OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj": 2017-12-16, Poraj ST DOBROWOLSCY - Częstochowa śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

GALA TANECZNA PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017
OTTT o Puchar Wójta Gminy Poraj

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
GALA TANECZNA PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017
OTTT o Puchar Wójta Gminy Poraj
Poraj ; 16 grudnia 2017 roku
Organizator: Szkoła Tańca DOBROWOLSCY Częstochowa
Prowadzenie: Beata Sobczak-Kuca - Częstochowa
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, Open, Standard
12-13, Open, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 BALLARE - Częstochowa        1
   3 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   4 BRASIL - WARSZAWA            2
   5 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
   6 Centrum Tańca FIESTA K-Ko    1
   7 CHAMPION TEAM - Wrocław      3
   8 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   9 DANCE CENTER Kluczbork       3
  10 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    2
  11 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  12 ESKADRA - Pabianice          2
  13 ETIUDA - Radomsko            3
  14 FORUM - Zabrze               2
  15 IMPRESS - Dzierżoniów        2
  16 IMPULS - Chorzów             3
  17 JEDYNKA - Łódź               3
  18 KIEPURA - Sosnowiec          1
  19 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  20 Kuźnia Tańca Kraków          1
  21 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  22 MAESTRO Opole                1
  23 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  24 MIX - Rybnik                 1
  25 NOWY STYL - Bielsko-Biała    4
  26 PASJA - Lublin               1
  27 PIONIER - Kłobuck            1
  28 RAGTIME - Kęty               2
  29 RONDO - Rybnik               1
  30 RYTM - Żory                  2
  31 ST CIEPŁY - Jaworzno         1
  32 ST DOBROWOLSCY - Częstoch   24
  33 SUKCES - Częstochowa         2
  34 Szk. Tańca Gutovskyi - Gl    3
  35 WIR - Mysłowice              5
  36 ZORBA - Częstochowa          2
  37 ZORBA - Mykanów              2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Grzesiowski Igor, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   8
  41         2 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   8
  38         3 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              3/   8
  36         4 Czerny Szymon, Organiściak Karolina                ZORBA - Mykanów           śląski               4/   8
  39         5 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   8
  40         6 Soboń Bartosz, Kłucjasz Maja                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/   8
  42         7 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze            śląski               7/   8
  35         8 Białecki Kacper, Rachtan Marta                     FORUM - Zabrze            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  35          0 X    X   2   X      1          0    X     1   X XXX  4     8          
  36 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX X  X  4 XX XX X  5 XXXXXXX  7    36         5
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6    39         2
  38  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXX    5    37         4
  39 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5    38         3
  40 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 X X XXX  5 X X XXX  5 X        1    30         6
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  42 X        1 X        1 X        1 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    23          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  36 1256216 1.0 1454446 4.0 2255425 4.0 3365545 5.0 3165414 4.0 4155525 5.0   23.0    4
  37 2334131 2.0 2123232 1.0 1123133 1.0 1424313 3.0 2424133 2.0 5313111 1.0   10.0    1
  38 3462542 5.0 3561323 3.0 4562211 2.0 4143432 4.0 5233641 3.0 3242334 3.0   20.0    3
  39 5111354 3.0 5616555 5.0 6311566 6.0 6231251 2.0 4541265 5.0 1431252 2.0   23.0    5
  40 6525665 6.0 6245664 6.0 5446644 5.0 5656666 6.0 6656556 6.0 6666666 6.0   35.0    6
  41 4643423 4.0 4332111 2.0 3634352 3.0 2512124 1.0 1312322 1.0 2524443 4.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Smith Oliver, Marchewka Izabela                    CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           1/   4
  87         2 Purgal Adam, Wodzisławska Kinga                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
  86         3 Kłosowski Tomasz, Sioła Oliwia                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               3/   4
  89         4 Wolny Jakub, Kot Emilia                            PIONIER - Kłobuck         śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86 3333111 3.0 3232232 3.0 3233133 3.0 3331123 3.0 2231133 2.0 2232232 2.0 3131123 2.0 2231212 2.0   20.0    3
  87 1222223 1.0 2323321 2.0 2322422 2.0 2223211 1.0 3323222 3.0 3323323 3.0 2323332 3.0 3323434 3.0   18.0    2
  88 2111332 2.0 1111113 1.0 1111311 1.0 1112342 2.0 1112311 1.0 1111111 1.0 1212211 1.0 1112121 1.0   10.0    1
  89 4444444 4.0 4444444 4.0 4444244 4.0 4444434 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444343 4.0   32.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Pietras Kornel, Motyka Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  11
 102         2 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               2/  11
 100         3 Kubicz Jakub, Snitsar Anastasia                    MAESTRO Opole             opolski              3/  11
 101         4 Lizura Jakub, Klekot Karolina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               4/  11
  95         5 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/  11
  93         6 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               6/  11
  96       7-8 Klimek Filip, Skrzypczak Agnieszka                 Szk. Tańca Gutovskyi - Gl śląski             7-8/  11
  98       7-8 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski         7-8/  11
  92         9 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             9/  11
  94        10 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER Kluczbork    opolski             10/  11
  99        11 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  92   X X X  3          0  XX      2   X X    2  XX XX   4    11          
  93 XXXXX X  6 XX X  X  4 X     X  2  X    X  2 X XXXXX  6    20       4-5
  94   X X X  3   X X    2   X X X  3   X      1          0     9          
  95 X    XX  3 X XXXXX  6 X  XXX   4 X  XXX   4 XX X     3    20       4-5
  96 X  X  X  3    X XX  3 XX X     3    X  X  2 X  XX X  4    15          
  97 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  98 XX   X   3  XX X X  4   X  XX  3 XXX X    4  X       1    15          
  99          0          0  X       1 X    XX  3       X  1     5          
 100  XXXXX   5 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5    29         3
 101  XXXXX   5 XX   X   3  X XXX   4  X X X   3  XX XX   4    19         6
 102 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 4654662 6.0 5245661 5.0 5645554 5.0 5645652 6.0 5446662 6.0   28.0    6
  95 3425556 5.0 1553526 4.0 1556666 6.0 1553566 5.0 1555555 5.0   25.0    5
  97 1243411 2.0 2332212 1.0 2432211 1.5 2432311 1.0 2332213 2.0    7.5    1
 100 5531345 3.0 4421145 3.0 4121445 4.0 3121435 3.0 4111446 3.0   16.0    3
 101 6366224 4.0 6666453 6.0 6363333 3.0 6366243 4.0 6664324 4.0   21.0    4
 102 2112133 1.0 3114334 2.0 3214122 1.5 4214124 2.0 3223131 1.0    7.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/  12
  94         2 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER Kluczbork    opolski              2/  12
 104         3 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               3/  12
 107         4 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    Centrum Tańca FIESTA K-Ko opolski              4/  12
  93         5 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  12
  96         6 Klimek Filip, Skrzypczak Agnieszka                 Szk. Tańca Gutovskyi - Gl śląski               6/  12
  97         7 Pietras Kornel, Motyka Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/  12
  99         8 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               8/  12
 105         9 Wojaczek Paweł, Łabuda Patrycja                    MIX - Rybnik              śląski               9/  12
  92     10-11 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski         10-11/  12
  95     10-11 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki           10-11/  12
  98        12 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  92          0          0     XX   2 X   XX   3     XX   2     7          
  93 XXXX Xr  5 X X  XX  4   XX XX  4 X XXX X  5 XXXXX X  6    24         4
  94   X XXX  4 X XXXXX  6 XX XX X  5 XXX XXX  6  XXXXXX  6    27         1
  95  X       1  X       1  X X     2  X X     2    X     1     7          
  96  XXX     3  XXX X   4  XX  X   3  XXXXX   5 XXX XX   5    20         6
  97  X XXX   4  X X X   3 X XXXX   5  XX XX   4    X     1    17          
  98      XX  2  X       1      X   1          0          0     4          
  99 XX    X  3     XXX  3 XX    X  3 X    XX  3 XX   XX  4    16          
 103 X XXX    4 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    26         2
 104 XX XXXX  6 XX XXXX  6    XXXX  4 X  X  X  3 X    XX  3    22         5
 105 X X XXX  5 X X X X  4 X X   X  3       X  1   X   X  2    15          
 107 X XXX X  5 X XXX X  5 XXX X X  5  XXX  X  4 XXXXX X  6    25         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 4515662 5.0 4324663 4.0 4524661 5.0 2425563 5.0 2123422 1.0   20.0    5
  94 5224114 2.0 5115114 1.0 6135246 4.0 4136134 2.0 4635234 4.0   13.0    2
  96 6436545 6.0 6246226 6.0 5446325 6.0 5244226 3.0 6546116 6.0   27.0    6
 103 1341226 1.0 1431555 5.0 1612114 1.0 1611315 1.0 1411645 3.0   11.0    1
 104 3162333 3.0 2553332 2.0 2251532 2.0 3562641 4.0 5364563 5.0   16.0    3
 107 2653451 4.0 3662441 3.0 3363453 3.0 6353452 6.0 3252351 2.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Górski Piotr, Gatner Natalia                       WIR - Mysłowice           śląski               1/   2
 113         2 Wiernicki Adam, Belka Adrianna                     RONDO - Rybnik            śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 2212211 2.0 2212222 2.0 1121111 1.0 1221211 1.0 1122112 1.0    7.0    1
 113 1121122 1.0 1121111 1.0 2212222 2.0 2112122 2.0 2211221 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3                                                           Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7
   9         2 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   7
   7         3 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   7
   3         4 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   7
   2         5 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   7
   5         6 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   7
   6         7 Kuban Igor, Brzezińska-Śledzik Wiktoria            ZORBA - Mykanów           śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   2 7476667 7.0 7476747 7.0 6666757 6.0 3463722 2.0 3673634 4.0 4372643 4.0   30.0    5
   3 2335434 4.0 5322325 3.0 7323326 2.0 7344535 5.0 7234343 3.0 7547727 7.0   24.0    4
   4 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
   5 3554546 5.0 2755552 5.0 3455663 5.0 4656264 6.0 5566565 6.0 3455465 5.0   32.0    6
   6 5767753 6.0 4667676 6.0 4777575 7.0 2777677 7.0 4457777 7.0 5766576 6.0   39.0    7
   7 6243225 2.0 6233233 2.0 5244242 4.0 5225446 4.0 6745226 5.0 6234234 3.0   20.0    3
   9 4622372 3.0 3544464 4.0 2532434 3.0 6532353 3.0 2322452 2.0 2623352 2.0   17.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   3
  13         2 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   3
  14         3 Glajzner Jakub, Wasilewska Julia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 1111112 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 2111112 1.0 1211212 1.0    5.0    1
  13 2222221 2.0 2222221 2.0 2222221 2.0 1222221 2.0 2122121 2.0   10.0    2
  14 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   3
  13         2 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   3
  14         3 Glajzner Jakub, Wasilewska Julia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 2111111 1.0 1111112 1.0 2111113 1.0 1111113 1.0 2211112 1.0    5.0    1
  13 1222222 2.0 2222221 2.0 1322221 2.0 2222222 2.0 1122221 2.0   10.0    2
  14 3333333 3.0 3333333 3.0 3233332 3.0 3333331 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   5
  20         2 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               2/   5
  15         3 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   5
  16         4 Mazur Grzegorz, Kołosowska Julia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   5
  17         5 Ryba Arkadiusz, Podlejska Oliwia                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 2331143 2.0 3533433 2.0 2431543 3.0 2533453 3.0 3533533 3.0   13.0    3
  16 5443322 4.0 4441345 4.0 4242354 4.0 4241534 4.0 4241245 4.0   20.0    4
  17 4555254 5.0 5254124 5.0 5555235 5.0 5354345 5.0 5455454 5.0   25.0    5
  19 1112531 1.0 1325551 3.0 1323121 1.0 1422211 1.0 1312311 1.0    7.0    1
  20 3224415 3.0 2112212 1.0 3114412 2.0 3115122 2.0 2124122 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Antos Adrian, Ludkiewicz Katarzyna                 CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   4
  16         2 Mazur Grzegorz, Kołosowska Julia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/   4
  15         3 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   4
  17         4 Ryba Arkadiusz, Podlejska Oliwia                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 4444434 4.0 3434334 4.0 4333423 3.0 2334313 2.5 4324123 3.0   16.5    3
  16 2222342 2.0 2322442 2.0 2422342 2.0 3423232 2.5 2212331 2.0   10.5    2
  17 3333223 3.0 4243223 3.0 3244134 4.0 4242444 4.0 3433244 4.0   18.0    4
  21 1111111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1111121 1.0 1141412 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Rusin Mateusz, Ślósarz Milena                      Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/   9
  27         2 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          2/   9
  26         3 Kubik Maciej, Gieszczyk Aleksandra                 ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   9
  31         4 Pokora Jakub, Bielas Wiktoria                      ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   9
  28         5 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               5/   9
  24         6 Kowalik Damian, Skotalczyk Amanda                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   9
  30         7 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               7/   9
  25         8 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   9
  29         9 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  24  XXX     3 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXX   X  4 X XXX X  5    23         6
  25 XXX XXX  6  X  XX   3   XX X   3     XX   2     XX   2    16          
  26 XX XXXX  6  XXXXXX  6  X XXXX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    29         3
  27  XXXXXX  6 XXXX  X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       1-2
  28 X  X XX  4 X   XXX  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    26         4
  29 X   X X  3       X  1 X     X  2     X X  2 X X   X  3    11          
  30  XX  X   3 X XXXX   5 XXX      3 XXXX X   5  XX      2    18          
  31 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5  XXXX    4  X XXX   4    25         5
  32 X XXX X  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  24 2536552 6.0 3615641 5.0 5616651 6.0 6626642 6.0 4626652 5.0   28.0    6
  26 5262134 2.0 2453432 3.0 1551543 4.0 4444435 4.0 1451225 2.0   15.0    3
  27 3323661 1.0 4231364 2.0 3322435 2.0 2511324 2.0 3513343 3.0   10.0    2
  28 1655315 5.0 1566555 6.0 2463366 5.0 1263256 3.0 2265566 6.0   25.0    5
  31 6144226 4.0 6344116 4.0 4145224 3.0 5355563 5.0 5344434 4.0   20.0    4
  32 4411443 3.0 5122223 1.0 6234112 1.0 3132111 1.0 6132111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Stanik Mariusz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski               1/   7
  27         2 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          2/   7
  29         3 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           3/   7
  28         4 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   7
  26         5 Kubik Maciej, Gieszczyk Aleksandra                 ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   7
  24         6 Kowalik Damian, Skotalczyk Amanda                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   7
  25         7 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  24 5656256 6.0 3577274 6.0 6647273 7.0 6435265 5.0 6744275 5.0   29.0    6
  25 6577744 7.0 6745627 7.0 7335627 5.0 7776647 7.0 5566527 6.0   32.0    7
  26 7463335 5.0 7254345 4.0 3564746 6.0 4653736 6.0 7453766 7.0   28.0    5
  27 2741471 3.0 1631752 2.0 1751454 4.0 1521312 1.0 1621411 1.0   11.0    2
  28 4315563 4.0 5126563 5.0 4426332 3.0 3344473 3.0 4135344 4.0   19.0    4
  29 1134122 1.0 2363131 1.0 5173161 2.0 5267151 4.0 2377152 3.0   11.0    3
  33 3222617 2.0 4412416 3.0 2212515 1.0 2112524 2.0 3212633 2.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               1/  11
  43         2 Trytko Michał, Woźniak Ewelina                     Szk. Tańca Gutovskyi - Gl śląski               2/  11
  46         3 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               3/  11
  40         4 Nowak Marcel, Markiewicz Paulina                   PASJA - Lublin            lubelski             4/  11
  36         5 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  11
  39         6 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               6/  11
  38         7 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          7/  11
  42       8-9 Sobieraj Paweł -, Grabowska Karina Agnieszk        JEDYNKA - Łódź            łódzki             8-9/  11
  44       8-9 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               SUKCES - Częstochowa      śląski             8-9/  11
  37        10 Maliszewski Jakub, Cybulska Monika                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          10/  11
  45        11 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  36 XX X  X  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    28         3
  37 X X      2          0 X   X    2 X X X    3 X X X    3    10          
  38     XXX  3     XXX  3      X   1  X X  X  3  X  XXX  4    14          
  39 XX XX    4 X XX  X  4 XXXXX    5 XX X     3 XXXX     4    20       5-6
  40  XXXXX   5 XX XXX   5 XXXXXX   6  XXXXX   5  XXX X   4    25         4
  41 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30         2
  42 XX   XX  4 XX    X  3 X     X  2 X    X   2 X        1    12          
  43 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  44   X X    2   XXX    3   X X X  3   X X X  3       X  1    12          
  45    X     1   X      1          0 X        1 X  X     2     5          
  46  XX XXX  5  XX  X   3  XXX XX  5   X  XX  3   X XXX  4    20       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 3665543 5.0 3464543 3.0 2566531 6.0 3565443 5.0 4464442 4.0   23.0    5
  39 2454666 6.0 1553666 6.0 4453466 5.0 1454666 6.0 3353665 5.5   28.5    6
  40 4343325 3.0 6345325 4.0 6244325 3.0 6343325 4.0 6545326 5.5   19.5    4
  41 5211111 1.0 4212112 2.0 5322112 1.0 4211112 1.0 1212214 2.0    7.0    1
  43 1122252 2.0 2121231 1.0 1131254 2.0 5122254 2.0 5121151 1.0    8.0    2
  46 6536434 4.0 5636454 5.0 3615643 4.0 2636531 3.0 2636533 3.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawelec                   Roman           I         Radom                
A       Pawelec                   Roman           I         Radom                
B       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
C       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
F       Psciuk                    Krzysztof       II        Gliwice              
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Bator Filip, Siwko Marcelina                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  10
  50         2 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  10
  48         3 Karczewicz Adrian, Rubik Iga                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  10
  53         4 Łądka Wiktor, Hanusek Paulina                      RYTM - Żory               śląski               4/  10
  49         5 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  10
  38         6 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/  10
  36         7 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/  10
  52         8 Tasarz Filip, Pęciak Aleksandra                    DANCE CENTER Kluczbork    opolski              8/  10
  37      9-10 Maliszewski Jakub, Cybulska Monika                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki        9-10/  10
  51      9-10 Piechota Dominik, Stronczek Hanna                  DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski           9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  36 XXX   X  4   X   X  2 X     X  2       X  1 X        1    10          
  37 X        1 X X      2          0 X X      2 X        1     6          
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    33       1-2
  47  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
  48  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         5
  49 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    32       3-4
  50 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32       3-4
  51       X  1       X  1          0     X X  2   X   X  2     6          
  52     X    1  X  X    2     X    1     X    1  X  XXX  4     9          
  53 X  X X   3    X X   2 XXXXXXX  7 XX X XX  5    X     1    18         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 6455256 6.0 6456346 6.0 6555146 6.0 6356454 6.0 5565345 5.0   29.0    6
  47 2211131 1.0 3211221 1.0 3412323 2.0 4113232 1.0 4311122 1.0    6.0    1
  48 3534522 3.0 2644532 3.0 4644634 4.0 2241561 3.0 2632531 3.0   16.0    3
  49 5126365 5.0 5125164 4.0 5136265 5.0 5535126 5.0 3246266 4.0   23.0    5
  50 1342414 2.0 1332415 2.0 1321412 1.0 1422315 2.0 1123414 2.0    9.0    2
  53 4663643 4.0 4563653 5.0 2263551 3.0 3664643 4.0 6454653 6.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238