OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży": 2017-12-03, Tarnów SzT eMiKa - Tarnów małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Festiwal Tańca "eMiKa" 2017
Turniej o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Festiwal Tańca "eMiKa" 2017
Turniej o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży
Tarnów, 3.12.2017
Organizator: ST "eMiKa", TT Sportowo-Kulturalne "eMiKa", Pałac Młodzieży Tarnów
Prowadzenie: Adam Berkowicz
Muzyka: STUDIO KLASA Tarnów Dariusz Ćwik
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, G, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ADEEM Nowy Sącz              2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec  2
   3 AKSEL - Rzeszów              3
   4 ArtDance - Kraków            1
   5 AXIS - Nowy Sącz             1
   6 A-Z - Przemyśl               3
   7 BAWINEK - Kraków             1
   8 ELIDA - Mielec               1
   9 ETIUDA - Radomsko            2
  10 EVOLUTION - Kraków           1
  11 GALA - Mielec                3
  12 GASIEK - Rzeszów             5
  13 GRACJA - Krosno              1
  14 IMPULS - Chorzów             1
  15 JUST DANCE - Stalowa Wola    2
  16 JUST DANCE Wieliczka         1
  17 KIEPURA - Sosnowiec          1
  18 KLASA - Tarnów               6
  19 K-STUDIO Krosno              3
  20 Kuźnia Tańca Kraków          2
  21 LATIN DANCE Dąbrowa Tarnow.  3
  22 MARENGO - Dąbrowa Górnicza   2
  23 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  24 PERFECT DANCE - Kraków       3
  25 PLĄS - Kraków                2
  26 RONDO - Rybnik               2
  27 SEMPRE - Kraków              1
  28 SIGNUM DANCE - Hyżne         1
  29 SOKÓŁ - Myślenice            3
  30 ST CIEPŁY - Jaworzno         2
  31 STARDANCE - Kraków           3
  32 STTS Kraków                  1
  33 SUKCES - Jaworzno            1
  34 SzT  eMiKa - Tarnów         15
  35 TAKT - Chełm                 2
  36 TAKT - Jarosław              1
  37 TOP - ART - Biłgoraj         1
  38 ZŁOTA PARA - Dębica          1
  39 ZORBA - Mykanów              1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów                     1/   8
  20         1 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec        1/   8
  26         2 Trzpis Maciej, Majewska Katarzyna                  GALA - Mielec                      2/   8
  19         2 Sierak Michał, Zachara Aleksandra                  LATIN DANCE Dąbrowa Tarnow.        2/   8
  22         2 Budzik Tomasz, Magiera Julia                       SzT  eMiKa - Tarnów                2/   8
  27         3 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarnow.        3/   8
  24         3 Ryczek Piasecki Dominik, Kotwa Martyna             LATIN DANCE Dąbrowa Tarnow.        3/   8
  28         3 Ząbkowski Miłosz, Trepa Dominika                   ADEEM Nowy Sącz                    3/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                       1/   5
  33         2 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów                   2/   5
  31         3 Gędłek Dawid, Kołodziej Marta                      AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec        3/   5
  32         4 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl                     4/   5
  34         5 Starostka Marcel, Jarosz Julia                     STARDANCE - Kraków                 5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 2224432 3,0 1413524 4,0 1323422 2,0 1313433 3,0 3314342 3,0   15.0    3
  32 5315355 5,0 5245455 5,0 2115243 1,0 3224552 4,0 4225455 4,0   19.0    4
  33 4142121 1,0 3152231 1,0 4242135 4,0 4132224 2,0 1141233 2,0   10.0    2
  34 3453544 4,0 4324313 3,0 5454514 5,0 5555345 5,0 5553524 5,0   22.0    5
  35 1531213 2,0 2531142 2,0 3531351 3,0 2441111 1,0 2432111 1,0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Szyjka Igor, Żaba Karolina                         SUKCES - Jaworzno                  1/   6
  36         2 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola          2/   6
  35         3 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                       3/   6
  32         4 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl                     4/   6
  33         5 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów                   5/   6
  34         6 Starostka Marcel, Jarosz Julia                     STARDANCE - Kraków                 6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  32 2441362 3,0 2343443 4,0 3346262 4,0 4323562 4,0 6325464 4,0   19.0    4
  33 5366546 5,0 5564665 5,0 5565546 5,0 5555635 5,0 5554545 5,0   25.0    5
  34 6653655 6,0 6656556 6,0 6654655 6,0 6634456 6,0 4661656 6,0   30.0    6
  35 3522424 4,0 4431222 2,0 4432413 3,0 3461311 3,0 3432312 2,0   14.0    3
  36 4214233 2,0 3122334 3,0 2211324 2,0 2212243 1,0 2243233 3,0   11.0    2
  37 1135111 1,0 1215111 1,0 1123131 1,0 1146124 2,0 1116121 1,0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec                      1/   9
  47         2 Tomczyk Filip, Frey Anita                          SzT  eMiKa - Tarnów                2/   9
  50         3 Wróbel Jakub, Bała Izabela                         ZŁOTA PARA - Dębica                3/   9
  46         4 Schenk Filip, Nowotarska Dominika                  KLASA - Tarnów                     4/   9
  43         5 Malec Bartosz, Niewola Wiktoria                    SzT  eMiKa - Tarnów                5/   9
  49         6 Wątor Kamil, Gębala Julia                          EVOLUTION - Kraków                 6/   9
  41         7 Kulczyk Antoni, Kozik Zuzanna                      KLASA - Tarnów                     7/   9
  42         8 Madej Michał, Nędza Oliwia                         PLĄS - Kraków                      8/   9
  45         9 Respekta Kamil, Kalinowska Dominika                ADEEM Nowy Sącz                    9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  41 XX  XXX  5  X XX    3  X XX    3    XX    2  XX XX   4  X  X X  3    20          
  42   XXX    3  XX   X  3   X   X  2 X    XX  3 X XX  X  4   XXX X  4    19          
  43 XXX  XX  5 X XX XX  5 XXXX XX  6 XX X XX  5 X    XX  3 XX   XX  4    28         5
  44 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  45          0          0    X     1  XXX     3    X     1 X X      2     7          
  46 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    39         3
  47 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    40         2
  49  XXX XX  5 XXX XX   5 XXX XX   5   X X    2  XXXXX   5    X X   2    24         6
  50 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X   XXX  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33         4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  43 3424523 4,0 6423442 3,0 3516321 3,0 4446531 5,0 3446543 4,0 4446553 5,0   24.0    5
  44 1241111 1,0 1141321 1,0 4131513 2,0 5111113 1,0 1111111 1,0 2221121 1,0    7.0    1
  46 4336344 5,0 2335514 2,0 1265434 4,0 3253425 4,0 4352325 3,0 3353415 3,0   21.0    4
  47 6513262 2,5 5514263 4,0 2323152 1,0 2522352 2,0 5523462 5,0 5514242 4,0   18.5    2
  49 5655456 6,0 4652155 5,0 5652266 6,0 6664666 6,0 6665656 6,0 6665666 6,0   35.0    6
  50 2162635 2,5 3266636 6,0 6444645 5,0 1335244 3,0 2234234 2,0 1132334 2,0   20.5    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Grzesiowski Igor, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała          1/   6
  55         2 Skóra Dawid, Wachta Liwia                          ELIDA - Mielec                     2/   6
  56         3 Chruściel Mateusz, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów                     3/   6
  53         4 Madej Mikołaj, Gądek Edyta                         PLĄS - Kraków                      4/   6
  51         5 Buchowicz Michał, Bochenek Adrianna                AXIS - Nowy Sącz                   5/   6
  54         6 Siwik Mateusz, Niewadzi Małgorzata                 JUST DANCE Wieliczka               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  51 2665565 6,0 5643253 4,0 4553355 5,0 5254565 5,0 5334253 3,0 5342353 3,0   26.0    5
  52 4111111 1,0 2111111 1,0 2112111 1,0 1111113 1,0 1251314 2,0 1131212 1,0    7.0    1
  53 5256243 4,0 4255445 5,0 3245433 3,0 4335421 3,0 4443432 4,0 2455445 5,0   24.0    4
  54 6533354 5,0 6566664 6,0 6666664 6,0 6546646 6,0 6566666 6,0 6566666 6,0   35.0    6
  55 1324422 2,0 1324322 2,0 1324222 2,0 2422252 2,0 2112141 1,0 4213121 2,0   11.0    2
  56 3442636 3,0 3432536 3,0 5431546 4,0 3663334 4,0 3625525 5,0 3624534 4,0   23.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Weczerek Adrian, Kwoska Alicja                     RONDO - Rybnik                     1/   5
  63         2 Kumor Bartłomiej, Pniak Katarzyna                  K-STUDIO Krosno                    2/   5
  65         3 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków             3/   5
  62         4 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów                4/   5
  61         5 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów                5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 4555445 5,0 4555455 5,0 1555255 5,0 3445453 4,0 3544342 4,0   23.0    5
  62 5342353 4,0 5443244 4,0 3323544 3,0 5553344 5,0 2453433 3,0   19.0    4
  63 2223121 2,0 2222523 2,0 4242122 2,0 2232112 2,0 4132125 2,0   10.0    2
  64 3111512 1,0 1111112 1,0 2111311 1,0 1111221 1,0 1211211 1,0    5.0    1
  65 1434234 3,0 3334331 3,0 5434433 4,0 4324535 3,0 5325554 5,0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Weczerek Adrian, Kwoska Alicja                     RONDO - Rybnik                     1/   4
  66         2 Krempa Paweł, Litwin Klaudia                       GALA - Mielec                      2/   4
  65         3 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków             3/   4
  62         4 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów                4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 4424412 4,0 4422333 4,0 4434131 4,0 4444442 4,0 4444342 4,0   20.0    4
  64 2311221 1,0 2313422 2,0 2313442 3,0 1321211 1,0 1312231 1,0    8.0    1
  65 3243333 3,0 3234214 3,0 3122214 1,0 2132124 2,0 3123113 2,0   11.0    3
  66 1132144 2,0 1141141 1,0 1241323 2,0 3213333 3,0 2231424 3,0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Gałek Albert, Strzelec Martyna                     SEMPRE - Kraków                    1/   7
  82         2 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 ArtDance - Kraków                  2/   7
  87         3 Szyrszeń Dominik, Urbańska Natalia                 SOKÓŁ - Myślenice                  3/   7
  84         4 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno               4/   7
  85         5 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków                   5/   7
  81         6 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów                    6/   7
  86         7 Mitał Miłosz, Paściak Kinga                        SIGNUM DANCE - Hyżne               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  81 6456447 5,0 7577367 7,0 7567446 6,0 5567576 6,0   24.0    6
  82 4232221 2,0 3226234 2,0 6246254 4,0 3253232 2,0   10.0    2
  83 1121114 1,0 1111113 1,0 1111121 1,0 1111111 1,0    4.0    1
  84 2664636 6,0 2443522 3,0 2435512 3,0 2444625 4,0   16.0    4
  85 7345555 4,0 6364675 6,0 4353675 5,0 4325454 5,0   20.0    5
  86 3577773 7,0 4655756 5,0 5674767 7,0 6676767 7,0   26.0    7
  87 5713362 3,0 5732441 4,0 3722333 2,0 7732343 3,0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Onyszkiewicz Krzysztof, Markovych Olga             PERFECT DANCE - Kraków             1/   5
  84         2 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno               2/   5
  88         3 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław                    3/   5
  81         4 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów                    4/   5
  87         5 Szyrszeń Dominik, Urbańska Natalia                 SOKÓŁ - Myślenice                  5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  81 5535255 5,0 5545234 5,0 4515234 4,0 3425423 4,0   18.0    4
  84 2244312 2,0 1212415 1,0 2224542 2,0 2334135 3,0    8.0    2
  87 4352544 4,0 4451553 4,0 5442455 5,0 4543554 5,0   18.0    5
  88 3423433 3,0 3324321 3,0 3333323 3,0 5112312 1,0   10.0    3
  89 1111121 1,0 2133142 2,0 1151111 1,0 1251241 2,0    6.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Biłgoraj               1/  14
  52         2 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów                    2/  14
  50         3 Ruszel Tymoteusz, Rogoziewicz Nadia                GASIEK - Rzeszów                   3/  14
  49         4 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów                4/  14
  51         5 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno                    5/  14
  47         6 Kazura Krystian, Pobidyńska Martyna                A-Z - Przemyśl                     6/  14
  44         7 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków                        7/  14
  45         8 Gętkowski Mateusz, Franus Emilia                   SzT  eMiKa - Tarnów                8/  14
  46         9 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów                     9/  14
  41        10 Boda Kamil, Pańczyk Natalia                        SzT  eMiKa - Tarnów               10/  14
  42        11 Dybaś Dominik, Wężowicz Wiktoria                   SzT  eMiKa - Tarnów               11/  14
  53        12 Włodarczyk Patryk, Ogar Natasza                    KLASA - Tarnów                    12/  14
  43        13 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicza        13/  14
  48        14 Mruk Arkadiusz, Szczerba Aniela                    STARDANCE - Kraków                14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41   X X    2     X    1  XXX X   4   X      1   XX X   3 X    X   2    X     1 X     X  2    16          
  42   XX  X  3 X        1       X  1    X  X  2  X    X  2          0          0   XX X   3    12          
  43    X     1      X   1      X   1          0  X  XX   3   X      1   X      1   X      1     9          
  44 X   X    2   XXX    3 X   X    2 X   X    2 X XXX    4  X XXXX  5  X  XXX  4 XX  X X  4    26          
  45    X XX  3       X  1   XX XX  4  XX  XX  4 X XX X   4   X  X   2   XX XX  4   XX     2    24          
  46 XXX  XX  5  XX   X  3     X    1  X   XX  3       X  1    X     1 X        1  X    X  2    17          
  47  XX XXX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5   X      1 XX       2 X        1 X        1    27         6
  48  X X     2       X  1          0 X        1          0    X     1    X     1    X     1     7          
  49 X X   X  3  X    X  2 XX X  X  4 XX XX X  5  X  X X  3 X X XXX  5 X XXXXX  6 X X XXX  5    33         3
  50  X  X    2   XXXX   4  X XXX   4   XXXX   4 XXX  XX  5 XXXX XX  6  X   X   2    XXX   3    30         4
  51      X   1 XX X XX  5   X   X  2    X     1 XX XX X  5  XX X X  4 XXX XXX  6  XX XXX  5    29         5
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XX    4 XX XX X  5 XXXXX X  6  X XX    3    45         2
  53 X        1 X        1 X        1          0 X    X   2     X    1  X  X    2 XX   X   3    11          
  54 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    50         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47 3315252 2,0 6335261 3,0 6326464 4,0 4335666 6,0 2666665 6,0 2666662 6,0 2666165 6,0 2656656 6,0   39.0    6
  49 2454463 5,0 2554332 4,0 2565533 5,0 2463453 4,0 6522232 2,0 6425343 4,0 5323213 2,0 4335323 3,0   29.0    4
  50 5621335 4,0 5642455 6,0 5642226 3,0 5622315 3,0 3453424 3,0 3542424 2,0 3542644 4,0 5522242 2,0   27.0    3
  51 6566644 6,0 4466524 5,0 3453655 6,0 3546544 5,0 5234543 4,0 4234535 3,0 4235432 3,0 3164434 4,0   36.0    5
  52 1143111 1,0 1123146 2,0 1114111 1,0 6214131 2,0 4345356 5,0 5353156 5,0 6454556 5,0 6443565 5,0   26.0    2
  54 4232526 3,0 3211613 1,0 4231342 2,0 1151222 1,0 1111111 1,0 1111211 1,0 1111321 1,0 1211111 1,0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów                   1/   9
  67         2 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków                2/   9
  70         3 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice                  3/   9
  66         4 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola          4/   9
  69         5 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów                   5/   9
  68         6 Ligenza Jakub, Makiejewska Natalia                 KIEPURA - Sosnowiec                6/   9
  64         7 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                    7/   9
  65         8 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów                8/   9
  62         9 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów                9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  62       X  1   XX     2       X  1    X     1          0     5          
  63 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         2
  64 XX X XX  5 XX    X  3 X X  XX  4    X  X  2 X XX  X  4    18          
  65 X X   X  3    X  X  2 XX X  X  4 X     X  2    X     1    12          
  66  XXXX    4  X  XX   3  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         5
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  68 X XXXXX  6 X X XXX  5   XXXX   4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    28         4
  69 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX  X    3 XXX XX   5  X  XXX  4    24         6
  70  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXX   6    29         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 1134111 1,0 1123111 1,0 1165121 1,0 1162111 1,0 1116111 1,0    5.0    1
  66 5355444 5,0 5351525 5,0 6342316 4,0 5333336 3,0 4351534 3,0   20.0    4
  67 2211252 2,0 3212263 2,0 4231265 2,0 4221263 2,0 5222253 2,0   10.0    2
  68 6622325 3,0 6636356 6,0 5614553 6,0 6615455 6,0 6534345 5,0   26.0    6
  69 4466666 6,0 4564644 4,0 3456634 5,0 3446644 4,0 2663466 6,0   25.0    5
  70 3543533 4,0 2445432 3,0 2523442 3,0 2554522 5,0 3445622 4,0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
F       Kwaśniak                  Piotr           III       Rzeszów              
G       Pletty-Zyznar             Małgorzata      III       Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Czaja                     Anna            II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko                  1/  10
  71         2 Mohana Adam, Kowalczyk Julia                       ETIUDA - Radomsko                  2/  10
  73         3 Skrobisz Emanuel, Zagórska Małgorzata              ZORBA - Mykanów                    3/  10
  63         4 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów                   4/  10
  65         5 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów                5/  10
  67         6 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków                6/  10
  60       7-8 Piotrowski Jakub, Wojciuch Laura                   MARENGO - Dąbrowa Górnicza       7-8/  10
  64       7-8 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                  7-8/  10
  61         9 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów                9/  10
  62        10 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów               10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  60 X   X    2 X  XX    3 X  XX    3 X  XX X  4 X XXX X  5    17       6-9
  61 XXX  XX  5 X  X XX  4 X XX XX  5 X X  X   3          0    17       6-9
  62  X X     2      X   1  X   X   2      X   1      X   1     7          
  63 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXX  XX  5    28       2-3
  64   XX XX  4   X X X  3   XX     2  XX   X  3  XXX XX  5    17       6-9
  65    X X   2 XXXX XX  6 XX  XX   4 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    24         5
  67    XX    2  X XX X  4 X  XX X  4    XXX   3 X  XXX   4    17       6-9
  71 XXXXX X  6  XXXX X  5  XX XXX  5  XXXX X  5  XXXX X  5    26         4
  73 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXX X  6    29         1
  74 XXX XXX  6 XXX XX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XX   4    28       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału, Dodatkowa
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  60 XX  X    3 X  XX    3 X  XX    3 X XXX X  5 X XXX    4    18          
  61 X  X X   3 XXX      3 X  X     2 X  X     2    X     1    11          
  63 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXX XX  6 XXX  XX  5 X    XX  3    25         4
  64 X XX XX  5  XX  X   3   X  XX  3   X  X   2 XXX  XX  5    18          
  65  X XXXX  5 XX XXXX  6  XXXXXX  6  X XX    3  XXXXXX  6    26         3
  67   XXX X  4    XXXX  4  X XXX   4 XX XXXX  6  X XX X  4    22         6
  71  XX X    3  XX X X  4 XXX X X  5  XXXXXX  6 XXX XX   5    23         5
  73 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 2513642 3,0 2644642 5,0 3635633 4,0 4645654 5,0 4545655 5,0   22.0    4
  65 5146515 5,0 3251514 4,0 5156544 5,0 5466565 6,0 6256544 6,0   26.0    5
  67 6662466 6,0 5563466 6,0 2562466 6,0 2552446 4,0 3663463 4,0   26.0    6
  71 4451221 1,0 6332133 2,0 6343121 2,0 6134121 2,0 5334232 3,0   10.0    2
  73 1235354 4,0 1116355 3,0 1224355 3,0 1323332 3,0 1422326 2,0   15.0    3
  74 3324133 2,0 4425221 1,0 4411212 1,0 3211213 1,0 2111111 1,0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14