OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"PERFECT DANCE": 2018-06-10, Kraków PERFECT DANCE - Kraków małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE
Kraków 2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE
Kraków 2018
2018-06-02 Kraków
Organizator: PERFECT DANCE - Kraków
Prowadzenie: 
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    7
   3 AKSEL - Rzeszów              4
   4 ArtDance - Kraków            2
   5 A-Z - Przemyśl               7
   6 BAWINEK - Kraków             4
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   8 CUBANA - Nowy Targ           2
   9 ELIDA - Mielec               2
  10 EMOTION - Góra Kalwaria      2
  11 ETIUDA - Radomsko            3
  12 EVOLUTION - Kraków          13
  13 FLAMENCO - Siemianowice      2
  14 FORUM - Zabrze               6
  15 GALA - Mielec                2
  16 GASIEK - Rzeszów             4
  17 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  18 GRACJA - Krosno              5
  19 IMPULS - Chorzów             3
  20 JUST DANCE Wieliczka         3
  21 KIEPURA - Sosnowiec          1
  22 KLASA - Tarnów               3
  23 KORDASZEWSCY - Garwolin      1
  24 K-STUDIO Krosno              5
  25 KTT REWIA - Racibórz         2
  26 Kuźnia Tańca Kraków          9
  27 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  28 LATINO - Żabno               4
  29 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  30 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  31 MASTER DANCE - Gliwice       2
  32 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  33 PASJA - Lublin               1
  34 PERFECT - Będzin             2
  35 PERFECT DANCE - Kraków       3
  36 PLĄS - Kraków                2
  37 PRESTIGE - Białystok         1
  38 RAGTIME - Kęty               3
  39 RESPECT DANCE Skarżysko-K    5
  40 RONDO - Rybnik               1
  41 RYTM - Kraków                2
  42 RYTM - Żory                  4
  43 SEMPRE - Kraków              8
  44 SOKÓŁ - Myślenice            4
  45 ST CIEPŁY - Jaworzno         4
  46 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  47 STEP DANCE - Koluszki        1
  48 STTS Kraków                  2
  49 STYL - Kraków                1
  50 SUKCES - Jaworzno            1
  51 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    3
  52 SzT  eMiKa - Tarnów          5
  53 TAKT - Chełm                 1
  54 TICO - Opoczno               1
  55 WIR - Mysłowice              2
  56 ZAMEK - Lublin               1
  57 ZŁOTA PARA - Dębica          1
  58 ZORBA - Częstochowa          2
  59 ZORBA - Mykanów              2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Staśko Gabriel, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           1/   4
  21         2 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   4
  24         3 Surga Adrian, Sajdak Emilia                        KLASA - Tarnów            małopolski           3/   4
  22         4 Nykiel Filip, Janas Oliwia                         LATINO - Żabno            małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  21 2112221 1,0 3222321 2,0 2221311 1,0 4231121 2,0 4232122 2,0 4322331 2,0   10.0    2
  22 4434334 4,0 4444434 4,0 4433234 4,0 3344343 4,0 3443443 4,0 3143413 3,0   23.0    4
  23 3323412 3,0 2111112 1,0 3112422 2,0 1112412 1,0 1111311 1,0 2211122 1,0    9.0    1
  24 1241143 2,0 1333243 3,0 1344143 3,0 2423234 3,0 2324234 3,0 1434244 4,0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/  10
  47         2 Kuban Igor, Brzezińska-Śledzik Wiktoria            ZORBA - Mykanów           śląski               2/  10
  48         3 Morawiec Michał, Niziurska Julia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  10
  45         4 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/  10
  51         5 Sierak Michał, Zachara Aleksandra                  LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           5/  10
  50         6 Palczewski Tymoteusz, Pelc Nikola                  GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  10
  52         7 Socha Bruno, Stawarz Aleksandra                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/  10
  53         8 Żurawicz Jakub, Glazar Emilia                      GRACJA - Krosno           podkarpacki          8/  10
  46         9 Fiałkiewicz Adrian, Skrobol Martyna                RYTM - Żory               śląski               9/  10
  49        10 Nowak Mateusz, Sieńko Nikola                       JUST DANCE Wieliczka      małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  44 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    36         2
  45 XXXXX    5  XX   X  3 XXXXXXX  7      XX  2 XXXXXXX  7 XX   XX  4    28       4-5
  46     XX   2     XX   2   X  X   2 XX    X  3      XX  2   X      1    12          
  47 XXXX XX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    37         1
  48  XX  X   3   XX     2 XXXXX    5 XX XX X  5 XXXXX X  6 X XXX X  5    26       6-7
  49       X  1          0  X       1  XX XX   4 X X      2   XX X   3    11          
  50 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5 X XXXX   5  X  X    2  X  X    2    28       4-5
  51 X XXXXX  6 XXXX XX  6   XXXXX  5  XXX XX  5    X XX  3  XXX XX  5    30         3
  52  XX      2 XXXXXX   6  X X X   3 XXXXX    5 XXXX X   5 X XXXX   5    26       6-7
  53 XX XX X  5 XXXXX X  6 X     X  2          0     X    1 XX  X X  4    18          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  44 1141111 1,0 1161123 1,0 2351112 1,0 1327123 2,0 1116124 1,0 1113142 1,0    7.0    1
  45 7422266 4,0 4416234 3,0 4276246 5,0 5736575 7,0 4747255 5,0 4657256 5,0   29.0    4
  47 4336722 2,0 3257751 4,0 3127631 2,0 3553212 3,0 3373413 3,0 2242311 2,0   16.0    2
  48 3263354 3,0 5743666 6,0 6512565 6,0 6112661 1,0 6222761 2,0 7521563 4,0   22.0    3
  50 2654643 5,0 2532342 2,0 1743354 3,0 4275457 6,0 2461577 7,0 3376677 7,0   30.0    6
  51 5517535 6,0 6624515 5,0 5434723 4,0 7464734 5,0 7535632 4,0 6765734 6,0   30.0    5
  52 6775477 7,0 7375477 7,0 7665477 7,0 2641346 4,0 5654346 6,0 5434425 3,0   34.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               1/  14
  59         2 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/  14
  57         3 Borej Jakub, Jędrzejczyk Marta                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/  14
  60         4 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  14
  58         5 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  14
  65         6 Rachoń Stanisław, Hennessy Emilia                  EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/  14
  67         7 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  14
  61         8 Madej Michał, Nędza Oliwia                         PLĄS - Kraków             małopolski           8/  14
  69         9 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           9/  14
  56        10 Bartnik Gabriel, Bednarczyk Wiktoria               ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki         10/  14
  62        11 Malec Bartosz, Niewola Wiktoria                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          11/  14
  66        12 Tomczyk Filip, Frey Anita                          SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          12/  14
  63        13 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski          13/  14
  64        14 Nowak Dominik, Liro Adrianna                       LATINO - Żabno            małopolski          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56 X   X X  3 X     X  2 X     X  2       X  1    X XX  3 X    XX  3    X  X  2    X X   2    18          
  57 X    XX  3 XX X     3 X   XX   3 X XX     3 XX XXXX  6 XX XXX   5  XXXXXX  6 XX XX X  5    34         3
  58 X   XXX  4 XXXXX X  6 XXX X X  5 X  X XX  4          0   XX  X  3  X X  X  3     XXX  3    28         6
  59 XX X  X  4 X   XXX  4 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XX X  5    44         1
  60  X XX    3    XXXX  4     XXX  3 X   X    2 XXXXXX   6 X   X    2 XXXXXX   6 XXXXXX   6    32       4-5
  61   XXX    3   XX X   3  XXX X   4   XX X   3   X X    2  XXX     3   X      1   X      1    20          
  62  X X X   3     X    1    X     1   X  X   2 XXX  X   4  X       1 X        1  XX      2    15          
  63     XX   2   X      1   X      1  X  X    2          0   X X    2     X    1   X X    2    11          
  64  XX      2          0  X  X    2  XX X    3          0      X   1          0    X     1     9          
  66   XX X   3    X XX  3      X   1   XX  X  3          0    X     1 X        1 X     X  2    14          
  67 X X      2 XXX X    4 X  X     2  X    X  2 X XX XX  5   X  XX  3 X X  XX  4      X   1    23          
  68  X    X  2 XX  XX   4  X XX X  4 XX XXX   5  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XX XX    4 XX XXXX  6    37         2
  69 XXX      3  XXX X   4  XX      2 XXX XX   5          0          0   X  X   2  XX  X   3    19          
  65   XXXXX  5  XX   X  3 XXXX XX  6       X  1 XX  XXX  5 XX  X X  4  XX XXX  5 X X   X  3    32       4-5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57 1551663 5,0 4662366 6,0 1613536 3,0 3211535 2,0 4431234 3,0 4323215 2,0 4632214 3,0 4452452 4,0   28.0    3
  58 6643551 6,0 2213621 1,0 2252341 1,0 6646621 6,0 6656523 6,0 6636654 6,0 5244563 4,0 5544264 5,0   35.0    5
  59 2212432 1,0 1331552 3,0 4541463 5,0 2552463 4,0 3323462 2,0 3461462 4,0 2411322 1,0 2231613 2,0   22.0    2
  60 4464245 4,0 3444134 4,0 3435224 4,0 1423244 3,0 2564156 5,0 2554146 5,0 1555135 5,0 3613345 3,0   33.0    4
  65 5336116 3,0 6556445 5,0 6124655 6,0 4364356 5,0 5245645 4,0 5115523 3,0 6166646 6,0 6165526 6,0   38.0    6
  68 3125324 2,0 5125213 2,0 5366112 2,0 5135112 1,0 1112311 1,0 1242331 1,0 3323451 2,0 1326131 1,0   12.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/   7
  72         2 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   7
  78         3 Gędłek Dawid, Kołodziej Marta                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   7
  75         4 Pięciak Oliwier, Marszałek Martyna                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   7
  73         5 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               5/   7
  76         6 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          6/   7
  74         7 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 4115267 4,0 2335677 6,0 3224265 3,0 1214266 2,0 1134277 2,0   17.0    2
  73 5771342 5,0 5672234 4,0 5742774 6,0 2732773 3,0 3752452 3,0   21.0    5
  74 7257574 7,0 7457156 7,0 7557443 4,0 7566557 7,0 7425566 6,0   31.0    7
  75 1466455 6,0 1546465 5,0 2473152 2,0 6443142 4,0 5376343 4,0   21.0    4
  76 2633723 2,0 4764342 3,0 4666526 7,0 4355415 5,0 4663724 5,0   22.0    6
  77 6544111 3,0 3111711 1,0 1111311 1,0 3171321 1,0 2211111 1,0    7.0    1
                     R                                           
  78 3322636 1,0 6223523 2,0 6335637 5,0 5627634 6,0 6547635 7,0   21.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/   7
  73         2 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               2/   7
  79         3 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          3/   7
  76         4 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   7
  74         5 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           5/   7
  75         6 Pięciak Oliwier, Marszałek Martyna                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          6/   7
  72         7 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 4736577 7,0 3677677 7,0 2477667 6,0 4175457 5,0 3167256 7,0   32.0    7
  73 5111763 2,0 5242452 3,0 6112452 2,0 7322542 3,0 7332772 3,0   13.0    2
  74 7547435 5,0 7736516 6,0 1335526 3,0 3237215 2,0 2456517 6,0   22.0    5
  75 2463354 4,0 6563364 5,0 7766773 7,0 6756673 7,0 4744463 4,0   27.0    6
  76 6355616 6,0 4355735 4,0 4553335 5,0 2544336 4,0 1673335 2,0   21.0    4
  77 3222121 1,0 2121121 1,0 3241211 1,0 1411721 1,0 6211621 1,0    5.0    1
                                             R                   
  79 1674242 3,0 1414243 2,0 5624144 4,0 5663164 6,0 5525144 5,0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
C       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
D       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
E       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   PASJA - Lublin            lubelski             1/  18
  83         2 Furmańczyk Jakub, Arczewska Zofia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/  18
  89         3 Kruk Dawid, Naramska Maria                         FORUM - Zabrze            śląski               3/  18
  90         4 Morawa Aleksander, Sznajder Agnieszka              CUBANA - Nowy Targ        małopolski           4/  18
  87         5 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             5/  18
  88         6 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski           6/  18
  82       7-8 Drogosz Szymon, Dulewicz Nina                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk       7-8/  18
  94       7-8 Pabian Sebastian, Gałwa Aleksandra                 ZORBA - Częstochowa       śląski             7-8/  18
  91         9 Mostowiec Adrian, Żywicka Paulina                  ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  18
  85        10 Kalata Aleksander, Kiczka Natalia                  CUBANA - Nowy Targ        małopolski          10/  18
  95        11 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki         11/  18
  84        12 Gębuś Grzegorz, Wrona Anna                         PLĄS - Kraków             małopolski          12/  18
  97        13 Skutnik Igor, Radziewska Hanna                     FORUM - Zabrze            śląski              13/  18
  86        14 Khorushko Yegor, Urbańska Natalia                  PERFECT DANCE - Kraków    małopolski          14/  18
  99        15 Wójtowicz Ignacy, Michałowska Paulina              TAKT - Chełm              lubelski            15/  18
  98        16 Wołek Jakub, Pawul Maria                           TICO - Opoczno            łódzki              16/  18
  96        17 Siwik Mateusz, Niewadzi Małgorzata                 JUST DANCE Wieliczka      małopolski          17/  18
  92        18 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski          18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  82 XXX      3 XXXXX X  6  X  X X  3 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X X   X  3    27     12-13
  83   XXX X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    38       1-2
  84 XX X XX  5 XXXXX X  6 XX XXX   5 XXX      3 XXXX  X  5  XXX     3    27     12-13
  85 XXXX XX  6 X X  X   3 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XX  X    3 X  XX X  4    28        11
  86  XXX X   4   X  XX  3  XXX X   4  XX  XX  4   X XXX  4 XXXXXXX  7    26          
  87 X XXXX   5  XXXXXX  6  XX  XX  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       3-4
  88 X XXXX   5 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XX XX X  5  XXXXXX  6    32         5
  89 X X X X  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6    35       3-4
  90 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7 X X XX   4 XXX XX   5    XX    2    30         8
  91 X XXXX   5   X XXX  4 XXXXXXX  7  X XX X  4   XXXX   4 XXXXXXX  7    31       6-7
  92  XX XX   4   XX     2          0  X       1  X    X  2  X       1    10          
  93  X X XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    38       1-2
  94 XXX XXX  6 XX XXX   5 XX X  X  4   XXXXX  5 XXXXXX   6 X XXXX   5    31       6-7
  95 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XX XXXX  6    XXX   3 XX XX X  5  X  X X  3    29      9-10
  96  X  XXX  4          0          0 XXXX     4  XX XX   4   XX XX  4    16          
  97 XX  X X  4 XXXXXX   6 XXXXX    5 XX  XX   4  XXXX    4 XX XXXX  6    29      9-10
  98 XX X  X  4  X       1 X X      2 XXXr  X  4 X  r XX  3 XXXr X   4    18          
  99    XX X  3 XXXXXXX  7   X XXX  4  X X XX  4 X  X XX  4 X    X   2    24          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  82 XXXXX    5 X X   X  3 X        1  XX   X  3 X X  XX  4   X  X   2    18          
  83  XXXXXX  6  X XXXX  5  XXXXX   5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XX X  5    33         2
  84          0 XX       2  X X X   3 XX   X   3  X X     2  X       1    11          
  85     X X  2 X  XX X  4 X   X X  3 X        1 X     X  2 X  X     2    14          
  87   X  X   2     X    1  X  XX   3 XXX XXX  6   X XXX  4 X XXXXX  6    22         5
  88   X XX   3  X  XX   3 XXX X X  5    X  X  2   XXXX   4 X XXXXX  6    23         4
  89 XX X X   4    X X   2   XXXXX  5   XXX X  4     XXX  3  XXXXXX  6    24         3
  90 X   XXX  4 XXXX  X  5 X XX  X  4 X  XX    3 XX       2     X    1    19         6
  91 X        1   X      1 XX       2     XX   2 XXXX     4 XXXX XX  6    16          
  93 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XX  XX  4    34         1
  94 X XX  X  4  XX XXX  5   X XXX  4  X  XX   3  X       1  X       1    18          
  95  X X  X  3 XXXX     4    X     1    X X   2    X     1 X        1    12          
  97  X  X    2      X   1          0   X      1 X   XX   3     X    1     8          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  83 3223232 2,0 5233322 3,0 3223422 2,0 4114553 4,0 4124643 3,0 2114641 1,0   15.0    2
  87 6644626 6,0 6666646 6,0 6444536 5,0 2336225 2,0 2446335 4,0 3443325 4,0   27.0    5
  88 4365363 4,0 4455554 5,0 4565655 6,0 6652364 6,0 6255454 5,0 5256454 5,0   31.0    6
  89 5552555 5,0 3542433 4,0 2652144 4,0 3225411 1,0 1532222 2,0 6531212 2,0   18.0    3
  90 2411444 3,0 2321165 2,0 1311263 1,0 1563646 5,0 5663566 6,0 4662566 6,0   23.0    4
  93 1136111 1,0 1114211 1,0 5136311 3,0 5441132 3,0 3311111 1,0 1325133 3,0   12.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   RAGTIME - Kęty            małopolski           1/  13
 102         2 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              2/  13
 111         3 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  13
 105         4 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/  13
 110         5 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  13
 106         6 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/  13
 104         7 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  13
 109         8 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           8/  13
 114         9 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              9/  13
 108        10 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski          10/  13
 103        11 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki         11/  13
 107        12 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski          12/  13
 113        13 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 102 XX XX X  5 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX XXX   5  XXXXX   5    26         1
 103 X   XX   3 XX  X X  4 X   X    2 X        1 X   X    2    12          
 104 X X X    3 XXX      3 XX       2 XXXX     4 XXX  X   4    16       6-8
 105 XX X  X  4          0 XX  X X  4 XX XX X  5 XXXXX X  6    19         4
 106  XXXX X  5     X X  2   X X X  3   XXXXX  5 XX XXXX  6    21       2-3
 107      XX  2 X X      2 X  X XX  4          0       X  1     9          
 108  XXX X   4   XX X   3  XX      2   X  X   2  XX      2    13          
 109   XXXX   4  X XXXX  5   X XX   3  XX XXX  5      X   1    18         5
 110          0 X XX XX  5   XX XX  4 X   XXX  4    X XX  3    16       6-8
 111 X X  XX  4 X  X XX  4 XXXX  X  5 XX X  X  4 X  X XX  4    21       2-3
 112    XX    2  XXXX    4    XXX   3   XXX    3  XXXX    4    16       6-8
 113  XX   X  3       X  1       X  1       X  1   X   X  2     8          
 114 XX   X   3  X  XX   3  XXX X   4  XX  X   3 X   X    2    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 102 5221154 1,0 4212136 1,0 5242125 2,0 3667245 6,0 3127114 1,0   11.0    2
 104 2546828 5,0 3368878 7,0 3717848 8,0 2746838 7,0 6616858 7,0   34.0    7
 105 8358485 6,0 2744425 4,0 2338386 4,0 1338416 2,0 1268585 5,0   21.0    4
 106 6634331 4,0 8877383 8,0 8584572 5,0 5414683 5,0 8873473 8,0   30.0    6
 109 3785647 8,0 5586547 6,0 4875657 7,0 6885757 8,0 2785646 6,0   35.0    8
 110 4867572 7,0 7435761 5,0 7456761 6,0 4273571 4,0 4344762 3,0   25.0    5
 111 1473713 3,0 1653612 3,0 1663413 3,0 7552322 3,0 5432221 2,0   14.0    3
 112 7112266 2,0 6121254 2,0 6121234 1,0 8121164 1,0 7551337 4,0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
D       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
E       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/  10
 107         2 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/  10
 103         3 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  10
 109         4 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/  10
 110         5 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  10
 115         6 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/  10
 102         7 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              7/  10
 106         8 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           8/  10
 108         9 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           9/  10
 104        10 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 102 XXX  X   4  XX  X   3  XX  XX  4  XX  XX  4 X X  X   3    18          
 103 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6  XX XXX  5    30       2-3
 104      XX  2          0    X X   2  X       1    X     1     6          
 105 XXXXXXX  7   XXXXX  5 X X XXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    30       2-3
 106 X  XX X  4 X XX     3 XX X     3   XX     2  X X     2    14          
 107 X X X X  4 XXX X X  5 XX  X    3 XX  X X  4 XXX XXX  6    22         5
 108    X  X  2 X  X XX  4 X  X  X  3 XX X  X  4          0    13          
 109 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 110  X XXX   4 XX XXX   5  XXrXXX  5    XXX   3 XX XXXX  6    23         4
 115  XX      2  X XX X  4 XXXXX    5 XXX XX   5 X XXX X  5    21         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 5513252 2,0 4512363 3,0 6511562 6,0 6511361 3,0 3312122 2,0   16.0    3
 105 1322311 1,0 1421411 1,0 2622211 1,0 1622412 1,0 1231411 1,0    5.0    1
 107 2236424 3,0 2146232 2,0 1246334 2,0 2166223 2,0 2126344 3,0   12.0    2
 109 3454536 5,0 5334525 5,0 4434425 3,0 4444535 4,0 4444533 4,0   21.0    4
 110 4161145 4,0 6263146 4,0 5363146 4,0 5335146 5,0 6553255 5,0   22.0    5
 115 6645663 6,0 3655654 6,0 3155653 5,0 3253654 6,0 5665666 6,0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
C       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Kamień Mateusz, Woźniak Patrycja                   WIR - Mysłowice           śląski               1/  10
 127         2 Strózik Artur, Ojczyk Patrycja                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/  10
 124         3 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               3/  10
 121         4 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               4/  10
 119         5 Gałuszka Piotr, Rząca Sybilla                      RYTM - Kraków             małopolski           5/  10
 123         6 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/  10
 122         7 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               7/  10
 118         8 Bonar Kamil, Kuleta Magdalena                      SEMPRE - Kraków           małopolski           8/  10
 129         9 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków                             9/  10
 120        10 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 118  XX      2  X  X    2 X  XXX   4 XX  X    3    11          
 119 XXX XXX  6 XXXXX X  6  X XX X  4 XXXXX X  6    22       3-4
 120  X       1  XX      2  X X     2          0     5          
 121 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    24       1-2
 122 XX  X X  4 XX    X  3 XXX  XX  5  X   XX  3    15          
 123    XXXX  4   X XXX  4  XXXX X  5  XXXXXX  6    19         6
 124 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5    24       1-2
 126 XXXXX    5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XX X   4    22       3-4
 127 XXXXXXX  7 XX X X   4 X X  X   3 XXXXXX   6    20         5
 129    X X   2    X X   2          0 X     X  2     6          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 119 5466346 6,0 2166343 3,5 1566214 5,0 3356435 5,0   19.5    5
 121 2545454 4,0 6355155 6,0 2325165 3,0 1265163 3,0   16.0    4
 123 6134565 5,0 5244564 5,0 4153656 6,0 5132556 6,0   22.0    6
 124 3622621 3,0 4523631 2,0 6444542 4,0 4624642 4,0   13.0    3
 126 4211233 2,0 1411222 1,0 5211431 1,0 6413311 2,0    6.0    1
 127 1353112 1,0 3632416 3,5 3632323 2,0 2541224 1,0    7.5    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
C       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Korlatowicz Piotr, Szylar Joanna                   EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/  12
 131         2 Janik Seweryn, Rząsa Barbara                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  12
 128         3 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                ArtDance - Kraków         małopolski           3/  12
 118         4 Bonar Kamil, Kuleta Magdalena                      SEMPRE - Kraków           małopolski           4/  12
 124         5 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               5/  12
 123         6 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/  12
 134         7 Gałek Albert, Strzelec Martyna                     SEMPRE - Kraków                                7/  12
 121         8 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               8/  12
 117      9-10 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.                    9-10/  12
 119      9-10 Gałuszka Piotr, Rząca Sybilla                      RYTM - Kraków             małopolski        9-10/  12
 122        11 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski              11/  12
 120        12 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 117 XX   XX  4   X  X   2      XX  2   X   X  2    10          
 118 X XXXXX  6 X   XXX  4 X XXXXX  6 X XXXX   5    21       2-3
 119  X  X    2     X    1 XX XX    4  X XX    3    10          
 120   X      1          0 XX       2          0     3          
 121          0 XX  X    3     XXX  3 XX  XXX  5    11          
 122 X        1  X X     2  X       1 XX       2     6          
 123   XXXXX  5   XXXXX  5   XX     2 X XXX    4    16         5
 124  XX      2 X XX XX  5 X XXXX   5 X X  X   3    15         6
 128 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX  X  5    22         1
 131 XX XXXX  6 XX XX    4  X XXXX  5  X XXXX  5    20         4
 132  X XXX   4 XXXXXXX  7  XXXX    4  XXXXXX  6    21       2-3
 134 XXXX  X  5  XX   X  3 X X   X  3      XX  2    13          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 118 1544542 4,0 2644535 5,0 3324513 4,0 3553416 4,0   17.0    4
 123 6455364 5,0 4555464 6,0 5645664 6,0 2245565 5,0   22.0    6
 124 2626655 6,0 5426612 4,0 4566436 5,0 6666622 6,0   21.0    5
 128 3133433 3,0 1113323 1,0 1133351 3,0 4124354 3,0   10.0    3
 131 4361221 2,0 3261251 2,0 2451242 2,0 1431241 1,0    7.0    2
 132 5212116 1,0 6332146 3,0 6212125 1,0 5312133 2,0    7.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
C       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/  14
 138         2 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/  14
 139         3 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski           3/  14
 142         4 Bogdziewicz Dawid, Jureczko Magda                  KTT REWIA - Racibórz      śląski               4/  14
 141         5 Bodziony Dawid, Dębowska Patrycja                  Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           5/  14
 147         6 Szynal Daniel, Wysocka Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               6/  14
 134         7 Gałek Albert, Strzelec Martyna                     SEMPRE - Kraków                                7/  14
 140         8 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          8/  14
 143         9 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             9/  14
 137        10 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski              10/  14
 146        11 Szczepaniec Krzysztof, Madejska Natalia Karolin    BAWINEK - Kraków          małopolski          11/  14
 148        12 Szyrszeń Dominik, Urbańska Natalia                 SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          12/  14
 136     13-14 Fugiel Tomasz, Markus Weronika                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski       13-14/  14
 145     13-14 Gniadek-Zając Grzegorz, Zajda Dorota               BAWINEK - Kraków          małopolski       13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 134 XX X  X  4  X XX X  4    XXXX  4 X  X  X  3 XX XX X  5    20          
 136          0 X        1          0          0  X       1     2          
 137      X   1  X   X   2          0  X   X   2      X   1     6          
 138 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXX X   5 XXXXXXX  7    29         2
 139 X XXX X  5 X XX     3 X XXX    4 XXXXX X  6 X X X    3    21         6
 140       X  1       X  1 X     X  2 X X   X  3 X XX  X  4    11          
 141 X X XXX  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5     X X  2    24         4
 142  XX X    3   X XX   3  XXXXXX  6   XXXX   4 XXXXXX   6    22         5
 143    XXX   3   X X    2   XX     2 X        1      X   1     9          
 144 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXXXX  6  XXX XX  5    30         1
 145          0          0          0  X  X    2          0     2          
 146  X       1          0 XX       2          0   X      1     4          
 147  XXXXXX  6 XXXX XX  6  XX  XX  4   XXXXX  5 XX XXXX  6    27         3
 148 X        1       X  1 X        1          0          0     3          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 2221534 2,0 1352514 3,0 2123515 1,0 2252415 1,0 1363424 3,0   10.0    2
 139 1633365 3,0 5443466 5,0 1531166 3,0 4423246 3,0 2424146 4,0   18.0    3
 141 3465452 4,0 2166221 1,0 4665421 5,0 1665552 6,0 4656663 6,0   22.0    5
 142 6516126 6,0 3615355 6,0 3316234 2,0 5516124 5,0 3515215 2,0   21.0    4
 144 4142211 1,0 4521142 2,0 6442343 4,0 3331633 2,0 6131332 1,0   10.0    1
 147 5354643 5,0 6234633 4,0 5254652 6,0 6144361 4,0 5242551 5,0   24.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
C       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Szczęśniak Dorian, Nowak Julia                     KIEPURA - Sosnowiec       śląski               1/  11
 151         2 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/  11
 138         3 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/  11
 139         4 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski           4/  11
 149         5 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/  11
 153         6 Ujda Filip, Majchrowicz Karolina                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  11
 140         7 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/  11
 137         8 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               8/  11
 129      9-10 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków                          9-10/  11
 150      9-10 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski        9-10/  11
 136        11 Fugiel Tomasz, Markus Weronika                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 129  XX X X  4  X  X    2          0          0     X    1     7          
 136 X        1 XX X     3          0       X  1       X  1     6          
 137      X   1 X    X   2 X   XX   3 XXX  X   4    XXX   3    13          
 138  XXX  X  4  XXX XX  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6  XXX XX  5    26         4
 139 X XXX X  5   XXX X  4 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX    5    24         5
 140    X XX  3     X X  2  X XX X  4     X X  2   XXX X  4    15          
 149 XXXXXXX  7 XXXX  X  5  XX   X  3  XXX  X  4 XX    X  3    22         6
 150      X   1      X   1 X    X   2      X   1 X    X   2     7          
 151 XXXXXX   6 X XXXX   5 X XXXXX  6 X XXXX   5 XXXX X   5    27         3
 152 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 153 XX  X X  4 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    29         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 3225532 2,0 3125562 3,0 5345442 4,0 4325452 3,0 6355462 6,0   18.0    3
 139 5644245 5,0 4444335 5,0 4623335 3,0 6543336 4,0 4543336 3,0   20.0    4
 149 6333623 3,0 5553644 6,0 2554653 6,0 3454663 5,0 1634653 4,0   24.0    5
 151 1552416 4,0 2632416 2,0 3431516 2,0 2232515 2,0 2222515 2,0   12.0    2
 152 2111151 1,0 1211151 1,0 1112161 1,0 1111141 1,0 3111141 1,0    5.0    1
 153 4466364 6,0 6366223 4,0 6266224 5,0 5666224 6,0 5466224 5,0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
C       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Kleczko Jakub, Bała Weronika                       SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
 111         2 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   5
 158         3 Kuś Dawid, Terlikowska Maja                        PERFECT - Będzin          śląski               3/   5
 156         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   5
 159         5 Mazur Bartosz, Totoń Kamila                        GALA - Mielec             podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 2332352 2.0 2323353 2.0 2333334 2.0 2342434 2.0 2242324 2.0   10.0    2
 156 3425523 3.0 5434522 4.0 4444552 4.0 3434552 4.0 5525552 5.0   20.0    4
 157 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 158 4243244 4.0 4242234 3.0 3522443 3.0 4523243 3.0 3333233 3.0   16.0    3
 159 5554435 5.0 3555445 5.0 5255225 5.0 5255325 5.0 4454445 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
F       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 162         1 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/   8
 165         2 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/   8
 166         3 Małecki Dawid, Cwalina Sara                        RYTM - Żory               śląski               3/   8
 169         4 Zając Maciej, Marek Dominika                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   8
 167         5 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   8
 168         6 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   8
 163       7-8 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki        7-8/   8
 164       7-8 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski             7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 162 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         3
 163  XXX     3 XXX      3     X X  2 X        1 X XX     3    12          
 164 X X X X  4 X  X X   3 X XX     3          0 X  X     2    12          
 165 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    34       1-2
 166 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    34       1-2
 167 X    XX  3 XX XXXX  6  XXX X   4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    26         6
 168 XXXXXX   6   XXX X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         4
 169  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5    29         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 162 1146113 1.0 3164211 1.0 1156231 2.0 1126231 1.0 1136312 1.0    6.0    1
 165 6212351 2.0 5315153 3.0 6211142 1.0 4211142 2.0 4311133 2.0   10.0    2
 166 2333534 3.0 2223524 2.0 3342525 4.0 2643314 3.0 2424244 3.0   15.0    3
 167 4424646 4.0 4541645 5.0 5664654 6.0 6564655 6.0 5653555 5.0   26.0    5
 168 5551265 6.0 6432466 6.0 4523466 5.0 5352566 5.0 6242666 6.0   28.0    6
 169 3665422 5.0 1656332 4.0 2435313 3.0 3435423 4.0 3565421 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
F       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/  14
 175         2 Wiernicki Adam, Belka Adrianna                     RONDO - Rybnik            śląski               2/  14
 162         3 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/  14
 164         4 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  14
 172         5 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           5/  14
 178         6 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      6/  14
 171         7 Kaliński Krzysztof, Zawadzka Anna                  ArtDance - Kraków         małopolski           7/  14
 163         8 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          8/  14
 170      9-10 Drzazga Daniel, Sendecka Aleksandra                SEMPRE - Kraków           małopolski        9-10/  14
 176      9-10 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski        9-10/  14
 142        11 Bogdziewicz Dawid, Jureczko Magda                  KTT REWIA - Racibórz      śląski              11/  14
 155     12-13 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom                      12-13/  14
 173     12-13 Krzemiński Michał, Staroń Weronika                 STEP DANCE - Koluszki     łódzki           12-13/  14
 177        14 Zieliński Dawid, Łokas Karolina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 162 XX XXXX  6 X    X   2    XXXX  4 X  XXXX  5  XXXXXX  6    23         5
 163   X  X   2  XX      2   X      1  XX      2   X   X  2     9          
 164 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30         2
 165 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XXXXXX  6    32         1
 170   X   X  2   X   X  2   X   X  2  XX      2          0     8          
 171   X XX   3     XX   2   X XX   3   X XX   3          0    11          
 172 XX X X   4 XX XX X  5 XX XXXX  6 X  XX X  4 XX XXX   5    24       3-4
 173 XX    X  3       X  1       X  1       X  1          0     6          
 175 XX XX    4 XX  XXX  5 XX XX    4 XX XXXX  6 X X XXX  5    24       3-4
 176   XX  X  3   XX  X  3          0          0 X  X     2     8          
 177          0          0  X       1          0          0     1          
 178     X    1 XXXXXX   6 X   XX   3 XX  XX   4 XXXXXXX  7    21         6
 142          0          0 XX X     3 XX       2 XX       2     7          
 155   X      1   XX     2   X      1   XX     2          0     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 162 3664311 3.0 2645413 4.0 4654415 5.0 5652414 4.0 5351613 2.0   18.0    3
 164 6222554 5.0 6432356 5.0 6531264 4.0 4431365 3.0 6632162 3.0   20.0    4
 165 5313122 1.0 3311121 1.0 5412123 1.0 6324121 2.0 4513225 1.0    6.0    1
 172 1141445 4.0 1163544 3.0 1165636 6.0 1265536 6.0 1164434 5.0   24.0    5
 175 2536233 2.0 5226232 2.0 3226341 2.0 3113252 1.0 3425341 4.0   11.0    2
 178 4455666 6.0 4554665 6.0 2343552 3.0 2546643 5.0 2246556 6.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
F       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski               1/   7
 178         2 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      2/   7
 180         3 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   7
 186         4 Seweryn Daniel, Topolska Paulina                   BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   7
 182         5 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   7
 181         6 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/   7
 184         7 Nowosiad Tomasz, Lorencik Katarzyna Maria          BAWINEK - Kraków          małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 178 1122362 2.0 1251363 3.0 2122452 1.0 2122457 2.0 2232424 2.0   10.0    2
 180 2515121 1.0 6416222 2.0 5536223 4.0 5476231 4.0 7516255 5.0   16.0    3
 181 7354556 5.0 4733644 4.0 6743567 6.0 7764664 7.0 6673663 6.0   28.0    6
 182 5477447 6.0 2125556 5.0 3315345 3.0 3635346 5.0 3345337 3.0   22.0    5
 184 3766774 7.0 3667477 7.0 1677776 7.0 1557575 6.0 1167576 7.0   34.0    7
 185 4231215 3.0 5372111 1.0 4261131 2.0 4311123 1.0 4721111 1.0    8.0    1
 186 6643633 4.0 7544735 6.0 7454614 5.0 6243712 3.0 5454742 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
D       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 189         1 Górniak Jerzy, Maroszova Klara                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   8
 190         2 Kot Szymon, Kudzielko Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               2/   8
 180         3 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   8
 181         4 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               4/   8
 187         5 Bielec Krzysztof, Łukacz Patrycja                  STYL - Kraków             małopolski           5/   8
 193         6 Szczur Bartłomiej, Nowak Magdalena                 FORUM - Zabrze            śląski               6/   8
 188         7 Czarnik Kamil, Kawa Julia                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/   8
 191         8 Pakuła Wojciech, Kęsik Natalia                     ZORBA - Mykanów           śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 180 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 181 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
 187 XXXX XX  6  X X  X  3 XXXX  X  5  XXX  X  4   XX  X  3    21       5-6
 188  XX X    3  XX XX   4  X  XXX  4 XX  XX   4 XXX X    4    19          
 189 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 190 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    34       3-4
 191    X     1 X X      2   X      1   X XX   3  XX XX   4    11          
 193 X   XXX  4 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X  X  X  3 X  X XX  4    21       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 4552345 4.0 4312214 2.0 2342225 3.0 4342223 3.0 2352222 2.0   14.0    3
 181 5346414 3.0 2434446 4.0 4424446 4.0 5424446 4.0 4434436 4.0   19.0    4
 187 6235656 6.0 6555555 5.0 6655554 5.0 6555555 5.0 6645555 5.0   26.0    5
 189 3111131 1.0 3121131 1.0 3211131 1.0 2211131 1.0 5111141 1.0    5.0    1
 190 1424223 2.0 1243323 3.0 1133312 2.0 1133314 2.0 1223314 3.0   12.0    2
 193 2663562 5.0 5666662 6.0 5566663 6.0 3666662 6.0 3566663 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238