OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA": 2021-12-18, HALA SPORTOWA W MIĘKINI UL. SZKOLNA 2 GEMAR - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA

Miękinia, 18.12.2021
Organizator: Szkoła Tańca GEMAR
Prowadzenie: Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            2
   2 AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je    2
   3 AKTAN - Wrocław              5
   4 AMETYST - Lubań              3
   5 ANIMA DANZA - Głogów         3
   6 DREAM - Poznań               2
   7 DZIUPLA - Poznań             2
   8 ESENS - Wrocław              1
   9 ESKADRA - Pabianice          1
  10 ETIUDA - Radomsko            2
  11 FRASZKA - Kamienna Góra      2
  12 IGLICA - Wrocław             4
  13 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  14 IMPULS - Prochowice          1
  15 ISKRA - Praszka              3
  16 KIEPURA - Wrocław            2
  17 KS  DANCE MIX - Deszczno     1
  18 KUBA DANCE STUDIO - Biela    3
  19 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  20 MARGO - Leszno               1
  21 RETRO - Kępno                2
  22 SUKCES - Jaworzno            1
  23 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  24 TAKT - Legnica               2
  25 ZAMEK - Lublin               2
  26 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Rybski Filip, Koko Martyna                         AMETYST - Lubań           dolnośląski          1/   9
  24         2 Howley Aleksander, Mijalska Julia                  KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          2/   9
  27         3 Listwan Miłosz, Hercuń Marta                       AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   9
  26         4 Kowalczyk Jakub, Nowak Alicja                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          4/   9
  25         5 Konovalov Andriy, Bilińska Ewa                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   9
  23         6 Garbacz Michał, Prochera Patrycja                  ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          6/   9
  22         7 Dąbrowski Jędrzej, Mikołajczyk Lena                AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je dolnośląski          7/   9
  20         8 Apolinarski Maksymilian, Obiora Dagmara            MARGO - Leszno            wielkopolski         8/   9
  21         9 Apolinarski Łukasz, Apolinarska Julia              AMETYST - Lubań           dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  20  XXX   3  X  X  2 XXXXX  5  X     1     X  1        0    12          
  21        0        0        0    X   1  X     1 X      1     3          
  22 X   X  2  X X   2    X   1 X XXX  4 X XX   3 X X    2    14          
  23  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29       2-3
  24 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30         1
  25 XX  X  3 XXX X  4  X  X  2 XX  X  3  X XX  3  X XX  3    18         6
  26 XXXXX  5 X XXX  4 XXXX   4   XXX  3 X XXX  4  XXXX  4    24         4
  27 X XX   3 X XX   3 X X X  3 XXX X  4 XXX    3 XXXXX  5    21         5
  28 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5    29       2-3
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  23 64663 6.0 33324 3.0 26145 4.0 63544 5.0 54255 6.0 44564 5.0   29.0    6
  24 12245 2.0 22161 1.0 42264 3.0 34151 3.0 23162 2.0 35121 2.0   13.0    2
  25 51532 3.0 51512 2.0 61636 6.0 41665 6.0 41644 4.0 61656 6.0   27.0    5
  26 36324 4.0 45445 5.0 35411 2.0 56412 4.0 65423 5.0 53343 4.0   24.0    4
  27 45456 5.0 14253 4.0 54353 5.0 25333 2.0 16511 1.0 16432 3.0   20.0    3
  28 23111 1.0 66636 6.0 13522 1.0 12226 1.0 32336 3.0 22215 1.0   13.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Dmytrów Przemysław, Świdzińska Julia               AKTAN - Wrocław           dolnośląski          1/   2
  31         2 Homoncik Karol, Węglińska Julia                    FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 11111 1.0 12111 1.0 12111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    6.0    1
  31 22222 2.0 21222 2.0 21222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Madej Wojciech, Karpierz Aleksandra                KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          1/   3
  34         2 Lizoń Ernest, Homoncik Amelia                      FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          2/   3
  33         3 Giżycki Dominik, Kulej Katarzyna                   IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 33322 3.0 33333 3.0 33323 3.0 33333 3.0 13322 2.0 23212 1.0   15.0    3
  34 22133 2.0 21222 2.0 21132 2.0 22212 2.0 31233 3.0 11323 2.5   13.5    2
  35 11211 1.0 12111 1.0 12211 1.0 11121 1.0 22111 1.0 32131 2.5    7.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Salicki Oskar, Włoch Paulina                       ISKRA - Praszka           opolski              1/   2
  37         2 Małunowicz Mateusz, Różańska Aleksandra            AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 2212221 2.0 2212222 2.0 2212222 2.0 2212222 2.0 2212222 2.0 2112212 2.0 2212222 2.0 2212222 2.0   16.0    2
  38 1121112 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0 1221121 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Cetner Adam, Świędrych Anna                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   4
  41         2 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   4
  42         3 Borbot Rostislav, Kupczyk Edyta                    Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/   4
  40         4 Kulik Jakub, Smuk Zuzanna                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 3432442 4.0 4434443 4.0 4443344 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  41 2244214 2.0 2343124 3.0 3231213 2.0 2121212 1.0 2221222 2.0   10.0    2
  42 4321333 3.0 3211232 2.0 2314432 3.0 3313133 3.0 3312133 3.0   14.0    3
  43 1113121 1.0 1122311 1.0 1122121 1.0 1232321 2.0 1133311 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   5
  44         2 Sharapov Artom, Wójkiewicz Amelia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   5
  45         3 Siczyński Adam, Kugler Hanna                       KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              3/   5
  46         4 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   5
  40         5 Kulik Jakub, Smuk Zuzanna                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 4453554 5.0 4425555 5.0 5535255 5.0 5435545 5.0 5535555 5.0   25.0    5
  41 1115311 1.0 1114341 1.0 1214322 2.0 2213113 1.0 2114223 2.0    7.0    1
  44 2332135 2.0 3341113 3.0 3341111 1.0 1341232 2.0 3341111 1.0    9.0    2
  45 3241423 3.0 2253222 2.0 2152443 3.0 3154451 4.0 1253332 3.0   15.0    3
  46 5524242 4.0 5532434 4.0 4423534 4.0 4522324 3.0 4422444 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Kudła Wiktor, Chomąt Hanna                         TAKT - Legnica            dolnośląski          1/   3
  51         2 Kret Jakub, Staniszewska Joanna                    KIEPURA - Wrocław                              2/   3
  48         3 Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  48 23333 3.0 33333 3.0 23333 3.0    9.0    3
  49 12111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    3.0    1
  51 31222 2.0 22222 2.0 32222 2.0    6.0    2
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Włodarczyk Jarosław, Herbut Maja                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          1/   2
  48         2 Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  48 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0    6.0    2
  50 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Wójcik Samuel, Tarejło Aleksandra                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   3
  70         2 Dmytrów Paweł, Świdzińska Amelia                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          2/   3
  71         3 Rogoziewicz Wiktor, Sławińska Anna                 ESENS - Wrocław           dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70 1231112 1.0 1321112 1.0 1221212 1.0 1221212 1.0 2333313 3.0 3323323 3.0 3333323 3.0 3323323 3.0   16.0    2
  71 3122231 2.0 3132231 2.0 2132121 2.0 3132121 2.0 3212122 2.0 2232232 2.0 2122112 2.0 2131132 2.0   16.0    3
  72 2313323 3.0 2213323 3.0 3313333 3.0 2313333 3.0 1121231 1.0 1111111 1.0 1211231 1.0 1212211 1.0   16.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Banaszek Kacper, Borowiecka Ewa                    ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   8
  74         2 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań            wielkopolski         2/   8
  76         3 Rymarz Piotr, Janczyk Antonina                     RETRO - Kępno             wielkopolski         3/   8
  50         4 Włodarczyk Jarosław, Herbut Maja                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          4/   8
  79         5 Chmielowiec Jakub, Wołczańska Zuzanna              IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   8
  77         6 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka           opolski              6/   8
  80         7 Mądry Mateusz, Łuczak Nikola                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski          7/   8
  75         8 Płaczek Karol, Koczan Zofia                        4STEP - Siechnice         dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  50 XX XXX   5 XXXX  X  5  XXXXXX  6 XXXX XX  6    22       2-5
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    27         1
  75  XXX  X  4 X XX  X  4 XXX      3 XX  X X  4    15          
  76  XX X    3  XX XX   4  XXXXXX  6 XXX XXX  6    19       6-7
  77 X XXXXX  6 X XXXX   5 XX X XX  5 XXXX XX  6    22       2-5
  78 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XX XXX   5    22       2-5
  79 X  XXXX  5  XXXXXX  6 X XXXXX  6   XXXXX  5    22       2-5
  80 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X   X    2 X XXX    4    19       6-7
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  50 4354753 6.0 3163672 2.0 1242664 4.0 2154764 5.0   17.0    4
  74 6411421 1.0 5311511 1.0 6316511 3.0 7516651 6.5   11.5    2
  76 7127364 4.0 7227737 7.0 4163332 2.0 4237322 1.0   14.0    3
  77 1643646 5.0 4674355 6.0 3577747 7.0 3472447 3.0   21.0    6
  78 2265215 2.0 2556124 4.0 5421226 1.0 6323236 2.0    9.0    1
  79 5736132 3.0 6735243 5.0 7735153 5.0 5745113 4.0   17.0    5
  80 3572577 7.0 1442466 3.0 2654475 6.0 1661575 6.5   22.5    7
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Płaczek Karol, Koczan Zofia                        4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   6
  74         2 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań            wielkopolski         2/   6
  81         3 Kołodziej Maciej, Janiszewska Joanna               ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   6
  49         4 Kudła Wiktor, Chomąt Hanna                         TAKT - Legnica            dolnośląski          4/   6
  77         5 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka           opolski              5/   6
  76         6 Rymarz Piotr, Janczyk Antonina                     RETRO - Kępno             wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  49 3364233 3.0 3666433 3.5 5666534 6.0 3655124 5.0   17.5    4
  74 1132622 2.0 2212522 2.0 2223312 2.0 2223332 2.0    8.0    2
  75 2221341 1.0 1121111 1.0 1111121 1.0 1111511 1.0    4.0    1
  76 5555466 5.0 5544255 6.0 6545265 5.0 6566455 6.0   22.0    6
  77 6646115 6.0 4455346 5.0 3454456 4.0 4444266 4.0   19.0    5
  81 4413554 4.0 6333664 3.5 4332643 3.0 5332643 3.0   13.5    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Krężel Mateusz, Kukhtin Rusłana                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   3
  83         2 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   3
  85         3 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 2132232 2.0 1132232 2.0 2232232 2.0 2131211 1.0 3122311 2.0    9.0    2
  84 3311111 1.0 2211111 1.0 3111111 1.0 3212122 2.0 1211122 1.0    6.0    1
  85 1223323 3.0 3323323 3.0 1323323 3.0 1323333 3.0 2333233 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   2
  88         2 Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 2112121 1.0 2112221 2.0 1122221 2.0 2112121 1.0 2112121 1.0    7.0    1
  88 1221212 2.0 1221112 1.0 2211112 1.0 1221212 2.0 1221212 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37