OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Polski PTT Formacji Tanecznych": 2017-09-09, Opole Lubelskie EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa Polski PTT Formacji Tanecznych


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Polski PTT Formacji Tanecznych

Opole Lubelskie, dn. 9-09-2017
Organizator: EM STUDIO - Opole Lubelskie
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 12, Formacja, Formacja-LA
Do 12, Formacja, Formacja-ST
Do 12, Mini formacja, Formacja-LA
Do 15, Formacja, Formacja-LA
Do 15, Formacja, Formacja-ST
Pow. 15, Formacja, Formacja-LA
Pow. 15, Formacja, Formacja-ST
Do 12, Debiuty, Formacja
Do 15, Debiuty, Formacja
Pow. 15, Debiuty, Formacja
Pow. 15, SOLISTKI, Formacja
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 CENTRUM KULTURY W BŁONIU     1
   2 CMG Junior Radom             1
   3 Dom Kultury Włókniarzy Bi    1
   4 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
   5 Elita Lejdis - Oświęcim      1
   6 ELITA LEJDIS Oświęcim        1
   7 eM STUDIO OPOLE LUBELSKIE    1
   8 GCK Piruet – Grajewo         1
   9 Grajewskie Centrum Kultur    1
  10 KADRYL - Białystok           2
  11 RYPIŃSKI DOM KULTURY         1
  12 SPIN - Wodzisław Śląski      1
  13 ST BAILAMOST Bydgoszcz       1
  14 ST Costa Latina Warszawa     1
  15 ST COSTA LATINA WARSZAWA     1
  16 ST Golden Dance Przemyśl     1
  17 STT GRACJA Krosno            1
  18 Szkoła Tańca ASTRA Oświęc    2
  19 Trójmiejskie Centrum Tańc    1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 MAŁA GRACJA Krosno        STT GRACJA Krosno                             1/   
   2         2 GCK Piruet                GCK Piruet – Grajewo                          2/   
   1         3 COSTA LATIN JUNIOR        ST Costa Latina Warszawa                      3/   
   3         4  BAILAMOS JUNIOR          ST BAILAMOST Bydgoszcz                        4/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 3443334 3.0    3.0    3
   2 2232212 2.0    2.0    2
   3 4324443 4.0    4.0    4
   4 1111121 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 KADRYLUCKY                KADRYL - Białystok                            1/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
----------------------------
     ST                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Mini formacja, Styl: Formacja-LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Mini formacja, Styl: Formacja-LA
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Mini Formacja GCK Grajewo Grajewskie Centrum Kultur                     1/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Mini formacja, Styl: Formacja-LA
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 COSTA LATINA WARSZAWA     ST COSTA LATINA WARSZAWA                      1/   
   1         2 BRAWKO                    CENTRUM KULTURY W BŁONIU                      2/   
   2         3 CMG Junior Radom          CMG Junior Radom                              3/   
   4         4 ST Golden Dance Przemyśl  ST Golden Dance Przemyśl                      4/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 4224224 2.0    2.0    2
   2 2342332 3.0    3.0    3
   3 1111111 1.0    1.0    1
   4 3433443 4.0    4.0    4
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 eM STUDIO OPOLE LUBELSKIE eM STUDIO OPOLE LUBELSKIE                     1/   
   2         2 MONSUN                    Dom Kultury Włókniarzy Bi                     2/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
----------------------------
     ST                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 1111111 1.0    1.0    1
   2 2222222 2.0    2.0    2
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 DREAM TEAM                Trójmiejskie Centrum Tańc                     1/   
   1         2 CARO DANCE                SPIN - Wodzisław Śląski                       2/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-LA
----------------------------
     LA                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 2222222 2.0    2.0    2
   2 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 KADRYL                    KADRYL - Białystok                            1/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Formacja, Styl: Formacja-ST
----------------------------
     ST                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 DŻET                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała                     1/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 12, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 BAJKA                     Szkoła Tańca ASTRA Oświęc                     1/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 15, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 ELITA LEJDIS              ELITA LEJDIS Oświęcim                         1/   
   1         2 AKCENT                    Szkoła Tańca ASTRA Oświęc                     2/   
   3         3 GRUPA ESTRADOWA RYPIN     RYPIŃSKI DOM KULTURY                          3/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Debiuty, Styl: Formacja
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 3332111 2.0    2.0    2
   2 1221222 1.0    1.0    1
   3 2113333 3.0    3.0    3
----------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: SOLISTKI, Styl: Formacja
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: SOLISTKI, Styl: Formacja
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwa                     Klub                     Kraj           Miejsce/L.s
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 ELITA LEJDIS              Elita Lejdis - Oświęcim                       1/   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: SOLISTKI, Styl: Formacja
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 1111111 1.0    1.0    1
----------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-09-11, 21:16:07