OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama Korty": 2022-07-02, Bochnia Pactum małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

CeA Challenge Cup Letni pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskieg
Burmistrza Miasta Bochni; Starosty Bocheńskiego

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
CeA Challenge Cup Letni pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskieg
Burmistrza Miasta Bochni; Starosty Bocheńskiego
Bochnia ; 2 lipca 2022 roku
Organizator: Pactum
Prowadzenie: Adam Berkowicz
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 11, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, E-Solo, Kombinacja 8T
Pow. 15, F-Solo, Standard-3
Pow. 15, F-Solo, Latin-3
Pow. 15, E-Solo, Standard-4
Pow. 15, E-Solo, Latin-4
25-29, E, Standard-4
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 1, D, Standard
SENIOR 1, A, Standard
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, D, Standard
SENIOR 2, C, Standard
SENIOR 2, Open, Standard
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 3, D, Standard
SENIOR 3, B, Standard
SENIOR 3, Open, Standard
25-29, F, Latin-3
25-29, B, Latin
25-29, A, Latin
25-29, Open, Latin
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 1, E, Latin-4
SENIOR 1, D, Latin
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 1, B, Latin
SENIOR 1, A, Latin
SENIOR 1, Open, Latin
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 3, E, Latin-4
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 3, B, Latin
12-15, Solo, Standard-4
12-15, Solo, Latin-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Akademia Tańca - Kielce      1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   3 AKCENT - Będzin              1
   4 AKSEL - Rzeszów              3
   5 CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI    3
   6 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    2
   7 CLASSIC - Warszawa           4
   8 Cor et Animus                4
   9 CREATIVE DANCE - Warszawa    1
  10 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    2
  11 Dancebook Warszawa           2
  12 DANCELOOK - Gliwice          2
  13 Dancer Dance Studio          8
  14 DCS BRWINÓW                  8
  15 DIAMENT - Radzyń Podlaski    2
  16 EMOTION Dance Academy Ośw    4
  17 ESENS - Wrocław              2
  18 FANTAZJA - Kraków            2
  19 FINEZJA - Poznań             4
  20 Gloria                       7
  21 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  22 GRACJA - Krosno              4
  23 IGLICA - Wrocław             3
  24 IMPERIA - Kraków             2
  25 JEDYNKA - Łódź               4
  26 JUMP - Janów Lubelski        3
  27 KICK - Kielce                1
  28 King Dance - Koszalin        4
  29 KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA       8
  30 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        2
  31 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  32 MAGIC-DANCE - Lublin         2
  33 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  34 MYKA - Zamość                8
  35 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  36 PERFECT STYL - Kraków        2
  37 Platinum                     1
  38 POLISH CLUB - Warszawa       2
  39 RESPECT DANCE Skarżysko-K    3
  40 RONDO - Rybnik               2
  41 RS - WARSZAWA                2
  42 RYTM - Chełm                 4
  43 SEMPRE - Kraków              7
  44 SENSO - Rzeszów              6
  45 SKT Regis Bochnia            2
  46 ST Iluzja Trzebinia          3
  47 ST IMPRESJA Kęty             1
  48 ST LINESTUDIO - Strzelce     2
  49 Studio Tańca ARS Działdow    4
  50 SWING Żywiec-Kuków           5
  51 Śląski Klub Taneczny - Ka    4
  52 TOP - ART - Lublin           3
  53 TOP DANCE STUDIO - Poznań    3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Kuharuk Marta                                      Dancer Dance Studio       Ukraina              1/   3
  11         2 Zych Milena                                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   3
  10         3 Rogowska Amelia                                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   2 2211111 1.0 1111121 1.0 3111121 1.0 1111111 1.0 3311111 1.0 3313333 3.0    8.0    1
  10 3333333 3.0 2323232 2.0 2333333 3.0 2332222 2.0 2233322 3.0 2222212 2.0   15.0    3
  11 1122222 2.0 3232313 3.0 1222212 2.0 3223333 3.0 1122233 2.0 1131121 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Fedorenko Karina                                   Dancer Dance Studio       Ukraina              1/   7
  15         2 Satsyuk Solomiya                                   Dancer Dance Studio       Ukraina              2/   7
  20         3 Gvozdyk Polina                                     Platinum                  Ukraina              3/   7
  12         4 Lishchuk Victoria                                  Dancer Dance Studio       Ukraina              4/   7
  17         5 Vorobei Anastasiia                                 Gloria                    Ukraina              5/   7
  24         6 Piątek Filip                                       Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         6/   7
  23         7 Kaszuba Kamila                                     ST Iluzja Trzebinia       małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  12 3344533 4.0 3245424 3.0 7235344 3.0 3447665 5.0 4437744 4.0 6625757 7.0   26.0    4
  15 1236424 3.0 2326632 2.0 1324622 2.0 1233343 3.0 1222313 2.0 1217314 1.0   13.0    2
  17 2662266 6.0 4653266 6.0 2743455 5.0 4555454 4.0 5556555 5.0 3743472 4.0   30.0    5
  18 4113311 1.0 7112311 1.0 4111211 1.0 2111211 1.0 2111131 1.0 2174133 3.0    8.0    1
  20 7521142 2.0 6571153 5.0 6462163 4.0 7322122 2.0 3343222 3.0 7332221 2.0   18.0    3
  23 5777677 7.0 5767777 7.0 5677777 7.0 5766777 7.0 6674676 6.0 4451666 6.0   40.0    7
  24 6455755 5.0 1434545 4.0 3556536 6.0 6674536 6.0 7765467 7.0 5566545 5.0   33.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Konarska Magdalena                                 TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         1/   6
  27         2 Moroz Arsenii                                      Gloria                    Ukraina              2/   6
  28         3 Półtorak Łucja                                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   6
  25         4 Bukowska Malwina                                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   6
  29         5 Żołnierczyk Joanna                                 AKCENT - Będzin           śląski               5/   6
  17         6 Vorobei Anastasiia                                 Gloria                    Ukraina              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17 1656566 6.0 6666564 6.0 5656566 6.0 5666565 6.0 4566666 6.0 5666666 6.0 5666666 6.0 3566666 6.0   48.0    6
  25 5143132 3.0 4253132 3.0 4223222 2.0 3243132 2.0 3253244 3.0 3355254 5.0 3155354 5.0 2255355 5.0   28.0    4
  26 2332421 2.0 2321413 2.0 2431434 3.0 1331443 3.0 1121122 1.0 1122112 1.0 1221212 1.0 1133132 2.0   15.0    1
  27 4221213 1.0 1132221 1.0 1142111 1.0 2122211 1.0 6344315 4.0 6444445 4.0 6444445 4.0 6444444 4.0   20.0    2
  28 6415345 4.0 5414345 4.0 6314343 4.0 6414324 4.0 2612451 2.0 2511321 2.0 2512121 2.0 5611211 1.0   23.0    3
  29 3564654 5.0 3545656 5.0 3565655 5.0 4555656 5.0 5435533 5.0 4233533 3.0 4333533 3.0 4322523 3.0   34.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Grzesło Wiktoria                                   EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           1/   4
  40         2 Grzesło Patrycja                                   EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           2/   4
  42         3 Horokh Yehor                                       Gloria                    Ukraina              3/   4
  39         4 Chmielarz Izabela                                  SKT Regis Bochnia         małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  39 4444434 4.0 2334333 3.0 4434334 4.0   11.0    4
  40 3331323 3.0 3222111 2.0 2221112 2.0    7.0    2
  41 2122242 2.0 1111222 1.0 1112221 1.0    4.0    1
  42 1213111 1.0 4443444 4.0 3343443 3.0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Grzesło Patrycja                                   EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           1/   3
  41         2 Grzesło Wiktoria                                   EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           2/   3
  39         3 Chmielarz Izabela                                  SKT Regis Bochnia         małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  39 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0    9.0    3
  40 1121122 1.0 1221211 1.0 2222222 2.0    4.0    1
  41 2212211 2.0 2112122 2.0 1111111 1.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Łopata Aleksandra                                  IMPERIA - Kraków          małopolski           1/   4
  43         2 Niewczas Oliwia                                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   4
  44         3 Łobacz Paulina                                     DIAMENT - Radzyń Podlaski lubelski             3/   4
  42         4 Horokh Yehor                                       Gloria                    Ukraina              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  42 3444424 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4433444 4.0   16.0    4
  43 1323132 2.0 2322123 2.0 1322322 2.0 2322221 2.0    8.0    2
  44 4232343 3.0 3233332 3.0 2233233 3.0 3244333 3.0   12.0    3
  45 2111211 1.0 1111211 1.0 3111111 1.0 1111112 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Łopata Aleksandra                                  IMPERIA - Kraków          małopolski           1/   3
  44         2 Łobacz Paulina                                     DIAMENT - Radzyń Podlaski lubelski             2/   3
  43         3 Niewczas Oliwia                                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  43 2332332 3.0 3332332 3.0 2332333 3.0 3332333 3.0   12.0    3
  44 3223223 2.0 1223223 2.0 3223222 2.0 1223222 2.0    8.0    2
  45 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Szela Szymon, Wania Aleksandra                     SENSO - Rzeszów           podkarpacki          1/   2
  46         2 Kokosz Piotr, Kochman Klaudia                      KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  46 2112212 2.0 2222221 2.0 2222221 2.0 2222222 2.0    8.0    2
  47 1221121 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         1/   5
  51         2 Rałowski Dariusz, Charchut Anna                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   5
  52         3 Wiktorowicz Bogdan, Wiktorowicz Bogumiła           DCS BRWINÓW               mazowiecki           3/   5
  49         4 Misiak Andrzej, Misiak Natalia                     SWING Żywiec-Kuków        małopolski           4/   5
  50         5 Mączka Robert, Gut Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  48 2115111 1.0 5221322 2.0 4132212 2.0 3111212 1.0    6.0    1
  49 5442343 4.0 4444443 4.0 5424443 4.0 5442543 4.0   16.0    4
  50 4553455 5.0 3555555 5.0 3555555 5.0 2555455 5.0   20.0    5
  51 1224524 2.0 1112214 1.0 1313324 3.0 1224324 2.0    8.0    2
  52 3331232 3.0 2333131 3.0 2241131 1.0 4333131 3.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           1/   4
  54         2 Dąbek Artur, Dąbek Agnieszka                       ST Iluzja Trzebinia       małopolski           2/   4
  56         3 Strzałka Przemysław, Strzałka Ewa                  SEMPRE - Kraków           małopolski           3/   4
  53         4 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 1424322 3.0 3434234 4.0 1433334 3.0 2333343 3.0 3444242 4.0   17.0    4
  54 2333434 4.0 2313411 2.0 3322211 2.0 3124221 2.0 1211311 1.0   11.0    2
  55 3212141 1.0 1121142 1.0 4211142 1.0 1211132 1.0 2322133 2.0    6.0    1
  56 4141213 2.0 4242323 3.0 2144423 4.0 4442414 4.0 4133424 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   3
  58         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   3
  55         3 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 3332333 3.0 2333333 3.0 3333333 3.0 2333333 3.0 1323323 3.0   15.0    3
  57 1211121 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1211211 1.0 2211111 1.0    5.0    1
  58 2123212 2.0 3122222 2.0 2122222 2.0 3122122 2.0 3132232 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Strzępek Janusz, Strzępek Dorota                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   4
  59         2 Myszak Sławomir, Zawojska-Sobaszek Marzena         JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/   4
  60         3 Pietruk Łukasz, Pietruk Roma                       CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           3/   4
  62         4 Ziółkowski Przemysław, Ziółkowska Dorota           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  59 3433244 4.0 1222222 2.0 2312243 2.0    8.0    2
  60 4222431 2.0 4433343 3.0 3233332 3.0    8.0    3
  61 1111112 1.0 2111111 1.0 1121111 1.0    3.0    1
  62 2344323 3.0 3344434 4.0 4444424 4.0   11.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Wilk Paweł, Wilk Adriana                           RYTM - Chełm              lubelski             1/  12
  48         2 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         2/  12
  68         3 Galas Janusz, Laskowska Gabriela                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/  12
  51         4 Rałowski Dariusz, Charchut Anna                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/  12
  52         5 Wiktorowicz Bogdan, Wiktorowicz Bogumiła           DCS BRWINÓW               mazowiecki           5/  12
  65         6 Wątorski Jerzy, Pawlikowska-Walczak Ewa            DANCELOOK - Gliwice       śląski               6/  12
  61         7 Strzępek Janusz, Strzępek Dorota                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  12
  67         8 Cechowicz Radosław, Cechowicz Marta                MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             8/  12
  49         9 Misiak Andrzej, Misiak Natalia                     SWING Żywiec-Kuków        małopolski           9/  12
  66        10 Bugajczyk Krzysztof, Bugajczyk Agnieszka           DCS BRWINÓW               mazowiecki          10/  12
  50        11 Mączka Robert, Gut Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski          11/  12
  63        12 Reguła Janusz, Reguła Dorota                       Studio Tańca ARS Działdow warmińsko-ma        12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  48 XX XX    4 XX X  X  4 XX XXXX  6 X   X X  3    17         5
  49   X      1 XX    X  3 XXX      3 XXX   X  4    11          
  50          0          0          0 X  X     2     2          
  51   XXXXX  5 XXX XXX  6  XXXXXX  6   XXXX   4    21         2
  52 X        1 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    20         3
  61 XXXXX    5 X XXXX   5   X X    2 X  XX X  4    16       6-7
  63          0      X   1          0          0     1          
  64 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    27         1
  65 XX XXXX  6   X X    2 X   X X  3  XX XXX  5    16       6-7
  66  X   XX  3    X     1          0          0     4          
  67 XXX  XX  5  X   X   2 XXXX X   5  X   X   2    14          
  68   XXXXX  5  XXXXXX  6  X X XX  4  XXX X   4    19         4
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  48 2774273 3.0 3574363 4.0 4173351 2.0 4176251 3.0   12.0    2
  51 3452355 4.0 4452226 3.0 2424246 3.0 2463546 5.0   15.0    4
  52 4545634 5.0 2736644 5.0 3247624 4.0 3644623 2.0   16.0    5
  61 5666467 7.0 5667477 7.0 5766577 7.0 5757477 7.0   28.0    7
  64 1111111 1.0 1211111 1.0 1311112 1.0 1311112 1.0    4.0    1
  65 6327546 6.0 6345555 6.0 6635465 6.0 6235364 4.0   22.0    6
  68 7233722 2.0 7123732 2.0 7552733 5.0 7522735 6.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Stawiński Jan, Pawelczyk Magdalena                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   7
  69         2 Bartuś Wojciech, Pawlik-Bartuś Agnieszka           SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   7
  53         3 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             3/   7
  71         4 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               4/   7
  56         5 Strzałka Przemysław, Strzałka Ewa                  SEMPRE - Kraków           małopolski           5/   7
  70         6 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   7
  72         7 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 3233324 3.0 1415344 3.0 1343353 3.0 1222665 2.0 1543653 4.0   15.0    3
  56 7777417 7.0 7246515 5.0 7237717 7.0 6111411 1.0 7214426 3.0   23.0    5
  69 1341251 2.0 4361151 2.0 2421161 2.0 2446252 4.0 5352262 2.0   12.0    2
  70 2565675 5.0 6532666 6.0 5565434 4.0 7564534 5.0 6667334 6.0   26.0    6
  71 4426733 4.0 3657433 4.0 4656645 5.0 3333343 3.0 3436545 5.0   21.0    4
  72 5654566 6.0 5774777 7.0 6774576 6.0 5675776 7.0 2775777 7.0   33.0    7
  73 6112142 1.0 2123222 1.0 3112222 1.0 4757127 6.0 4121111 1.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Stawiński Jan, Pawelczyk Magdalena                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   2
  74         2 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 2111121 1.0 1111121 1.0 2121111 1.0 2111121 1.0 2111111 1.0    5.0    1
  74 1222212 2.0 2222212 2.0 1212222 2.0 1222212 2.0 1222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   2
  56         2 Strzałka Przemysław, Strzałka Ewa                  SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222221 2.0   10.0    2
  75 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Zbrocki Konrad, Zbrocka Magdalena                  SENSO - Rzeszów           podkarpacki          1/   5
  76         2 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   5
  62         3 Ziółkowski Przemysław, Ziółkowska Dorota           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/   5
  78         4 Adamczyk Bogusław, Gąsior Anna                     KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           4/   5
  79         5 Paruzel Mirosław, Bąkowska Bożena                  MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  62 1313433 3.0 5553555 5.0 4332345 3.0   11.0    3
  76 2132212 2.0 2222222 2.0 2223211 2.0    6.0    2
  77 3221121 1.0 1111111 1.0 1111122 1.0    3.0    1
  78 4554345 4.0 3434334 3.0 3544434 4.0   11.0    4
  79 5445554 5.0 4345443 4.0 5455553 5.0   14.0    5
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Wilk Paweł, Wilk Adriana                           RYTM - Chełm              lubelski             1/   8
  80         2 Polowy Aleksander, Oszmiańska-Polowy Agnieszka     ESENS - Wrocław           dolnośląski          2/   8
  67         3 Cechowicz Radosław, Cechowicz Marta                MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   8
  82         4 Wypych Piotr, Wypych Anna                          DCS BRWINÓW               mazowiecki           4/   8
  76         5 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         5/   8
  81         6 Bożek Sławomir, Bożek Agnieszka                    KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           6/   8
  66         7 Bugajczyk Krzysztof, Bugajczyk Agnieszka           DCS BRWINÓW               mazowiecki           7/   8
  63         8 Reguła Janusz, Reguła Dorota                       Studio Tańca ARS Działdow warmińsko-ma         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  63 XX X  X  4  X       1          0          0     5          
  64 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       1-2
  66          0     X X  2  XXX  X  4 XXXXX X  6    12          
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6    26         4
  76 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX   XX  4    23         5
  80 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       1-2
  81 X X XX   4 X XX X   4 XXXXXX   6 X XXXX   5    19         6
  82  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         3
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  64 1121111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0    4.0    1
  67 2315443 3.0 2225554 5.0 2315452 2.0 5415353 4.0   14.0    3
  76 5554534 5.0 5452433 3.0 4542534 4.0 6554544 5.0   17.0    5
  80 3233222 2.0 3534222 2.0 5463343 5.0 2333222 2.0   11.0    2
  81 4666666 6.0 6666646 6.0 3656666 6.0 3666666 6.0   24.0    6
  82 6442355 4.0 4343365 4.0 6234225 3.0 4242435 3.0   14.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/   3
  83         2 Działowski Jacek, Działowska Maria                 SENSO - Rzeszów           podkarpacki          2/   3
  84         3 Rusiecki Krzysztof, Wiekiera Monika                KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 1212312 1.0 1212112 1.0 3222312 2.0 1212121 1.0 2212122 2.0    7.0    1
  83 3131221 2.0 2121221 2.0 2131121 1.0 2121212 2.0 1131211 1.0    8.0    2
  84 2323133 3.0 3333333 3.0 1313233 3.0 3333333 3.0 3323333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Czylok Mariusz, Czylok Alicja                      ST IMPRESJA Kęty          małopolski           1/   4
  85         2 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             2/   4
  87         3 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               3/   4
  88         4 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków         małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 2443334 3.5 1421342 2.5 3322223 2.0 1322232 2.0 1322223 2.0   12.0    2
  86 1121121 1.0 2132121 1.0 2111131 1.0 2111111 1.0 4111111 1.0    5.0    1
  87 4212213 2.0 4213214 2.5 4444414 4.0 4243424 4.0 2243434 3.0   15.5    3
  88 3334442 3.5 3344433 4.0 1233342 3.0 3434343 3.0 3434342 4.0   17.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   4
  58         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   4
  85         3 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             3/   4
  88         4 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków         małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 4222212 2.0 3223312 2.0 3222212 2.0 2223212 2.0 2222212 2.0   10.0    2
  75 1111121 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0    5.0    1
  85 2333343 3.0 2442243 3.0 4444444 4.0 4342344 4.0 3343333 3.0   17.0    3
  88 3444434 4.0 4334434 4.0 2333333 3.0 3434433 3.0 4434444 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Szela Szymon, Wania Aleksandra                     SENSO - Rzeszów           podkarpacki          1/   2
  89         2 Piekarz Maciej, Piekarz Natalia                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  47 1222111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
  89 2111222 2.0 2122222 2.0 2222222 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Szpyt Rafał, Bień-Szpyt Ewa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             1/   2
  55         2 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
  90 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Szpyt Rafał, Bień-Szpyt Ewa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             1/   2
  91         2 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    5.0    1
  91 2222222 2.0 2122222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 1222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   PERFECT STYL - Kraków     małopolski           1/   4
  92         2 Miszczuk Mateusz, Wessalowska Joanna               CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             2/   4
  90         3 Szpyt Rafał, Bień-Szpyt Ewa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             3/   4
  91         4 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 3332333 3.0 3332333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  91 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  92 2121111 1.0 2223111 2.0 1222112 2.0 1221122 2.0 1121121 1.0    8.0    2
  93 1213222 2.0 1111222 1.0 2111221 1.0 2112211 1.0 2212212 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Misiak Andrzej, Misiak Natalia                     SWING Żywiec-Kuków        małopolski           1/   5
  59         2 Myszak Sławomir, Zawojska-Sobaszek Marzena         JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/   5
  95         3 Woźniak Adam, Woźniak Małgorzata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           3/   5
  94         4 Dębkowski Łukasz, Dębkowska Urszula                DCS BRWINÓW               mazowiecki           4/   5
  50         5 Mączka Robert, Gut Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  49 1111124 1.0 1131143 1.0 4153344 4.0    6.0    1
  50 2354545 5.0 2355525 5.0 1212511 1.0   11.0    5
  59 3233333 3.0 4212431 2.0 3335233 3.0    8.0    2
  94 5442452 4.0 5444212 4.0 2421122 2.0   10.0    4
  95 4525211 2.0 3523354 3.0 5544455 5.0   10.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Salamon Jarosław, Banaszkiewicz-Lorenc Monika      Dancebook Warszawa        mazowiecki           1/   6
  97         2 Grzegorzek Krzysztof, Grzegorzek Monika            SWING Żywiec-Kuków        małopolski           2/   6
  96         3 Dolhalov Serhii, Kurzydem Lucyna                   RONDO - Rybnik            śląski               3/   6
  61         4 Strzępek Janusz, Strzępek Dorota                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   6
  48         5 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         5/   6
  95         6 Woźniak Adam, Woźniak Małgorzata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  48 6564555 5.0 5545555 5.0 5546556 5.0 5456455 5.0   20.0    5
  61 2352344 4.0 2362244 3.0 4255244 4.0 2342224 2.0   13.0    4
  95 5646666 6.0 6654666 6.0 6664665 6.0 6565566 6.0   24.0    6
  96 3415423 3.0 4426323 4.0 3323323 2.0 4634643 4.0   13.0    3
  97 4223231 2.0 3233432 2.0 2432432 3.0 3223332 3.0   10.0    2
  98 1131112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             1/   3
  99         2 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               2/   3
  96         3 Dolhalov Serhii, Kurzydem Lucyna                   RONDO - Rybnik            śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 3121331 2.0 1111331 1.0 2122232 2.0 2112221 2.0 1111231 1.0    8.0    1
  96 2332223 3.0 2223222 2.0 1233321 3.0 3333333 3.0 2232322 2.0   13.0    3
  99 1213112 1.0 3332113 3.0 3311113 1.0 1221112 1.0 3323113 3.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Szendera Julian, Grabska Sylwia                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   5
  54         2 Dąbek Artur, Dąbek Agnieszka                       ST Iluzja Trzebinia       małopolski           2/   5
 103         3 Konarski Krzysztof, Kozakiewicz-Konarska Iwona     TOP DANCE STUDIO - Poznań                      3/   5
  99         4 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               4/   5
  72         5 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 2232233 2.0 2232222 2.0 3222223 2.0 2222222 2.0 2322222 2.0   10.0    2
  72 5455555 5.0 4445554 4.0 4545554 5.0 4545554 5.0 4445555 5.0   24.0    5
  99 3544324 4.0 5554335 5.0 5453335 4.0 5454435 4.0 5554444 4.0   21.0    4
 100 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 103 4323442 3.0 3323443 3.0 2334442 3.0 3333343 3.0 3233333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   2
  55         2 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 101 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           1/   2
 101         2 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  91 1112112 1.0 1221111 1.0 1222211 2.0 1112111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
 101 2221221 2.0 2112222 2.0 2111122 1.0 2221222 2.0 2222222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   PERFECT STYL - Kraków     małopolski           1/   5
  92         2 Miszczuk Mateusz, Wessalowska Joanna               CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             2/   5
  91         3 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   5
 100         4 Szendera Julian, Grabska Sylwia                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   5
  72         5 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
  91 3343343 3.0 3343343 3.0 3343343 3.0 3343343 3.0 3343343 3.0   15.0    3
  92 2122211 2.0 2222211 2.0 1122111 1.0 2221222 2.0 2221122 2.0    9.0    2
  93 1211122 1.0 1111122 1.0 2211222 2.0 1112111 1.0 1112211 1.0    6.0    1
 100 4434434 4.0 4434434 4.0 4434434 4.0 4434434 4.0 4434434 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Misiak Andrzej, Misiak Natalia                     SWING Żywiec-Kuków        małopolski           1/   5
  50         2 Mączka Robert, Gut Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           2/   5
  59         3 Myszak Sławomir, Zawojska-Sobaszek Marzena         JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   5
  94         4 Dębkowski Łukasz, Dębkowska Urszula                DCS BRWINÓW               mazowiecki           4/   5
  68         5 Galas Janusz, Laskowska Gabriela                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  49 1211321 1.0 1211321 1.0 2421353 2.0    4.0    1
  50 2525144 4.0 2335145 3.0 1132144 1.0    8.0    2
  59 3333233 2.0 4453253 4.0 3543232 3.0    9.0    3
  68 5152515 5.0 3122414 2.0 5215515 5.0   12.0    5
  94 4444452 3.0 5544532 5.0 4354421 4.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Salamon Jarosław, Banaszkiewicz-Lorenc Monika      Dancebook Warszawa        mazowiecki           1/   7
  64         2 Wilk Paweł, Wilk Adriana                           RYTM - Chełm              lubelski             2/   7
 102         3 Harazin Adam, Harazin Aleksandra                   ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              3/   7
  61         4 Strzępek Janusz, Strzępek Dorota                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   7
  65         5 Wątorski Jerzy, Pawlikowska-Walczak Ewa            DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/   7
  48         6 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         6/   7
  63         7 Reguła Janusz, Reguła Dorota                       Studio Tańca ARS Działdow warmińsko-ma         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  48 6656445 6.0 6555256 6.0 6656566 6.0 6677566 6.0   24.0    6
  61 4344336 4.0 2466535 5.0 4345435 4.0 2453435 4.0   17.0    4
  63 7767777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7766777 7.0   28.0    7
  64 3125224 2.0 4233323 2.0 2233223 2.0 3224322 2.0    8.0    2
  65 5573652 5.0 3644664 4.0 5564654 5.0 4545654 5.0   19.0    5
  98 1211113 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    4.0    1
 102 2432561 3.0 5322441 3.0 3422342 3.0 5331243 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             1/   2
  51         2 Rałowski Dariusz, Charchut Anna                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 1111111 1.0 1111111 1.0 2221112 2.0 2221121 2.0 2221112 2.0    8.0    2
  53 2222222 2.0 2222222 2.0 1112221 1.0 1112212 1.0 1112221 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Konarski Krzysztof, Kozakiewicz-Konarska Iwona     TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         1/   4
 104         2 Łakus Grzegorz, Łakus Beata                        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   4
  70         3 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   4
  72         4 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 3233423 3.0 3342424 4.0 3223423 2.0 4334423 3.0 3443433 4.0   16.0    3
  72 4344144 4.0 2224143 2.0 2344144 4.0 2443144 4.0 2234144 3.0   17.0    4
 103 1122232 2.0 1111231 1.0 1111231 1.0 1212231 1.0 1121221 1.0    6.0    1
 104 2411311 1.0 4433312 3.0 4432312 3.0 3121312 2.0 4312312 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Zbrocki Konrad, Zbrocka Magdalena                  SENSO - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
  76         2 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   4
  82         3 Wypych Piotr, Wypych Anna                          DCS BRWINÓW               mazowiecki           3/   4
  81         4 Bożek Sławomir, Bożek Agnieszka                    KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  76 2322333 3.0 2231323 2.0 2323343 2.0    7.0    2
  77 1133111 1.0 1113111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
  81 4444444 4.0 3444434 4.0 3244424 4.0   12.0    4
  82 3211222 2.0 4322242 3.0 4432232 3.0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Wilk Paweł, Wilk Adriana                           RYTM - Chełm              lubelski             1/   4
  83         2 Działowski Jacek, Działowska Maria                 SENSO - Rzeszów           podkarpacki          2/   4
  80         3 Polowy Aleksander, Oszmiańska-Polowy Agnieszka     ESENS - Wrocław           dolnośląski          3/   4
  63         4 Reguła Janusz, Reguła Dorota                       Studio Tańca ARS Działdow warmińsko-ma         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  63 4441444 4.0 4444444 4.0 4443444 4.0 4443444 4.0   16.0    4
  64 1114111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  80 2323223 2.0 3233333 3.0 3224233 3.0 3334333 3.0   11.0    3
  83 3232332 3.0 2322222 2.0 2332322 2.0 2222222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             1/   3
  87         2 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               2/   3
  74         3 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 2323333 3.0 3333333 3.0 2222221 2.0 3323333 3.0 1313333 3.0   14.0    3
  85 1131111 1.0 1121111 1.0 3333333 3.0 2231121 2.0 3131111 1.0    8.0    1
  87 3212222 2.0 2212222 2.0 1111112 1.0 1112212 1.0 2222222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
  85         2 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 2212111 1.0 2222222 2.0 2222122 2.0 1111121 1.0 1111121 1.0    7.0    1
  85 1121222 2.0 1111111 1.0 1111211 1.0 2222212 2.0 2222212 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Moroz Arsenii                                      Gloria                    Ukraina              1/   3
  18         2 Fedorenko Karina                                   Dancer Dance Studio       Ukraina              2/   3
  12         3 Lishchuk Victoria                                  Dancer Dance Studio       Ukraina              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  12 3333333 3.0 3333332 3.0 2333333 3.0 3233333 3.0   12.0    3
  18 2212221 2.0 2212223 2.0 1211222 2.0 1311221 1.0    7.0    2
  27 1121112 1.0 1121111 1.0 3122111 1.0 2122112 2.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Fedorenko Karina                                   Dancer Dance Studio       Ukraina              1/   3
  27         2 Moroz Arsenii                                      Gloria                    Ukraina              2/   3
  12         3 Lishchuk Victoria                                  Dancer Dance Studio       Ukraina              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solo, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  12 3323323 3.0 2333322 3.0 3333333 3.0 2333333 3.0   12.0    3
  18 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1112222 2.0    5.0    1
  27 2232232 2.0 3222233 2.0 2222222 2.0 3221111 1.0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37