OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017": 2017-12-17, Deszczno KS DANCE MIX - Deszczno lubuski, okręg Lubuski

Dokumentacja zbiorcza 

V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Wójta Gminy Deszczno GWIAZDKA 2017

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Wójta Gminy Deszczno GWIAZDKA 2017
Deszczno,  17.12.2017 r.
Organizator: KS DANCE MIX Deszczno
Prowadzenie: Marlena Maciejewska
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA-ASTRA - Stargard       18
   2 ANIMA DANZA - Głogów         2
   3 ASTRA - Szczecin            17
   4 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
   5 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   6 DANCECLUB - Szczecin         3
   7 DREAM - Poznań               2
   8 DZIUPLA - Poznań             3
   9 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     8
  10 FANTAZJA - Skwierzyna        4
  11 FINEZJA - Poznań             2
  12 GRACJA - Zielona Góra       19
  13 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  14 KM LUBIN                     1
  15 KS  DANCE MIX - Deszczno     8
  16 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    4
  17 LATINA - Wolsztyn            9
  18 LORENZO Katarzyna Białek     2
  19 MARGO - Leszno               3
  20 ROYAL DANCE - Szczecin       5
  21 SZYBIAK DANCE STUDIO Jele    1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Mecha Kamil, Witkowska Wiktoria                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   8
  48         2 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   8
  51         3 Marzec Tomasz, Jabłońska Zuzanna                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   8
  50         4 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              4/   8
  53         5 Nogalski Kacper, Karcewicz Roksana                 ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   8
  49         6 Hasiów Szymon, Salwierak Klaudia                   KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              6/   8
  56         7 Raś Mikołaj, Szczepska Wanessa                     LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         7/   8
  55         8 Raczykowski Maciej, Kostrzewa Magdalena            KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  48 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  49 XXXXXXX  7  X   XX  3 XXX  XX  5    X  X  2 X XXX X  5 XXXXXXX  7    29         6
  50  XXXX X  5 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXX   X  4    32         5
  51 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX  XX   4 XXXXXXX  7    37         3
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5    40         2
  53 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX X X  5 XX XXXX  6 XXXXXX   6    35         4
  55      XX  2 X X   X  3   XXX X  4    X XX  3  XXX  X  4       X  1    17          
  56 X X      2  X XX    3 X        1 XXXXXX   6   X XX   3 XX XXX   5    20          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  48 3233423 2.0 4232423 2.0 6232423 2.0 3332323 2.0 3331323 2.0 3222113 1.0   11.0    2
  49 6666662 6.0 6666662 6.0 4665562 6.0 6665661 6.0 5665661 6.0 5565522 5.0   35.0    6
  50 4442534 3.0 5445535 5.0 5443655 5.0 1223435 3.0 2213534 3.0 4413655 4.0   23.0    4
  51 5324256 4.0 2324246 3.0 3324236 3.0 5544246 4.0 6544245 4.0 2344244 3.0   21.0    3
  52 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2111112 1.0 1122112 1.0 1631361 2.0    7.0    1
  53 1555345 5.0 3553354 4.0 2556344 4.0 4456554 5.0 4456456 5.0 6156436 6.0   29.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   7
  59         2 Hładyszewski Jakub, Michalonek Anna                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   7
  65         3 Paterek Kacper, Rachwał Julia                      CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           3/   7
  63         4 Ludwiczak Sebastian, Fischbock Inga                DREAM - Poznań            wielkopolski         4/   7
  62         5 Kulawiecki Maciej, Popowska Patrycja               KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              5/   7
  64         6 Nawrocki Filip, Paschke Julia                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              6/   7
  66         7 Pura Filip, Stasiak Jowita                         FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59 3134231 2.0 3143232 3.0 2123211 2.0 2113112 1.0 2233413 2.0 4442212 2.0 5242211 2.0 3143322 2.0   16.0    2
  60 1212122 1.0 1212111 1.0 1211122 1.0 1231223 2.0 1141122 1.0 1331121 1.0 1121122 1.0 2222115 1.0    9.0    1
  62 5446565 5.0 7635566 6.0 6666656 6.0 4646656 6.0 7625536 5.0 5225545 5.0 6335345 4.0 6634444 5.0   42.0    5
  63 6363454 4.0 5364354 4.0 5454464 5.0 5364364 4.0 4354254 3.0 3553353 3.0 4654454 5.0 1355253 4.0   32.0    4
  64 7675646 6.0 4556645 5.0 4345545 4.0 3755545 5.0 3467665 6.0 2167666 6.0 2567566 6.0 7567666 6.0   44.0    6
  65 2551313 3.0 2421423 2.0 3532333 3.0 7422431 3.0 5512741 4.0 7614734 4.0 3413733 3.0 4411731 3.0   25.0    3
  66 4727777 7.0 6777777 7.0 7777777 7.0 6577777 7.0 6776377 7.0 6776477 7.0 7776677 7.0 5776577 7.0   56.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   9
  36         2 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         2/   9
  35         3 Gabrysz Szymon, Kałużna Hania                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   9
  40         4 Tołoczko Przemysław, Krauze Wiktoria               ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   9
  34         5 Cybul Marcel, Nowacka Kinga                        KM LUBIN                  dolnośląski          5/   9
  39         6 Siczyński Adam, Kugler Hanna                       KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              6/   9
  37         7 Kozłowski Jędrzej, Przepłata Weronika              FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              7/   9
  42         8 Łagódka Igor, Zarzecka Jagoda                      KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              8/   9
  32         9 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  32   X   X  2       X  1       X  1       X  1   X   X  2       X  1     8          
  34 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXX    4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    36       4-5
  35 XX XXX   5 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37         3
  36 X   XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX  XX  5    36       4-5
  37 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX       2  X   X   2 XX       2     XX   2    19          
  39   XX XX  4   X  XX  3    XXXX  4  XXXXXX  6  X XX    3 X XXX    4    24         6
  40 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6    38         2
  41 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  42  XX      2 X        1  XX  X   3 X        1  XX  X   3 XX X     3    13          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  34 3114345 3.0 3136256 3.0 3114255 3.0 5466564 6.0 4466346 5.0 6566434 6.0   26.0    5
  35 4453566 6.0 4663434 4.0 4355534 5.0 3131423 2.0 3241425 2.0 4142315 3.0   22.0    3
  36 2531633 2.0 2311542 2.0 1231422 2.0 2322646 3.0 2622563 4.0 1411653 2.0   15.0    2
  39 5646254 5.0 5544365 5.0 5546666 6.0 4643355 4.0 5533654 6.0 3633546 5.0   31.0    6
  40 6365422 4.0 6455623 6.0 6662343 4.0 6555232 5.0 6354212 3.0 5355222 4.0   26.0    4
  41 1222111 1.0 1222111 1.0 2423111 1.0 1214111 1.0 1115131 1.0 2224161 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Słowik Szymon, Lew Julia                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   8
  47         2 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   8
  45         3 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   8
  46         4 Brzozowski Grzegorz, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   8
  48         5 Koźlik Patryk, Gębarowska Maja                     KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              5/   8
  49         6 Kuliński Karol, Adamska Martyna                    KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              6/   8
  51         7 Siczyński Jan, Andrzejewska Julia                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              7/   8
  50         8 Lochert Jan, Andrzejewska Julia                    KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56       1-2
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56       1-2
  47 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         3
  48 X  XX X  4 XXXX XX  6 X XX  X  4 X XXX X  5 X   X X  3 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6    41         5
  49  XXX XX  5 X XXXXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6  XXXX X  5 X  XX X  4   X X X  3 X  X  X  3    38         6
  50          0          0     X    1          0 X XX X   4 X    X   2 XX X X   4  X  X    2    13          
  51 XXX XX   5  XX X    3 XXX  X   4 XX   X   3  X   X   2  XX      2     X    1  XX  X   3    23          
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45 3111113 1.0 3111112 1.0 1111113 1.0 1111112 1.0 4241445 4.0 4241435 4.0 4431445 4.0 4341435 4.0   20.0    3
  46 1435445 4.0 2445445 4.0 3436445 4.0 4436445 4.0 3335234 3.0 3336244 3.0 2246234 3.0 1425244 3.0   28.0    4
  47 2322221 2.0 1224321 2.0 2224221 2.0 2324321 2.0 2423321 2.0 1523322 2.0 3324321 2.0 2233321 2.0   16.0    2
  48 5653566 5.0 5653656 5.0 5553656 5.0 5542656 5.0 5554556 5.0 6454556 5.0 5553556 5.0 5554556 5.0   40.0    5
  49 6566652 6.0 6566563 6.0 6665562 6.0 6665563 6.0 6666662 6.0 5665661 6.0 6665662 6.0 6666662 6.0   48.0    6
  52 4244334 3.0 4332234 3.0 4342334 3.0 3253234 3.0 1112113 1.0 2112113 1.0 1112113 1.0 3112113 1.0   16.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Olejniczak Mikołaj, Muszkieta Magdalena            MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   6
  61         2 Krawczyk Kacper, Chytra Klaudia                    ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   6
  62         3 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              3/   6
  60         4 Zięba Jakub, Pułka Marta                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   6
  59         5 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
  55         6 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 5355635 5.0 5554565 6.0 5254464 6.0 6164454 4.5 6164664 6.0   27.5    6
  56 3113213 1.0 6113212 1.0 6362312 2.0 4311112 1.0 5332112 1.0    6.0    1
  59 6644466 6.0 2325446 4.0 2415546 4.0 3426546 4.5 1226445 4.0   22.5    5
  60 4562522 4.0 3662634 5.0 4543625 5.0 5542633 3.0 2553533 3.0   20.0    4
  61 2226351 2.0 4246121 2.0 1126131 1.0 1235221 2.0 4415221 2.0    9.0    2
  62 1431144 3.0 1431353 3.0 3631253 3.0 2653365 6.0 3641356 5.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Olejniczak Mikołaj, Muszkieta Magdalena            MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   6
  63         2 Podolak Dorian, Kaczperska Anita                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   6
  57         3 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          3/   6
  55         4 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   6
  60         5 Zięba Jakub, Pułka Marta                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   6
  59         6 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 5235354 5.0 5536143 5.0 4435144 4.0 4624144 4.0 3316141 2.0   20.0    4
  56 4412222 2.0 2252261 2.0 2111222 1.0 3142232 1.0 1122224 1.0    7.0    1
  57 6151511 1.0 6463416 6.0 5363411 3.0 5451411 5.0 6531612 3.0   18.0    3
  59 2344645 4.0 4644534 4.0 6656665 6.0 6566655 6.0 5464535 6.0   26.0    6
  60 3666436 6.0 3325625 3.0 1544536 5.0 2235526 3.0 2255456 5.0   22.0    5
  63 1523163 3.0 1111352 1.0 3222353 2.0 1313363 2.0 4643363 4.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  10
   4         2 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  10
   2         3 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  10
   7         4 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  10
   8         5 Musiałowicz Filip, Klupa Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/  10
   9         6 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/  10
  10         7 Ubych Marcel, Derlatka Amelia                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         7/  10
   3         8 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         8/  10
   5         9 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         9/  10
   6        10 Krysa Grzegorz, Żelazna Magdalena                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32         2
   2  XXXXXX  6 XX XXXX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6   XXXXX  5    28         3
   3 X    XX  3   XX X   3    X X   2    X XX  3 XX X XX  5    16          
   4 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
   5   X      1   X   X  2   X X X  3 X X      2 X X      2    10          
   6 X  X     2    X     1 X        1 X        1 X   X    2     7          
   7 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX   XX  4  X   XX  3 XX    X  3    20         5
   8  XX X    3 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5  XXXXXX  6    26         4
   9 X XXXX   5 X XXX    4 X XXX    4 X  XX    3    XXX   3    19       6-7
  10  X XX X  4  X XX    3 XXXX     4 XXXXX    5 XXX      3    19       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 2211112 1.0 2121111 1.0 7221112 1.0 5321111 1.0 4221112 1.0    5.0    1
   2 7733253 3.0 4753253 5.0 3432253 3.0 1532253 3.0 7732234 3.0   17.0    3
   4 3122341 2.0 6212342 2.0 2113321 2.0 3113322 2.0 3113321 2.0   10.0    2
   7 1355635 5.0 1434525 3.0 4755545 5.0 4645435 4.0 1454455 4.0   21.0    4
   8 4447424 4.0 5345434 4.0 1344434 4.0 7454544 5.0 5345543 5.0   22.0    5
   9 6674577 7.0 3676677 6.0 5576667 6.0 2276666 6.0 2576666 6.0   31.0    6
  10 5566766 6.0 7567766 7.0 6667776 7.0 6767777 7.0 6667777 7.0   34.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Jaworski Adrian, Noska Zuzanna                     ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/  11
   1         2 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  11
   3         3 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/  11
  10         4 Ubych Marcel, Derlatka Amelia                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/  11
   8         5 Musiałowicz Filip, Klupa Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/  11
   4         6 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  11
   2         7 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  11
   7         8 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  11
   9         9 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         9/  11
   6        10 Krysa Grzegorz, Żelazna Magdalena                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski             10/  11
   5        11 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1  XXXX X  5 X  XXXX  5  XX XXX  5  XX  XX  4 XXXXXXX  7    26       1-2
   2 XX XXXX  6  XX XXX  5  X XXXX  5     XXX  3       X  1    20       5-7
   3 X X  XX  4 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XX X XX  5    26       1-2
   4  XX   X  3 XXXX  X  5  X XX X  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    25         3
   5      X   1          0 X    X   2      X   1     X    1     5          
   6  X XXX   4  X X     2    X     1  X XX    3          0    10          
   7 X  XXX   4 XX X XX  5    X     1 XX X     3 XX XXXX  6    19          
   8  XXXX X  5 XXX X    4 XXX X    4 XXX X X  5 XXX XXX  6    24         4
   9 X        1   XX  X  3 X XXX X  5   XXX    3  XXX     3    15          
  10 XXXX X   5    XXX   3 XXXXXX   6 XX XX    4   XX     2    20       5-7
  11 X X X X  4 X X XX   4 X X  XX  4 X X  XX  4 X X XX   4    20       5-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4136213 2.0 5134333 2.0 6537623 6.0 6234512 3.0 5225612 2.0   15.0    2
   2 7775564 7.0 7775674 7.0 7754574 7.0 7565674 7.0 7777474 7.0   35.0    7
   3 5563722 6.0 4553522 5.0 5363332 2.0 4153333 2.0 3433533 3.0   18.0    3
   4 6644641 5.0 6646751 6.0 4245751 4.0 5446761 6.0 2144741 4.0   25.0    6
   8 1327377 3.0 1327466 4.0 2416467 5.0 2327455 5.0 4366357 5.0   22.0    5
  10 3452456 4.0 3262247 3.0 1672246 3.0 1771246 4.0 6652266 6.0   20.0    4
  11 2211135 1.0 2411115 1.0 3121115 1.0 3612127 1.0 1511125 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Jaworski Michał, Gałka Sylwia                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              1/   4
  16         2 Kloc Piotr, Gwadera Julia                          FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              2/   4
  14         3 Błaszak Rafał, Małek Alicja                        ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   4
  17         4 Nowacki Dominik, Poźniak Aleksandra Joan           FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  14 4344323 3.5 4344313 4.0 4244323 4.0 3343133 3.0 3343343 3.0   17.5    3
  15 1121112 1.0 3121222 1.0 3111212 1.0 2131211 1.0 1121211 1.0    5.0    1
  16 2212431 2.0 1232441 2.0 1322441 2.0 1212442 2.0 2212422 2.0   10.0    2
  17 3433244 3.5 2413134 3.0 2433134 3.0 4424324 4.0 4434134 4.0   17.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Górny Bartosz, Konarska Katarzyna                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   5
  16         2 Kloc Piotr, Gwadera Julia                          FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              2/   5
  15         3 Jaworski Michał, Gałka Sylwia                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              3/   5
  14         4 Błaszak Rafał, Małek Alicja                        ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   5
  17         5 Nowacki Dominik, Poźniak Aleksandra Joan           FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  14 3454244 4.0 4355434 4.0 3254244 4.0 5243334 3.0 5255454 5.0   20.0    4
  15 2332335 2.0 2232345 3.0 2322435 2.0 3324545 4.0 2543545 4.0   15.0    3
  16 5225423 3.0 5413222 2.0 4433323 3.0 2412223 2.0 4432223 3.0   13.0    2
  17 4543552 5.0 3544553 5.0 5545552 5.0 4535452 5.0 3324332 2.0   22.0    5
  18 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1151111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
  26         2 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   6
  23         3 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
  21         4 Błaszczuk Michał, Kijewska Karolina                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   6
  25         5 Sierociński Wojciech, Cupak Kornelia               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   6
  24         6 Piszczorowicz Dawid, Sobiech Weronika              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 5466442 5.0 4255443 4.0 5145233 3.0 5344233 4.0 6445233 4.0   20.0    4
  22 4534223 3.0 3124121 1.0 6214121 1.0 4123121 1.0 4122122 1.0    7.0    1
  23 2111165 1.0 6442255 5.0 3423356 4.0 2211356 3.0 2211455 2.0   15.0    3
  24 3645356 6.0 5666666 6.0 4666665 6.0 6566565 6.0 3656664 6.0   30.0    6
  25 6353534 4.0 1333334 3.0 2551444 5.0 3655444 5.0 5564346 5.0   22.0    5
  26 1222611 2.0 2511512 2.0 1332512 2.0 1432612 2.0 1333511 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Martin Jakub, Pluskota Olga                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   7
  27         2 Antos Adrian, Ludkiewicz Katarzyna                 CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   7
  21         3 Błaszczuk Michał, Kijewska Karolina                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   7
  22         4 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   7
  23         5 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   7
  25         6 Sierociński Wojciech, Cupak Kornelia               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   7
  24         7 Piszczorowicz Dawid, Sobiech Weronika              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 3236633 3.0 5145334 4.0 2245433 3.0 2115354 3.0 7124543 4.0   17.0    3
  22 4345314 4.0 4334423 3.0 5334554 4.0 5344533 4.0 2345334 3.0   18.0    4
  23 5754566 6.0 3456567 5.0 3656367 5.0 3456467 5.0 3466657 5.0   26.0    5
  24 6577777 7.0 6677776 7.0 6577776 7.0 7677776 7.0 5577466 6.0   34.0    7
  25 7662445 5.0 7763655 6.0 7763645 6.0 6763645 6.0 6753775 7.0   30.0    6
  27 2421152 2.0 2521142 2.0 4421222 2.0 4531222 2.0 4631222 2.0   10.0    2
  28 1113221 1.0 1212211 1.0 1112111 1.0 1222111 1.0 1212111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Czaczkowski Kacper, Skrzypek Patrycja              LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   8
  38         2 Frąckowiak Mateusz, Olbińska Oliwia                LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   8
  32         3 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   8
  31         4 Czabator Michał, Pawłowska Aleksandra              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   8
  35         5 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   8
  34         6 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
  39         7 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         7/   8
  36         8 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 XXXX XX  6 X  XXXX  5 XXXX XX  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6    28         4
  32 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32       2-3
  34    X  X  2  X X XX  4 XX XXXX  6  XXX  X  4 XXXX  X  5    21         6
  35 XXXXXX   6 XXX X    4  XX XX   4 XX  XX   4 XXXXXXX  7    25         5
  36 XXX X    4 XXXXXXX  7     XX   2  XX XX   4     X    1    18          
  37 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32       2-3
  38 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  39  XX XXX  5 X X  X   3 X XX  X  4 X XX XX  5   X  XX  3    20          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 3653512 4.0 6644413 4.0 3663624 5.0 4663426 4.0 6662626 6.0   23.0    4
  32 6234225 3.0 4333224 3.0 6454216 4.0 5335113 3.0 5224111 2.0   15.0    3
  34 5565644 6.0 5555535 5.0 5545545 6.0 6544564 6.0 4555462 5.0   28.0    6
  35 4346456 5.0 2266656 6.0 2336433 3.0 2456645 5.0 2346544 4.0   23.0    5
  37 2111161 1.0 1111161 1.0 1111161 1.0 1111251 1.0 1111235 1.0    5.0    1
  38 1422333 2.0 3422342 2.0 4222352 2.0 3222332 2.0 3433353 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   8
  31         2 Czabator Michał, Pawłowska Aleksandra              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   8
  42         3 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              3/   8
  34         4 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   8
  41         5 Stolarczyk Szymon, Mysiorek Julia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   8
  43         6 Szelecheda Dominik, Brodacka Nikola                SZYBIAK DANCE STUDIO Jele dolnośląski          6/   8
  35         7 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   8
  36         8 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    31         3
  32 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  34 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX   X   3 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    27         6
  35  X X  X  3 XX X     3 XX X XX  5 X X      2  X X     2    15          
  36   X X    2   X      1   X X    2    XX    2 X XXX    4    11          
  41 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5    28         5
  42 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  43 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX  XXX  5    30         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 2612222 2.0 4612222 2.0 4642224 3.0 3612324 2.0 6512234 2.0   11.0    2
  32 1131114 1.0 1121114 1.0 1121112 1.0 1241112 1.0 1421111 1.0    5.0    1
  34 3555663 6.0 3544643 4.0 3535553 4.0 2555643 6.0 5355323 4.0   24.0    4
  41 6446541 5.0 5356531 5.0 5466631 6.0 4326561 4.0 3246462 5.0   25.0    5
  42 4323456 3.0 2433456 3.0 2213346 2.0 5133256 3.0 2133546 3.0   14.0    3
  43 5264335 4.0 6265365 6.0 6354465 5.0 6464435 5.0 4664655 6.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Baranowski Krzysztof, Kaplińska Zofia              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   5
  47         2 Jasiński Jakub, Waszczuk Maja                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
  41         3 Stolarczyk Szymon, Mysiorek Julia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   5
  48         4 Orwat Konrad, Halat Anna                           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   5
  49         5 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 1342343 3.0 3432254 3.0 3243153 3.0 3343433 3.0 2343333 3.0   15.0    3
  46 3524111 1.5 2323112 2.0 1112212 1.0 1212122 2.0 1221112 1.0    7.5    1
  47 2111534 1.5 1111421 1.0 2331421 2.0 2121311 1.0 4112221 2.0    7.5    2
  48 4233225 4.0 5244345 4.0 4424335 4.0 4434245 4.0 3434555 4.0   20.0    4
  49 5455452 5.0 4555533 5.0 5555544 5.0 5555554 5.0 5555444 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
F       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Baranowski Krzysztof, Kaplińska Zofia              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   6
  49         2 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   6
  47         3 Jasiński Jakub, Waszczuk Maja                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   6
  52         4 Mędak Karol, Stawna Klaudia                        FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   6
  48         5 Orwat Konrad, Halat Anna                           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
  51         6 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 1233115 1.0 1222115 1.0 1142125 1.0 2142115 1.0 1331115 1.0    5.0    1
  47 3611544 4.0 5611622 2.0 3611432 2.5 3511442 4.0 2512233 2.0   14.5    3
  48 5552456 5.0 2563556 6.0 5553566 5.0 4453656 5.0 5455556 5.0   26.0    5
  49 6426321 3.0 6334241 3.0 6334211 2.5 6335221 2.0 6224321 3.0   13.5    2
  51 2365663 6.0 3456463 5.0 2466654 6.0 1666564 6.0 3666664 6.0   29.0    6
  52 4144232 2.0 4145334 4.0 4225343 4.0 5224333 3.0 4143442 4.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26