OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "WALENTYNKI 2018"": 2018-02-11, Myślibórz ESTERA - Myślibórz zachodniopomorski, okręg Zachodniopomorski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WALENTYNKI 2018


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WALENTYNKI 2018

Myślibórz 11.02.2018r.
Organizator: Klub Tańca Towarzyskiego ESTERA
Prowadzenie: Marlena Maciejewska
Muzyka: Jacek Sołtysiak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E+F, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        7
   3 AMETYST - Lubań              1
   4 ANIMA DANZA - Głogów         1
   5 ASTRA - Szczecin            12
   6 DREAM - Poznań               1
   7 DZIUPLA - Poznań             1
   8 ESTERA - Myślibórz           3
   9 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     2
  10 FANTAZJA - Skwierzyna        5
  11 FINEZJA - Poznań             1
  12 GRACJA - Zielona Góra        2
  13 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  14 LORENZO Katarzyna Białek     3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
D       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Brzozowski Grzegorz, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   8
  19         2 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   8
  23         3 Marzec Tomasz, Jabłońska Zuzanna                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   8
  21         4 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              4/   8
  24         5 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   8
  25         6 Smuniewski Szymon, Andrzejczak Nikola              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
  22         7 Markowski Szymon, Józiak Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   8
  20         8 Klepacki Krzysztof, Kutrzuba Zuzanna               ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    41         1
  19 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXX  X   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37       2-4
  20          0 X  X     2 X        1          0 X  X XX  4 X  XXX   4    11          
  21 X XXXX   5  XX X    3 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XX X X  4    30         6
  22 XXX XXX  6 X XXXXX  6  XXXX X  5 X        1 XXX   X  4 XX       2    24          
  23 XXXX  X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7    37       2-4
  24  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5   XX XX  4    35         5
  25 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7    37       2-4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  18 1111121 1.0 1111122 1.0 1111111 1.0 1211154 1.0 1311122 1.0 1111222 1.0    6.0    1
  19 3226213 2.0 3335213 3.0 3324223 3.0 2132212 2.0 2125213 2.0 2222111 2.0   14.0    2
  21 2445464 4.0 6544464 5.0 4543565 5.0 4325361 3.0 3233351 3.0 4446364 4.0   24.0    4
  23 5333542 3.0 2222541 2.0 2232342 2.0 3543423 4.0 4442435 4.0 3334443 3.0   18.0    3
  24 6552355 5.0 4453335 4.0 5455454 4.0 6464636 6.0 6554646 5.0 5655636 6.0   30.0    5
  25 4664636 6.0 5666656 6.0 6666636 6.0 5656545 5.0 5666564 6.0 6563555 5.0   34.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
D       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Mecha Kamil, Witkowska Wiktoria                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  29         2 Owczarczak Konrad, Majchrowicz Ewa                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   5
  27         3 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   5
  26         4 Gański Adam, Tuchewicz Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   5
  30         5 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26 4444334 4.0 3344331 3.0 3354425 4.0 4354433 4.0 4555545 5.0 5455545 5.0 5545544 5.0 4455544 5.0   35.0    4
  27 3313223 3.0 4413124 4.0 5423233 3.0 3423124 3.0 1212122 1.0 1312122 1.0 1214123 2.0 2113323 2.0   19.0    3
  28 2131411 1.0 1132212 1.0 1131111 1.0 1111311 1.0 3334313 3.0 2123311 2.0 2132211 1.0 1524411 1.0   11.0    1
  29 1222142 2.0 2221443 2.0 2212342 2.0 2232242 2.0 2121231 2.0 3231233 3.0 3321332 3.0 3231232 3.0   19.0    2
  30 5555555 5.0 5555555 5.0 4545554 5.0 5545555 5.0 5443454 4.0 4544454 4.0 4453455 4.0 5342155 4.0   36.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
D       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   7
  46         2 Zadorożhnii Aresniy, Doktorczyk Martyna            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   7
  40         3 Gabrysz Szymon, Kałużna Hania                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   7
  42         4 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         4/   7
  43         5 Kaczmarski Maciej, Ducka Wiktoria                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   7
  41         6 Gorzyński Maciej, Piechowiak Emilia                FINEZJA - Poznań          wielkopolski         6/   7
  45         7 Michalski Stanisław, Świniarska Dominika           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  40 2222522 2.0 3223553 3.0 3434541 3.0 1244245 4.0 1432534 3.0 1225322 2.0   17.0    3
  41 7737656 6.0 5636676 6.0 6727665 6.0 5325664 5.0 5524653 5.0 7636766 6.0   34.0    6
  42 3443343 4.0 4545245 5.0 5565234 5.0 4636333 3.0 6646242 4.0 2442243 3.0   24.0    4
  43 5565265 5.0 6354434 4.0 4343456 4.0 6562456 6.0 7355466 6.0 6354455 5.0   30.0    5
  44 6111114 1.0 2111111 1.0 2111112 1.0 2111111 1.0 4111111 1.0 4111111 1.0    6.0    1
  45 4676777 7.0 7777767 7.0 7676777 7.0 7777777 7.0 2777777 7.0 5577677 7.0   42.0    7
  46 1354431 3.0 1462322 2.0 1252323 2.0 3453522 2.0 3263325 2.0 3763534 4.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
D       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Sikorski Michał, Stępień Gabriela                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  47         2 Hładyszewski Jakub, Michalonek Anna                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
  51         3 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   5
  50         4 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   5
  48         5 Koneczniak Dawid, Klepacka Katarzyna               ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  47 2323244 4.0 5212244 2.0 5322345 3.0 4112534 3.5   12.5    2
  48 3444552 5.0 2353351 3.0 2455552 5.0 1334242 2.0   15.0    5
  49 5151321 1.0 1431112 1.0 1141211 1.0 3241415 3.5    6.5    1
  50 4212415 2.0 3144435 4.0 3233134 2.0 5453153 5.0   13.0    4
  51 1535133 3.0 4525523 5.0 4514423 4.0 2525321 1.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
D       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Sikorski Michał, Stępień Gabriela                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  47         2 Hładyszewski Jakub, Michalonek Anna                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
  50         3 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   5
  48         4 Koneczniak Dawid, Klepacka Katarzyna               ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         4/   5
  51         5 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  47 4133224 3.0 2133232 2.0 2112313 2.0 5112514 2.0    9.0    2
  48 3445352 4.0 4345443 4.0 3445452 4.0 3355452 5.0   17.0    4
  49 1222111 1.0 1221121 1.0 1221121 1.0 1433241 3.0    6.0    1
  50 2311543 2.0 3412354 3.0 4333244 3.0 2221133 1.0    9.0    3
  51 5554435 5.0 5554515 5.0 5554535 5.0 4544325 4.0   19.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
D       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         1/   4
  59         2 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          2/   4
  54         3 Kloc Piotr, Gwadera Julia                          FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   4
  52         4 Błaszak Rafał, Małek Alicja                        ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 2243231 2.0 4244233 4.0 4134243 4.0 4234244 4.0 2242344 3.0   17.0    4
  54 1332323 3.0 3423422 3.0 3343334 3.0 3443433 3.0 3333222 2.0   14.0    3
           R                                                     
  58 4121112 1.0 1112114 1.0 1411422 2.0 1121312 1.0 4424413 4.0    9.0    1
     R                        R                       R          
  59 3414444 4.0 2331341 2.0 2222111 1.0 2312121 2.0 1111131 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
D       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Krawczyk Kacper, Chytra Klaudia                    ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   4
  57         2 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              2/   4
  54         3 Kloc Piotr, Gwadera Julia                          FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   4
  52         4 Błaszak Rafał, Małek Alicja                        ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 4434444 4.0 4444444 4.0 4344434 4.0 4423444 4.0 4323433 3.0   19.0    4
  54 3143332 3.0 3123231 2.0 3133242 3.0 3244232 3.0 3144244 4.0   15.0    3
  56 2311211 1.0 1212112 1.0 1211111 1.0 2112111 1.0 2212111 1.0    5.0    1
  57 1222123 2.0 2331323 3.0 2422323 2.0 1331323 2.0 1431322 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
D       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              1/   3
  61         2 Starski Kacper, Skrzypczyńska Julia                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   3
  60         3 Będkowski Dawid, Nuckowska Dominika                A+S - Częstochowa         śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 1111121 1.0 1111312 1.0 1121332 2.0 1112313 1.0 1111312 1.0    6.0    1
  60 3333233 3.0 3333233 3.0 2333113 3.0 3333122 3.0 2233121 2.0   14.0    3
  61 2222312 2.0 2222121 2.0 3212221 1.0 2221231 2.0 3322233 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181013-2238