OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"II OTTT Respect Cup 2017": 2017-12-16, Skarżysko-Kamienna MCSiR ul.Sienkiewicza 34 RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. świętokrzyski, okręg Świętokrzyski

Dokumentacja zbiorcza 

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Respect Dance 2017


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Respect Dance 2017

Skarżysko -Kamienna  16.12.2017
Organizator:  Szkoła Tańca Respect Dance
Prowadzenie: Agnieszka Kaczorowska
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 AKSEL - Rzeszów              2
   3 A-Z - Przemyśl               2
   4 BALLROOM - Lublin            1
   5 BRASIL - WARSZAWA            3
   6 CENTRUM TAŃCA - Radom        9
   7 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   8 DUET - Warszawa              2
   9 ELIDA - Mielec               1
  10 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  11 ETIUDA - Radomsko            5
  12 FAST-STEP Warszawa           2
  13 FENIKS - Białystok           1
  14 GALA - Mielec                2
  15 IMPET TEAM WARSZAWA          2
  16 JEDYNKA - Łódź               1
  17 JUMP - Janów Lubelski        1
  18 JUST DANCE - Stalowa Wola    3
  19 KICK - Kielce                2
  20 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  21 K-STUDIO Krosno              4
  22 LIDER - Lublin               1
  23 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    2
  24 PROGRESS - Warszawa          1
  25 RESPECT DANCE Skarżysko-K   10
  26 ROYAL DANCE STUDIO - WARS    1
  27 SOKÓŁ - Myślenice            4
  28 STTS Kraków                  1
  29 TAKT - Chełm                 1
  30 TICO - Opoczno               1
  31 ZAMEK - Lublin               2
  32 ZAMEK - Szydłowiec           2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
  28         2 Drogosz Szymon, Dulewicz Nina                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   3
  29         3 Pliszka Miłosz, Woźniak Emilia                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  28 2313232 2,0 2122232 2,0 2323232 2,0 3111231 1,0 1211211 1,0 2213211 2,0   10,0    2
  29 3132323 3,0 3333323 3,0 3232323 3,0 1322312 2,0 3332333 3,0 3332333 3,0   17,0    3
  30 1221111 1,0 1211111 1,0 1111111 1,0 2233123 3,0 2123122 2,0 1121122 1,0    9,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Serafin Bartłomiej, Frątczak Anna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   7
  33         2 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   7
  38         3 Wołek Jakub, Pawul Maria                           TICO - Opoczno            łódzki               3/   7
  39         4 Wójtowicz Ignacy, Michałowska Paulina              TAKT - Chełm              lubelski             4/   7
  35         5 Owczarek Krzysztof, Malej Aleksandra               ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   7
  36         6 Pieprzyk Mateusz, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             6/   7
  34         7 Motyka Maciej, Pastuszka Wiktoria                  ZAMEK - Szydłowiec        mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  33 1455754 5,0 4454565 5,0 2455544 5,0 4156222 2,0 2234233 2,0 3163143 2,0   21,0    2
  34 3567572 6,0 2577656 7,0 5567777 7,0 6377777 7,0 7477567 7,0 7377665 7,0   41,0    7
  35 6716265 7,0 3736273 3,0 4724163 3,0 3512356 3,0 3612355 4,0 4526256 5,0   25,0    5
  36 2274637 4,0 5265437 6,0 3276435 4,0 1765633 6,0 1763142 3,0 2744532 4,0   27,0    6
  37 4121121 1,0 1111111 1,0 1111211 1,0 5621511 1,0 4521611 1,0 1611411 1,0    6,0    1
  38 7633416 3,0 6623322 2,0 6632322 2,0 7433145 5,0 6346476 6,0 6455377 6,0   24,0    3
  39 5342343 2,0 7342744 4,0 7343656 6,0 2244464 4,0 5155724 5,0 5232724 3,0   24,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/   7
   7         2 Żydaczewski Julian, Wierciszewska Kornelia         POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/   7
   3         3 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          3/   7
   6         4 Szymczyk Mikołaj, Bogus Maja                       POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           4/   7
   5         5 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   7
   2         6 Grabiński Marcin, Janczuk Julia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   7
   4         7 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 6346552 5,0 6355652 5,0 6245752 5,0 5112124 1,0 3312212 1,0 5211122 1,0   18,0    1
   2 7767667 7,0 7646367 6,0 7737464 6,0 3345577 5,0 6153543 4,0 6322314 2,0   30,0    6
   3 3632741 4,0 4731441 3,0 5513641 4,0 4551331 2,0 1641321 2,0 4733451 4,0   19,0    3
   4 4574476 6,0 5467773 7,0 4476577 7,0 1766642 6,0 4566766 6,0 3466676 6,0   38,0    7
   5 2113215 1,0 1112114 1,0 1121126 1,0 6627716 7,0 7227657 7,0 7657767 7,0   24,0    5
   6 1451324 3,0 3573535 4,0 2652333 2,0 7433455 4,0 5734434 3,0 2574535 5,0   21,0    4
   7 5225133 2,0 2224226 2,0 3364215 3,0 2274263 3,0 2475175 5,0 1145243 3,0   18,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           1/   3
  11         2 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             2/   3
  12         3 Piętak Jakub, Chudzik Julia                        RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10 1222223 2,0 2222223 2,0 2222222 2,0 2233222 2,0 1111212 1,0 1122212 2,0 1111111 1,0 1121111 1,0   13,0    1
  11 2111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 2233333 3,0 3333333 3,0 2332323 3,0 3332323 3,0   16,0    2
  12 3333332 3,0 3333332 3,0 3333333 3,0 3322333 3,0 3322121 2,0 2211121 1,0 3223232 2,0 2213232 2,0   19,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   7
  86         2 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   7
  81         3 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      ZAMEK - Szydłowiec        mazowiecki           3/   7
  85         4 Winiarski Wiktor, Lelonek Zuzanna                  RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/   7
  84         5 Paterek Kacper, Rachwał Julia                      CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           5/   7
  82         6 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             6/   7
  83         7 Olewiński Dominik, Pałyska Dominika Agnies         EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80 2124333 2,0 2131223 1,0 2322222 1,0 2123233 1,0 4161315 3,0 1162223 1,0 1162225 1,0 1163125 1,0   11,0    1
  81 3377144 3,0 6247141 3,0 3157141 2,0 4257142 3,0 2475121 1,0 3576162 6,0 3377362 4,0 2457362 6,0   28,0    3
  82 4556625 5,0 4466334 4,0 4666633 6,0 3376625 5,0 6717677 7,0 6747434 5,0 6556534 6,0 3646443 4,0   42,0    6
  83 5765751 6,0 7774752 7,0 7574775 7,0 7765771 7,0 7553456 6,0 5654377 7,0 7743676 7,0 7774576 7,0   54,0    7
  84 6642566 7,0 3653567 6,0 6735556 5,0 6644556 6,0 5224262 2,0 4225646 4,0 4415447 5,0 6211637 2,0   37,0    5
  85 7413477 4,0 5515476 5,0 5213367 3,0 5512467 4,0 1632744 5,0 2431555 3,0 2624153 3,0 5522254 5,0   32,0    4
  86 1231212 1,0 1322615 2,0 1441414 4,0 1431314 2,0 3346533 4,0 7313711 2,0 5231711 2,0 4335711 3,0   20,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             1/   5
  45         2 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   5
  42         3 Fidler Jakub, Posłowska Jagoda                     KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   5
  46         4 Busiek Jakub, Jeżyna Oliwia                        CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   5
  43         5 Fugiel Tomasz, Markus Weronika                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  42 2353233 3,0 4351313 3,0 1332243 3,0 2323433 3,0 3433343 3,0   15,0    3
  43 3535354 5,0 2535554 5,0 5555554 5,0 5555354 5,0 4555454 5,0   25,0    5
  44 1111122 1,0 3123242 2,0 2111122 1,0 3112121 1,0 2212121 2,0    7,0    1
  45 5242411 2,0 1212121 1,0 3223311 2,0 1231212 2,0 1121212 1,0    8,0    2
  46 4424545 4,0 5444435 4,0 4444435 4,0 4444545 4,0 5344535 4,0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             1/   4
  45         2 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   4
  42         3 Fidler Jakub, Posłowska Jagoda                     KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   4
  43         4 Fugiel Tomasz, Markus Weronika                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  42 4113443 3,0 4112423 2,0 4122443 3,0 4122422 2,0 4132443 3,0   13,0    3
  43 1444124 4,0 1443114 4,0 1444114 4,0 1444134 4,0 2444134 4,0   20,0    4
  44 2221231 1,0 2221332 1,0 2211221 1,0 2211311 1,0 1221221 1,0    5,0    1
  45 3332312 2,0 3334241 3,0 3333332 2,0 3333243 3,0 3313312 2,0   12,0    2
                      R                                          
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   6
  55         2 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   6
  54         3 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           3/   6
  50         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   6
  52         5 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           5/   6
  53         6 Ogonowski Jakub, Czaja Julia                       RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 5353254 4,0 3353244 3,0 1643142 3,0 3454155 5,0 4343252 4,0   19,0    4
  51 2411311 1,0 1512411 1,0 3212214 1,0 1211234 1,0 2412335 3,0    7,0    1
  52 6564465 6,0 6645335 5,0 6565365 6,0 4645442 4,0 1254544 5,0   26,0    5
  53 1246646 3,0 5266666 6,0 2456556 5,0 6366666 6,0 6566666 6,0   26,0    6
  54 4635532 5,0 4434553 4,0 5334631 4,0 2533521 3,0 3625121 1,0   17,0    3
  55 3122123 2,0 2121122 2,0 4121423 2,0 5122313 2,0 5131413 2,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   9
  56         2 Mohana Adam, Kowalczyk Julia                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   9
  58         3 Ziętkowski Kacper, Sawicka Julia                   FENIKS - Białystok        podlaski             3/   9
  53         4 Ogonowski Jakub, Czaja Julia                       RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/   9
  52         5 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           5/   9
  54         6 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           6/   9
  50       7-8 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki        7-8/   9
  57       7-8 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski           7-8/   9
  46         9 Busiek Jakub, Jeżyna Oliwia                        CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  46  XX   X  3  XX      2  X       1  XX      2  X       1     9          
  50 X  X     2 X XXX X  5 X XXX X  5 X   X X  3   X XXX  4    19          
  51 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
  52  XXX X   4 XXXXXX   6 XXX  XX  5  XXXXX   5 XX XX    4    24         4
  53  X XXXX  5  X  XXX  4  XXXXXX  6  X X XX  4  XX  XX  4    23         5
  54 X X XX   4 X  XXX   4 X   XXX  4 X X XXX  5 X XXX    4    21         6
  56 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  57 XX  X X  4  X X  X  3 XX X  X  4 XX X     3 XX X XX  5    19          
  58 X XXXXX  6 X XXXXX  6   XXXX   4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    28         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 1522222 2,0 1311621 1,0 1311231 1,0 1312131 1,0 1311111 1,0    6,0    1
  52 6654554 5,0 6564565 6,0 5533355 4,0 5545465 5,0 5554655 5,0   25,0    5
  53 5345431 4,0 5655232 5,0 6655422 5,0 6634322 3,0 6665532 6,0   23,0    4
  54 3466366 6,0 3446454 4,0 3466564 6,0 3466553 6,0 3436464 4,0   26,0    6
  56 2111143 1,0 4123143 3,0 4122143 2,0 2121244 2,0 4123243 3,0   11,0    2
  58 4233615 3,0 2232316 2,0 2244616 3,0 4253616 4,0 2242326 2,0   14,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/   5
  69         2 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              IMPET TEAM WARSZAWA                            2/   5
  63         3 Urbański Jakub, Urbańska Paulina                   CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   5
  64         4 Wolf Gabriel, Redlicka Edyta                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   5
  62         5 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 2423122 1,0 1312423 1,0 3412313 3,0 2315313 3,0 1422213 1,0    9,0    1
  62 5332315 2,0 5441335 5,0 5341445 5,0 5441435 5,0 5343445 5,0   22,0    5
  63 3541251 4,0 4523141 3,0 2524231 2,0 3522241 2,0 4511331 3,0   14,0    3
  64 1215443 3,0 3235254 4,0 4233154 4,0 4234154 4,0 3234154 4,0   19,0    4
  69 4154534 5,0 2154512 2,0 1155522 1,0 1153522 1,0 2155522 2,0   11,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Lesiak Grzegorz, Woźny Milena                      ROYAL DANCE STUDIO - WARS mazowiecki           1/   7
  65         2 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          2/   7
  66         3 Laskowski Michał, Wadowska Magdalena               LIDER - Lublin            lubelski             3/   7
  61         4 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   7
  62         5 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   7
  68         6 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/   7
  63         7 Urbański Jakub, Urbańska Paulina                   CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 6267726 7,0 3274726 3,0 4273624 3,0 4275524 3,0 4256625 5,0   21,0    4
  62 2172664 5,0 1152675 5,0 2121575 2,0 3162676 7,0 2174746 3,0   22,0    5
  63 7555277 6,0 7546352 6,0 7556443 6,0 7336457 6,0 6645354 6,0   30,0    7
  65 3426335 2,0 5425544 4,0 3435366 4,0 1513243 2,0 3523477 4,0   16,0    2
  66 5741513 4,0 4761217 2,0 6662717 7,0 6451715 4,0 7461513 2,0   19,0    3
  67 1313152 1,0 2313131 1,0 1314131 1,0 2624131 1,0 1312131 1,0    5,0    1
  68 4634441 3,0 6637463 7,0 5747252 5,0 5747362 5,0 5737262 7,0   27,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Ciurko Hubert, Preisner Jagienka                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   5
  75         2 Szymański Bartłomiej, Kuśmierz Barbara             PROGRESS - Warszawa       mazowiecki           2/   5
  73         3 Sitek Sebastian, Kutera Julia                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   5
  72         4 Matykiewicz Zbyszko, Antos Natalia                 BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           4/   5
  71         5 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 3524442 4,0 5544352 5,0 4555341 4,0 5534352 5,0 5545342 5,0   23,0    5
  72 5142555 5,0 3252545 4,0 5243555 5,0 4223525 3,0 4323525 4,0   21,0    4
  73 4235333 2,0 4123134 2,0 3132414 3,0 3155444 4,0 3134254 3,0   14,0    3
  74 1311121 1,0 1311221 1,0 2311133 2,0 1311113 1,0 1211113 1,0    6,0    1
  75 2453214 3,0 2435413 3,0 1424222 1,0 2442231 2,0 2452431 2,0   11,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
D       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Skórski Marcel, Rut Amelia                         RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/   6
  73         2 Sitek Sebastian, Kutera Julia                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   6
  78         3 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              IMPET TEAM WARSZAWA                            3/   6
  76         4 Józefowicz Daniel, Intrys Joanna                   BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           4/   6
  72         5 Matykiewicz Zbyszko, Antos Natalia                 BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           5/   6
  71         6 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 5665536 6,0 4663625 6,0 4655635 5,0 4566655 6,0 4644554 5,0   28,0    6
  72 4444455 3,0 5454556 5,0 5364566 6,0 5253546 4,0 5456665 6,0   24,0    5
  73 2111313 1,0 2211214 2,0 1222414 2,0 2312214 2,0 2313213 2,0    9,0    2
  76 6536241 4,0 6546441 4,0 6546241 4,0 6635461 5,0 6535341 4,0   21,0    4
  77 1322122 2,0 1122132 1,0 2111122 1,0 1121122 1,0 1121122 1,0    6,0    1
  78 3253664 5,0 3335363 3,0 3433353 3,0 3444333 3,0 3262436 3,0   17,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2017-10-27, 17:08:14