OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Formacji Tanecznych, Mistrzostwa Polski Show": 2021-09-11, Siennica Różana k/Krasnegostawu RYTM - Chełm lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

Grand Prix Polski w 10 tańcach PTT, OTTT o Puchar Wójta Gminy
Siennica Różana

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Grand Prix Polski w 10 tańcach PTT, OTTT o Puchar Wójta Gminy
Siennica Różana
Siennica Różana, 11 września 2021
Organizator: Chełmskie Centrum Tańca Rytm, PTT, Wójt Gminy Siennica Różana
Prowadzenie: Maciej Gołebiowski Opole Lubelskie
Muzyka: Jarosław Michałek Kraków
Obsługa medyczna: Zapewniono
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, MP Zawodowców, LATIN
Pow. 15, Mistrz. Polski, LATIN
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów              1
   2 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   3 KADRYL - Białystok           1
   4 LATINA - Wolsztyn            1
   5 POLISH CLUB - Warszawa       1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: MP Zawodowców, Styl: LATIN
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: MP Zawodowców, Styl: LATIN
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Zaprawa Marcin, Jurga Aleksandra                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: MP Zawodowców, Styl: LATIN
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  32 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LATIN
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
F       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LATIN
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Bartkiewicz Michał, Omyła Wiktoria                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   4
  30         2 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             2/   4
  29         3 Choma Karol, Zakrzewska Izabela                    CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   4
  31         4 Matuszek Grzegorz, Kuźniar Daria                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LATIN
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  28 1111211 1,0    1,0    1
  29 3233332 3,0    3,0    3
  30 2322123 2,0    2,0    2
  31 4444444 4,0    4,0    4
----------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19