OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT": 2017-09-10, Opole Lubelskie EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

GPP PTT w kom. stylów, GPP PTT 10-11 lat w kom., Mistrzostwa Polski
PTT w Show, OTTT

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
GPP PTT w kom. stylów, GPP PTT 10-11 lat w kom., Mistrzostwa Polski
PTT w Show, OTTT
Opole Lubelskie, 10.09.2017
Organizator: EM Studio Opole Lubelskie
Prowadzenie: Anna Bocian i Iwona Pavlowicz
Muzyka: Studio 81
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
16-18, Grand Prix, Kombinacja 10T
Pow. 18, Grand Prix, Kombinacja 10T
Pow. 18, Mistrz. Polski, SHOW ST
Pow. 18, Mistrz. Polski, SHOW LA
14-15, Grand Prix, Kombinacja 10T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 A-Z - Przemyśl               1
   3 BALANS - Lublin              2
   4 BAWINEK - Kraków             1
   5 BLUE CLASSIC - Warszawa      3
   6 BRASIL - WARSZAWA            1
   7 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   8 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   9 CORTE TOP DANCE - Warszaw    1
  10 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    5
  11 EM STUDIO - Opole Lubelsk    6
  12 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  13 ESKADRA - Pabianice          1
  14 ETIUDA - Radomsko            1
  15 GALA - Mielec                2
  16 GASIEK - Rzeszów             1
  17 GRACJA - Krosno              1
  18 JUMP - Janów Lubelski        1
  19 KLASA - Tarnów               1
  20 K-STUDIO Krosno              2
  21 LIDER - Lublin               2
  22 MAGIC-DANCE - Lublin         4
  23 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  24 MYKA - Zamość                1
  25 PASJA - Lublin               3
  26 POLISH CLUB - Warszawa       1
  27 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  28 SAMBA - Tarnobrzeg           1
  29 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    1
  30 SUKCES - Jaworzno            1
  31 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  32 ZAMEK - Lublin               4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Reut Dominik, Rusinek Patrycja                     BALANS - Lublin           lubelski             1/   4
   9         2 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   4
   6         3 Gogół Marek, Adaszewska Aniela                     EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski             3/   4
   8         4 Surdacki Sławomir, Gołębiowska Gabriela            EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            WW            Q             CC            S             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
   6 441333333 3.0 444313311 3.0 443313421 3.0 314332243 3.0 314433434 3.0 314323222 3.0   18.0    3
                                                               R                         
   7 112221222 2.0 111222223 1.0 121131232 1.0 121123422 2.0 121111223 1.0 123132133 2.0    9.0    1
   8 333444444 4.0 232434444 4.0 232424344 4.0 432444334 4.0 443344342 4.0 442444444 4.0   24.0    4
   9 224112111 1.0 323141132 2.0 314242113 2.0 243211111 1.0 232222111 2.0 231211311 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Bożek Bartosz, Krasoń Anna                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/   5
  17         2 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   5
  18         3 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   5
  19         4 Wójcik Hubert, Małys Magda                         MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             4/   5
  16         5 Flis Konrad, Stachyra Eliza                        MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 232235135 2.0 231214122 2.0 141114111 1.0 131113122 1.0 252432212 2.0 231124224 1.0 212121214 1.0 111111214 1.0   11.0    1
  16 451442552 4.0 445545555 5.0 555541552 5.0 555554551 5.0 445144555 5.0 553345553 5.0 533445542 5.0 543354553 5.0   39.0    5
  17 315111213 1.0 122121211 1.0 212225224 2.0 212225214 2.0 334525444 4.0 322513412 3.0 354512425 4.0 355525421 4.0   21.0    2
  18 524554441 5.0 513453343 3.0 424333333 3.0 443331335 3.0 513211131 1.0 414231131 2.0 425233151 2.0 422232135 2.0   21.0    3
  19 143323324 3.0 354332434 4.0 333452445 4.0 324442443 4.0 121353323 3.0 145452345 4.0 141354333 3.0 234443342 3.0   28.0    4
                                                                             R                                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   4
  26         2 Gałat Jakub, Hawrył Wiktoria                       BALANS - Lublin           lubelski             2/   4
  28         3 Wołoszyn Kamil, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   4
  25         4 Bojarski Kacper, Kalińska Joanna                   EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            WW            Q             CC            S             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 333333422 3.0 342423432 3.0 333323332 3.0 444434244 4.0 344334243 4.0 444344444 4.0   21.0    4
  26 122111211 1.0 234212223 2.0 122131223 2.0 113341132 3.0 113442131 2.0 123422132 2.0   12.0    2
  27 211222133 2.0 111131111 1.0 211212111 1.0 231123321 1.0 221121312 1.0 332131321 3.0    9.0    1
  28 444444344 4.0 423344344 4.0 444444444 4.0 322212413 2.0 432213424 3.0 211213213 1.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   3
  34         2 Gazda Cezary, Orzeł Oliwia                         EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski             2/   3
  33         3 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  33 133211132 2.0 313332131 3.0 123221233 2.0 333122331 3.0 333222232 3.0 R          
      RR             R                         RRR   R       RR            
  34 222333321 3.0 132223322 2.0 312333322 3.0 122333222 2.0 112313311 1.0   11.0    2
  35 311122213 1.0 221111213 1.0 231112111 1.0 211211113 1.0 221131123 2.0    6.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   5
  34         2 Gazda Cezary, Orzeł Oliwia                         EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski             2/   5
  37         3 Nowiński Maksymilian, Szafraniec Julia             PASJA - Lublin            lubelski             3/   5
  33         4 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   5
  35         5 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  33 411553334 4.0 411554443 4.0 431252235 3.5 321252441 2.0 535255455 5.0   18.5    4
  34 324334423 3.0 223432322 2.0 312435323 2.0 433335325 4.0 312534333 2.0   13.0    2
  35 545245555 5.0 345245534 5.0 545544544 5.0 545543514 5.0 224442514 4.0   24.0    5
  36 133121211 1.0 134111211 1.0 124121112 1.0 114121233 1.0 153111221 1.0    5.0    1
  37 252412142 2.0 552323155 3.0 253313451 3.5 252414152 3.0 441323142 3.0   14.5    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Sikora Karol, Goleń Gabriela                       ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   3
  46         2 Laskowski Michał, Wadowska Magdalena               LIDER - Lublin            lubelski             2/   3
  45         3 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  45 322213332 2.0 323232333 3.0 322232322 2.0 333332333 3.0 333133333 3.0   13.0    3
  46 233332223 3.0 132323122 2.0 133323233 3.0 121213122 2.0 121312122 2.0   12.0    2
  47 111121111 1.0 211111211 1.0 211111111 1.0 212121211 1.0 212221211 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Kuczyński Filip, Janczewska Julia                  STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/   5
  49         2 Sygitowicz Mikołaj, Misztela Wiktoria              CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   5
  45         3 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   5
  46         4 Laskowski Michał, Wadowska Magdalena               LIDER - Lublin            lubelski             4/   5
  50         5 Wieczorek Grzegorz, Chmielińska Maja               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  45 313133225 3.0 313124344 2.0 325232251 3.0 124124253 2.0 234235354 3.0   13.0    3
  46 252544343 4.0 142553422 4.0 233555444 4.0 242441441 4.0 145553443 5.0   21.0    4
  48 521312114 1.0 521312111 1.0 511314112 1.0 311513112 1.0 511311111 1.0    5.0    1
  49 144221451 2.0 234231255 3.0 142121323 2.0 433252325 3.0 322122235 2.0   12.0    2
  50 435455532 5.0 455445533 5.0 454443535 5.0 555335534 5.0 453444522 4.0   24.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Budzik Tomasz, Gil Wiktoria                        SzT  eMiKa - Tarnów                            1/   5
  86         2 Repecki Michał, Tracz Oliwia                       MYKA - Zamość             lubelski             2/   5
  89         3 Wiciński Jakub, Żukowska Paulina                   ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   5
  90         4 Wojciechowski Stanisław, Dobińska Maja             ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   5
  87         5 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86 243332224 3.0 333333333 3.0 243333232 3.0 254333334 3.0 242313333 3.0 132221121 2.0 112211112 1.0 111111111 1.0 112111111 1.0 111112121 1.0   21.0    2
  87 555554453 5.0 554444454 4.0 554555354 5.0 443454453 4.0 453454454 4.0 454554433 4.0 453455555 5.0 454545545 5.0 455435554 5.0 453435554 4.0   45.0    5
  89 421211112 1.0 222222112 2.0 322222513 2.0 322212112 2.0 324222122 2.0 323333254 3.0 334343334 3.0 333354334 3.0 333343333 3.0 334343335 3.0   24.0    3
                                       R                                                                                                         
  90 334445545 4.0 445555545 5.0 435444445 4.0 535545545 5.0 535545545 5.0 545445545 5.0 545534443 4.0 545433453 4.0 544554445 4.0 545554443 5.0   45.0    4
  91 112123331 2.0 111111221 1.0 111111121 1.0 111121221 1.0 111131211 1.0 211112312 1.0 221122221 2.0 222222222 2.0 221222222 2.0 222221212 2.0   15.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   6
  98         2 Pałaszewski Rafał, Kowalska Paulina                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           2/   6
  95         3 Cygan Jakub, Stolarska Kinga                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   6
  97         4 Litewka Michał, Palak Natalia                      MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          4/   6
  96         5 Faliński Przemysław, Denarska Julia                CORTE TOP DANCE - Warszaw mazowiecki           5/   6
 101         6 Sitek Sebastian, Kutera Julia                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95 433323434 3.0 423343434 3.0 423354435 3.0 534333444 4.0 534344436 4.0 532323244 3.0 633334263 3.0 633425362 3.0 633334262 3.0 633325362 3.0   32.0    3
  96 356655655 5.0 556635655 5.0 556545556 5.0 456655555 5.0 465655655 5.0 366446352 4.0 466553355 5.0 466542254 4.0 465543353 4.0 365542244 4.0   46.0    5
  97 221231322 2.0 211221223 2.0 211221222 2.0 211221222 2.0 211221322 2.0 444665623 5.0 354666622 6.0 345666643 6.0 346666634 6.0 426666653 6.0   39.0    4
  98 614444243 4.0 334454342 4.0 335433644 4.0 323444333 3.0 323433243 3.0 223232436 2.0 222222446 2.0 222233425 2.0 222222426 2.0 242233525 2.0   28.0    2
                                       R                                                                                                         
 100 142112111 1.0 142112111 1.0 142112111 1.0 142112111 1.0 142112111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0   10.0    1
 101 565566566 6.0 665566566 6.0 664666363 6.0 665566666 6.0 656566564 6.0 655554565 6.0 545445534 4.0 554354536 5.0 554455545 5.0 554454436 5.0   55.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: SHOW ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: SHOW ST
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   3
 106         2 Borecki Jan, Szydłowska Anita                      BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   3
 105         3 Bielecki Jakub, Winiarska Katarzyna                EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: SHOW ST
----------------------------
     ST                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 105 3333333 3.0    3.0    3
 106 1222121 2.0    2.0    2
 107 2111212 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: SHOW LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: SHOW LA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Ostrowski Mateusz, Dudek Marzena                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: SHOW LA
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 110 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  14
  67         2 Sobala Marek, Cwynar Wiktoria                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/  14
  62         3 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/  14
  69         4 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin            lubelski             4/  14
  65         5 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             5/  14
  70         6 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów            małopolski           6/  14
  60         7 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               7/  14
  61         8 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         8/  14
  68         9 Stopyra Hubert, Martyna Nikola                     MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          9/  14
  64        10 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski            10/  14
  66        11 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki         11/  14
  71        12 Żuczek Oskar, Mądry Emilia                         GALA - Mielec             podkarpacki         12/  14
  41        13 Chamera Michał, Jemielniak Katarzyna               PASJA - Lublin            lubelski            13/  14
  40        14 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki         14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40            0            0     X      1            0            0            0            0            0            0            0     1          
  41            0            0            0            0            0            0            0            0            0    X   X   2     2          
  60    X    X  2    XX   X  3 X       X  2         X  1         X  1 X XXXX  X  6   XXXX  X  5  XXXXX  X  6  XXXXX  X  6 XXXXXXX X  8    40          
  61       XXX  3 X  X  X X  4    X       1            0   XXX   X  4 XXXX  X    5 XXXX  XX   6 XX X XX    5 XX X XX X  6 XX X XX    5    39          
  62 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX  XXX  7 XX X  XXX  6  X XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8  XXXXXXXX  8    77         3
  63 XX XXXXXX  8  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8    80         1
  64 XXXXXXX    7 XX   XX    4      XX    2   X        1  X    X    2        X   1            0            0            0            0    17          
  65 XXX  XX    5 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXX XXX   7 XXX XXX    6 XX     X   3 XXXXX X    6 X          1 X  XXXX    5    56         5
  66 X X        2   X    XX  3   X  X  X  3      X     1            0       XX   2            0            0   X        1   X    XX  3    15          
  67  XXXXXX X  7 XXXX  X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  XX X   5    78         2
  68        XX  2     XX     2  X  X      2 X  X XX X  5 X   XXX    4            0    X  X    2    X XXX   4    X X X   3    X    X  2    26          
  69     XX X   3 X      XX  3        X   1  X  XX XX  5   X XX XX  5 X X XX  X  5 X X XXXXX  7 X   X  XX  4 XX  X X X  5 XXX X X X  6    44         6
  70 XXXXXX X   7 XXXXXX     6 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X XX  XX  5  XX XX XX  6   X    XX  3   XXX XXX  6   X    X   2    61         4
  71            0        X   1            0     X      1            0            0            0            0  X     X   2            0     4          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62 225244122 2.0 433244211 3.0 316326142 3.0 434336131 3.0 434335121 3.0 333113121 3.0 433143121 3.0 333133132 3.0 422123121 2.0 225123111 1.0   26.0    3
  63 431111213 1.0 221111124 1.0 551111211 1.0 511111213 1.0 311111212 1.0 221621415 1.0 211411414 1.0 211511415 1.0 311511215 1.0 411511322 2.0   11.0    1
  65 353536345 5.0 354535345 5.0 233445455 4.0 355444365 5.0 253463466 4.0 446555566 5.0 545656545 5.0 455666566 6.0 265656566 6.0 363455566 5.0   50.0    5
  67 112322436 3.0 112323452 2.0 122234323 2.0 122223424 2.0 122222343 2.0 112232244 2.0 122532352 2.0 122342224 2.0 133332334 3.0 132232235 3.0   23.0    2
  69 666665664 6.0 566666666 6.0 665663664 6.0 666665652 6.0 566644635 6.0 555444332 4.0 356324233 4.0 546425341 4.0 544444442 4.0 546644443 4.0   50.0    4
                                       R                                                                                                         
  70 544453551 4.0 645452533 4.0 444552536 5.0 243552546 4.0 645556554 5.0 664366653 6.0 664265666 6.0 664254653 5.0 656265653 5.0 654366654 6.0   50.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14