OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej Finałowy": 2017-12-02, Tarnów małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej Finałowy


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej Finałowy

Tarnów, 2.12.2017
Organizator: ST "eMiKa", TT Sportowo-Kulturalne "eMiKa", Pałac Młodzieży Tarnów
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: STUDIO KLASA Tarnów Dariusz Ćwik
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, GP Senior, Standard
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 2, GP Senior, Latin
SENIOR 3, E, Latin-4
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 3, D, Standard
SENIOR 3, GP Senior, Standard
SENIOR 3, GP Senior, Latin
SENIOR 1, C, Standard
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 2, C, Standard
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 1, F, Standard-3
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 1, E, Latin-4
SENIOR 1, GP Senior, Standard
SENIOR 1, GP Senior, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   16
   2 AKSEL - Rzeszów              7
   3 ALFA-ASTRA - Stargard        2
   4 ArtDance - Kraków            2
   5 ASTRA - Koszalin             3
   6 ASTRA - Szczecin             7
   7 BAWINEK - Kraków             1
   8 CIEŚLAK - Jelenia Góra       3
   9 Cor et Animus                1
  10 CT BLANKA WINIARSKA - Poz    5
  11 DANCE CENTER - Poznań        1
  12 DIAMENT - Wrocław            2
  13 DZIUPLA - Poznań             1
  14 ESENS - Wrocław              1
  15 FAN - Toruń                  2
  16 FANTAZJA - Kraków            5
  17 FRASZKA - Kamienna Góra      3
  18 GEMAR - Wrocław              5
  19 IGLICA - Wrocław             2
  20 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  21 JEDYNKA - Łódź               1
  22 KICK - Kielce                2
  23 Klub Sportowy Polski Tani    2
  24 Kuźnia Tańca Kraków          2
  25 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  26 MARGO - Leszno               2
  27 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  28 PODKARPACIE - Jasło          2
  29 RAGTIME - Kęty               1
  30 RIVIERA Warszawa             6
  31 RONDO - Rybnik               3
  32 S.T. Krystian Krzemiński     6
  33 SKT AGH - Kraków             1
  34 SŁOŃCE - Poznań              1
  35 STUDIO DANCE CLUB - Zielo    2
  36 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    2
  37 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     1
  38 SzT  eMiKa - Tarnów          9
  39 TAKT - Legnica               3
  40 TANGO - Gdynia               3
  41 WIR - Mysłowice              2
  42 ZORBA - Mykanów              2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Skoczek Piotr, Skoczek Dorota                      Kuźnia Tańca Kraków                1/   2
  70         2 Motak Krzysztof, Motak Agnieszka                   SzT  eMiKa - Tarnów                2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  70 2221222 2,0 2221122 2,0 2221212 2,0    6.0    2
  71 1112111 1,0 1112211 1,0 1112121 1,0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Wieroński Cezary, Zejmowicz Izabela                RIVIERA Warszawa                   1/   9
  88         2 Stepuch Robert, Stepuch Edyta                      IMPET TEAM WARSZAWA                2/   9
  45         3 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          3/   9
  83         4 Gontaszewski Wojciech, Juszczyk-Gontaszewska Marze SzT  eMiKa - Tarnów                4/   9
  82         5 Długoń Karol, Długoń Ewa                           MARENGO - Dąbrowa Górnicz          5/   9
  84         6 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce                      6/   9
  55         7 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin                   7/   9
 111         8 Kordos Mirosław, Kordos Magdalena                  NOWY STYL - Bielsko-Biała          8/   9
  85         9 Kukuła Janusz, Kukuła Dorota                       PODKARPACIE - Jasło                9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  45 X XXX    4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX  X   4    21         3
  55  XXX XX  5  X    X  2 XX XXXX  6  XX X    3    16          
  82 XXXX  X  5 XXXXXX   6 X XX X   4 X  X XX  4    19         4
  83 X   X    2 X  XX    3 XXXXX X  6 XX XXXX  6    17         6
  84 XX  XXX  5 XX XXXX  6  X  X    2 XX X XX  5    18         5
  85  XX XXX  5 X X   X  3          0   X X    2    10          
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    27       1-2
  89 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       1-2
 111    X X   2 X X  X   3   X XXX  4   XXX X  4    13          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  45 6535444 4,0 5325365 5,0 4423224 3,0 4534433 3,0   15.0    3
  82 3352666 6,0 3554634 4,0 6554546 5,0 6453555 5,0   20.0    5
  83 4664353 3,0 2643453 3,0 3665361 6,0 3645364 4,0   16.0    4
  84 5426525 5,0 4466546 6,0 5346655 4,0 5366646 6,0   21.0    6
  88 2243232 2,0 1212222 2,0 1212413 2,0 2211122 2,0    8.0    2
  89 1111111 1,0 6131111 1,0 2131132 1,0 1122211 1,0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź                     1/  10
  51         2 Kępczyński Andrzej, Kępczyńska Anna                RIVIERA Warszawa                   2/  10
  99         3 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       Klub Sportowy Polski Taniec        3/  10
  50         4 Jaworek Tomasz, Tarnowska Jaworek Anna             ArtDance - Kraków                  4/  10
  98         5 Baszczowski Witold Witosław, Frej-Baszczowska Magd SzT  eMiKa - Tarnów                5/  10
 100         6 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR - Wrocław                    6/  10
  52         7 Pałka Tomasz, Kozłowska Edyta                      CIEŚLAK - Jelenia Góra             7/  10
  89         8 Wieroński Cezary, Zejmowicz Izabela                RIVIERA Warszawa                   8/  10
  49         9 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia                     9/  10
  53        10 Zaborowski Roman, Kubalska Agata                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  49   X      1          0 X X  XX  4          0   X      1     6          
  50 X XXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 X XXXXX  6 XX XXXX  6    30         3
  51  X XXXX  5 XX  XXX  5  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    27       5-6
  52 XXXX X   5  XXXX    4 XXXXX    5  XXX     3    X     1    18          
  53       X  1          0       X  1          0   X      1     3          
  89  XX X    3     X    1  X       1  X       1  X       1     7          
  98 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X  XXXX  5 X  XXXX  5    27       5-6
  99 XX       2 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         4
 100 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
 101 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 5434361 4,0 6424352 4,0 6323212 2,0 6346643 4,0 5436553 5,0   19.0    4
  51 6226112 1,0 5236141 3,0 5246123 3,0 2222111 1,0 6224122 2,0   10.0    2
  98 4563435 5,0 4565434 5,0 4555566 6,0 4565454 5,0 2562344 4,0   25.0    5
  99 1315254 3,0 1312215 1,0 2414354 4,0 1414226 2,0 1315235 3,0   13.0    3
 100 2652546 6,0 3653566 6,0 3662445 5,0 5653365 6,0 4653666 6,0   29.0    6
 101 3141623 2,0 2141623 2,0 1131631 1,0 3131532 3,0 3141411 1,0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CT BLANKA WINIARSKA - Poznań       1/   4
  78         2 Jaguszewski Marek, Jaguszewska Grażyna             FAN - Toruń                        2/   4
  77         3 Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna              AKSEL - Rzeszów                    3/   4
  75         4 Kyc Andrzej, Kyc Anna                              AKSEL - Rzeszów                    4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  63 2114132 1,0 1111134 1,0 1114234 2,0    4.0    1
  75 4432444 4,0 2432422 3,0 2442442 4,0   11.0    4
  77 3241313 3,0 4343243 4,0 3331323 3,0   10.0    3
  78 1323221 2,0 3224311 2,0 4223111 1,0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Bartecki Łukasz, Pawlak Małgorzata                 SŁOŃCE - Poznań                    1/   6
 103         2 Ciesielski Artur, Dubowska Małgorzata              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          2/   6
 104         3 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CT BLANKA WINIARSKA - Poznań       3/   6
  46         4 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński           4/   6
  99         5 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       Klub Sportowy Polski Taniec        5/   6
  98         6 Baszczowski Witold Witosław, Frej-Baszczowska Magd SzT  eMiKa - Tarnów                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 3254645 4,0 4354455 5,0 4334236 3,0 3344656 5,0 4335633 3,0   20.0    4
  98 5566563 6,0 5666666 6,0 5666555 6,0 5666265 6,0 6666566 6,0   30.0    6
  99 4635336 5,0 3545533 4,0 3555643 5,0 4535423 3,0 3554325 5,0   22.0    5
 102 1121112 1,0 1121111 1,0 1111112 1,0 1111112 1,0 1111111 1,0    5.0    1
 103 2312221 2,0 2212322 2,0 2222421 2,0 2222531 2,0 2222442 2,0   10.0    2
 104 6443454 3,0 6433244 3,0 6443364 4,0 6453344 4,0 5443254 4,0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik                     1/   3
  93         2 Pacura Bogusław, Pacura Marta                      SzT  eMiKa - Tarnów                2/   3
  91         3 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  90 2213122 2,0 1211111 1,0 1211111 1,0 1211211 1,0    5.0    1
  91 3322333 3,0 2333333 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0   12.0    3
  93 1131211 1,0 3122222 2,0 2122222 2,0 2122122 2,0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Kyc Andrzej, Kyc Anna                              AKSEL - Rzeszów                    1/   2
  77         2 Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna              AKSEL - Rzeszów                    2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  75 1112111 1,0 1112121 1,0 1112111 1,0    3.0    1
  77 2221222 2,0 2221212 2,0 2221222 2,0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik                     1/   4
  63         2 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CT BLANKA WINIARSKA - Poznań       2/   4
  78         3 Jaguszewski Marek, Jaguszewska Grażyna             FAN - Toruń                        3/   4
  91         4 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław                   4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  63 3123132 2,0 3132133 3,0 3122234 2,0 2122233 2,0    9.0    2
  78 4234321 3,0 4223321 2,0 4244323 3,5 4234322 3,0   11.5    3
  90 1311213 1,0 1311212 1,0 1311111 1,0 1311111 1,0    4.0    1
  91 2442444 4,0 2444444 4,0 2433442 3,5 3443444 4,0   15.5    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków                  1/   6
  31         2 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica                     2/   6
  30         3 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów                    3/   6
  33         4 Srokosz Wojciech, Srokosz Małgorzata               ZORBA - Mykanów                    4/   6
  35         5 Szczegielniak Paweł, Szczegielniak Grażyna         STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -           5/   6
  32         6 Mycek Krzysztof, Wełna Renata                      SKT AGH - Kraków                   6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 2534332 3,0 2444462 4,0 3424434 3,0 3623621 3,0 1514422 2,0   15.0    3
  31 3211111 1,0 3232211 1,0 2242222 2,0 2242233 2,0 2143133 3,0    9.0    2
  32 6666563 6,0 6566644 6,0 5656556 6,0 5356566 6,0 6456654 6,0   30.0    6
  33 5323656 5,0 4625555 5,0 4533643 4,0 4434442 4,0 4332566 4,0   22.0    4
  34 1152224 2,0 1153126 2,0 1115111 1,0 1115115 1,0 3225211 1,0    7.0    1
  35 4445445 4,0 5311333 3,0 6361365 5,0 6561354 5,0 5661345 5,0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK - Jelenia Góra             1/   8
 107         2 Ciopała Mariusz, Ciopała Maria                     RAGTIME - Kęty                     2/   8
 109         3 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          3/   8
  62         4 Serafin Artur, Serafin Alicja                      ALFA-ASTRA - Stargard              4/   8
  59         5 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin                   5/   8
  61         6 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław                    6/   8
 108         7 Daniel Zbigniew, Daniel Anna                       FANTAZJA - Kraków                  7/   8
  31         8 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica                     8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 XX  X    3  X       1 X X X    3  X       1  XX      2    10          
  59  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         4
  61  XX XXX  5 XXX  XX  5 X  XXXX  5 XXXX XX  6  X XXXX  5    26         5
  62 X XXXXX  6 X XXXX   5  XX  X   3 X  XXX   4 X XXXX   5    23         6
 107 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 108 X  X     2 X  XX X  4 XX XX X  5 X X X X  4 X     X  2    17          
 109 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 110 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 6254236 5,0 6264126 4,0 5252566 5,0 6263426 4,0 5254546 5,0   23.0    5
  61 5466665 6,0 5456654 6,0 6663415 6,0 5556654 6,0 6565654 6,0   30.0    6
  62 4645414 4,0 4645315 5,0 3546233 3,0 4645245 5,0 4446225 4,0   21.0    4
 107 2333322 2,0 1323563 2,0 1335322 2,0 2324562 3,0 1323363 2,0   11.0    2
 109 3522543 3,0 3532432 3,0 4424654 4,0 3432313 2,0 3632412 3,0   15.0    3
 110 1111151 1,0 2111241 1,0 2111141 1,0 1111131 1,0 2111131 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          1/   6
  59         2 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin                   2/   6
 108         3 Daniel Zbigniew, Daniel Anna                       FANTAZJA - Kraków                  3/   6
  64         4 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński           4/   6
  61         5 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław                    5/   6
  63         6 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CT BLANKA WINIARSKA - Poznań       6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 3112353 2,0 3112222 2,0 3113133 2,0 2133224 2,0 2112212 2,0   10.0    2
  61 6566662 6,0 4466644 4,0 4456642 5,0 4466635 6,0 4466633 4,0   25.0    5
  63 5435246 5,0 5535456 5,0 5535556 6,0 5515556 5,0 5335556 5,0   26.0    6
  64 4253524 3,0 6354563 6,0 6324424 3,0 6354442 4,0 6554465 6,0   22.0    4
 108 2644435 4,0 2623335 3,0 2642365 4,0 3642363 3,0 3643344 3,0   17.0    3
 109 1321111 1,0 1241111 1,0 1261211 1,0 1221111 1,0 1221121 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Nadolny Robert, Piotrowska Agnieszka               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          1/   6
  36         2 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          2/   6
  41         3 Rosik Karol, Laurowska Anna                        ESENS - Wrocław                    3/   6
  37         4 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin                   4/   6
  39         5 Miklas Mikołaj, Tomczak Barbara                    DZIUPLA - Poznań                   5/   6
  38         6 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra            6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 3463245 3,0 6363355 6,0 3463654 5,0 2244343 2,0 2263342 2,0   18.0    2
  37 4534453 4,0 4414244 3,0 6324545 4,0 6415255 4,0 5426253 4,0   19.0    4
  38 5116564 5,0 3226562 2,0 4215462 3,0 3356664 6,0 4335665 6,0   22.0    6
  39 2242316 2,0 2542416 4,0 5546216 6,0 5562416 5,0 6542516 5,0   22.0    5
  40 1351131 1,0 1151131 1,0 1151131 1,0 1131121 1,0 1111121 1,0    5.0    1
  41 6625622 6,0 5635623 5,0 2632323 2,0 4623532 3,0 3654434 3,0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          1/   3
  42         2 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                MARGO - Leszno                     2/   3
  37         3 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 1122332 2,0 1122333 2,0 1111111 1,0 1111131 1,0 1122131 1,0    7.0    1
  37 3233211 3,0 3233221 3,0 3233332 3,0 2232212 2,0 3233313 3,0   14.0    3
  42 2311123 1,0 2311112 1,0 2322223 2,0 3323323 3,0 2311222 2,0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          1/   9
  51         2 Kępczyński Andrzej, Kępczyńska Anna                RIVIERA Warszawa                   2/   9
  50         3 Jaworek Tomasz, Tarnowska Jaworek Anna             ArtDance - Kraków                  3/   9
  52         4 Pałka Tomasz, Kozłowska Edyta                      CIEŚLAK - Jelenia Góra             4/   9
  53         5 Zaborowski Roman, Kubalska Agata                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          5/   9
  46         6 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński           6/   9
  49         7 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia                     7/   9
  48         8 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz   8/   9
  45         9 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  45          0          0 X    X   2 X   X    2          0     4          
  46 XXXXXXX  7 XX X     3  X XX    3  X   XX  3  X XXXX  5    21         6
  47 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
  48          0   X   X  2 X   X X  3  XX      2 X XX     3    10          
  49  XXXXX   5 XX  XXX  5  XX  XX  4    X     1      XX  2    17          
  50 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  51 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  52 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32         4
  53 XXXX  X  5 X XXXX   5   XX XX  4 X XXXXX  6 XXX X X  5    25         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 5365456 5,0 6465566 6,0 6326536 6,0 6266566 6,0 5366546 5,0   28.0    6
  47 1412231 1,0 2312221 1,0 1213311 1,0 1324321 2,0 2242221 1,0    6.0    1
  50 2243325 3,0 3243413 3,0 2552242 2,0 2443232 3,0 1433332 2,0   13.0    3
  51 3134112 2,0 1134135 2,0 3144124 3,0 4112113 1,0 3154115 3,0   11.0    2
  52 4521544 4,0 4521342 4,0 4631655 4,0 5531445 4,0 4511454 4,0   20.0    4
  53 6656663 6,0 5656654 5,0 5465463 5,0 3655654 5,0 6625663 6,0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński           1/   8
  57         2 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań              2/   8
  47         3 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          3/   8
  56         4 Kacprzak Dariusz, Kacprzak Joanna                  S.T. Krystian Krzemiński           4/   8
  49         5 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia                     5/   8
  48         6 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz   6/   8
  45         7 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          7/   8
  55         8 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin                   8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  45     X X  2 X X XXX  5 X X   X  3   X X    2   X  XX  3    15          
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  48 XXXX X   5 XX X  X  4 XX XX X  5 XX X XX  5 XXXXX X  6    25         6
  49 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XX XXXX  6  X XXXX  5    30       3-4
  55 X X  X   3 X X  X   3   X  X   2   X      1 X    X   2    11          
  56  X XX X  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30       3-4
  57 XXXXXXX  7  X XX    3  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    29         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 1112121 1,0 1132523 1,0 1113526 1,0 3122432 2,0 2122633 2,0    7.0    1
  47 3221312 2,0 3224214 2,0 4244213 3,0 4244113 3,0 4241224 3,0   13.0    3
  48 4446665 6,0 4466662 6,0 3366641 5,0 6466665 6,0 3465561 5,0   28.0    6
  49 6555536 5,0 6545446 5,0 5655462 6,0 2655354 4,0 5654345 4,0   24.0    5
  56 5663453 4,0 5651351 4,0 6531354 4,0 5533546 5,0 6533456 6,0   23.0    4
  57 2334244 3,0 2313135 3,0 2422135 2,0 1311221 1,0 1316112 1,0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin                   1/   7
  62         2 Serafin Artur, Serafin Alicja                      ALFA-ASTRA - Stargard              2/   7
  61         3 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław                    3/   7
  31         4 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica                     4/   7
  60         5 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     STUDIO DANCE CLUB - Zielo          5/   7
  34         6 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków                  6/   7
  30         7 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów                    7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 5735776 7,0 4724777 7,0 7756777 7,0 5735777 7,0 5736667 7,0   35.0    7
  31 3642552 4,0 5563646 5,0 5512366 5,0 6523556 4,0 6643246 5,0   23.0    4
  34 2476625 6,0 6675355 6,0 4477225 4,0 3677645 6,0 3375775 6,0   28.0    6
  59 6154343 3,0 3152132 2,0 2131111 1,0 2141121 1,0 2161132 1,0    8.0    1
  60 7327464 5,0 7337464 4,0 6364654 6,0 7456462 5,0 7427523 4,0   24.0    5
  61 4513217 2,0 2216513 3,0 3643532 3,0 4212233 2,0 4212451 2,0   12.0    3
  62 1261131 1,0 1441221 1,0 1225443 2,0 1364314 3,0 1554314 3,0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin                   1/   8
  64         2 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński           2/   8
  60         3 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     STUDIO DANCE CLUB - Zielo          3/   8
  61         4 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław                    4/   8
  63         5 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CT BLANKA WINIARSKA - Poznań       5/   8
  30         6 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów                    6/   8
  34         7 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków                  7/   8
  33         8 Srokosz Wojciech, Srokosz Małgorzata               ZORBA - Mykanów                    8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  30 X XXXX   5 X XXXXX  6 X XXXXX  6   XXX X  4    X XX  3    24         6
  33  X X  X  3  X XX    3 XXXX X   5 X        1 X        1    13          
  34 X X      2 X X  XX  4 X X      2 XXXXXX   6 XXX X    4    18          
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X  X X  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         3
  60  X  XXX  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    30         4
  61 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5  XXXXXX  6    32         2
  63 XXXXXXX  7  XX X    3  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    29         5
  64 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 4623234 3,0 6633365 6,0 4663364 5,0 6663466 6,0 6653565 6,0   26.0    6
  59 1212111 1,0 1211112 1,0 1111112 1,0 1211113 1,0 1211111 1,0    5.0    1
  60 3354442 4,0 5345443 4,0 5245443 4,0 5336342 3,0 5336434 4,0   19.0    3
  61 5445355 5,0 3454531 3,0 2454521 3,0 4445531 4,0 3564352 5,0   20.0    4
  63 6566666 6,0 4526254 5,0 3526236 2,0 2524255 5,0 4422246 3,0   21.0    5
  64 2131523 2,0 2162626 2,0 6332655 6,0 3152624 2,0 2145623 2,0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Wiewióra Łukasz, Wiewióra Judyta                   RONDO - Rybnik                     1/   3
  67         2 Jastrzębski Jacek, Podgórska Bogumiła              WIR - Mysłowice                    2/   3
  68         3 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  67 2223223 2,0 1231131 1,0 1221232 2,0    5.0    2
  68 3331332 3,0 3323322 3,0 3333323 3,0    9.0    3
  69 1112111 1,0 2112213 2,0 2112111 1,0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów                1/   4
  71         2 Skoczek Piotr, Skoczek Dorota                      Kuźnia Tańca Kraków                2/   4
  70         3 Motak Krzysztof, Motak Agnieszka                   SzT  eMiKa - Tarnów                3/   4
  67         4 Jastrzębski Jacek, Podgórska Bogumiła              WIR - Mysłowice                    4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  67 1412412 2,0 2423234 3,5 1412444 4,0    9.5    4
  68 3244233 3,0 1132312 1,0 2121111 1,0    5.0    1
  70 4331344 4,0 3341423 3,5 3333322 2,0    9.5    3
  71 2123121 1,0 4214141 2,0 4244233 3,0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Kuś Arkadiusz, Kuś Anna                            RIVIERA Warszawa                   1/   4
  38         2 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra            2/   4
  81         3 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław                  3/   4
  79         4 Kowalówka Jakub, Kowalówka Sabina                  Cor et Animus                      4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  38 2222222 2,0 2112122 2,0 1124223 2,0 3224222 2,0    8.0    2
  79 4433443 4,0 4444444 4,0 3442444 4,0 4442443 4,0   16.0    4
  80 1111111 1,0 1221211 1,0 2211112 1,0 1111111 1,0    4.0    1
  81 3344334 3,0 3333333 3,0 4333331 3,0 2333334 3,0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Długoń Karol, Długoń Ewa                           MARENGO - Dąbrowa Górnicz          1/   5
  55         2 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin                   2/   5
  84         3 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce                      3/   5
  83         4 Gontaszewski Wojciech, Juszczyk-Gontaszewska Marze SzT  eMiKa - Tarnów                4/   5
  85         5 Kukuła Janusz, Kukuła Dorota                       PODKARPACIE - Jasło                5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  55 4214441 4,0 2123121 2,0 3521311 2,0 5432421 4,0   12.0    2
  82 1422232 1,0 1311212 1,0 1412222 1,0 1211312 1,0    4.0    1
  83 3133324 3,0 3232343 3,0 5145155 5,0 3143243 3,0   14.0    4
  84 2341113 2,0 5555435 5,0 4353434 4,0 2324134 2,0   13.0    3
  85 5555555 5,0 4444554 4,0 2234543 3,0 4555555 5,0   17.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Koniarz Tomasz, Ciślak Agata                       BAWINEK - Kraków                   1/   7
  40         2 Nadolny Robert, Piotrowska Agnieszka               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          2/   7
  80         3 Kuś Arkadiusz, Kuś Anna                            RIVIERA Warszawa                   3/   7
  36         4 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          4/   7
  37         5 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin                   5/   7
  38         6 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra            6/   7
  81         7 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław                  7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 3674374 4,0 4765763 6,0 5675664 6,0 3665333 3,0 5774473 5,0   24.0    4
  37 6445667 6,0 5554356 4,0 4564457 5,0 5534657 5,0 3525547 4,0   24.0    5
  38 5226556 5,0 6326545 5,0 6326545 4,0 6357565 6,0 6446756 6,0   26.0    6
  40 2352231 2,0 2232221 2,0 2242232 2,0 2222221 2,0 2232222 2,0   10.0    2
  80 4533423 3,0 3643434 3,0 3433323 3,0 4443444 4,0 4353334 3,0   16.0    3
  81 7767745 7,0 7477677 7,0 7757776 7,0 7776776 7,0 7667665 7,0   35.0    7
  97 1111112 1,0 1111112 1,0 1111111 1,0 1111112 1,0 1111111 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
G       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          1/   2
  42         2 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                MARGO - Leszno                     2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 1111211 1,0 1122222 2,0 2111121 1,0 1122111 1,0 2112221 2,0    7.0    1
  42 2222122 2,0 2211111 1,0 1222212 2,0 2211222 2,0 1221112 1,0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14