OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"Gwiazdkowy TTT": 2017-12-17, Łomianki BRAWO - WARSZAWA mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

"Gwiazdkowy" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
"Gwiazdkowy" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

17-12-2017 Warszawa
Organizator: Brawo - Warszawa
Prowadzenie: Deierling Arek
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, E+F, Standard-4
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
8-9, F, Kombinacja 6T
12-13, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   2 BLUE CLASSIC - Warszawa      8
   3 BRASIL - WARSZAWA            2
   4 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    4
   5 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   6 ELITE DANCE - Warszawa       1
   7 EMOTION - Góra Kalwaria      2
   8 ESKADRA - Pabianice          1
   9 FAST-STEP Warszawa           1
  10 IMPET TEAM WARSZAWA          7
  11 JEDYNKA - Łódź               2
  12 KADRYL - Białystok           3
  13 LIDER - Lublin               1
  14 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    1
  15 PROGRESS - Warszawa          1
  16 START - Płońsk               5
  17 ZAMEK - Biała Podlaska       1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Okoń Filip, Nowak Zuzanna                          IMPET TEAM WARSZAWA                            1/   3
  90         2 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      2/   3
  94         3 Dmowski Hubert, Zawadka Julia                      IMPET TEAM WARSZAWA                            3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  90 21222 2.0 21212 2.0 22222 2.0 11222 2.0    8.0    2
  93 12111 1.0 12121 1.0 11111 1.0 22111 1.0    4.0    1
  94                                         Z         3
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      1/   3
  91         2 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      2/   3
  92         3 Radwański Michał, Olszewska Dominika               START - Płońsk                                 3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  90 21212 2.0 11112 1.0 11112 1.0 11112 1.0    5.0    1
  91 12121 1.0 22221 2.0 23221 2.0 23221 2.0    7.0    2
  92 33333 3.0 33333 3.0 32333 3.0 32333 3.0   12.0    3
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Hass Bartosz, Bilińska Nikola                      START - Płońsk                                 1/   3
  43         2 Szymczyk Mikołaj, Bogus Maja                       POLINA'S DIAMONDS - WARSZ                      2/   3
  42         3 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa                         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 21111 1.0 11111 1.0 21111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    6.0    1
  42 33333 3.0 33233 3.0 33333 3.0 32333 3.0 32333 3.0 32233 3.0   18.0    3
  43 12222 2.0 22322 2.0 12222 2.0 23222 2.0 23222 2.0 23322 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Okazaki Neoto, Rzeczkowska Martyna                 BLUE CLASSIC - Warszawa                        1/   4
  99         2 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa                        2/   4
  98         3 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa                        3/   4
  97         4 Pospieszyński Paweł, Bilińska Natalia              START - Płońsk                                 4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 1212111 1.0 2243212 2.0 1113111 1.0 2113111 1.0 2123111 1.0    6.0    1
  97 4134423 4.0 4114423 4.0 4444423 4.0 4344424 4.0 3234422 3.0   19.0    4
  98 3423334 3.0 3432334 3.0 3331334 3.0 3432333 3.0 4312233 2.0   14.0    3
  99 2341242 2.0 1321141 1.0 2222242 2.0 1221242 2.0 1441344 4.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa                        1/   4
  96         2 Okazaki Neoto, Rzeczkowska Martyna                 BLUE CLASSIC - Warszawa                        2/   4
  97         3 Pospieszyński Paweł, Bilińska Natalia              START - Płońsk                                 3/   4
  98         4 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa                        4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 2314123 2.0 2313232 2.0 4314433 3.0 4314433 3.0 2214333 2.0   12.0    2
  97 4242312 3.0 4242313 3.0 2142311 2.0 2242322 2.0 3343422 3.0   13.0    3
  98 3423434 4.0 3434444 4.0 3433244 4.0 3433244 4.0 4432244 4.0   20.0    4
  99 1131241 1.0 1121121 1.0 1221122 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      1/   4
 105         2 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA                              2/   4
 102         3 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź                                 3/   4
 103         4 Kazimierczuk Karol, Walkiewicz Izabela             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 2143321 2.0 2143211 1.0 2444221 2.0 2244221 1.0 3344241 4.0   10.0    1
 102 3411212 1.0 4431132 3.0 4131432 4.0 4331332 3.0 4221312 1.0   12.0    3
 103 1234444 4.0 1314443 4.0 1213343 3.0 1113444 4.0 1113434 3.0   18.0    4
 105 4322133 3.0 3222324 2.0 3322114 1.0 3422113 2.0 2432123 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź                                 1/   6
 105         2 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA                              2/   6
 106         3 Waszczuk Krzysztof, Wawrynek Katarzyna             LIDER - Lublin                                 3/   6
 103         4 Kazimierczuk Karol, Walkiewicz Izabela             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      4/   6
 107         5 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA                            5/   6
 101         6 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 5365415 5.0 6666516 6.0 5446625 5.0 6666525 6.0 5565436 6.0   28.0    6
 102 2531243 2.0 2421133 1.0 1622231 1.0 1321142 1.0 3612122 1.0    6.0    1
 103 3616564 6.0 3514462 4.0 2215342 2.0 4514331 3.0 6126641 4.0   19.0    4
 105 4453121 3.0 4243321 3.0 3353414 4.0 2432613 2.0 1431513 2.0   14.0    2
 106 1142336 1.0 1132255 2.0 4131156 3.0 3153266 4.0 2354265 5.0   15.0    3
 107 6224652 4.0 5355644 5.0 6564563 6.0 5245454 5.0 4243354 3.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA                            1/   4
 110         2 Zaprzalka Jakub, Ziembińska Julia                  KADRYL - Białystok                             2/   4
 111         3 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              IMPET TEAM WARSZAWA                            3/   4
 108         4 Cichoński Grzegorz, Sliżewska Ewa                  KADRYL - Białystok                             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 4243133 4.0 4233132 3.0 4333332 3.0 3322333 4.0 2121324 2.0   16.0    4
 109 3331311 3.0 3442411 4.0 1242111 1.0 4144111 1.0 1334111 1.0   10.0    1
 110 1422244 2.0 2311244 2.0 2411244 2.0 1411244 2.0 3412243 3.0   11.0    2
 111 2114422 1.0 1124323 1.0 3124423 4.0 2233422 3.0 4243432 4.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Butrym Mateusz, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa                        1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa                             1/   7
  83         2 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria                        2/   7
  86         3 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria                        3/   7
  77         4 Datczuk Piotr, Zaczkowska Weronika                 KADRYL - Białystok                             4/   7
  78         5 Gaworek Szymon, Białołęcka Katarzyna               START - Płońsk                                 5/   7
  85         6 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa                        6/   7
  79         7 Grabski Jakub, Kleczkowska Izabela                 CREATIVE DANCE - Kobyłka                       7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  77 46145 4.0 65176 6.0 55276 5.0 27276 6.0 37143 3.0 33142 4.0 45133 3.0 42151 1.0   32.0    4
  78 61477 6.0 52463 4.0 72443 4.0 61453 4.0 42274 5.0 54574 5.0 52274 5.0 56264 6.0   39.0    5
  79 75663 5.0 76744 7.0 66557 6.0 75647 7.0 76457 7.0 75667 7.0 77367 7.0 77777 7.0   53.0    7
  83 54314 3.0 23615 2.0 24614 3.0 44514 3.0 11615 1.0 12416 1.0 11416 1.0 61515 5.0   19.0    2
  84 12531 2.0 11321 1.0 11321 1.0 12321 1.0 24322 2.0 27223 2.0 26542 4.0 15422 2.0   15.0    1
  85 37756 7.0 47257 5.0 47765 7.0 56765 5.0 65766 6.0 46755 6.0 34755 6.0 24646 4.0   46.0    6
  86 23222 1.0 34532 3.0 33132 2.0 33132 2.0 53531 4.0 61331 3.0 63621 2.0 33333 3.0   20.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
A       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
B       Grzejszczak               Mariusz         I         Warszawa             
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Andruszkiewicz            Piotr                     Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Zbucki Patryk, Chalimoniuk Dominika                ZAMEK - Biała Podlaska                         1/   6
 113         2 Pik Damian, Czerczak Aleksandra                    ESKADRA - Pabianice                            2/   6
 117         3 Celmerowski Kacper, Gastoł Daria                   IMPET TEAM WARSZAWA                            3/   6
 114         4 Szymański Bartłomiej, Kuśmierz Barbara             PROGRESS - Warszawa                            4/   6
 115         5 Szymczak Mateusz, Kaczmarek Aleksandra             IMPET TEAM WARSZAWA                            5/   6
 112         6 Gąsiorek Patryk, Zinkiewicz Julia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 6625443 5.0 6564434 5.0 6645464 6.0 4654363 5.0 3643463 3.0   24.0    6
 113 4331236 2.0 1321256 2.0 4321245 2.0 1321145 2.0 2321136 2.0   10.0    2
 114 5266554 6.0 4136543 4.0 5136533 4.0 5236534 3.0 6256554 6.0   23.0    4
 115 3543365 4.0 5645365 6.0 1552356 5.0 3542456 4.0 5532345 5.0   24.0    5
 116 1112122 1.0 3213112 1.0 3214111 1.0 2113211 1.0 1114212 1.0    5.0    1
 117 2454611 3.0 2452621 3.0 2463622 3.0 6465622 6.0 4465621 4.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14