OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów": 2021-12-18, Kórnik k/Poznania FINEZJA - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA
2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA
2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów
18.12.2021 r. , Kórnik
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Tańca FINEZJA, Urząd Miasta Kórnik
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński, Iwona Pavlowicz
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 1, D, Standard
SENIOR 2, D, Standard
SENIOR 2, C, Standard
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 4, D, Standard
SENIOR 4, C, Standard
25-29, F, Standard-3
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 1, E, Latin-4
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 3, E, Latin-4
SENIOR 1, D, Latin
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 4, D, Latin
25-29, F, Latin-3
25-29, C, Latin
SENIOR 1, GP Senior, Standard
SENIOR 1, GP Senior, Latin
SENIOR 2, GP Senior, Standard
SENIOR 2, GP Senior, Latin
SENIOR 3, GP Senior, Standard
SENIOR 3, GP Senior, Latin
SENIOR 4, GP Senior, Standard
SENIOR 4, GP Senior, Latin
25-29, Open, Latin
SENIOR 3, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        4
   3 ASTRA - Szczecin             8
   4 CANTINERO - Tomaszów Maz.    3
   5 CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI   19
   6 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    3
   7 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    2
   8 CIEŚLAK - Jelenia Góra       3
   9 CONZUA - Poznań              2
  10 DANCE CENTER - Poznań        1
  11 DANCE IMPERIUM - Poznań      4
  12 DANCE TEAM - Wrocław         1
  13 Dancebook Warszawa           1
  14 DANCELOOK - Gliwice          2
  15 DCS BRWINÓW                  5
  16 DIAMENT - Wrocław            1
  17 DZIUPLA - Poznań             1
  18 ELITE DANCE - Szczecin       4
  19 ESKADRA - Pabianice          2
  20 FAN - Toruń                  1
  21 FANTOM - Głogów              1
  22 FILEMON - Szamotuły          5
  23 FINEZJA - Poznań             4
  24 FRED ASTAIRE - Poznań        5
  25 GRACJA - Zielona Góra       11
  26 IGLICA - Wrocław             5
  27 IMPULS - Prochowice          4
  28 JEDYNKA - Łódź               3
  29 KADRYL - Białystok           3
  30 KIEPURA - Wrocław            5
  31 KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA       6
  32 ŁDK - Łódź                   2
  33 MYKA - Zamość                4
  34 NDK - Nowa Sól               3
  35 PERFECT STYL - Kraków        2
  36 POEZJA - Kościan             3
  37 REPLAY - Złotoryja           1
  38 RÓŻA - Olesno                3
  39 S.T. Krystian Krzemiński     5
  40 SEMPRE - Kraków              3
  41 SENIOR DANCE STUDIO - Poz    4
  42 SMOOTH DANCE - Wrocław       4
  43 ST LINESTUDIO - Strzelce     1
  44 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     1
  45 Śląski Klub Taneczny - Ka    2
  46 TAKT - Legnica               1
  47 TANGO - Gdynia               6
  48 WIR - Mysłowice              1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Konarski Krzysztof, Kozakiewicz-Konarska Iwona     FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         1/   6
   1         2 Gruca Krzysztof, Bielewicz-Orlik Izabela           KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           2/   6
   6         3 Wiktorowicz Bogdan, Wiktorowicz Bogumiła           DCS BRWINÓW               mazowiecki           3/   6
   5         4 Szczeblewski Witold, Janiszewska Manuela           FAN - Toruń               kujawsko-pom         4/   6
   2         5 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         5/   6
   4         6 Olejnik Konrad, Urbańska-Olejnik Agnieszka         POEZJA - Kościan          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   1 2215142 2.0 1115151 1.0 2112152 2.0    5.0    2
   2 4656555 5.0 5454534 5.0 4556635 5.0   15.0    5
   3 1121213 1.0 4531412 3.0 1241311 1.0    5.0    1
   4 6563666 6.0 6666666 6.0 6665566 6.0   18.0    6
   5 5342434 4.0 3342345 4.0 5433444 4.0   12.0    4
   6 3434321 3.0 2223223 2.0 3324223 3.0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Bożek Sławomir, Bożek Agnieszka                    KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           1/   5
  11         2 Wypych Piotr, Wypych Anna                          DCS BRWINÓW               mazowiecki           2/   5
   8         3 Bugajczyk Krzysztof, Bugajczyk Agnieszka           DCS BRWINÓW               mazowiecki           3/   5
 101         4 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         4/   5
   9         5 Kaczmarski Ireneusz, Kaczmarska Izabela            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   7 1135252 2.0 1111311 1.0 1111311 1.0    4.0    1
   8 2223121 1.0 3332232 3.0 5345443 4.0    8.0    3
   9 3411545 4.0 4555555 5.0 3553554 5.0   14.0    5
 101 5542414 5.0 5444444 4.0 4434235 3.0   12.0    4
  11 4354333 3.0 2223123 2.0 2222122 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Kniaziev Yevhen, Chrzanowska Patrycja              POEZJA - Kościan                               1/   5
  15         2 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               SMOOTH DANCE - Wrocław    dolnośląski          2/   5
  13         3 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   5
  12         4 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             4/   5
  14         5 Mikołajewski Łukasz, Mikołajewska Maria            CONZUA - Poznań           wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  12 4213444 4.0 4322444 4.0 3432444 4.0 4323443 4.0   16.0    4
  13 3342312 2.0 3244131 3.0 4144233 3.0 3144232 3.0   11.0    3
  14 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   20.0    5
  15 2434231 3.0 2433323 2.0 2313311 2.0 2412311 1.5    8.5    2
 100 1121123 1.0 1111212 1.0 1221122 1.0 1231124 1.5    4.5    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Jabłoński Piotr, Jabłońska Sylwia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   8
  17         2 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          2/   8
  13         3 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   8
  12         4 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             4/   8
  18         5 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         5/   8
  20         6 Burdziuk Krzysztof, Burdziuk Justyna               DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/   8
  19         7 Bolek Marek, Bolek Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           7/   8
  21         8 Florczyk Maciej, Biniak Jolanta                    FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  12  XXX  X  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5    22       4-5
  13 XX  X X  4 XX  XXX  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7    21         6
  16 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    26         2
  17 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
  18 X XXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 X XXX X  5    23         3
  19 XXXXXX   6  XXXXX   5 X X   X  3 XX  XXX  5    19          
  20 XXXXXXX  7  XXX  X  4 XX XXX   5  XXXXXX  6    22       4-5
  21     XX   2 X   XX   3   X  X   2          0     7          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  12 5423435 4.0 4413622 3.0 3534556 5.0 5535356 6.0   18.0    4
  13 3366243 3.0 2356233 2.0 6266263 6.0 3356223 3.0   14.0    3
  16 2252312 2.0 1161114 1.0 1341112 1.0 1162412 1.0    5.0    1
  17 1111521 1.0 5242461 4.0 2123621 2.0 2241531 2.0    9.0    2
  18 4644664 5.0 3624355 5.0 4612335 3.0 4614645 5.0   18.0    5
  20 6535156 6.0 6535546 6.0 5455444 4.0 6423164 4.0   20.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Młotek Andrzej, Wiśniewska Anna                    IMPULS - Prochowice       dolnośląski          1/   4
  19         2 Bolek Marek, Bolek Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           2/   4
  24         3 Walczak Grzegorz, Walczak Małgorzata               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   4
 101         4 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI                      4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  19 2323123 2.0 2332223 2.0 3332112 2.0 2333113 3.0    9.0    2
  22 1111211 1.0 1111111 1.0 2211221 1.0 1111231 1.0    4.0    1
  24 3232332 3.0 3224442 3.0 1123333 3.0 3222322 2.0   11.0    3
 101 4444444 4.0 4443334 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Szkopiński Norbert, Szkopińska Izolda              STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               1/   3
  26         2 Zaborowski Marek, Tokłowicz Eliza                  SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         2/   3
  15         3 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               SMOOTH DANCE - Wrocław    dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 3323331 3.0 2232233 2.0 2232333 3.0 3123333 3.0 3123133 3.0   14.0    3
  25 1131222 1.5 1111111 1.0 3111212 1.0 1331222 2.0 2332311 2.0    7.5    1
  26 2212113 1.5 3323322 3.0 1323121 2.0 2212111 1.0 1211222 1.0    8.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Dziok Rafał, Teśluk Elwira                         GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  12
  31         2 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice           śląski               2/  12
  38         3 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         3/  12
  37         4 Stawiński Jan, Pawełczyk Magdalena                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/  12
  30         5 Arkit Grzegorz, Arkit Aleksandra                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  12
  34         6 Jaczewski Jan, Jaczewska Ewelina                   TANGO - Gdynia            pomorski             6/  12
  29       7-8 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski            7-8/  12
  35       7-8 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski            7-8/  12
  28         9 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         9/  12
  32        10 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          10/  12
  27        11 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  12
  36        12 Sionek Krzysztof, Cichowska-Sionek Anna            CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski        12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  27    XX    2    X X   2    XXX   3    X     1          0     8          
  28 XX X  X  4       X  1     XXX  3          0 X     X  2    10          
  29  X XX    3   XXX    3 XX       2    XX    2  XXXX    4    14          
  30     XXX  3 X   XXX  4   X   X  2  XXXXXX  6     X X  2    17         6
  31 XXXX XX  6 XX    X  3 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX X X   4    25       3-4
  32   XX     2  XX      2          0   X      1 X XX X   4     9          
  33 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    32         1
  34 XXX   X  4 XXXX  X  5 XXXX     4 XXX X X  5 XXXX X   5    23         5
  35     XX   2     X    1 X XXXXX  6 X X      2   X X X  3    14          
  36          0    X X   2   X      1      X   1          0     4          
  37 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    29         2
  38 X X XX   4 XXXXXX   6  XXX     3 XXXXXXX  7  XX XXX  5    25       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 6646444 5.0 6644555 5.0 6656354 6.0 6654335 5.0 6556655 6.0   27.0    5
  31 2361213 2.0 2462222 2.0 5461215 4.0 1462212 2.0 5664214 4.0   14.0    2
  33 1222121 1.0 1131111 1.0 3142141 1.0 2141121 1.0 1141121 1.0    5.0    1
  34 4435656 6.0 3325666 6.0 1324666 5.0 3536466 6.0 3435566 5.0   28.0    6
  37 3153535 3.0 5256434 4.0 4213422 2.0 5225553 4.0 4223433 3.0   16.0    4
  38 5514362 4.0 4513343 3.0 2535533 3.0 4313644 3.0 2312342 2.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             1/   6
  33         2 Dziok Rafał, Teśluk Elwira                         GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
  39         3 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              3/   6
  37         4 Stawiński Jan, Pawełczyk Magdalena                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/   6
  41         5 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              5/   6
  36         6 Sionek Krzysztof, Cichowska-Sionek Anna            CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 2114142 1.0 2224235 2.0 4213365 3.0 4213154 3.0 3414153 3.0   12.0    2
  36 6666466 6.0 6666666 6.0 6665656 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
  37 5452635 5.0 5343324 4.0 5336244 4.0 5434422 4.0 5335425 4.0   21.0    4
  39 4241254 4.0 4131443 3.0 3142422 2.0 1141333 2.0 4142232 2.0   13.0    3
  40 1533521 3.0 1412111 1.0 1421111 1.0 3322211 1.0 1221311 1.0    7.0    1
  41 3325313 2.0 3555552 5.0 2554533 5.0 2555545 5.0 2553544 5.0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Serafin Artur, Serafin Alicja                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   3
  43         2 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   3
  42         3 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  42 3221223 2.0 3331323 3.0 3331323 3.0 3331223 3.0 3321213 2.0   13.0    3
  43 2333331 3.0 1123232 2.0 2223132 2.0 1223331 2.0 2233331 3.0   12.0    2
  44 1112112 1.0 2212111 1.0 1112211 1.0 2112112 1.0 1112122 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                łódzki               1/   4
  48         2 Szczytowski Andrzej, Maciejewska Danuta            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   4
  46         3 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   4
  45         4 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 4444444 4.0 3442344 4.0 3434343 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  46 3311333 3.0 4324433 3.0 4122434 3.0 3323333 3.0 3322333 3.0   15.0    3
  47 1232211 1.0 1231211 1.0 1241222 2.0 1131212 1.0 1131212 1.0    6.0    1
  48 2123122 2.0 2113122 2.0 2313111 1.0 2212121 2.0 2213121 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                                     1/   3
  48         2 Szczytowski Andrzej, Maciejewska Danuta            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   3
  49         3 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  47 1112311 1.0 1112311 1.0 1121221 1.0 2232221 2.0 2221331 2.0    7.0    1
  48 2323233 3.0 3223222 2.0 2213332 2.0 3113332 3.0 1113122 1.0   11.0    2
  49 3231122 2.0 2331133 3.0 3332113 3.0 1321113 1.0 3332213 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Niezgoda Piotr, Mozelewska Karolina                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   2
  14         2 Mikołajewski Łukasz, Mikołajewska Maria            CONZUA - Poznań           wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  14 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    6.0    2
  50 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Krasuski Adam, Krasuska Izabela                    DCS BRWINÓW               mazowiecki           1/   5
  53         2 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          2/   5
  21         3 Florczyk Maciej, Biniak Jolanta                    FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         3/   5
  54         4 Manna Przemysław, Linkiewicz-Manna Eliza           ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   5
  15         5 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               SMOOTH DANCE - Wrocław    dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  15 2535552 5.0 3543525 4.0 3544545 5.0   14.0    5
  21 4424324 3.0 2122413 2.0 4423314 4.0    9.0    3
  51 1311131 1.0 1311141 1.0 1112231 1.0    3.0    1
  53 3253413 2.0 4254232 3.0 2351423 2.0    7.0    2
  54 5142245 4.0 5435354 5.0 5235152 3.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Tołoczko Arkadiusz, Tołoczko Iwona                 CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         1/   8
  51         2 Krasuski Adam, Krasuska Izabela                    DCS BRWINÓW               mazowiecki           2/   8
  21         3 Florczyk Maciej, Biniak Jolanta                    FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         3/   8
  35         4 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   8
   2         5 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         5/   8
   1         6 Gruca Krzysztof, Bielewicz-Orlik Izabela           KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           6/   8
  57         7 Marciniak Arkadiusz, Marciniak Beata               CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         7/   8
  58         8 Plezia Paweł, Plezia Jolanta                       CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5    19       4-5
   2 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7    18         6
  21 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6    19       4-5
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21       1-2
  51 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    20         3
  57          0   XXX    3   XXX    3     6          
  58   X      1      X   1          0     2          
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21       1-2
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   1 6426555 6.0 6525656 6.0 4336665 5.0   17.0    6
   2 3365634 5.0 5466515 5.0 6665556 6.0   16.0    5
  21 5534426 4.0 2243334 3.0 5253334 3.0   10.0    3
  35 2643361 3.0 4654461 4.0 2544442 4.0   11.0    4
  51 4211213 1.0 3312243 2.0 3411221 2.0    5.0    2
  59 1152142 2.0 1131122 1.0 1122113 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Kniaziev Yevhen, Chrzanowska Patrycja              POEZJA - Kościan                               1/   3
  12         2 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             2/   3
  54         3 Manna Przemysław, Linkiewicz-Manna Eliza           ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  12 2212222 2.0 3223232 2.0 2223332 2.0 2112221 2.0    8.0    2
  54 3333333 3.0 2332323 3.0 3332223 3.0 3333333 3.0   12.0    3
 100 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1221112 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Salamon Jarosław, Banaszkiewicz-Lorenc Monika      Dancebook Warszawa        mazowiecki           1/   8
  59         2 Tołoczko Arkadiusz, Tołoczko Iwona                 CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   8
  18         3 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         3/   8
  17         4 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          4/   8
  12         5 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             5/   8
  60         6 Harazin Adam, Harazin Aleksandra                   ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              6/   8
  16         7 Jabłoński Piotr, Jabłońska Sylwia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         7/   8
  30         8 Arkit Grzegorz, Arkit Aleksandra                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  12 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX XXX  6  XX XXX  5    22       5-6
  16 XXXXX X  6 X  XX X  4 XXXXX X  6 XXXX  X  5    21          
  17 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  X  X  3 XX X XX  5    22       5-6
  18 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXX    4    23       3-4
  30          0          0      XX  2 X   XX   3     5          
  59 X XXXX   5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    23       3-4
  60  X  XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    24         2
  61 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  12 4235653 4.0 5266646 6.0 2256436 4.0 3255465 5.0   19.0    5
  17 3552542 3.0 3553453 4.0 5663523 6.0 5443542 4.0   17.0    4
  18 2423334 2.0 2444235 3.0 4545254 5.0 4534234 3.0   13.0    3
  59 5344465 5.0 4332364 2.0 6322365 2.0 2322353 2.0   11.0    2
  60 6666216 6.0 6615522 5.0 3434642 3.0 6666626 6.0   20.0    6
  61 1111121 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Młotek Andrzej, Wiśniewska Anna                    IMPULS - Prochowice       dolnośląski          1/   3
  71         2 Koterba Hieronim, Koterba Dorota                   CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI                      2/   3
 101         3 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI                      3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  22 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  71 2222223 2.0 3232323 3.0 2222323 2.0 3222223 2.0    9.0    2
 101 3333332 3.0 2323232 2.0 3333232 3.0 2333332 3.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Kuźlak Marcin, Staniszewska Monika                 DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         1/   3
  63         2 Szydłowski Przemysław, Abelyan Ruzanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   3
  13         3 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  13 3133232 3.0 2233132 2.0 3332222 3.0 3233223 3.0 3333232 3.0   14.0    3
  62 1221111 1.0 1111311 1.0 2111113 1.0 1112111 1.0 2112111 1.0    5.0    1
  63 2312323 2.0 3322223 3.0 1223331 2.0 2321332 2.0 1221323 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              1/   6
  13         2 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   6
  28         3 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   6
  29         4 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
  39         5 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              5/   6
  27         6 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  13 1462421 2.0 1531321 2.0 1662232 1.0 1663422 3.0 1253522 2.0   10.0    2
  27 2125656 6.0 5465636 6.0 6153626 6.0 6246655 6.0 6542614 4.0   28.0    6
  28 3214162 1.0 6344442 4.0 5244151 3.0 5532161 2.0 5366161 6.0   16.0    3
  29 4336545 5.0 3223554 3.0 4315465 4.5 4114246 5.0 3435345 3.0   20.5    4
  39 5653214 4.0 4616165 5.0 3526543 4.5 3325514 4.0 4624456 5.0   22.5    5
  41 6541333 3.0 2152213 1.0 2431314 2.0 2451333 1.0 2111233 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Matczak Marcin, Budziejewska Małgorzata            ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   3
  34         2 Jaczewski Jan, Jaczewska Ewelina                   TANGO - Gdynia            pomorski             2/   3
  64         3 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 3231112 2.0 2232211 2.0 2232113 2.0 2322233 3.0 2222132 1.0   10.0    2
  64 2313233 3.0 3313332 3.0 3313222 3.0 3213321 2.0 3313311 3.0   14.0    3
  65 1122321 1.0 1121123 1.0 1121331 1.0 1131112 1.0 1131223 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Jaczewski Jan, Jaczewska Ewelina                   TANGO - Gdynia            pomorski             1/   7
  40         2 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             2/   7
  66         3 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          3/   7
   3         4 Konarski Krzysztof, Kozakiewicz-Konarska Iwona     FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         4/   7
  39         5 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              5/   7
  32         6 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   7
  69         7 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław                               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   3 6247334 4.0 7627334 5.0 6517535 4.0 7627434 4.0 1447543 3.0   20.0    4
  32 4676626 7.0 5773527 6.0 7674674 7.0 5761655 5.0 7772355 6.0   31.0    6
  34 2311513 1.0 1311262 1.0 1133223 2.0 1133222 1.5 2313214 1.0    6.5    1
  39 1162265 2.0 3154455 3.0 2755367 5.0 4476547 6.0 5556437 5.0   21.0    5
  40 3424142 3.0 2242113 2.0 3261141 1.0 3354171 3.0 4661172 4.0   13.0    2
  66 5733771 6.0 4536741 4.0 4322412 3.0 2212313 1.5 3134621 2.0   16.5    3
  69 7555457 5.0 6465676 7.0 5446756 6.0 6545766 7.0 6225766 7.0   32.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          1/   4
  68         2 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             2/   4
  69         3 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
  42         4 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  42 3344223 3.0 3444323 3.0 4444444 4.0 4444323 4.0 4444224 4.0   18.0    4
  66 1221131 1.0 1321231 2.0 1311111 1.0 1211231 1.0 1232141 2.0    7.0    1
  68 2112312 2.0 2113112 1.0 2123322 2.0 2123142 2.0 3111412 1.0    8.0    2
  69 4433444 4.0 4232444 4.0 3232233 3.0 3332414 3.0 2323333 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Miąskiewicz Adam, Miąskiewicz Danuta               CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         1/   5
  49         2 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   5
  72         3 Barciak Andrzej, Barciak Wiesława                  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         3/   5
  46         4 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           4/   5
  45         5 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 4554451 4.0 5534552 5.0 4554545 5.0 4555535 5.0 4553533 5.0   24.0    5
  46 5335545 5.0 4325443 4.0 5425433 4.0 5324421 3.0 3324114 2.0   18.0    4
  49 2211212 1.0 2251235 2.0 3243252 3.0 3243354 4.0 2231242 1.0   11.0    2
  72 1443124 3.0 1443324 3.0 1331324 2.0 1432242 2.0 1445421 4.0   14.0    3
  73 3122333 2.0 3112111 1.0 2112111 1.0 2111113 1.0 5112355 3.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Niezgoda Piotr, Mozelewska Karolina                ASTRA - Szczecin                               1/   4
  53         2 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   KIEPURA - Wrocław                              2/   4
  15         3 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               SMOOTH DANCE - Wrocław                         3/   4
  57         4 Marciniak Arkadiusz, Marciniak Beata               CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI                      4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  15 3232323 3.0 3222323 2.0 4324233 3.0    8.0    3
  50 1113142 1.0 1113112 1.0 1111111 1.0    3.0    1
  53 2321211 2.0 2331431 3.0 2232422 2.0    7.0    2
  57 4444434 4.0 4444244 4.0 3443344 4.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Kuźlak Marcin, Staniszewska Monika                 DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         1/   3
  64         2 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   3
  65         3 Matczak Marcin, Budziejewska Małgorzata            ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 2111112 1.0 2111212 1.0 3121213 1.0 3111113 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  64 3322333 3.0 3322323 3.0 2312132 2.0 2322221 2.0 2222232 2.0   12.0    2
  65 1233221 2.0 1233131 2.0 1233321 3.0 1233332 3.0 3333323 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Robiński Arkadiusz, Rojszczak-Robińska Dorota      FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         1/   3
  64         2 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   3
  26         3 Zaborowski Marek, Tokłowicz Eliza                  SENIOR DANCE STUDIO - Poz                      3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  64 1222222 2.0 1122121 1.0 1221221 2.0 2122222 2.0 2121222 2.0    9.0    2
  74 2111111 1.0 2211212 2.0 2112112 1.0 1211111 1.0 1212111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Solarz Tomasz, Borkowska Katarzyna                 KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           1/   3
  77         2 Miszczuk Mateusz, Wessalowska Joanna               CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             2/   3
  78         3 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   PERFECT STYL - Kraków     małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 3122322 2.0 3222322 2.0 3122121 2.0 3322311 2.0 3332122 2.0   10.0    2
  78 2233213 3.0 1133133 3.0 2233333 3.0 1133233 3.0 2123333 3.0   15.0    3
  79 1311131 1.0 2311211 1.0 1311212 1.0 2211122 1.0 1211211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   5
  80         2 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           2/   5
  82         3 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          3/   5
  40         4 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             4/   5
  41         5 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 4415443 4.0 2423422 3.0 3512342 3.0 3424352 4.0 3422223 2.0   16.0    4
  41 5254354 5.0 5555555 5.0 5354425 5.0 5555544 5.0 5555544 5.0   25.0    5
  80 2543132 3.0 4244111 2.0 4245153 4.0 4243113 2.0 2231112 1.0   12.0    2
  81 3122511 1.0 3111233 1.0 2123531 2.0 2111221 1.0 4114431 3.0    8.0    1
  82 1331225 2.0 1332344 4.0 1431214 1.0 1332435 3.0 1343355 4.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   6
  84         2 Choromański Grzegorz, Winiarska-Choromańska Agnies CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   6
  80         3 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   6
  75         4 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         4/   6
  38         5 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         5/   6
  81         6 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 6433654 5.0 3452144 4.0 6666166 6.0 6662156 6.0 5653165 5.0   26.0    5
  75 3552435 4.0 4534365 5.0 3434345 4.0 4444344 3.0 3434253 3.0   19.0    4
  80 4365342 3.0 5365232 3.0 4352413 3.0 5255432 4.0 4365332 4.0   17.0    3
  81 5646566 6.0 6646656 6.0 5545654 5.0 3536565 5.0 6546646 6.0   28.0    6
  84 2124211 2.0 2123521 2.0 2123522 2.0 2123623 2.0 2122414 2.0   10.0    2
  85 1211123 1.0 1211413 1.0 1211231 1.0 1311211 1.0 1211521 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   8
  92         2 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   8
  88         3 Basak Jarosław, Basak Beata                        DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          3/   8
  69         4 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   8
  89         5 Chrzuszcz Robert, Chrzuszcz Urszula                FANTOM - Głogów           dolnośląski          5/   8
  86         6 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
  90         7 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          7/   8
  91         8 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  69 X XXXX   5 X X XXX  5 XXXXX X  6  XX   X  3 X XXXXX  6    25         5
  86 XX   XX  4 XXX  XX  5 XX  X X  4 X   X    2 XX  XXX  5    20       6-7
  87 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    34       2-3
  89 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5    31         4
  90   XXX X  4  X XX    3   XX X   3 X XXXX   5 XXXX X   5    20       6-7
  91  X    X  2    X  X  2      X   1  X X XX  4      XX  2    11          
  92 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    34       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 6745333 4.0 6546444 4.0 6476553 6.0 7447543 4.0 5545464 4.0   22.0    4
  86 4477466 6.0 4777655 6.5 4564645 5.0 4675775 7.0 4677745 6.0   30.5    6
  87 1211115 1.0 1211122 1.0 2211122 1.0 1211112 1.0 1111112 1.0    5.0    1
  88 3333242 3.0 3333233 3.0 1623214 2.0 2324234 3.0 3323233 3.0   14.0    3
  89 5556624 5.0 5465316 5.0 5157436 4.0 5566427 5.0 7466526 5.0   24.0    5
  90 7664757 7.0 7654577 6.5 7745777 7.0 6753666 6.0 6754677 7.0   33.5    7
  92 2122571 2.0 2122761 2.0 3332361 3.0 3132351 2.0 2232351 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   6
  66         2 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          2/   6
  68         3 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             3/   6
  86         4 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   6
  93         5 Drożdżyński Jarosław, Karpińska Aleksandra         FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         5/   6
  43         6 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 4665436 6.0 5665422 5.0 4665444 5.0 3564542 4.0 4555422 4.0   24.0    6
  66 3453265 4.0 1343346 2.0 3253335 3.0 2353326 2.0 5364334 3.0   14.0    2
  68 6532353 3.0 6532234 3.0 6522222 2.0 6642233 3.0 6642265 6.0   17.0    3
  86 5346642 5.0 2254553 4.0 5346553 6.0 4235664 5.0 2123643 2.0   22.0    4
  87 1111111 1.0 3111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
  93 2224524 2.0 4426665 6.0 2434666 4.0 5426455 6.0 3436556 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Pasierb Tadeusz, Pasierb Teresa                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               1/   3
  48         2 Szczytowski Andrzej, Maciejewska Danuta            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   3
  49         3 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 1323232 2.0 3233333 3.0 3233323 3.0 3233222 2.0 2222222 2.0   12.0    2
  49 2232323 3.0 1322222 2.0 2321232 2.0 1322333 3.0 3333333 3.0   13.0    3
  94 3111111 1.0 2111111 1.0 1112111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   5
  95         2 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                REPLAY - Złotoryja        dolnośląski          2/   5
  94         3 Pasierb Tadeusz, Pasierb Teresa                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               3/   5
  73         4 Miąskiewicz Adam, Miąskiewicz Danuta               CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         4/   5
  72         5 Barciak Andrzej, Barciak Wiesława                  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 4455535 5.0 5555555 5.0 5554555 5.0 4554555 5.0 4555555 5.0   25.0    5
  73 3344144 4.0 3334432 3.0 3335333 4.0 3335443 4.0 3334434 4.0   19.0    4
  94 5212252 2.0 4211344 4.0 4222244 3.0 5222234 3.0 5222343 3.0   15.0    3
  95 2523323 3.0 1423213 2.0 1413122 2.0 2413312 2.0 2411212 2.0   11.0    2
  96 1131411 1.0 2142121 1.0 2141411 1.0 1141121 1.0 1143121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Miszczuk Mateusz, Wessalowska Joanna               CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             1/   2
  78         2 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   PERFECT STYL - Kraków     małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 2111111 1.0 1212211 1.0 2111211 1.0 2212221 2.0 2121111 1.0    6.0    1
  78 1222222 2.0 2121122 2.0 1222122 2.0 1121112 1.0 1212222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   NDK - Nowa Sól            lubuski              1/   5
  93         2 Drożdżyński Jarosław, Karpińska Aleksandra         FRED ASTAIRE - Poznań     wielkopolski         2/   5
  43         3 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         3/   5
  68         4 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             4/   5
  91         5 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 2153343 3.0 1333343 3.0 2552453 5.0 1552243 4.0 2452251 2.0   17.0    3
  68 4411515 4.0 5455515 5.0 4441525 4.0 5311525 3.0 5311535 4.0   20.0    4
  91 5544454 5.0 4544454 4.0 5335334 3.0 4444434 5.0 4544414 5.0   22.0    5
  93 1235121 1.0 2112121 1.0 3223211 2.0 2135312 1.5 1135323 3.0    8.5    2
  97 3322232 2.0 3221232 2.0 1114142 1.0 3223151 1.5 3223142 1.0    7.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37