OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA": 2021-12-19, HALA SPORTOWA W MIĘKINI UL. SZKOLNA 2 GEMAR - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ  POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ  POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA
Miękinia, 19.12.2021 r.
Organizator: Szkoła Tańca „Gemar” Wrocław, Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini
Prowadzenie: Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirek Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
14-15, F, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AMETYST - Lubań              1
   2 ANIMA DANZA - Głogów         1
   3 ESENS - Wrocław              1
   4 FRASZKA - Kamienna Góra      1
   5 IGLICA - Wrocław             4
   6 IMPRESS - Dzierżoniów        1
   7 KIEPURA - Wrocław            2
   8 KUBA DANCE STUDIO - Biela    3
   9 RETRO - Kępno                2
  10 RUDAN - Nowa Ruda            1
  11 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  12 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  13 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
E       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Madej Wojciech, Karpierz Aleksandra                KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          1/   4
   1         2 Butalewicz Bartosz, Nowak Anna                     IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          2/   4
   4         3 Zawada Przemysław, Olszowy Nikola                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
   2         4 Lizoń Ernest, Homoncik Amelia                      FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 23412 2.0 24223 3.0 33413 3.0 34322 2.5 34321 3.0 34221 2.0   15.5    2
   2 14323 3.0 33444 4.0 24344 4.0 22433 2.5 22234 2.0 22334 3.0   18.5    4
                                                 R               
   3 31244 4.0 11131 1.0 11121 1.0 11111 1.0 11113 1.0 11112 1.0    9.0    1
         R                                       R               
   4 42131 1.0 42312 2.0 42232 2.0 43244 4.0 43442 4.0 43443 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
F       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Borbot Rostislav, Kupczyk Edyta                    Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   2
   7         2 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   7 2222112 2.0 2211111 1.0 2212222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    9.0    2
                                              R                  
   8 1111221 1.0 1122222 2.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
          R                                                      
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
D       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
E       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          1/   4
   9         2 Gąszczak Filip, Piekielna Julia                    RETRO - Kępno             wielkopolski         2/   4
  12         3 Kret Jakub, Staniszewska Joanna                    KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          3/   4
  10         4 Rychel Szymon, Tomaszewska Justyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   9 33232 2.0 22121 2.0 23222 2.0    6.0    2
  10 24121 1.0 44443 4.0 34444 4.0    9.0    4
  11 12344 4.0 11212 1.0 11111 1.0    6.0    1
  12 41413 3.0 33334 3.0 42333 3.0    9.0    3
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
D       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
E       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Rychel Szymon, Tomaszewska Justyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   4
   9         2 Gąszczak Filip, Piekielna Julia                    RETRO - Kępno             wielkopolski         2/   4
  11         3 Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          3/   4
  13         4 Kikut Grzegorz, Ceglarska Anna                     ESENS - Wrocław           dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   9 32342 3.0 24212 2.0 43121 1.0    6.0    2
  10 23114 2.0 12121 1.0 24313 3.0    6.0    1
  11 11223 1.0 41444 4.0 11244 2.0    7.0    3
                  R         R      
  13 44431 4.0 33333 3.0 32432 4.0   11.0    4
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
C       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
D       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
E       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Rybski Filip, Koko Martyna                         AMETYST - Lubań           dolnośląski          1/   6
  29         2 Howley Aleksander, Mijalska Julia                  KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          2/   6
  28         3 Garbacz Michał, Prochera Patrycja                  ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          3/   6
  27         4 Bober Grzegorz, Lamla Karolina                     ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   6
  26         5 Antosik Bartosz, Antosik Emilia                    RUDAN - Nowa Ruda         dolnośląski          5/   6
  30         6 Konovalov Andriy, Bilińska Ewa                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 14516 4.0 45546 5.0 65555 5.0 25454 5.0 23633 3.0 25625 5.0   27.0    5
  27 43134 3.0 53152 3.0 44242 4.0 56242 4.0 45145 5.0 44243 4.0   23.0    4
  28 56261 6.0 22221 1.0 23331 3.0 63513 3.0 54224 4.0 53152 3.0   20.0    3
        R                                                        
  29 31442 2.0 34414 4.0 12413 1.5 12335 2.0 12411 1.0 12414 1.0   11.5    2
  30 25655 5.0 16665 6.0 56666 6.0 34666 6.0 66556 6.0 66566 6.0   35.0    6
  31 62323 1.0 61333 2.0 31124 1.5 41121 1.0 31362 2.0 31331 2.0    9.5    1
                                                R                
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37