OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca": 2017-12-02, Olesno RÓŻA Olesno opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

OLESKI FESTIWAL TAŃCA - XXVIII OTTT
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej OLESNO 2017

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OLESKI FESTIWAL TAŃCA - XXVIII OTTT
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej OLESNO 2017
Olesno, 2 grudnia 2017r.
Organizator: KTT RÓŻA Olesno; MDK OLESNO; ZS w Oleśnie
Prowadzenie: Marcin Politowski
Muzyka: 
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, Open, Standard
Pow. 15, Open, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Cyran Juliusz  Karol, Magnowska Justyna            RONDO - Rybnik            śląski               1/   5
  30         2 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              2/   5
  31         3 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   5
  32         4 Wasiutyński Grzegorz, Briss Julia                  RYTM - Żory               śląski               4/   5
  29         5 Czerny Szymon, Organiściak Karolina                ZORBA - Mykanów           śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  28 1311121 1.0 1331121 1.0 1331111 1.0 1111111 1.0 2111211 1.0 1111211 1.0    6,0    1
  29 3242455 4.0 4543444 3.0 4555555 5.0 5445355 5.0 5554454 5.0 5555554 5.0   27,0    5
  30 4133213 2.0 3122212 2.0 5112224 2.0 3552544 4.0 4433533 4.0 3423322 3.0   17,0    2
  31 2424342 3.0 2414355 4.0 2424343 4.0 2324223 2.0 1242145 2.0 2232133 2.0   17,0    3
  32 5555534 5.0 5255533 5.0 3243432 3.0 4233432 3.0 3325322 3.0 4344445 4.0   23,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   ST NOVOMEX Opole          opolski              1/   6
  39         2 Wojaczek Paweł, Łabuda Patrycja                    MIX - Rybnik              śląski               2/   6
  37         3 Kłosowski Tomasz, Sioła Oliwia                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               3/   6
  40         4 Zgodzaj Jonasz, Jaskólska Oliwia                   BALLARE - Częstochowa     śląski               4/   6
  36         5 Kowalczyk Rafał, Rajda Wiktoria                    FORUM - Zabrze            śląski               5/   6
  38         6 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35 2651421 2.0 1261243 2.0 2241222 2.0 1131212 1.0 1431214 2.0 1212224 1.0 2212211 1.0 2111111 1.0   12,0    1
  36 5464354 4.0 6343354 4.0 5463356 5.0 6326464 4.0 5565466 5.0 5666656 6.0 5666566 6.0 6666665 6.0   40,0    5
  37 4223233 3.0 4154525 5.0 4556543 4.0 3544523 3.0 4213345 3.0 4131443 3.0 3141444 3.0 3232434 3.0   27,0    3
  38 6336616 6.0 5526616 6.0 6635634 6.0 5463636 6.0 6646632 6.0 6525535 5.0 6535623 5.0 5555546 5.0   45,0    6
  39 1112142 1.0 3412161 1.0 1112111 1.0 2212141 2.0 2324121 1.0 2353112 2.0 1323132 2.0 1323222 2.0   12,0    2
  40 3545565 5.0 2635432 3.0 3324465 3.0 4655355 5.0 3152553 4.0 3444361 4.0 4454355 4.0 4444353 4.0   32,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   3
  58         2 Kaniak Szymon, Kaniak Emma                         RÓŻA Olesno               opolski              2/   3
  61         3 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     KTT URBAN - Tadeusz i Gre                      3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  58 2233223 2.0 2323222 2.0 3323323 3.0 3223222 2.0 3223222 2.0 1222222 2.0   13,0    2
  59 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    6,0    1
  61 3322332 3.0 3232333 3.0 2232232 2.0 2332333 3.0 2332333 3.0 3333333 3.0   17,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Glajzner Jakub, Wasilewska Julia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   4
  85         2 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  ST NOVOMEX Opole          opolski              2/   4
  87         3 Morawicki Jakub, Majerowska Weronika               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
  83         4 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 4443433 4.0 4414422 4.0 4432424 4.0 3432443 4.0 3442434 4.0   20,0    4
  85 2231244 2.0 1243144 3.0 1223242 2.0 2221234 2.0 2223242 2.0   11,0    2
  86 1122111 1.0 2132211 1.0 2111111 1.0 1113111 1.0 1111111 1.0    5,0    1
  87 3314322 3.0 3321333 2.0 3344333 3.0 4344322 3.0 4334323 3.0   14,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   3
  85         2 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  ST NOVOMEX Opole          opolski              2/   3
  83         3 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 2332332 3.0 3332333 3.0 3333332 3.0 3332333 3.0 2333332 3.0   15,0    3
  85 1223213 2.0 1223222 2.0 1212223 2.0 2223122 2.0 1222211 2.0   10,0    2
  88 3111121 1.0 2111111 1.0 2121111 1.0 1111211 1.0 3111123 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Piwowarski Mateusz, Łuczyńska Wiktoria             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   5
  98         2 Serafin Bartłomiej, Frątczak Anna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   5
  96         3 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA Olesno               opolski              3/   5
  93         4 Borczyk Damian, Maks Karolina                      ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   5
  94         5 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  93 5244143 4.0 5434244 4.0 5442334 4.0 5435144 5.0 2454143 4.0 5445234 4.0   25,0    4
  94 4551515 5.0 4555335 5.0 4554545 5.0 2542512 2.0 3341432 3.0 3551545 5.0   25,0    5
  96 2335254 3.0 1213153 2.0 1231153 2.0 4354333 4.0 5535525 5.0 1334423 3.0   19,0    3
  97 3123331 2.0 3322522 3.0 2123222 1.0 1111251 1.0 1112251 1.0 2112151 1.0    9,0    1
  98 1412422 1.0 2141411 1.0 3315411 3.0 3223425 3.0 4223314 2.0 4223312 2.0   12,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     BARANOWSKIE ST - Baranów  wielkopolski         1/   4
 103         2 Stanik Mariusz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski               2/   4
 102         3 Kubik Maciej, Gieszczyk Aleksandra                 ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   4
 101         4 Jeziorek Łukasz, Jaroń Karina                      DANCE CENTER Kluczbork    opolski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 3344444 4.0 4314344 4.0 4434444 4.0 4434444 4.0 4434444 4.0   20,0    4
 102 4433232 3.0 2443232 3.0 1343233 3.0 2243112 2.0 2342231 3.0   14,0    3
 103 2221123 2.0 3231123 2.0 3221122 2.0 3311223 3.0 3121122 1.0   10,0    2
 104 1112311 1.0 1122411 1.0 2112311 1.0 1122331 1.0 1213313 2.0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               1/   5
 113         2 Pik Damian, Czerczak Aleksandra                    ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   5
 110         3 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              3/   5
 112         4 Kołodziej Marcin, Wojaczek Magdalena               MIX - Rybnik              śląski               4/   5
 111         5 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 1323435 3.0 2555344 5.0 2434224 2.0 1533353 3.0 2534254 4.0   17,0    3
 111 2555543 5.0 4233533 3.0 5255542 5.0 4455544 5.0 3355543 5.0   23,0    5
 112 5444314 4.0 5344425 4.0 4323415 3.0 5244425 4.0 4243425 3.0   18,0    4
 113 3212152 2.0 3422151 2.0 3542153 4.0 3321131 2.0 5422131 2.0   12,0    2
 114 4131221 1.0 1111212 1.0 1111331 1.0 2112212 1.0 1111312 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Bedla Filip, Kałuzińska Kaja                       CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  11
 116         2 Koścień Bartosz, Hanulak Alicja                    SUKCES - Częstochowa      śląski               2/  11
 123         3 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               3/  11
 117         4 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  11
 122         5 Wesołowski Michał, Morawicka Karolina              DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          5/  11
 110         6 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              6/  11
 121         7 Tasarz Filip, Pęciak Aleksandra                    DANCE CENTER Kluczbork    opolski              7/  11
 119       8-9 Pędziwiatr Adrian, Rykowska Aleksandra             CORTE TOP DANCE - Warszaw mazowiecki         8-9/  11
 124       8-9 Łądka Wiktor, Hanusek Paulina                      RYTM - Żory               śląski             8-9/  11
 120        10 Ryterski Daniel, Maćkała Emilia                    ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski         10/  11
 118        11 Piechota Dominik, Stronczek Hanna                  DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 110  X XX    3 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXX      3 X XXX X  5    22         6
 115 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXX  X  5    30         2
 116 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31         1
 117  XX XXX  5   X XXX  4   XXXXX  5   X XXX  4  XXXXXX  6    24         4
 118 X X      2 X        1 X        1 X X      2 X X      2     8          
 119   X      1    X     1 X    X   2   XX XX  4    X X   2    10          
 120 XX X     3  X       1  X       1  X X     2  X X     2     9          
 121  XX X X  4   XXX    3     X    1    XX X  3 XXX X X  5    16          
 122   XXXX   4  XXXXXX  6  XXXXX   5  X XX    3 XX XXX   5    23         5
 123 X  XXXX  5 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7     XXX  3    27         3
 124 X    XX  3 X    X   2      XX  2 X    X   2      X   1    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 4446666 6.0 4266665 6.0 4466666 6.0 3546666 6.0 4536666 6.0   30,0    6
 115 1151541 1.0 1332552 2.0 1152141 1.0 1162552 1.0 1353553 3.0    8,0    1
 116 2214413 2.0 3123421 1.0 2214524 2.0 2214323 2.0 3111321 1.0    8,0    2
 117 5625252 5.0 5515233 3.0 6525433 5.0 6423241 3.0 6425135 5.0   21,0    4
 122 6362135 4.0 6451346 5.0 5341355 4.0 5351435 5.0 5262444 4.0   22,0    5
 123 3533324 3.0 2644114 4.0 3633212 3.0 4635114 4.0 2644212 2.0   16,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    Centrum Tańca FIESTA K-Ko opolski              1/   6
 131         2 Kubicz Jakub, Snitsar Anastasia                    MAESTRO Opole             opolski              2/   6
 134         3 Weczerek Adrian, Kwoska Alicja                     RONDO - Rybnik            śląski               3/   6
 136         4 Papierok Krzysztof, Adamczyk Dagmara               Szk. Tańca Gutovskyi - Gl śląski               4/   6
 133         5 Szymański Karol, Mazurek Martyna                   ZORBA - Mykanów           śląski               5/   6
 130         6 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 4452666 6.0 5566666 6.0 6664663 6.0 6666666 6.0 6664656 6.0   30,0    6
 131 1664415 4.0 1154524 4.0 1115111 1.0 1154113 1.0 1155215 2.0   12,0    2
 133 5536254 5.0 6645445 5.0 5546356 5.0 5435544 5.0 5446563 5.0   25,0    5
 134 3215323 2.0 3412211 1.0 3423525 4.0 3323332 3.0 4223324 3.0   13,0    3
 135 2143542 3.0 2233333 3.0 2252242 2.0 2242421 2.0 3312131 1.0   11,0    1
 136 6321131 1.0 4321152 2.0 4331434 3.0 4511255 4.0 2531442 4.0   14,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Kubicz Jakub, Snitsar Anastasia                    MAESTRO Opole             opolski              1/   7
 135         2 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    Centrum Tańca FIESTA K-Ko opolski              2/   7
 134         3 Weczerek Adrian, Kwoska Alicja                     RONDO - Rybnik            śląski               3/   7
 137         4 Klimek Filip, Skrzypczak Agnieszka                 Szk. Tańca Gutovskyi - Gl śląski               4/   7
 133         5 Szymański Karol, Mazurek Martyna                   ZORBA - Mykanów           śląski               5/   7
 138         6 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               6/   7
 130         7 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 7762767 7.0 7777777 7.0 7774777 7.0 7775777 7.0 7777777 7.0   35,0    7
 131 4234314 2.0 3161144 3.0 2162214 1.0 1141212 1.0 1131114 1.0    8,0    1
 133 3676175 6.0 6655266 6.0 6235155 4.0 6433335 2.0 6445256 6.0   24,0    5
 134 6317431 1.0 4313411 1.0 4313422 2.0 5316543 5.0 5626522 5.0   14,0    3
 135 1523543 3.0 1224533 2.0 1621543 3.0 2624461 3.0 2512431 2.0   13,0    2
 137 5441252 4.0 5442352 4.0 5456361 5.0 4252156 4.0 3264363 3.0   20,0    4
 138 2155626 5.0 2536625 5.0 3547636 6.0 3567624 6.0 4353645 4.0   26,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               1/   5
   3         2 Karpiński Marcin, Czerner Aleksandra               UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski              2/   5
   4         3 Sikora Maciej, Siemieniec Maria                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          3/   5
   1         4 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              4/   5
   6         5 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 5544454 5.0 5554444 4.0 5444445 4.0 4545355 5.0 5545444 4.0   22,0    4
   3 2222222 2.0 3223222 2.0 3323223 3.0 2332222 2.0 3322222 2.0   11,0    2
   4 3333533 3.0 2332333 3.0 2232332 2.0 3223433 3.0 2233333 3.0   14,0    3
   5 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5,0    1
   6 4455345 4.0 4445555 5.0 4555554 5.0 5454544 4.0 4454555 5.0   23,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Główka Tomasz, Jureczko Marta                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
  10         2 Pik Damian, Czerczak Aleksandra                    ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   4
   1         3 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              3/   4
  11         4 Tasarz Filip, Pęciak Aleksandra                    DANCE CENTER Kluczbork    opolski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 3333433 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15,0    3
   7 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5,0    1
  10 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10,0    2
  11 4444344 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               1/   6
  22         2 Olejnik Bartosz, Zaklińska Joanna                  ISKRA Praszka             opolski              2/   6
  25         3 Wrzesiński Artur, Pecyna Zuzanna                   ISKRA Praszka             opolski              3/   6
  21         4 Koścień Bartosz, Hanulak Alicja                    SUKCES - Częstochowa      śląski               4/   6
  24         5 Wojtasiewicz Jacek, Wolska Zuzanna                 PERFECT - Będzin          śląski               5/   6
  23         6 Stanik Mariusz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 1211111 1.0 1311111 1.0 3212111 1.0 3213111 1.0 3321111 1.0    5,0    1
  21 2632542 4.0 2232422 2.0 2543544 4.0 1351442 3.0 1244343 4.0   17,0    4
  22 4123324 2.0 4123533 3.0 4121222 2.0 4122333 2.0 4132432 3.0   12,0    2
  23 6566666 6.0 6665666 6.0 6656656 6.0 6666655 6.0 6666666 6.0   30,0    6
  24 5454455 5.0 5454355 5.0 5465465 5.0 5544566 5.0 5455555 5.0   25,0    5
  25 3345233 3.0 3546244 4.0 1334333 3.0 2435224 4.0 2513224 2.0   16,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Piłat Jędrzej, Baryliszyn Maria                    MAESTRO Opole             opolski              1/   5
   4         2 Sikora Maciej, Siemieniec Maria                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   5
  29         3 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski              3/   5
  27         4 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   5
  28         5 Sobania Andreas, Bartosiewicz Kinga                ST NOVOMEX Opole          opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   4 2233113 2.0 1134122 1.0 3133113 3.0 1121311 1.0 1341123 2.0    9,0    2
  26 1114422 1.0 4213511 2.0 1215524 1.0 2214523 2.0 2214311 1.0    7,0    1
  27 4451541 4.0 3542243 4.0 2552441 4.0 3553442 5.0 3552552 5.0   22,0    4
  28 3345355 5.0 2455454 5.0 4344355 5.0 4335154 3.5 4135245 4.0   22,5    5
  29 5522234 3.0 5321335 3.0 5421232 2.0 5442235 3.5 5423434 3.0   14,5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14