OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana": 2021-09-11, Siennica Różana k/Krasnegostawu RYTM - Chełm lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

Grand Prix Polski w 10 tańcach PTT, OTTT o Puchar Wójta Gminy
Siennica Różana

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Grand Prix Polski w 10 tańcach PTT, OTTT o Puchar Wójta Gminy
Siennica Różana
Siennica Różana, 11 września 2021
Organizator: Chełmskie Centrum Tańca Rytm, PTT, Wójt Gminy Siennica Różana
Prowadzenie: 
Muzyka: 
Obsługa medyczna: Zapewniono
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
12-13, GP Polski, Kombinacja 10T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, GP Polski, Kombinacja 10T
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, C, Standard
16-20, GP Polski, Kombinacja 10T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
Pow. 15, E-Solo, Standard-4
Pow. 15, E-Solo, Latin-4
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
16-18, GP Polski, Kombinacja 10T
Pow. 18, GP Polski, Kombinacja 10T
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 3, F, Latin-3
Pow. 15, Mistrz. Polski, LatinF
Pow. 15, MP Zawodowców, LATIN
12-15, Mistrz. Polski, StandaedS
Pow. 15, Mistrz. Polski, LATIN
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1                              3
   2 AKSEL - Rzeszów              5
   3 BALLROOM - Lublin            2
   4 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   5 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   6 Dancers United - WARSZAWA    1
   7 DCS BRWINÓW                  1
   8 EMOTION - Góra Kalwaria      3
   9 FANTAN - Kraśnik             5
  10 FAST-STEP Warszawa           1
  11 GASIEK - Rzeszów             3
  12 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  13 KADRYL - Białystok           1
  14 K-STUDIO Krosno              1
  15 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        2
  16 LATINA - Wolsztyn            1
  17 LIDER - Lublin               2
  18 Lsk                          1
  19 MAGIC-DANCE - Lublin         6
  20 MDANCE - Przemyśl            4
  21 MYKA - Zamość                5
  22 POLISH CLUB - Warszawa       2
  23 RYTM - Chełm                13
  24 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  25 SUKCES - Jaworzno            1
  26 Śląski Klub Taneczny - Ka    2
  27 TAKT - Chełm                10
  28 TOP - ART - Lublin           8
  29 TWIST - Białystok            2
  30 ZAMEK - Biała Podlaska       2
  31 ZAMEK - Lublin               7
  32 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
C       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Kuchta Bartosz, Ładnowska Maja                     MYKA - Zamość                                  1/   5
  57         2 Giemza Stanisław, Czajkowska Paulina               ZAMEK - Lublin                                 2/   5
  55         3 Baran Błażej, Majewska Julia                       TOP - ART - Lublin                             3/   5
  56         4 Bełz Piotr, Pastuszek Gabriela                     MYKA - Zamość                                  4/   5
  59         5 Smoliński Wiktor, Marek Julia                      LIDER - Lublin                                 5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 44343 4,0 55444 4,0 45444 4,0 33531 3,0 12331 2,0 33532 3,0   20,0    3
  56 22424 2,0 32333 3,0 33333 3,0 54355 5,0 43444 4,0 54455 5,0   22,0    4
  57 33131 3,0 23121 2,0 22222 2,0 21123 2,0 34123 3,0 12123 2,0   14,0    2
  58 11212 1,0 11212 1,0 11111 1,0 12212 1,0 21212 1,0 21211 1,0    6,0    1
  59 55555 5,0 44555 5,0 54555 5,0 45444 4,0 55555 5,0 45344 4,0   28,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
C       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Pogrebniak Szymon, Skrzypczak Nicola               RYTM - Chełm                                   1/   3
  60         2 Cyper Sebastian, Łoś Julia                         TOP - ART - Lublin                             2/   3
  61         3 Jankowski Ksawery, Utrata Wiktoria                 EMOTION - Góra Kalwaria                        3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 13133 3,0 11233 2,0 11121 1,0 32232 3,0 12132 2,0 12131 1,0 12132 2,0 12133 3,0   17,0    2
  61 22222 2,0 23322 3,0 23233 3,0 13123 2,0 33323 3,0 23223 3,0 33323 3,0 23222 2,0   21,0    3
  62 31311 1,0 32111 1,0 32312 2,0 21311 1,0 21211 1,0 31312 2,0 21211 1,0 31311 1,0   10,0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm                                   1/   2
 101         2 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin                             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 101 222222222 2,0 222222222 2,0 222222222 2,0 222222222 2,0 222222222 2,0   10,0    2
 102 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0    5,0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin                             1/   2
 102         2 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm                                   2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 101 121111112 1,0 111111112 1,0 121111112 1,0 112212112 1,0 111111112 1,0    5,0    1
 102 212222221 2,0 222222221 2,0 212222221 2,0 221121221 2,0 222222221 2,0   10,0    2
                    R                           R                          
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch                      1/   3
  75         2 Wójcik Mateusz, Sękowska Martyna                   Dancers United - WARSZAWA                      2/   3
  74         3 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno                                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 211111112 1,0 111111111 1,0 322221112 1,0 111111111 1,0 121131211 1,0 111112112 1,0 112111112 1,0 111112112 1,0 112111112 1,0 111111112 1,0   10,0    1
  74 322223221 2,0 223333232 3,0 211132231 2,0 322233233 3,0 333223122 3,0 322333223 3,0 321332223 2,0 332333233 3,0 331333223 3,0 323322233 3,0   27,0    3
  75 133332333 3,0 332222323 2,0 133313323 3,0 233322322 2,0 212312333 2,0 233221331 2,0 233223331 3,0 223221321 2,0 223222331 2,0 232233321 2,0   23,0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Bakalarz Mateusz, Nalepa Weronika                  TOP - ART - Lublin                             1/   8
  83         2 Sędłak Szymon, Jeleń Maja                          TOP - ART - Lublin                             2/   8
  80         3 Ostrowski Krzysztof, Łaszkiewicz Karina            BALLROOM - Lublin                              3/   8
  79         4 Jakubiak Antoni, Wojciechowska Monika              FANTAN - Kraśnik                               4/   8
  84         5 Wardak Maksymilian, Michalczewska Maja             FANTAN - Kraśnik                               5/   8
  82         6 Pastuszak Bartosz, Żuber Paulina                   FANTAN - Kraśnik                               6/   8
  77         7 Bącal Kacper, Bis Izabela                          FANTAN - Kraśnik                               7/   8
  78         8 Czerwiński Michał, Duda Aleksandra                 FANTAN - Kraśnik                               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           WW           Q            CH           S            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  76 X XX X XX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    51       1-2
  77 XX XXXXXX  8 XX XXX XX  7     XX  X  3 X      X   2 X      X   2 XX X XXX   6    28          
  78            0            0 X          1  X  XX  X  4 X   XX  X  4     X   X  2    11          
  79 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9    48         3
  80 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXX XXXXX  8    51       1-2
  82 XXXXX XXX  8 XXXX XX    6 XXXX XXX   7 XXXXXXXX   8 XXXX XXX   7 XXXX XXX   7    43         6
  83 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8   XXX   X  4    46       4-5
  84  XX XXXXX  7  XX X XXX  6  XXXXXXXX  8   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    46       4-5
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            WW            Q             CH            S             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  76 423211422 1,0 325123231 2,0 233212122 2,0 211211312 1,0 111111111 1,0 121211112 1,0    8,0    1
  79 334134213 2,0 444346412 3,0 552326511 3,0 553366645 6,0 553565553 5,0 542463323 3,0   22,0    4
  80 512446134 4,0 633654126 4,0 425664235 4,0 626532233 2,0 626432236 2,0 616532234 2,0   18,0    3
  82 246663566 6,0 256562664 6,0 346443656 5,0 132653556 5,0 335653645 6,0 365655566 6,0   34,0    6
  83 161352651 3,0 112211353 1,0 111151343 1,0 364144461 4,0 242244462 3,0 254346651 5,0   17,0    2
  84 655525345 5,0 561435545 5,0 664535464 6,0 445425124 3,0 464326324 4,0 433124445 4,0   27,0    5
                                                              R                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Świderski Szymon, Brogowska Emilia                 BALLROOM - Lublin                              1/   7
  88         2 Muśnicki Bartosz, Biernacka Julianna               FAST-STEP Warszawa                             2/   7
  87         3 Misior Patryk, Dzięgielowska Emilia                GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/   7
  86         4 Luchowski Kacper, Tatara Maria                     TAKT - Chełm                                   4/   7
  89         5 Sadowski Sebastian, Samek Kamila                   RYTM - Chełm                                   5/   7
  85         6 Kaniewski Michał, Popek Dominika                   RYTM - Chełm                                   6/   7
  91         7 Zarosa Krystian, Stępniak Maja                     ZAMEK - Lublin                                 7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CH            S             R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85 777757237 7,0 777755537 7,0 656767337 6,0 756537447 6,0 565336327 5,0 646745324 4,0 765646333 5,0 476745236 6,0   46,0    6
  86 321322325 2,0 525564246 4,0 414432466 4,0 323451565 4,0 426565676 6,0 414432666 3,0 434433466 4,0 542433661 4,0   31,0    4
  87 246234173 3,0 262113162 2,0 163325642 3,0 174313131 2,0 134143141 2,0 262153557 5,0 222252251 2,0 225262152 2,0   21,0    3
  88 412573541 4,0 334332424 3,0 325213221 1,0 212224222 1,0 353722552 3,0 353514231 2,0 343314544 3,0 363514323 3,0   20,0    2
  89 555446456 5,0 453447655 5,0 241544554 5,0 547645354 5,0 672454435 4,0 575376445 6,0 577777627 7,0 654356447 5,0   42,0    5
  90 134111614 1,0 111221311 1,0 732151113 2,0 431162613 3,0 211211213 1,0 121221113 1,0 111121115 1,0 111121515 1,0   11,0    1
  91 663665762 6,0 646676773 6,0 577676775 7,0 665776776 7,0 747677764 7,0 737667772 7,0 656565772 6,0 737677774 7,0   53,0    7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Błażejczyk Maksymilian, Pastuszek Aleksandra       MYKA - Zamość                                  1/   4
  95         2 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     ZAMEK - Biała Podlaska                         2/   4
  96         3 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria                        3/   4
  97         4 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin                             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  92 331223332 3,0 232223233 3,0 121211122 1,0 221211312 1,0 221211312 1,0    9,0    1
  95 112131111 1,0 121132322 2,0 232133331 3,0 132133231 2,0 132133231 2,0   10,0    2
  96 423312223 2,0 413411111 1,0 313322213 2,0 313322123 3,0 413322123 3,0   11,0    3
  97 244444444 4,0 344344444 4,0 444444444 4,0 444444444 4,0 344444444 4,0   20,0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin                             1/   5
  96         2 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria                        2/   5
  92         3 Błażejczyk Maksymilian, Pastuszek Aleksandra       MYKA - Zamość                                  3/   5
  94         4 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm                                   4/   5
  95         5 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     ZAMEK - Biała Podlaska                         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  92 331114343 3,0 311115344 3,0 212144442 2,0 342433543 3,0 321154453 4,0   15,0    3
                                                R                          
  94 523322222 2,0 535434221 4,0 534325221 4,0 455344221 4,0 543332111 3,0   17,0    4
                                                R                          
  95 445555555 5,0 454543453 5,0 445553555 5,0 524555454 5,0 435545544 5,0   25,0    5
  96 254443434 4,0 243252512 2,0 353412113 3,0 213121112 1,0 214413222 1,0   11,0    2
  97 112231111 1,0 122321135 1,0 121231334 1,0 131212335 2,0 152221335 2,0    7,0    1
                                                              R            
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Cyran Juliusz, Nocoń Maja                          SUKCES - Jaworzno                              1/   2
 105         2 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin                                 2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103 122122111 1,0 122222222 2,0 212222221 2,0 222221121 2,0 222221221 2,0 111211111 1,0 121122111 1,0 121121111 1,0 111121111 1,0 121212111 1,0   14,0    1
 105 211211222 2,0 211111111 1,0 121111112 1,0 111112212 1,0 111112112 1,0 222122222 2,0 212211222 2,0 212212222 2,0 222212222 2,0 212121222 2,0   16,0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm                                   1/   3
 113         2 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin                           2/   3
 114         3 Przybyła Szymon, Wawrzykowska Aleksandra           ZAMEK - Lublin                                 3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
 113 211122312 1,0 211311213 1,0 333213313 3,0 233333313 3,0    8,0    2
 114 122233233 3,0 132232332 3,0 121332231 2,0 111221231 1,0    9,0    3
 115 333311121 2,0 323123121 2,0 212121122 1,0 322112122 2,0    7,0    1
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów                                1/   4
 115         2 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm                                   2/   4
 113         3 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin                           3/   4
 114         4 Przybyła Szymon, Wawrzykowska Aleksandra           ZAMEK - Lublin                                 4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
 113 413312413 3,0 233324433 3,0 123214323 2,0 243412413 3,5   11,5    3
                                                R R          
 114 144441344 4,0 144111344 4,0 334342444 4,0 124241334 3,5   15,5    4
      R                                                      
 115 332223222 2,0 422433222 2,0 442423232 3,0 332324222 2,0    9,0    2
 116 221134131 1,0 311242111 1,0 211131111 1,0 411133141 1,0    4,0    1
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm                                   1/   2
  19         2 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów                                2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  17 111211212 1,0 111221212 1,0 111121212 1,0 111111212 1,0 111111212 1,0    5,0    1
  19 222122121 2,0 222112121 2,0 222212121 2,0 222222121 2,0 222222121 2,0   10,0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin                           1/   2
  25         2 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm                                   2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  24 221111112 1,0 122112112 1,0 222122112 2,0 222122112 2,0 111111112 1,0    7,0    1
  25 112222221 2,0 211221221 2,0 111211221 1,0 111211221 1,0 222222221 2,0    8,0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Lipnicki Wojciech, Kubica Katarzyna                Śląski Klub Taneczny - Ka                      1/   6
 110         2 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów                                2/   6
 106         3 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch                      3/   6
 111         4 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa                         4/   6
 108         5 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa                            5/   6
 107         6 Kotul Hubert, Dąbek Katarzyna                      MDANCE - Przemyśl                              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106 311121112 1,0 612232213 2,0 321211112 1,0 312311112 1,0 322211113 2,0 422234345 3,0 353366345 4,0 323355335 3,0 334364445 4,0 443354335 4,0   25,0    3
 107 455635636 5,0 464465555 5,0 464463645 4,0 565555556 5,0 465556556 5,0 366553656 6,0 466553656 6,0 466464556 6,0 466655666 6,0 356663666 6,0   54,0    6
 108 646556365 6,0 336526446 4,0 545546256 5,0 444444435 4,0 534343435 4,0 555645424 5,0 645645524 5,0 635646644 5,0 525526534 5,0 525536454 5,0   48,0    5
 109 132242221 2,0 241151121 1,0 232122321 2,0 131132221 2,0 241122221 1,0 233312111 2,0 222232111 2,0 242211121 2,0 151112111 1,0 262212122 2,0   17,0    1
 110 223314443 3,0 123313332 3,0 113334433 3,0 223223343 3,0 113435342 3,0 111126232 1,0 111114232 1,0 111133212 1,0 212233222 2,0 111125211 1,0   21,0    2
 111 564463554 4,0 555644664 6,0 656655564 6,0 656666664 6,0 656664664 6,0 644461563 4,0 534421463 3,0 554522463 4,0 643441353 3,0 634441543 3,0   45,0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
C       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Kawalec Hanna                                      MYKA - Zamość                                  1/   3
  65         2 Kamińska Roksana                                   RYTM - Chełm                                   2/   3
  64         3 Jędruszczak Patrycja                               RYTM - Chełm                                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 23322 3,0 23323 3,0 33323 3,0 31322 2,5 33323 3,0 23323 3,0   17,5    3
  65 31213 2,0 31212 2,0 21212 2,0 23213 2,5 21212 2,0 31212 2,0   12,5    2
  66 12131 1,0 12131 1,0 12131 1,0 12131 1,0 12131 1,0 12131 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98       1-2 Chołody Marta, Chołody Marta                       RYTM - Chełm                                 1-2/   2
  99       1-2 Tyc Weronika, Tyc Weronika                         ZAMEK - Lublin                               1-2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
  98 112211122 1,0 222212112 2,0 112112121 1,0 112222112 2,0    6,0  1-2
  99 221122211 2,0 111121221 1,0 221221212 2,0 221111221 1,0    6,0  1-2
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Chołody Marta, Chołody Marta                       RYTM - Chełm                                   1/   2
  99         2 Tyc Weronika, Tyc Weronika                         ZAMEK - Lublin                                 2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
  98 112111111 1,0 112121111 1,0 111112111 1,0 111111111 1,0    4,0    1
  99 221222222 2,0 221212222 2,0 222221222 2,0 222222222 2,0    8,0    2
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm                                   1/   6
 121         2 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   MAGIC-DANCE - Lublin                           2/   6
 122         3 Rykała Tobiasz, Kunka Pola                         TAKT - Chełm                                   3/   6
 119         4 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl                              4/   6
 117         5 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów                               5/   6
 120         6 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 TWIST - Białystok                              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 117 344143355 4,0 335464266 4,0 346565566 6,0 356456466 6,0 436645266 5,0   25,0    5
 118 222212133 1,0 112213123 1,0 263342123 2,0 133123123 1,0 153114132 1,0    6,0    1
 119 461526446 5,0 553636344 5,0 452616334 4,0 462615244 4,0 344556324 4,0   22,0    4
 120 635455664 6,0 626545655 6,0 624454655 5,0 624564655 5,0 662463655 6,0   28,0    6
 121 153661212 2,0 261151532 2,0 131221242 1,0 241242532 2,0 221321443 3,0   10,0    2
 122 516334521 3,0 444322411 3,0 515133411 3,0 515331311 3,0 515232511 2,0   14,0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Majewski Anton, Krysa Aleksandra                   RYTM - Chełm                                   1/   6
 118         2 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm                                   2/   6
 119         3 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl                              3/   6
 117         4 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów                               4/   6
 126         5 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin                           5/   6
 120         6 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 TWIST - Białystok                              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 117 436466564 6,0 444454364 3,0 544646364 5,0 434645363 4,0 436544453 4,0   22,0    4
 118 152212315 2,0 151112223 2,0 261122233 2,0 222112214 2,0 142215324 2,0   10,0    2
 119 344335232 3,0 365536432 4,0 355335412 3,0 356533432 3,0 354422232 3,0   16,0    3
 120 665553653 5,0 536245555 5,0 636564645 6,0 615456655 6,0 625356665 5,5   27,5    6
 125 211121121 1,0 212321111 1,0 122211121 1,0 141221121 1,0 211131111 1,0    5,0    1
 126 523644446 4,0 623663646 6,0 413453556 4,0 563364546 5,0 563663546 5,5   24,5    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch                      1/   9
   8         2 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      2/   9
   4         3 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów                                3/   9
   5         4 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                                   4/   9
   2         5 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm                                   5/   9
   9         6 Thoresen Lauritz, Ostrowska Pola                   Lsk                       Norwegia             6/   9
   3         7 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl                              7/   9
   7         8 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów                               8/   9
   6         9 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin                           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    90         1
   2 XXXX XXXX  8 X X   XXX  5   XXXXXXX  7 X X X X X  5 X  XXXXXX  7 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 X XX XXXX  7 X XX XXXX  7    71         5
   3   X X XXX  5 XX XXX XX  7 XX X  X    4 XXXX XXX   7  XXX X X   5    XX X X  4  X  X XXX  5   X  X  X  3 XX XXX  X  6  X  X   X  3    49          
   4  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8  X XXXXXX  7  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX X XXX   6 XXXX XXXX  8 XX XXXXX   7 XX XXXXX   7 XX XXXXX   7    73         4
   5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 X XX  XX   5 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    84         2
   6            0            0            0            0            0  X   X     2      X     1    X   X   2   X    X   2   XX X X   4 Z   0          
   7 XX X X     4  XX  X     3 XXX     X  4      X     1     X      1  XX  X  X  4 XXX X X    5 XX      X  3  XX   X X  4         X  1    30          
   8 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8 XXX XX XX  7 XXXXX  XX  7 XXX XXX X  7 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    81         3
   9 X X X X    4 XX XX X    5 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXX  XXX  7 XXX X  X   5    XXX  X  4   X X X    3     X X    2 XXX X X    5    51         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0 111222111 1,0 111211111 1,0 111111111 1,0 111122111 1,0 111122111 1,0   10,0    1
   2 466655455 5,0 266656455 6,0 566454455 5,0 566654455 6,0 566655553 5,0 455544553 5,0 445444554 4,0 446545553 5,0 355445554 5,0 345334653 5,0   51,0    5
   4 624434224 4,0 635444224 4,0 624323224 3,0 624323224 3,0 624323224 3,0 623331224 2,0 524333223 3,0 624332224 3,0 524331323 2,0 524451224 3,0   30,0    3
   5 333242542 3,0 322232642 2,0 333232332 2,0 333232332 2,0 433232332 2,0 234165435 4,0 253155435 5,0 253254435 4,0 233253435 3,0 253245435 4,0   31,0    4
   8 252523333 2,0 553523333 3,0 252645643 4,0 442446643 4,0 352544445 4,0 342413342 3,0 332522342 2,0 332423342 2,0 442514242 4,0 432513342 2,0   30,0    2
   9 545366666 6,0 444365566 5,0 445566566 6,0 255565566 5,0 245466666 6,0 566656666 6,0 666666666 6,0 565666666 6,0 666666666 6,0 666666566 6,0   58,0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Lipnicki Wojciech, Kubica Katarzyna                Śląski Klub Taneczny - Ka                      1/   6
  16         2 Ziuziański Aleksander, Dobranowska Dominika        KUŹNIA TAŃCA - Kraków                          2/   6
  10         3 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch                      3/   6
  11         4 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa                            4/   6
  13         5 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin                                 5/   6
  15         6 Sitek Sebastian, Dudys Anna                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków                          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10 321211112 1,0 322112212 1,0 322121112 1,0 221321112 1,0 342212212 2,0 424434445 3,0 524256644 4,0 544346334 3,0 423326334 3,0 534335533 4,0   23,0    3
  11 534434444 4,0 534434354 4,0 533545554 5,0 533445454 4,0 423544544 4,0 533525564 4,0 433624455 3,0 423635455 4,0 554634453 4,0 323424354 3,0   39,0    4
  12 152322231 2,0 251221131 2,0 251212331 2,0 342212231 2,0 231121131 1,0 242313122 2,0 352413122 2,0 331222222 2,0 332242121 2,0 452212121 2,0   19,0    1
  13 445556555 5,0 445556545 5,0 445454445 4,0 455556545 5,0 556456455 5,0 356266633 5,0 245565533 5,0 256464543 5,0 245455545 5,0 246666445 5,0   49,0    5
  15 666665666 6,0 666665666 6,0 666666666 6,0 666664666 6,0 665665666 6,0 665642356 6,0 666342366 6,0 665553666 6,0 666563666 6,0 665543666 6,0   60,0    6
  16 213143323 3,0 113343423 3,0 114333223 3,0 114133323 3,0 114333323 3,0 111151211 1,0 111131211 1,0 112111111 1,0 111111212 1,0 111151212 1,0   20,0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Wilk Paweł, Wilk Adriana                           RYTM - Chełm                                   1/   2
  27         2 Wypych Piotr, Wypych Anna                          DCS BRWINÓW                                    2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------------
     WA            WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------
  26 111111111 1,0 112112111 1,0 111111111 1,0    3,0    1
  27 222222222 2,0 221221222 2,0 222222222 2,0    6,0    2
----------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
H       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Wilk Paweł, Wilk Adriana                           RYTM - Chełm                                   1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------------
     CH            S             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------
  26 111111111 1,0 111111111 1,0 111111111 1,0    3,0    1
----------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LatinF
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
F       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LatinF
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Swing - Żywiec                                                          1/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LatinF
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 132 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: MP Zawodowców, Styl: LATIN
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
F       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
G       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: MP Zawodowców, Styl: LATIN
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Zaprawa Marcin, Jurga Aleksandra                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: MP Zawodowców, Styl: LATIN
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  32                0,0     
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: StandaedS
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
F       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: StandaedS
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1  FANTAN Kraśnik                                                         1/   
 131         2 NOWY STYL Bielsko Biała                                                 2/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: StandaedS
----------------------------
     ST                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 130 1111112 1,0    1,0    1
 131 2222221 2,0    2,0    2
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LATIN
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Konstantynowicz           Gracjan         I         Białystok            Polska
F       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LATIN
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28       1-4 Bartkiewicz Michał, Omyła Wiktoria                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki         1-4/   4
  29       1-4 Choma Karol, Zakrzewska Izabela                    CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki             1-4/   4
  30       1-4 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski           1-4/   4
  31       1-4 Matuszek Grzegorz, Kuźniar Daria                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki        1-4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: LATIN
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  28                0,0     
  29                0,0     
  30                0,0     
  31                0,0     
----------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19