OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok”": 2018-06-09, WARSZAWA BLUE CLASSIC - Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarztskiego
„Pierwszy Krok”

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarztskiego
„Pierwszy Krok”
Warszawa , dn. 9-06-2018
Organizator: BLUE CLASSIC - Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, E+F, Latin-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   3 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   4 ELITE DANCE - MŁAWA          1
   5 ETIUDA - Radomsko            1
   6 FAST-STEP Warszawa           1
   7 JEDYNKA - Łódź               2
   8 PRESTIGE - Białystok         1
   9 ZAMEK - Szydłowiec           1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
C       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Butrym Mateusz, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   2
  44         2 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 12112 1.0 12111 1.0 12121 1.0 21122 2.0 11212 1.0 22212 2.0    8.0    1
  44 21221 2.0 21222 2.0 21212 2.0 12211 1.0 22121 2.0 11121 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
C       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  59         2 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      ZAMEK - Szydłowiec        mazowiecki           2/   7
  63         3 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   7
  65         4 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   7
  62         5 Serafin Bartłomiej, Frątczak Anna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   7
  60         6 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             6/   7
  61         7 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  59 16262 3.0 15352 2.0 16521 1.0 17223 2.0 15652 6.0 15353 3.0 13351 2.0 13452 3.0   22.0    2
  60 53635 5.0 33646 4.0 63665 6.0 65666 6.0 63416 4.0 64546 6.0 65645 6.0 55565 5.0   42.0    6
  61 65527 6.0 74767 7.0 75777 7.0 76777 7.0 77777 7.0 77677 7.0 77777 7.0 77777 7.0   55.0    7
  62 77776 7.0 66425 6.0 34342 4.0 54341 3.0 46244 3.0 46234 4.0 36134 4.0 36124 4.0   35.0    5
  63 44454 4.0 47274 5.0 47156 5.0 33455 5.0 24361 2.0 22111 1.0 24262 1.0 42331 2.0   25.0    3
  64 22313 2.0 21111 1.0 22413 2.0 21112 1.0 32133 1.0 31462 2.0 51423 3.0 21213 1.0   13.0    1
  65 31141 1.0 52533 3.0 51234 3.0 42534 4.0 51525 5.0 53725 5.0 42516 5.0 64646 6.0   32.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             Polska
C       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Baran Michał, Wydurska Izabela                     ELITE DANCE - MŁAWA       mazowiecki           1/   2
  70         2 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  69 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    4.0    1
  70 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238