OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Polish Open Championships": 2018-06-09, Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

Polish Open Championships


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Polish Open Championships

2018-06-09 Karpacz
Organizator: CHAMPION TEAM - Wrocław
Prowadzenie: Monika Sakowska, Andrzej Bieniek
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Ratownictwo medyczne PARTNER
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, Mistrz. Polski, Kombinacja 8T
12-13, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
14-15, Mistrz. Polski, Latin
14-15, Mistrz. Polski, Standard
16-18, Mistrz. Polski, Latin
16-18, Mistrz. Polski, Standard
16-20, Mistrz. Polski, Latin
Pow. 18, Mistrz. Polski, Latin
Pow. 18, Mistrz. Polski, Standard
SENIOR 3, Mistrz. Polski, Latin
SENIOR 3, Mistrz. Polski, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    3
   3 Akademia Tańca TABOR - Je    3
   4 AKSEL - Rzeszów              3
   5 ArtDance - Kraków            3
   6 ASTRA - Szczecin            18
   7 BAWINEK - Kraków             2
   8 BLUE CLASSIC - Warszawa      3
   9 CANTINERO - Tomaszów Maz.    4
  10 CENTRUM TAŃCA - Radom        3
  11 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    1
  12 CHAMPION TEAM - Wrocław      9
  13 CIEŚLAK - Jelenia Góra       4
  14 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    2
  15 DANCE TEAM - Wrocław         3
  16 DANCECLUB - Szczecin         6
  17 DANCELOOK - Gliwice          4
  18 DIAMENT - Wrocław            1
  19 DREAM - Poznań               1
  20 DUET - Warszawa              3
  21 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  22 EM STUDIO - Opole Lubelsk    1
  23 FALLAWAY - Opole             2
  24 FANTAZJA - Kraków            1
  25 FANTOM - Głogów              1
  26 FLAMENCO - Siemianowice      2
  27 FORUM - Zabrze               2
  28 GASIEK - Rzeszów             3
  29 GEMAR - Wrocław              3
  30 GRACJA - Zielona Góra        9
  31 IDEA - Kraków                1
  32 IGLICA - Wrocław             9
  33 IMPULS - Chorzów             1
  34 JEDYNKA - Łódź               2
  35 Just Rhythms Dance           1
  36 KIEPURA - Sosnowiec          6
  37 K-STUDIO Krosno              2
  38 Latin star dance Berlin      3
  39 LATINA - Wolsztyn            3
  40 LORDANCE - Wodzisław Śl.     3
  41 MAESTRO - Opole              1
  42 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  43 MARGO - Leszno               3
  44 MASTER DANCE - Gliwice       7
  45 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  46 MISTRAL - Tarnowskie Góry    3
  47 MYKA - Zamość                1
  48 NDK - Nowa Sól               1
  49 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  50 PASJA - Lublin               1
  51 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    6
  52 POLISH CLUB - Warszawa       5
  53 RONDO - Rybnik               2
  54 RYTM - Żory                  3
  55 S.T. Krystian Krzemiński     1
  56 SŁOŃCE - Poznań              2
  57 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    7
  58 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    2
  59 START - Płońsk               1
  60 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    2
  61 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    5
  62 SUKCES - Częstochowa         5
  63 SUKCES - Jaworzno           10
  64 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    1
  65 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  66 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    1
  67 ZAMEK - Lublin               1
  68 ZORBA - Częstochowa          4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
E       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
H       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  12
   7         2 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/  12
   9         3 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          3/  12
   4         4 Hass Bartosz, Bilińska Nikola                      START - Płońsk            mazowiecki           4/  12
  11         5 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  12
   6         6 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  12
   1         7 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           7/  12
   3         8 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          8/  12
   5         9 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           9/  12
  12        10 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  12
   8        11 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki          11/  12
  10        12 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            CC           S            R            JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 XX XX XX   6  XXX  XX   5 XXXXX      5 XX     XX  4            0 X     X    2  X    X X  3   X        1    26          
   2 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7 XX  XX X   5 XXXXXXXXX  9    61         2
   3 X XX   X   4   X    X   2    X   X   2  XXX   X   4  XX    X   3  X X X X   4  X X   X   3  X X   X   3    25          
   4 X   X      2 XXX XXX X  7  XX XXX    5   XXXXX X  6 XXXXXXX X  8  XXXX X X  6  XXXXXX X  7 X  XXXX X  6    47         5
   5   XXX X X  5    X    X  2   XX  X X  4   X  XX X  4            0   X     X  2 X X   X X  4   X     X  2    23          
   6  X   X XX  4 X   XX XX  5        X   1 X   X      2 XXXXX  XX  7 X  XXX X   5 X  XXX X   5 XXX XXXXX  8    37         6
   7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    69         1
   8      X  X  2            0     X   X  2   XX  X    3   X        1         X  1            0            0     9          
   9  X   XX X  4 XXXX XX X  7 XX X XXXX  7 XX XXXXX   7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    59         3
  10   X        1            0 X X        2   X        1            0  XX        2            0   X        1     7          
  11 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XX  XX XX  6 X    XXX   4 X X  XXX   5 X X  XXX   5 XX   XXX   5    49         4
  12   XX       2    XX      2      X     1            0 X  XXXX X  6    XX      2 X XXX   X  5    XX      2    20          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2 224212332 2.0 222232342 2.0 223322322 2.0 224221221 2.0 314221552 2.0 112232442 1.0 112212451 1.0 114221552 1.0   13.0    1
   4 655446265 5.0 653446264 5.0 452456265 5.0 653435363 5.0 651112164 1.0 651121364 3.0 631131366 3.0 541112163 2.0   29.0    4
   6 566653656 6.0 565655656 6.0 565645656 6.0 365666556 6.0 165545446 5.0 463554535 5.0 365545544 5.0 365534445 5.0   44.0    6
   7 131121121 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111112112 1.0 243354231 4.0 334445251 4.0 253424222 2.0 233445221 3.0   17.0    2
   9 443365544 4.0 344363433 3.0 344263544 3.0 542354635 4.0 532433323 3.0 246313113 2.0 444363113 4.0 452353314 4.0   27.0    3
  11 312534413 3.0 436524525 4.0 636534433 4.0 436543444 3.0 426666615 6.0 525666626 6.0 526656635 6.0 626666636 6.0   38.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   8
  17         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   8
  21         3 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   8
  22         4 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   8
  20         5 Protasiewicz Piotr, Kaczmarek Amelia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   8
  18         6 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
  15         7 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   8
  16         8 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15  XXX XX    5 XXXX  XXX  7 XXXX XX X  7 XXXXXXXX   8  XXX XXX   6 X   X X    3   X X      2 XX XX X    5 XX  X      3   X        1    47          
  16  XX X      3   XX X     3   X        1   X  X     2      X     1  XXX X XX  6  XXX X     4   X  X X   3   X  X XX  4       XXX  3    30          
  17 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    84         3
  18 X XXXXXXX  8 X X XX  X  5 X XXXXXXX  8   X X X X  4 X X X   X  4 X X     X  3 X  X  XXX  5   X     X  2   XXX X X  5 XXXXXX  X  7    51         6
  19 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    89       1-2
  20 X    X XX  4 XX  XXXX   6  X XXX X   5 XX X   XX  5 XXXXX XXX  8  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX X XXX   6 XXXXXXXX   8    67         5
  21 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    89       1-2
  22 XX XX XXX  7 XXXXX XXX  8 XX  XXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    83         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17 214121212 2.0 324233312 3.0 222132212 2.0 213223312 2.0 312223212 2.0 322123112 2.0 222222212 2.0 333232111 2.0 124223212 2.0 226122111 2.0   21.0    2
  18 665665465 6.0 651666465 6.0 465664445 5.5 465666465 6.0 566566454 6.0 564666665 6.0 566665665 6.0 566666665 6.0 563665665 6.0 564666665 6.0   59.5    6
  19 121212151 1.0 112122141 1.0 111213161 1.0 122111141 1.0 121111161 1.0 111212241 1.0 111111141 1.0 111111252 1.0 211111151 1.0 112211232 1.0   10.0    1
  20 556446636 5.0 565455526 5.0 654556526 5.5 656444526 5.0 653455626 5.0 656355456 5.0 653554456 5.0 652354346 4.0 656556546 5.0 653354326 4.0   48.5    5
  21 332333344 3.0 233311233 2.0 336321333 3.0 331332234 3.0 234332333 3.0 233441334 3.0 334433333 3.0 224423423 3.0 332332323 3.0 331433454 3.0   29.0    3
  22 443554523 4.0 446544654 4.0 543445654 4.0 544555653 4.0 445644545 4.0 445534523 4.0 445346524 4.0 445545534 5.0 445444434 4.0 445545543 5.0   42.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
H       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  22
 141         2 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     SUKCES - Częstochowa      śląski               2/  22
 124         3 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  22
 125         4 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  22
 128         5 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  22
 122         6 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  22
 142         7 Stupachenko Kyrylo, Matusiak Marcelina             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          7/  22
 123         8 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          8/  22
  19         9 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           9/  22
 126        10 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          10/  22
 143        11 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin            lubelski            11/  22
 140        12 Maier Artur, Vassiliu Jessica                      Latin star dance Berlin   Niemcy              12/  22
 130        13 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        13/  22
 120        14 Konczalski Miłosz, Ustianowska Zuzanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        14/  22
  69        15 Antos Adrian, Ludkiewicz Katarzyna                 CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         15/  22
 118        16 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom        16/  22
 119     17-19 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        ArtDance - Kraków         małopolski       17-19/  22
 129     17-19 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      17-19/  22
 138     17-19 Dziedzic Michał, Czopnik Emilia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski      17-19/  22
 117     20-21 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           20-21/  22
 139     20-21 Gartsman Gregor, Liedtke Alina                     Latin star dance Berlin   Niemcy           20-21/  22
 131        22 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  19  XXXX   X  5 XXXX X  X  6 XXXXXX  X  7 XXXX X  X  6 XXXXXX XX  8    32       8-9
  69 X X X XX   5     X X    2    XX X    3     X X    2   X X X    3    15          
 117        X   1            0   X   XX   3      X     1       X    1     6          
 118 X    X X   3     X X    2 XX   XX    4  X    X    2   X  X     2    13          
 119  X  X      2   XXX      3  X    X    2  X  X      2  X    XX   3    12          
 120 X          1   XX   XX  4 X      X   2 XXXXX XXX  8  X X  XX   4    19          
 121  XXXX XXX  7 XX XXXXXX  8 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40         4
 122  XX XX XX  6 XXXX X XX  7  XX  X XX  5  XXXXX XX  7  XXX X XX  6    31        10
 123   XXXXX    5  XXX XXXX  7  XXXXXXXX  8   XXXXXX   6 XX  XXXX   6    32       8-9
 124 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
 125 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7  X X  XXX  5 XXXX XXXX  8    36       5-6
 126 X X  X XX  5 XXX X XXX  7 X   XX XX  5   X X XXX  5 XXXXX   X  6    28        11
 128 XX XXX XX  7 XXX XXXXX  8  X X X XX  5 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8    36       5-6
 129    X  X X  3 XX   X     3   XX    X  3 XX         2         X  1    12          
 130 XXXXXXX    7         X  1 XXX X  XX  6 XXX  X XX  6 X    X  X  3    23          
 131            0   X   X    2            0            0   X        1     3          
 138      XX X  3    X  X    2   XX  X    3 X  X  X    3    X       1    12          
 139     X      1     X      1   X X      2     X      1     X      1     6          
 140 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7 X X XX  X  5 XX XXX XX  7 X XXXX XX  7    35         7
 141 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9    41       2-3
 142 XXXXXXXX   8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    41       2-3
 143 XXXX XX X  7 X XX X X   5 XX XX X    5 X X  X     3 X   X X X  4    24        12
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  19  X  XX  X  4 XX X X     4 XX X X     4 XXX  X  X  5 X     X X  3    20          
 121   XXXXXXX  7 X    XXXX  5   X XXXXX  6     XXXXX  5     X XXX  4    27       3-5
 122 XXXX X XX  7  XX    XX  4  XX    XX  4  XXX   XX  5  XXX X XX  6    26         6
 123  X XXXX    5  XXXXXX    6   XXX XX   5     XXX    3  X X XX    4    23          
 124 X X   XX   4 X  X XXXX  6 XX X XXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8    33         2
 125   XX XX    4  XXXXXXXX  8 XXXX X  X  6  XXX X     4  XXX X X   5    27       3-5
 126     X   X  2   X X      2 XXXXX   X  6 X  X       2 X X X   X  4    16          
 128 XX XX  XX  6   XXX  X   4   XXX XX   5   XX XXXX  6 X XX X XX  6    27       3-5
 140     X      1     X      1     X      1     X      1     X      1     5          
 141 XXX   XXX  6 XXX XXXXX  8 X   XXXXX  6 XXX X  XX  6 XXX XXXXX  8    34         1
 142 XXXX XXX   7 X  X  X X  4 XX    X    3 XX XX XX   6 XX XX X    5    25          
 143 X          1 XX         2      X     1 X X   X    3            0     7          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 121 341211312 1.0 461411312 1.0 351211411 1.0 451223312 2.0 661124312 2.0    7.0    1
 122 532466654 6.0 532353665 6.0 642362563 5.0 632362664 5.0 442351644 3.0   25.0    6
 124 216533135 2.0 225635136 4.0 236634135 2.0 216535133 3.0 226536156 6.0   17.0    3
 125 425152566 5.0 316142543 3.0 415143624 3.0 525141556 6.0 515242435 4.0   21.0    4
 128 664344243 4.0 643266454 5.0 523456356 6.0 343456445 4.0 353465563 5.0   24.0    5
 141 153625421 3.0 154524221 2.0 164525242 4.0 164614221 1.0 134613221 1.0   11.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Kovgan                    Roman                                          Polska
B       Lesokhina                 Julia                                          Polska
C       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
D       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
E       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Purczyński Wiktor, Staśkiewicz Alicja              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  21
 134         2 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/  21
 121         3 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  21
 122         4 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  21
  19         5 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           5/  21
 128         6 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  21
 125         7 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  21
 124         8 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               8/  21
  17         9 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               9/  21
 129        10 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         10/  21
 118        11 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  21
 119        12 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        ArtDance - Kraków         małopolski          12/  21
 123     13-14 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki      13-14/  21
 126     13-14 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       13-14/  21
 117     15-16 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           15-16/  21
 136     15-16 Skrobisz Emanuel, Zagórska Małgorzata              ZORBA - Częstochowa       śląski           15-16/  21
 120        17 Konczalski Miłosz, Ustianowska Zuzanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        17/  21
 132        18 Kleczko Jakub, Bała Weronika                       SUKCES - Jaworzno         śląski              18/  21
 130        19 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        19/  21
 133        20 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski              20/  21
 131        21 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  17 X X   XXX  5 X X X XXX  6 XX XX X X  6 X   X XXX  5 XXXXX XXX  8    30      9-10
  19 XXX XX  X  6 X XXXX XX  7 XXX XX XX  7 XXX XX XX  7 XXX XX XX  7    34         6
 117  X    X X  3  XX   X    3  XX XXX    5 XXX XXX    6  XX  XX    4    21          
 118 X XXXXXX   7 X  XXXX    5 XXXXXXXX   8 X  XXXX    5 X  XXXXX   6    31         8
 119 XXX XX XX  7 XX XX      4  X  X  X   3 XXXXXXXX   8 X X XXX    5    27        12
 120 X X  X X   4 XX   X XX  5   X  X X   3   XX       2   XX       2    16          
 121  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    43       1-2
 122 XXXXX XX   7 XXXXX XXX  8 XX  X XXX  6 XXXXX XX   7 XX XXXXXX  8    36         4
 123    X X X   3 XXXX X X   6 X XX XXXX  7    X X XX  4 X    X X   3    23          
 124 XXX XXX X  7 XXXX XXXX  8    X XX    3 XX   XX X  5 X  X XX X  5    28        11
 125 X X X XXX  6    XX XXX  5 X XXX X X  6 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    33         7
 126  X XXX XX  6   X XX XX  5      X XX  3   X  X XX  4  XXX   XX  5    23          
 128  XXXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXX XXX  8 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7    38         3
 129 XXXX X  X  6 XXXX X XX  7 X XX X XX  6 XXXX X XX  7   X  X XX  4    30      9-10
 130            0     X      1  XXXX      4     X      1  X  X      2     8          
 131  X         1            0  X         1            0            0     2          
 132    X  X    2  X    X    2       X    1  X    X X  3 XX X  X X  5    13          
 133  X X       2            0  X         1  X         1  X         1     5          
 134 X  XXXXXX  7   XXXXXXX  7 X XXXXXXX  8    XXXXXX  6 X  XXXXXX  7    35         5
 135 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       1-2
 136 X  XX X    4  X   XX    3 XXXX X  X  6  XXX X     4  XX XX     4    21          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  17   X     X  2  XX    X   3 XXX        3  X         1   X X      2    11          
  19  XXXXX  X  6  XXX X  X  5   XX X XX  5   XX X XX  5  XXX X XX  6    27         5
 118     X      1    XX      2     X      1  X  X      2 X    X     2     8          
 119  X         1 X          1     X      1 X          1  X         1     5          
 121 X X XXXXX  7   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    40         3
 122 XXX X XX   6 XX XX  X   5  X  X XX   4 XXXXX XX   7 XXX X XX   6    28         4
 124 XX X XX    5      XX    2 X  X XX X  5  X X XX    4    X  X    2    18          
 125 X      X   2 X X X X X  5        X   1 X X   X X  4 XXXXX X X  7    19          
 128    X  XXX  4 XXX   XXX  6 XXX   X X  5  XX X  XX  5         X  1    21         6
 129    X X     2      X     1  X X X     3      X     1      X X   2     9          
 134 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8    41         2
 135 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    43         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  19 542454664 5.0 532464654 5.0 522344644 4.0 532264644 4.0 633244654 5.0   23.0    5
 121 361333232 3.0 243333233 2.0 234433252 3.0 214433232 3.0 315523243 3.0   14.0    3
 122 414545446 4.0 314645526 4.0 415565536 5.0 425545466 5.0 224455425 4.0   22.0    4
 128 655666555 6.0 626556465 6.0 646656465 6.0 656656555 6.0 556666566 6.0   30.0    6
 134 226222323 2.0 455222342 3.0 353121323 2.0 363321313 2.0 462311331 2.0   11.0    2
 135 133111111 1.0 161111111 1.0 161212111 1.0 141112121 1.0 141132112 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/  26
 168         2 Pawłowski Kacper, Dederko Magdalena                SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  26
  28         3 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  26
 170         4 Powichrowski Kacper, Frankiewicz Julia             AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  26
 163         5 Fałek Konrad, Balcerek Nela                        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/  26
 146         6 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           6/  26
 169         7 Pieczyrak Karol, Nowak Zuzanna                     SUKCES - Jaworzno         śląski               7/  26
 165         8 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  26
 171         9 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               9/  26
 172        10 Ujczak Paweł, Cicherska Natalia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski         10/  26
 164        11 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna             SUKCES - Częstochowa      śląski              11/  26
  44     12-14 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           12-14/  26
 147     12-14 Budzik Tomasz, Krystek Kinga                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       12-14/  26
 166     12-14 Koścień Bartosz, Hanulak Alicja                    SUKCES - Częstochowa      śląski           12-14/  26
  96     15-17 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           15-17/  26
 140     15-17 Maier Artur, Vassiliu Jessica                      Latin star dance Berlin   Niemcy           15-17/  26
 151     15-17 Łyda Konrad, Ornat Dominika                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       15-17/  26
  42        18 Niedośpiał Marcin, Sarnowska Zofia                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        18/  26
  85        19 Jagielski Karol, Kowalczyk Milena                  DUET - Warszawa           mazowiecki          19/  26
 167        20 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski              20/  26
  87     21-23 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski          21-23/  26
 148     21-23 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom     21-23/  26
 150     21-23 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski          21-23/  26
 102        24 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          24/  26
  78        25 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole          opolski             25/  26
 149        26 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom        26/  26
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  28 X  X XXXX  6 XXXX XXXX  8  X X XXXX  6 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8    36        10
  39 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       1-2
  42    X XX    3 X  X       2    X X     2   XX  X    3   XX       2    12          
  44 XXX XXXXX  8 XX   X X   4 XXX    X   4 XXX XXXXX  8 XX  XXXX   6    30        12
  78   X        1            0            0   X        1            0     2          
  85   XXX      3    X       1   XX       2   X   X    2    X       1     9          
  87     X X    2            0  X X       2            0            0     4          
  96 XXX X   X  5 X   X X X  4   X X      2      X X   2            0    13          
 102    X       1            0   X   X    2            0            0     3          
 140   X X      2   X X      2     X X    2   X XX  X  4   X X X    3    13          
 146  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    40       5-8
 147       XX   2  X XXX XX  6        X   1    XX XX   4 X   XX XX  5    18     13-14
 148   X        1            0 X   X      2 X          1            0     4          
 149            0            0            0            0            0     0          
 150            0     X      1     X X    2   X        1            0     4          
 151  X X   X   3 X   X X    3 XX  X   X  4            0   X X X    3    13          
 163 XXX  X XX  6 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       3-4
 164 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX X X X   5 XXXXXXXXX  9    40       5-8
 165 XXXXXXXXX  9 XXXX  XXX  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8    40       5-8
 166 X    X  X  3   X  X XX  4 X X     X  3 XX X       3 XX  XX  X  5    18     13-14
 167   X        1     X      1   X  X     2   X     X  2         X  1     7          
 168 XX X  XX   5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       3-4
 169 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX  X  XX  5 XXXXXXXXX  9    40       5-8
 170 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    42       1-2
 171 XXXXXX XX  8  XXXXXXX   7    X XXXX  5  XXXXXXXX  8 XXXXX XX   7    35        11
 172 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX X X XX  6    38         9
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  28 XX X XXXX  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    40         2
  39 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 X X XXXXX  7 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8    38         3
  44            0 X      X   2            0        X   1        X   1     4          
 146  XXX X X   5  X X XX X  5  XXXXX X   6 XX XXX     5  X XXXX    5    26         4
 147       X    1   XX       2    X       1            0            0     4          
 163  XX  X XX  5  XX XX X   5  XX XXXXX  7  XX  XX X  5  XX    X   3    25         5
 164   X X      2            0  X    X X  3  X         1     X   X  2     8          
 165     XXX    3   X X X    3     X      1   XXXXX    5    XXX     3    15          
 166         X  1         X  1            0 X     X    2            0     4          
 168 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 169 X  XX      3 X X X   X  4 X   X      2 X   X  XX  4 X  XXXX X  6    19          
 170 XXXXX   X  6  XXX       3 XXX        3  XX     X  3 XXXX    X  5    20         6
 171       XX   2       XX   2   XX X X   4    X   X   2       XX   2    12          
 172 X X        2 X    X     2 X  X  X X  4    X       1 X X        2    11          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  28 243221333 3.0 245121243 2.0 354122342 3.0 213123332 2.0 215123332 3.0   13.0    3
  39 154513111 1.0 163412112 1.0 166411111 1.0 156312121 1.0 164312113 2.0    6.0    1
 146 565364454 6.0 556364455 6.0 445354555 5.0 545464555 5.0 556554446 5.0   27.0    6
 163 611655545 5.0 621555536 5.0 611566434 4.0 631555446 6.0 642666555 6.0   26.0    5
 168 336132222 2.0 314233321 3.0 223233223 2.0 364231213 3.0 323231221 1.0   11.0    2
 170 422446666 4.0 432646664 4.0 532645666 6.0 422646664 4.0 431445664 4.0   22.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Lesokhina                 Julia                                          Polska
C       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
D       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  29
 162         2 Śledź Karol, Olbińska Maja                         LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/  29
 147         3 Budzik Tomasz, Krystek Kinga                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  29
 155         4 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/  29
 161         5 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               5/  29
 153         6 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  29
 156         7 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               7/  29
 146       8-9 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki         8-9/  29
 149       8-9 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom       8-9/  29
 102        10 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          10/  29
 158        11 Sokołowski Kamil, Snopek Kaja                      CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         11/  29
  97        12 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               SUKCES - Częstochowa      śląski              12/  29
 159        13 Sowa Kamil, Kolarczyk Izabela                      RONDO - Rybnik            śląski              13/  29
 103        14 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  29
 154        15 Grzywaczewski Wiktor, Kazimierczak Julia           SUKCES - Częstochowa      śląski              15/  29
 160        16 Wojciechowski Stanisław, Janczewska Julia          STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          16/  29
  87        17 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             17/  29
 151        18 Łyda Konrad, Ornat Dominika                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          18/  29
  90     19-20 Bojarski Bartosz, Rychlica Katarzyna               DUET - Warszawa           mazowiecki       19-20/  29
 152     19-20 Bielecki Jakub, Winiarska Katarzyna                EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski         19-20/  29
 150        21 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             21/  29
  94        22 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        22/  29
  88        23 Rudnicki Szymon, Bólad Aleksandra                  ArtDance - Kraków         małopolski          23/  29
  86        24 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        24/  29
  78     25-26 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole          opolski          25-26/  29
 148     25-26 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom     25-26/  29
  92        27 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski              27/  29
  96        28 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              28/  29
  82        29 Słociński Emanuel, Benisz Klaudia                  RYTM - Żory               śląski              29/  29
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  78 X   XX  X  4 X   X      2  XX X  XX  5         X  1   X        1    13          
  82  X    X    2  X    X    2            0  X    X    2       X X  2     8          
  86  XX X      3  XX  XX    4  XXX  X    4  XXX  X    4            0    15          
  87 XX XX  X   5 XXXXXX XX  8   XXX      3 X XXXX  X  6 XX XXX X   6    28        19
  88 XXX   X X  5 X    X  X  3 X X  XX    4  X   X     2 X XX       3    17          
  90 X  X XX X  5  XXXX XXX  7 XXXXX XXX  8 X XXX XXX  7  X X  XX   4    31        18
  92 X  X  X    3 X  X  X    3 X     XX   3  X    X    2       X    1    12          
  94  X   XXXX  5  XX  XX    4  X   XXXX  5  XX  XX    4   X X X X  4    22          
  96 XXX  X     4            0 XX   X     3 X    X     2     XX     2    11          
  97  XXX XXXX  7  XXXXX  X  6 XXXX XXXX  8 X XX X XX  6 XXXXXXXXX  9    36     13-14
 102  XXXX XXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXX XX  8  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8    39     10-11
 103 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8  XXXX XX   6 XXXXXXXXX  9    39     10-11
 146  XXXXXXX   7 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         9
 147 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       7-8
 148    X X X   3 X      X   2  X         1 XX  X  XX  5 X    X     2    13          
 149 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         4
 150   X XX     3   X XX XX  5 XXX X XXX  7 X XX X X   5 XX  X  XX  5    25          
 151 XX  X  XX  5  XX X  XX  5  XX     X  3 XXX X  XX  6 XX  XXXXX  7    26        20
 152 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8    XXX X   4 X XXXXX X  7 XXXX X X   6    33        17
 153 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 154  XX  X XX  5 X  XXXXXX  7 X XXXXXXX  8 X X XXXXX  7 XXXXXXX X  8    35        15
 155 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    43       5-6
 156 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       5-6
 157 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 158 XXXXX X X  7 X XXXXXXX  8  X XXXX X  6 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8    37        12
 159 XXXXXXXX   8  XXXXXX    6 XX XXXXX   7  X XXXXX   6 XXXXXXXXX  9    36     13-14
 160 XXXXXX XX  8 XXXX X X   6 X XXXX XX  7 XXXXX  XX  7  XXX X XX  6    34        16
 161 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 162 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    42       7-8
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  87  X         1        X   1  X         1  XX X      3 XXX XX X   6    12          
  90 X X    X   3            0   X        1       X    1  X         1     6          
  97   XX X XX  5 X XX X  X  5 X XX X  X  5 X XX X X   5   XX X  X  4    24     10-12
 102 XX    XXX  5 XX XX X    5 XXX XXX X  7       XXX  3  X    XXX  4    24     10-12
 103 X X    XX  4  XX    XX  4   X XX  X  4  XX XX XX  6 X X     X  3    21          
 146 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX X XXXX  7 XXXX  XXX  7 XX XXXXXX  8    38       6-8
 147 XXXXXXXXX  9   XXXXXXX  7 XXXX XXX   7 X XXXXXXX  8 X XXX XXX  7    38       6-8
 149 X  XXXX X  6 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8  XXXXXXXX  8    38       6-8
 151            0  XX        2 X      XX  3  X         1 X      X   2     8          
 152  XX X      3  X         1            0 X          1      X     1     6          
 153 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7 XXXXXXX X  8    40         4
 154 XXX XX     5 X   XX  X  4 X   XX  X  4     XX  X  3  XX        2    18          
 155 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    43       2-3
 156 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXX XX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    39         5
 157 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       2-3
 158    XX X X  4  X XX XXX  6    XXXX X  5  X XX   X  4  X XX X X  5    24     10-12
 159  X X XX    4  X   XX    3    XXXXX   5  XXX XX    5 X  XXXX    5    22          
 160  X  X  X   3 XXX        3 XX     X   3 X   X  X   3 XX     X   3    15          
 161   XXXXXXX  7 X XXXXXXX  8  XXXXXXX   7 XX XXXXXX  8   XXXXXXX  7    37         9
 162 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  97      X  X  2      X     1            0  X         1            0     4          
 102            0  XX        2  XX        2   X        1  X         1     6          
 146 XX     X   3 XX         2 X      XX  3 XX    X    3 X   X      2    13          
 147 XXXX  X X  6  X XX XXX  6 X XXX XXX  7 XXXXX XXX  8 X  X  XXX  5    32         5
 149  XX X   X  4         X  1  X     XX  3        XX  2  X     XX  3    13          
 153  X   XX    3 X XXXXX    6  XXXXXX    6 X XXXX     5   XXXXX X  6    26         6
 155 XXXXX XXX  8 XXX X  XX  6 X X XXXXX  7   X XXX X  5 XXX XXXXX  8    34       3-4
 156 X XX X X   5 XX X XXX   6 XX X X     4 XX X X X   5 X XX X     4    24          
 157 X  XXXXXX  7 X XXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8    38         2
 158     X      1         X  1  X         1         X  1  X         1     5          
 161  XXXXXXX   7  XXXXXXX   7  XXXXXX    6  XXXXXXX   7  XXXXXXX   7    34       3-4
 162 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 147 254146334 4.0 263146434 3.0 366146334 4.0 325144434 4.0 366146414 3.0   18.0    3
 153 562554565 5.0 542564556 5.0 424553565 5.0 466555566 6.0 411462555 5.0   26.0    6
 155 323613641 3.0 316625662 6.0 233615653 3.0 212413651 2.0 225625662 6.0   20.0    4
 157 141421223 1.0 151211211 1.0 141431212 2.0 134631213 3.0 134511231 1.0    8.0    1
 161 636365456 6.0 634353345 4.0 655364446 6.0 653366345 5.0 643354346 4.0   25.0    5
 162 415232112 2.0 425432123 2.0 512222121 1.0 541222122 1.0 552233123 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
I       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  20
  28         2 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  20
  39         3 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/  20
  40         4 Masłowski Mieszko, Kierasińska Wiktoria            MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/  20
  35         5 Klekowski Seweryn, Młynarczyk Weronika             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/  20
  31         6 Gavva Luka, Wrótniak Anna                          MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/  20
  44         7 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/  20
  37         8 Kowalczyk Konrad, Pszczoła Natalia                 ZORBA - Częstochowa       śląski               8/  20
  29      9-10 Faracik Szymon, Iskra Joanna                       IGLICA - Wrocław          dolnośląski       9-10/  20
  34      9-10 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki        9-10/  20
  38     11-12 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski          11-12/  20
  41     11-12 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           11-12/  20
  42        13 Niedośpiał Marcin, Sarnowska Zofia                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        13/  20
  36        14 Korbanek Szymon, Korbanek Kornelia                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        14/  20
  27     15-16 Bomba Sebastian, Falda Karina                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      15-16/  20
  43     15-16 Talik Mikołaj, Langier Julia                       KIEPURA - Sosnowiec       śląski           15-16/  20
  30        17 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski        17/  20
  26        18 Bolek Michał, Radwan Oliwia                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski         18/  20
  25        19 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             19/  20
  33        20 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski              20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  25 X   X   X  3    X    X  2      X     1            0 X X    X   3     9          
  26 XXXX       4    X       1   XXX      3 X          1         X  1    10          
  27  X    XXX  4  X    XX   3   X   XX   3       XX   2     X  X   2    14          
  28 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 X  X XXXX  6    38         7
  29    XXX XX  5      X  X  2  XXX X XX  6  XX    XX  4  XXX  XXX  6    23        11
  30   X X      2 X X X      3 X   X      2  X X       2   X XX     3    12          
  31 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    43       2-4
  33   X        1            0       X    1   X XXX    4      X     1     7          
  34 XX XX   X  5 XXXXX X X  7 XX XX   X  5 XXXXX   X  6  XX   X    3    26        10
  35 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    43       2-4
  36   XX XX X  5         X  1  X X    X  3      XX X  3  XX X X X  5    17          
  37 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XX XXXXXX  8    40         6
  38 X XXXXXX   7 XX XXXXXX  8 XXXXX XX   7 XX XXX XX  7 XXXXX  X   6    35         9
  39 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  40 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43       2-4
  41 XXX  X     4 XX   X     3 XXX  X  X  5 X    X  X  3 XXXX XX X  7    22        12
  42       X    1 X XXXXXX   7   X  XX    3   XXXXX    5 X  XXXX    5    21          
  43   X  X XX  4   X    XX  3 X X  X X   4   X    X   2   X        1    14          
  44 XX    XX   4 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    37         8
  45  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  28 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    42         1
  29         X  1         X  1            0   X        1   X  X     2     5          
  31 XX X  X X  5  XX X X X  5  XXX XX X  6 XX X  X X  5 XX X  X    4    25         6
  34   X        1    X       1 XX         2            0   X        1     5          
  35 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7 XXXXX  XX  7    39       4-5
  37    X  XX   3 X XX X     4      X     1   X  X     2   X  X     2    12          
  38      X     1        X   1    X       1            0        X   1     4          
  39 XXX XXXXX  8 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         2
  40 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    40         3
  41   X        1            0            0   X     X  2         X  1     4          
  44  X  X      2       X    1     X  X   2  XX XXXX   6     XXX    3    14          
  45 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XX XX XXX  7    39       4-5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  28 242251231 1.0 314241242 2.0 356241421 3.0 356251441 4.0 235251321 2.0   12.0    2
  31 564466562 6.0 665666561 6.0 465566662 6.0 564665563 6.0 566565563 5.0   29.0    6
  35 431335653 4.0 421435656 5.0 631335556 5.0 611336656 5.0 611636656 6.0   25.0    5
  39 153613325 2.0 146324423 3.0 123424334 2.0 132424322 2.0 153323432 3.0   12.0    3
  40 615542144 5.0 532553134 4.0 542652145 4.0 443542134 3.0 442442244 4.0   20.0    4
  45 326124416 3.0 253112315 1.0 214113213 1.0 225113215 1.0 324114115 1.0    7.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
H       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 205         1 Gatnar Jiri, Mycek Aleksandra                      ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/  29
  45         2 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  29
 200         3 Barakowski Michał, Faber Agata                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               3/  29
 208         4 Konopiński Dawid, Szyc Klaudia                     CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             4/  29
  40         5 Masłowski Mieszko, Kierasińska Wiktoria            MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               5/  29
 209         6 Kotov Viacheslav, Jedwabna Weronika                MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/  29
 237         7 Wiercioch Mateusz, Bandelewicz Magdalena           DANCELOOK - Gliwice                            7/  29
 203         8 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           8/  29
 206         9 Gułaj Sebastian, Drozd Wiktoria                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          9/  29
 207        10 Karkosz Filip, Magdziarz Katarzyna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  29
 212        11 Martoń Bartosz, Widz Marcelina                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         11/  29
  31        12 Gavva Luka, Wrótniak Anna                          MASTER DANCE - Gliwice    śląski              12/  29
 211        13 Labryga Paweł, Przywara Sara                       FLAMENCO - Siemianowice   śląski              13/  29
 202        14 Bednarski Maciej, Czerwik Klaudia                  SUKCES - Jaworzno         śląski              14/  29
  34     15-16 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       15-16/  29
 204     15-16 Czarny Marcin, Węgrzynowska Marta                  DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski      15-16/  29
 111        17 Brzeziński Przemysław, Krzysztofczyk Karolina      RONDO - Rybnik            śląski              17/  29
 214        18 Więckowski Rafał, Stępień Katarzyna                SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski             18/  29
 213        19 Szczerbiński Łukasz, Jurczyszyn Elwira             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        19/  29
 110        20 Antosz Grzegorz, Kmieciak Ewelina                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom        20/  29
 112     21-23 Chrzan Adrian, Toczek Paulina                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski      21-23/  29
 201     21-23 Bednarczuk Mateusz, Kimliczko Marta                ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski      21-23/  29
 215     21-23 Zdziech Przemysław, Woźniak Kamila                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       21-23/  29
 113        24 Karczewicz Adrian, Rubik Iga                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              24/  29
  33        25 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski              25/  29
 106        26 Trytko Michał, Woźniak Ewelina                     DANCELOOK - Gliwice       śląski              26/  29
 210        27 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             27/  29
  72     28-29 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski     28-29/  29
 101     28-29 Konarzewski Jakub, Kot Nikola                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom     28-29/  29
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  31 XX XXXXX   7 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXX   7    38        13
  33  X X   X   3 XXXX X XX  7 X    XXXX  5   XX   XX  4        XX  2    21          
  34 XXXXX X    6 XXX X   X  5 XXXXX      5 XXXXXX  X  7 XXX  X     4    27     18-19
  40  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-4
  45 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-4
  72            0            0            0            0   X        1     1          
 101            0   X        1            0            0            0     1          
 106 X XX XX    5    X XX    3   XX       2    X  XX   3 X  X       2    15          
 110   X   XX   3 X XX XXX   6  XX XXXX   6   XXXXXX   6 X XXX XXX  7    28        17
 111 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXX    6    39     11-12
 112 X X XX     4 XX  XXXX   6 X XXXX     5   X XX  X  4  XX XXX    5    24          
 113 XXXX   X   5   X XX     3  XX    X   3 XXX  X X   5 XXX  XXX   6    22          
 200 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    43       5-6
 201 X XXXXXXX  8 X          1 X    XXX   4 X XXX X X  6 X X   XXX  5    24          
 202 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8  XXXXXX X  7  XXXXXX X  7    39     11-12
 203 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX X XXX   6 XX XXXXXX  8    40        10
 204 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7   XX XXXX  6  XXXXXXXX  8 X  XXXXXX  7    37     14-15
 205 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       5-6
 206  XXXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       7-8
 207 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8    41         9
 208 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XX XXXXX  7 XXXXXXXXX  9    42       7-8
 209 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    44       2-4
 210        XX  2            0        X   1 X      X   2        X   1     6          
 211 XXXXXXX X  8 XXX XXXXX  8 XX X XX X  6 XXXX XX    6 XXXX XXXX  8    36        16
 212  XXX X XX  6 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9    37     14-15
 213 X X X X X  5 XXXXX XXX  8 XXXXX X X  7 X     XXX  4  X  X   X  3    27     18-19
 214 X    X  X  3 XXXXX   X  6 XXX X  XX  6 XXX X   X  5 X XXX  XX  6    26        20
 215  X  XX XX  5 X       X  2   X X   X  3 XXXXX  XX  7  XXXXX XX  7    24          
 237 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  31 XX   XX    4 XXX XXX X  7 XX XXXXX   7 XXX X XXX  7 XXX  XXX   6    31        10
  34  XX X      3 XXX        3 XXXX       4 X X        2 X          1    13          
  40 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
  45 XX X XXXX  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    40         5
 110 X          1   X    X   2            0            0        X   1     4          
 111 X XXX      4   XX  X X  4            0   X     X  2   X   X    2    12          
 200 XXXXXXXXX  9 XX XXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXX XX  8    41         4
 202    XX XXX  5 X XXXX     5 X XXX      4  XXX X     4   XX    X  3    21          
 203 XX XXXXXX  8 XX XXXXX   7 X  XXXXXX  7 XX XXXXX   7 XX XXX XX  7    36         6
 204   X    XX  3   XX   XX  4        X   1   XX   XX  4    X       1    13          
 205 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 206  XX XXXXX  7  XX  XXXX  6  X  XXXXX  6 XX  XXXX   6 XX XXXXXX  8    33         8
 207 X  X XX X  5 X X  XX X  5 X X XXX X  6 X  XXXX X  6 X XXXXX X  7    29        11
 208  X XXXXX   6  X XXXXX   6  X XXXXX   6  XXXXXXXX  8  X XXXXX   6    32         9
 209 XXXXXX X   7 XX XXX XX  7 XXXXXXXXX  9  X XX X    4 XX XXXX X  7    34         7
 211 XXX        3 X X   X    3 XXX  XX X  6 XXX  XX    5 XXX XXX    6    23          
 212  XXXXXXXX  8  X XX XX   5  XXX   XX  5    XXX XX  5     XXXXX  5    28        12
 213   X     X  2         X  1   X     X  2         X  1   X     X  2     8          
 214            0     X      1   X X      2 X X    X   3  XX    XX  4    10          
 237 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    43         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  31         X  1   X        1            0   X        1 X          1     4          
  40  XXX  X X  5  XXX XX X  6 XXXX XX X  7 X XX XX X  6   XX XX X  5    29         4
  45 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7 XXX XXXXX  8    41         1
 200 X  XXX XX  6 X  XXX XX  6 X   XX XX  5 X XXXX XX  7 X  XXXXXX  7    31         3
 203 XX  X      3  X  X      2  X X       2  X XX  X   4  X X   X   3    14          
 205 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XX XXXXXX  8    40         2
 206   X        1   X   XX   3   X   X X  3       XXX  3  X X    X  3    13          
 207       X    1 X X   X X  4       X X  2       X    1   X   X X  3    11          
 208   X XXXX   5     XX XX  4  XXXXXXX   7  XX XXXX   6   X XXXX   5    27       5-7
 209 XXXXXX     6 XX XXX     5 XXXXXX     6 XX XXX     5 XX XXX     5    27       5-7
 212      X X   2   X    X   2        X   1            0   X        1     6          
 237 XX XX XXX  7 XX XX X    5 X   X  X   3 XXXXX  XX  7 XXX X  X   5    27       5-7
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  40 766653262 5.0 765453153 4.0 634665153 5.0 663662151 5.0 667274253 5.0   24.0    5
  45 313532141 2.0 222732241 2.0 212533242 2.0 325523242 2.0 313422162 2.0   10.0    2
 200 174224534 3.0 173224424 3.0 173224534 3.0 172335415 3.0 244333524 3.0   15.0    3
 205 521141313 1.0 511171312 1.0 721171311 1.0 711171323 1.0 721161311 1.0    5.0    1
 208 642766725 6.0 634666535 5.0 447457425 4.0 444447534 4.0 472555435 4.0   23.0    4
 209 437475677 7.0 447345766 6.0 555342767 6.0 557254767 6.0 536646647 6.0   31.0    6
 237 255317456 4.0 356517677 7.0 366716676 7.0 236716676 7.0 155717776 7.0   32.0    7
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Kovgan                    Roman                                          Polska
B       Surkov                    Sergey                                         Polska
C       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
D       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
E       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 186         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  29
 191         2 Myka Krzysztof, Ośródka Agnieszka                  MYKA - Zamość             lubelski             2/  29
 194         3 Ovchinnikov Aleksandr, Dudek Ewa                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               3/  29
 187         4 Lech Bartosz, Kopaczyńska Kornelia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  29
 192         5 Nagórski Maciej, Froń Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/  29
 197         6 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               6/  29
 179         7 Furman Jakub, Guzik Magdalena                      IDEA - Kraków             małopolski           7/  29
 177         8 Drzewiecki Miłosz, Telesz Oliwia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         8/  29
 184         9 Kolano Michał, Maciołka Agnieszka                  BAWINEK - Kraków          małopolski           9/  29
 178        10 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki              10/  29
 198        11 Wiatrowicz Marcin, Kuśnierz Sylwia                 MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki         11/  29
 199        12 Łokiński Michał Tomasz, Michalecka Beata           JEDYNKA - Łódź            łódzki              12/  29
 185        13 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    KIEPURA - Sosnowiec       śląski              13/  29
 196        14 Sakun Fedor, Cieślak Patrycja                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         14/  29
 180        15 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski        15/  29
 183        16 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski              16/  29
 188        17 Litewka Michał, Palak Natalia                      MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki         17/  29
 193        18 Orzechowski Filip, Wołowiec Gabriela               GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         18/  29
 176        19 Blacha Łukasz, Szafraniec Beata                    BAWINEK - Kraków          małopolski          19/  29
 175        20 Argier Adam, Sapińska Iwona                        MAESTRO - Opole           opolski             20/  29
 182        21 Karpinski Marcin, Czerner Aleksandra               UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski             21/  29
  43     22-23 Talik Mikołaj, Langier Julia                       KIEPURA - Sosnowiec       śląski           22-23/  29
 190     22-23 Maciejewski Przemysław, Żegalski Alicja            BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki       22-23/  29
 189        24 Loppe Dominik, Jokiel Maja                         KIEPURA - Sosnowiec       śląski              24/  29
 236        25 Sikora Maciej, Siemieniec Maria                    DANCE TEAM - Wrocław                          25/  29
 181        26 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata          FANTAZJA - Kraków         małopolski          26/  29
 108        27 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  KIEPURA - Sosnowiec       śląski              27/  29
  80     28-29 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski           28-29/  29
  95     28-29 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski           28-29/  29
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  43  XXX  XXX  6       X    1     X X X  3       XXX  3 X X X XXX  6    19          
  80            0            0    X       1            0            0     1          
  95            0            0            0            0 X          1     1          
 108    X       1 X          1   X        1            0            0     3          
 175 X X X XX   5 X XXXXXX   7 X XX  XXX  6   X   XX   3 X X   XX   4    25        19
 176 XXX  X  X  5 XXXX X     5 XX   X  X  4 X XX X  X  5      X XX  3    22        20
 177  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42      8-12
 178 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    43       5-7
 179 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 180 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX  X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXX  X  7    39     14-16
 181 X X        2   X        1            0 X  X    X  3 X  X       2     8          
 182 XXXX   X   5  XX X   X  4 XXX    X   4  XXXX  X   5 XX X       3    21          
 183 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41        13
 184 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    43       5-7
 185 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42      8-12
 186 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 187   X XXXXX  6 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    39     14-16
 188 X X XXXX   6 XXXX XXXX  8  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    38     17-18
 189 X XX  X    4 XX    X X  4  XX   X    3 XXX   X    4       X    1    16          
 190  X XX   X  4    XX   X  3     X   X  2 X  XX      3 XXXXX X X  7    19          
 191 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8    42      8-12
 192 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    42      8-12
 193 XX  XXXXX  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X  XXXXX  6    39     14-16
 194 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 196  XXXXX  X  6 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7  XXXXXXXX  8    38     17-18
 197 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 198 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42      8-12
 199 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    43       5-7
 236    XXX X   4        X   1 X   XX X   4     XX     2      X     1    12          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 175            0   X        1            0            0            0     1          
 176   X        1   X        1    X       1            0   X        1     4          
 177 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7    41       3-4
 178   X   X    2  XX XXXXX  7  XX XXXX   6   X  XXX   4 XXX  XXX   6    25        12
 179 XX XXX X   6 XX XXXXXX  8 XXX XXXX   7 XXX XX XX  7 XX  XXXXX  7    35         8
 180 XXX        3 XXXX       4 XXXXX      5 XX  X      3  XX        2    17          
 183 XX X       3 XX X       3 X     X    2 X  X       2 X  X       2    12          
 184 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX  X  7 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8    39         6
 185 X  X XXXX  6 X     XX   3 X X   XXX  5  XXX  XX   5  XXX  XX   5    24          
 186 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 187    XXXXXX  6    XXXXXX  6 X  X X XX  5 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    33        10
 188  XXX   X   4    X       1  X      X  2   XX       2      X  X  2    11          
 191 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    40         5
 192 XXXXXXXXX  9  XX  XXXX  6  X XXXXXX  7  X  XXXXX  6 XX XXXXXX  8    36         7
 193     X   X  2 X          1      X X   2            0 X          1     6          
 194 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 196  X X  X X  4    XX X    3 XX X    X  4     X X X  3  XXXX X X  6    20          
 197 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    41       3-4
 198 X X XXXXX  7   XXXX XX  6   XXXXXXX  7 X XXXXXXX  8   XXXX XX  6    34         9
 199  XXXXXX    6 XXXXXXX X  8  XXXX X    5 XXXX XX X  7 X XXX X    5    31        11
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 177 X   XXX X  5    X  XXX  4     X XXX  4       XXX  3    XX XXX  5    21          
 178   X        1   X        1   X        1   X        1  XX        2     6          
 179 XXXX X X   6 X X XX X   5 X XX X X   5 X  X X     3 X   XX X   4    23          
 184  X         1 XX         2  X         1  X X       2  X X       2     8          
 186 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 187   XX X XX  5  X X XX X  5  XXX X  X  5 XXXXXX XX  8   XX XX X  5    28         5
 191 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    40         2
 192  X XXXXXX  7  X XXXX X  6 X  XXXXXX  7  X  XXXXX  6 XX  XXXXX  7    33         4
 194 XXX X XXX  7 XXXXXX X   7 XXXXX XXX  8 XXXXX XX   7 XXXX   XX  6    35         3
 197   X X X    3 X X X XXX  6 XXX XXX    6 X X X X X  5 X X XXX    5    25         6
 198            0   X        1            0   X  X     2   X        1     4          
 199 X  X       2            0            0            0            0     2          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 186 111111111 1.0 111111111 1.0 111111211 1.0 111111112 1.0 111111212 1.0    5.0    1
 187 654263533 4.5 655263633 4.0 646263634 5.0 654363433 4.0 535263336 3.0   20.5    4
 191 326422222 2.0 234422222 2.0 224422122 2.0 225422221 2.0 224322121 2.0   10.0    2
 192 545544344 3.0 546546364 6.0 365534443 3.0 536544644 5.0 666654653 6.0   23.0    5
 194 432335656 4.5 422335455 3.0 533345366 4.0 442235355 3.0 352436464 4.0   18.5    3
 197 263656465 6.0 363654546 5.0 452656555 6.0 363656566 6.0 443545545 5.0   28.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 221         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   8
 234         2 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         2/   8
 218         3 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   8
 232         4 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          4/   8
 220         5 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               5/   8
 233         6 Kukulka Henryk, Kukulka Margaret                   Just Rhythms Dance        Australia            6/   8
 235         7 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           7/   8
 219         8 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 218 X   XXXXX  6   XXXXXXX  7 X X XXXXX  7 X   XXXXX  6  X XXXXXX  7    33       4-5
 219       X    1 XX    X X  4 X  X  XXX  5       X    1 XXX   X X  5    16          
 220  XXX  XX   5  XXX XXXX  7  X X XX X  5 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    33       4-5
 221 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 232 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 233 XXXXXX XX  8 X  XXX X   5 XXXXXX     6 XXXXXX X   7 X  XXX X   5    31         6
 234 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 235 XXXXXX  X  7 XXX X      4  XX X  X   4  XXXX   X  5   X X      2    22          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 218 446625232 3.0 446424433 3.0 446623434 3.0 446636433 3.0 646636534 5.0   17.0    3
 220 634464545 5.0 533663354 4.0 635566366 6.0 635365364 6.0 535355253 4.0   25.0    5
 221 211111311 1.0 211111211 1.0 111111211 1.0 111111211 1.0 111111311 1.0    5.0    1
 232 355343464 4.0 355345545 5.0 363345553 4.0 363544545 4.0 363543445 3.0   20.0    4
 233 563556656 6.0 664556666 6.0 554454645 5.0 554453656 5.0 454464666 6.0   28.0    6
 234 122232123 2.0 122232122 2.0 222232122 2.0 222222122 2.0 222222122 2.0   10.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
C       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
D       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 221         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  13
 231         2 Wojas Tomasz, Wojas Anna                           DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/  13
 229         3 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/  13
 226         4 Ponto Włodzimierz, Ponto Monika                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  13
 222         5 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR - Wrocław           dolnośląski          5/  13
 218         6 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/  13
 223         7 Chrzuszcz Robert, Chrzuszcz Urszula                FANTOM - Głogów           dolnośląski          7/  13
 228         8 Stępień Robert, Stępień Arleta                     STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         8/  13
 227         9 Stańczyk Jerzy, Stańczyk Anna                      NDK - Nowa Sól            lubuski              9/  13
 220     10-11 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski           10-11/  13
 225     10-11 Oruba Andrzej, Bujnicka Magdalena                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki       10-11/  13
 219        12 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski         12/  13
 224        13 Obłąk Wojciech, Obłąk Małgorzata                   DIAMENT - Wrocław         dolnośląski         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 218   X XX X   4  X  XXXX   5 XX X X X   5  X    XX   3 X  X X XX  5    22         6
 219 X          1   X        1            0       X    1            0     3          
 220     XX X   3      X     1     XX     2            0     XX X   3     9          
 221 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42         1
 222 XXXX  XXX  7 X XXXX XX  7   XX  XXX  5   XX X  X  4   X     X  2    25         5
 223    X  X    2  X XXXX    5 XXXX  X    5 X XXX      4   X X X    3    19          
 224  X         1            0            0            0            0     1          
 225      X  X  2 X X     X  3         X  1      X  X  2         X  1     9          
 226  XXXX XX   6   XX  XXX  5 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7    35       3-4
 227 XX   XX X  5  X         1  X   X     2  X   X     2 XX   XX    4    14          
 228 XX  XX     4 X  X X  X  4     X  XX  3 XX  X  X   4  X X X     3    18          
 229   XX X XX  5 XXX X XX   6 XXX X X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35       3-4
 231 X XXX X X  6 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    38         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 218 646663635 6.0 666665645 6.0 666566646 6.0 666563655 6.0 666461644 6.0   30.0    6
 221 233111211 1.0 333222311 2.0 333223312 2.0 221211211 1.0 233232212 1.0    7.0    1
 222 555544564 5.0 555534464 5.0 555655565 5.0 544635544 4.0 544624565 5.0   24.0    5
 226 414455326 4.0 414453226 4.0 214344223 3.0 415456366 5.0 415555426 4.0   20.0    4
 229 362326443 3.0 242311553 3.0 442432454 4.0 353322423 3.0 352113333 3.0   16.0    3
 231 121232152 2.0 121146132 1.0 121111131 1.0 132144132 2.0 121346151 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26