OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT": 2017-09-09, Mikołów FLAMENCO - Siemianowice śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2017 w Sportowym Tańcu Tow.
Kwalifikacje do Mistrzostw PTT Regionów Polski Centralno-Zachodniej

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2017 w Sportowym Tańcu Tow.
Kwalifikacje do Mistrzostw PTT Regionów Polski Centralno-Zachodniej
Mikołów, Hala Sportowa MOSiR, sobota 9 września 2017 r.
Organizator: Sportowy Klub Taneczny FLAMENCO Siemianowice Śląskie
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling - Kędzierzyn Koźle
Muzyka: Bożena Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, H, Kombinacja 4T
10-11, G, Kombinacja 6T
10-11, F+E, Kombinacja 6T
12-13, C, Standard
10-11, Open, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
Pow. 15, D, Standard
12-13, Open, Standard
16-18, Open, Standard
Pow. 18, Open, Standard
12-13, C, Latin
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Latin
12-13, Open, Latin
14-15, Open, Latin
16-18, Open, Latin
Pow. 18, Open, Latin
14-15, Open, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    7
   2 BALLARE - Częstochowa        1
   3 FLAMENCO - Siemianowice      4
   4 FORUM - Zabrze               4
   5 IMPULS - Chorzów             5
   6 KIEPURA - Sosnowiec          7
   7 KTT REWIA - Racibórz         2
   8 LORDANCE - Wodzisław Śl.     7
   9 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  10 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  11 Mistrzowska Akademia Tane    1
  12 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  13 PERFECT - Będzin             3
  14 RONDO - Rybnik               2
  15 RYTM - Żory                  4
  16 ST CIEPŁY - Jaworzno         2
  17 ST DOBROWOLSCY - Częstoch   20
  18 SUKCES - Częstochowa         8
  19 SUKCES - Jaworzno           20
  20 Szk. Tańca Gutovskyi - Gl    1
  21 SZOK - Gliwice               2
  22 WIR - Mysłowice              1
  23 ZORBA - Częstochowa          1
  24 ZORBA - Mykanów             12
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   2         1 Bilnik Ewa, Bilnik Wojciech                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   9
   3         1 Janus Miłosz, Orządała Malwina                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   9
   6         1 Lewandowski Bartosz, Blady Julia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   9
   9         1 Szczepaniak Piotr, Ledwoń Kinga                    PERFECT - Będzin          śląski               1/   9
  10         1 Szołtysik Piotr, Musiał Anna                       IMPULS - Chorzów          śląski               1/   9

  11         2 Twardawa Olivier, Łysio Zuzanna                    SZOK - Gliwice            śląski               2/   9

   7         2 Misiaszek Szymon, Celej Amelia                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               2/   9

   4         2 Jeżak Aleksander, Koczar Bogna                     RYTM - Żory               śląski               2/   9

   8         2 Szafran Adam, Kosowska Martyna                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               2/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory               śląski               1/   5
  17         2 Moryń Miłosz, Sychowicz Nadia                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
  18         2 Ryszka Seweryn, Makuch Joanna                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   5
  19         3 Szaleniec Jakub, Margiel Kamila                    PERFECT - Będzin          śląski               3/   5
  16         3 Merzlykin Artem, Ciapała Aniela                    FLAMENCO - Siemianowice   śląski               3/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
B       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
D       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Tomiński Miłosz, Słaboń Weronika                   SUKCES - Jaworzno                              1/   6
  27         2 Sobczyk Wiktor, Nocoń Maja                         SUKCES - Częstochowa      śląski               2/   6
  28         3 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   6
  26         4 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   6
  23         5 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   6
  24         6 Kuban Igor, Brzezińska-Śledzik Wiktoria            ZORBA - Mykanów           śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  23 65566 6,0 66666 6,0 56666 6,0 14334 3,5 33235 3,0 23435 3,0   27,5    5
  24 56655 5,0 55555 5,0 65544 5,0 65656 6,0 66666 6,0 56666 6,0   33,0    6
  26 13143 3,0 12124 2,0 12253 2,0 56525 5,0 55544 5,0 65553 5,0   22,0    4
  27 22311 1,0 24432 4,0 34322 3,0 42113 2,0 11112 1,0 11111 1,0   12,0    2
  28 44434 4,0 33343 3,0 43435 4,0 33441 3,5 44451 4,0 34222 2,0   20,5    3
  29 31222 2,0 41211 1,0 21111 1,0 21262 1,0 22323 2,0 42344 4,0   11,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
  31         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
  34         3 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   5
  32         4 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   5
  35         5 Mazur Mikołaj, Bała Weronika                       SUKCES - Jaworzno         śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 1122234 2,0 1122214 2,0 2132214 2,0 2232224 2,0 2122225 2,0   10,0    2
  32 4345545 5,0 4355545 5,0 3354535 4,0 3344445 4,0 4355434 4,0   22,0    4
  33 2511112 1,0 2211121 1,0 1211121 1,0 1111111 1,0 1211111 1,0    5,0    1
  34 3233323 3,0 3533332 3,0 4523342 3,0 4423332 3,0 3433343 3,0   15,0    3
  35 5454451 4,0 5444453 4,0 5445453 5,0 5555553 5,0 5544552 5,0   23,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 KIEPURA - Sosnowiec       śląski               1/   4
  41         2 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
  43         3 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   4
  44         4 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41 3132313 3,0 2222321 2,0 1121222 2,0 3122313 2,0 1221233 1,5 1322313 2,0 3122222 2,0 3121321 2,0   16,5    2
  42 1211122 1,0 1111112 1,0 3212111 1,0 2211131 1,0 2332121 1,5 2233132 3,0 2333131 3,0 2333133 3,0   14,5    1
  43 2323231 2,0 3333233 3,0 2333333 3,0 1333222 3,0 3113312 3,0 3111221 1,0 1211313 1,0 1212212 1,0   17,0    3
  44 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0   32,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   7
  57         2 Patrzyk Maksymilian, Kot Amelia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   7
  58         3 Haduch Jakub, Rytych Zuzanna                       KIEPURA - Sosnowiec       śląski               3/   7
  60         4 Pyrzyński Mateusz, Murawska Wiktoria               LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   7
  59         5 Kowalewski Łukasz, Sitko Ewa                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   7
  61         6 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               6/   7
  55         7 Mazur Grzegorz, Kołosowska Julia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 7777776 7,0 7777777 7,0 5776677 7,0 6776677 7,0 7777747 7,0   35,0    7
  56 1111111 1,0 1121111 1,0 1121111 1,0 1121111 1,0 1121111 1,0    5,0    1
  57 4223235 3,0 6413234 3,0 3412234 2,0 4212224 2,0 3212324 2,0   12,0    2
  58 2642422 2,0 2632422 2,0 2643422 3,0 2543532 3,0 2643632 3,0   13,0    3
  59 5434554 5,0 4556565 5,0 4355565 5,0 5654755 6,0 4554575 5,0   26,0    5
  60 3555343 4,0 3244343 4,0 6537753 6,0 7437463 5,0 5336263 4,0   23,0    4
  61 6366667 6,0 5365656 6,0 7264346 4,0 3365346 4,0 6465456 6,0   26,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Kowalik Damian, Skotalczyk Amanda                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7
  75         2 Kubik Maciej, Gieszczyk Aleksandra                 ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   7
  72         3 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   7
  77         4 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   7
  76         5 Michalik Wojciech, Pfajfer Julia                   FORUM - Zabrze            śląski               5/   7
  71         6 Bogdziewicz Dawid, Jureczko Magda                  KTT REWIA - Racibórz      śląski               6/   7
  73         7 Tkacz Rafał, Andrusiak Jolanta                     FORUM - Zabrze            śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 6734557 6,0 6756677 7,0 6743677 7,0 6735657 6,0 7736556 6,0   32,0    6
  72 2416114 2,0 3335124 2,0 3335353 3,0 2246143 3,0 2264133 3,0   13,0    3
  73 7677775 7,0 5467765 6,0 5277764 6,0 7477775 7,0 6477775 7,0   33,0    7
  74 4121221 1,0 2112211 1,0 1112411 1,0 3112231 1,0 3111311 1,0    5,0    1
  75 1252663 3,0 1541533 3,0 2621526 2,0 1321524 2,0 1322244 2,0   12,0    2
  76 3343436 4,0 4223356 4,0 4566145 5,0 5663366 5,0 4555667 5,0   23,0    5
  77 5565342 5,0 7674442 5,0 7454232 4,0 4554412 4,0 5643422 4,0   22,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
  81         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
  84         3 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   5
  85         4 Mazur Mikołaj, Bała Weronika                       SUKCES - Jaworzno         śląski               4/   5
  82         5 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 1124224 2,0 1123224 2,0 2125214 2,0 2135223 2,0 2125223 2,0   10,0    2
  82 4235535 4,0 4544435 4,0 5554535 5,0 4354555 5,0 5454555 5,0   23,0    5
  83 2411111 1,0 2211111 1,0 1311122 1,0 1211111 1,0 1211111 1,0    5,0    1
  84 3342353 3,0 3432343 3,0 3232351 3,0 3422332 3,0 3332432 3,0   15,0    3
  85 5553442 5,0 5355552 5,0 4443443 4,0 5543444 4,0 4543344 4,0   22,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               1/  13
 113         2 Zawierucha Borys, Wieczorek Wiktoria               RYTM - Żory               śląski               2/  13
 106         3 Droś Adrian, Nicpoń Marcelina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               3/  13
 111         4 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               4/  13
 102         5 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               5/  13
 107         6 Grzywaczewski Wiktor, Jerzyk Klaudia               SUKCES - Częstochowa      śląski               6/  13
 108         7 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     SUKCES - Częstochowa      śląski               7/  13
 112         8 Sowa Kamil, Kolarczyk Izabela                      RONDO - Rybnik            śląski               8/  13
 109         9 Knapik Jakub, Knapik Aleksandra                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               9/  13
 104        10 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              10/  13
 103     11-13 Stacha Kacper, Skupień Zofia                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           11-13/  13
 105     11-13 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           11-13/  13
 110     11-13 Pakuła Wojciech, Kęsik Natalia                     ZORBA - Mykanów           śląski           11-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 102    XXXX  4  XX X X  4 XXX   X  4  XX X X  4 XXX X X  5    21       6-7
 103          0          0          0          0          0     0          
 104      X   1          0          0      X   1          0     2          
 105          0          0          0          0          0     0          
 106 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXXXXX   6 X XX X   4  XXX X   4    25       4-5
 107 XXXXXXX  7  X X XX  4  XX  XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6    27       2-3
 108  XX  XX  4 X X XX   4   XXXXX  5 X X XXX  5     XXX  3    21       6-7
 109          0   X  XX  3 X    XX  3       X  1       X  1     8          
 110          0          0          0          0          0     0          
 111 XXXXX X  6 XX XX X  5 XX XX X  5 XX XX X  5 X XXXXX  6    27       2-3
 112 X  XX    3 X  XXX   4    XXX   3  X XXX   4 XX XXX   5    19          
 113 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX    5    25       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 2412117 1,0 1411117 1,0 2512117 2,0 1511117 1,0 1611117 1,0    6,0    1
 102 6246571 6,0 6246571 6,0 3247572 4,0 3243672 3,0 2245671 5,0   24,0    5
 106 3533624 3,0 4733624 3,0 4634625 5,0 4736325 4,0 4724435 4,0   19,0    3
 107 7355735 5,0 5355765 5,0 6365766 6,0 5455766 7,0 5566766 7,0   30,0    6
 108 5667443 7,0 7677433 7,0 7776453 7,0 7377553 6,0 7377553 6,0   33,0    7
 111 4774352 4,0 3564352 4,0 5453331 3,0 6664431 5,0 6453322 3,0   19,0    4
 113 1121266 2,0 2122246 2,0 1121244 1,0 2122244 2,0 3132244 2,0    9,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Frach Dominik, Wójcicka Julka                      ZORBA - Mykanów           śląski               1/  10
 140         2 Zając Ariel, Zięba Monika                          SZOK - Gliwice            śląski               2/  10
 137         3 Nagórski Maciej, Froń Magdalena                    Szk. Tańca Gutovskyi - Gl śląski               3/  10
 139         4 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               4/  10
 134         5 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    KIEPURA - Sosnowiec       śląski               5/  10
 131         6 Czarnota Patryk, Chosta Milena                     RONDO - Rybnik            śląski               6/  10
 133       7-8 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Mykanów           śląski             7-8/  10
 136       7-8 Loppe Dominik, Jokiel Maja                         KIEPURA - Sosnowiec       śląski             7-8/  10
 135      9-10 Kwiatkowski Aleksander, Łach Wiktoria              Mistrzowska Akademia Tane śląski            9-10/  10
 138      9-10 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski            9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 131 XXX XXX  6  X   XX  3  XXXXXX  6   X   X  2    X  X  2    19         6
 132 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 133  X X     2 X   X    2       X  1  X XX X  4 XX  X X  4    13          
 134 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 135       X  1          0       X  1          0          0     2          
 136     XX   2  XXX X   4 X    X   2 X    X   2   X XX   3    13          
 137 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    30         5
 138          0          0  X       1  X       1          0     2          
 139 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    31         4
 140 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    32         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 131 5566663 6,0 3566663 6,0 6665663 6,0 6666664 6,0 5666664 6,0   30,0    6
 132 2241124 1,0 2252224 1,0 2251134 1,0 1151113 1,0 2332215 2,0    6,0    1
 134 6325412 4,0 6425512 5,0 5426311 3,0 5425421 4,0 6425321 3,0   19,0    5
 137 1652351 3,0 1631341 2,0 1542452 5,0 2532342 2,0 1553542 5,0   17,0    3
 139 3113535 2,0 5144435 4,0 4333525 4,0 3243535 3,0 3244433 4,0   17,0    4
 140 4434246 5,0 4313156 3,0 3114246 2,0 4314256 5,0 4111156 1,0   16,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   4
  31         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
  34         3 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   4
  32         4 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 2112223 2,0 2111322 2,0 3112322 2,0 3212322 2,0 1111322 1,0    9,0    2
  32 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444434 4,0   20,0    4
  33 1221111 1,0 1222111 1,0 1231111 1,0 1121111 1,0 2222111 2,0    6,0    1
  34 3333332 3,0 3333233 3,0 2323233 3,0 2333233 3,0 3333243 3,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     SUKCES - Częstochowa      śląski               1/   6
  56         2 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   6
  57         3 Patrzyk Maksymilian, Kot Amelia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   6
  64         4 Skrobisz Emanuel, Zagórska Małgorzata              ZORBA - Mykanów           śląski               4/   6
  62         5 Kuś Dawid, Terlikowska Maja                        PERFECT - Będzin          śląski               5/   6
  55         6 Mazur Grzegorz, Kołosowska Julia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 6666656 6,0 6666666 6,0 5566566 6,0 6566465 6,0 5666656 6,0   30,0    6
  56 2132222 2,0 1222222 2,0 2322221 2,0 2322211 2,0 1222211 2,0   10,0    2
  57 4523363 3,0 3333343 3,0 4245343 4,0 3234343 3,0 3345333 3,0   16,0    3
  62 5454445 5,0 5454455 5,0 6654655 5,0 5655556 5,0 4454545 5,0   25,0    5
  63 1211111 1,0 2111111 1,0 1111112 1,0 1111122 1,0 2111122 1,0    5,0    1
  64 3345534 4,0 4545534 4,0 3433434 3,0 4443634 4,0 6533464 4,0   19,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Bogdziewicz Dawid, Jureczko Magda                  KTT REWIA - Racibórz      śląski               1/   4
  78         2 Stanik Mariusz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski               2/   4
  72         3 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   4
  73         4 Tkacz Rafał, Andrusiak Jolanta                     FORUM - Zabrze            śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 1121133 1,0 1221124 1,0 1211123 1,0 1111133 1,0 1211113 1,0    5,0    1
  72 2414322 2,0 3414243 4,0 4423331 3,0 2323321 2,0 4444341 4,0   15,0    3
  73 4243414 4,0 2343412 3,0 3344414 4,0 4444414 4,0 3323424 3,0   18,0    4
  78 3332241 3,0 4132331 2,0 2132242 2,0 3232242 3,0 2132232 2,0   12,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   4
  81         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
  84         3 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   4
  82         4 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 2213322 2,0 2313323 3,0 3223323 3,0 3212312 2,0 2313312 2,0   12,0    2
  82 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0   20,0    4
  83 1122111 1,0 1121111 1,0 1111111 1,0 1123121 1,0 1121121 1,0    5,0    1
  84 3331233 3,0 3232232 2,0 2332232 2,0 2331233 3,0 3232233 3,0   13,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna             SUKCES - Częstochowa      śląski               1/   7
  95         2 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     SUKCES - Częstochowa      śląski               2/   7
  96         3 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   7
  89         4 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               4/   7
  87         5 Kowalczyk Mateusz, Stefaniak Zofia                 ZORBA - Mykanów           śląski               5/   7
  88         6 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   7
  90         7 Skrobisz Emanuel, Zagórska Małgorzata              ZORBA - Mykanów           śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 5643573 5,0 5623375 5,0 5652466 6,0 5652465 5,0 5652566 5,0   26,0    5
  88 6464645 6,0 6464656 6,0 6464624 5,0 6566636 6,0 6566655 6,0   29,0    6
  89 4355354 4,0 3556424 4,0 4545335 4,0 4444344 4,0 4444344 4,0   20,0    4
  90 7777767 7,0 7777767 7,0 7777777 7,0 7777777 7,0 7777777 7,0   35,0    7
  94 1131111 1,0 1131111 1,0 1121111 1,0 1121111 1,0 1121111 1,0    5,0    1
  95 2212232 2,0 4212232 2,0 3213243 2,0 2213223 2,0 2213223 2,0   10,0    2
  96 3526426 3,0 2345543 3,0 2336552 3,0 3335552 3,0 3335432 3,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Pawłowski Kacper, Dederko Magdalena                SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  12
 102         2 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               2/  12
 115         3 Janas Dawid, Koza Dominika                         SUKCES - Częstochowa      śląski               3/  12
 101         4 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               4/  12
 120         5 Płocki Mateusz, Szafraniec Paulina                 SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  12
 119         6 Powichrowski Kacper, Frankiewicz Julia             AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  12
 122         7 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/  12
 104         8 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               8/  12
 114      9-10 Jadczak Jakub, Biskup Roksana                      ZORBA - Mykanów           śląski            9-10/  12
 117      9-10 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski            9-10/  12
 103     11-12 Stacha Kacper, Skupień Zofia                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           11-12/  12
 123     11-12 Łądka Wiktor, Hanusek Paulina                      RYTM - Żory               śląski           11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 X   XX   3 X XXXX   5   XXXX   4 X X XXX  5  XXXXXX  6    23         6
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34         1
 103          0          0          0          0          0     0          
 104    X X   2    X  X  2    X     1    X X   2      X   1     8          
 114 X        1          0  X       1          0 X        1     3          
 115 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    31         3
 117  X       1 X        1          0  X       1          0     3          
 118 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32         2
 119 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  X XXX   4  XXXXXX  6    30         4
 120   XX XX  4  XXXXX   5 X XXXXX  6 X XXX X  5 X XXX    4    24         5
 122  XX X X  4  X   XX  3 XX  XXX  5 XXXXX X  6 XX  X X  4    22          
 123          0          0          0          0          0     0          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 5545245 5,0 6645335 4,5 6555355 5,0 4554435 5,0 5556424 4,0   23,5    4
 102 3322324 2,0 2222222 2,0 3221222 2,0 5321242 2,0 3422232 2,0   10,0    2
 115 2636453 3,0 3436444 3,0 2436544 3,0 2436654 4,0 2334345 3,0   16,0    3
 118 1111111 1,0 1111111 1,0 1112111 1,0 1112121 1,0 1111111 1,0    5,0    1
 119 6254536 6,0 4353656 4,5 5344436 4,0 6245366 6,0 6245566 6,0   26,5    6
 120 4463662 4,0 5564563 6,0 4663663 6,0 3663513 3,0 4663653 5,0   24,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Kowalczyk Konrad, Środa Wiktoria                   ZORBA - Mykanów           śląski               1/   4
 142         2 Labryga Paweł, Przywara Sara                       FLAMENCO - Siemianowice   śląski               2/   4
 133         3 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Mykanów                                3/   4
 143         4 Oleksik Mateusz, Skrolecka Agata                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 133 2434433 3,0 2444433 4,0 2433433 3,0 3333344 3,0 2334334 3,0   16,0    3
 141 1212222 2,0 1211122 1,0 1111121 1,0 1111221 1,0 1111121 1,0    6,0    1
 142 3121111 1,0 3122211 2,0 3222212 2,0 2222112 2,0 3222212 2,0    9,0    2
 143 4343344 4,0 4333344 3,0 4344344 4,0 4444433 4,0 4443443 4,0   19,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   7
  87         2 Kowalczyk Mateusz, Stefaniak Zofia                 ZORBA - Mykanów           śląski               2/   7
  88         3 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   7
  90         4 Skrobisz Emanuel, Zagórska Małgorzata              ZORBA - Mykanów           śląski               4/   7
  92         5 Kleczko Jakub, Romanowska Oliwia                   SUKCES - Jaworzno         śląski               5/   7
  91         6 Haduch Jakub, Rytych Zuzanna                       KIEPURA - Sosnowiec       śląski               6/   7
  93         7 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                  IMPULS - Chorzów          śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 2321132 2,0 2321232 2,0 2221222 2,0 3221242 2,0 3231242 2,0   10,0    2
  88 7633457 6,0 4233424 3,0 4433463 3,0 5443333 3,0 4323323 3,0   18,0    3
  89 1112211 1,0 1112111 1,0 1112111 1,0 1112111 1,0 1112111 1,0    5,0    1
  90 3264564 4,0 3464363 4,0 3346676 6,0 2335456 4,0 2444557 4,0   22,0    4
  91 4447343 3,0 6676757 7,0 6765337 7,0 6667565 5,0 6777666 7,0   29,0    6
  92 5755725 5,0 7747546 6,0 5657544 4,0 7756724 6,0 7656434 5,0   26,0    5
  93 6576676 7,0 5555675 5,0 7574755 5,0 4574677 7,0 5565775 6,0   30,0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14