OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek'2021”": 2021-12-19, Łańcut GASIEK - Rzeszów podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Mikołajkowy TTT "Gasiek 2021"


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Mikołajkowy TTT "Gasiek 2021"

Łańcut, 19.12.2021
Organizator: Taneczny Klub Sportowy Gasiek
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Jarosław Michałek - Kraków
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
10-11, F-Solo, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
16-20, Open, Standard
16-20, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów             13
   2 BAWINEK - Kraków             2
   3 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
   4 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
   5 EVOLUTION - Kraków           6
   6 GALA - Mielec                4
   7 GASIEK - Rzeszów             9
   8 GOLDEN DANCE - Przemyśl     13
   9 GRACJA - Krosno              2
  10 IMPERIA - Kraków             4
  11 JUMP - Janów Lubelski        6
  12 JUST DANCE - Stalowa Wola    4
  13 KLASA - Tarnów               4
  14 K-STUDIO Krosno              1
  15 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        5
  16 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  17 LATINO - Żabno               3
  18 MDANCE - Przemyśl            3
  19 PERFECT DANCE - Kraków       2
  20 RYTM - Chełm                 5
  21 SAMBA - Tarnobrzeg           6
  22 SOKÓŁ - Myślenice            1
  23 SUKCES - Jaworzno            2
  24 SzT  eMiKa - Tarnów          5
  25 TAKT - Jarosław              3
  26 TOP - ART - Lublin           3
  27 ZAMEK - Lublin               2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Kopczak Adrian, Kustra Maja                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   8
 144         2 Pakłos Krzysztof, Kosoń Maja                       KLASA - Tarnów            małopolski           2/   8
 143         3 Malicki Mikołaj, Zdrzalik Milena                   KLASA - Tarnów            małopolski           3/   8
 146         4 Ziaja Fabian, Scriven Aleksandra                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   8
 136         5 Babiak Miłosz, Głuszko Maria                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   8
 137         6 Bednarz Jan, Kozioł Lena                           SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          6/   8
 138         7 Furtak Maksymilian, Gałan Gabriela                 ZAMEK - Lublin            lubelski             7/   8
 140         8 Kogut Wiktor, Motyka Kamila                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 136 X  X X   3 X    XX  3 XXX  XX  5 XX X XX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    29       4-5
 137  XXXXXX  6     XX   2    XXX   3  XX XXX  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6    28         6
 138 XXX      3 XXXXX X  6 XXX   X  4 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXX    4    27          
 140 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  X X   3      X   1      X   1    26          
 141 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X    4 XXXXXXX  7    38         2
 143  XX X X  4  XXX  X  4  XXXX X  5  XX XXX  5  XXXXXX  6  XX XXX  5    29       4-5
 144 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X  XXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    36         3
 146 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    39         1
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 136 2255553 5,0 4234663 4,0 4252652 4,0 6246554 5,0 5266566 6,0 5261353 3,0   27,0    5
 137 6666425 6,0 6666346 6,0 6665546 6,0 5464213 4,0 6353113 2,0 6343425 5,0   29,0    6
 141 1111231 1,0 1111131 1,0 1114231 1,0 2122142 1,0 2132242 1,0 2125131 1,0    6,0    1
 143 5322364 3,0 5543555 5,0 5436363 5,0 4313431 3,0 4415421 4,0 4416512 4,0   24,0    3
 144 4543112 2,0 3452212 2,0 3543114 3,0 1631325 2,0 1541335 3,0 1632246 2,0   14,0    2
 146 3434646 4,0 2325424 3,0 2321425 2,0 3555666 6,0 3624654 5,0 3554664 6,0   26,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Łocha Julian, Gawlik Małgorzata                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   6
 149         2 Bakalarz Mateusz, Nalepa Weronika                  TOP - ART - Lublin        lubelski             2/   6
 150         3 Konefał Kacper, Olech Emilia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   6
 151         4 Ochab Gracjan, Piątkowska Zofia                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/   6
 153         5 Wiercioch Wojciech, Indyka Zuzanna                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   6
 152         6 Szybiak Adrian, Ziobrowska Magdalena               TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 149 3345365 4,0 5243264 4,0 5326364 5,0 5214262 2,0 4212221 2,0 2313131 2,0   19,0    2
 150 2522422 2,0 2451311 1,0 2551123 2,0 2431524 4,0 2631666 6,0 5634665 6,0   21,0    3
        R                                                                    
 151 6234234 3,0 3115435 3,0 3235435 3,0 4643445 5,0 3445354 4,0 4566554 5,0   23,0    4
 152 5466543 5,0 6566556 6,0 6664656 6,0 6566656 6,0 6566545 5,0 6455246 4,0   32,0    6
 153 4653656 6,0 4622643 5,0 4442542 4,0 3352333 3,0 5353433 3,0 3241423 3,0   24,0    5
 154 1111111 1,0 1334122 2,0 1113211 1,0 1125111 1,0 1124112 1,0 1122312 1,0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Babiak Paweł, Janusz Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   5
 161         2 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm              lubelski             2/   5
 159         3 Mróz Rafał, Gzik Hanna                             JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   5
 158         4 Miłkoś Bartłomiej, Sosin Patrycja                  KLASA - Tarnów            małopolski           4/   5
 160         5 Pliszka Philip, Gielarek Nadia                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 157 1451324 3,0 2431224 2,0 2211314 1,0 1251325 1,0 1321225 1,0    8,0    1
 158 5525445 5,0 5312345 4,0 5323533 2,0 3313533 3,0 2413533 2,0   16,0    4
 159 4244532 4,0 3244431 3,0 1134441 3,0 2124441 2,0 3154342 3,0   15,0    3
 160 2333251 2,0 4555552 5,0 4545152 5,0 5535252 5,0 4535151 5,0   22,0    5
 161 3112113 1,0 1123113 1,0 3452225 4,0 4442114 4,0 5242414 4,0   14,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 162         1 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   7
 163         2 Kowalski Mateusz, Kohut Julia                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   7
 158         3 Miłkoś Bartłomiej, Sosin Patrycja                  KLASA - Tarnów            małopolski           3/   7
 161         4 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm              lubelski             4/   7
 159         5 Mróz Rafał, Gzik Hanna                             JUMP - Janów Lubelski     lubelski             5/   7
 157         6 Babiak Paweł, Janusz Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   7
 160         7 Pliszka Philip, Gielarek Nadia                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 157 3745727 5,0 4526533 4,0 4554536 6,0 1631556 5,0 4612536 5,0   25,0    6
 158 4353646 4,0 3434646 3,0 1741644 4,0 4724633 3,0 2735442 4,0   18,0    3
 159 6566553 6,0 6353755 5,0 7232753 3,0 6363744 4,0 6366754 6,0   24,0    5
 160 5677474 7,0 5667474 6,0 5677475 7,0 5477475 7,0 5577675 7,0   34,0    7
 161 7132315 3,0 7772317 7,0 6463317 5,0 7552317 6,0 7423317 3,0   24,0    4
 162 1221232 1,0 1141121 1,0 2115222 1,0 2145121 1,0 1254223 2,0    6,0    1
 163 2414161 2,0 2215262 2,0 3326161 2,0 3216262 2,0 3141161 1,0    9,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 170         1 Zygmunt Bartosz, Sieńko Rozalia                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   7
 169         2 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm              lubelski             2/   7
 167         3 Grata Bartłomiej, Kowalska Maja                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   7
 171         4 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   7
 166         5 Dziamba Krzysztof, Nowak Eliza                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   7
 172         6 Kłos Przemysław, Bartyzel Julita                   SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          6/   7
 168         7 Kłak Karol, Kłak Dagmara                           TAKT - Jarosław           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 166 1256546 6,0 2366446 5,0 2655555 5,0 2476447 5,0   21,0    5
 167 5341125 3,0 4521253 2,0 4263444 4,0 4243555 4,0   13,0    3
 168 4677777 7,0 6777777 7,0 6777777 7,0 7767776 7,0   28,0    7
        R                                            
 169 6762313 4,0 3652324 3,0 3531212 2,0 1632212 2,0   11,0    2
 170 2515252 1,0 1115111 1,0 1126121 1,0 3111121 1,0    4,0    1
 171 3124461 2,0 5444562 6,0 5414333 3,0 6525333 3,0   14,0    4
 172 7433634 5,0 7233635 4,0 7342666 6,0 5354664 6,0   21,0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 170         1 Zygmunt Bartosz, Sieńko Rozalia                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   6
 173         2 Zygmunt Adam, Słoma Gabriela                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   6
 167         3 Grata Bartłomiej, Kowalska Maja                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   6
 169         4 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm              lubelski             4/   6
 166         5 Dziamba Krzysztof, Nowak Eliza                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   6
 168         6 Kłak Karol, Kłak Dagmara                           TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 166 3462456 5,0 3663466 6,0 3663446 4,0 2553366 5,0   20,0    5
 167 4335543 3,0 4346534 3,0 4436554 5,0 4416415 3,0   14,0    3
 168 5546635 6,0 5435643 4,0 6554665 6,0 5334554 4,0   20,0    6
 169 6653324 4,0 6552315 5,0 5342122 2,0 6665223 6,0   17,0    4
 170 1121161 1,0 2121221 1,0 2125333 3,0 1121642 1,0    6,0    1
 173 2214212 2,0 1214152 2,0 1211211 1,0 3242131 2,0    7,0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Zakielarz Maria                                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   6
 178         2 Miller Nikola                                      GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
 177         3 Janowska Hanna                                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   6
 180         4 Walczak Maja                                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   6
 179         5 Paluch Gabriela                                    GALA - Mielec             podkarpacki          5/   6
 176         6 Cieślak Vanessa                                    GALA - Mielec             podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 176 3564643 5,0 4662561 5,0 4662643 5,0 3665664 6,0 4565664 6,0 6656663 6,0   33,0    6
 177 5223232 2,0 3343252 3,0 3243332 3,0 4353355 5,0 3354445 5,0 3365545 5,0   23,0    3
 178 6311455 3,0 6231324 2,0 6321221 2,0 6221222 2,0 5231222 2,0 5241324 2,0   13,0    2
 179 4645364 6,0 5556646 6,0 5556565 6,0 5532431 3,0 6612351 3,0 4524251 4,0   28,0    5
 180 2436526 4,0 2415435 4,0 2414456 4,0 2444546 4,0 2443536 4,0 2432436 3,0   23,0    4
 181 1152111 1,0 1124113 1,0 1135114 1,0 1116113 1,0 1126113 1,0 1113112 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 184         1 Cielecki Maciej, Wareliś Amelia                    SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/   6
 188         2 Szabat Jakub, Chudy Karolina                       JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/   6
 189         3 Zarosa Krystian, Stępniak Maja                     ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   6
 185         4 Palczewski Tymoteusz, Wnuk-Janusz Nikola           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   6
 187         5 Rękas Michał, Sulewska Iwona                       SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          5/   6
 186         6 Pępek Jan, Mach Julia                              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 184 3321111 1,0 5111311 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 2213212 2,0 1212211 1,0 1221222 2,0 1221211 1,0   10,0    1
 185 1116434 2,0 2246245 4,0 4236533 3,0 4356632 4,0 5556655 6,0 5556663 6,0 5546553 5,0 5656455 6,0   36,0    4
 186 5664566 6,0 4564656 6,0 5565455 5,0 5464446 5,0 6661343 5,0 6464345 5,0 4364344 3,0 4362344 3,0   38,0    6
 187 2553355 5,0 1652464 5,0 3653366 6,0 3643353 3,0 4344466 4,0 4333556 4,0 6653666 6,0 6543563 5,0   38,0    5
 188 4442242 4,0 3433133 2,0 2342244 2,0 2232264 2,0 1125121 1,0 2121132 2,0 2112111 1,0 2114122 2,0   16,0    2
 189 6235623 3,0 6325522 3,0 6424622 4,0 6525525 6,0 3432534 3,0 3645424 3,0 3435435 4,0 3435636 4,0   30,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 192         1 Jaśkiewicz Krzysztof, Jarosz Julia                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   9
 199         2 Starostka Marcel, Jacher Oliwia                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   9
 200         3 Szcześniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          3/   9
 193         4 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski     lubelski             4/   9
 198         5 Bożek Bartosz, Krasoń Anna                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          5/   9
 195         6 Walaszek Karol, Stawarz Aleksandra                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   9
 201         7 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             7/   9
 197         8 Łobos Dominik, Oszywa Rozalia                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          8/   9
 196         9 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 192 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33         2
 193 XX   X   3  X X XX  4 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXX XXX  6    25       4-5
 195 X X XXX  5 X XXXX   5 X XX  X  4 XXXX  X  5 X XXXXX  6    25       4-5
 196 X XX X   4 X X XXX  5  X       1    X  X  2  XXX     3    15       6-9
 197  X  XXX  4  X       1  X  XXX  4 XX  X    3 XX    X  3    15       6-9
 198    X     1 XXX X X  5 XXX XX   5 XX   X   3      X   1    15       6-9
 199 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 200 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
 201  XXXX X  5    X XX  3    X     1   XXXX   4    XX    2    15       6-9
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału, Dodatkowa
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 192 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 193  X  XXX  4 X  XXXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXX XX  6    27         4
 195 X XX  X  4 XXXX  X  5 X XX     3 X XXXXX  6 X XX  X  4    22         5
 196  XXX  X  4  X  X    2          0  X XX    3  X       1    10          
 197 XX       2  XX      2 XX  XXX  5  X       1  XX XX   4    14          
 198 XXX XX   5 X XXXX   5  XXX  X  4   XX     2 X   XX   3    19         6
 199 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 200 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 201    XXX   3     XXX  3    XXX   3 X    XX  3    XX X  3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 192 4311212 1,0 4413111 1,0 3423112 2,0 5311111 1,0 4311111 1,0    6,0    1
 193 6456553 5,0 6366543 5,0 5346534 4,0 3566444 5,0 3566342 4,0   23,0    4
 195 5665664 6,0 3655665 6,0 4655665 6,0 4445653 4,0 5455665 5,0   27,0    6
 198 2544336 4,0 5534456 4,0 6564356 5,0 6654566 6,0 6644556 6,0   25,0    5
 199 3233421 3,0 2242222 2,0 1132221 1,0 1132222 2,0 1133223 2,0   10,0    2
 200 1122145 2,0 1121334 3,0 2211443 3,0 2223335 3,0 2222434 3,0   14,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 208         1 Płodzień Adrian, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  13
 207         2 Pasiut Szymon, Figiel Maria                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/  13
 203         3 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/  13
 204         4 Brocławik Damian, Baum Natalia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/  13
 195         5 Walaszek Karol, Stawarz Aleksandra                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/  13
 202         6 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  13
 197         7 Łobos Dominik, Oszywa Rozalia                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/  13
 205         8 Chrapek Eryk, Kohut Natalia                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           8/  13
 206         9 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           9/  13
 193        10 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski     lubelski            10/  13
 192        11 Jaśkiewicz Krzysztof, Jarosz Julia                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          11/  13
 209        12 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski          12/  13
 196        13 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 192    XX    2       X  1    X     1    X X   2    X     1     7          
 193 X   X X  3     X X  2 X   X    2 X        1          0     8          
 195  XX   X  3 XXXX XX  6 X X  XX  4  XX   X  3 XXX  XX  5    21         5
 196          0  XX   X  3          0          0          0     3          
 197  XXX XX  5 X  XXX   4  X   XX  3  X X     2  X X  X  3    17          
 202 X     X  2 X    X   2 X  X XX  4 XXXXXXX  7 X X  X   3    18         6
 203 X XXXXX  6 XXX X X  5 XXXXX    5 X XXX X  5 X XXX X  5    26         2
 204 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXX X    4 XX   X   3 XXXXXX   6    24         4
 205 XXX XX   5  XX      2  XX X    3  XX X    3  X  X X  3    16          
 206      X   1    X X   2    X X   2    X XX  3      XX  2    10          
 207 XXXXXX   6     X    1  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXX   6    25         3
 208  X   XX  3 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    29         1
 209    X     1    X     1    X  X  2     X    1     X    1     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 195 5256642 6,0 3356551 5,0 2153545 5,0 3355664 5,0 3245622 3,0   24,0    5
 202 2664533 5,0 1665644 6,0 4566663 6,0 4666533 6,0 4653513 5,0   28,0    6
 203 3511366 3,0 4532265 4,0 3622256 3,0 1522156 2,0 2512355 2,0   14,0    3
 204 4332454 4,0 5141433 3,0 5341434 4,0 5233415 4,0 5434466 6,0   21,0    4
 207 6423115 2,0 6213126 1,0 6235122 2,0 6114241 1,0 6166234 4,0   10,0    2
 208 1145221 1,0 2424312 2,0 1414311 1,0 2441322 3,0 1321141 1,0    8,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 212         1 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/  10
 224         2 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków                               2/  10
 215         3 Para Maksymilian, Siemaszko Gabriela               SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  10
 217         4 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  10
 206         5 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           5/  10
 213         6 Kijowski Cezary, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  10
 202         7 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  10
 209         8 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski           8/  10
 214         9 Kotek Bartosz, Wężowicz Wiktoria                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           9/  10
 216        10 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 202 XX   XX  4 XX  XX   4 XX       2 XXX  X   4  X   X   2    16          
 206 X  X X   3 X   XXX  4 X  XXX   4 X  XXX   4 X   XXX  4    19         6
 209   XXXXX  5   XX  X  3       X  1    X  X  2    XX X  3    14          
 212 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    32         1
 213 XXXXXX   6 X XXXX   5 X XXXXX  6 X X XXX  5 X XX X   4    26         4
 214 XX       2  X   X   2 XX   XX  4  X    X  2 XXX      3    13          
 215 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    31       2-3
 216          0 X  X     2   X      1          0          0     3          
 217   X X X  3  XXX  X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    25         5
 224  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 206 4464636 5,0 2464626 5,0 4454535 5,0 2564635 5,0 2463526 5,0   25,0    5
 212 1146342 2,0 1143131 1,0 1321251 2,0 1141142 1,0 1144141 1,0    7,0    1
 213 3655215 6,0 4656545 6,0 3565426 6,0 4656466 6,0 4655435 6,0   30,0    6
 215 5231561 3,0 5231363 3,0 5232664 3,0 5322553 4,0 3231362 2,0   15,0    3
 217 6522453 4,0 6522454 4,0 6646343 4,0 6433321 3,0 6522253 3,0   18,0    4
 224 2313124 1,0 3315212 2,0 2113112 1,0 3215214 2,0 5316614 4,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 212         1 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/  10
 222         2 Łyżwa Franciszek, Jamborska Gabriela               KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/  10
 215         3 Para Maksymilian, Siemaszko Gabriela               SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  10
 218         4 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/  10
 219         5 Sroka Maciej, Szylar Joanna                        BAWINEK - Kraków          małopolski           5/  10
 220         6 Widz Bartłomiej, Gozdalska Agnieszka               JUMP - Janów Lubelski     lubelski             6/  10
 221         7 Wodowski Adrian, Duda Magdalena                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           7/  10
 214       8-9 Kotek Bartosz, Wężowicz Wiktoria                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski         8-9/  10
 223       8-9 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki        8-9/  10
 201        10 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 201 X        1 X        1 X        1 X        1 X        1     5          
 212 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 214  XX      2  XX  X   3  XX  X   3   X      1   X  X   2    11          
 215 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6    32       2-3
 218 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         4
 219 X  X X   3 X XXX X  5 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXX  X  5    25         5
 220  XXXX X  5  X  XXX  4  X  X X  3  X  X X  3     X    1    16         6
 221     XX   2          0   X  XX  3   X XXX  4   X XX   3    12          
 222 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32       2-3
 223  X X  X  3   XX     2    X     1    X X   2  X X  X  3    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 212 1211111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
 215 2543334 4,0 3335423 3,0 3434433 3,0 2454432 4,0 3325433 2,0   16,0    3
 218 5335422 3,0 4654342 4,0 5542342 4,0 5522343 3,0 5452322 3,0   17,0    4
 219 4454665 5,0 5443655 5,0 4355554 5,0 4345655 5,0 2534655 5,0   25,0    5
 220 6666556 6,0 6566566 6,0 6666666 6,0 6666566 6,0 6666566 6,0   30,0    6
 222 3122243 2,0 2222234 2,0 2223225 2,0 3233224 2,0 4243244 4,0   12,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 226         1 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          1/   6
 229         2 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   6
 227         3 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   6
 223         4 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   6
 228         5 Zaręba Jakub, Siewierska Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   6
 218         6 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 218 4434456 5,0 6534553 4,0 5543662 6,0 6663563 6,0 6653665 6,0   27,0    6
 223 6325631 4,0 5355644 5,0 4136523 2,0 5246632 5,0 5126531 4,0   20,0    4
 226 2243315 3,0 2241216 2,0 2221216 1,0 1131416 1,0 2241316 2,0    9,0    1
 227 3161223 1,0 3162322 3,0 3662335 3,0 3352224 2,0 3362223 3,0   12,0    3
 228 1556564 6,0 4626465 6,0 1355454 5,0 2525341 3,0 4535454 5,0   25,0    5
 229 5612142 2,0 1413131 1,0 6414141 4,0 4414155 4,0 1414142 1,0   12,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 232         1 Majewski Anton, Krysa Aleksandra                   RYTM - Chełm              lubelski             1/   8
 234         2 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   8
 230         3 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/   8
 231         4 Fugiel Tomasz, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           4/   8
 233         5 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           5/   8
 226         6 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          6/   8
 228         7 Zaręba Jakub, Siewierska Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski           7/   8
 235         8 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom                          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 226 XXXXXX   6 X XX XX  5 XX  XX   4 X  XXXX  5 X  XXXX  5    25         6
 228  X  X X  3  X XX    3  XXX     3  X  X X  3  XXXX    4    16          
 230 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 231 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    31         4
 232 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 233 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXX X   5    28         5
 234 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         3
 235       X  1       X  1     X X  2   X X    2     X X  2     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 226 6665455 6,0 6665444 6,0 6664455 6,0 5665465 6,0 6655455 6,0   30,0    6
 230 2126343 3,0 2212353 3,0 3213344 3,0 3313323 3,0 3114342 2,5   14,5    3
 231 4533562 4,0 3546562 4,0 4545661 4,0 4446554 4,0 4436661 4,0   20,0    4
 232 3211214 1,5 4121215 1,0 2121213 1,0 2221212 2,0 2221213 1,0    6,5    1
 233 5454636 5,0 5454636 5,0 5456536 5,0 6554636 5,0 5562536 5,0   25,0    5
 234 1342121 1,5 1333121 2,0 1332122 2,0 1132141 1,0 1343124 2,5    9,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 238         1 Kamiński Michał, Piejko Olga                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   2
 237         2 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 237 1222122 2,0 2212221 2,0 1121112 1,0 1211122 1,0 1222222 2,0    8,0    2
 238 2111211 1,0 1121112 1,0 2212221 2,0 2122211 2,0 2111111 1,0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 238         1 Kamiński Michał, Piejko Olga                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   2
 237         2 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 237 2222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0 1222222 2,0   10,0    2
 238 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 2111111 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37