OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT": 2017-09-10, Mikołów FLAMENCO - Siemianowice śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2017 w Sportowym Tańcu Tow.
Kwalifikacje do Mistrzostw PTT Regionów Polski Centralno-Zachodniej

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2017 w Sportowym Tańcu Tow.
Kwalifikacje do Mistrzostw PTT Regionów Polski Centralno-Zachodniej
Mikołów, Hala Sportowa MOSiR, niedziela 10 września 2017 r.
Organizator: Sportowy Klub Taneczny FLAMENCO Siemianowice Śląskie
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling - Kędzierzyn Koźle
Muzyka: Bożena Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, H, Kombinacja 4Tp
12-13, H, Kombinacja 4T
12-13, G, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, F+E, Standard-4
Pow. 15, F+E, Latin-4
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
8-9, Open, Kombinacja 6T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, B, Standard
14-15, B, Latin
16-20, Open, Standard
16-20, Open, Latin
Senior 1, Open, Standard
Senior 1, Open, Latin
Senior 3, Open, Standard
Senior 3, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno   13
   3 BALLARE - Częstochowa        1
   4 FLAMENCO - Siemianowice      6
   5 FORUM - Zabrze              17
   6 IMPULS - Chorzów             4
   7 KIEPURA - Sosnowiec          8
   8 KTT REWIA - Racibórz         2
   9 LORDANCE - Wodzisław Śl.     8
  10 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    6
  11 MASTER DANCE - Gliwice       4
  12 MISTRAL - Tarnowskie Góry    3
  13 Mistrzowska Akademia Tane    1
  14 MIX - Rybnik                 1
  15 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  16 PERFECT - Będzin             8
  17 RONDO - Rybnik               1
  18 RYTM - Żory                  9
  19 ST CIEPŁY - Jaworzno         4
  20 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    6
  21 SUKCES - Częstochowa         5
  22 SUKCES - Jaworzno            2
  23 Szk. Tańca Gutovskyi - Gl    2
  24 WIR - Mysłowice              4
  25 ZORBA - Mykanów             12
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4Tp
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4Tp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   6

   3         1 Gelardi Giovanni, Sebesta Oliwia                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   6

   2         1 Crepaldi Paolo, Nocoń Maja                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   6

   6         2 Tarasin Juliusz, Wilkosz Julia                     PERFECT - Będzin          śląski               2/   6

   5         2 Rychel Paweł, Łukaszuk Martyna                     WIR - Mysłowice           śląski               2/   6

   1         2 Chmielarski Dominik, Sklorz Zuzanna                WIR - Mysłowice           śląski               2/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Kimla Maksym, Borecka Kornelia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
----------------------------------------------------------------
     WA          Q           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  11                                                    0,0     
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Wasiutyński Grzegorz, Briss Julia                  RYTM - Żory               śląski               1/   3
  14         2 Bawoł Patryk, Ściborska Wiktoria                   KTT REWIA - Racibórz      śląski               2/   3
  18         3 Fiałkiewicz Adrian, Skrobol Martyna                RYTM - Żory                                    3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Skutnik Igor, Radziewska Hanna                     FORUM - Zabrze            śląski               1/   5
  22         2 Nowakowski Łukasz, Goliszewska Aleksandra          FORUM - Zabrze            śląski               2/   5
  23         3 Ochnik Bartosz, Kościańska Milena                  FORUM - Zabrze            śląski               3/   5
  21         4 Białecki Kacper, Rachtan Marta                     FORUM - Zabrze            śląski               4/   5
  25         5 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze            śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  21 4343442 4,0 2344443 4,0 2244143 3,0 4444553 4,0 4355243 5,0 1445434 4,0   24,0    4
  22 1124121 1,0 3125332 2,0 1115422 2,0 5132221 2,0 2144331 2,0 5253243 3,0   12,0    2
  23 3432334 3,0 4432214 3,0 5532355 5,0 3523334 3,0 3432424 4,0 3322325 2,0   20,0    3
  24 2211213 2,0 1211121 1,0 3321211 1,0 2311112 1,0 5511112 1,0 4111111 1,0    7,0    1
  25 5555555 5,0 5553555 5,0 4453534 4,0 1255445 5,0 1223555 3,0 2534552 5,0   27,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Zielony Jakub, Kropidło Klaudia                    RYTM - Żory               śląski               1/   3
  27         2 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/   3
  28         3 Pielka Krzysztof, Rytwińska Aleksandra             PERFECT - Będzin          śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27 3312213 2,0 3323113 3,0 3333223 3,0 3333223 3,0 1221311 1,0 1222312 2,0 2222212 2,0 1221313 2,0   18,0    2
  28 1223332 3,0 2232332 2,0 1112332 2,0 2222332 2,0 2333133 3,0 3333233 3,0 3333133 3,0 2332222 3,0   21,0    3
  29 2131121 1,0 1111221 1,0 2221111 1,0 1111111 1,0 3112222 2,0 2111121 1,0 1111321 1,0 3113131 1,0    9,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F+E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F+E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Musioł Szymon, Śliwieńska Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   5
  55         2 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    Szk. Tańca Gutovskyi - Gl śląski               2/   5
  56         3 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               3/   5
  59         4 Wrzyciel Jakub, Kucia Karolina                     FORUM - Zabrze            śląski               4/   5
  58         5 Muzia Radosław, Rozmus Aleksandra                  FORUM - Zabrze            śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F+E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  55 2321322 2,0 2322322 2,0 5332532 3,0 4241412 3,0   10,0    2
  56 1134233 3,0 1133233 3,0 2223224 2,0 1322134 2,0   10,0    3
  57 3212111 1,0 3211111 1,0 1111111 1,0 3113221 1,0    4,0    1
  58 5555454 5,0 5545554 5,0 3555453 5,0 5555553 5,0   20,0    5
  59 4443545 4,0 4454445 4,0 4444345 4,0 2434345 4,0   16,0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F+E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F+E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               1/   6
  57         2 Musioł Szymon, Śliwieńska Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   6
  55         3 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    Szk. Tańca Gutovskyi - Gl śląski               3/   6
  56         4 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               4/   6
  59         5 Wrzyciel Jakub, Kucia Karolina                     FORUM - Zabrze            śląski               5/   6
  58         6 Muzia Radosław, Rozmus Aleksandra                  FORUM - Zabrze            śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F+E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  55 1332232 2,5 1332333 3,0 1443333 3,0 4342343 3,0   11,5    3
  56 3444444 4,0 2244445 4,0 4336445 4,0 3234435 4,0   16,0    4
  57 2213323 2,5 3111222 1,0 3122222 2,0 2423222 2,0    7,5    2
  58 5566556 6,0 5566664 6,0 5665664 6,0 6566554 5,0   23,0    6
  59 4655665 5,0 6655556 5,0 6554556 5,0 5655666 6,0   21,0    5
  60 6121111 1,0 4423111 2,0 2211111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
     R                                               
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Wojaczek Paweł, Łabuda Patrycja                    MIX - Rybnik              śląski               1/   8
  42         2 Zglinicki Dawid, Furman Daria                      FORUM - Zabrze            śląski               2/   8
  32         3 Mienkina Adam, Czajka Zuzanna                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz                      3/   8
  38         4 Kluczka Krzysztof, Szyszka Martyna                 FORUM - Zabrze            śląski               4/   8
  35         5 Depta Artur, Błaszczyk Sandra                      FORUM - Zabrze            śląski               5/   8
  36         6 Gość Fabian, Radziewska Julia                      FORUM - Zabrze            śląski               6/   8
  40         7 Sypniewski Kacper, Bogdziewicz Wiktoria            KTT REWIA - Racibórz      śląski               7/   8
  39         8 Majewski Przemysław, Szala Liwia                   FORUM - Zabrze            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  32 X X  XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXX XX  5    34       4-5
  35  XXXXXX  6 X X XXX  5 X X XXX  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    35         3
  36 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX  XX  5 X XXXXX  6    38         2
  38 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXX   X  4 XX XXXX  6 XX  X X  4    32         6
  39 XX       2  X       1  X  X    2   X XX   3   X X    2          0    10          
  40    XXX   3 X  XXX   4 XX X X   4 X  XXX   4 XXXXXX   6 XXXXXX   6    27          
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  42 XXXXXXX  7  XXX XX  5   XX XX  4 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    34       4-5
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  32 3555233 4,0 3555433 5,0 3353422 3,0 2342345 4,0 3234123 2,0 4342113 3,0   21,0    3
  35 5666542 6,0 6666666 6,0 1666656 6,0 3634133 2,0 2342254 3,0 2224244 2,0   25,0    5
  36 6413616 5,0 5332511 2,0 6522514 5,0 6556656 6,0 6426436 5,0 6665536 6,0   29,0    6
  38 2341365 3,0 2441355 4,0 2241165 1,0 4265264 5,0 5565565 6,0 3456665 5,0   24,0    4
  41 4122421 1,0 1114222 1,0 4114331 2,0 1111412 1,0 1111311 1,0 1111421 1,0    7,0    1
  42 1234154 2,0 4223144 3,0 5435243 4,0 5423521 3,0 4653642 4,0 5533352 4,0   20,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Bryndza Patryk, Żarow Nadia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   6
  50         2 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               2/   6
  51         3 Szynal Daniel, Wysocka Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               3/   6
  48         4 Kłosowski Tomasz, Sioła Oliwia                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               4/   6
  49         5 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski               5/   6
  47         6 Kowalczyk Rafał, Rajda Wiktoria                    FORUM - Zabrze            śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46 2111315 1,0 1112134 1,0 4331332 2,0 1231113 1,0 4522314 3,0 3411316 3,0 2321214 2,0 4421226 2,0   15,0    1
  47 6656546 6,0 6565645 6,0 6566645 6,0 6566666 6,0 6666666 6,0 6565665 6,0 6666666 6,0 6666664 6,0   48,0    6
  48 3245151 3,0 4244361 4,0 5253251 3,0 5344341 3,0 5254452 4,0 2253241 2,0 3253351 3,0 2233451 3,0   25,0    4
  49 5564664 5,0 5653556 5,0 2645466 5,0 2455555 5,0 1445545 5,0 4346453 5,0 4445445 5,0 5355545 5,0   40,0    5
  50 4433433 4,0 3431413 3,0 3424524 4,0 4623434 4,0 2111233 1,0 1122534 1,0 1112532 1,0 1112332 1,0   19,0    2
  51 1322222 2,0 2326222 2,0 1112113 1,0 3112222 2,0 3333121 2,0 5634122 4,0 5534123 4,0 3544113 4,0   21,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      PERFECT - Będzin          śląski               1/   2
  33         2 Gelardi Giovanni, Sebesta Oliwia                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  31 2111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1112211 1,0 1212112 1,0 1111112 1,0    6,0    1
  33 1222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0 2221122 2,0 2121221 2,0 2222221 2,0   12,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               1/   8
  66         2 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   8
  64         3 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Mykanów           śląski               3/   8
  67         4 Zagórski Jan, Galewicz Weronika                    ZORBA - Mykanów           śląski               4/   8
  69         5 Jędrycha Damian, Morawska Nicole                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   8
  70         6 Wojtasiewicz Jacek, Wolska Zuzanna                 PERFECT - Będzin          śląski               6/   8
  65       7-8 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice   śląski             7-8/   8
  68       7-8 Gryboś Bartosz, Kudzielko Zuzanna                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski             7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  64 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    33         3
  65  XXX XX  5 XXX XX   5   X  X   2   X XX   3   X  X   2    17          
  66 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  67 XX XX X  5 XX    X  3 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXX  X  5    24         5
  68 X  X X   3  X X     2 XXXXXX   6  X X X   3  X XX    3    17          
  69   X XX   3   XXXXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    27         4
  70 XXX X X  5 X XXXXX  6   XX  X  3 X  X  X  3 X X XXX  5    22         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 2112113 1,0 5113315 2,0 1114113 1,0 1112213 1,0 3113113 1,0    6,0    1
  64 5536325 5,0 4435232 3,0 4326432 3,0 4326421 3,0 5235322 3,0   17,0    3
  66 3221232 2,0 1221121 1,0 3231221 2,0 3231132 2,0 1321241 2,0    9,0    2
  67 1364464 3,0 2362564 4,0 2552365 4,0 2453564 4,0 2452564 4,0   19,0    4
  69 4453551 4,0 3554453 5,0 5463554 5,0 6564345 5,0 6564435 5,0   24,0    5
  70 6645646 6,0 6646646 6,0 6645646 6,0 5645656 6,0 4646656 6,0   30,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               1/   8
  72         2 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   8
  67         3 Zagórski Jan, Galewicz Weronika                    ZORBA - Mykanów           śląski               3/   8
  64         4 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Mykanów           śląski               4/   8
  73         5 Pakuła Wojciech, Kęsik Natalia                     ZORBA - Mykanów           śląski               5/   8
  71         6 Bolek Marcel, Ryk Klaudia                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   8
  66         7 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/   8
  65         8 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice   śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  64 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       2-3
  65  XX X    3     X X  2 XX       2 X        1          0     8          
  66 X   XXX  4 XX   XX  4 XX  X X  4 X X X X  4 XXX X X  5    21          
  67 XXXXX X  6 XXXXX    5 X XXXXX  6  X X XX  4  X XXXX  5    26         5
  71 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    29         4
  72 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33       2-3
  73    XXXX  4 X XXXX   5   XX XX  4  XXXXXX  6 X XXXXX  6    25         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 1111214 1,0 1112214 1,0 1111213 1,0 1111214 1,0 1111213 1,0    5,0    1
  64 4556155 5,0 2535145 4,0 3536135 4,0 3634135 4,0 2435135 4,0   21,0    4
  67 2365442 4,0 4364352 3,0 2354352 3,0 6456452 5,0 5554452 5,0   20,0    3
  71 5433336 3,0 6446536 6,0 5465646 6,0 4565666 6,0 6666666 6,0   27,0    6
  72 3222623 2,0 3223623 2,0 4223524 2,0 2222523 2,0 4222524 2,0   10,0    2
  73 6644561 6,0 5651461 5,0 6642461 5,0 5343341 3,0 3343341 3,0   22,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               1/  12
  97         2 Sowa Kamil, Kolarczyk Izabela                      RONDO - Rybnik                                 2/  12
  81         3 Polaczkiewicz Szymon, Nicpoń Laura                 SUKCES - Częstochowa      śląski               3/  12
  87         4 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  12
  82         5 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski               5/  12
  77         6 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/  12
  79         7 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/  12
  86         8 Stefański Tomasz, Śliwka Urszula                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               8/  12
  78         9 Ślazyk Jakub, Manowska Weronika                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               9/  12
  84        10 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              10/  12
  76     11-12 Stacha Kacper, Skupień Zofia                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           11-12/  12
  80     11-12 Pakuła Wojciech, Kęsik Natalia                     ZORBA - Mykanów           śląski           11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  76 X        1          0          0          0     X    1     2          
  77  X X XX  4  X X X   3  XX  XX  4 XXX  X   4 XX   XX  4    19         6
  78  X XX    3    X     1          0    XX    2     X    1     7          
  79 X XX     3 X        1 X   XX   3 XX XX    4 XXXXXX   6    17          
  80   X      1          0    X     1          0          0     2          
  81 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    32         3
  82   X XXX  4 XXX X X  5 XXXXX X  6  XX X X  4  XXX  X  4    23         5
  83 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  84       X  1       X  1       X  1       X  1          0     4          
  86  XX  X   3  XX XX   4      X   1      X   1          0     9          
  87 X X X    3 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    27         4
  97 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 6466636 6,0 6465636 6,0 6265636 6,0 2465636 6,0 3565536 5,0   29,0    6
  81 2633343 3,0 5633343 4,0 5633343 3,0 5633443 3,0 5643443 3,0   16,0    3
  82 5255465 5,0 2146465 5,0 3156465 5,0 4156365 5,0 6256365 6,0   26,0    5
  83 1122112 1,0 1252122 1,0 1311112 1,0 1221112 1,0 1121122 1,0    5,0    1
  87 3341554 4,0 3321554 3,0 2444554 4,0 6544554 4,0 4434654 4,0   19,0    4
  97 4514221 2,0 4514211 2,0 4522221 2,0 3312221 2,0 2312211 2,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Płocki Mateusz, Szafraniec Paulina                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  12
  95         2 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               2/  12
  89         3 Jadczak Jakub, Biskup Roksana                      ZORBA - Mykanów           śląski               3/  12
  77         4 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/  12
  91         5 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  12
  96         6 Łądka Wiktor, Hanusek Paulina                      RYTM - Żory               śląski               6/  12
  88         7 Gryboś Bartosz, Kudzielko Zuzanna                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/  12
  76       8-9 Stacha Kacper, Skupień Zofia                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski             8-9/  12
  94       8-9 Zakrzewski Dorian, Zielińska Beata                 FORUM - Zabrze            śląski             8-9/  12
  78     10-11 Ślazyk Jakub, Manowska Weronika                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski           10-11/  12
  93     10-11 Wojtasiewicz Jacek, Wolska Zuzanna                 PERFECT - Będzin          śląski           10-11/  12
  90        12 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  76          0  X       1          0 X        1  X       1     3          
  77  XXXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
  78       X  1          0  X       1          0          0     2          
  88 XX  XX   4 X        1 X        1          0       X  1     7          
  89 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  90          0          0          0          0          0     0          
  91 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXX   5    30         5
  92 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         3
  93          0          0  X       1          0  X       1     2          
  94  XX      2          0          0       X  1          0     3          
  95 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  96 XX X     3  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6    27         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 5454634 4,0 5445334 4,0 5446434 4,0 3354634 4,0 5343435 4,0   20,0    4
  89 2116242 2,0 4326252 3,0 4225253 3,0 5236253 3,0 3226252 3,0   14,0    3
  91 3645556 5,0 3664645 5,0 2664545 5,0 2665345 5,0 2565344 5,0   25,0    5
  92 1331113 1,0 1231113 1,0 1331112 1,0 1421111 1,0 1631113 1,0    5,0    1
  95 4222321 3,0 2112421 2,0 3112321 2,0 4112522 2,0 4112521 2,0   11,0    2
  96 6563465 6,0 6553566 6,0 6553666 6,0 6543466 6,0 6454666 6,0   30,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    KIEPURA - Sosnowiec       śląski               1/   7
 106         2 Loppe Dominik, Jokiel Maja                         KIEPURA - Sosnowiec       śląski               2/   7
 101         3 Droś Adrian, Nicpoń Marcelina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               3/   7
 107         4 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  KIEPURA - Sosnowiec       śląski               4/   7
 102         5 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     SUKCES - Częstochowa      śląski               5/   7
 105         6 Kłosowski Marcin, Łaźnia Kamila                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               6/   7
 104         7 Kwiatkowski Aleksander, Łach Wiktoria              Mistrzowska Akademia Tane śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 3613534 4,0 2624633 3,0 2623634 3,0 2623634 3,0 2623634 3,0   16,0    3
 102 5766663 7,0 5765744 7,0 3575543 5,0 4466753 5,0 4746553 5,0   29,0    5
 103 1541111 1,0 1311111 1,0 1311112 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
 104 7457752 6,0 7557562 6,0 7456461 6,0 6557572 6,0 7567762 7,0   31,0    7
 105 6274475 5,0 3473375 5,0 4764777 7,0 5774467 7,0 5475377 6,0   30,0    6
 106 2335226 2,0 4136226 2,0 5247225 4,0 3335225 2,0 3334225 2,0   12,0    2
 107 4122347 3,0 6242457 4,0 6132356 2,0 7242346 4,0 6252446 4,0   17,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Powichrowski Kacper, Frankiewicz Julia             AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   4
 111         2 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/   4
 108         3 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Mykanów           śląski               3/   4
 109         4 Oleksik Mateusz, Skrolecka Agata                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 2434332 3,0 1334431 3,0 2434331 3,0 2333342 3,0 1334441 3,0   15,0    3
 109 4343444 4,0 3443344 4,0 4342444 4,0 3444434 4,0 4443334 4,0   20,0    4
 110 3221211 2,0 4212112 1,0 3211213 2,0 4211113 1,0 3212112 1,0    7,0    1
 111 1112123 1,0 2121223 2,0 1123122 1,0 1122221 2,0 2121223 2,0    8,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Janus Jakub, Pielka Weronika                       PERFECT - Będzin          śląski               1/   4
 116         2 Gędłek Dawid, Kołodziej Marta                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   4
 118         3 Skupień Wojciech, Tercjak Oliwia                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   4
 115         4 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 3444333 4,0 2444333 4,0 3334244 3,0 4444344 4,0 2443243 4,0   19,0    4
 116 1221142 2,0 1212242 2,0 1111132 1,0 2221132 2,0 1312134 2,0    9,0    2
 117 2113211 1,0 3123111 1,0 2223311 2,0 1113211 1,0 4134311 3,0    8,0    1
 118 4332424 3,0 4331424 3,0 4442423 4,0 3332423 3,0 3221422 1,0   14,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Janus Jakub, Pielka Weronika                       PERFECT - Będzin          śląski               1/   4
 116         2 Gędłek Dawid, Kołodziej Marta                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   4
 115         3 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               3/   4
 118         4 Skupień Wojciech, Tercjak Oliwia                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 3343234 3,0 4242143 3,0 4344443 4,0 3343142 3,0 4333443 3,0   16,0    3
 116 2221122 2,0 1331232 2,0 2211222 2,0 1221233 2,0 2221122 2,0   10,0    2
 117 1114411 1,0 2113311 1,0 1122111 1,0 2112311 1,0 1112211 1,0    5,0    1
 118 4432343 4,0 3424424 4,0 3433334 3,0 4434424 4,0 3444334 4,0   19,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   2
 122         2 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                  IMPULS - Chorzów          śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 1111111 1,0 1211111 1,0 1111112 1,0 1211111 1,0 1211111 1,0    5,0    1
 122 2222222 2,0 2122222 2,0 2222221 2,0 2122222 2,0 2122222 2,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna             SUKCES - Częstochowa      śląski               1/   3
 124         2 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   3
 121         3 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 3333323 3,0 3333332 3,0 3233333 3,0 2233323 3,0 3233333 3,0   15,0    3
 123 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
 124 2222232 2,0 2222223 2,0 2322222 2,0 3322232 2,0 2322222 2,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Frach Dominik, Wójcicka Julka                      ZORBA - Mykanów           śląski               1/  10
 138         2 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               2/  10
 135         3 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               3/  10
 139         4 Zawierucha Borys, Wieczorek Wiktoria               RYTM - Żory               śląski               4/  10
 134         5 Loppe Dominik, Jokiel Maja                         KIEPURA - Sosnowiec       śląski               5/  10
 130         6 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/  10
 136         7 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               7/  10
 133         8 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     SUKCES - Częstochowa      śląski               8/  10
 131      9-10 Zagórski Jan, Galewicz Weronika                    ZORBA - Mykanów           śląski            9-10/  10
 137      9-10 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski            9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 130 XXXX  X  5  XXX  X  4 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    26         6
 131          0          0          0          0          0     0          
 132 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 133      XX  2          0          0      X   1          0     3          
 134 XXX XXX  6 XXX XX   5  XXXXX   5 XXX XXX  6  XXXXXX  6    28         5
 135 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    32         3
 136  X XXXX  5 XX XXXX  6 X   XXX  4    XXXX  4 X   XXX  4    23          
 137          0          0          0          0          0     0          
 138 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 139 XXXXX    5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6    29         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 5665662 6,0 5666666 6,0 4665663 6,0 5665665 6,0 5665666 6,0   30,0    6
 132 1111113 1,0 1111112 1,0 1111114 1,0 1111122 1,0 1111113 1,0    5,0    1
 134 6536354 5,0 6525455 5,0 6556456 5,0 6556346 5,0 6556454 5,0   25,0    5
 135 3253426 3,0 3342523 3,0 3334325 3,0 3243414 3,0 3243325 3,0   15,0    3
 138 2322235 2,0 2233234 2,0 2242232 2,0 2322231 2,0 2322231 2,0   10,0    2
 139 4444541 4,0 4454341 4,0 5423541 4,0 4434553 4,0 4434542 4,0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Kowalczyk Konrad, Środa Wiktoria                   ZORBA - Mykanów           śląski               1/   7
 130         2 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               2/   7
 143         3 Powichrowski Kacper, Frankiewicz Julia             AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   7
 144         4 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz                      4/   7
 140         5 Gavva Luka, Wrótniak Anna                          MASTER DANCE - Gliwice    śląski               5/   7
 141         6 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/   7
 131         7 Zagórski Jan, Galewicz Weronika                    ZORBA - Mykanów           śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 4432244 3,0 3422233 2,0 2422213 2,0 2422223 2,0 2322232 2,0   11,0    2
 131 7777777 7,0 7777777 7,0 7777777 7,0 7777777 7,0 7777777 7,0   35,0    7
 140 2523453 2,0 2553354 5,0 3533554 4,0 3533554 5,0 3535455 5,0   21,0    5
 141 3654562 5,0 6666662 6,0 6666662 6,0 6656662 6,0 5656664 6,0   29,0    6
 142 1111121 1,0 1111121 1,0 1111141 1,0 1111131 1,0 1111121 1,0    5,0    1
 143 6245315 4,0 5234515 4,0 5244325 3,0 5245316 4,0 6244313 3,0   18,0    3
 144 5366636 6,0 4345446 3,0 4355436 5,0 4364445 3,0 4463546 4,0   21,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Górski Jędrzej, Górska Iwona                       KIEPURA - Sosnowiec       śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 146 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Górski Jędrzej, Górska Iwona                       KIEPURA - Sosnowiec       śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 146 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 147 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 147 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14