OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021": 2021-12-19, Kórnik k/Poznania FINEZJA - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021

Kórnik, 19.12.2021 r.
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Tańca FINEZJA, Urząd Mista Kórnik
Prowadzenie: Iwona Pavlowicz, Krzysztof Czapliński,
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA-ASTRA - Stargard        5
   2 All About - Szczecin         1
   3 ANIMA DANZA - Głogów         1
   4 ART OF DANCE - Krotoszyn     2
   5 ASTRA - Szczecin             6
   6 CONZUA - Poznań              1
   7 DANCE IMPERIUM - Poznań      3
   8 DANCECLUB - Szczecin         2
   9 DREAM - Poznań               7
  10 DZIUPLA - Poznań             4
  11 ESENS - Wrocław              1
  12 ESTERA - Myślibórz           1
  13 FANTAZJA - Skwierzyna        1
  14 FILEMON - Szamotuły          3
  15 FINEZJA - Poznań             3
  16 FRASZKA - Kamienna Góra      1
  17 FRED ASTAIRE - Poznań        2
  18 GRACJA - Zielona Góra        2
  19 INSPIRACJA - Wrocław         1
  20 ISKRA - Praszka              2
  21 KS  DANCE MIX - Deszczno     3
  22 LATINA - Wolsztyn            2
  23 LORENZO - Gaj Mały           6
  24 MARGO - Leszno               6
  25 POEZJA - Kościan             4
  26 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  27 UKS ISKRA - Piła             2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Kłobus Zuzanna, Kłobus Zuzanna                     FANTAZJA - Skwierzyna                          1/   2
  15         2 Markiewicz Katarzyna                               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  10 2122222 2.0 2222222 2.0 2222212 2.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0    9.0    1
  15 1211111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Jankowski Jakub, Mania Zofia                       INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          1/   3
  17         2 Homoncik Karol, Węglińska Julia                    FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          2/   3
  20         3 Przewoźny Michał, Chojan Martyna                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  17 1111111 1.0 2121221 2.0 1111211 1.0 2321222 2.0 2221222 2.0 3121213 2.0   10.0    2
  19 2332222 2.0 1212112 1.0 2222122 2.0 1212111 1.0 1112111 1.0 1212121 1.0    8.0    1
  20 3223333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3133333 3.0 3333333 3.0 2333332 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Niżniowski Piotr, Kierys Katarzyna                 ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         1/   5
  71         2 Lipski Jakub, Neyman Jagna                         DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   5
  69         3 Gruszkiewicz Igor, Śliwińska Eryka                 LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         3/   5
  73         4 Stolarczyk Karol, Ząbek Julia                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   5
  70         5 Kashyna Tomasz, Przybyszewska Wiktoria             DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  69 2332123 2.0 4243233 3.0 2342223 2.0 4432334 3.0 4441234 4.0 3332325 3.0   17.0    3
  70 5555554 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5553555 5.0 5555555 5.0 5543433 4.0   29.0    5
  71 3121411 1.0 2131122 1.0 3131111 1.0 2345442 4.0 2334442 3.0 2455554 5.0   15.0    2
  72 1443232 3.0 1422411 2.0 1424432 3.0 1211123 1.0 1212323 2.0 1211211 1.0   12.0    1
  73 4214345 4.0 3314344 4.0 4213344 4.0 3124211 2.0 3123111 1.0 4124142 2.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Sęk Jędrzej, Rafaląt Anna                          ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   8
  74         2 Rogoziewicz Wiktor, Sławińska Anna                 ESENS - Wrocław                                2/   8
  81         3 Wójcik Samuel, Tarejło Aleksandra                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   8
  77         4 Grydziuszko Damian, Orysiak Lena                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   8
  78         5 Sobczyk Michał, Korbut Alicja                      All About - Szczecin      zachodniopom         5/   8
  80         6 Topolewski Tomasz, Turbo Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
  75         7 Borowiec Adam, Woźniczko Aleksandra                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   8
  76         8 Buczyński Marcel, Przybek Wiktoria                 KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXX    4    51         2
  75   XX XX  4  XXXX X  5 XXXXX    5 XXXX     4 XXXX X   5 X  X X   3   XX  X  3 XX   XX  4    33          
  76 XX       2 X     X  2    XX X  3   XXXXX  5 X        1   X XXX  4  X    X  2 XXX  XX  5    24          
  77     XX   2 XX  XX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    45       4-5
  78 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX   XX  4  X X XX  4     XXX  3 XX  X X  4 X   XXX  4  X XX    3    36         6
  79 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    52         1
  80 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    50         3
  81 XXXXXXX  7  XXX XX  5   X  X   2 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    45       4-5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 2511332 1.0 5522226 2.0 4515354 5.0 3621324 2.0 3624143 3.0 1631242 1.0 2521226 2.0 1626666 6.0   22.0    2
  77 4454456 5.0 3666455 6.0 2244236 3.0 1433455 3.0 4153566 5.0 4442356 4.0 4162365 4.0 3241255 3.0   33.0    4
  78 5263543 4.0 2353513 3.0 3661522 2.0 5552632 5.0 5465432 4.0 5256431 5.0 5346544 5.0 5455433 5.0   33.0    5
  79 1342124 2.0 1141131 1.0 1323111 1.0 2244111 1.0 2531221 1.0 2523123 2.0 3633133 3.0 2532121 1.0   12.0    1
  80 6135265 6.0 6235364 5.0 6152463 4.0 4166266 6.0 6246655 6.0 6365664 6.0 6254652 6.0 6163544 4.0   43.0    6
  81 3626611 3.0 4414642 4.0 5436645 6.0 6315543 4.0 1312314 2.0 3114515 3.0 1415411 1.0 4314312 2.0   25.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Jakubowski Jakub, Łukasik Aleksandra               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   5
  87         2 Wieczorek Wiktor, Rybicka Iga                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   5
  86         3 Tomczak Wojciech, Kowalewska Natalia               ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         3/   5
  85         4 Poniedziałek Erwin, Szmyt Maja                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/   5
  83         5 Jakubek Alan, Obal Natasza                         ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  83 5444532 4.0 5555535 5.0 5545335 5.0 5344345 4.0 3345552 5.0 5445555 5.0   28.0    5
  84 2213111 1.0 2113124 2.0 2213121 2.0 3111232 1.0 1111221 1.0 3111124 1.0    8.0    1
  85 3325444 3.0 3344443 4.0 3354544 4.0 2555553 5.0 2233333 2.0 2334433 4.0   22.0    4
  86 4552353 5.0 4432352 3.0 4432453 3.0 1422421 2.0 4522444 3.0 1522341 2.0   18.0    3
  87 1131225 2.0 1221211 1.0 1121212 1.0 4233114 3.0 5454115 4.0 4253212 3.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Staniak Hubert, Wojciechowska Joanna               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   4
  89         2 Okupniak Jakub, Andrzejewska Michalina             DREAM - Poznań            wielkopolski         2/   4
  91         3 Surkov Kostiantyn, Kashyna Barbara                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   4
  88         4 Kalisz Dominik, Powązka Maja                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88 1231322 2.0 4341433 4.0 3331242 3.0 4231322 2.0 4334332 3.0 4144421 4.0 4334421 4.0 4134433 4.0   26.0    4
  89 4413241 3.0 3414241 3.0 4414331 4.0 3323241 3.0 3421123 2.0 3411142 1.0 3411144 3.0 3421141 2.0   21.0    2
  90 3122113 1.0 2133112 1.0 1123114 1.0 1112113 1.0 1212411 1.0 2322313 2.0 1123212 1.0 2313214 3.0   11.0    1
  91 2344434 4.0 1222324 2.0 2242423 2.0 2444434 4.0 2143244 4.0 1233234 3.0 2242333 2.0 1242322 1.0   22.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka                                1/   4
  94         2 Bocian Eryk, Ławniczak Jessica                     MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   4
  92         3 Mikołajewski Łukasz, Mikołajewska Maria            CONZUA - Poznań                                3/   4
  93         4 Rybarczyk Jakub, Wesołowska Julia                  DANCE IMPERIUM - Poznań                        4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  92 4344444 4.0 3333333 3.0 4444444 4.0 3333333 3.0   14.0    3
  93                                                 D          
  94 2222222 2.0 2122211 2.0 2222222 2.0 2221222 2.0    8.0    2
  98 1111111 1.0 1211122 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka           opolski              1/   5
  96         2 Koźlik Patryk, Gębarowska Maja                     KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              2/   5
  97         3 Kulawiecki Maciej, Popowska Patrycja               KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              3/   5
  94         4 Bocian Eryk, Ławniczak Jessica                     MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   5
  93         5 Rybarczyk Jakub, Wesołowska Julia                  DANCE IMPERIUM - Poznań                        5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  93 5555555 5.0 5355555 5.0 5445455 5.0 5435555 5.0   20.0    5
  94 3232324 2.0 3433324 3.0 3553542 4.0 4344443 4.0   13.0    4
  96 2424441 4.0 4221441 2.0 2122231 2.0 2223322 2.0   10.0    2
  97 4341233 3.0 2544133 4.0 4334324 3.0 3552234 3.0   13.0    3
  98 1113112 1.0 1112212 1.0 1211113 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Kudlaszyk Oskar, Gawelska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         1/   9
 105         2 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         2/   9
 104         3 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   9
 108         4 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań                                 4/   9
 103         5 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         5/   9
 102         6 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski         6/   9
  99         7 Biniak Jakub, Paroń Klaudia                        LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         7/   9
 100         8 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         8/   9
  95         9 Plackowski Jakub, Piechel Monika                   POEZJA - Kościan                               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  95          0 X     X  2 XX       2     X X  2 XX  XXX  5    11          
  99 X  X     2   X   X  2 XX  XXX  5  X  XXX  4 XX  X    3    16          
 100   X X X  3 XX       2  X       1 XXXXX    5   XX XX  4    15          
 101 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33       1-2
 102  X   X   2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7          0 X        1    17         6
 103 XXXXXXX  7   XXXX   4 X XX  X  4 X XX XX  5   XXXXX  5    25         5
 104 XXXXXXX  7  XXXXXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 108 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXX X   5  XXX X   4    28         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 6135266 5.0 2245212 2.0 1153211 1.0 1122112 1.0 1131211 1.0   10.0    1
 102 3666555 6.0 5656345 5.0 2634324 3.0 6636656 6.0 6626556 6.0   26.0    6
 103 4554424 4.0 3561534 4.0 5461466 6.0 3564365 5.0 4543365 5.0   24.0    5
 104 2213331 2.0 4414463 3.0 4516533 4.0 2311233 2.0 3314142 2.0   13.0    3
 105 1442113 1.0 1122121 1.0 3225145 2.0 5453524 4.0 5455424 4.0   12.0    2
 108 5321642 3.0 6333656 6.0 6342652 5.0 4245441 3.0 2262633 3.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Kaczmarski Maciej, Myśliwy Hanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   7
 107         2 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         2/   7
  99         3 Biniak Jakub, Paroń Klaudia                        LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         3/   7
 100         4 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   7
  95         5 Plackowski Jakub, Piechel Monika                   POEZJA - Kościan                               5/   7
 101         6 Kudlaszyk Oskar, Gawelska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         6/   7
 102         7 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 6277572 7.0 7345527 5.0 5373734 4.0 4375745 5.0 4275743 5.0   26.0    5
  99 4444143 3.0 3253162 2.0 3254163 3.0 6234257 4.0 6333275 3.0   15.0    3
 100 7352634 4.0 6567441 6.0 7566445 6.0 3646431 3.0 3556412 4.0   23.0    4
 101 5733765 6.0 1724655 4.0 4725656 5.0 5753664 6.0 2744557 6.0   27.0    6
 102 2565456 5.0 5672374 7.0 6647577 7.0 7567572 7.0 7667664 7.0   33.0    7
 106 1626317 2.0 4436716 3.0 2131311 1.0 1121116 1.0 1121126 1.0    8.0    1
 107 3111221 1.0 2111233 1.0 1412222 2.0 2412323 2.0 5412331 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Jakubowski Filip, Andrzejewska Wiktoria            DREAM - Poznań            wielkopolski         1/   5
 106         2 Kaczmarski Maciej, Myśliwy Hanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
 112         3 Adamczak Szymon, Tychmanowicz Weronika             FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         3/   5
 111         4 Kozelan Jakub, Piekarska Agnieszka                 FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   5
 109         5 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 2342235 3.0 5122114 1.0 3132213 2.0 5121123 1.0 4121224 2.0    9.0    2
 109 4433542 4.0 1433555 4.5 5444454 4.0 4434451 5.0 5434453 5.0   22.5    5
 110 1114424 2.0 4311223 2.0 1311122 1.0 1312515 2.0 2312115 1.0    8.0    1
 111 3555351 5.0 3555341 4.5 2553341 3.0 3553342 4.0 3553342 4.0   20.5    4
 112 5221113 1.0 2244432 3.0 4225535 5.0 2245234 3.0 1245531 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Jakubowski Filip, Andrzejewska Wiktoria            DREAM - Poznań            wielkopolski         1/   7
 113         2 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   7
 105         3 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         3/   7
 111         4 Kozelan Jakub, Piekarska Agnieszka                 FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   7
 104         5 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   7
 109         6 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   7
 103         7 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 5353752 6.0 6461773 7.0 7453767 7.0 6774673 7.0 7777773 7.0   34.0    7
 104 1132463 2.0 7132567 5.0 6132676 6.0 7133565 5.0 6132567 6.0   24.0    5
 105 7541525 5.0 4545424 4.0 1644221 2.0 2442421 2.0 2654445 4.0   17.0    3
 109 4776676 7.0 5756655 6.0 5766555 5.0 4656756 6.0 1543656 5.0   29.0    6
 110 2425114 1.0 1214111 1.0 4227113 1.0 5325114 3.0 5225314 2.0    8.0    1
 111 3667341 4.0 2677332 3.0 2575332 4.0 3567332 4.0 3466232 3.0   18.0    4
 113 6214237 3.0 3323246 2.0 3311444 3.0 1211247 1.0 4311121 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Wargin Kamil, Cygan Wiktoria                       UKS ISKRA - Piła          wielkopolski         1/   5
 114         2 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   5
 116         3 Jędro Jacek, Jędro Emiliana                        FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   5
 117         4 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań            wielkopolski         4/   5
 113         5 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 5324445 5.0 5425455 5.0 4224445 5.0 5222554 5.0 5413134 3.0   23.0    5
 114 2251311 1.0 3251322 1.0 5452333 4.0 1343333 2.0 3354523 4.0   12.0    2
 115 1443133 2.0 1344113 2.0 1341122 1.0 2454111 1.0 1222211 1.0    7.0    1
 116 3532252 3.0 2533241 3.0 2533251 2.0 3531242 3.0 2531352 2.0   13.0    3
 117 4115524 4.0 4112534 4.0 3115514 3.0 4115425 4.0 4145445 5.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   4
 114         2 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   4
 115         3 Wargin Kamil, Cygan Wiktoria                       UKS ISKRA - Piła          wielkopolski         3/   4
 119         4 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 2123341 2.0 2221441 2.0 4222441 2.0 3222333 2.0 3231331 3.0   11.0    2
 115 3344423 4.0 4434323 4.0 2334222 3.0 2433224 3.0 2123223 2.0   16.0    3
 118 1411214 1.0 1312214 1.0 1411114 1.0 1311111 1.0 1412112 1.0    5.0    1
 119 4232132 3.0 3143132 3.0 3143333 4.0 4144442 4.0 4344444 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37