OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Polish Open Championships": 2018-06-10, Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

Polish Open Championships


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Polish Open Championships

2018-06-10 Karpacz
Organizator: CHAMPION TEAM - Wrocław
Prowadzenie: Monika Sakowska, Andrzej Bieniek
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Ratownictwo medyczne PARTNER
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, Mistrz. Polski, Latin-4
10-11, Mistrz. Polski, Standard-4
12-13, Mistrz. Polski, Latin
12-13, Mistrz. Polski, Standard
14-15, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
16-18, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
16-20, Mistrz. Polski, Standard
Pow. 18, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
Pow. 18, Mistrz. Polski, Latin
Pow. 18, Mistrz. Polski, Standard
SENIOR 1, Mistrz. Polski, Latin
SENIOR 1, Mistrz. Polski, Standard
SENIOR 2, Mistrz. Polski, Latin
SENIOR 2, Mistrz. Polski, Standard
Do 9, Mistrz. Polski, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   3 Akademia Tańca TABOR - Je    2
   4 ArtDance - Kraków            4
   5 ASTRA - Szczecin            17
   6 BAWINEK - Kraków             1
   7 BLUE CLASSIC - Warszawa      4
   8 CENTRUM TAŃCA - Radom        3
   9 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    2
  10 CHAMPION TEAM - Wrocław      7
  11 CIEŚLAK - Jelenia Góra       4
  12 CT BLANKA WINIARSKA - Poz    2
  13 Dance Studio Like - Ostra    1
  14 DANCE TEAM - Wrocław         4
  15 DANCECLUB - Szczecin         5
  16 DANCELOOK - Gliwice          2
  17 Dancers United - WARSZAWA    1
  18 DREAM - Poznań               1
  19 DUET - Warszawa              1
  20 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  21 ESKADRA - Pabianice          1
  22 FALLAWAY - Opole             1
  23 FANTAZJA - Kraków            1
  24 FINEZJA - Poznań             1
  25 FLAMENCO - Siemianowice      1
  26 FRASZKA - Kamienna Góra      2
  27 GASIEK - Rzeszów             2
  28 GRACJA - Zielona Góra        5
  29 IGLICA - Wrocław             7
  30 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  31 IMPULS - Chorzów             3
  32 JEDYNKA - Łódź               3
  33 KARISMA Kraków               1
  34 KIEPURA - Sosnowiec          5
  35 K-STUDIO Krosno              5
  36 Latin star dance Berlin      5
  37 LATINA - Wolsztyn            4
  38 LORDANCE - Wodzisław Śl.     3
  39 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  40 MARGO - Leszno               5
  41 MASTER DANCE - Gliwice       3
  42 MERENGUE - Stalowa Wola      1
  43 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  44 PASJA - Lublin               1
  45 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    8
  46 POLISH CLUB - Warszawa       3
  47 ROYAL DANCE - Szczecin       1
  48 RYTM - Żory                  2
  49 S.T. Krystian Krzemiński     1
  50 SŁOŃCE - Poznań              2
  51 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    6
  52 ST LEWANDOWSKI Bernard       2
  53 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    2
  54 START - Płońsk               2
  55 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  56 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    3
  57 STYL - Kraków                1
  58 SUKCES - Częstochowa         2
  59 SUKCES - Jaworzno            5
  60 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    2
  61 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  62 TK MARENDI                   1
  63 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    1
  64 ZAMEK - Lublin               2
  65 ZŁOTA PARA - Dębica          1
  66 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             
H       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             
I       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  13
   6         2 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/  13
   4         3 Hass Bartosz, Bilińska Nikola                      START - Płońsk            mazowiecki           3/  13
   8         4 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          4/  13
   5         5 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  13
  10         6 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/  13
   3         7 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          7/  13
  11         8 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         8/  13
  13         9 Gert Maximilian, Yurchenko Eva                     Latin star dance Berlin   Niemcy               9/  13
  14        10 Kasanski Oleksii, Krempova Alexandra               Latin star dance Berlin   Niemcy              10/  13
   7        11 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki          11/  13
   9        12 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki         12/  13
   1        13 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
   1            0       X    1            0            0     1          
   2 XXX XXXXX  8 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    32         3
   3  XXXX      4  XXXXX XX  7   X    X   2   X  X     2    15          
   4 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    34         2
   5 XXXX  XXX  7 X XX  XXX  6 X XXXXXXX  8 XXXX  XXX  7    28         4
   6 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35         1
   7 X     X    2            0   X        1    X       1     4          
   8   XXXXXXX  7 XXXXX XX   7 XX X XXXX  7 X   XX X   4    25         5
   9  X         1 X          1            0   X        1     3          
  10 X  X X X   4 XXX  X     4 XX X  X    4 XX X XX X  6    18         6
  11      X  X  2      X  X  2 XX   X  X  4 X       X  2    10          
  13     X      1     X      1     X      1  X  X X    3     6          
  14            0     X      1   X X      2     X  X   2     5          
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
   2 226631112 1.0 112531212 1.0 215331122 1.0 244632222 2.0    5.0    1
   4 651414321 4.0 451416321 3.0 423224411 2.0 461523431 3.0   12.0    3
   5 564256644 6.0 565365434 5.0 664656543 6.0 652156553 5.0   22.0    5
   6 333342263 2.0 624222163 2.0 142412254 3.0 115311114 1.0    8.0    2
   8 412123435 3.0 333143645 4.0 531143666 4.0 333244645 4.0   15.0    4
  10 145565556 5.0 246654556 6.0 356565335 5.0 526465366 6.0   22.0    6
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             
H       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             
I       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/  12
   2         2 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  12
   4         3 Hass Bartosz, Bilińska Nikola                      START - Płońsk            mazowiecki           3/  12
   8         4 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          4/  12
  10         5 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  12
   5         6 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  12
   3         7 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          7/  12
  12         8 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           8/  12
   1         9 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           9/  12
   7        10 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki          10/  12
  11        11 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski        11/  12
   9        12 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
   1  X   X     2  X         1  X    X X  3  X  XX  X  4    10          
   2 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    35       1-2
   3 X X X   X  4 XX  X   X  4 X          1 X X   X    3    12          
   4 X XXXX XX  7 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9   X XXXXX  6    29         3
   5 X XX X X   5   XX X X   4   XX   X   3 X XX   XX  5    17         6
   6 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35       1-2
   7   X   X X  3   X        1   X X      2       X X  2     8          
   8  XXX  XXX  6 XX XXXXXX  8 XX X X XX  6 XX XXX X   6    26         5
   9            0            0            0   X        1     1          
  10 XX XXXXX   7 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXX     5    28         4
  11  X         1     X      1      X     1  X         1     4          
  12     X X    2   X  XX    3     X X    2   XX  XX   4    11          
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
   2 245221222 2.0 243321222 2.0 245512222 2.0 226222221 2.0    8.0    2
   4 651544433 4.0 554545333 4.0 554244433 3.0 652343433 3.0   14.0    3
   5 563666666 6.0 666666665 6.0 661656666 6.0 465656665 6.0   24.0    6
   6 112312111 1.0 111112111 1.0 113121111 1.0 111111112 1.0    4.0    1
   8 434435545 5.0 332233444 3.0 422335555 5.0 333535344 4.0   17.0    4
  10 326153354 3.0 425454556 5.0 336463344 4.0 544464556 5.0   17.0    5
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
I       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/  12
 108         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  12
 115         3 Birst Mark, Uciteli Michelle                       Latin star dance Berlin   Niemcy               3/  12
 113         4 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  12
 111         5 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  12
 112         6 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/  12
 116         7 Gartsman Gregor, Liedtke Alina                     Latin star dance Berlin   Niemcy               7/  12
  66         8 Protasiewicz Piotr, Kaczmarek Amelia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  12
  68         9 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         9/  12
 106     10-12 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom     10-12/  12
 107     10-12 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           10-12/  12
 109     10-12 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom     10-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  66  X X       2  X      X  2  X         1  X         1    X   XX  3     9          
  68     X      1            0      X  X  2 X  X    X  3            0     6          
 106            0            0            0       X    1            0     1          
 107            0            0        X   1            0            0     1          
 108  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX X XXXX  7    40         5
 109            0            0            0            0   X        1     1          
 110 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 111 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 112 X     XXX  4 X  X XXXX  6 X  XX X X  5   X  X XX  4 XXX XXX X  7    26         6
 113 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       3-4
 115 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    42       3-4
 116 X X XX     4   X X      2 X X X      3   X X      2     X      1    12          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 108 335353111 2.0 434453211 3.0 435453321 2.0 336463411 3.0 225353311 2.0   12.0    2
 110 211211223 1.0 112111123 1.0 111111114 1.0 211111123 1.0 111111123 1.0    5.0    1
 111 542545354 5.0 541545354 5.0 542535253 5.0 552534344 4.0 532535254 5.0   24.0    5
 112 666666662 6.0 666666662 6.0 666666662 6.0 665656662 6.0 666666562 6.0   30.0    6
 113 154432436 4.0 355332445 4.0 254342435 4.0 124242235 2.0 344442436 3.0   17.0    4
 115 423124545 3.0 223224536 2.0 323224546 3.0 443325556 5.0 453224645 4.0   17.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             
D       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
I       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/  11
 108         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  11
 113         3 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  11
 111         4 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  11
 114         5 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 KIEPURA - Sosnowiec       śląski               5/  11
 112         6 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/  11
  66         7 Protasiewicz Piotr, Kaczmarek Amelia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  11
 106         8 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  11
 109         9 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  11
  67        10 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski         10/  11
 107        11 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  66 XX X    X  4 XX X       3 XX X       3 X  X       2 X  X       2    14          
  67      X     1  X  XX     3            0            0            0     4          
 106  X X  X    3    X       1    X       1  X  XXX    4  X X X     3    12          
 107      X     1            0            0            0            0     1          
 108 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 109  X     X   2   X        1     XX X   3   X    X   2        X   1     9          
 110 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    42         2
 111 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41       3-4
 112   XXX X X  5    XX XXX  5   XXXXX X  6    XX   X  3   X X X X  4    23         6
 113 X XXX XX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       3-4
 114 X X XX XX  6 X XX XXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    38         5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 108 533244223 3.0 533254323 3.0 523154212 2.0 532255121 2.0 523154221 2.0   12.0    2
 110 111511111 1.0 111411211 1.0 111611121 1.0 111611312 1.0 111511112 1.0    5.0    1
 111 224423355 4.0 225522144 2.0 236432335 4.0 225432236 3.0 236433433 4.0   17.0    4
 112 655666664 6.0 656666665 6.0 664566664 6.0 656566665 6.0 655666665 6.0   30.0    6
 113 442132432 2.0 442143432 4.0 342223443 3.0 343123444 4.0 342222346 3.0   16.0    3
 114 366355546 5.0 364335556 5.0 455345556 5.0 464344553 5.0 464345554 5.0   25.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Lesokhina                 Julia                                          Polska
C       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
D       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
E       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  17
 110         2 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/  17
  25         3 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/  17
 144         4 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     SUKCES - Częstochowa      śląski               4/  17
 143         5 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  17
 146         6 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/  17
 145         7 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               7/  17
 108         8 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               8/  17
 147         9 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  17
 113        10 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski              10/  17
 148        11 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          11/  17
  23        12 Konczalski Miłosz, Ustianowska Zuzanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  17
 150        13 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         13/  17
 141        14 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        ArtDance - Kraków         małopolski          14/  17
 152        15 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        15/  17
 151        16 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin            lubelski            16/  17
 140        17 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23 X X  X     3 X XX X     4 X X  X XX  5 XXXX XX    6 XXXX XXX   7 XXX X   X  5 XXXX X  X  6 XXX  X XX  6 XXXXXX  X  7 X XX X  X  5    54        12
  25 XXX X XX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXX   7 XXXX  XXX  7    77       4-6
 108   XXXXXXX  7   X XXXXX  6 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9  XX  XXXX  6 X XXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  X XXXXXX  7     XXXX   4 XX XXXXXX  8    70         8
 110 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    89         1
 113 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XX   XXX  5 XXX  XXXX  7 XXXXXX XX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXX X  8 X XXX XXX  7    77       4-6
 140 X XX X X   5 XXX        3 XXX XX XX  7 XX  XX X   5  X  XX     3  X X       2    X       1            0  X X       2            0    28          
 141 XXXXXX  X  7 XX XX  XX  6 XX XXXXXX  8  X X   XX  4 X  XX X    4      X     1 X    X     2 X  X X     3 XXXX X XX  7 XX X X     4    46          
 142 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9            0 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    80         2
 143 XX XXXXXX  8 XXX XXX X  7 XXXXXXX    7 X XXXXXXX  8 XX XXXX X  7 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    77       4-6
 144 XXXXXXX    7   X X X    3 X  XX X X  5 XXX XXXX   7 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXX X X  6 X XXXXXXX  8    69         9
 145  X  XX XX  5 XX XXX XX  7  XXX X     4 X  XXX XX  6  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9    71         7
 146 XXXX XXXX  8 X  X  XXX  5 XX XXXXXX  8 XXXXXX     6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    79         3
 147 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    X  XX   3     X X    2    XXXX    4  X X  XXX  5  X  X XXX  5    60        11
 148 XX XX XXX  7 XXX X XXX  7   X X XXX  5   X X XXX  5   X X XXX  5 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 X X X XXX  6   X X  XX  4 XXX XXXXX  8    63        10
 150   XXX X X  5  XXXXXX X  7 XXXXX XXX  8 X XXX X X  6 X X X   X  4   XXX XX   5   X X XXX  5  XXXX X X  6     XXX    3  X XX X    4    53          
 151  X   XX X  4    X XXX   4 XXXX XXXX  8  X    X X  3 X  X XXXX  6 X     X X  3 XX         2 X X  XX    4 X X  XXXX  6   X  X     2    42          
 152  X X   X   3  X X X X   4  XXX X     4    X X     2  X X       2  XXXXX X   6  X XXX X   5  X XX  X   4 XXXXXX XX  8 XXXXXX X   7    45          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23 X          1            0 X          1    X       1       X    1            0 X          1            0 X          1            0     6          
  25 XXXXX XX   7 XXXXX XX   7  XXXX XX   6 XX  X XXX  6 XXXXX XX   7 XXXX  XX   6 XXXX  XX   6  XXX  X X  5 XXXX  XX   6 XXXX  X    5    61         3
 108      XXX   3      X XX  3      X X   2  X   X XX  4      X X   2    XXXXX   5     XX X   3     XXXX   4    XXXXX   5     XX XX  4    35          
 110 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXX XX  7  XXX X XX  6 XXXXXXX X  8  XXX X X   5 XXXXXXXXX  9    77         2
 113         X  1   X     X  2      XX X  3  X    X    2      X X   2 X  X       2  X   X  X  3 XXX     X  4 X    X XX  4 XX     X   3    26          
 142 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8  XXXX XXX  7  XXXXXXXX  8    83         1
 143  X  XXX    4 X   XXX    4 X  XXXXX   6 XXX XXX    6 XX  XXX    5  XX XXX X  6   X XXXX   5     XXXX   4   X XXX    4   X XXX X  5    49         6
 144 XXXX XXX   7 XX X       3 XXXX  X    5 X XX       3 X XX   X   4 XXXX X XX  7 XXXXX X X  7 X XX XX X  6 XXXXXXX X  8 XXXX X XX  7    57         5
 145    XX      2  X XXX X   5 X  XX   X  4  X  X      2  X  X   X  3 X   X X    3 XX  XXXXX  7 XX XXX X   6 XX XXXX X  7 X  XXXX    5    44          
 146 X X  X XX  5 X X  XXX   5 X X  X  X  4 X  X X XX  5 X  X X  X  4 XXX XXXXX  8 X XXXXX X  7 XXXXXX XX  8 X X X  XX  5 XXXXX XXX  8    59         4
 147    XX X X  4  XXXX X X  6  XXXX  XX  6   XXX XXX  6  XXXX X X  6            0            0            0            0            0    28          
 148  XX     X  3   X     X  2  X         1   X  X     2   X     X  2         X  1    X       1        X   1  X      X  2            0    15          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 524536135 4.0 314533125 3.0 422534134 2.0 422436243 3.0 524434136 4.0 426535146 5.0 436526145 5.0 426326546 4.0 415216135 3.0 226316156 3.0   36.0    3
 110 332224623 2.0 521324432 2.0 663326442 4.0 653115422 2.0 362113422 2.0 543464435 4.0 544464236 4.0 543243335 3.0 544353446 4.0 314254434 5.0   32.0    2
 142 213111211 1.0 233112211 1.0 236111211 1.0 235221111 1.0 413221211 1.0 131211211 1.0 211213312 1.0 212414111 1.0 221424212 1.0 442425211 2.0   11.0    1
 143 646643364 5.0 446241353 4.0 344243355 3.0 316344354 4.0 245342353 3.0 664323364 3.0 663332454 3.0 664552264 6.0 653542553 5.0 633532345 4.0   40.0    5
 144 461455456 6.0 662456646 6.0 511655666 6.0 541553566 5.0 651556565 5.0 212152652 2.0 152151521 2.0 151161422 2.0 132161321 2.0 161161522 1.0   37.0    4
 146 155362542 3.0 155665564 5.0 155462523 5.0 164662635 6.0 136665644 6.0 355646523 6.0 325645663 6.0 335635653 5.0 366635664 6.0 555643663 6.0   54.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
E       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  18
  17         2 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           2/  18
  18         3 Budzik Tomasz, Krystek Kinga                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  18
  22         4 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  18
  25         5 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/  18
  33         6 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               6/  18
  19         7 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  18
  24       8-9 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki         8-9/  18
  30       8-9 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom       8-9/  18
  23        10 Konczalski Miłosz, Ustianowska Zuzanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  18
  35        11 Łyda Konrad, Ornat Dominika                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          11/  18
  32        12 Wojciechowski Stanisław, Janczewska Julia          STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          12/  18
  34        13 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              13/  18
  26        14 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  18
 207        15 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.                      15/  18
  21        16 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        16/  18
  20        17 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        17/  18
  28        18 Rudnicki Szymon, Bólad Aleksandra                  ArtDance - Kraków         małopolski          18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    86         2
  18 XXX XXXXX  8 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8    XXXXXX  6    79         6
  19 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X         1     X  XX  3  X  X X    3  X    X X  3   X   X    2    56     11-12
  20 XX         2   X        1 XX         2 X X        2            0 X XXX      4   X        1 X XX    X  4 X X XX     4   X        1    21          
  21  XX        2  X         1  XX X  X   4   XX       2   X   X X  3 X XX  X    4            0 X X     X  3   X        1   X     X  2    22          
  22 X   XX X   4 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8    XX X    3 X XX    X  4 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    71         8
  23  XXXXXX X  7 X  X X     3 XXXX XX X  7  XXXXXXXX  8 XX XXXXX   7  X X   XX  4 XXXX   XX  6 XXX X  XX  6 X XXX XXX  7 X  XX XXX  6    61        10
  24 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  XXXX X  6 XXXXXXX X  8    83       3-4
  25  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX  XXX   6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    83       3-4
  26 X  X XXXX  6   XXXXX X  6   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XXX        3 X    X  X  3 XX         2 X X     X  3 XX   X X   4    50          
  28   X X      2  X  X      2   X   X    2            0  XX X      3  X         1            0   X        1  X         1 X X        2    14          
  29 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    88         1
  30 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XXXX  X X  6    X XX X  4  XXX XXXX  7  X  XXX X  5    72         7
  32 XX  XX XX  6 X XXXX XX  7 X    X X   3 XXX XX XX  7 XXXX X XX  7    XXX XX  5  XXXXXXX   7  X XXX XX  6  X   X X   3  XXX X X   5    56     11-12
  33 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7    XXXXXX  6  X XXXXX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    80         5
  34    X  X    2 X X   XX   4       X    1       X    1  XXX XX    5 XX  XXXXX  7 XXXXXXXX   8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    53          
  35 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 X XXX   X  5 XXX  X XX  6  XX X  XX  5 X XXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 X XXXXXXX  8    XX XXX  5 XXXXX XXX  8    70         9
 207    X       1            0            0            0            0 X X XXXX   6 XXX XXXX   7 X XXXXXX   7 XXXXXXXX   8 XX XXX X   6    35          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17 XX X XXXX  7 XXXX XXXX  8 XX X XXX   6 XXXX XXXX  8 XX X X XX  6 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    76         2
  18  XX XXXXX  7 XX  XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XX  XXXXX  7  XX XXXXX  7 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8  X  X XXX  5 XX  XXXXX  7  X  XXXXX  6    70         3
  19   X XXX X  5 XX  XXX X  6 X   XXXXX  6 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9            0            0            0            0            0    33          
  22            0   X        1            0 X          1            0 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44         6
  23    XX      2    X       1   XX       2    X       1    XX      2    X       1   XX       2 X XX       3   X        1 X XXX   X  5    20          
  24 X XX       3   XXXX     4   XXXX     4   X XX     3   X     X  2  XX XX     4   X  X  X  3  X  XX  X  4   X        1  X   X X   3    31          
  25   XX X X   4  XXX   X   4 XXXXX  X   6   XX   X   3 XXXX XXX   7 XXXX XXX   7 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    64         4
  29 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    84         1
  30 XX  X XXX  6 XXX X X X  6 XX  X X X  5  XX X XXX  6   X X X X  4   X     X  2  X         1            0         X  1            0    31          
  32 X X        2        X   1   X        1   X        1 X X        2            0     X  X   2   X        1  X  X  X   3   X        1    14          
  33 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7  X X XXXX  6 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7     X XX   3 X   XXX X  5 X  XXXXX   6    X XX    3    X  X    2    57         5
  35  X         1         X  1         X  1            0            0 X   X   X  3 X          1   X X      2 X XXX   X  5 X   X      2    16          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17 311244454 4.0 412144453 3.0 311144454 4.0 313144444 3.0 414244454 4.0 213242253 2.0 212232324 2.0 212232224 2.0 222232362 2.0 223233544 3.0   29.0    2
  18 243333222 2.0 233312321 2.0 235423312 2.0 231323221 2.0 241323312 2.0 665635534 5.0 565544432 4.0 556544653 5.0 556644534 5.0 566645323 5.0   34.0    3
  22 566666666 6.0 664666666 6.0 566666666 6.0 666666666 6.0 666666666 6.0 352323322 3.0 453423243 3.0 333323332 3.0 334323223 3.0 332312232 2.0   44.0    4
  25 652555545 5.0 551555535 5.0 652355545 5.0 552455535 5.0 552455535 5.0 434454646 4.0 334355656 5.0 444455545 4.0 443455646 4.0 444454656 4.0   46.0    5
  29 124111111 1.0 125231112 1.0 124211121 1.0 124211112 1.0 123111121 1.0 121111111 1.0 121111111 1.0 121111111 1.0 111111111 1.0 111121111 1.0   10.0    1
  33 435422333 3.0 346423244 4.0 443532233 3.0 445532353 4.0 335532243 3.0 546566465 6.0 646666565 6.0 665666466 6.0 665566455 6.0 655566465 6.0   47.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         
E       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Śledź Karol, Olbińska Maja                         LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/  17
 127         2 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/  17
 120         3 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/  17
  19         4 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  17
 129         5 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               5/  17
  33         6 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               6/  17
 119         7 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  17
 124         8 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     SUKCES - Częstochowa      śląski               8/  17
 122         9 Gawęcki Tomasz, Cybulska Monika                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           9/  17
 130        10 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski              10/  17
 126        11 Loppe Dominik, Jokiel Maja                         KIEPURA - Sosnowiec       śląski              11/  17
 132        12 Wiciński Jakub, Żukowska Paulina                   ZAMEK - Lublin            lubelski            12/  17
 131        13 Sokołowski Kamil, Snopek Kaja                      CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         13/  17
 121        14 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski        14/  17
 128        15 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        15/  17
 125        16 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             16/  17
  34        17 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  19 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    41       5-6
  33 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    41       5-6
  34   X  X     2            0   X   X    2   X  X     2   X   X    2     8          
 119 XXXXXXX X  8 XX X XX X  6 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    39         7
 120 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44       2-3
 121 X X   XX   4 X X     X  3 X X    XX  4 XXX X XXX  7   X   X    2    20          
 122 X XXXX XX  7   X XXXX   5 X X XX X   5   X XXXX   5 X X XXXXX  7    29        11
 124 XXX XXXXX  8 XX XX  XX  6 X XXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 XXXXXX  X  7    36         9
 125    XX  X   3 X XX X X   5 X          1     X X    2    X  X    2    13          
 126 XXXXXX X   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8  XXXXX XX  7    38         8
 127 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    43         4
 128   X     X  2  XXXX  XX  6  X XX   X  4   X        1   X X  X   3    16          
 129 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 130  X XX XXX  6  XXXX X X  6 XXXX  XXX  7 XXXX    X  5 XX     X   3    27        12
 131  X   XX X  4      XXXX  4  X X XXXX  6  X X    X  3 XX XXX XX  7    24          
 132 XX XX XX   6 XXX XXX    6  XX XX X   5 XXXXXX XX  8 XX XXXX X  7    32        10
 133 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  19 X XX XXXX  7 X XX XXXX  7 XXXX XX X  7   X  XXXX  5 X XX XXXX  7    33         5
  33  X X XX    4  XXXXXX X  7  X X XXXX  6  X X XX    4  X X XX X  5    26         6
 119  X  X X X  4  X    X X  3  X    X    2 XX X  X X  5  XX   X    3    17          
 120 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXX   7    39         3
 122   X    X   2   X    X   2   X X      2   X    X   2   X X  X   3    11          
 124 X   X   X  3 X   X   X  3 X   X  XX  4 X   X      2 X X     X  3    15          
 126  X         1            0            0            0     X      1     2          
 127 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    42         2
 129 XXXXXX X   7 XXXXXX X   7 XXXXXX X   7 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8    37         4
 130            0            0   X        1   X        1   X        1     3          
 132            0            0            0     X      1            0     1          
 133 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    44         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  19 452642553 4.0 451651454 4.0 441651463 4.0 442643553 4.0 321653554 4.0   20.0    4
  33 646464366 6.0 536364363 5.0 665462355 6.0 566462366 6.0 536462363 5.0   28.0    6
 120 124253134 2.0 143232146 2.0 224343236 3.0 234254145 3.0 154334136 3.0   13.0    3
 127 263325421 3.0 265415621 3.0 156216611 1.0 153315422 2.0 263225622 2.0   11.0    2
 129 531536645 5.0 622546535 6.0 532525544 5.0 621526634 5.0 642546445 6.0   27.0    5
 133 315111212 1.0 314123212 1.0 313134122 2.0 315131211 1.0 415111211 1.0    6.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
G       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   9
  44         2 Konopiński Dawid, Szyc Klaudia                     CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             2/   9
  42         3 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               3/   9
  41         4 Sakun Fedor, Cieślak Patrycja                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   9
  38         5 Karkosz Filip, Magdziarz Katarzyna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   9
  39         6 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   9
  43         7 Trytko Michał, Woźniak Ewelina                     DANCELOOK - Gliwice       śląski               7/   9
  40         8 Maciejewski Przemysław, Żegalski Alicja            BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           8/   9
  45         9 Szemiczek Szymon, Polesińska Ewa                   FALLAWAY - Opole          opolski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38 XXX X XX   6 XXX     X  4    X   XX  3   XXX XX   5 X X     X  3 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    64         5
  39 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8 XXX     X  4 XX   XX    4   X  X XX  4 XXX  X XX  6   X  XXX   4    63         6
  40   X     X  2   X   X    2  XX   X    3  XX        2   X        1    X XX    3    X  X    2  XX  XX X  5   X  XX    3            0    23          
  41 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XX XXXX    6 XX XXXXXX  8    81         3
  42 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XX X  XX  5 XXXXX XXX  8  XXXX XXX  7 XXXXX X X  7    78         4
  43   XX X     3   XXXX X   5  X  XX     3 X X  X XX  5  XXX XXX   6  XX X  XX  5 X XXXX XX  7 X  XX      3 X XXX  XX  6 XXXXXX XX  8    51          
  44 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    88         1
  45            0 X X        2 X          1   X        1     X      1            0   X        1            0   X        1            0     7          
  46 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    85         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38 566646666 6.0 662646666 6.0 565656666 6.0 664666666 6.0 664666666 6.0 331332433 3.0 342332435 3.0 341332424 3.0 333222434 3.0 331223323 3.0   45.0    5
  39 644333533 3.0 453323434 4.0 646541442 5.0 426542532 5.0 446443544 4.0 466665565 6.0 463665566 6.0 566665566 6.0 466665545 6.0 456664555 5.0   50.0    6
  41 425451245 5.0 526561555 5.0 431363335 3.0 532351445 4.0 525352355 5.0 542444346 4.0 535454254 4.0 432554355 4.0 544554356 4.0 544445446 4.0   42.0    4
  42 213162111 1.0 214155111 1.0 214134111 1.0 313134111 1.0 313134111 1.0 654556654 5.0 656246643 5.0 654446643 5.0 651446663 5.0 665556664 6.0   31.0    3
  44 352214454 4.0 341212343 2.0 353212554 4.0 245223354 3.0 251211432 2.0 123221222 2.0 224521322 2.0 225221232 2.0 225331221 2.0 223331232 2.0   25.0    2
  46 131525322 2.0 135434222 3.0 122425223 2.0 151415223 2.0 132525223 3.0 215113111 1.0 111113111 1.0 113113111 1.0 112113112 1.0 112112111 1.0   17.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
H       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
I       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 176         1 Wilczyński Igor Hubert, Grishina Irina             CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             1/  27
 163         2 Gałek Michał, Gałek Klaudia                        DUET - Warszawa           mazowiecki           2/  27
 173         3 Swetik Filip, Kaczmarek Anna                       TK MARENDI                Czechy               3/  27
 166         4 Kuroczko Kamil, Janicka Sara                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/  27
 171         5 Ostrowski Mateusz, Dudek Marzena                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/  27
 172         6 Sar Wojciech, Pasek Monika                         MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/  27
 161       7-8 Gatnar Jiri, Mycek Aleksandra                      ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski        7-8/  27
 175       7-8 Walczak Maciej, Piaseczna Anna                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki         7-8/  27
 156         9 Barakowski Michał, Faber Agata                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               9/  27
 165        10 Kotov Viacheslav, Jedwabna Weronika                MASTER DANCE - Gliwice    śląski              10/  27
 158        11 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          11/  27
 174        12 Vyslouzil Radim, Sloukova Anna                     Dance Studio Like - Ostra Czechy              12/  27
  38        13 Karkosz Filip, Magdziarz Katarzyna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        13/  27
 162        14 Gavva Luka, Wrótniak Anna                          MASTER DANCE - Gliwice    śląski              14/  27
 168     15-16 Martoń Bartosz, Widz Marcelina                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski      15-16/  27
 169     15-16 Matecki Adam, Wołowiec Katarzyna                   SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski     15-16/  27
 164        17 Gułaj Sebastian, Drozd Wiktoria                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         17/  27
 160     18-19 Duraj Maksymilian, Chwastowska Joanna              STYL - Kraków             małopolski       18-19/  27
 167     18-19 Labryga Paweł, Przywara Sara                       FLAMENCO - Siemianowice   śląski           18-19/  27
 157     20-22 Bednarczuk Mateusz, Kimliczko Marta                ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski      20-22/  27
 159     20-22 Chrzan Adrian, Toczek Paulina                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski      20-22/  27
 179     20-22 Zdziech Przemysław, Woźniak Kamila                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       20-22/  27
 208        23 Szczerbiński Łukasz, Jurczyszyn Elwira             ASTRA - Szczecin                              23/  27
 178        24 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   Dancers United - WARSZAWA mazowiecki          24/  27
 155     25-27 Alencynowicz Błażej, Masłowska Klaudia             ASTRA - Szczecin          zachodniopom     25-27/  27
 170     25-27 Nawrat Artur, Więcław Monika                       MASTER DANCE - Gliwice    śląski           25-27/  27
 177     25-27 Więckowski Rafał, Stępień Katarzyna                SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski          25-27/  27
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  38 XX  XXX    5     X X    2 X X X X X  5   X XXX    4 X X X XXX  6    22        13
 155            0       X    1            0            0            0     1          
 156 X X XXX    5 X X XXXX   6 XXXXXXXX   8 X XXXXXX   7 XX XXXX    6    32        11
 157  XX    X   3   XX       2    X       1    X       1            0     7          
 158 X XXX X X  6 XX XX X X  6 XX X  XXX  6 XX XXXXXX  8 X XXX XXX  7    33        10
 159     X   X  2     X      1     X      1     X      1   X X      2     7          
 160      XXXX  4       X    1 XXX   XX   5 X X   XX   4 XX    XX   4    18          
 161 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8    42       4-5
 162 X XX X  X  5 X X X  XX  5 X   XX  X  4         X  1 X XXXX  X  6    21        14
 163 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         3
 164   XX   X   3 X X  X XX  5 X    X XX  4 XXX    X   4 X X    X   3    19          
 165 XXXX XX    6 XX X   XX  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7    36         9
 166 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    42       4-5
 167 XX      X  3 XXXX X  X  6 X    X  X  3 X       X  2 X X  X  X  4    18          
 168     X XXX  4 X   XXXXX  6     X  XX  3 X X X  XX  5        XX  2    20          
 169  X X X X   4  XXX X     4  XXX X     4  X X XX    4  X X XX    4    20          
 170            0            0   X        1            0            0     1          
 171 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    40         7
 172 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7 XXXXXXXX   8    39         8
 173 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
 174  XXXX XXX  7   XXXX     4  XXX  X    4  XXXXX  X  6  XXX X  X  5    26        12
 175 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8    41         6
 176 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 177            0            0   X        1            0            0     1          
 178            0        X   1            0         X  1            0     2          
 179  XXX       3 XX         2            0            0  X   X     2     7          
 208            0  X         1            0  XX        2            0     3          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  38   X        1            0            0            0   X        1     2          
 156 X X X      3 X X XX     4 X XXX      4 X X XXX    5     XX X   3    19          
 158 X          1 X          1        X   1    X       1 X          1     5          
 161    X   XX  3    X   XX  3  XXX X  X  5  XXX   XX  5   XXXX XX  6    22          
 162         X  1            0            0            0            0     1          
 163  XXX XXX   6  XXX XXXX  7  XXX XXXX  7  XXX XXX   6  XXX XXXX  7    33         3
 165 X      X   2            0 X          1 X      XX  3    X X     2     8          
 166  XXX XXXX  7  XX XXXXX  7  XXXXXXXX  8  X XXXXXX  7  X X XXXX  6    35         2
 171  X  XXX    4 X  XX X    4  XXX XXX   6 X  XXXX X  6 X XXX X X  6    26         4
 172 XX XXXXX   7 XX XX XX   6 XX  XXXX   6 XX  X      3 XX  X      3    25         5
 173 X   X   X  3 XXX XX XX  7 X   X   X  3 X X X  XX  5 XXX X X X  6    24         6
 174   X        1   X        1            0            0        X   1     3          
 175  X XXXX X  6  X X XX X  5 X   X X X  4  XX  XX    4 XX    X    3    22          
 176 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 163 522263435 3.0 623262234 2.0 622265344 3.5 623263235 3.0 623232324 2.0   13.5    2
 166 663555243 6.0 562555343 6.0 533553233 2.0 444542343 4.0 454443245 4.0   22.0    4
 171 455344556 5.0 446344465 3.0 466442466 5.0 565455464 6.0 546554553 5.0   24.0    5
 172 336422664 4.0 235433656 5.0 355324655 6.0 356334556 5.0 365626666 6.0   26.0    6
 173 244636322 2.0 354626512 4.0 244636522 3.5 232626622 2.0 232365411 3.0   14.5    3
 176 111111111 1.0 111111121 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111132 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Kovgan                    Roman                                          Polska
B       Surkov                    Sergey                                         Polska
C       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
D       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
E       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               1/  22
 183         2 Drzewiecki Miłosz, Telesz Oliwia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/  22
 188         3 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    KIEPURA - Sosnowiec       śląski               3/  22
 120         4 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/  22
 189         5 Litewka Michał, Palak Natalia                      MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          5/  22
 184         6 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski         6/  22
 191         7 Orzechowski Filip, Wołowiec Gabriela               GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/  22
  41         8 Sakun Fedor, Cieślak Patrycja                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          8/  22
  39         9 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski               9/  22
 126        10 Loppe Dominik, Jokiel Maja                         KIEPURA - Sosnowiec       śląski              10/  22
 182        11 Blacha Łukasz, Szafraniec Beata                    BAWINEK - Kraków          małopolski          11/  22
 187        12 Karpinski Marcin, Czerner Aleksandra               UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski             12/  22
 122        13 Gawęcki Tomasz, Cybulska Monika                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          13/  22
 190        14 Maślanka Mateusz, Rudkowska Julita                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         14/  22
 206        15 Sikora Maciej, Siemieniec Maria                    DANCE TEAM - Wrocław                          15/  22
  40        16 Maciejewski Przemysław, Żegalski Alicja            BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki          16/  22
 192        17 Tołpa Konrad, Grzelaczyk Nikola                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         17/  22
 185        18 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata          FANTAZJA - Kraków         małopolski          18/  22
  43     19-20 Trytko Michał, Woźniak Ewelina                     DANCELOOK - Gliwice       śląski           19-20/  22
 193     19-20 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski      19-20/  22
 128        21 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        21/  22
 186        22 Kaleta Mateusz, Kaleta Anna                        KARISMA Kraków            małopolski          22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  39 XXXXX XX   7 XXXXXXXX   8 X XXXXXX   7 X XXXXX    6 X XXXXXX   7    35         9
  40    X X  X  3   X     X  2   XX    X  3   XX    X  3         X  1    12          
  41 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8    40         7
  42 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  43 X      X   2       X X  2         X  1  X         1            0     6          
 120 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         6
 122 X X X   X  4   X XX XX  5     X X    2   X X X    3   X X X X  4    18          
 126   XX X     3 X XX X     4 X XX X     4 X  X XXX   5 XXXX X XX  7    23     10-11
 128      X     1  X         1        X   1            0            0     3          
 182 XX  X XX   5  X XX  X   4 XX   X X   4     XX X   3 XXX XX X   6    22        12
 183 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-5
 184 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 185 X          1       X    1            0  XX     X  3   XX    X  3     8          
 186            0            0            0            0            0     0          
 187   X  XXX   4 XX   XXX   5 XX   XXXX  6 XX   X X   4 XX   X X   4    23     10-11
 188 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 189  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-5
 190  XX X   X  4  X  X      2  X  X      2 XX X   X   4    XX X    3    15          
 191 X  XXXXXX  7 X XXXXXXX  8  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    39         8
 192  X X    X  3            0 XX X    X  4 X       X  2  X         1    10          
 193            0    X    X  2   X     X  2         X  1        X   1     6          
 206  XX   XX   4 X      X   2    XX XX   4     X XX   3       X    1    14          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  39   XX   X   3   X X X    3   X   X    2 X X   XX   4 X X X      3    15          
  41 XX X X  X  5    X X  X  3 X  X X  X  4 X  X X  X  4    X X  X  3    19          
  42 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    40         3
 120  X XXXXXX  7 XXXXXX XX  8  XXXXXXX   7  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8    37         4
 126            0            0      X     1         X  1      X     1     3          
 182            0      X     1            0            0         X  1     2          
 183 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         1
 184 X XX   XX  5 XXXX   X   5  X X    X  3  XXXX   X  5  XXXX  X   5    23       5-6
 187            0            0        X   1            0            0     1          
 188 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         2
 189  XX XXXX   6  XX   X X  4 X X X XX   5  XX  X X   4  XX   XX   4    23       5-6
 191 X X X X    4 X  XX XX   5 XXXXX   X  6 XX  X X    4 X     X X  3    22          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  42 166121112 1.0 116122112 1.0 125131142 1.0 115121121 1.0 123121131 1.0    5.0    1
 120 645344525 4.0 625344436 4.0 636244536 4.0 636353446 4.0 636254326 4.0   20.0    4
 183 333212231 2.0 251211221 2.0 461312211 2.0 422212213 2.0 242312212 2.0   10.0    2
 184 551466664 6.0 533555663 5.0 553566664 6.0 563566655 6.0 565565664 6.0   29.0    6
 188 212533343 3.0 362433344 3.0 342423323 3.0 251434332 3.0 351433443 3.0   15.0    3
 189 424655456 5.0 444666555 6.0 214655455 5.0 344645564 5.0 414646555 5.0   26.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Surkov                    Sergey                                         Polska
E       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
H       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
I       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   2
 137         2 Szafrański Adam, Gawrońska Marta                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 136 222212221 2.0 111121122 1.0 122121212 2.0 111221112 1.0 111221112 1.0    7.0    1
 137 111121112 1.0 222212211 2.0 211212121 1.0 222112221 2.0 222112221 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Kovgan                    Roman                                          Polska
B       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
C       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
D       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
E       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Robiński Arkadiusz, Rojszczak-Robińska Dorota      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   3
 196         2 Jaworek Tomasz, Tarnowska Jaworek Anna             ArtDance - Kraków                              2/   3
 134         3 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 134 332333323 3.0 332333313 3.0 332333323 3.0 332333333 3.0 232333233 3.0   15.0    3
 135 111112212 1.0 211211122 1.0 121111111 1.0 111111111 1.0 111111121 1.0    5.0    1
 196 223221131 2.0 123122231 2.0 213222232 2.0 223222222 2.0 323222312 2.0   10.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Surkov                    Sergey                                         Polska
B       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
C       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
D       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
E       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 199         1 Bartecki Łukasz, Pawlak Małgorzata                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         1/   6
 195         2 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 ST LEWANDOWSKI Bernard    dolnośląski          2/   6
 203         3 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         3/   6
 204         4 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CT BLANKA WINIARSKA - Poz wielkopolski         4/   6
 200         5 Choromański Grzegorz, Winiarska-Choromańska Agnies CT BLANKA WINIARSKA - Poz wielkopolski         5/   6
 201         6 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 195 221125644 2.0 141242644 3.0 142222663 2.0 342222646 2.0 232235645 3.0   12.0    2
 199 442211112 1.0 222111111 1.0 211111111 1.0 111111111 1.0 121111112 1.0    5.0    1
 200 633356365 6.0 534335255 4.0 633435246 3.0 633436262 3.0 544652356 6.0   22.0    5
 201 555643556 5.0 453666463 6.0 354666454 6.0 455665555 6.0 653446464 5.0   28.0    6
 203 166532421 3.0 366423322 2.0 466353532 5.0 266344423 4.0 366364531 4.0   18.0    3
 204 314464233 4.0 615554536 5.0 525544325 4.0 524553334 5.0 415523223 2.0   20.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Ciboci                    Marko                                          Polska
B       Kovgan                    Roman                                          Polska
C       Lesokhina                 Julia                                          Polska
D       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
E       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
H       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 195         1 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 ST LEWANDOWSKI Bernard    dolnośląski          1/   3
 198         2 Wojas Tomasz, Wojas Anna                           DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   3
 196         3 Jaworek Tomasz, Tarnowska Jaworek Anna             ArtDance - Kraków         małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 195 111111211 1.0 111111211 1.0 131121212 1.0 111121212 1.0 111111111 1.0    5.0    1
 196 232232122 2.0 333332123 3.0 323333333 3.0 333332331 3.0 322333232 3.0   14.0    3
 198 323323333 3.0 222223332 2.0 212212121 2.0 222213123 2.0 233222323 2.0   11.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Lesokhina                 Julia                                          Polska
B       Surkov                    Sergey                                         Polska
C       Talybin                   Vladyslav                                      Polska
D       Zoglauer                  Steffen                                        Polska
E       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
I       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Szymański Jan, Olesiejuk Natalia                   IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           1/  11
 103         2 Żabicki Julian, Krystek Julia                      ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          2/  11
  96         3 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/  11
  97         4 Kotkowski Nikodem, Pijet Maja                      JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/  11
 102         5 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         5/  11
  99         6 Spodniewski Kamil, Antosik Sandra                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/  11
  95         7 Banasiak Tomasz, Sztela Julia                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          7/  11
   9         8 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          8/  11
  13         9 Gert Maximilian, Yurchenko Eva                     Latin star dance Berlin   Niemcy               9/  11
  98        10 Niciejewski Franciszek, Homoncik Marika            FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski         10/  11
 100        11 Stępień Aleksander, Pawliszak Nikola               CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           WW           Q            CC           S            JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
   9 X   XXX    4 X   X XXX  5 X   X XX   4       X    1 XXX X XXX  7 X  XX X    4    25          
  13   X    X   2   X        1 X X        2 XXX    X   4 XXX    X   4 XXXXXXXXX  9    22          
  95 XXXXX XX   7   X        1    X X     2  X XXX X   5  XXXXXX X  7  X XX XX   5    27          
  96 X XXX  XX  6 XX XXX X   6 X X X  XX  5  XXXXXXX   7    XXXXX   5  XXXXXXXX  8    37       4-5
  97  XX  XXX   5  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  XXXXXXX   7 X XXXXXX   7 X XXXXX    6    41         3
  98  X   X  X  3    X X     2 X          1  X      X  2 XX         2 X          1    11          
  99    XXXX X  5 X XX  XXX  6  XXXXXXXX  8 X X X XXX  6    X       1      X XX  3    29         6
 100            0  X         1  X         1 X    X  X  3      X  X  2 XXX        3    10          
 101 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XX X  X  5 XXX  XX X  6  XX XX  X  5    43         1
 102 XX XX X X  6 XX  XXX X  6 XX X XX X  6 X XXX X X  6 X XXX XXX  7 X XX  XXX  6    37       4-5
 103 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8  X XXX XX  6  X   X XX  4    42         2
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            WW            Q             CC            S             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  96 543314624 3.0 641525636 6.0 641525623 4.0 524522416 5.0 125611522 1.0 231311516 2.0   21.0    3
  97 365635346 6.0 464334265 4.0 364453246 3.0 433154565 6.0 652143115 3.0 113223132 1.0   23.0    4
  99 454541432 4.0 355642523 5.0 555332514 5.0 361443623 4.0 563435636 6.0 462655665 6.0   30.0    6
 101 212223161 1.0 513213152 2.0 413214151 2.0 256215151 1.0 331352363 2.0 544442241 4.0   12.0    1
 102 136456255 5.0 126466444 3.0 136666465 6.0 142636234 3.0 214526244 4.0 355536454 5.0   26.0    5
 103 621162513 2.0 232151311 1.0 222141332 1.0 615361342 2.0 446264451 5.0 626164323 3.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26