 5.0 1334651 3.0 5434631 5.0 2265571 5.0 4345671 4.0   43.0    6
  65 6114242 2.0 4123144 3.0 3323222 2.0 3213332 3.0 3111112 1.0 1111164 1.0 1113214 1.0 1114334 2.0   15.0    1
  67 4723436 4.0 6715436 5.0 7734537 5.0 6727446 6.0 5655746 6.0 7657757 7.0 4634655 6.0 5632545 5.0   44.0    7
  68 1632325 3.0 1532213 1.5 4552344 4.0 1532223 2.0 2542227 2.0 2542246 4.0 7521136 3.0 3551116 3.0   22.5    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin                                 1/   6
  95         2 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola                      2/   6
  90         3 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                                3/   6
  93         4 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec                                  4/   6
  94         5 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      5/   6
  91         6 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno                                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 5315436 4.0 5315426 4.0 3214414 3.0 5324423 3.0 2113423 1.0   15.0    3
  91 6662263 6.0 6663355 6.0 6651356 6.0 6563346 6.0 5664345 6.0   30.0    6
  92 1131614 1.0 2221613 1.0 4322623 2.0 3111614 1.0 3221614 2.0    7.0    1
  93 3244541 3.0 4144542 3.0 5145542 4.0 4245551 4.0 6345551 5.0   19.0    4
  94 2556352 5.0 1556261 5.0 2566261 5.0 1656262 5.0 4456162 4.0   24.0    5
  95 4423125 2.0 3432134 2.0 1433135 1.0 2432135 2.0 1532236 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin                                 1/   7
  94         2 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   7
  93         3 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec                                  3/   7
  91         4 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno                                4/   7
  90         5 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                                5/   7
  92         6 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin                                 6/   7
  97         7 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów                                 7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 6555554 5.0 7344564 5.0 6354565 5.0 6466565 6.0 6366545 6.0   27.0    5
  91 4422267 4.0 4623245 4.0 4526154 4.0 4534254 4.0 4723164 3.0   19.0    4
  92 5646735 6.0 5565636 6.0 5643647 6.0 5643646 5.0 5544636 5.0   28.0    6
  93 2264143 3.0 3156153 3.0 1165233 3.0 3155133 3.0 3455253 4.0   16.0    3
  94 3333312 2.0 2431321 2.0 3432321 2.0 1321321 2.0 2232322 2.0   10.0    2
  96 1111421 1.0 1212412 1.0 2211412 1.0 2212412 1.0 1111411 1.0    5.0    1
  97 7777676 7.0 6777777 7.0 7777776 7.0 7777777 7.0 7677777 7.0   35.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Płocharz Michał, Bożek Magdalena                   MYKA - Zamość                                  1/   9
 102         2 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg                             2/   9
 105         3 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec                                 3/   9
 100         4 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      4/   9
 101         5 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice                                5/   9
 104         6 Bosak Kamil, Kolisz Dominika                       GALA - Mielec                                  6/   9
 107         7 Stobiecki Bartosz, Jaśkaniec Anna                  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      7/   9
 112         8 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów                            8/   9
 106         9 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław                                9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 100 X XX XX  5 XXXX X   5 X XX XX  5 XXX XXX  6 XXXX XX  6    27       4-5
 101   XXXXX  5 X XXXXX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6 X  XXXX  5    27       4-5
 102 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 103 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 104 XXXX XX  6  XX   X  3  XX X X  4 XXXX  X  5 XXX X    4    22         6
 105 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32         3
 106 X    X   2      X   1 X    X   2          0          0     5          
 107  X  X    2 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X  XXX   4   XXX    3    20          
 112  X  X    2  X  X    2  X       1          0 XX   XX  4     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 3624434 3.0 2616333 2.0 3655536 5.5 1635436 4.0 1545345 5.0   19.5    4
 101 5561523 5.0 3562524 4.0 6562324 4.0 6551521 5.0 4661532 4.0   22.0    5
 102 2433242 2.0 4354141 3.0 1313141 1.0 3263154 2.0 3334123 2.0   10.0    2
 103 1112111 1.0 1123212 1.0 2121212 2.0 2112213 1.0 2113211 1.0    6.0    1
 104 6256666 6.0 6245656 6.0 5246655 5.5 5346645 6.0 5256666 6.0   29.5    6
 105 4345355 4.0 5431465 5.0 4434463 3.0 4424362 3.0 6422454 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      1/   9
 111         2 Łygas Jakub, Drabik Gabriela                       SAMBA - Tarnobrzeg                             2/   9
 102         3 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg                             3/   9
 110         4 Niedźwiedź Jakub, Martowicz Maja                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/   9
 108         5 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 ArtDance - Kraków                              5/   9
 101         6 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice                                6/   9
 100         7 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      7/   9
 103       8-9 Płocharz Michał, Bożek Magdalena                   MYKA - Zamość                                8-9/   9
 112       8-9 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów                          8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 100 X    XX  3 XXX  XX  5 X X  XX  4  XXX XX  5  XX  XX  4    21       6-7
 101  XXXXX   5   XXXX   4   XXXX   4 X XXXXX  6   XXXXX  5    24         5
 102 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X XXX   4 XX XXXX  6    29         2
 103   X X    2  XX XX   4  XX X    3 XXX X    4 X X X    3    16          
 108  XXXX X  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXX X    4    26         3
 109 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         1
 110 XXXX XX  6 X XX  X  4 X XX  X  4 X X   X  3   XX XX  4    21       6-7
 111 X    XX  3 XX X XX  5  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    25         4
 112 XX XXX   5 X   XX   3 XX   X   3 XX       2 XX X     3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 1647763 6.0 5547773 5.0 6446773 6.5 7547773 7.0 4457756 7.0   31.5    7
 101 7752627 7.0 7764625 7.0 5754536 5.0 2756515 5.0 3644525 5.0   29.0    6
 102 4363375 5.0 2352354 3.0 2362344 3.0 5364324 3.0 2161314 2.0   16.0    3
 108 5411446 3.0 4425447 4.0 7517665 6.5 3621656 6.0 5536647 6.0   25.5    5
 109 2224251 1.0 1111231 1.0 1133121 1.0 1213242 1.0 1212271 1.0    5.0    1
 110 3536534 4.0 3636566 6.0 3625457 4.0 4435467 4.0 7725433 4.0   22.0    4
 111 6175112 2.0 6273112 2.0 4271212 2.0 6172131 2.0 6373162 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Laskowski Michał, Wadowska Magdalena               LIDER - Lublin                                 1/   6
 109         2 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   6
 115         3 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola                      3/   6
 117         4 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/   6
 118         5 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl                        5/   6
 116         6 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław                                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 2531121 2.0 2521142 2.0 3531114 2.0 3322222 2.0 3424224 4.0   12.0    2
 115 3324334 3.0 3335323 3.0 1415435 4.0 2435434 4.0 2336433 2.0   16.0    3
 116 6666666 6.0 6666656 6.0 6666656 6.0 6666666 6.0 4665666 6.0   30.0    6
 117 4242442 4.0 4243431 4.0 4242341 3.0 5243343 3.0 5242341 3.0   17.0    4
 118 5455555 5.0 5454565 5.0 5353562 5.0 4554555 5.0 6553555 5.0   25.0    5
 122 1113213 1.0 1112214 1.0 2124223 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Laskowski Michał, Wadowska Magdalena               LIDER - Lublin                                 1/   7
 115         2 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola                      2/   7
 120         3 Matuszek Grzegorz, Wysocka Aleksandra              AKSEL - Rzeszów                                3/   7
 121         4 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom                          4/   7
 105         5 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec                                 5/   7
 119         6 Juszczyk Kajetan, Chwajta Gabriela                 GASIEK - Rzeszów                               6/   7
 116         7 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław                                7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 3455754 5.0 3465664 6.0 3455654 5.0 2457332 3.0 2555653 6.0   25.0    5
 115 4216216 2.0 4226317 3.0 5211216 1.0 5214216 2.0 6223216 2.0   10.0    2
 116 7774677 7.0 6774756 7.0 7776777 7.0 7775777 7.0 5777777 7.0   35.0    7
 119 5567361 6.0 5647471 5.0 1647562 6.0 3646463 5.0 4646364 5.0   27.0    6
 120 6341523 4.0 7313525 4.0 6323325 3.0 6332525 4.0 7332422 3.0   18.0    3
 121 2633432 3.0 2552232 2.0 4564431 4.0 4563651 6.0 3464531 4.0   19.0    4
 122 1122145 1.0 1131143 1.0 2132143 2.0 1121144 1.0 1111145 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Byjoś Mateusz, Mierzwa Martyna                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      1/   9
 134         1 Jezo Michał, Jagiełło Aleksandra                   GRACJA - Krosno                                1/   9
 136         1 Pochwat Jan, Biskupska Julia                       AKSEL - Rzeszów                                1/   9
 137         1 Wiercioch Jakub, Buż Zuzanna                       AKSEL - Rzeszów                                1/   9
 138         1 Wilk Wiktor, Midura Amelia                         GRACJA - Krosno                                1/   9

 130         2 Bajcer Mikołaj, Jachyra Marlena                    SAMBA - Tarnobrzeg                             2/   9
 131         2 Brzozowska Maja, Misiak Wiktoria Maria             DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   9
 133         2 Dzerowicz Filip, Zielińska Jagoda                  GRACJA - Krosno                                2/   9
 135         2 Kowalski Kuba, Wilk Aleksandra                     GALA - Mielec                                  2/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb. JV 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb. JV 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Folta Karol, Sosin Kamila                          KLASA - Tarnów                                 1/  11
 142         1 Kozioł Wiktor, Kozioł Irmina                       ELIDA - Mielec                                 1/  11
 144         1 Myjak Adam, Mieszkowicz Anna                       GALA - Mielec                                  1/  11
 146         1 Suda Przemysław, Ptak Julia                        KLASA - Tarnów                                 1/  11
 147         1 Szulich Jakub, Barszcz Amelia                      SAMBA - Tarnobrzeg                             1/  11
 151         1 Łysak Paweł, Włoch Alicja                          KICK - Kielce                                  1/  11

 141         2 Kapała Michał, Mach Julia                          GASIEK - Rzeszów                               2/  11
 143         2 Maziarz Dawid, Czech Zofia                         PODKARPACIE - Jasło                            2/  11
 145         2 Olech Emilia, Kaplita Lilianna                     AKSEL - Rzeszów                                2/  11
 148         2 Wiercioch Wojciech, Rak Wiktoria                   AKSEL - Rzeszów                                2/  11
 149         2 Wojtaszek Kacper, Pyżalska Marta                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161         1 Latawiec Maciej, Sidor Julia                       GALA - Mielec                                  1/  12
 163         1 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola                      1/  12
 166         1 Trzpis Maciej, Majewska Katarzyna                  GALA - Mielec                                  1/  12

 156         2 Bukowski Michał, Zakrzewska Aleksandra             GRACJA - Krosno                                2/  12
 164         2 Sierak Michał, Zachara Aleksandra                  LATIN DANCE Dąbrowa Tarno                      2/  12
 167         2 Książek Damian, Schab Marta                        EMOTION - Góra Kalwaria                        2/  12

 155         3 Bugno Adam, Lisowiec Julia                         PODKARPACIE - Jasło                            3/  12
 157         3 Frączek Iwo, Łyszczarz Anna                        GASIEK - Rzeszów                               3/  12
 158         3 Krasoń Karol, Wiater Izabela                       ZŁOTA PARA - Dębica                            3/  12
 159         3 Krzanowski Bartosz, Górka Zofia                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      3/  12
 162         3 Ochab Gracjan Piotr, Piątkowska Zofia              DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      3/  12
 165         3 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      3/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 171         1 Góźdź Dawid, Wiącek Maria                          KICK - Kielce                                  1/   8
 172         1 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów                                 1/   8

 175         2 Nowak Filip, Para Klaudia                          DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   8
 176         2 Partyka Piotr, Mardosiewicz Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl                        2/   8

 170         3 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów                                3/   8
 173         3 Kukulski Maciej, Jajkiewicz Kamila                 ELIDA - Mielec                                 3/   8
 174         3 Lech Krystian, Szwagiel Oliwia                     AKSEL - Rzeszów                                3/   8
 177         3 Pańko Gabriel, Dudek Dorota                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Kumor Bartłomiej, Pniak Katarzyna                  K-STUDIO Krosno                                1/  10
  71         2 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin                        2/  10
  80         3 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno                                 3/  10
  72         4 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      4/  10
  79         5 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów                                5/  10
  74         6 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów                                6/  10
  76         7 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl                                 7/  10
  75         8 Wijas Jakub, Nowak Zuzanna                         KICK - Kielce                                  8/  10
  73         9 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno                                9/  10
  85        10 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                       10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  71  XXX XX  5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7  XXXX    4  XXX XX  5    26         3
  72 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    31         1
  73   X X    2   X X    2 X X X    3 X X X    3  XX X    3    13          
  74 XX X X   4  X X X   3 XXXX X   5 XX X XX  5 XXXX XX  6    23         5
  75 XX XX X  5  X XXX   4      X   1  XX XX   4     X    1    15          
  76 XX XXXX  6 X   X X  3    XXXX  4    XX    2 X  XX X  4    19          
  79 XXX   X  4 XXXX X   5 XXXX  X  5 XX    X  3 XX X X   4    21         6
  80 X X XX   4 X XXXXX  6  XX X X  4 XXX XXX  6   X XXX  4    24         4
  84  XX XXX  5 XXX X X  5 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXX XXX  6    28         2
  85    X     1  X X  X  3          0    X XX  3 XX X     3    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 5321214 2.0 4433565 5.0 4323615 3.0 6333543 2.0 6333645 5.0   17.0    2
  72 2633163 3.0 3624142 4.0 3644153 4.0 3614154 3.0 4545164 4.0   18.0    4
  74 6446546 6.0 6355653 6.0 6565432 6.0 2556412 5.0 2452223 2.0   25.0    6
  79 3265425 4.0 2261416 1.0 5251546 5.0 4161626 4.0 5264556 6.0   20.0    5
  80 4552652 5.0 5542221 2.0 2432264 2.0 5442265 6.0 3611332 3.0   18.0    3
  84 1114331 1.0 1116334 3.0 1116321 1.0 1225331 1.0 1126411 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Krempa Paweł, Litwin Klaudia                       GALA - Mielec                                  1/   9
  74         2 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów                                2/   9
  76         3 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl                                 3/   9
  71         4 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin                        4/   9
  85         5 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                        5/   9
  73         6 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno                                6/   9
  72         7 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      7/   9
  82         8 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl                        8/   9
  75         9 Wijas Jakub, Nowak Zuzanna                         KICK - Kielce                                  9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  71 X XXXX   5  XX XX   4 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    28         4
  72 XXX X X  5 XXX XXX  6   X   X  2 X     X  2 X    XX  3    18       6-7
  73   X XX   3 X X X    3 X XXXXX  6   X XX   3   X XX   3    18       6-7
  74  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  75 X  X X   3    X     1 X        1 X X  X   3    X     1     9          
  76 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5    25         5
  81 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  82  X    X  2  X XXXX  5  X  XX   3  X XX    3  X  X    2    15          
  85 XX XXXX  6 X  X XX  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    29         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 6225546 4.5 6224454 4.0 7125554 6.0 6115455 4.0 4223255 3.0   21.5    4
  72 3676764 6.0 2566763 6.0 2576776 7.0 3574773 6.0 3567764 6.0   31.0    7
  73 7747377 7.0 7745277 7.0 3747225 3.0 4757366 7.0 6746327 5.0   29.0    6
  74 4132211 2.0 3111311 1.0 6232311 2.0 7232211 1.0 5132412 2.0    8.0    2
  76 5563623 4.5 4453622 3.0 4463662 4.0 2643624 3.0 2475631 4.0   18.5    3
  81 1311155 1.0 1332136 2.0 1311147 1.0 1421147 2.0 1311143 1.0    7.0    1
  85 2454432 3.0 5677545 5.0 5654433 5.0 5366532 5.0 7654576 7.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 Nowak Marcel, Markiewicz Paulina                   PASJA - Lublin                                 1/   6
 180         2 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   6
 181         3 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory                                    3/   6
 182         4 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      4/   6
 184         5 Misiak Mateusz, Lampart Sandra                     GALA - Mielec                                  5/   6
 183         6 Tadla Paweł, Jurewicz Monika                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 2515321 2.0 2514421 2.0 4226311 2.0 2213421 2.0 3113311 1.0    9.0    2
 181 1431135 3.0 1441135 3.0 2632166 3.0 4522242 3.0 2422242 2.0   14.0    3
 182 5643253 4.0 5632254 4.0 3543443 4.0 3445363 4.0 5334435 4.0   20.0    4
 183 4354646 5.0 3365666 6.0 5355655 6.0 5354635 5.0 4655666 6.0   28.0    6
 184 6266564 6.0 6256543 5.0 6464532 5.0 6666556 6.0 6566524 5.0   27.0    5
 185 3122412 1.0 4123312 1.0 1111224 1.0 1131114 1.0 1241153 3.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
C       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
G       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 186         1 Cygan Jakub, Stolarska Kinga                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      1/  10
 192         2 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.                       2/  10
 188         3 Mazur Jakub, Janiga Aleksandra                     GASIEK - Rzeszów                               3/  10
 190         4 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/  10
 182         5 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      5/  10
 180         6 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      6/  10
 187         7 Gazda Janusz, Knyś Anna                            LIDER - Lublin                                 7/  10
 191         8 Rokosz Adrian, Kot Natasza                         AKSEL - Rzeszów                                8/  10
 183         9 Tadla Paweł, Jurewicz Monika                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      9/  10
 181        10 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory                                   10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 180 X   XXX  4      XX  2   X XXX  4 XXX XXX  6   X  XX  3    19         6
 181          0     X    1          0      X   1  X  X    2     4          
 182 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X XXX X  5    31       3-4
 183          0  X       1 X        1  X       1 XX   X   3     6          
 186 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    34       1-2
 187 XXXXX    5 X        1 XXX X X  5 X   X    2 XX  X    3    16          
 188 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 190  XXX XX  5 XXXXXXX  7  XXX X   4   XX XX  4 X XX XX  5    25         5
 191      X   1   XX  X  3  X X X   3    X     1    X  X  2    10          
 192 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    31       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 5666545 6.0 4666645 6.0 3466646 6.0 6466543 6.0 6566646 6.0   30.0    6
 182 4551464 4.0 6553563 5.0 5652554 4.5 4543664 4.0 5652565 5.0   22.5    5
 186 2223211 1.0 1132211 1.0 2313212 2.0 1332212 2.0 2123111 1.0    7.0    1
 188 1314353 3.0 2315356 3.0 1124363 3.0 2215355 3.0 1315353 3.0   15.0    3
 190 6445626 5.0 5424434 4.0 6545435 4.5 5654436 5.0 3434434 4.0   22.5    4
 192 3132132 2.0 3241122 2.0 4231121 1.0 3121121 1.0 4241222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14