OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018": 2018-06-10, KARPACZ CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN
CHAMPIONSHIPS 2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN
CHAMPIONSHIPS 2018
2018-06-10 KARPACZ
Organizator: CHAMPION TEAM - Wrocław
Prowadzenie: Monika Sakowska
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Ratownictwo medyczne PARTNER
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, D, Latin
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
14-15, D, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              2
   2 AKTAN - Wrocław              2
   3 AMETYST - Lubań              3
   4 ANIMA DANZA - Głogów         1
   5 CHAMPION TEAM - Wrocław      5
   6 CIEŚLAK - Jelenia Góra       6
   7 GRACJA - Zielona Góra        6
   8 IGLICA - Wrocław             4
   9 K-STUDIO Krosno              1
  10 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    3
  11 LATINA - Wolsztyn            2
  12 MARGO - Leszno               3
  13 ROYAL DANCE - Szczecin       1
  14 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   4
  66         2 Protasiewicz Piotr, Kaczmarek Amelia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   4
  65         3 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   4
  67         4 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 3423412 3.0 3434423 3.5 4432323 3.0 3433322 3.0 1333323 3.0   15.5    3
  66 2342231 2.0 2221211 2.0 2221211 2.0 4221211 2.0 3222211 2.0   10.0    2
  67 4231343 4.0 4342334 3.5 3344434 4.0 2344433 4.0 4444434 4.0   19.5    4
  68 1114124 1.0 1113142 1.0 1113142 1.0 1112144 1.0 2111142 1.0    5.0    1
           R                                   R                 
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
G       Biały                     Janusz          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Sobczyk Wiktor, Kosędka Amanda                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   6
  11         2 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   6
  61         3 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   6
  59         4 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   6
  58         5 Dawidowicz Ireneusz, Homenda Emilia                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/   6
  60         6 Kuliński Karol, Adamska Martyna                    KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 3415441 4.0 2415342 3.0 3313341 3.0 3313441 3.0 1122211 1.0 1113121 1.0 1123121 1.0 1124121 1.0   17.0    2
  58 6564353 5.0 4564563 5.0 6565552 5.0 5665564 5.5 3645364 5.0 4655565 5.0 6655564 5.0 3545564 5.0   40.5    5
  59 5332535 3.0 5331434 4.0 5442433 4.0 6442335 4.0 2431452 3.0 5432352 3.0 2431352 3.0 4432352 3.0   27.0    4
  60 4656666 6.0 6656655 6.0 4656665 6.0 4556656 5.5 6566646 6.0 6566646 6.0 5566646 6.0 6666646 6.0   47.5    6
  61 1121114 1.0 1142226 2.0 1131216 1.0 2121213 1.0 4354535 4.0 3344434 4.0 4344435 4.0 5353435 4.0   21.0    3
  62 2243222 2.0 3223111 1.0 2224124 2.0 1234122 2.0 5213123 2.0 2221213 2.0 3212213 2.0 2211213 2.0   15.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Baran Kamil, Górka Oliwia                          CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   7
  50         2 Chen Filip, Kozdraś Wanessa                        CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   7
  52         3 Mądry Mateusz, Łuczak Nikola                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski          3/   7
  51         4 Hasiów Szymon, Salwierak Klaudia                   KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              4/   7
  53         5 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Wrocław           dolnośląski          5/   7
  55         6 Zalewski Mariusz, Nadbrzeska Martyna               4STEP - Wrocław           dolnośląski          6/   7
  54         7 Raczykowski Maciej, Kostrzewa Magdalena            KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  49 1161211 1.0 3111111 1.0 1111111 1.0 3521322 2.0 2222323 2.0 1123122 2.0    9.0    1
  50 2253322 2.0 2324323 3.0 2457324 4.0 1112211 1.0 1111211 1.0 2211211 1.0   12.0    2
  51 3645564 4.0 1232732 2.0 3333633 3.0 5434555 5.0 7535576 6.0 7444556 5.0   25.0    4
  52 4422133 3.0 5443444 4.0 5222442 2.0 6673433 4.0 3664432 3.0 5552433 3.0   19.0    3
  53 5316676 6.0 7657276 7.0 7674277 7.0 2745164 3.0 4756154 4.0 6636344 4.0   31.0    5
  54 7577447 7.0 6766567 6.0 6545556 5.0 7357677 7.0 5447747 5.0 4767765 7.0   37.0    7
  55 6734755 5.0 4575655 5.0 4766765 6.0 4266746 6.0 6373665 7.0 3375677 6.0   35.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   6
  90         2 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   6
  91         3 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   6
  88         4 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   6
  92         5 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   6
  89         6 Owczarczak Konrad, Majchrowicz Ewa                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 1111221 1.0 3211231 1.0 1311221 1.0 1211211 1.0 1211341 1.0    5.0    1
  88 6662434 4.5 6653442 4.0 5652553 4.0 5662553 5.0 5643553 5.0   22.5    4
  89 2556545 6.0 5465555 5.0 6466435 6.0 6356444 4.0 6456425 6.0   27.0    6
  90 5245313 3.0 2144313 2.0 3145314 3.0 3144322 2.0 4135214 2.0   12.0    2
  91 3334152 2.0 1336124 3.0 2234142 2.0 2435135 3.0 2564132 3.0   13.0    3
  92 4423666 4.5 4522666 6.0 4523666 5.0 4523666 6.0 3322666 4.0   25.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   6
  84         2 Trefler Tomasz, Trefler Maja                       AMETYST - Lubań           dolnośląski          2/   6
  82         3 Sobczyk Oktawiusz, Michnicka Martyna               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   6
  81         4 Lubczański Paweł, Pietruch Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   6
  80         5 Krężel Mateusz, Staniszewska Maria                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   6
  79         6 Bielas Adam, Białek Julia                          AKTAN - Wrocław           dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79 5636646 6.0 4635636 6.0 3635445 4.0 5633655 5.0 4663623 5.0 6654614 6.0 5655635 6.0 4643435 3.0   41.0    6
  80 4354535 4.0 5554524 5.0 4253334 3.0 3355443 3.0 6416315 3.0 3436346 4.0 6426524 5.0 5316624 4.5   31.5    5
  81 6423252 3.0 6423452 4.0 5324253 2.0 4424222 2.0 1544562 4.0 2545562 5.0 2562462 4.0 2455552 6.0   30.0    4
  82 2242324 2.0 1246345 3.0 2546526 5.0 2546336 4.0 5355154 6.0 5262153 3.0 3144353 3.0 1164363 2.0   28.0    3
  83 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2121436 1.0 4121425 2.0 4311116 1.0 6532146 4.5   12.5    1
  84 3565463 5.0 3362263 2.0 6462662 6.0 6262564 6.0 3232241 2.0 1313231 1.0 1233241 2.0 3221211 1.0   25.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Musiał Jakub, Wojtun Lena                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   6
  74         2 Kubaczyk Jakub, Drzymała Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   6
  73         3 Kramek Maksymilian, Górska Natalia                 AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   6
  71         4 Białowąs Wiktor, Daria Kaniowska                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          4/   6
  75         5 Labak Igor, Środa Katarzyna                        CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/   6
  72         6 Duda Karol, Moder Wiktoria                         LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  71 2365654 6.0 2463532 4.0 2353443 4.0 6312316 3.0 2434216 3.0 4463345 4.0   24.0    4
  72 4426563 4.0 4556666 6.0 4444555 5.0 5566665 6.0 5556565 6.0 5544453 5.0   32.0    6
  73 3532226 2.0 1324255 3.0 1522334 3.0 1135242 2.0 4242634 4.0 3322234 3.0   17.0    3
  74 1111111 1.0 3111111 1.0 3111111 1.0 4443533 4.0 1363343 2.0 2256522 2.0   11.0    2
  75 6644445 5.0 6645344 5.0 6666666 6.0 2654454 5.0 6615452 5.0 6635666 6.0   32.0    5
  76 5253332 3.0 5232423 2.0 5235222 2.0 3221121 1.0 3121121 1.0 1111111 1.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata                Stalowa Wola         
B       Zawiślak                  Marcin                    Zielona Góra         
C       Jabczyńska                Anna                      Wrocław              
D       Narajewski                Janusz                    Legnica              
E       Bieniek                   Andrzej                   Wrocław              
F       Kijkowski                 Grzegorz                  Wrocław              
G       Kosaty                    Marek                     Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Protasiewicz Piotr, Kaczmarek Amelia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   3
  65         2 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   3
  67         3 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 1121111 1.0 1231221 2.0 2231122 2.0 2121222 2.0 1222222 2.0    9.0    2
  66 2212222 2.0 2122112 1.0 1112231 1.0 1212111 1.0 2111111 1.0    6.0    1
  67 3333333 3.0 3313333 3.0 3323313 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata                Stalowa Wola         
B       Zawiślak                  Marcin                    Zielona Góra         
C       Jabczyńska                Anna                      Wrocław              
D       Narajewski                Janusz                    Legnica              
E       Bieniek                   Andrzej                   Wrocław              
F       Kijkowski                 Grzegorz                  Wrocław              
G       Kosaty                    Marek                     Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   4
  89         2 Owczarczak Konrad, Majchrowicz Ewa                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   4
  88         3 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   4
  87         4 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 2414424 4.0 3414324 4.0 3414244 4.0 3414434 4.0 3414234 4.0   20.0    4
  88 4243213 3.0 4142113 2.0 4242413 3.0 4243213 3.0 4242413 3.0   14.0    3
  89 1321131 1.0 1333242 3.0 1333332 2.0 1332122 2.0 1333341 2.0   10.0    2
  90 3132342 2.0 2221431 1.0 2121121 1.0 2121341 1.0 2121122 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26