OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek'2017”": 2017-12-17, Łańcut GASIEK - Rzeszów podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek'2017


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek'2017

Łańcut, 17.12.2017
Organizator: Taneczny Klub Sportowy GASIEK
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Jerzy Zieliński - Lublin
Obsługa medyczna: Marcin Kostka - Rzeszów
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 9, H, Komb. PL 4T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, H, Kombinacja 4T
12-13, G, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
10-11, H, Komb. JV 4T
10-11, G, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E, Latin-4
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 "StarLight" Wolodymyr Woł    1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   3 AKSEL - Rzeszów             22
   4 ArtDance - Kraków            1
   5 AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów     1
   6 AXIS - Nowy Sącz             1
   7 A-Z - Przemyśl              10
   8 BALLROOM - Lublin            1
   9 BAWINEK - Kraków             1
  10 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
  11 CENTRUM TAŃCA - Radom        4
  12 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  13 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    9
  14 ELIDA - Mielec               7
  15 EVOLUTION - Kraków           4
  16 GALA - Mielec               15
  17 GASIEK - Rzeszów            15
  18 GOLDEN DANCE - Przemyśl     17
  19 GRACJA - Krosno              7
  20 JUST DANCE - Stalowa Wola    6
  21 KICK - Kielce                1
  22 KLASA - Tarnów               8
  23 KORDASZEWSCY - Garwolin      4
  24 K-STUDIO Krosno              6
  25 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  26 LATINO - Żabno               2
  27 LIDER - Lublin               1
  28 MAGIC-DANCE - Lublin         3
  29 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  30 PASJA - Lublin               1
  31 PODKARPACIE - Jasło          3
  32 PROFESSIONAL DANCE - Głog    2
  33 SAMBA - Tarnobrzeg          21
  34 SHOW DANCE - Rzeszów         1
  35 SIGNUM DANCE - Hyżne         3
  36 SOKÓŁ - Myślenice            2
  37 STARLIGHT                    2
  38 STTS Kraków                  1
  39 SUKCES - Jaworzno            1
  40 SzT  eMiKa - Tarnów          9
  41 TAKT - Chełm                 1
  42 TAKT - Jarosław             13
  43 THOMAS DANCE - Kraków        5
  44 ZAMEK - Lublin               2
  45 ZŁOTA PARA - Dębica          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Bajcer Mikołaj, Jachyra Marlena                    SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  14
   3         1 Drzewiecki Stanisław, Gajek Weronika               CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  14
   4         1 Gruca Piotr, Pęczak Izabela                        SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  14
   8         1 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/  14
   9         1 Pochwat Jan, Biskupska Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  14
  10         1 Słomka Szymon, Kozioł Lena                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  14
  12         1 Wilk Wiktor, Midura Amelia                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/  14

   2         2 Bednarz Gabriel, Miś Oliwia                        SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/  14
   5         2 Kazieczko Dawid, Olszewska Melani                  GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/  14
   6         2 Kosik Jan, Olszewska Aneta                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/  14
   7         2 Kowalski Kuba, Wilk Aleksandra                     GALA - Mielec             podkarpacki          2/  14
  11         2 Wiercioch Jakub, Wiercioch Urszula                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  14
  13         2 Woźniak Piotr, Kałamarz Izabela                    SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          2/  14
  15         2 Ziółkowski Jakub, Cielecka Julia                   SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Stachura Łukasz, Dudek Hanna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/  10
  24         2 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          2/  10
  20         3 Kulczyk Antoni, Kozik Zuzanna                      KLASA - Tarnów            małopolski           3/  10
  21         4 Kłusek Wiktor, Olech Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/  10
  26         5 Rybka Jakub, Bździkot Nina                         GALA - Mielec             podkarpacki          5/  10
  19         6 Grata Nikodem, Lato Natalia                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  10
  28         7 Staśko Gabriel, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           7/  10
  18         8 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          8/  10
  25         9 Palczewski Tymoteusz, Lech Karolina                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          9/  10
  23        10 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  18 X XX     3 X X X    3  XX      2 XXX   X  4 XX  X    3 XX X     3    18          
  19 XX XXXX  6  XXXXXX  6 X  X  X  3 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X  X XX  4    32         3
  20 X   XXX  4 X XXXXX  6 X   XXX  4    XX    2 X XXXXX  6 XXX  XX  5    27       5-6
  21    XXX   3 X  X  X  3   XXXXX  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5   XX XX  4    27       5-6
  23          0  XX      2  XX XX   4       X  1  X   X   2     XX   2    11          
  24 XXXXXXX  7  X X X   3 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    35         2
  25  XX  XX  4  X X  X  3 XX X     3    X XX  3 X    XX  3     X    1    17          
  26  XXXX    4 XXX XX   5 XXXXXXX  7 X   XX   3 XX  X    3 XXXXXXX  7    29         4
  27 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX XXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7    37         1
  28 XXX  XX  5 X   XXX  4  X  X    2  XXX     3   XX     2  XX X    3    19          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  19 4564422 4.0 6454662 6.0 6655624 6.0 6453523 5.0 6655613 6.0 6665612 6.0   33.0    6
  20 5255643 5.0 5266543 5.0 2266211 2.0 5142342 2.0 3164352 4.0 2153553 2.0   20.0    3
  21 3413356 3.0 4535456 4.0 5423553 5.0 2614634 4.0 2231434 3.0 5422444 3.0   22.0    4
  24 2631234 2.0 1622334 2.0 4531445 3.0 1231116 1.0 1522146 2.0 4536236 5.0   15.0    2
  26 6346565 6.0 3343225 3.0 3344366 4.0 3566455 6.0 5446565 5.0 1244365 4.0   28.0    5
  27 1122111 1.0 2111111 1.0 1112132 1.0 4325261 3.0 4313221 1.0 3311121 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Jankowski Maciej, Paruch Alicja                    SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/   3
  33         1 Lebioda Maciej, Wach Aleksandra                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          1/   3

  31         2 Jankowski Jan, Paruch Daria                        SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Lech Krystian, Szwagiel Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   7
  40         1 Partyka Piotr, Mardosiewicz Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   7

  36         2 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   7
  38         2 Kukulski Maciej, Jajkiewicz Kamila                 ELIDA - Mielec            podkarpacki          2/   7

  37         3 Dziki Wojciech, Kania Amelia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/   7
  41         3 Sikorski Jakub, Mularz Julia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/   7
  42         3 Stanisz Dominc, Mikoś Emilia                       PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          3/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Grata Bartłomiej, Kornafel Katarzyna               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
 132         2 Sarna Jakub, Kowalska Maja                         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   4
 129         3 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   4
 131         4 Południak Jakub, Bialic Karolina                   SIGNUM DANCE - Hyżne      podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 129 2222122 2.0 2444133 3.0 4233132 3.0    8.0    3
 130 1141311 1.0 3123311 2.0 1412211 1.0    4.0    1
 131 4414443 4.0 4331444 4.0 3344444 4.0   12.0    4
 132 3333234 3.0 1212222 1.0 2121323 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Grata Bartłomiej, Kornafel Katarzyna               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
 132         2 Sarna Jakub, Kowalska Maja                         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   4
 129         3 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   4
 131         4 Południak Jakub, Bialic Karolina                   SIGNUM DANCE - Hyżne      podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 129 3322232 3.0 2333122 3.0 1342233 3.0    9.0    3
 130 2141311 1.0 3121311 1.0 3123411 2.0    4.0    1
 131 4434444 4.0 4444443 4.0 4414344 4.0   12.0    4
 132 1213123 2.0 1212234 2.0 2231122 1.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb. JV 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb. JV 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Antkiewicz Oskar, Kielawa Julia                    KLASA - Tarnów            małopolski           1/  22
  52         1 Bernaciak Bartosz, Płaza Katarzyna                 SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  22
  53         1 Buchowicz Bartosz, Struk Weronika                  AXIS - Nowy Sącz          małopolski           1/  22
  54         1 Cielecki Maciej, Wareliś Amelia                    SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  22
  56         1 Inglot Kacper, Lotycz Milena                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          1/  22
  61         1 Maziarz Dawid, Czech Zofia                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          1/  22
  63         1 Pacławski Kamil, Janusz Wiktoria                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/  22
  64         1 Rękas Michał, Sulewska Iwona                       SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  22
  66         1 Suda Przemysław, Ptak Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           1/  22
  67         1 Szulich Jakub, Barszcz Amelia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  22
  68         1 Wiercioch Wojciech, Buczek Katarzyna               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  22
  72         1 Łysak Paweł, Włoch Alicja                          KICK - Kielce             świętokrzysk         1/  22

  55         2 Drabik Wiktor, Landa Gabriela                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/  22
  57         2 Jarkowski Oskar, Zimnicka Wiktoria                 SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/  22
  58         2 Kapała Michał, Mach Julia                          GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/  22
  59         2 Lalak Adam, Ćwik Martina                           TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/  22
  60         2 Majewski Oskar, Borek Zofia                        ELIDA - Mielec            podkarpacki          2/  22
  62         2 Maziarz Dominik, Zduńska Maja                      ELIDA - Mielec            podkarpacki          2/  22
  65         2 Samuś Mikołaj, Ziółkowska Maja                     ELIDA - Mielec            podkarpacki          2/  22
  69         2 Witek Piotr, Jer Weronika                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          2/  22
  70         2 Łabno Wojciech, Łabno Aleksandra                   KLASA - Tarnów            małopolski           2/  22
  71         2 Łukaczyk Filip, Szymczak Kinga                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Krasoń Karol, Wiater Izabela                       ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          1/  12
  82         1 Latawiec Maciej, Sidor Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          1/  12
  86         1 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          1/  12

  76         2 Budzik Tomasz, Magiera Julia                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/  12
  79         2 Frączek Iwo, Łyszczarz Anna                        GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/  12
  83         2 Leniar Szymon, Kazak Martyna                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/  12

  75         3 Baran Szymon, Zubilewicz Karolina                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  12
  77         3 Bugno Adam, Lisowiec Julia                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          3/  12
  78         3 Bukowski Michał, Zakrzewska Aleksandra             GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/  12
  84         3 Misior Patryk, Skubida Wiktoria                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  12
  85         3 Ochab Gracjan Piotr, Piątkowska Zofia              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  12
  87         3 Sierak Michał, Zachara Aleksandra                  LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           3/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   9
  95         2 Stal Kacper, Put Gabriela                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           2/   9
  99         3 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             3/   9
  93         4 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   9
  94         5 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   9
  90         6 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   9
  96         7 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   9
  92         8 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki          8/   9
  98         9 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  90 XX XX    4 XX XX    4 X XX XX  5 X XXX X  5 XXXXX X  6    24         4
  91 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  92  X X XX  4 X XX X   4   XXX    3   XX     2 X   XX   3    16          
  93  XXX  X  4   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5    28       2-3
  94 X X XXX  5 X   XXX  4 X XXXXX  6 X   XX   3 Xr XXXX  5    23         5
  95 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXX  X  5    28       2-3
  96  XX XXX  5  XX X X  4  X XXXX  5  X XX X  4  XX  X   3    21       6-7
  98 X XX     3 XX X     3 XX  X    3 XX   X   3  X XX    3    15          
  99 X   XXX  4  XX XXX  5  X    X  2  XXX XX  5  XX XXX  5    21       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 5453377 6.0 3744576 6.0 5654377 7.0 4553377 6.0 4565275 6.0   31.0    6
  91 1631112 1.0 1353112 1.0 1442112 1.0 1211113 1.0 1351112 1.0    5.0    1
  93 4112654 2.0 4211744 4.0 4111736 2.0 5342522 3.0 5132756 5.0   16.0    4
  94 3767423 5.0 5562623 5.0 2766524 6.0 3467454 5.0 3713444 4.0   25.0    5
                                                      R          
  95 2324565 4.0 2135255 2.0 3237265 3.0 2136746 4.0 2244523 2.0   15.0    2
  96 6575736 7.0 6676467 7.0 6375443 4.0 6775665 7.0 6677667 7.0   32.0    7
  99 7246241 3.0 7427331 3.0 7523651 5.0 7624231 2.0 7426331 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Szyjka Igor, Żaba Karolina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  10
  93         2 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/  10
  95         3 Stal Kacper, Put Gabriela                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           3/  10
 101         4 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/  10
  90         5 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/  10
 100         6 Kuc Dawid, Gawor Jowita                            THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           6/  10
  92         7 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki          7/  10
  91         8 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          8/  10
  96         9 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/  10
  94        10 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  90 XXXXX    5 XX XX X  5 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    27       3-4
  91 X        1 X X XX   4  X X XX  4 X        1 XXX      3    13          
  92  X XXX   4    X     1   X X    2   X XX   3   XXXXX  5    15          
  93 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30         2
  94   X   X  2     XXX  3   X X    2          0     X    1     8          
  95 XXXXXX   6 XXXX     4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX X XX  5    27       3-4
  96  X  XXX  4       X  1      XX  2    XX    2    X  X  2    11          
 100 X     X  2 XXX XXX  6 XXXX  X  5 XXX XXX  6 XX  XXX  5    24         5
 101  XXX XX  5  XXX X   4 XX  XXX  5  X X XX  4   X  X   2    20         6
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 2451146 3.0 5443155 5.0 4542254 3.0 3354255 5.0 3464265 5.0   21.0    5
  93 4322313 2.0 6324313 2.0 5223313 2.0 5622312 2.0 5223332 2.0   10.0    2
                                          R                      
  95 3244655 4.0 4252446 4.0 3334545 4.0 2243444 3.0 2342454 3.0   18.0    3
 100 6566562 6.0 3665564 6.0 6666466 6.0 6566666 6.0 6656646 6.0   30.0    6
 101 5635434 5.0 2536632 3.0 2455622 5.0 4435523 4.0 4535523 4.0   21.0    4
 102 1113221 1.0 1111221 1.0 1111131 1.0 1111131 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           1/  13
 107         2 Brożyna Kamil, Krasoń Klaudia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/  13
 113         3 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  13
 108         4 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             4/  13
 109         5 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/  13
 114         6 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          6/  13
 106         7 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/  13
 115         8 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          8/  13
 111      9-10 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki       9-10/  13
 116      9-10 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-10/  13
 110        11 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki         11/  13
 112        12 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         12/  13
 105        13 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski            13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 105          0          0          0          0          0 Z   0          
 106 X X X X  4   X X X  3 X        1 X XX X   4   XXX    3    15          
 107 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7    31         1
 108    XXXX  4   X XXX  4  XXXXXX  6   XX XX  4   XXXXX  5    23         5
 109 XXXX     4  XXX  X  4 XXXXXXX  7 X XXX X  5 X XX XX  5    25         4
 110  X X  X  3   X      1   XX     2          0    X     1     7          
 111 X    XX  3      X   1      XX  2   X X    2          0     8          
 112     XXX  3 X        1          0 X        1 X        1     6          
 113 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5    28         3
 114 X   X    2 XX XXX   5 XX  XX   4 XX  XXX  5 XX  XX   4    20         6
 115  XXX     3 X        1   X      1  XX      2  XX   X  3    10          
 116   X      1  X X     2          0  X  XX   3 XX       2     8          
 118  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXX XX  5  XXXXXX  6    29         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 1222133 1.0 2211153 1.0 1111223 1.0 1664245 6.0 1513164 2.0   11.0    2
 108 6653412 4.0 6634444 4.0 6654462 6.0 5522331 2.0 5632242 4.0   20.0    4
 109 2334665 5.0 4463666 6.0 2433646 4.0 2333666 3.0 3454636 5.0   23.0    5
 113 3145326 2.0 3156312 3.0 4345314 3.0 6445412 4.0 6146311 3.0   15.0    3
 114 4566244 6.0 5545225 5.0 5566155 5.0 3256154 5.0 4265455 6.0   27.0    6
 118 5411551 3.0 1322531 2.0 3222531 2.0 4111523 1.0 2321523 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  13
 106         2 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/  13
 111         3 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  13
 115         4 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  13
 105         5 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             5/  13
 116         6 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/  13
 119         7 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/  13
 114         8 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          8/  13
 108      9-10 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski          9-10/  13
 110      9-10 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki       9-10/  13
 109     11-12 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      11-12/  13
 112     11-12 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      11-12/  13
 107        13 Brożyna Kamil, Krasoń Klaudia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 105 X    XX  3 X XXXX   5 X X XX   4 X  XXX   4 X  X  X  3    19         4
 106  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXX X  5  X XXXX  5    28         1
 107          0   X XX   3 X    X   2 X        1 X X  X   3     9          
 108 XX       2 X  XX    3   X      1 X  XX    3    XX    2    11          
 109   X X    2  XX   X  3  XX X    3     X    1      X   1    10          
 110    X     1  X       1  X X  X  3  X X  X  3  X X  X  3    11          
 111 X XXX    4    X XX  3  X XX X  4  XXX XX  5 XXXX XX  6    22         3
 112 X XXX X  5          0 X X      2   X      1   X X    2    10          
 113  XX XXX  5 XX XXXX  6  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5    27         2
 114  Xr X    2 X        1 X   XX   3 X   XX   3 XXX  X   4    13          
 115  X   XX  3  XXXXXX  6 XX X     3  XX      2 XX XX    4    18         5
 116 XX X XX  5  X    X  2   X  XX  3 XXXX XX  6       X  1    17         6
 119 X XX X   4 X X      2 X  X  X  3 X    XX  3 X X X    3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 1666626 6.0 3555325 5.0 1455315 3.0 1554316 4.0 5666656 6.0   24.0    5
 106 2311264 2.0 4231242 2.0 3311261 2.0 3211242 2.0 1221263 2.0   10.0    2
 111 5443533 4.0 5443534 4.0 5526633 6.0 5363434 3.0 3343534 3.0   20.0    3
 113 4134111 1.0 2124111 1.0 2132124 1.0 2122121 1.0 2135112 1.0    5.0    1
 115 3222445 3.0 1312456 3.0 4243556 4.0 6645565 6.0 4412345 4.0   20.0    4
 116 6555352 5.0 6666663 6.0 6664442 5.0 4436653 5.0 6554421 5.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   5
 124         2 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/   5
 123         3 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/   5
 126         4 Stobiecki Bartosz, Jaśkaniec Anna                  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   5
 125         5 Mitał Miłosz, Paściak Kinga                        SIGNUM DANCE - Hyżne      podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 122 3313111 1.0 1334421 3.0 1112121 1.0 2212341 2.0    7.0    1
 123 1234424 4.0 2222212 2.0 2333434 3.0 1343134 3.0   12.0    3
 124 4121333 3.0 3111143 1.0 3221342 2.0 3121222 1.0    7.0    2
 125 5555555 5.0 4555555 5.0 4555555 5.0 4555555 5.0   20.0    5
 126 2442242 2.0 5443334 4.0 5444213 4.0 5434413 4.0   14.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   8
   3         2 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          2/   8
   7         3 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           3/   8
   4         4 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/   8
   2         5 Kuźniar Igor, Pasterz Emilia                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/   8
   8         6 Evstifejkin Dmitrij, Voroniak Solomia              "StarLight" Wolodymyr Woł Ukraina              6/   8
   6         7 Sekuła Kacper, Sitarz Emilia                       AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów  podkarpacki          7/   8
   1         8 Błaszczyszyn Karol, Sielska Jagoda                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1  XX  X   3  X  X X  3   X X    2  X       1 X X XX   4   X      1    14          
   2 XX  XXX  5 XX  XX   4 XX XXXX  6 XX XX X  5 XXX   X  4 XX   X   3    27         6
   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
   4 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6    38         3
   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    40         2
   6    X X   2  XXX     3  X   X   2   XXXXX  5    XX    2 XXXXX X  6    20          
   7 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 X X XX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         5
   8 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6    36         4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   2 6366355 6.0 3336654 5.0 3546556 5.0 2255566 6.0 2246564 4.0 5566466 6.0   32.0    5
   3 1413246 3.0 4214235 3.0 1213233 2.0 1121245 1.0 1123256 2.0 3321235 2.0   13.0    2
   4 4522524 4.0 5452146 4.0 4432314 3.0 4436352 4.0 5535435 5.0 2255553 5.0   25.0    4
   5 2151111 1.0 1621323 2.0 5121121 1.0 3562123 2.0 3351112 1.0 4433324 3.0   10.0    1
   7 3235433 2.0 2163411 1.0 2364445 4.0 5314414 3.0 4414323 3.0 1114112 1.0   14.0    3
   8 5644662 5.0 6545562 6.0 6655662 6.0 6643631 5.0 6662641 6.0 6642641 4.0   32.0    6
                                                      R                      
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Fus Filip, Januszewska Kornelia                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   8
  17         2 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          2/   8
  16         3 Pliszka Miłosz, Woźniak Emilia                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   8
  14         4 Gołąb Bartosz, Pawełek Patrycja                    TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   8
  12         5 Chruściel Mateusz, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           5/   8
  15         6 Kuras Karol, Kural Amelia                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           6/   8
  11         7 Burghardt Norbert, Zielińska Zuzanna               GALA - Mielec             podkarpacki          7/   8
  10         8 Bienia Jakub, Gałuszka Natalia                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  10  XX      2 X X  X   3   X  X   2          0   X   X  2   X XX   3    12          
  11 X X XXX  5     XXX  3 X  XXX   4  XXXXXX  6  X XX    3 XXXXX X  6    27          
  12 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX  XX  5   X X    2    31         5
  13 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  14  XXXX    4  XXXX    4  XXXX X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32         4
  15 X  XXXX  5 XX X  X  4 XX X  X  4 X XX XX  5 X  XXXX  5 XX XXXX  6    29         6
  16 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    40       2-3
  17 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5    40       2-3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  12 6345345 4.0 5445332 4.0 5644544 4.0 5256466 5.0 6336426 5.0 6356236 6.0   28.0    5
  13 1131231 1.0 3131141 1.0 1111131 1.0 4131135 2.0 5121114 1.0 5111112 1.0    7.0    1
  14 4466456 5.0 4356566 5.0 4256456 5.0 2345554 4.0 1255563 6.0 1223354 2.0   27.0    4
  15 5654664 6.0 6664655 6.0 6565665 6.0 6664611 6.0 4542651 3.0 4462561 4.0   31.0    6
  16 3223113 3.0 1212213 2.0 3423212 2.0 3522342 3.0 3664235 4.0 2534423 3.0   17.0    3
  17 2512522 2.0 2523424 3.0 2332323 3.0 1413223 1.0 2413342 2.0 3645645 5.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  16
  25         2 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           2/  16
  21         3 Bożek Bartosz, Krasoń Anna                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/  16
  30         4 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  16
  29         5 Kazura Krystian, Pobidyńska Martyna                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/  16
  35         6 Wójcik Hubert, Małys Magda                         MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             6/  16
  31         7 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             7/  16
  34         8 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             8/  16
  26         9 Gętkowski Mateusz, Franus Emilia                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           9/  16
  27        10 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         10/  16
  28        11 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów            małopolski          11/  16
  23        12 Garko Kamil, Grucela Maja                          AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         12/  16
  20     13-14 Boda Kamil, Pańczyk Natalia                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       13-14/  16
  32     13-14 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno           podkarpacki      13-14/  16
  22     15-16 Dybaś Dominik, Wężowicz Wiktoria                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       15-16/  16
  24     15-16 Gierczak Oliwier, Ogonowska Amanda                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki      15-16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20  XXX X   4 XX X  X  4  XX      2 XXXX X   5 XX   XX  4  XXX  X  4 XXXX     4 XXX XXX  6    33          
  21 XXXXX X  6 XXXXXXX  7       X  1 XX XXXX  6 XX X  X  4 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         8
  22     XXX  3 XXX X    4 XX XX X  5   X XXX  4   X XX   3 XXX XX   5 X X X    3  X  XXX  4    31          
  23  XXXXX   5 X X      2 XXXXXX   6   XXXX   4 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X XX XX  5 XXXX  X  5    39        12
  24 X X X X  4 XX X X   4 XX XXXX  6 XXX  X   4 X   X    2 X   X X  3 X  XXXX  5 XX   X   3    31          
  25 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         1
  26 X  XXXX  5  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X  X XX  4 X  XXXX  5 XX  XXX  5 X  X  X  3    40     10-11
  27 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XX XX  4 X  X  X  3  XXXX X  5  X XXXX  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    41         9
  28 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX  XXX  5  XX  XX  4  XX  XX  4  XX XXX  5   X XXX  4    40     10-11
  29 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXX   6  XXXXX   5  XXXXX   5    48       4-5
  30 XXXX  X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXXX  7    50         3
  31 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXX   4 XXXXX X  6 XXXX XX  6 X XX X   4    47         6
  32   XXX    3   X XXX  4   X X    2   X X    2 XXXXXXX  7   X XXX  4 X XXXXX  6  X XXXX  5    33          
  33 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  X  XXX  4 XXXXX X  6    51         2
  34 XX  XX   4 X X XXX  5 X   XXX  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    46         7
  35 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXX   5 X XXXX   5    48       4-5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 X   X    2 XXXXXXX  7 X X X X  4 XX  X    3 X  X X   3 X XXX    4 X  XX    3 XX XX X  5    31         6
  23   X      1   X      1       X  1   X      1    X XX  3  X X X   3   X X    2 XXXX     4    16          
  25 XX    X  3    X     1 X XX     3    X     1 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7    32       4-5
  26       X  1       X  1     XXX  3 XX XXXX  6 X   XXX  4      XX  2 X     X  2 X    XX  3    22          
  27   XXX    3   X X    2   X X    2   X      1  X  X    2  XX X X  4  X  X X  3  X  X    2    19          
  28  X  XXX  4 XX    X  3  XX  XX  4 XX    X  3          0  X       1       X  1   X      1    17          
  29 XXXXX X  6  XX XX   4  X  X X  3  XX X X  4  XXXX    4  XX X    3  XXXX    4  XX XX   4    32       4-5
  30 XXXX XX  6 XX    X  3 XX X X   4 X  X XX  4 XXXX  X  5 X XX  X  4 XXXXXXX  7   XX XX  4    37         1
  31   XXXX   4   XXXX   4 XXXX X   5 XXXXXXX  7   X   X  2   X      1  XXX X   4 XX  X    3    30          
  33 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6   X XXX  4   X X    2 XX XXX   5 XX   XX  4      XX  2    36       2-3
  34      X   1 X  X XX  4    XXX   3    X X   2 XXXX XX  6 X  X XX  4   XXXX   4   XX XX  4    28          
  35 XXXX X   5 XX XXX   5 XX XX    4 XXXXXX   6 XXX XX   5 XrX XXX  5 X X  X   3 X  XX    3    36       2-3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 3644314 3.0 2534133 1.0 6645213 4.0 4634344 5.0 2642565 5.0 3512556 5.0 3251453 2.0 2342355 3.0   28.0    3
  25 6462666 6.0 6252655 6.0 5461662 6.0 6451662 6.0 1121111 1.0 1151311 1.0 1112511 1.0 1121221 1.0   28.0    2
  29 2116242 2.0 1415424 4.0 1114354 2.0 3116225 1.0 5215456 4.0 6235465 6.0 4345146 5.0 5235546 6.0   30.0    5
  30 4533553 4.0 3666341 5.0 3536545 5.0 2542533 4.0 3333322 2.0 4464222 3.0 5523262 3.0 3564612 4.0   30.0    4
  33 1221121 1.0 5321562 3.0 2322121 1.0 1325451 2.0 4454243 3.0 2326143 2.0 2466324 4.0 6413163 2.0   18.0    1
  35 5355435 5.0 4143216 2.0 4253436 3.0 5263116 3.0 6566634 6.0 5643634 4.0 6634635 6.0 4656434 5.0   34.0    6
                                                                  R                                  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/   5
  39         2 Nenutil Maciej, Buś Dominika                       SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/   5
  38         3 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   5
  42         4 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   5
  41         5 Stadnik Kacper, Sabat Oliwia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 4344322 3.0 2233122 2.0 2544242 4.0 4544122 4.0 4524222 2.0   15.0    3
  39 2122233 2.0 3322343 3.0 3332134 3.0 5411234 2.0 2342333 3.0   13.0    2
  40 1211111 1.0 1111211 1.0 4121311 1.0 3122311 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  41 5435544 4.0 5445554 5.0 5455555 5.0 2355543 5.0 5255554 5.0   24.0    5
  42 3553455 5.0 4554435 4.0 1213423 2.0 1233455 3.0 3433445 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   7
  45         2 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   7
  43         3 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 ArtDance - Kraków         małopolski           3/   7
  40         4 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          4/   7
  44         5 Niedźwiedź Jakub, Martowicz Maja                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   7
  39         6 Nenutil Maciej, Buś Dominika                       SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          6/   7
  41         7 Stadnik Kacper, Sabat Oliwia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 5716122 2.0 5413231 2.0 2515111 1.0 2715211 1.0 1734113 1.0    7.0    1
  39 6663376 6.0 2567665 6.0 4636446 4.0 4537377 6.0 4456266 6.0   28.0    6
  40 2155667 5.0 1125347 3.0 1177277 7.0 1166646 7.0 2115377 2.0   24.0    4
  41 7577744 7.0 7776573 7.0 6354652 5.0 7224465 5.0 7377552 7.0   31.0    7
  43 1424211 1.0 4634424 4.0 3723533 2.0 3653524 3.0 3642725 4.0   14.0    3
  44 3341555 4.0 6342756 5.0 5442765 6.0 5441753 4.0 5563641 5.0   24.0    5
  45 4232433 3.0 3251112 1.0 7261324 3.0 6372132 2.0 6221434 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           1/   6
  73         2 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
  75         3 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   6
  76         4 Żuczek Oskar, Mądry Emilia                         GALA - Mielec             podkarpacki          4/   6
  71         5 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   6
  72         6 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 5666441 5.0 5254252 4.0 5654252 5.0 5656252 5.0 6644331 3.0   22.0    5
  72 6245665 6.0 6445665 6.0 6336645 6.0 6365626 6.0 4325644 4.0   28.0    6
  73 2112513 1.0 2126413 2.0 2113534 2.0 2133533 2.0 2566416 6.0   13.0    2
  74 1453232 2.0 1661321 1.0 3262321 1.0 3241461 3.0 3151252 2.0    9.0    1
  75 4521356 4.0 3532546 5.0 4541413 3.0 1512314 1.0 1212523 1.0   14.0    3
  76 3334124 3.0 4313134 3.0 1425166 4.0 4424145 4.0 5433165 5.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             1/  10
  75         2 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/  10
  77         3 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/  10
  73         4 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/  10
  74         5 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           5/  10
  76         6 Żuczek Oskar, Mądry Emilia                         GALA - Mielec             podkarpacki          6/  10
  72         7 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  10
  78         8 Gniewek Bartosz, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          8/  10
  71         9 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          9/  10
  81        10 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów            małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  71     XXX  3     X X  2   X X    2   X  X   2 X X  X   3    12          
  72 XX   XX  4 XXXX  X  5 XX X  X  4 X        1 XX   XX  4    18          
  73 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5  XXX XX  5    29       2-3
  74 XXX X    4 XX X X   4 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XX XX    4    24         5
  75 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    28         4
  76   XXX    3  XX X X  4 X  XX    3 XXXXXX   6  XXXXXX  6    22         6
  77 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXX X    4    29       2-3
  78  X X  X  3      X   1  X  XXX  4  X    X  2    XX X  3    13          
  80 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  81          0          0          0          0          0     0          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 6543333 4.0 5543453 4.0 4433454 4.0 5354553 5.0 5233442 3.0   20.0    4
  74 4356665 6.0 2655666 6.0 2555335 5.0 2545445 4.0 3444534 4.0   25.0    5
  75 5412522 2.0 6312532 2.0 5312542 3.0 4412332 3.0 4312253 2.0   12.0    2
  76                                                             Z         6
  77 3235244 3.0 3234224 3.0 3244213 2.0 3223224 2.0 2555325 5.0   15.0    3
  80 1121111 1.0 1121111 1.0 1121121 1.0 1131111 1.0 1121111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/  10
  90         2 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  10
  84         3 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/  10
  92         4 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/  10
  87         5 Banaszkiewicz Krzysztof, Napiórkowska Adrianna Ewa BAWINEK - Kraków          małopolski           5/  10
  88         6 Kaczmarski Kamil, Gronczewska Mira                 SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          6/  10
  85         7 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/  10
  91         8 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/  10
  86      9-10 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław           podkarpacki       9-10/  10
  93      9-10 Łygas Jakub, Drabik Gabriela                       SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki       9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  84 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XX X  X  4    29         1
  85 XXX X X  5 X  X  X  3 X  X  X  3    XX X  3 XX  XX   4    18          
  86  XX      2 X        1 X X      2 X X      2 X X  X   3    10          
  87   XXXX   4  XXX X   4  XXXXX   5 XXXXX    5   XXX X  4    22         6
  88 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6  X  XX   3    26         5
  89 X XX XX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6    28       2-4
  90 XXXXXXX  7  XX X X  4 XXXXX X  6  X XXXX  5 XXXXX X  6    28       2-4
  91 XX X     3  XX X    3      X   1     XX   2    X X   2    11          
  92    XXXX  4 X XXXXX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    28       2-4
  93       X  1 X    X   2 X   X    2 X        1 X X X X  4    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  84 1132223 2.0 3336343 2.0 1253333 3.0 1252643 3.0 1254543 3.0   13.0    3
  87 6524464 4.0 6623255 5.0 5514446 5.0 6626166 6.0 4635256 5.0   25.0    5
  88 5466356 6.0 5455564 4.0 6366555 6.0 3565335 5.0 6366465 6.0   27.0    6
  89 4211511 1.0 2111411 1.0 3421212 1.0 2431411 1.0 5423312 2.0    6.0    1
  90 2345142 3.0 4244132 3.0 2135161 2.0 4114252 2.0 2111131 1.0   11.0    2
  92 3653635 5.0 1562626 6.0 4642624 4.0 5343524 4.0 3542624 4.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Matuszek Grzegorz, Wysocka Aleksandra              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   9
  96         2 Juszczyk Kajetan, Chwajta Gabriela                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   9
  85         3 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   9
  95         4 Grabas Patryk, Dudek Wioletta                      ELIDA - Mielec            podkarpacki          4/   9
  94         5 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          5/   9
  99         6 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/   9
  84       7-8 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki         7-8/   9
  97       7-8 Laskowski Michał, Wadowska Magdalena               LIDER - Lublin            lubelski           7-8/   9
  86         9 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  84  X  X X  3 XX  XX   4 XXX XXX  6 XXX XX   5  XX  X   3    21          
  85 X XXXXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7   X XXX  4 XXX XXX  6    28       1-2
  86 XXXX     4 X  XX    3 XX X X   4 X  X     2 X X   X  3    16          
  94  XXXXXX  6   XXXXX  5   XXX X  4  X XX X  4  XXXX X  5    24         5
  95 XX X XX  5  XX  XX  4 XX   XX  4 XXXX XX  6 XX XXXX  6    25       3-4
  96 XX  XXX  5 XX   XX  4 XX XX X  5 XXXX XX  6 XX XXX   5    25       3-4
  97  XXX XX  5 XXXXX X  6   X   X  2  X XX X  4   XX XX  4    21          
  98 X XXX    4 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XX X  5    28       1-2
  99 X X XX   4 XXXX X   5   XXXX   4 X X XX   4 X XXXX   5    22         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 2323212 1.0 3354422 3.0 3111142 1.0 3425363 3.0 3425512 3.0   11.0    3
  94 6534151 5.0 6643361 5.0 6544431 5.0 6543241 4.0 6533261 4.0   23.0    5
  95 4246323 3.0 4436233 4.0 4335324 4.0 4354634 5.0 5366655 6.0   22.0    4
  96 3161634 2.0 2162515 2.0 2223615 2.0 2262415 2.0 2142334 2.0   10.0    2
  98 1452445 4.0 1211154 1.0 1452263 3.0 1111122 1.0 1211143 1.0   10.0    1
  99 5615566 6.0 5525646 6.0 5666556 6.0 5636556 6.0 4654426 5.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Ciurko Hubert, Preisner Jagienka                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   6
 106         2 Nowak Marcel, Markiewicz Paulina                   PASJA - Lublin            lubelski             2/   6
 102         3 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski           3/   6
 105         4 Misiak Mateusz, Lampart Sandra                     GALA - Mielec             podkarpacki          4/   6
 103         5 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   6
  96         6 Juszczyk Kajetan, Chwajta Gabriela                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 4666665 6.0 4666556 6.0 4666656 6.0 4436656 6.0 4666455 6.0   30.0    6
 102 1312144 2.0 3543125 3.0 2553132 3.0 2562332 3.0 1432221 2.0   13.0    3
 103 5555536 5.0 2355444 4.0 1425545 5.0 5354545 5.0 5355546 5.0   24.0    5
 104 2131211 1.0 1121211 1.0 3211413 1.0 1111111 1.0 2111112 1.0    5.0    1
 105 3443352 4.0 5434662 5.0 5342364 4.0 3645463 4.0 3544663 4.0   21.0    4
 106 6224423 3.0 6212333 2.0 6134221 2.0 6223224 2.0 6223334 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski           1/   6
 108         2 Mazur Jakub, Janiga Aleksandra                     GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   6
 109         3 Melnichuk Vladislav, Podzizey Mariya               STARLIGHT                 Ukraina              3/   6
 107         4 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             4/   6
  91         5 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   6
 103         6 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  91 6543565 5.0 5543663 5.5 5433663 5.0 5145554 5.0 6525554 5.0   25.5    5
 102 2222116 1.0 2111125 1.0 1111141 1.0 1411141 1.0 2111121 1.0    5.0    1
 103 5636643 6.0 3635546 5.5 3624554 4.0 4623665 6.0 4433666 4.0   25.5    6
 107 3165224 3.0 4366414 4.0 4256326 3.0 6354236 4.0 5366435 6.0   20.0    4
 108 1451331 2.0 1252231 2.0 2342215 2.0 2232412 2.0 1242212 2.0   10.0    2
 109 4314452 4.0 6424352 3.0 6565432 6.0 3566323 3.0 3654343 3.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
C       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Kuzniechykhin             Stanisław       I                              Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           1/   4
 114         2 Dudzik Oliwer, Kraska Klaudia                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   4
 115         3 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   4
 110         4 Melnichuk Vladislav, Podzizey Mariya               STARLIGHT                 Ukraina              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 4444443 4.0 4444444 4.0 4444443 4.0 4444444 4.0 4444433 4.0   20.0    4
 114 2222122 2.0 2222122 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 115 3333334 3.0 3333333 3.0 3333334 3.0 3333333 3.0 3333344 3.0   15.0    3
 116 1111211 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238