OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018": 2018-06-09, KARPACZ CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS

2018-06-09 KARPACZ
Organizator: CHAMPION TEAM - Wrocław
Prowadzenie: Monika Sakowska
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Ratownictwo Medyczne PARTNER
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA-ASTRA - Stargard        1
   2 AMETYST - Lubań              1
   3 ArtDance - Kraków            2
   4 ARTS STUDIO - Oława          2
   5 ASTRA - Szczecin             5
   6 BARANOWSKIE ST - Baranów     1
   7 CHAMPION TEAM - Wrocław      5
   8 DANCE TEAM - Wrocław         1
   9 DANCECLUB - Szczecin         2
  10 DANCELOOK - Gliwice          2
  11 DREAM - Poznań               2
  12 DUET - Warszawa              4
  13 FALLAWAY - Opole             3
  14 FORUM - Zabrze               3
  15 GRACJA - Zielona Góra       10
  16 IGLICA - Wrocław             4
  17 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  18 KARISMA Kraków               1
  19 KIEPURA - Sosnowiec          1
  20 LATINA - Wolsztyn            1
  21 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  22 MARGO - Leszno              10
  23 RONDO - Rybnik               1
  24 RUDAN - Nowa Ruda            1
  25 RYTM - Żory                  4
  26 SŁOŃCE - Poznań              1
  27 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  28 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  29 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    1
  30 SUKCES - Częstochowa         2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Brzeziński Przemysław, Krzysztofczyk Karolina      RONDO - Rybnik            śląski               1/   9
  41         2 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   9
 114         3 Mocek Mateusz, Mocek Magdalena                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         3/   9
 110         4 Antosz Grzegorz, Kmieciak Ewelina                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   9
 113         5 Karczewicz Adrian, Rubik Iga                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   9
 112         6 Chrzan Adrian, Toczek Paulina                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   9
  36         7 Korbanek Szymon, Korbanek Kornelia                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/   9
 106         8 Trytko Michał, Woźniak Ewelina                     DANCELOOK - Gliwice       śląski               8/   9
  26         9 Bolek Michał, Radwan Oliwia                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  26  XX X    3  X X     2 X   XX   3  X    X  2  X       1    11          
  36 X XX  X  4 XXXX X   5  XX      2 XXXX  X  5  X X     2    18          
  41 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XX X  5 XX XX X  5 X XXXXX  6    29         3
 106 X  XXXX  5       X  1      XX  2 X X XX   4 XX  XX   4    16          
 110  X XXXX  5   XXX X  4   XXX X  4 X XX XX  5 XXXX  X  5    23       5-6
 111 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 112 X  X X   3 X XXXXX  6 XXXX XX  6   XXXX   4 X X XXX  5    24         4
 113  XX  X   3 XX XXX   5 XXXXXX   6  X XXX   4   XXXXX  5    23       5-6
 114 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    33       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 2341162 1.0 2351134 2.0 4242155 4.0 1352134 2.0 1241224 1.0   10.0    2
 110 5522653 5.0 4522546 4.0 1521363 2.0 6511243 3.0 6422456 4.0   18.0    4
 111 6213441 2.0 1413322 1.0 6314421 3.0 5223421 1.0 2313141 2.0    9.0    1
 112 1666225 6.0 3665263 6.0 5665234 6.0 3666356 6.0 4665335 6.0   30.0    6
 113 3454336 4.0 5144455 5.0 3453546 5.0 2445662 5.0 3554662 5.0   24.0    5
 114 4135514 3.0 6236611 3.0 2136612 1.0 4134515 4.0 5136513 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Trytko Michał, Woźniak Ewelina                     DANCELOOK - Gliwice       śląski               1/   5
 103         2 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   5
 107         3 Hamulecki Krzysztof Marci, Niepsujewicz Oliwia     ARTS STUDIO - Oława       dolnośląski          3/   5
 108         4 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  KIEPURA - Sosnowiec       śląski               4/   5
 109         5 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 2522442 2.0 2443432 3.0 1322433 2.0 1121433 2.0 2123412 2.0   11.0    2
 106 1431111 1.0 1111111 1.0 2231112 1.0 2412111 1.0 1411221 1.0    5.0    1
 107 5114325 4.0 5224225 2.0 3515224 3.0 4233244 3.0 3234133 3.0   15.0    3
 108 3245233 3.0 4535343 4.0 4443341 4.0 5545322 4.0 5545345 5.0   20.0    4
 109 4353554 5.0 3352554 5.0 5154555 5.0 3354555 5.0 4352554 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/  17
  98         2 Alencynowicz Błażej, Masłowska Klaudia             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  17
  25         3 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  17
  99         4 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          4/  17
  70         5 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/  17
 102         6 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           6/  17
  83         7 Niegowski Michał, Shesternenko Anastasiia          DUET - Warszawa                                7/  17
  87         8 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  17
  69         9 Antos Adrian, Ludkiewicz Katarzyna                 CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          9/  17
  72        10 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  17
  89        11 Szemiczek Szymon, Polesińska Ewa                   FALLAWAY - Opole          opolski             11/  17
  86     12-13 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom     12-13/  17
 100     12-13 Kliminowski Amadeusz, Lisowiec Aleksandra          RUDAN - Nowa Ruda         dolnośląski      12-13/  17
  85        14 Jagielski Karol, Kowalczyk Milena                  DUET - Warszawa           mazowiecki          14/  17
  88     15-16 Rudnicki Szymon, Bólad Aleksandra                  ArtDance - Kraków         małopolski       15-16/  17
 101     15-16 Konarzewski Jakub, Kot Nikola                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom     15-16/  17
 103        17 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  25 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  30 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32         5
  69 XXXXXX   6  XXXXX   5  XXXXX   5 XXXXX    5 XXXX     4    25      9-10
  70  X XXXX  5 XX X XX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    29         7
  72   X XXX  4 X X X X  4   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXX XXX  6    25      9-10
  83 X XX  X  4    XXXX  4  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    27         8
  85  XX X    3  XX XX   4 XXX  X   4 X XX X   4 X  XX    3    18          
  86   X XXX  4   XX  X  3 XXX  XX  5  XXX  X  4   X XXX  4    20     12-13
  87 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         4
  88 X  X X   3 X  XX    3 X    X   2    X     1 X  X X   3    12          
  89 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XX XX    4  X  X    2 XXX XX   5    23        11
  98 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30         6
  99 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 100    XXXX  4  XXXXXX  6    XXXX  4  X  XXX  4    X  X  2    20     12-13
 101 XX XX    4 X  X     2    X     1 X  X X   3  X    X  2    12          
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    34       2-3
 103 XX    X  3 XXX      3 X     X  2 X     X  2       X  1    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  25   XXXXX  5  XXXX X  5 X XXX X  5 X XXX X  5 X XX  X  4    24       3-4
  30 X X  XX  4 XXXX XX  6 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    28       1-2
  69 XXX      3 XX       2 XXXX     4  XX      2  XX      2    13          
  70 XX XX    4 XX XXX   5 XX XXX   5 XX XX    4  X  XX   3    21         6
  72    X     1          0  X  X    2   XX  X  3 X        1     7          
  83  X XX    3 X XXXX   5 XX       2 XX XX    4    XXX   3    17          
  86          0  X       1   X      1          0          0     2          
  87  X X XX  4 X   X X  3      XX  2 X  X XX  4 X  X  X  3    16          
  89 X    X   2          0      X   1          0 XX   X   3     6          
  98  XX X X  4  XX  XX  4  XXX XX  5  X  XXX  4  XX XXX  5    22         5
  99 X XXXXX  6   XXXXX  5  XXXXXX  6   XXXXX  5  XXXXXX  6    28       1-2
 100          0          0    X     1      X   1          0     2          
 102 XXX XXX  6 X XXXXX  6 X   X X  3 XXX  X   4 X XXX X  5    24       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  25 3612263 3.0 3611141 1.0 4613242 3.0 2613252 2.0 4524152 3.0   12.0    3
  30 1423324 2.0 1225234 2.0 1224514 1.0 3324643 3.0 3313214 2.0   10.0    1
  70 2364456 5.0 2364466 5.0 2365436 5.0 1255466 5.0 2265545 5.0   25.0    5
  98 4145541 4.0 5133512 3.0 3132351 2.0 5131321 1.0 1131331 1.0   11.0    2
  99 6531112 1.0 6542353 4.0 5541125 4.0 4442115 4.0 5442426 4.0   17.0    4
 102 5256635 6.0 4456625 6.0 6456663 6.0 6566534 6.0 6656663 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/  16
  90         2 Bojarski Bartosz, Rychlica Katarzyna               DUET - Warszawa           mazowiecki           2/  16
  87         3 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  16
  92         4 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               4/  16
  97         5 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               SUKCES - Częstochowa      śląski               5/  16
  86         6 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  16
  94         7 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  16
  89         8 Szemiczek Szymon, Polesińska Ewa                   FALLAWAY - Opole          opolski              8/  16
  96         9 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               9/  16
  95        10 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski              10/  16
  91        11 Kaleta Mateusz, Kaleta Anna                        KARISMA Kraków            małopolski          11/  16
  80        12 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski              12/  16
  85     13-14 Jagielski Karol, Kowalczyk Milena                  DUET - Warszawa           mazowiecki       13-14/  16
  88     13-14 Rudnicki Szymon, Bólad Aleksandra                  ArtDance - Kraków         małopolski       13-14/  16
  82        15 Słociński Emanuel, Benisz Klaudia                  RYTM - Żory               śląski              15/  16
  93        16 Majak Jakub, Nieczyszczak Klaudyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski         16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  30 XXX X X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       4-6
  80   XX XX  4 X XXXXX  6 X XX     3 X XX X   4 X XX     3    20     12-14
  82  XXXX    4  XX  X   3  XX   X  3  XX      2 XXX   X  4    16          
  85 X  XXXX  5  X XX X  4 XX XXX   5 XXXX     4    XX    2    20     12-14
  86  XXX XX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       4-6
  87 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33       2-3
  88   X   X  2 X X XXX  5 X X  XX  4   X XXX  4 X X XXX  5    20     12-14
  89 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    32       4-6
  90 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34         1
  91 XX XXXX  6 XX X X   4  XX XXX  5  X  XXX  4  X   X   2    21        11
  92 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33       2-3
  93 X   X    2          0 X        1  X X XX  4 X    X   2     9          
  94 XXXXXX   6 X XX XX  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    29         9
  95 XXXXXXX  7  XXXX X  5 X XXXXX  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6    30         8
  96 XXXXXXX  7 XX  XX   4 XX XXX   5 X XXXX   5 XXXXXXX  7    28        10
  97 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXXXX  7    31         7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  30 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         1
  80          0 XX X     3      X   1          0          0     4          
  85 XX       2          0          0          0 X        1     3          
  86 X XXX X  5 XXX   X  4  XXXX X  5   XX  X  3  XXXX X  5    22         3
  87 XX XXXX  6  X XXXX  5   X  XX  3 XX XXXX  6 X  XX X  4    24         2
  88   X X    2          0     X    1          0          0     3          
  89  X XXX   4     XX   2  X XXX   4 X  XXX   4  X   X   2    16          
  90   X XXX  4 X XXXXX  6 X X  XX  4 XXX      3   X  XX  3    20         5
  91      X   1      X   1      X   1  X   X   2      X   1     6          
  92 XXXXX    5 X XXX    4 X XXX    4 X X X    3 X XXX X  5    21         4
  94   XX  X  3  XXX XX  5 XXXX     4  X X  X  3   XX X   3    18       6-7
  95       X  1   X X X  3       X  1   X   X  2 XX  X    3    10          
  96          0 X        1 XX XX X  5 X   XX   3  X XXXX  5    14          
  97 XX   X   3 XX       2 XX  X    3 XXXXXXX  7 XXX      3    18       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 6321511 1.0 4311411 1.0 5312421 1.0 4121312 1.0 5114561 5.0    9.0    1
  86 5752464 6.0 5254554 4.0 6661363 6.0 6742564 6.0 6341474 4.0   26.0    6
  87 4263242 3.0 3672342 3.0 4174272 3.0 3353241 3.0 3572142 2.0   14.0    3
  90 1516326 2.0 6427223 2.0 2426114 2.0 1414133 2.0 2427213 1.0    9.0    2
  92 3434177 5.0 2535167 5.0 3533546 4.0 5535457 4.0 4633335 3.0   21.0    4
  94 7645655 7.0 7746736 7.0 7747757 7.0 7666776 7.0 7765657 7.0   35.0    7
  97 2177733 4.0 1163675 6.0 1255635 5.0 2277625 5.0 1256726 6.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   9
  77         2 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   9
  78         3 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole          opolski              3/   9
  67         4 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         4/   9
  82         5 Słociński Emanuel, Benisz Klaudia                  RYTM - Żory               śląski               5/   9
  81         6 Październik Mateusz, Stanowska Joanna              ARTS STUDIO - Oława       dolnośląski          6/   9
  66         7 Czabator Michał, Pawłowska Aleksandra              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   9
  79       8-9 Kucharski Damian, Sadowska Magdalena               IGLICA - Wrocław          dolnośląski        8-9/   9
  80       8-9 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski             8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  66 X     X  2 XX   XX  4 X XXX X  5   X X X  3 X X XXX  5    19          
  67 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XX  XX   4 XX XX    4    26         4
  68 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32         1
  77  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31         2
  78 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX  XX  5 XXXX X   5 X XXXX   5    27         3
  79 XX XXX   5  X X     2  X XX    3    XX    2  X X  X  3    15          
  80          0  X X  X  3     XXX  3 X X XXX  5  X  XXX  4    15          
  81  XXX XX  5   X X    2 X X  X   3 XX X XX  5 XXXX X   5    20         6
  82 XXX X X  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXX  X  4 XXX   X  4    25         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 3452243 3.0 5651434 5.0 4462534 3.0 3662614 4.0 4661656 6.0   21.0    4
  68 1541112 1.0 3442121 2.0 1521141 1.0 2423122 2.0 2412121 1.0    7.0    1
  77 5313351 2.0 2214252 1.0 3213222 2.0 4211251 1.0 3234262 3.0    9.0    2
  78 2264536 4.0 1363516 3.0 2354615 4.0 1354436 3.0 1353313 2.0   16.0    3
  81 4625625 6.0 6526645 6.0 5645463 5.0 5536545 6.0 6545534 5.0   28.0    6
  82 6136464 5.0 4135363 4.0 6136356 6.0 6145363 5.0 5126445 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/  11
  69         2 Antos Adrian, Ludkiewicz Katarzyna                 CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/  11
  68         3 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  11
  72         4 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         4/  11
  76         5 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  11
  67         6 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         6/  11
  73         7 Małecki Dawid, Cwalina Sara                        RYTM - Żory               śląski               7/  11
  66         8 Czabator Michał, Pawłowska Aleksandra              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  11
  71         9 Grygiel Dawid, Włodarczyk Agata                    MARGO - Leszno            wielkopolski         9/  11
  75        10 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski         10/  11
  74        11 Mickiewicz Andrzej, Orłowska Natalia               AMETYST - Lubań           dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  66 X   X    2 XX  X    3   X X    2 XX  XXX  5 X   X    2    14          
  67   XX X   3 X  X XX  4  X X XX  4 XX  XX   4    XXXX  4    19         6
  68 XXX XXX  6   X XXX  4 XXXXXXX  7 X XXX X  5 X XXXXX  6    28         1
  69  XXX X   4  XXXXX   5  X XXX   4 XXXXXX   6  XXXXX   5    24       3-4
  70  XX X X  4 XXXXX    5  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    27         2
  71      XX  2       X  1 XX   XX  4 XX X  X  4  X    X  2    13          
  72 X XXXXX  6  X XXXX  5 XXX X X  5 XXX   X  4 X XX  X  4    24       3-4
  73   XXX X  4 XXXX XX  6 X X  X   3   X      1   X XX   3    17          
  74 XX   X   3   X  X   2    X  X  2          0 XX       2     9          
  75 XX X     3 X        1 X X X    3    X X   2  X X X   3    12          
  76 XX XX X  5 XXXXX X  6 X  X X   3   XXXXX  5 XXX   X  4    23         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 1666665 6.0 2666646 6.0 2663655 6.0 1665655 6.0 2664646 6.0   30.0    6
  68 2525324 3.0 1545214 3.0 3444243 3.0 2313332 3.0 1445334 4.0   16.0    3
  69 3241216 2.0 4121325 1.0 4221326 2.0 3131116 1.0 3232225 2.0    8.0    2
  70 5113131 1.0 3233131 2.0 1132112 1.0 4222221 2.0 4121111 1.0    7.0    1
  72 4332542 4.0 5314562 4.0 6315461 4.0 5446463 4.0 5313462 3.0   19.0    4
  76 6454453 5.0 6452453 5.0 5556534 5.0 6554544 5.0 6556553 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   4
  57         2 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   4
  63         3 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   4
  58         4 Zborowski Wiktor, Muszkieta Marta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 3124241 2.0 4124121 2.0 3124132 2.0 4124221 2.0 3123121 1.0    9.0    2
  58 2343434 4.0 2333444 4.0 2331444 4.0 2331433 3.0 1231442 2.0   17.0    4
  62 1211113 1.0 1211213 1.0 1212313 1.0 1212312 1.0 2314314 3.0    7.0    1
  63 4432322 3.0 3442332 3.0 4443221 3.0 3443144 4.0 4442233 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/   5
  59         2 Lizura Jakub, Klekot Karolina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               2/   5
  61         3 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     BARANOWSKIE ST - Baranów  wielkopolski         3/   5
  58         4 Zborowski Wiktor, Muszkieta Marta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   5
  57         5 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 5555454 5.0 5545444 4.0 5555545 5.0 4455444 4.0 5555454 5.0   23.0    5
  58 4444545 4.0 4453555 5.0 4444454 4.0 5544555 5.0 4444545 4.0   22.0    4
  59 2333311 3.0 3234111 2.0 2332212 2.0 2131212 1.0 2332113 3.0   11.0    2
  60 1212232 1.0 1112223 1.0 1113121 1.0 1322133 2.5 1113232 1.0    6.5    1
  61 3121123 2.0 2321332 3.0 3221333 3.0 3213321 2.5 3221321 2.0   12.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238