OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2021"": 2021-12-19, Siemianowce Śląskie FLAMENCO - Siemianowice śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

XLVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2021"
Hala Sportowa Kompleks Sportowy "Michał", ul. Elizy Orzeszkowej 1

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XLVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2021"
Hala Sportowa Kompleks Sportowy "Michał", ul. Elizy Orzeszkowej 1
Siemianowice Śląskie, niedziela 19.12.2021 r.
Organizator: "Flamenco" Siemianowice Śląskie
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling - Kędzierzyn Koźle
Muzyka: Bożena Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   2 AKCENT - Będzin              2
   3 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    1
   4 ESKADRA - Pabianice          1
   5 ETIUDA - Radomsko            1
   6 EVOLUTION - Kraków           2
   7 FLAMENCO - Siemianowice      1
   8 GALA - Mielec                1
   9 IGLICA - Wrocław             1
  10 IMPULS - Chorzów             1
  11 KICK - Kielce                3
  12 KLASA - Tarnów               1
  13 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        2
  14 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  15 NOWY STYL - Bielsko-Biała    5
  16 PERFECT DANCE - Kraków       2
  17 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  18 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  19 SUKCES - Jaworzno            2
  20 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  21 TEAM - Ornontowice           5
  22 WIR - Mysłowice              3
  23 ZORBA - Częstochowa          8
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Kulików Szymon, Chrząstek Marta                    WIR - Mysłowice           śląski               1/   7
  33         2 Rachtan Igor, Drapacz Laura                        TEAM - Ornontowice        śląski               2/   7
  30         3 Grabowski Maciej, Pachla Maria                     AKCENT - Będzin           śląski               3/   7
  35         4 Puto Cyprian, Mordal Laura                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   7
  29         5 Czarnik Dominik, Pachacz Karolina                  KLASA - Tarnów            małopolski           5/   7
  32         6 Panek Mikołaj, Mikołajczyk Sara                    ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   7
  28         7 Cepil Wiktor, Knyziak Zuzanna                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  28 6666776 6,0 7667774 7,0 7757777 7,0 7776667 7,0 7746577 7,0 7657666 6,0   40,0    7
  29 7777653 7,0 5756667 6,0 5646545 4,0 5645455 5,0 6664632 5,0 4764545 5,0   32,0    5
  30 1245467 4,0 2132435 3,0 1111132 1,0 2253141 3,0 1255253 3,0 2123254 2,0   16,0    3
  31 4531114 3,0 1311213 1,0 2233214 2,5 3121324 2,0 2111115 1,0 1311113 1,0   10,5    1
  32 5354335 5,0 6474546 5,0 6475456 6,0 6567776 6,0 5577766 6,0 5576777 7,0   35,0    6
  33 3112522 1,0 4225321 2,0 4322321 2,5 1312512 1,0 3322444 4,0 6235431 4,0   14,5    2
  35 2423241 2,0 3543152 4,0 3564663 5,0 4434233 4,0 4433321 2,0 3442322 3,0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Gawęda Wiktor, Kozłowska Lena                      KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   6
  42         2 Wrzeszcz Adam, Krupska Maria                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   6
  39         3 Leśniak Bartosz, Adamets Anhelina                  NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   6
  40         4 Marczewski Tymoteusz, Zawadzka Kaja                AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   6
  37         5 Crepaldi Paolo, Konieczek Maja                     ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   6
  41         6 Tame Mateusz, Tubielewicz Karolina                 ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 5133535 4,0 5533555 5,0 3523544 4,0 5422543 4,0 5615663 6,0 1414654 4,0 2415633 3,0 4436653 4,0   34,0    5
  38 4314113 3,0 4212113 1,0 1212115 1,0 2213111 1,0 1121111 1,0 6122116 1,0 5134114 2,0 5122214 1,0   11,0    1
  39 1421241 1,0 2324246 3,0 4334251 3,0 1334356 3,0 6454422 3,0 5663431 5,0 6542441 5,0 3644431 3,0   26,0    3
  40 6555324 5,0 6445421 4,0 6665422 5,0 6666225 6,0 3332346 2,0 4331225 2,0 1323226 1,0 1313325 2,0   27,0    4
  41 3666666 6,0 1666664 6,0 2446666 6,0 3545664 5,0 2543535 4,0 2546542 6,0 4656552 6,0 2565542 5,0   44,0    6
  42 2242452 2,0 3151332 2,0 5151333 2,0 4151432 2,0 4266254 5,0 3255363 3,0 3261365 4,0 6251166 6,0   26,0    2
                                                                                         R           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Dereń Blanka                                       IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   7
  89         2 Stec Anna                                          SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   7
  87         3 Korczak Angelika                                   GALA - Mielec             podkarpacki          3/   7
  86         4 Kania Kamila                                       TEAM - Ornontowice        śląski               4/   7
  88         5 Niewczas Oliwia                                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/   7
  84         6 Czapla Julia                                       TEAM - Ornontowice        śląski               6/   7
  90         7 Stolarska Hanna                                    DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  84 4667666 6,0 2577765 6,0 3647765 6,0 3766336 7,0 4563336 4,0 1742346 4,0   33,0    6
  85 2244121 1,0 6234121 1,0 2252122 1,0 2111111 1,0 1112111 1,0 5317112 2,0    7,0    1
  86 5416353 4,0 5313253 2,0 4314243 4,0 7225663 5,0 7437564 5,0 6554564 6,0   26,0    4
  87 6575442 5,0 4666442 5,0 7573451 5,0 1354775 4,0 2354642 3,0 3235631 3,0   25,0    3
  88 1323537 3,0 1421537 3,0 1421636 2,0 5577547 6,0 3646757 7,0 4476777 7,0   28,0    5
  89 3131214 2,0 3145314 4,0 5136314 3,0 6432224 2,0 6221225 2,0 7121223 1,0   14,0    2
  90 7752775 7,0 7752676 7,0 6765577 7,0 4643452 3,0 5775473 6,0 2663455 5,0   35,0    7
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Weiner Maciej, Glapa Hanna                         WIR - Mysłowice           śląski               1/   2
 102         2 Osuch Krzysztof, Wach Iwona                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 102 2222221 2,0 2222221 2,0 1222222 2,0 2212212 2,0 2212222 2,0 2122212 2,0   12,0    2
 103 1111112 1,0 1111112 1,0 2111111 1,0 1121121 1,0 1121111 1,0 1211121 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Zieliński Tomasz, Szczałuba Nikola                 KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   3
 106         2 Czechowski Patryk, Czechowska Amelia               WIR - Mysłowice           śląski               2/   3
 107         3 Trzciński Dominik, Juśkiewicz Zuzanna              ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 106 2111211 1,0 2112312 1,0 2221221 2,0 2311212 1,5 3312322 2,5 3211332 2,0   10,0    2
 107 3333332 3,0 3233123 3,0 3133332 3,0 3132333 3,0 2123233 2,5 2333223 3,0   17,5    3
 108 1222123 2,0 1321231 2,0 1312113 1,0 1223121 1,5 1231111 1,0 1122111 1,0    8,5    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Kwarta Kacper, Grygiel Karolina                    ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   2
 112         2 Merzlykin Artem, Wilkosz Julia                     FLAMENCO - Siemianowice   śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111 1112111 1,0 1222112 2,0 1112112 1,0 1112111 1,0 2222122 2,0 2111121 1,0 1122122 2,0 2122121 2,0   12,0    1
 112 2221222 2,0 2111221 1,0 2221221 2,0 2221222 2,0 1111211 1,0 1222212 2,0 2211211 1,0 1211212 1,0   12,0    2
                 R                                                                                   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Włodarczyk Nikodem, Karwat Wiktoria                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 116 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    4,0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Włodarczyk Nikodem, Karwat Wiktoria                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   2
 118         2 Gnus Arkadiusz, Kiszkis Zuzanna                    IMPULS - Chorzów          śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 116 2121112 1,0 2111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    4,0    1
     R R                                             
 118 1212221 2,0 1222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0    8,0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   5
 126         2 Szczepaniak Piotr, Margiel Kamila                  AKCENT - Będzin           śląski               2/   5
 123         3 Trześniowski Dawid, Klejnot Vivien                 TEAM - Ornontowice        śląski               3/   5
 124         4 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   5
 121         5 Brol Jakub, Kołomycew Daria                        ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 4354555 5,0 4155555 5,0 4345444 4,0 4354544 4,0 3345555 5,0   23,0    5
 123 2113111 1,0 5513222 2,0 5213321 2,0 5415425 5,0 2413332 3,0   13,0    3
 124 3525234 4,0 1434344 4,0 2434253 3,0 2523353 3,0 1234244 4,0   18,0    4
 125 5241342 3,0 3342433 3,0 3121112 1,0 1132212 1,0 4122413 2,0   10,0    1
     R                                                           
 126 1432423 2,0 2221111 1,0 1552535 5,0 3241131 2,0 5551121 1,0   11,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Putaj Mateusz, Szramik Julia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   5
 123         2 Trześniowski Dawid, Klejnot Vivien                 TEAM - Ornontowice        śląski               2/   5
 129         3 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   5
 124         4 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   5
 121         5 Brol Jakub, Kołomycew Daria                        ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 5555555 5,0 3555545 5,0 2545534 5,0 4555534 5,0 4545543 5,0   25,0    5
       R                                                         
 123 2124414 2,0 4124424 4,0 4114425 3,0 3113425 2,5 3124425 3,0   14,5    2
 124 4333243 4,0 2433353 3,0 3223353 2,0 1334251 2,5 1353354 4,0   15,5    4
                                                       R         
 128 3211122 1,0 1211212 1,0 1331112 1,0 2221312 1,0 2211211 1,0    5,0    1
 129 1442331 3,0 5342131 2,0 5452241 4,0 5442143 4,0 5432132 2,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Szczepanik Krzysztof, Szczepanik Paulina           SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   4
 135         2 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   4
 132         3 Mikołajczyk Konrad, Faroń Maja                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   4
 133         4 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 132 3234322 3,0 4233324 3,0 4334333 3,0 4434323 3,0 4344322 3,0   15,0    3
                                         R                       
 133 2443434 4,0 3444443 4,0 3443424 4,0 2343444 4,0 2433434 4,0   20,0    4
 134 1111113 1,0 2111112 1,0 2111212 1,0 1111212 1,0 1111111 1,0    5,0    1
 135 4322241 2,0 1322231 2,0 1222141 2,0 3222131 2,0 3222243 2,0   10,0    2
     R                                   R                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
E       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
F       Ramiączek-Mika            Anna            II        Kielce               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   3
 139         2 Markiewicz Jakub, Michewicz Julia                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              2/   3
 140         3 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 2222322 2,0 2222222 2,0 2311211 1,0 2222223 2,0 2222223 2,0    9,0    2
 140 3333233 3,0 3333333 3,0 3233333 3,0 3333332 3,0 3333332 3,0   15,0    3
 141 1111111 1,0 1111111 1,0 1122122 2,0 1111111 1,0 1111111 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37