OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJ": 2017-12-03, Środa Śląska ul Górna 1/6 ST JABCZYŃSKA - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

15 Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego
O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
15 Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego
O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ
Środa Śląska,  03.12.2017 r.
Organizator: ST JABCZYŃSKA  - Wrocław
Prowadzenie: Andrzej Bieniek,  Iwona Pavlović
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
10-11, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKTAN - Wrocław              1
   4 AMETYST - Lubań              3
   5 ANIMA DANZA - Głogów         1
   6 ATHINA - Oława               2
   7 CHAMPION TEAM - Wrocław      5
   8 CIEŚLAK - Jelenia Góra       5
   9 CT WYPYCH - Kalisz           2
  10 DANCE TEAM - Wrocław         4
  11 DREAM - Poznań               2
  12 DZIUPLA - Poznań             2
  13 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  14 ETIUDA - Radomsko            1
  15 FALLAWAY Opole               7
  16 FINEZJA - Poznań             3
  17 FLAMENCO - Siemianowice      2
  18 FORUM - Zabrze               1
  19 GRACJA - Zielona Góra        7
  20 IGLICA - Wrocław             3
  21 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  22 IMPULS - Prochowice          1
  23 INES - Wrocław               3
  24 INSPIRACJA - Wrocław         4
  25 ISKRA Praszka                1
  26 KM LUBIN                     2
  27 KTT REWIA - Racibórz         1
  28 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    5
  29 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  30 MAESTRO Opole                3
  31 MARGO - Leszno               3
  32 PARADIS - Kłodzko            3
  33 POEZJA - Kościan             4
  34 RONDO - Rybnik               1
  35 RUDAN - Nowa Ruda            4
  36 RYTM - Żory                  1
  37 SKYDANCE - Wrocław           1
  38 ST ALEKSANDRA URBAN - Now    2
  39 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  40 ST JABCZYŃSKA - Wrocław      2
  41 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  42 ST NOVOMEX Opole             3
  43 ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk    2
  44 TABOR - Jelenia Góra         1
  45 TAKT - Legnica               1
  46 UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl    3
  47 WEGA - Lwówek Śl.            1
  48 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Wrocław                    1/   5
  40         2 Polok Cezary, Sekita Aleksandra                    FALLAWAY Opole                     2/   5
  38         3 Godlewski Michał, Staniewicz Maja                  SKYDANCE - Wrocław                 3/   5
  37         4 Cybul Marcel, Nowacka Kinga                        KM LUBIN                           4/   5
  39         5 Marciniak Eryk, Marciniak Oliwia                   KM LUBIN                           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  36 1511313 1.0 2531511 1.0 1511211 1.0 1314413 2.0 1211351 1.0 2231311 1.0    7.0    1
                                                          R                  
  37 3455524 4.0 4244445 5.0 3143525 3.0 2435345 4.0 2435425 4.5 1324223 2.0   22.5    4
  38 2122131 2.0 3413233 3.0 4424353 4.0 5153151 3.0 5154133 3.0 3152144 3.0   18.0    3
  39 5343455 5.0 1155324 4.0 2255444 5.0 4542534 5.0 3543514 4.5 4545555 5.0   28.5    5
  40 4234242 3.0 5322152 2.0 5332132 2.0 3221222 1.0 4322242 2.0 5413432 4.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Morawicki Jakub, Majerowska Weronika               IGLICA - Wrocław                   1/   4
  44         2 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław               2/   4
  45         3 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  ST NOVOMEX Opole                   3/   4
  43         4 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 4243444 4.0 4231334 3.0 4333413 4.0 4343314 4.0 4443414 4.0   19.0    4
  44 3114132 2.0 3323112 2.0 2141132 1.0 3131123 2.0 3131123 2.0    9.0    2
  45 2432223 3.0 2444443 4.0 1424321 2.0 2422441 3.0 1212241 1.0   13.0    3
  46 1321311 1.0 1112221 1.0 3212244 3.0 1214232 1.0 2324332 3.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław               1/   4
  45         2 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  ST NOVOMEX Opole                   2/   4
  47         3 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław            3/   4
  43         4 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 4443443 4.0 4432423 4.0 4443423 4.0 2433412 3.0 2424412 2.0   17.0    4
  44 3211121 1.0 3321141 2.0 1221131 1.0 3141121 1.0 4242141 1.0    6.0    1
  45 1122212 2.0 1114312 1.0 2312212 2.0 1322233 2.0 1331324 4.0   11.0    2
  47 2334334 3.0 2243234 3.0 3134344 3.0 4214344 4.0 3113233 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CT WYPYCH - Kalisz       i         1/   4
  53         2 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa                2/   4
  51         3 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra             3/   4
  52         4 Żukowski Wiktor, Yermak Sofiia                     CHAMPION TEAM - Wrocław            4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 1111221 1.0 1111321 1.0 2221211 2.0 1121312 1.0 2111312 1.0    6.0    1
  51 3224334 3.0 3334234 3.0 3334323 3.0 2334223 3.0 1224233 2.0   14.0    3
  52 4443413 4.0 4442413 4.0 4443444 4.0 4442444 4.0 3442444 4.0   20.0    4
  53 2332142 2.0 2223142 2.0 1112132 1.0 3213131 2.0 4333121 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Górny Bartosz, Konarska Katarzyna                  FINEZJA - Poznań         i         1/   4
  51         2 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra             2/   4
  50         3 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CT WYPYCH - Kalisz       i         3/   4
  52         4 Żukowski Wiktor, Yermak Sofiia                     CHAMPION TEAM - Wrocław            4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 4333131 3.0 4324131 3.0 4143141 4.0 4134224 4.0 4134122 2.0   16.0    3
  51 2112442 2.0 3112423 2.0 2222432 1.0 3222331 2.0 2222411 1.0    8.0    2
         RR                      R                               
  52 3444324 4.0 2443314 4.0 1334314 3.0 1343113 3.0 1443334 4.0   18.0    4
  54 1221213 1.0 1231242 1.0 3411223 2.0 2411442 1.0 3311243 3.0    8.0    1
                                          R  R                   
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Młodzieniak Denis, Osmęda Weronika                 PARADIS - Kłodzko                  1/   6
  62         2 Musioł Szymon, Śliwieńska Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.           2/   6
  59         3 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl          3/   6
  61         4 Hofbauer Maciej, Śnieżek Julia                     INSPIRACJA - Wrocław               4/   6
  58         5 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław               5/   6
  57         6 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan         i         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  57 5336554 5.0 4436666 6.0 5365556 6.0 3556646 6.0   23.0    6
  58 2122225 1.0 2155244 4.0 1446664 5.0 1445564 5.0   15.0    5
  59 4664311 4.0 3563422 2.0 4653421 3.0 5663423 4.0   13.0    3
  60 1215132 2.0 1212511 1.0 2224133 2.0 2134151 1.0    6.0    1
  61 3543443 3.0 5341155 5.0 6532345 4.0 4211235 2.0   14.0    4
  62 6451666 6.0 6624333 3.0 3111212 1.0 6322312 3.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Młynarski Maciej, Rybińska Katarzyna               ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr          1/   5
  60         2 Młodzieniak Denis, Osmęda Weronika                 PARADIS - Kłodzko                  2/   5
  57         3 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan         i         3/   5
  59         4 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl          4/   5
  58         5 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  57 5125313 3.0 4245523 4.5 5245413 3.0 4545325 5.0   15.5    3
  58 4543555 5.0 5431354 4.5 4433554 4.0 5324143 3.5   17.0    5
  59 2452424 4.0 2553235 3.0 3554335 5.0 1253434 3.5   15.5    4
  60 1331242 2.0 1122442 2.0 2121242 2.0 2111552 1.0    7.0    2
  63 3214131 1.0 3314111 1.0 1312121 1.0 3432211 2.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     TABOR - Jelenia Góra               1/  11
  45         2 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno           i         2/  11
  46         3 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY Opole                     3/  11
  42         4 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko                  4/  11
  39         5 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   ATHINA - Oława                     5/  11
  38         6 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra              6/  11
  37         7 Gabrysz Szymon, Kałużna Hania                      ANIMA DANZA - Głogów               7/  11
  41         8 Rybczyński Mikołaj, Duszyńska Antonia              FALLAWAY Opole                     8/  11
  44         9 Wrześniewski Krzysztof Kacpe, Śliwka Julia         PARADIS - Kłodzko                  9/  11
  36     10-11 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     KTT URBAN - Tadeusz i Gre      10-11/  11
  40     10-11 Rośleń Kornel, Szymańska Oliwia                    ST ALEKSANDRA URBAN - Now      10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  36    XX  2        0    X   1        0 X      1    X   1     5          
  37  X  X  2 X      1     X  1 XX  X  3 XX  X  3 XXX X  4    14          
  38  X     1    X   1 XXX X  4 XXXX   4 XXXX   4 X X    2    16         6
  39 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4  X XX  3  XX X  3  X  X  2    22         5
  40 X      1  X  X  2        0        0    X   1   X    1     5          
  41    X   1    X   1    X   1    XX  2    X   1    XX  2     8          
  42 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XX     2    26         2
  43 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30         1
  44   X    1   X    1  X     1   X    1   X    1   XX   2     7          
  45 X X X  3 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5    24         3
  46 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 X XX   3 X  XX  3 XX XX  4    23         4
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 66666 6.0 66556 6.0 66466 6.0 45556 5.0 45446 4.0 44344 4.0   31.0    6
  39 44541 3.0 22465 4.0 55625 5.0 54445 4.0 56355 5.0 56556 5.0   26.0    5
  42 53154 4.0 44122 2.0 24151 2.0 63662 6.0 64664 6.0 65663 6.0   26.0    4
  43 11313 1.0 11211 1.0 11212 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11211 1.0    6.0    1
  45 22222 2.0 33343 3.0 32344 3.0 22223 2.0 22222 2.0 22122 2.0   14.0    2
  46 35435 5.0 55634 5.0 43533 4.0 36334 3.0 33533 3.0 33435 3.0   23.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów              1/   9
  65         2 Pustelnik Przemysław, Dytko Paulina                ATHINA - Oława                     2/   9
  63         3 Kukuła Kacper, Pawlewska Joanna                    CIEŚLAK - Jelenia Góra             3/   9
  66         4 Raszyński Mateusz, Pilor Olga                      FINEZJA - Poznań         i         4/   9
  59         5 Kowalewski Dawid, Guettner Klara                   ST JABCZYŃSKA - Wrocław            5/   9
  61         6 Berdzik Paweł, Ceglarska Ewelina                   INES - Wrocław                     6/   9
  60       7-8 Ludwiczak Oskar, Andrzejewska Wiktoria             DREAM - Poznań           i       7-8/   9
  68       7-8 Studnicki Patryk, Machnik Laura                    ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk        7-8/   9
  62         9 Bogdziewicz Dawid, Jureczko Magda                  KTT REWIA - Racibórz               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  59 XXX XXX  6 X XX  X  4 X     X  2 X X  XX  4   X X X  3    19         6
  60   XX XX  4 X  X XX  4    X XX  3    X XX  3    X XX  3    17          
  61  XXXX X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X   XX  3  X XXXX  5    26         4
  62  XXXX    4   X X    2   XXX    3 X X X    3 X X XX   4    16          
  63 X  X XX  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7    29         3
  64 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31       1-2
  65 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    31       1-2
  66 X   XX   3 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXX  X   4    24         5
  68 XX       2 XX  X    3 XXX X    4 XX XX    4 XX XX    4    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 1633661 3.0 3533651 3.0 1634652 4.0 4634652 5.0 2544663 5.0   20.0    5
  61 3556254 5.0 5656563 6.0 6565563 6.0 5566561 6.0 5655552 6.0   29.0    6
  63 5344445 4.0 2245345 5.0 3343234 3.0 3352345 3.0 3332144 3.0   18.0    3
  64 6221333 2.0 6322212 1.0 2122311 1.0 2221213 1.0 4223411 1.0    6.0    1
  65 4112122 1.0 4111434 2.0 5211126 2.0 6413434 4.0 6411336 4.0   13.0    2
  66 2465516 6.0 1464126 4.0 4456445 5.0 1145126 2.0 1166225 2.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
B       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
C       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Wojciechowski Michał, Drabik Oliwia                MAESTRO Opole                      1/   5
  59         2 Kowalewski Dawid, Guettner Klara                   ST JABCZYŃSKA - Wrocław            2/   5
  60         3 Ludwiczak Oskar, Andrzejewska Wiktoria             DREAM - Poznań           i         3/   5
  67         4 Hofbauer Maciej, Śnieżek Julia                     INSPIRACJA - Wrocław               4/   5
  68         5 Studnicki Patryk, Machnik Laura                    ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 2113121 1.0 2114131 1.0 1214442 3.0 1213343 3.0 1114552 3.0   11.0    2
  60 5345233 3.0 5453223 3.0 5352121 2.0 5544531 4.0 5543433 4.0   16.0    3
  67 3432544 4.0 3242454 4.0 3523334 4.0 2432214 2.0 2421224 2.0   16.0    4
  68 4554455 5.0 4535545 5.0 2445555 5.0 3355455 5.0 3355345 5.0   25.0    5
  69 1221312 2.0 1321312 2.0 4131213 1.0 4121122 1.0 4232111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra              1/  12
  39         2 Cyran Juliusz  Karol, Magnowska Justyna            RONDO - Rybnik                     2/  12
  38         3 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań         i         3/  12
  44         4 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria            4/  12
  40         5 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław            5/  12
  41         6 Hasiów Szymon, Salwierak Klaudia                   KTT URBAN - Tadeusz i Gre          6/  12
  37         7 Binkowski Wojciech, Biadała Zuzanna                KTT URBAN - Tadeusz i Gre          7/  12
  47         8 Zdrojek Filip, Witek Małgorzata                    RUDAN - Nowa Ruda                  8/  12
  42         9 Kudła Wiktor, Melnarowicz Oliwia                   TAKT - Legnica                     9/  12
  46     10-11 Wojciszewski Wiktor, Łukaszun Julia                ST ALEKSANDRA URBAN - Now      10-11/  12
  48     10-11 Świdziński Wiktor, Sopuch Oliwia                   AKTAN - Wrocław                10-11/  12
  43        12 Raczykowski Maciej, Kostrzewa Magdalena            KTT URBAN - Tadeusz i Gre         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  37        0 XX  X  3  X     1 XX     2 XXX    3 XXXX   4    13          
  38 XXX X  4 X      1 XX     2 XXXX   4 XXXXX  5 XX XX  4    20         4
  39 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29         1
  40 XXXX   4   XXX  3  XXXX  4 X  X   2 XX X   3  X     1    17         5
  41  X     1   XX   2 X XXX  4 X XXX  4  X XX  3    XX  2    16         6
  42     X  1     X  1    XX  2     X  1 X   X  2 X  XX  3    10          
  43        0  X  X  2        0        0        0        0     2          
  44 XXXX   4 XXX    3 XXXXX  5  XX X  3   XX   2 XXXXX  5    22         3
  45 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXX X  4   X X  2 XXX    3    23         2
  46   XX   2   XX   2   X    1    X   1   X    1   X    1     8          
  47 X  XX  3 XX X   3 XX     2    X   1 XX X   3        0    12          
  48     X  1     X  1        0  XX X  3     X  1   X X  2     8          
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 15532 3.0 16532 4.0 16312 2.0 14562 4.0 14444 5.0 13343 3.0   21.0    3
  39 34211 2.0 43311 2.0 64231 3.0 21111 1.0 41161 1.0 22451 2.0   11.0    2
  40 52444 4.0 64244 5.0 53444 5.0 53424 3.0 53513 3.5 64535 5.0   25.5    5
  41 66666 6.0 55666 6.0 45666 6.0 66656 6.0 66656 6.0 56666 6.0   36.0    6
  44 43355 5.0 32125 1.0 32525 4.0 45235 5.0 35225 3.5 35114 4.0   22.5    4
  45 21123 1.0 21453 3.0 21153 1.0 32343 2.0 22332 2.0 41222 1.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
B       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
C       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
D       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
E       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno           i         1/  10
  52         2 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra              2/  10
  60         3 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   AMETYST - Lubań                    3/  10
  54         4 Kunecki Kamil, Makuszewska Maja                    DANCE TEAM - Wrocław               4/  10
  57         5 Skolut Kamil, Szawernoga Natalia                   INES - Wrocław                     5/  10
  53         6 Kuliński Karol, Adamska Martyna                    KTT URBAN - Tadeusz i Gre          6/  10
  51       7-8 Dawidowicz Ireneusz, Krzywicka Magdalena           CIEŚLAK - Jelenia Góra           7-8/  10
  58       7-8 Trefler Tomasz, Trefler Maja                       AMETYST - Lubań                  7-8/  10
  55         9 Lubczański Paweł, Pietruch Weronika                IGLICA - Wrocław                   9/  10
  59        10 Żojdzik Jakub, Chabałowska Dominika                WEGA - Lwówek Śl.                 10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  51 XXXX   4 XXXX   4 XX X   3 XX X   3    X   1  XX    2   X    1        0    18          
  52 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    38       1-2
  53 X   X  2 XX  X  3 X   X  2 X   X  2 X   X  2 X XXX  4 X   X  2 X   X  2    19         6
  54  XXXX  4  X X   2  XXX   3 X X    2  XX X  3  XXXX  4  X XX  3  X XX  3    24         5
  55   XX   2   X    1   XX   2  X X   2  X     1    X   1  XXX   3  XXX   3    15          
  56 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X X X  3 X  XX  3 X XXX  4    34         3
  57 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    38       1-2
  58        0 X XXX  4  X  X  2   X X  2   XX   2 X      1 XXX    3 XXXX   4    18          
  59        0        0        0        0 X      1 XX     2  X     1        0     4          
  60 XX  X  3  X XX  3 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5  X XX  3 X XXX  4 XXXXX  5    32         4
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  52 21134 2.0 21123 2.0 22113 1.0 31113 1.0 25113 2.0 26113 2.0 25113 1.0 24113 2.0   13.0    2
  53 56662 6.0 36662 6.0 36662 6.0 26662 6.0 46662 6.0 45662 5.0 36661 6.0 55662 6.0   47.0    6
  54 63425 5.0 62335 3.0 51434 3.0 62534 3.0 61335 3.0 52255 4.0 61255 5.0 62555 5.0   31.0    4
  56 12251 1.0 14211 1.0 13321 2.0 13221 2.0 12421 1.0 13321 1.0 13432 2.0 11421 1.0   11.0    1
  57 44346 4.0 53456 5.0 44556 5.0 44456 4.0 53546 5.0 64536 6.0 44546 4.0 43236 3.0   36.0    5
  60 35513 3.0 45544 4.0 65245 4.0 55345 5.0 34254 4.0 31444 3.0 52324 3.0 36344 4.0   30.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
A       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
B       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
C       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
E       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Olejnik Bartosz, Zaklińska Joanna                  ISKRA Praszka                      1/  10
  69         2 Powęska Mateusz, Głodzińska Sabina                 IMPULS - Prochowice                2/  10
  63         3 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice            3/  10
  67         4 Mickiewicz Andrzej, Orłowska Natalia               AMETYST - Lubań                    4/  10
  70         5 Sarna Artur, Rasz Natalia                          INES - Wrocław                     5/  10
  66         6 Korzępa Piotr, Czarny Patrycja                     RUDAN - Nowa Ruda                  6/  10
  62       7-8 Buchowski Arkadiusz, Stachowiak Agata              POEZJA - Kościan         i       7-8/  10
  71       7-8 Wojciechowski Michał, Drabik Oliwia                MAESTRO Opole                    7-8/  10
  64      9-10 Bolek Marcel, Ryk Klaudia                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno       9-10/  10
  65      9-10 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno           i      9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  62   XX XX  4    XX X  3    X XX  3 X  XX X  4      XX  2    16          
  63   XXXXX  5 XXXXXXX  7  X  XXX  4  XXXXXX  6  XXXXX   5    27       2-3
  64 XX X  X  4 X     X  2 X  X  X  3 X X   X  3 X  X  X  3    15          
  65 X        1    X XX  3 X X  XX  4 X   XXX  4 XX    X  3    15          
  66 XXX X X  5  XX XX   4 XXXXX    5 XXXX     4   XXX    3    21       4-5
  67  XX X    3 X X XX   4 X XXX    4  XXXX X  5 X XXX X  5    21       4-5
  68 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  69  XX  XX  4 XXXXX    5 XXXXXX   6 XX XXX   5 XXXXXXX  7    27       2-3
  70 XXXXXX   6 XX X     3  XX  X   3      X   1 XXX XX   5    18         6
  71 X  XXX   4  XX  XX  4  X  X X  3  XX  X   3  X   X   2    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 6425342 4.0 6355341 4.0 6416332 3.0 6322362 3.0 6433353 3.0   17.0    3
  66 4343564 5.0 4562564 6.0 4564466 6.0 5553656 6.0 4554666 6.0   29.0    6
  67 2634253 3.0 3626253 3.0 5643553 5.0 3665443 5.0 5666442 5.0   21.0    4
  68 1111111 1.0 1111112 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  69 3262625 2.0 2243426 2.0 2252225 2.0 2234225 2.0 2221225 2.0   10.0    2
  70 5556436 6.0 5434635 5.0 3335644 4.0 4446534 4.0 3345534 4.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
C       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
E       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Sikora Maciej, Siemieniec Maria                    DANCE TEAM - Wrocław               1/   8
  73         2 Piłat Jędrzej, Baryliszyn Maria                    MAESTRO Opole                      2/   8
  77         3 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl          3/   8
  76         4 Sobania Andreas, Bartosiewicz Kinga                ST NOVOMEX Opole                   4/   8
  72         5 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY Opole                     5/   8
  74         6 Raszyński Mateusz, Pilor Olga                      FINEZJA - Poznań         i         6/   8
  62         7 Buchowski Arkadiusz, Stachowiak Agata              POEZJA - Kościan         i         7/   8
  63         8 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice            8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  62 XX  XXX  5 X  XXXX  5 X  X XX  4 X  XXXX  5    XXXX  4    23          
  63          0          0 XX X     3   X      1   XX X   3     7          
  72 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX X X  4 XXX X X  5    28         5
  73 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  74 XXXXX X  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XX X XX  5 XX X  X  4    27         6
  75 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
  76  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XX XX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         3
  77 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXX XX   5    29         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 6346452 4.0 6645352 5.0 6655643 6.0 6646543 5.0 6656654 6.0   26.0    5
  73 3634223 2.0 1533224 2.0 2534224 3.0 3433214 2.0 4532112 2.0   11.0    2
  74 4462636 5.0 5462646 6.0 4363466 5.0 5562666 6.0 5463466 5.0   27.0    6
  75 5111141 1.0 2111131 1.0 3111131 1.0 1111131 1.0 3115331 3.0    7.0    1
  76 2253565 6.0 3356463 4.0 5222352 2.0 4255352 4.0 2221243 1.0   17.0    4
  77 1525314 3.0 4224515 3.0 1446515 4.0 2324425 3.0 1344525 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
H       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
I       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze                     1/   7
  82         2 Szemiczek Szymon, Polesińska Ewa                   FALLAWAY Opole                     2/   7
  72         3 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY Opole                     3/   7
  85         4 Szymczak Adam, Mykicka Aleksandra                  IGLICA - Wrocław                   4/   7
  83         5 Pałka Rafał, Deckas Kornelia                       CIEŚLAK - Jelenia Góra             5/   7
  81         6 Orwat Konrad, Halat Anna                           GRACJA - Zielona Góra              6/   7
  80         7 Kliminowski Amadeusz, Lisowiec Aleksandra          RUDAN - Nowa Ruda                  7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  72 734123714 3.0 644244423 2.0 643141324 3.0 543135415 4.0 542222413 1.0   13.0    3
  80 476665676 6.0 773666666 7.0 774566255 6.0 774654366 7.0 674675655 7.0   33.0    7
  81 567277157 7.0 366327257 6.0 357254146 5.0 367267551 6.0 167567564 6.0   30.0    6
  82 621334342 2.0 522435775 5.0 511332471 1.0 411346273 2.0 711143341 2.0   12.0    2
  83 343456221 4.0 455553134 4.0 466477617 7.0 656572132 5.0 456454122 5.0   25.0    5
  84 212512535 1.0 111111312 1.0 232615733 2.0 125411627 1.0 325316236 3.0    8.0    1
  85 155741463 5.0 237772541 3.0 125723562 4.0 232723744 3.0 233731777 4.0   19.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kiszteliński              Marcin          II        Częstochowa          Polska
H       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
I       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Winkler Miłosz, Seydlewicz Daria                   DZIUPLA - Poznań         i         1/   8
  88         2 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.           2/   8
  90         3 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory                        3/   8
  87         4 Karczewicz Adrian, Rubik Iga                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch          4/   8
  86         5 Iwaszuk Mateusz, Korzeniowska Anna                 CHAMPION TEAM - Wrocław            5/   8
  82         6 Szemiczek Szymon, Polesińska Ewa                   FALLAWAY Opole                     6/   8
  80         7 Kliminowski Amadeusz, Lisowiec Aleksandra          RUDAN - Nowa Ruda                  7/   8
  81         8 Orwat Konrad, Halat Anna                           GRACJA - Zielona Góra              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  80 X X     X  3 X X  XX X  5   X  XX X  4   X   XXX  4  X   X X   3    19          
  81  X X XXX   5        X   1  XXXXX X   6  X X X     3       X    1    16          
  82    XX  XX  4 XXXXX   X  6 X  XX  XX  5 X  XX  XX  5 X XXX   X  5    25         6
  86 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXX    6 XXX XXX    6 XXXXXXXXX  9    39         5
  87 XXX XXX    6 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40         4
  88 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  89 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  90 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  82 366366661 6.0 366356641 6.0 366466651 6.0 466466341 5.0 666466651 6.0   29.0    6
  86 544633546 5.0 422624556 4.0 421634546 4.0 622633666 6.0 411632145 3.0   22.0    5
  87 223542255 3.0 254562465 5.0 252542465 5.0 253541135 3.0 343551366 5.0   21.0    4
  88 152124413 2.0 541133313 2.0 643213333 2.0 531224253 2.0 535124223 2.0   10.0    2
  89 411211122 1.0 613211132 1.0 515121112 1.0 315112422 1.0 224213432 1.0    5.0    1
  90 635455334 4.0 135445224 3.0 134355224 3.0 144355514 4.0 152345514 4.0   18.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14