OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama Korty": 2022-07-03, Bochnia Pactum małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

CeA ChallengeCup Letni pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego
Burmistrza Miasta Bochni ; Starosty Bocheńskiego

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
CeA ChallengeCup Letni pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego
Burmistrza Miasta Bochni ; Starosty Bocheńskiego
Bochnia ; 3 lipca 2022 roku
Organizator: Pactum
Prowadzenie: Adam Berkowicz
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, Open, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
14-15, Open, Standard
14-15, Open, Latin
16-18, D, Standard
16-18, Open, Standard
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Standard
16-18, C, Latin
16-18, Open, Latin
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Akademia Tańca               1
   2 AXIS - Nowy Sącz             4
   3 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   4 Dance Generation             5
   5 Dancer Dance Studio          2
   6 Dancers United - WARSZAWA    1
   7 EMOTION Dance Academy Ośw    1
   8 EVOLUTION - Kraków           1
   9 GASIEK - Rzeszów             1
  10 Gloria                       5
  11 Golden club                  7
  12 GRACJA - Krosno              6
  13 IGLICA - Wrocław             2
  14 IMPERIA - Kraków             1
  15 INFINITY - Kraków            1
  16 KICK - Kielce                2
  17 KLASA - Tarnów               1
  18 KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA       2
  19 MARGO - Leszno               2
  20 NOWY STYL - Bielsko-Biała    4
  21 PERFECT DANCE - Kraków       5
  22 Platinum                    13
  23 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  24 RONDO - Rybnik               1
  25 SEMPRE - Kraków              2
  26 SKT Regis Bochnia            3
  27 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  28 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  29 TAKT - Chełm                 1
  30 TAKT - Jarosław              1
  31 THOMAS DANCE - Kraków        2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Kovalchuk Svyatoslav, Kursik Oleksandra            Platinum                  Ukraina              1/   3
 104         2 Obiora Damian, Mocek Maja                          MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   3
 102         3 Ivashuta Gleb, Mohylna Solomiia                    Gloria                    Ukraina              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 102 3333333 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0 3233333 3.0 3233222 2.0 3333333 3.0   17.0    3
 103 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2112121 1.0 2112111 1.0 2122121 2.0    7.0    1
 104 2222222 2.0 2222222 2.0 2322222 2.0 1321212 2.0 1321333 3.0 1211212 1.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Melnyk Maksym, Yatsyna Sofiia                      Golden club               Ukraina              1/   7
 106         2 Herasymenko Bohdan, Fialkovska Mariia              Gloria                    Ukraina              2/   7
 112         3 Yevnitskyi Bohdan, Maksymenco Diana                Golden club               Ukraina              3/   7
 105         4 Ciupiński Karol, Tęczar Oliwia                     GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   7
 111         5 Skiba Yakiv, Belinska Yevheniia                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/   7
 109         6 Mikus Krzysztof, Kłusak Emilia                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/   7
 110         7 Nowak Antoni, Kurpiel Amelia                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 105 4633634 4.0 4743644 3.0 3734542 4.0 4531654 5.0 5631462 4.0 4461442 3.0   23.0    4
 106 2361243 2.0 7337365 6.0 5441363 3.0 3253242 3.0 2452131 1.0 2352223 2.0   17.0    2
 108 1114161 1.0 1124111 1.0 1116131 1.0 1144111 1.0 3143213 2.0 3133111 1.0    7.0    1
 109 6446716 6.0 5565536 5.0 7353624 5.0 7665477 6.0 6565556 6.0 6646576 6.0   34.0    6
 110 7757477 7.0 6652477 7.0 6565477 7.0 6776766 7.0 7776747 7.0 7777757 7.0   42.0    7
 111 3525552 5.0 2416753 4.0 2627756 6.0 2417323 2.0 1314374 3.0 1514364 4.0   24.0    5
 112 5272325 3.0 3271222 2.0 4272215 2.0 5322535 4.0 4227625 5.0 5225635 5.0   21.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Kachanov Kiril, Haliuk Evelina                     Golden club               Ukraina              1/   6
 113         2 Jamróz Franciszek, Jamróz Aleksandra               TAKT - Chełm              lubelski             2/   6
 108         3 Melnyk Maksym, Yatsyna Sofiia                      Golden club               Ukraina              3/   6
 106         4 Herasymenko Bohdan, Fialkovska Mariia              Gloria                    Ukraina              4/   6
 114         5 Malicki Mikołaj, Zdrzalik Milena                   KLASA - Tarnów            małopolski           5/   6
 112         6 Yevnitskyi Bohdan, Maksymenco Diana                Golden club               Ukraina              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106 5664366 6.0 4453346 4.0 5454366 5.0 6463366 6.0 1443453 3.0 1421442 2.0 1422334 3.0 1552342 2.0   31.0    4
 107 1111611 1.0 2122513 2.0 2132522 2.0 1132621 2.0 2111111 1.0 2113111 1.0 2111111 1.0 3111111 1.0   11.0    1
 108 2236142 2.0 3234132 3.0 3223234 3.0 3215233 3.0 3264222 2.0 5254333 4.0 3245222 2.0 2346254 3.0   22.0    3
 112 3555435 5.0 5566455 5.0 6666655 6.0 4556445 4.5 6355536 5.0 6366556 6.0 6664656 6.0 5225526 5.0   42.5    6
 113 4322223 3.0 1311221 1.0 1311111 1.0 2321112 1.0 4622345 4.0 4632225 3.0 5533445 4.0 4633435 4.0   21.0    2
 114 6443554 4.0 6645664 6.0 4545443 4.0 5644554 4.5 5536664 6.0 3545664 5.0 4356563 5.0 6464663 6.0   40.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Kovalchuk Svyatoslav, Kursik Oleksandra            Platinum                  Ukraina              1/   4
 117         2 Maslenchuk Zahar, Logvych Adelina                  Platinum                  Ukraina              2/   4
 104         3 Obiora Damian, Mocek Maja                          MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   4
 102         4 Ivashuta Gleb, Mohylna Solomiia                    Gloria                    Ukraina              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102 3434444 4.0 3434444 4.0 3343333 3.0 4434444 4.0 3434444 4.0 3434444 4.0 3434434 4.0 4434444 4.0   31.0    4
 103 2222222 2.0 1212211 1.0 1121111 1.0 2222211 2.0 1322321 2.0 1211321 1.0 1122311 1.0 1212311 1.0   11.0    1
 104 4343333 3.0 4343333 3.0 2232222 2.0 3343333 3.0 4243133 3.0 4343133 3.0 4343123 3.0 3343133 3.0   23.0    3
 117 1111111 1.0 2121122 2.0 4414444 4.0 1111122 1.0 2111212 1.0 2122212 2.0 2211242 2.0 2121222 2.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Puchała Jan, Cisło Zofia                           PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   2
 119         2 Bawor Adam, Nocoń Maja                             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 2122222 2.0 1111122 1.0 1121122 1.0 1121121 1.0 2121112 1.0    6.0    1
 119 1211111 1.0 2222211 2.0 2212211 2.0 2212212 2.0 1212221 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Puchała Jan, Cisło Zofia                           PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   2
 120         2 Bernat Franciszek, Kuwerska Iga                    CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 1222222 2.0 2221222 2.0 2222212 2.0 1111111 1.0 1121211 1.0    8.0    1
                 R                                   R           
 120 2111111 1.0 1112111 1.0 1111121 1.0 2222222 2.0 2212122 2.0 R          
     R           R                       R  R R      R           
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   2
 122         2 Razhyk Maksym, Kaziuk Viktoriia                    Dance Generation          Ukraina              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 1222111 1.0 1212111 1.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
 123 2111222 2.0 2121222 2.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   3
 122         2 Razhyk Maksym, Kaziuk Viktoriia                    Dance Generation          Ukraina              2/   3
 124         3 Wójcik Mateusz, Drozdovych Anna                    Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 3313212 3.0 1313313 3.0 1211313 1.0 2212232 2.0 1311313 1.0   10.0    2
 123 1132131 1.0 3131131 1.0 2123131 2.0 1121111 1.0 3123131 3.0    8.0    1
 124 2221323 2.0 2222222 2.0 3332222 3.0 3333323 3.0 2232222 2.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Gomułka Jakub, Małecka-Poręba Amelia               AXIS - Nowy Sącz          małopolski           1/   7
 129         2 Lenartowicz Tomasz, Jaśkowska Klaudia              Akademia Tańca            małopolski           2/   7
 125         3 Janik Jakub, Oratowska Martyna                     AXIS - Nowy Sącz          małopolski           3/   7
 131         4 Ziółkowski Jakub, Marek Anna                       KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   7
 126         5 Rychel Szymon, Tomaszewska Justyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   7
 130         6 Nahornyy Bogdan, Lutsenko Viktoriia                Gloria                    Ukraina              6/   7
 127         7 Wiaderny Jakub, Brennan Kinga                      SKT Regis Bochnia         małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 125 3435136 4.0 4445333 3.0 4342332 3.0   10.0    3
 126 5512444 5.0 5333445 4.0 6734567 6.0   15.0    5
 127 7777567 7.0 7777557 7.0 7676676 7.0   21.0    7
 128 1343621 2.0 2112122 1.0 3113121 1.0    4.0    1
 129 2251213 1.0 1251214 2.0 1261214 2.0    5.0    2
 130 4666775 6.0 6666766 6.0 5557755 5.0   17.0    6
 131 6124352 3.0 3524671 5.0 2425443 4.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Szybiak Adrian, Ziobrowska Magdalena               TAKT - Jarosław           podkarpacki          1/   5
 133         2 Wojda Paweł, Baczyńska Katarzyna                   KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           2/   5
 126         3 Rychel Szymon, Tomaszewska Justyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   5
 125         4 Janik Jakub, Oratowska Martyna                     AXIS - Nowy Sącz          małopolski           4/   5
 127         5 Wiaderny Jakub, Brennan Kinga                      SKT Regis Bochnia         małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 125 3434142 3.0 4412133 4.0 2224142 1.0    8.0    4
 126 1213211 1.0 3334321 3.0 4332431 4.0    8.0    3
 127 5555535 5.0 5555554 5.0 5555555 5.0   15.0    5
 132 4122324 2.0 2123215 1.0 3113314 3.0    6.0    1
 133 2341453 4.0 1241442 2.0 1441223 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Laryś Jakub, Paszek Wiktoria                       IMPERIA - Kraków          małopolski           1/   5
 134         2 Dziamba Krzysztof, Nowak Eliza                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   5
 135         3 Zabłocki Eryk, Dzieża Amelia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   5
 133         4 Wojda Paweł, Baczyńska Katarzyna                   KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           4/   5
 136         5 Dąbrowski Jarosław, Kokhanets Iryna                SEMPRE - Kraków           małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 133 2345445 4.0 5545455 5.0 4544445 4.0 3454455 4.0   17.0    4
 134 4433232 3.0 2232232 2.0 1233222 2.0 5223221 2.0    9.0    2
     R                                               
 135 1222323 2.0 3323323 3.0 3322333 3.0 2332333 3.0   11.0    3
 136 5554554 5.0 4454544 4.0 5455554 5.0 4545544 5.0   19.0    5
     R                                               
 137 3111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1111112 1.0    4.0    1
     R                                               
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   7
 135         2 Zabłocki Eryk, Dzieża Amelia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   7
 131         3 Ziółkowski Jakub, Marek Anna                       KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   7
 140         4 Lasocki Sebastian, Pisarczyk Natalia               RONDO - Rybnik            śląski               4/   7
 138         5 Dunaj Tomasz, Majewska Paulina                     SKT Regis Bochnia         małopolski           5/   7
 134         6 Dziamba Krzysztof, Nowak Eliza                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          6/   7
 128         7 Gomułka Jakub, Małecka-Poręba Amelia               AXIS - Nowy Sącz          małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 128 5766767 6.0 6776777 7.0 6367656 6.0 7757657 7.0   26.0    7
 131 3442342 3.0 2144462 3.0 2433363 3.0 2425373 3.0   12.0    3
 134 7677276 7.0 4567256 6.0 7755777 7.0 5364466 6.0   26.0    6
 135 2115413 2.0 3211343 2.0 3212231 2.0 3211221 1.0    7.0    2
 138 4353525 4.0 7653535 5.0 5674444 5.0 6642745 5.0   19.0    5
 139 1521131 1.0 1422111 1.0 1521112 1.0 1533112 2.0    5.0    1
 140 6234654 5.0 5335624 4.0 4146525 4.0 4176534 4.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Tanichkin Vladislav, Kovaliuk Dina                 Platinum                  Ukraina              1/   3
 141         2 Lavruk Marko, Lozaniuk Vlada                       Platinum                  Ukraina              2/   3
 122         3 Razhyk Maksym, Kaziuk Viktoriia                    Dance Generation          Ukraina              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 3333333 3.0 2332333 3.0 2323332 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0   15.0    3
 141 2222221 2.0 3223222 2.0 1212221 2.0 2222221 2.0 2322222 2.0   10.0    2
 142 1111112 1.0 1111111 1.0 3131113 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Podoprygora Vsevolod, Svyrydon Sofiia              Platinum                  Ukraina              1/   4
 142         2 Tanichkin Vladislav, Kovaliuk Dina                 Platinum                  Ukraina              2/   4
 141         3 Lavruk Marko, Lozaniuk Vlada                       Platinum                  Ukraina              3/   4
 122         4 Razhyk Maksym, Kaziuk Viktoriia                    Dance Generation          Ukraina              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 4243441 4.0 3443431 3.5 2434431 4.0 3444443 4.0 2444444 4.0   19.5    4
 141 3432333 3.0 4232344 3.5 4241143 3.0 2232232 2.0 3222332 2.0   13.5    3
 142 2324214 2.0 2324123 2.0 3323324 2.0 4323324 3.0 4333223 3.0   12.0    2
 152 1111122 1.0 1111212 1.0 1112212 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Bukowski Michał, Śnieżek Kinga                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 143 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Lysenko Denys, Lysenko Diana                       Platinum                  Ukraina              1/   3
 146         2 Likhachov Denys, Yushchenko Polina                 Golden club               Ukraina              2/   3
 122         3 Razhyk Maksym, Kaziuk Viktoriia                    Dance Generation          Ukraina              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122                                                             Z         3
 145 1121111 1.0 2221212 2.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1222112 2.0    7.0    1
 146 2212222 2.0 1112121 1.0 2222222 2.0 2122222 2.0 2111221 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Bukowski Michał, Śnieżek Kinga                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   2
 147         2 Zoshchuk Valera, Postnikova Alisa                  Platinum                  Ukraina              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 143 1111122 1.0 2222122 2.0 2121121 1.0 1121111 1.0 2111111 1.0    6.0    1
 147 2222211 2.0 1111211 1.0 1212212 2.0 2212222 2.0 1222222 2.0    9.0    2
     R                                   R                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   3
 149         2 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              INFINITY - Kraków         małopolski           2/   3
 147         3 Zoshchuk Valera, Postnikova Alisa                  Platinum                  Ukraina              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 147 1322323 2.0 2322323 2.0 3322333 3.0 2333333 3.0 3333333 3.0   13.0    3
 148 2111112 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 149 3233231 3.0 3233231 3.0 2233221 2.0 3221222 2.0 2222222 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Likhachov Denys, Yushchenko Polina                 Golden club               Ukraina              1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 146 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   3
 154         2 Socha Bruno, Kania Amelia                          PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   3
 153         3 Miękina Jakub, Ćwierz Anna                         THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 148 2222112 2.0 1121112 1.0 1121212 1.0 1231222 2.0 1331112 1.0    7.0    1
 153 3333333 3.0 2332333 3.0 3333333 3.0 3322333 3.0 2122333 3.0   15.0    3
 154 1111221 1.0 3213221 2.0 2212121 2.0 2113111 1.0 3213221 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 155         1 Ivannykov Vladyslav, Sobchak Natalia               Dancer Dance Studio       Ukraina              1/   2
 145         2 Lysenko Denys, Lysenko Diana                       Platinum                  Ukraina              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 145 2122112 2.0 2121212 2.0 2121212 2.0 1121111 1.0 2121212 2.0    9.0    2
 155 1211221 1.0 1212121 1.0 1212121 1.0 2212222 2.0 1212121 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           1/   2
 147         2 Zoshchuk Valera, Postnikova Alisa                  Platinum                  Ukraina              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 147 2122222 2.0 2222222 2.0 2122222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 156 1211111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   2
 153         2 Miękina Jakub, Ćwierz Anna                         THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 148 2212112 2.0 1111111 1.0 1121112 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0    6.0    1
 153 1121221 1.0 2222222 2.0 2212221 2.0 2222221 2.0 2222221 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Kurczyński                Tomasz          I         Skarżysko-Kamienna   Polska
D       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Włodarczyk                Piotr           I         Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   2
 155         2 Ivannykov Vladyslav, Sobchak Natalia               Dancer Dance Studio       Ukraina              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 155 1112222 2.0 2212222 2.0 1112221 1.0 1212221 2.0 1212221 2.0    9.0    2
 157 2221111 1.0 1121111 1.0 2221112 2.0 2121112 1.0 2121112 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37