OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"II OTTT FAST STEP MOTION 2017": 2017-12-03, WARSZAWA-WESOŁA FAST-STEP Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki








Dokumentacja zbiorcza












 
 
II OTTT "FAST-STEP" MOTION 2017
 
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
II OTTT "FAST-STEP" MOTION 2017
 
Warszawa, 03.12.2017
Organizator: KT "Fast-Step" Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewnione
Obsługa medyczna: Zapewnione
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 9, H., Komb do 9H 4T
10-11, H., Kombinacja 4T H
10-11, G, Kombinacja 6T G
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, H., Kombinacja 4T H
12-13, G, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
12-13, E+F, Kombinacja 8T
12-13, D, Latin
12-13, D, Standard
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   11
   2 BALLROOM - Lublin            1
   3 BLUE CLASSIC - Warszawa     14
   4 BRASIL - WARSZAWA           10
   5 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    9
   6 CENTRUM TAŃCA - Radom        6
   7 CORTE TOP DANCE - Warszaw    1
   8 CREATIVE DANCE - Kobyłka     5
   9 DREAM DANCE - WARSZAWA       3
  10 DUET - Warszawa              1
  11 ELIDA - Mielec               2
  12 ELITE DANCE - MŁAWA          2
  13 ELITE DANCE - Warszawa       1
  14 EMOTION - Góra Kalwaria     11
  15 ESKADRA - Pabianice          4
  16 ETIUDA - Radomsko            1
  17 FAST-STEP Warszawa          17
  18 GCK - Grajewo                3
  19 IMPET TEAM WARSZAWA         10
  20 JEDYNKA - Łódź               7
  21 KADRYL - Białystok           5
  22 KORDASZEWSCY - Garwolin      9
  23 LIDER - Lublin               2
  24 MAKO - Sulejówek             6
  25 PASJA - Lublin               1
  26 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    3
  27 PROGRESS - Warszawa          1
  28 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  29 RS - WARSZAWA                3
  30 SHOW TIME - Płock            2
  31 STARDANCE - Gdynia           1
  32 START - Płońsk               6
  33 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    1
  34 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       1
  35 ZAMEK - Biała Podlaska       3
  36 ZAMEK - Szydłowiec           2
--------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H., Styl: Komb do 9H 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
D       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H., Styl: Komb do 9H 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Buczyński Kamil, Kozłowska Hanna                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/  15
   4         1 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/  15
   5         1 Jakubiak Franciszek, Szczepańska Oliwia            START - Płońsk            mazowiecki           1/  15
   7         1 Manjak Kuba, Włodarczyk Nina                       BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/  15
  11         1 Pogorzelski Krzysztof, Drzażdżyńska Oliwia         MAKO - Sulejówek          mazowiecki           1/  15
  12         1 Rozmysł Maciej, Burkacka Antonina                  POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/  15
  14         1 Szczurowski Michał, Regulska Martyna               EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/  15
  15         1 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           1/  15
   2         2 Czajka Dominik, Florczyk Alicja                    MAKO - Sulejówek          mazowiecki           2/  15
   3         2 Dzieliński Igor, Sękowska Martyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/  15
   6         2 Kossakowski Oskar, Woźniak Daria                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  15
   8         2 Napiórkowski Jakub, Osuch Julia                    MAKO - Sulejówek          mazowiecki           2/  15
   9         2 Pawelec Miłosz, Jarmułowicz Julia                  CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/  15
  10         2 Piszczek Kacper, Rzewuska Zofia                    MAKO - Sulejówek          mazowiecki           2/  15
  13         2 Sołtysiak Jakub, Czajkowska Karolina               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
B       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
C       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Denarski Korneliusz, Pulchny Karolina              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/  13
  20         1 Dymowski Kamil, Zaborowska Julia                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki           1/  13
  21         1 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/  13
  22         1 Krasowski Jakub Jan, Klepacka Zuzanna              KADRYL - Białystok        podlaski             1/  13
  23         1 Madejski Jakub, Biernacka Julianna                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/  13
  29         1 Wrzesiński Oliwier, Dąbrowska Maja                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/  13
  31         1 Zieliński Marcin, Dylewska Urszula                 GCK - Grajewo             podlaski             1/  13
  19         2 Dobrowolski Mateusz, Perzanowska Aleksandra        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  13
  24         2 Mularczyk Filip, Rogozińska Anna                   EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/  13
  25         2 Peński Damian, Sabak Joanna                        RS - WARSZAWA             mazowiecki           2/  13
  26         2 Rozwadowski Aleksander, Szynkiewicz Wioletta       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  13
  28         2 Wolski Bartosz, Ciszewska Natalia                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  13
  30         2 Zając Mieszko, Brzezińska Julia                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
B       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
C       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/  14
  36         1 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           1/  14
  47         1 Zawistowski Filip, Tarasewicz Natalia              KADRYL - Białystok        podlaski             1/  14
  37         2 Jarmużewski Kacper, Zielińska Marcelina            ELITE DANCE - MŁAWA       mazowiecki           2/  14
  46         2 Wilford James, Pieńkowska Dorota                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  14
  44         2 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/  14
  34         2 Bochnak Stanisław, Kurda Wiktoria                  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         2/  14
  35         3 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/  14
  39         3 Końsko Franciszek, Olesiejuk Hanna                 IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           3/  14
  40         3 Książek Damian, Schab Marta                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/  14
  42         3 Sikorski Adam, Kozłowska Katarzyna                 KADRYL - Białystok        podlaski             3/  14
  45         3 Wardak Sebastian, Gac Maria                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/  14
  38         3 Karczmarczyk Piotr, Maszkiewicz Zuzanna            KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/  14
  41         3 Mroczek Kacper, Gąska Kinga                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Hass Bartosz, Bilińska Nikola                      START - Płońsk            mazowiecki           1/  13
  51         2 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/  13
  55         3 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           3/  13
  57         4 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           4/  13
  62         5 Żydaczewski Julian, Wierciszewska Kornelia         POLINA'S DIAMONDS - WARSZ                      5/  13
  60         6 Szor Hubert, Rozbicka Zuzanna                      DREAM DANCE - WARSZAWA    mazowiecki           6/  13
  56         7 Kłos Wojciech, Kotowicz Martyna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           7/  13
  61         8 Świątkiewicz Paweł, Nasiłowska Anna                IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           8/  13
  52      9-10 Grabiński Marcin, Janczuk Julia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki        9-10/  13
  54      9-10 Jasiński Jakub, Lewtak Kamila                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski          9-10/  13
  59        11 Sidorowicz Jakub, Bartyś Magdalena                 KADRYL - Białystok        podlaski            11/  13
  50     12-13 Barczyński Wiktor, Szumiło Hanna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski         12-13/  13
  58     12-13 Małecki Filip, Grabowska Barbara                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki       12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  50        0  X     1     X  1        0        0 X      1     3          
  51 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5   XXX  3 XX X   3  XXXX  4    25         2
  52  X     1   X    1        0 XXX    3  XX    2  XX X  3    10          
  53 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    29         1
  54 X      1        0  X     1  XX X  3  XX    2 X  XX  3    10          
  55 X XX   3 XXXX   4 X XXX  4 X  X   2 XXXXX  5    XX  2    20       3-4
  56  XX    2 X      1 XXX    3 XX     2 XX     2  XXX   3    13          
  57 X XXX  4 X X X  3 X X X  3 X  XX  3 X X X  3 X XXX  4    20       3-4
  58  X     1  X     1  X     1        0        0        0     3          
  59        0        0  X     1  X  X  2        0 X      1     4          
  60  X XX  3 X  XX  3 X  X   2  XX    2    XX  2 XXX    3    15         6
  61   X X  2  X XX  3    XX  2    X   1    XX  2    X   1    11          
  62 X  XX  3   XXX  3   XX   2 X XXX  4 X XXX  4  X     1    17         5
--------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 34222 2.0 53523 3.0 42223 2.0 65343 5.0 42323 2.5 43333 3.0   17.5    2
  53 11111 1.0 12111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    6.0    1
  55 22335 3.0 45332 2.0 23332 3.0 22224 2.0 26534 4.0 55424 4.0   18.0    3
  57 56464 5.0 36264 4.0 56664 6.0 34462 3.0 33242 2.5 26242 2.0   22.5    4
  60 45656 6.0 21655 6.0 34545 4.0 56656 6.0 54666 6.0 34656 5.5   33.5    6
  62 63543 4.0 64446 5.0 65456 5.0 43535 4.0 65455 5.0 62565 5.5   28.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
D       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Baczyński Jan, Wrzesińska Karolina                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/  10
  67         1 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/  10
  70         1 Pawelec Dawid, Zdyb Patrycja                       CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/  10
  72         1 Szczepankowski Karol, Karwowska Zuzanna            GCK - Grajewo             podlaski             1/  10
  73         1 Więckowski Mikołaj, Sabak Ewa                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           1/  10
  74         1 Łyżwa Aleksander, Stadnik Wiktoria                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/  10
  65         2 Jakubowski Damian, Rosłonkiewicz Klaudia           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/  10
  68         2 Mielecki Andrzej, Kawczyńska-Banaszek Laura        RS - WARSZAWA             mazowiecki           2/  10
  69         2 Olkowicz Kuba, Skwarek Maria                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/  10
  71         2 Samełko Jakub, Rydzewska Małgorzata                GCK - Grajewo             podlaski             2/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
D       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Grabski Jakub, Kleczkowska Izabela                 CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           1/   4
  79         2 Toporek Norbert, Drabik Kamila                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   4
  80         3 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   4
  77         3 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           3/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
B       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
C       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Smith Oliver, Marchewka Izabela                    CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           1/   5
 103         2 Paterek Kacper, Rachwał Julia                      CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           2/   5
 100         3 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      ZAMEK - Szydłowiec        mazowiecki           3/   5
 102         4 Olewiński Dominik, Pałyska Dominika Agnies         EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   5
 101         5 Motyka Maciej, Pastuszka Wiktoria                  ZAMEK - Szydłowiec        mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 100 44442 4.0 54543 5.0 33354 3.0 35453 5.0 24342 2.0 33224 3.0 34223 3.0 54432 3.0   28.0    3
 101 33253 3.0 45252 4.0 54243 5.0 54242 3.0 55253 5.0 55343 5.0 55354 5.0 45353 4.5   34.5    5
 102 55511 5.0 33424 3.0 42425 4.0 42525 4.0 43525 4.0 44435 4.0 43435 4.0 33545 4.5   32.5    4
 103 22325 2.0 22315 2.0 25532 2.0 13334 2.0 32434 3.0 12552 2.0 22542 2.0 12214 2.0   17.0    2
 104 11134 1.0 11131 1.0 11111 1.0 21111 1.0 11111 1.0 21111 1.0 11111 1.0 21121 1.0    8.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
D       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/  10
  92         2 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin                              2/  10
  84         3 Kotarba Szymon, Mróz Maria                         AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/  10
  91         4 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/  10
  85         5 Nowak Szymon, Zawistowska Natalia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/  10
  86         6 Pawluczuk Bartosz, Chaniewicz Weronika             ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/  10
  87         7 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/  10
  83         8 Gaworek Szymon, Białołęcka Katarzyna               START - Płońsk            mazowiecki           8/  10
  88         9 Witczak Paweł, Pikuła Patrycja                     MAKO - Sulejówek          mazowiecki           9/  10
  89        10 Wośkowski Mikołaj, Barcicka Natalia                MAKO - Sulejówek          mazowiecki          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  83  X X   2        0 XX XX  4     X  1 X      1 XXX    3 X      1        0    12          
  84 X XX   3 XXXX   4 XX     2 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    33       2-3
  85 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5  XXXX  4 X X X  3   XXX  3 X X X  3    32         4
  86 XX XX  4     X  1  XXXX  4  XXXX  4  X  X  2  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5    28         6
  87 X X X  3 XXXX   4   X    1 XXXX   4 XXXXX  5   XX   2  XXX   3  XXXX  4    26          
  88        0     X  1 XXX X  4        0        0   X    1        0        0     6          
  89        0        0    X   1        0 X      1  X  X  2 X      1        0     5          
  90 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5  XX X  3 XXXX   4    36         1
  91  XXXX  4 XXXXX  5 X  X   2 X   X  2 X XXX  4 X  XX  3 XXXXX  5 XX XX  4    29         5
  92 XXX X  4 XXXXX  5   XXX  3 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4 XX XX  4 XXXXX  5    33       2-3
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  84 34134 3.0 55145 4.0 25535 5.0 35545 4.0 34321 2.0 16421 1.0 42321 2.0 66521 6.0   27.0    3
  85 41241 2.0 33231 3.0 41244 3.0 41332 3.0 55244 5.0 55266 6.0 56453 5.0 54464 5.0   32.0    5
  86 55366 6.0 64466 6.0 53453 4.0 53456 5.0 42163 3.5 62133 3.0 31144 3.0 22143 2.0   32.5    6
  90 63525 4.0 22513 2.0 12111 1.0 12111 1.0 21436 3.5 31554 5.0 63535 4.0 11235 1.0   21.5    1
  91 26653 5.0 46652 5.0 66666 6.0 66664 6.0 16612 1.0 24612 2.0 14612 1.0 45612 4.0   30.0    4
  92 12412 1.0 11324 1.0 34322 2.0 24223 2.0 63555 6.0 43345 4.0 25266 6.0 33356 3.0   25.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   6
  94         2 Gałązka Aleks, Kondrakiewicz Amelia                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   6
  96         3 Okazaki Neoto, Rzeczkowska Martyna                 BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   6
  98         4 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             4/   6
  95         5 Kaniewski Grzegorz, Kusina Natalia                 DREAM DANCE - WARSZAWA    mazowiecki           5/   6
  97         6 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  94 1222221 2.0 1122232 2.0 1222121 2.0 1222121 2.0 1222221 2.0   10.0    2
  95 4556654 5.0 4536464 4.0 4535563 5.0 3643535 4.0 3654663 5.5   23.5    5
  96 3634362 3.0 3645353 3.0 3666454 6.0 4534443 3.0 4536454 4.0   19.0    3
  97 5443435 4.0 5364525 5.0 6453346 4.0 6466366 6.0 6365346 5.5   24.5    6
  98 6365546 6.0 6453646 6.0 5344635 3.0 5355654 5.0 5443535 3.0   23.0    4
  99 2111113 1.0 2211111 1.0 2111212 1.0 2111212 1.0 2111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Okazaki Neoto, Rzeczkowska Martyna                 BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   6
  99         2 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   6
  97         3 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   6
  94         4 Gałązka Aleks, Kondrakiewicz Amelia                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   6
  98         5 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             5/   6
  95         6 Kaniewski Grzegorz, Kusina Natalia                 DREAM DANCE - WARSZAWA    mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  94 2423321 2.0 2344421 3.0 4534431 4.0 5434452 4.0 4434421 4.0   17.0    4
  95 5555655 6.0 6635166 6.0 6656666 6.0 6656565 6.0 6656665 6.0   30.0    6
  96 1111163 1.0 1161312 1.0 1121123 1.0 1312331 1.0 1123212 1.0    5.0    1
  97 3664444 5.0 3422654 4.0 2362255 2.0 2561144 3.0 2561143 3.0   17.0    3
  98 6346232 4.0 5556543 5.0 5415512 5.0 4245626 5.0 3345556 5.0   24.0    5
  99 4232516 3.0 4213235 2.0 3243344 3.0 3123213 2.0 5212334 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   5
 108         2 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   5
 109         3 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/   5
 111         4 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   5
 107         5 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 4555335 5.0 5555443 5.0 4452344 4.0 4553453 5.0 5554353 5.0   24.0    5
 108 1111112 1.0 1142112 1.0 1223123 2.0 2142342 2.0 1142225 2.0    8.0    2
 109 5424254 4.0 3333324 3.0 2335232 3.0 3234114 3.0 3223142 3.0   16.0    3
 110 2342541 3.0 2211251 2.0 3111511 1.0 1321531 1.0 2311511 1.0    8.0    1
 111 3233423 2.0 4424535 4.0 5544455 5.0 5415225 4.0 4435434 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   5
 108         2 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   5
 109         3 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/   5
 111         4 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   5
 107         5 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 5543354 5.0 5543443 4.0 4543444 4.0 4424444 4.0 4552343 4.0   21.0    5
 108 3121211 1.0 3131311 1.0 3312322 2.0 3242322 2.0 2143422 2.0    8.0    2
 109 1315532 3.0 2215554 5.0 2224535 3.0 1313533 3.0 1235554 5.0   19.0    3
 110 2232123 2.0 1322122 2.0 1131111 1.0 2131111 1.0 3421211 1.0    7.0    1
 111 4454445 4.0 4454235 3.0 5455253 5.0 5555255 5.0 5314135 3.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
B       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
C       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Okoń Filip, Nowak Zuzanna                          IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           1/   4
 112         2 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   4
 114         3 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   4
 113         4 Pałac Jakub, Gizińska Julia                        START - Płońsk            mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 112 21211 1.0 22321 2.0 22432 2.0 22211 1.0    6.0    2
 113 14444 4.0 34442 4.0 34243 3.5 14443 4.0   15.5    4
 114 43333 3.0 43234 3.0 43324 3.5 43324 3.0   12.5    3
 115 32122 2.0 11113 1.0 11111 1.0 31132 2.0    6.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   5
 116         2 Dmowski Hubert, Zawadka Julia                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           2/   5
 112         3 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   5
 117         4 Stobiecki Bartosz, Jaśkaniec Anna                  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   5
 113         5 Pałac Jakub, Gizińska Julia                        START - Płońsk            mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 112 32351 3.0 31341 3.0 33332 3.0 14252 2.0   11.0    3
 113 23525 4.0 23555 5.0 22455 5.0 23545 5.0   19.0    5
 114 51212 1.0 52222 2.0 54221 2.0 41311 1.0    6.0    1
 116 15133 2.0 15113 1.0 15113 1.0 35124 3.0    7.0    2
 117 44444 5.0 44434 4.0 41544 4.0 52433 4.0   17.0    4
--------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   8
 121         2 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   8
 122         3 Kazimierczuk Karol, Walkiewicz Izabela             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   8
 124         4 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           4/   8
 127         5 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec                                 5/   8
 123         6 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   8
 116         7 Dmowski Hubert, Zawadka Julia                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           7/   8
 117         8 Stobiecki Bartosz, Jaśkaniec Anna                  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 116 X  X     2 X XXXXX  6 XXXXXX   6    XX    2 X  XXXX  5    21          
 117  X    X  2  X  XXX  4  XX XX   4   X  X   2   X X    2    14          
 120 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X    XX  3 XX XX X  5 XXX XXX  6    27         6
 121 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXX XX  6    30       2-3
 122 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32         1
 123 X XXXXX  6 XXXX XX  6    XX X  3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    28       4-5
 124 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX X  X  4    28       4-5
 127  XX XXX  5   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30       2-3
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 2334245 2.0 2625214 1.0 2314154 2.0 2533524 5.0 2261214 1.0   11.0    1
 121 1212324 1.0 1133352 2.0 1145442 3.0 1145352 3.0 1124362 2.0   11.0    2
 122 4461162 3.0 3362165 3.0 3253233 1.0 6362163 4.0 3553145 5.0   16.0    3
 123 6625413 4.0 5554423 6.0 6421566 6.0 5454446 6.0 6635456 6.0   28.0    6
 124 5153651 5.0 6241641 4.0 5662621 5.0 4611611 1.0 4342631 3.0   18.0    4
 127 3546536 6.0 4416536 5.0 4536315 4.0 3226235 2.0 5416523 4.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           1/   7
 122         2 Kazimierczuk Karol, Walkiewicz Izabela             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   7
 121         3 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   7
 125         4 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   7
 126         5 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           5/   7
 120         6 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   7
 123         7 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 5135611 2.0 5355625 6.0 5157712 5.0 5267532 5.0 7337735 6.0   24.0    6
 121 4246162 4.0 3447551 5.0 1466541 2.0 1475441 3.0 3446341 4.0   18.0    3
 122 1422356 3.0 2613467 4.0 4713376 3.0 2533267 2.0 1213657 2.0   14.0    2
 123 7557775 7.0 6536776 7.0 7232657 7.0 7341676 7.0 6165576 7.0   35.0    7
 124 2311243 1.0 1271332 2.0 3341133 1.0 4614353 4.0 4551122 1.0    9.0    1
 125 6663527 6.0 4162114 1.0 6574225 6.0 6126114 1.0 5772263 5.0   19.0    4
 126 3774434 5.0 7724243 3.0 2625464 4.0 3752725 6.0 2624414 3.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/   8
 131         2 Laskowski Michał, Wadowska Magdalena               LIDER - Lublin            lubelski             2/   8
 125         3 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   8
 126         4 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           4/   8
 130         5 Krawczyk Paweł, Lorkowska Kinga                    BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           5/   8
 134         6 Wolf Gabriel, Redlicka Edyta                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   8
 133         7 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           7/   8
 132         8 Bendinger Krystian, Rakowiecka Adrianna            JEDYNKA - Łódź            łódzki               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 125  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5  XXXXXX  6    30         1
 126 XXXXXXX  7 XXX      3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X X X  4    28       4-5
 129 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28       4-5
 130 XXXXXXX  7  XX X X  4  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    29       2-3
 131 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXX XXX  6 XXXXXX   6    29       2-3
 132 X X  X   3 XXXX X   5 X X  X   3 X X      2 XXXX XX  6    19          
 133  XX   X  3  XXXXXX  6  X   XX  3  XXX XX  5  XX   X  3    20          
 134 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X  XX X  4 X  XXX   4    27         6
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 4415535 5.0 3314515 3.0 4213414 3.0 4113513 2.0 3124643 3.0   16.0    3
 126 3254661 4.0 5125661 5.0 3432342 2.0 3644441 3.0 4446561 5.0   19.0    4
 129 2541112 1.0 2652122 1.0 1321121 1.0 1331122 1.0 2332152 2.0    6.0    1
 130 6366343 6.0 4446354 4.0 5145533 4.0 6225354 4.5 6553314 4.0   22.5    5
 131 1132456 2.0 1231433 2.0 2654656 5.0 2452635 4.5 1211425 1.0   14.5    2
 134 5623224 3.0 6563246 6.0 6566265 6.0 5566266 6.0 5665236 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Grabowski Wojciech, Lipiec Marta                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/   6
 136         2 Pycio Sebastian, Zduńczyk Paulina                  ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   6
 127         3 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec                                 3/   6
 131         4 Laskowski Michał, Wadowska Magdalena               LIDER - Lublin            lubelski             4/   6
 129         5 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   6
 130         6 Krawczyk Paweł, Lorkowska Kinga                    BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 127 4115226 2.0 5235264 4.0 4245246 4.0 4335224 3.5 5335333 2.0   15.5    3
 129 5453662 5.0 4654633 5.0 5663623 6.0 5454633 5.0 2644665 5.0   26.0    5
 130 6366354 6.0 6566525 6.0 6526455 5.0 6566546 6.0 6256456 6.0   29.0    6
 131 2644545 4.0 3443342 3.0 3354532 3.0 3243452 3.5 4423521 4.0   17.5    4
 135 1232111 1.0 1322111 1.0 1411111 1.0 1611111 1.0 1511212 1.0    5.0    1
 136 3521433 3.0 2111456 2.0 2132364 2.0 2122365 2.0 3162144 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Pałaszewski Rafał, Kowalska Paulina                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           1/   9
 142         2 Bojarski Bartosz, Rychlica Katarzyna               ELITE DANCE - MŁAWA       mazowiecki           2/   9
 140         3 Maliszewski Jakub, Cybulska Monika                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   9
 143         4 Celmerowski Kacper, Gastoł Daria                   IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           4/   9
 139         5 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   9
 144         6 Nowak Marcel, Markiewicz Paulina                   PASJA - Lublin            lubelski             6/   9
 146       7-8 Szymański Bartłomiej, Kuśmierz Barbara             PROGRESS - Warszawa       mazowiecki         7-8/   9
 147       7-8 Szyszka Michał, Szyszka Magdalena                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki         7-8/   9
 141         9 Matykiewicz Zbyszko, Antos Natalia                 BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 139 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    XXXX  4  X XXXX  5    27         4
 140 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    31         3
 141     X    1 X X X    3  XX  XX  4 XXX      3  XX  X   3    14          
 142 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
 143 X XX XX  5 XX   XX  4 XX   XX  4 X    XX  3 X XX  X  4    20         5
 144 XXX X    4  XXX  X  4  XXXX    4  XXXXXX  6     X    1    19         6
 145 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 146  XX X X  4          0  XX X X  4 XXX X    4 X X X X  4    16          
 147    X X   2   XXXX   4 X XX     3   XX     2 XXXX X   5    16          
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 5453335 5.0 5545445 5.0 5543325 5.0 4554344 4.0 5555544 5.0   24.0    5
 140 4144553 4.0 4323522 3.0 2214552 2.0 2323532 2.0 3224453 3.0   14.0    3
 142 3332214 2.0 2232234 2.0 3332234 3.0 3432215 3.0 4442225 4.0   14.0    2
 143 2525442 3.0 3454353 4.0 4455443 4.0 5245453 5.0 2333332 2.0   18.0    4
 144                                                             Z         6
 145 1211121 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       II        Gdynia               Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             Polska
E       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 150         1 Gąsiorek Patryk, Zinkiewicz Julia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/  13
 153         2 Pędziwiatr Adrian, Rykowska Aleksandra             CORTE TOP DANCE - Warszaw mazowiecki           2/  13
 149         3 Chojnowski Bartosz, Kłaput Natalia                 DUET - Warszawa           mazowiecki           3/  13
 155         4 Świniarski Marcin, Lewucha Agnieszka               STARDANCE - Gdynia                             4/  13
 148         5 Bartyś Marcin, Datczuk Aleksandra                  KADRYL - Białystok        podlaski             5/  13
 139         6 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/  13
 133         7 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           7/  13
 154         8 Łopatka Przemysław, Olczyk Weronika                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           8/  13
 152         9 Matuszewski Piotr, Komosa Agnieszka                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           9/  13
 151        10 Józefowicz Daniel, Intrys Joanna                   BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki          10/  13
 140     11-12 Maliszewski Jakub, Cybulska Monika                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       11-12/  13
 141     11-12 Matykiewicz Zbyszko, Antos Natalia                 BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki       11-12/  13
 132        13 Bendinger Krystian, Rakowiecka Adrianna            JEDYNKA - Łódź            łódzki              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 132   X  X   2   X      1          0          0          0     3          
 133 XX XX X  5  X   XX  3   X X X  3     XX   2  X  XXX  4    17          
 139  X X XX  4 XX X XX  5 XXXXX X  6  X    X  2 X  X XX  4    21         4
 140          0      X   1      X   1          0   XX     2     4          
 141   X      1   X      1          0   X      1  X       1     4          
 148  X  XX   3 X  XXXX  5   X  X   2 XX X XX  5 X X  X   3    18         6
 149 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         1
 150 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    32         2
 151          0     X    1     X X  2     X    1     X    1     5          
 152 X        1 XXX      3 XX       2 XX X     3 XX       2    11          
 153 XXXXX X  6 XX  X X  4 XX X X   4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    27         3
 154   X X X  3   XXX    3   XX  X  3 X XXX X  5       X  1    15          
 155 XX X X   4  X XX    3 XX XXX   5  XX XX   4  XXXX    4    20         5
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 4566544 5.0 5565554 5.0 5566564 6.0 5566566 6.0 5566655 6.0   28.0    6
 148 5655635 6.0 4456625 6.0 4655636 5.0 4455635 5.0 4655544 5.0   27.0    5
 149 3333223 3.0 3213333 3.0 3311313 3.0 3314312 2.0 3113332 3.0   14.0    3
 150 1411111 1.0 2622111 1.0 2432121 1.0 1622121 1.0 1322111 1.0    5.0    1
 153 2242362 2.0 1131242 2.0 1244242 2.0 2243243 3.0 2234223 2.0   11.0    2
 155 6124456 4.0 6344466 4.0 6123455 4.0 6131454 4.0 6441466 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek




strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14