OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej": 2021-12-19, Warszawa CLASSIC - Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów,
Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów,
Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej
Warszawa,  dn. 19-12-2021
Organizator: CLASSIC - Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Akademia Tańca - Kielce      1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   3 Akademia Tańca PLESKOT -     2
   4 AKSEL - Rzeszów              1
   5 BALLROOM - Lublin            1
   6 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
   8 CLASSIC - Warszawa           6
   9 CREATIVE DANCE - Warszawa    2
  10 DANCE POINT - Biała Podla    2
  11 DCS BRWINÓW                  3
  12 DRAGON'S DANCE Warszawa      7
  13 EMOTION - Góra Kalwaria      5
  14 EMOTION - WARKA              8
  15 ESKADRA - Pabianice          2
  16 ETIUDA - Radomsko            1
  17 EVOLUTION - Kraków           2
  18 FAST-STEP Warszawa           2
  19 GALA - Mielec                2
  20 IMPERIA - Kraków             2
  21 Klub Tańca STRETTO - RADZ    1
  22 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    1
  23 POLISH CLUB - Warszawa       1
  24 RS - WARSZAWA                3
  25 S.T. Krystian Krzemiński     4
  26 START - Płońsk               6
  27 STEP DANCE - Koluszki        5
  28 SUKCES - Jaworzno            1
  29 Viva Dance Łódź              2
  30 WIKA - Olsztyn               1
  31 ZAMEK - Lublin               8
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Gondzia Mateusz, Dalecka Aleksandra                Viva Dance Łódź           łódzki               1/   6
  33         2 Balcerak Adam, Marciniak Zofia                     STEP DANCE - Koluszki     łódzki               2/   6
  37         3 Rogoziński Ignacy, Herasym Melissa                 EMOTION - WARKA           mazowiecki           3/   6
  36         4 Rasalski Jakub, Cieślak Justyna                    S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           4/   6
  38         5 Szeliga Antoni, Stawowczyk Wiktoria                WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         5/   6
  35         6 Kwiatosz Marcel, Wolińska Nikola                   Akademia Tańca PLESKOT -  lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  33 3434431 4.0 4423264 3.0 4533522 3.0 1132313 1.0 4163213 3.0 2112212 2.0   16.0    2
  34 2312326 2.0 1111313 1.0 1212311 1.0 2611144 2.0 1511142 1.0 1221131 1.0    8.0    1
  35 4243242 3.0 5242541 4.0 5141233 2.0 6366665 6.0 6346456 6.0 6566665 6.0   27.0    6
  36 5555554 5.0 6665655 6.0 6466665 6.0 5244221 3.0 2222321 2.0 5335543 4.0   26.0    4
  37 1121113 1.0 3334122 2.0 3354154 4.0 4555456 5.0 3655565 5.0 4644456 5.0   22.0    3
  38 6666665 6.0 2556436 5.0 2625446 5.0 3423532 4.0 5434634 4.0 3453324 3.0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Jach Zofia                                         Viva Dance Łódź           łódzki               1/   3
  90         2 Łapa Magdalena                                     GALA - Mielec             podkarpacki          2/   3
  89         3 Stasieczek Wiktoria                                Akademia Tańca PLESKOT -  lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  88 2322111 1.0 1322131 2.0 1322111 1.0 1211111 1.0 1311211 1.0 1311111 1.0    7.0    1
  89 1213222 2.0 2233323 3.0 2233323 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0 3233323 3.0   17.0    3
  90 3131333 3.0 3111212 1.0 3111232 2.0 2122222 2.0 2122122 2.0 2122232 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Broda Kacper, Rudnicka Inga                        CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           1/   2
 109         2 Piątek Krzysztof, Liszecka Anna                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 108 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1211211 1.0 1211112 1.0    6.0    1
 109 2222222 2.0 2222222 2.0 2122222 2.0 2122222 2.0 2122122 2.0 2122221 2.0   12.0    2
                                                           R                 
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Jankowski Ksawery, Utrata Wiktoria                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   4
 113         2 Sybicki Adam, Rogowska Patrycja                    START - Płońsk            mazowiecki           2/   4
 115         3 Wychowaniak Adam, Gacek Ewa                        DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           3/   4
 112         4 Ostański Szymon, Gałęzowska Maja                   BALLROOM - Lublin         lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111 1141331 1.0 1131231 1.0 1131421 1.0 1131311 1.0 3211412 1.0 2121422 2.0 3231314 3.0 1131223 1.0   11.0    1
 112 4334444 4.0 2344443 4.0 3344344 4.0 2344444 4.0 4444224 4.0 4444244 4.0 4444242 4.0 4443344 4.0   32.0    4
                                                                       R                             
 113 2412212 2.0 4413312 3.0 2413113 3.0 3412232 2.5 2123341 2.0 1212311 1.0 1123421 1.0 3224411 3.0   17.5    2
 115 3223123 3.0 3222124 2.0 4222232 2.0 4223123 2.5 1332133 3.0 3333133 3.0 2312133 2.0 2312132 2.0   19.5    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Świątek Nikodem, Łapa Joanna                       GALA - Mielec             podkarpacki          1/   3
  60         2 Wiertel Mieszko, Ujma Marta                        ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   3
  61         3 Woch Przemysław, Mianowana Oliwia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  60 1211111 1.0 1211211 1.0 1211111 1.0 2222222 2.0 2222212 2.0 2222211 2.0    9.0    2
  61 3333333 3.0 3323332 3.0 2333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   18.0    3
  62 2122222 2.0 2132123 2.0 3122222 2.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111122 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Obojski Mateusz, Góral Gabriela                    IMPERIA - Kraków          małopolski           1/   4
  68         2 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         2/   4
  65         3 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/   4
  64         4 Ksybek Mateusz, Kułakowska Nicola                  START - Płońsk            mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 4444244 4.0 4444234 4.0 4444333 4.0 2344334 4.0 4444234 4.0   20.0    4
  65 3321332 3.0 3323442 3.0 3233244 3.0 3131243 3.0 2231343 2.0   14.0    3
  66 1133121 1.0 1132123 2.0 2112121 1.0 1413122 1.0 1112111 1.0    6.0    1
  68 2212413 2.0 2211311 1.0 1321412 2.0 4222411 2.0 3323422 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Kotkowski Nikodem, Hoppe Oriana                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
  65         2 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   5
  66         3 Obojski Mateusz, Góral Gabriela                    IMPERIA - Kraków          małopolski           3/   5
  69         4 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria                  EMOTION - WARKA           mazowiecki           4/   5
  64         5 Ksybek Mateusz, Kułakowska Nicola                  START - Płońsk            mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 4444454 5.0 4445345 5.0 3445445 5.0 3545545 5.0 4425452 5.0   25.0    5
                                          R                      
  65 2232343 2.0 2232454 3.0 4133252 2.0 4233352 3.0 3333544 3.0   13.0    2
  66 5155232 4.0 5153233 2.0 5352334 4.0 5152223 2.0 5252233 2.0   14.0    3
  69 3323525 3.0 3524522 4.0 2524523 3.0 2424434 4.0 2544325 4.0   18.0    4
                                                           R     
  70 1511111 1.0 1311111 1.0 1211111 1.0 1311111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
      R                                                          
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Kołtun Damian, Wegwert Karina                      STEP DANCE - Koluszki     łódzki               1/   6
  77         2 Zając Mieszko, Regulska Martyna                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           2/   6
  73         3 Schab Łukasz, Kopiec Oliwia                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   6
  74         4 Stradowski Eryk, Gołembiewska Maja                 Klub Tańca STRETTO - RADZ mazowiecki           4/   6
  75         5 Szymborski Michał, Górecka Natalia                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           5/   6
  76         6 Wiktorowicz Kacper, Skiba Natalia                  DCS BRWINÓW               mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72 3422114 2.0 3321114 1.0 3111315 1.0 3653352 4.0 1111111 1.0 2332111 1.0 1112111 1.0 1212111 1.0   12.0    1
  73 2333533 3.0 2132532 3.0 2343532 3.0 2122545 3.0 2535336 3.0 4526443 4.0 3545345 4.0 5546445 5.0   28.0    3
  74 6245255 5.0 6466346 6.0 6235264 5.0 6231223 2.0 4242442 4.0 5141324 3.0 5231222 2.0 2321232 2.0   29.0    4
  75 4651621 4.0 5544223 4.0 5456123 4.0 5565166 6.0 5324264 5.0 1214232 2.0 2326463 3.0 4134364 3.0   31.0    5
  76 5566466 6.0 4655665 5.0 4564646 6.0 4444634 5.0 6666555 6.0 6463566 6.0 6453556 6.0 6665653 6.0   46.0    6
  77 1114342 1.0 1213451 2.0 1622451 2.0 1316411 1.0 3453623 2.0 3655655 5.0 4664634 5.0 3453526 4.0   22.0    2
                                                                                               R     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Poździak Rafał, Świerżewska Alicja                 CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           1/   6
  84         2 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           2/   6
  81         3 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   6
  83         4 Wojciechowski Kacper, Kolińska Sylwia              DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           4/   6
  80         5 Książek Damian, Brzezińska Julia                   EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   6
  79         6 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 5656436 6.0 6566366 6.0 6556466 6.0 6556665 6.0 6556656 6.0   30.0    6
  80 2463625 5.0 2654615 5.0 4664534 5.0 4664536 5.0 3665425 5.0   25.0    5
  81 4341541 4.0 1441531 3.0 2231642 3.0 2422421 2.0 2422531 2.0   14.0    3
  82 1112264 1.0 3112253 1.0 1112353 1.0 1111252 1.0 1111263 1.0    5.0    1
  83 3525352 3.0 4225442 4.0 3345225 4.0 3235344 4.0 4244344 4.0   19.0    4
  84 6234113 2.0 5333124 2.0 5423111 2.0 5343113 3.0 5333112 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Poździak Rafał, Świerżewska Alicja                 CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           1/   6
  81         2 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   6
  79         3 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           3/   6
  80         4 Książek Damian, Brzezińska Julia                   EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   6
  86         5 Peński Damian, Sabak Joanna                        RS - WARSZAWA             mazowiecki           5/   6
  83         6 Wojciechowski Kacper, Kolińska Sylwia              DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 6323234 3.0 5233254 3.0 5333156 3.0 4323126 3.0 5243135 3.0   15.0    3
                                               R                 
  80 2456616 5.0 1454616 4.0 2464614 4.0 1664633 4.0 2565623 5.0   22.0    4
  81 3531123 2.0 4521325 2.0 1511325 2.0 2411215 1.0 1611312 1.0    8.0    2
                                               R      R          
  82 1112352 1.0 2112142 1.0 3122242 1.0 3132351 2.0 4122264 2.0    7.0    1
  83 4664565 6.0 3666431 5.0 4645433 5.0 5545544 5.0 3456546 6.0   27.0    6
  86 5245441 4.0 6345563 6.0 6256561 6.0 6256462 6.0 6334451 4.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Ostałowski Dawid, Woch Małgorzata                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
 117         2 Herasym Enri, Kłos Jowita                          EMOTION - WARKA           mazowiecki           2/   3
 119         3 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   DANCE POINT - Biała Podla lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 2132221 2.0 2233323 3.0 1212222 2.0 2212222 2.0 2232223 2.0   11.0    2
 118 1211312 1.0 1111211 1.0 2121111 1.0 1131111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 119 3323133 3.0 3322132 2.0 3333333 3.0 3323333 3.0 3323332 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Herasym Enri, Kłos Jowita                          EMOTION - WARKA           mazowiecki           1/   4
 118         2 Ostałowski Dawid, Woch Małgorzata                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   4
 119         3 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   DANCE POINT - Biała Podla lubelski             3/   4
 121         4 Strzała Miłosz, Bajdas Kamila                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 1131411 1.0 1131321 1.0 1141321 1.0 1131311 1.0 1121311 1.0    5.0    1
 118 4313132 3.0 4213134 2.0 4323144 4.0 4213242 2.0 3233222 2.0   13.0    2
 119 3424244 4.0 3324242 3.0 3214233 3.0 3324134 3.0 2414143 3.0   16.0    3
 121 2242323 2.0 2442413 4.0 2432412 2.0 2442423 4.0 4342434 4.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Krzemiński Michał, Głąb Anna                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               1/   5
 124         2 Kłys Szymon, Nowak Maria                           STEP DANCE - Koluszki     łódzki               2/   5
 126         3 Halicki Michał, Ogińska Maja                       S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   5
 128         4 Szymborski Krzysztof, Olszewska Dominika           START - Płońsk            mazowiecki           4/   5
 123         5 Kołodziejczyk Mikołaj, Żmigrodzka Zofia            DCS BRWINÓW               mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 123 5243555 5.0 5254554 5.0 4254554 5.0   15.0    5
 124 2414224 2.0 2413233 3.0 2313223 2.0    7.0    2
 126 3532441 3.0 4521321 2.0 5521341 3.0    8.0    3
 127 1121112 1.0 1142112 1.0 1132112 1.0    3.0    1
 128 4355333 4.0 3335445 4.0 3445435 4.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Rusinowicz Miłosz, Kowalska Wiktoria               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   3
 124         2 Kłys Szymon, Nowak Maria                           STEP DANCE - Koluszki     łódzki               2/   3
 123         3 Kołodziejczyk Mikołaj, Żmigrodzka Zofia            DCS BRWINÓW               mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 123 3333333 3.0 3333233 3.0 3333333 3.0    9.0    3
 124 1112121 1.0 1112322 2.0 2112122 2.0    5.0    2
 129 2221212 2.0 2221111 1.0 1221211 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Flader Stanisław, Dębniak Maria                    RS - WARSZAWA             mazowiecki           1/   3
 126         2 Halicki Michał, Ogińska Maja                       S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           2/   3
 133         3 Łukasiewicz Karol, Gac Maria                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 126 3322321 3.0 1212111 1.0 2222223 2.0 1122123 2.0    8.0    2
                                               R     
 131 2211113 1.0 3333333 3.0 1311312 1.0 2211212 1.0    6.0    1
 133 1133232 2.0 2121222 2.0 3133131 3.0 3333331 3.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           1/   2
 136         2 Gaworek Szymon, Rogowska Wiktoria                  START - Płońsk            mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 2111112 1.0 2121221 2.0 2121212 2.0 1111121 1.0 2111211 1.0    7.0    1
 136 1222221 2.0 1212112 1.0 1212121 1.0 2222212 2.0 1222122 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           1/   7
 136         2 Gaworek Szymon, Rogowska Wiktoria                  START - Płońsk            mazowiecki           2/   7
 141         3 Sobieraj Maciej, Stężała Aleksandra                ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   7
 138         4 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   7
 135         5 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           5/   7
 139         6 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/   7
 137         7 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 4526436 5.0 6225547 5.0 7534637 5.0 6134636 4.0 6244535 5.0   24.0    5
 136 3175212 1.0 1174452 3.0 3172222 2.0 2263122 2.0 5352142 3.0   11.0    2
 137 6264657 6.0 5747773 7.0 5365774 6.0 7572774 7.0 7676774 7.0   33.0    7
 138 7453121 4.0 2432265 2.0 1443355 4.0 5446357 5.0 2421223 2.0   17.0    4
                                               R                 
 139 5747774 7.0 4553636 6.0 6656566 7.0 3657565 6.0 4567667 6.0   32.0    6
                                                           R     
 140 1311565 3.0 7311311 1.0 4211443 3.0 4311411 1.0 1113351 1.0    9.0    1
                 R                                               
 141 2632343 2.0 3666124 4.0 2727111 1.0 1725243 3.0 3735416 4.0   14.0    3
                                                           R     
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Grabowski Michał, Biernacka Julia                  POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   6
 145         2 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   6
 138         3 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   6
 143         4 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   6
 139         5 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   6
 144         6 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 4562352 4.0 3463424 3.0 4254312 3.0 3224423 2.0 3334424 3.0   15.0    3
 139 3653663 6.0 4622655 5.5 3412456 4.0 2531656 6.0 2422566 4.0   25.5    5
 143 6326416 3.0 6335543 4.0 5633664 5.0 5452545 5.0 5653635 5.0   22.0    4
                              R                                  
 144 5235545 5.0 5256336 5.5 6366535 6.0 6366334 4.0 6266353 6.0   26.5    6
 145 1441134 2.0 1541262 2.0 1541241 2.0 1643261 3.0 1541141 1.0   10.0    2
 146 2114221 1.0 2114111 1.0 2125123 1.0 4115112 1.0 4115212 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Damek Gabriel, Michta Amelia                       CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   7
 148         2 Kardasz Nikita, Pajerska Dominika                  POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   7
 149         3 Pawłowski Kornel, Kajdaszuk Paulina                AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   7
 143         4 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   7
 150         5 Urbański Robert, Neska Zuzanna                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   7
 145         6 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           6/   7
 144         7 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 143 4251671 3.0 4255644 4.0 4155777 4.0 5264747 5.0 4124743 4.0   20.0    4
 144 6767527 7.0 6767456 6.0 7767444 7.0 7777356 7.0 7766256 6.0   33.0    7
 145 7676355 6.0 7573377 7.0 6574366 6.0 6455475 4.0 5575364 5.0   28.0    6
 147 1133233 2.0 1141121 1.0 2242111 1.0 1132112 1.0 2252135 2.0    7.0    1
 148 2324112 1.0 3322213 2.0 3421222 2.0 3511221 2.0 3411422 1.0    8.0    2
 149 3415466 4.0 2414732 3.0 1313533 3.0 2343534 3.0 1333511 3.0   16.0    3
 150 5542744 5.0 5636565 5.0 5636655 5.0 4626663 6.0 6647677 7.0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37