OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Polski w 10 tańcach": 2021-11-27, Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki








Dokumentacja zbiorcza












 
 
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach
 
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach
 
Łomianki   dn. 27-11-2021
Organizator: FAST-STEP Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, Mistrz. Polski, Kombinacja 8T
12-13, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
14-15, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
16-20, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
SENIOR 1, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
SENIOR 2, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
SENIOR 3, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
SENIOR 4, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
16-18, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
Pow. 18, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            1
   2 Akademia Tańca - Kielce      1
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   4 AKCENT - Będzin              1
   5 AKSEL - Rzeszów              4
   6 All About - Szczecin         2
   7 ANIMA DANZA - Głogów         2
   8 ASTRA - Szczecin             5
   9 BALLROOM - Lublin            1
  10 BLACK DANCE - Gdańsk         1
  11 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
  12 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
  13 CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI    1
  14 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  15 DANCE CENTER - Poznań        1
  16 DANCE PROJECT- Wrocław       2
  17 DANCE TEAM - Wrocław         1
  18 DANCECLUB - Szczecin         6
  19 DANCELOOK - Gliwice          1
  20 DUET - Warszawa              2
  21 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
  22 ESENS - Wrocław              1
  23 ESKADRA - Pabianice          1
  24 FALA SOPOT                   1
  25 FAST-STEP Warszawa           6
  26 FILEMON - Szamotuły          2
  27 GALA - Mielec                1
  28 GASIEK - Rzeszów             2
  29 GRACJA - Zielona Góra        7
  30 IGLICA - Wrocław             3
  31 IMPERIA - Kraków             5
  32 KADRYL - Białystok           1
  33 KLASA - Tarnów               1
  34 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        3
  35 LATINA - Wolsztyn            2
  36 LATINO - Żabno               1
  37 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  38 MARGO - Leszno               7
  39 MDANCE - Przemyśl            1
  40 M-TEAM - Kraków              1
  41 OLIMP - Wrocław              1
  42 PERFECT STYL - Kraków        1
  43 POLISH CLUB - Warszawa       4
  44 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  45 RONDO - Rybnik               2
  46 S.T. Krystian Krzemiński     2
  47 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    6
  48 STARLIGHT   Zielona Góra     1
  49 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    2
  50 SUKCES - Jaworzno            4
  51 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  52 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  53 Śląski Klub Taneczny - Ka    2
  54 TAKT - Chełm                 1
  55 TEMPO - Bydgoszcz            1
  56 THOMAS DANCE - Kraków        1
  57 WIR - Mysłowice              1
  58 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
  59 ZAMEK - Lublin               3
  60 ZORBA - Częstochowa          3
--------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia                      KLASA - Tarnów            małopolski           1/  14
  11         2 Pokwicki Rafał, Smuniewska Martyna                 All About - Szczecin      zachodniopom         2/  14
  14         3 Skwarnicki Piotr, Lykhodid Anastasiia              IMPERIA - Kraków          małopolski           3/  14
   7         4 Leszczak Antoni, Opiłowska Jowita                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/  14
   3         5 Dzierżenga Mateusz, Prudel Natalia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/  14
   5         6 Krakowski Gabriel, Potoczna Alicja                 GALA - Mielec             podkarpacki          6/  14
   2         7 Dopierała Nikodem, Łanowiecka Lena                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  14
   1         8 Augustyniak Krystian, Ujma Marta                   ZAMEK - Lublin            lubelski             8/  14
  13         9 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 AKCENT - Będzin           śląski               9/  14
   8        10 Mirowski Oliwier, Dobrowolska Nadia                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              10/  14
   6        11 Kulików Szymon, Chrząstek Marta                    WIR - Mysłowice           śląski              11/  14
  10        12 Pieprz Kamil, Skiba Rozalia                        LATINO - Żabno            małopolski          12/  14
   9        13 Obiora Damian, Mocek Maja                          MARGO - Leszno            wielkopolski        13/  14
  12        14 Prętki Aleksander, Ratuszniak Alina                LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            CC           S            R            JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 X  XX X    4    X XX    3   XX    X  3 X XXX  XX  6   X     X  2   X X      2            0     XX     2    22          
   2  X X  XXX  5 XXX X   X  5  XX  X XX  5 XX    XXX  5   X X      2  X         1  X      X  2  X         1    26          
   3   X XX XX  5    XXX X   4 X   XXXX   5 X     X    2 XX XXXXXX  8 X  X XX X  5 X  XXXX X  6    XXXX    4    39         5
   4 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    69         1
   5 XX X       3 XX         2 X     X    2            0 XX X X     4 XXXXXXXXX  9  X X  XX   4 XXXX   XX  6    30         6
   6       X    1 XX     X   3  X    X    2  X         1        X   1            0  X         1 X X    X   3    12          
   7  XXX X  X  5    X  X X  3 XXXXXX XX  8 X XX XXX   6 X XX X X   5 X XXXXXXX  8 X XX X     4 X XX XX X  6    45         4
   8        X   1        X   1            0    X       1  X    X X  3       XX   2 X X XXXX   6  X  X XXX  5    19          
   9            0            0            0  X   X     2  X    X    2  X         1            0  X         1     6          
  10      X     1 X X        2     X      1     XX     2            0            0       X    1            0     7          
  11 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 X XXXX XX  7    67         2
  12 X X  X     3            0    X       1            0            0            0            0            0     4          
  13     X X    2   X XXX X  5            0   X X XXX  5     X      1       X    1   X X XXX  5       XX   2    21          
  14 XXX XX XX  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    65         3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3 656555255 5.0 646455444 5.0 666455344 5.0 666455464 5.0 656545265 5.0 646366253 6.0 646556365 6.0 645455363 5.0   42.0    5
   4 311121121 1.0 322122132 2.0 311131131 1.0 321121132 1.5 311121111 1.0 311111111 1.0 311131211 1.0 313123121 1.0    9.5    1
   5 535666566 6.0 535666566 6.0 535666666 6.0 535666655 6.0 535464336 4.0 534645326 4.0 535665136 5.0 566666236 6.0   43.0    6
   7 244444344 4.0 254544355 4.0 254344455 4.0 254344543 4.0 262656653 6.0 263554564 5.0 253344553 4.0 222544454 3.0   34.0    4
  11 122212432 2.0 111211221 1.0 123212213 2.0 113213221 1.5 124313542 2.0 125233442 2.0 122213442 2.0 131231642 2.0   14.5    2
  14 463333613 3.0 463333613 3.0 442523522 3.0 442532316 3.0 443232424 3.0 452422635 3.0 464422624 3.0 454312515 4.0   25.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  17
  24         2 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  17
  20         3 Demianiuk Adrian, Suda Oliwia                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  17
  23         4 Koliński Szymon, Guja Emilia                       SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  17
  21         5 Dziubenko Misza, Garcia Gabriela                   M-TEAM - Kraków           małopolski           5/  17
  27         6 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            STARLIGHT   Zielona Góra  lubuski              6/  17
  32         7 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  17
  28         8 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About - Szczecin      zachodniopom         8/  17
  29         9 Sęk Jędrzej, Rafaląt Anna                          ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  17
  26        10 Niezgoda Edward, Leszczyńska Nina                  FALA SOPOT                pomorski            10/  17
  19     11-12 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk     11-12/  17
  31     11-12 Trzaskowski Aleksander, Cichosz Hanna              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki       11-12/  17
  22        13 Gorwa Konrad, Sobasik Julia                        MARGO - Leszno            wielkopolski        13/  17
  33        14 Werner Bartosz, Kozłowska Hanna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          14/  17
  25        15 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              15/  17
  34        16 Wrzeszcz Adam, Krupska Maria                       ESKADRA - Pabianice       łódzki              16/  17
  30        17 Topolewski Tomasz, Turbo Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom        17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    85         3
  19 X  XXXXX   6 XX X XXXX  7  X X X     3  X XXX     4   XX XX    4  XXXX  X   5  X XXXX    5  XXXX X    5 XXXXX X X  7  XXX XX X  6    52     10-11
  20 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XX X   6 XXXXXXXXX  9  XX XX XX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    81         4
  21 X XXXXXXX  8 X XXX XXX  7 X XX XXXX  7 X XXXXX X  7 X XX XXX   6 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    78       7-8
  22 XXX    X   4  XX XXX X  6  XXXXXXXX  8 XX XXXX X  7 XX XXX XX  7      X     1   X   XXX  4 X   XX     3  XX X X    4  XX X X    4    48          
  23 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XX X XX X  6  XX XXXXX  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8  XXXXXXXX  8    80       5-6
  24 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    86         2
  25 X XX   XX  5 XX  X      3 X   XXX X  5 X X X XXX  6 XX  X   X  4 X  X XX X  5    X X  X  3 X  XXXXXX  7      X  X  2 X   X   X  3    43          
  26 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX  XXX  7  XXXX XXX  7 XXX X XXX  7 XX XX X X  6 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    78       7-8
  27 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    88         1
  28 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXX  XX  7  XXX XXXX  7 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8 XXXX X XX  7 X X XXXXX  7    76         9
  29  X   XXX   4  X    X    2 XXX XXX    6 XXX   X    4 XXX   X    4 X XX XXXX  7 XXXXXXX    7 XXXX X XX  7 X XXX      4 XXXXX X    6    51        12
  30   X  X X   3       X    1   X X XX   4 X          1     X X    2 X  X       2       X    1   X   X    2   X X XX   4    X X X   3    23          
  31 XXXXX  XX  7 X XXXX XX  7 X XX   XX  5 X XX   XX  5 X XXXX XX  7  X  XXXX   5  X    XX   3 XXX   XXX  6       XX   2 X X   XXX  5    52     10-11
  32   X X X X  4  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    80       5-6
  33  XX X XX   5 X XX   X   4 X   X XXX  5     X XX   3 X  XXXXX   6  XX X  XX  5 X X X XX   5   X  XXX   4  X   XXXX  5      XXX   3    45          
  34  X XXX  X  5  X X X     3  X X       2  X X X X   4  X   XX X  4 X    XX    3 X  X XX X  5    X       1 X  X X     3 XX X   X   4    34          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7  XXXXX XX  7  XXXX   X  5 XXXXXX XX  8 XX XXXX X  7    77         2
  19    X       1            0    X       1            0    X  X    2            0      X     1  X X  X    3       X    1       X    1    10          
  20 X X XX     4  XX XX     4     X      1  XX X      3  X  X      2 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    59         6
  21 X X XXX    5 X   X XX   4 X X   XX   4 X   XXXX   5 X   XXXX   5 X XXXXX X  7 X XXXXXXX  8 X XXXX XX  7 X XXXX XX  7 XXXXXX XX  8    60         5
  23 XX XXXXXX  8 XXXX X XX  7 XXX XXX X  7 XXXX XXXX  8 XX   XX X  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    80         1
  24 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  X  XX  5 XX  X XXX  6 XX     XX  4 XX XX  X   5 X  XX  XX  5    66         4
  26  X     X   2  X         1  X    XXX  4  X         1  X      X  2  X         1  X         1            0  X         1  X X       2    15          
  27 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXX X  7 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXX XXX   7 X  XXXXXX  7 X   XXXX   5 X   XXXXX  6   X  XX    3    68         3
  28    X  XXX  4    X  X    2    X X X   3    X   X   2   XX  XXX  5            0    X       1  X X    X  3    X  X    2        X   1    23          
  29       X    1            0  XX   X    3       X    1   X        1 X  X XX    4 X X   X    3 X X  XX    4   X        1   X   X    2    20          
  31            0 X     XXX  4            0 X       X  2 X      X   2       X    1            0        X   1            0            0    10          
  32  XX  X  X  4  XXXXX  X  6 XXXXXXXXX  9  XXXXX  X  6  XXXXX     5   X X  XX  4  XX        2   X XXX    4  XX  XX X  5 XXX XX XX  7    52          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18 311121422 1.0 311121333 2.0 324232423 3.0 322233421 2.0 322234423 3.0 422222432 2.0 433242522 2.0 444342542 3.0 442342443 2.0 433423622 2.0   22.0    1
  20 656646666 6.0 554545666 5.0 656646655 6.0 656546666 6.0 656546666 6.0 111113311 1.0 111111411 1.0 111111211 1.0 111211211 1.0 111211411 1.0   34.0    3
  21 465555245 5.0 666666445 6.0 563565236 5.0 565665235 5.0 565655245 5.0 554331663 3.0 554323363 3.0 652224335 2.0 654124325 3.0 654135265 5.0   42.0    5
  23 534464354 4.0 435454254 4.0 435454344 4.0 434354344 4.0 444463554 4.0 643456255 5.0 642466244 4.0 523436664 5.0 533436552 4.0 522344533 3.0   41.0    4
  24 222233511 2.0 222232511 1.0 211121512 1.0 211121512 1.0 211121311 1.0 336545524 4.0 326555635 5.0 336665423 4.0 326565634 5.0 345556344 4.0   28.0    2
  27 143312133 3.0 143313122 3.0 142313161 2.0 143412153 3.0 133312132 2.0 265664146 6.0 265634156 6.0 265553156 6.0 265653166 6.0 266662156 6.0   43.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  21
  40         2 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  21
  46         3 Pacan Antoni, Bilińska Nikola                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  21
  54         4 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/  21
  56         5 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/  21
  39         6 Cyran Juliusz, Nocoń Maja                          SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  21
  55         7 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         7/  21
  48         8 Sabat Antoni, Prochownik Kaja                      IMPERIA - Kraków          małopolski           8/  21
  49         9 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  21
  38        10 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              10/  21
  47        11 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski            11/  21
  57        12 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski        12/  21
  51        13 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  21
  44     14-15 Madej Michał, Nędza Oliwia                         IMPERIA - Kraków          małopolski       14-15/  21
  50     14-15 Szostak Igor, Witkowska Natalia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki       14-15/  21
  45        16 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski          16/  21
  52        17 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          17/  21
  53        18 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        18/  21
  43        19 Kłos Wojciech, Drużga Amelia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          19/  21
  37        20 Banasiak Jakub, Jabłońska Dominika                 4STEP - Siechnice         dolnośląski         20/  21
  42        21 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski             21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            S           CC            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37            0      X     1            0       X    1         X  1 XX      X  3  X      X  2 X       X  2       XXX  3  X    X    2    15          
  38 XXX XXXXX  8     X  XX  3 XXX XX  X  6 XXX XX  X  6  XXXX XXX  7 X   XX  X  4 XX  XXX X  6  XX XXX X  6  XX XXX X  6  XX XXX X  6    58      9-10
  39 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXX    6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX    7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8    79       3-4
  40 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7 XXXX X XX  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXX  X  7    80         2
  41 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXX XX    6 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9    84         1
  42            0            0 X          1      XX    2            0    X       1            0 X     X    2 X          1 X          1     8          
  43        X   1    XX  X   3    X       1       XX   2 XX     X   3 X X    X   3     X X    2   X   X    2        X   1     X XXX  4    22          
  44     XXX X  4 X   XXX X  5     X X    2      XXX   3 X   X X X  4    XXX  X  4 X  X XXX   5    X  XXX  4 X  X X     3 X  XXXXX   6    40          
  45  XX  XXX   5     XX X   3   XX X  X  4 X  XXX     4 X  XX      3  X  XXXX   5   XX X     3  XXXXX     5    X  X    2  XXXXX     5    39          
  46 XXXXXXX X  8 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX  X  7 XXXXXX  X  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    79       3-4
  47 X  XXXXXX  7 X X  X X   4 XX XXXXXX  8     XXXXX  5    X X XX  4 X  X XX    4       XX   2 XX   X     3 X  X XXX   5 XX X XXX   6    48     11-13
  48 X  XXXX X  6 X XXXX XX  7    X X XX  4 XXXX  XXX  7    XXXX    4   XX XXXX  6 XXXXXX XX  8  XXX X XX  6 XXXXXXX X  8 X XXXX XX  7    63         8
  49 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9   XXXX  X  5 X XXX   X  5 X  XX XXX  6   X XXX    4 X X X  X   4    66         7
  50 X X  XXX   5  XX  XXXX  6 XXX   XX   5   XX  XX   4   X  XXX   4  X    XXX  4      XXXX  4        XX  2  X   X XX  4  X     X   2    40          
  51   XX       2 XXXX XX    6 XXX    XX  5 XXXX    X  5  XX XXX    5 XX     X   3  XX  X  X  4 XXX XXXX   7 XXX X  XX  6 XXX   X X  5    48     11-13
  52 XXXXX X X  7 XX XX X    5  X XXXX    5 XX  XXX    5 X   X      2   X XX X   4 X   X XX   4     X XX   3     X  X   2     X      1    38          
  53  X   X X   3  X         1 X    X X   3  X         1        X   1 XXXXX XX   7    X       1    X  X    2    X  X    3    X  X    2    24          
  54 X  XX X    4 XX X  X X  5 X   X XXX  5 XXXXX  X   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXX     6 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    68         6
  55  XXX XXXX  7 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7 XXXX XXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9   XX XXXX  6    76         5
  56 XX X   XX  5 XXXX   XX  6  XXXX XXX  7  XXXX  XX  6 XXXX X XX  7 X     XXX  4 XXX X  XX  6 XX  XXXXX  7 XXX X XX   6 XX     XX  4    58      9-10
  57  XX X      3  XX X X    4   X        1   X   X X  3  XX   XXX  5  XXX  X X  5  XXXXXX X  7 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7  XXX X  X  5    48     11-13
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38     XX  X  3  X  XXX    4  X  XXX X  5  X  X  X   3  X  X  XX  4      X     1      X     1      XX    2            0      X     1    24          
  39 X XX  XX   5 X XX  XX   5 X  X  X    3 X XX XXXX  7   XXXXXX   6 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXX X X  7  XXX  XXX  6 XXXXX XXX  8    62         4
  40 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XX  XXXXX  7 XX XXXX X  7 XX  XXX X  6 XX  XX  X  5 XX XXX  X  6 XXXXXXXXX  9    73         2
  41 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    87         1
  46  XXXX X    5  XXXXX     5  XXXX X    5  X  X X    3  XXXX X    5 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    66         3
  47            0            0       XX   2            0 X X   X X  4            0            0       XX   2            0            0     8          
  48    X X     2    X X XX  4 X XX X     4 X  X    X  3 X  X X     3    XXX XX  5   XXXX XX  6  XXX X XX  6   XX X XX  5    X X XX  4    42          
  49 X X XX XX  6 X X XX  X  5 X   XX XX  5 X X X      3            0   X        1   XXX      3   X X X    3   X X      2     X      1    29          
  51            0            0   X    X   2            0            0  X     X   2            0        X   1       X    1            0     6          
  54 XXX    X   4 XX     X   3            0      X X   2    X   X   2 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9 XX XXX X   6 XX XXX XX  7 XXXXXX X   7    47         5
  55 XXX XXX X  7 X X X X X  5  XXXXXX X  7  XXXXXX X  7 XXX  XX X  6   X   X    2  X    X    2   X   X    2 X X X X    4   X   X    2    44          
  56  X X  XXX  5  X X  XXX  5 XX     XX  4 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 X     XX   3 X      X   2 X       X  2 XX    XX   4 XX    X X  4    45         6
  57            0            0            0       X    1            0    X    X  2      X     1    X X     2      X     1            0     7          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39 352562244 3.0 453562466 5.0 353664445 5.0 362664564 5.0 353664255 5.0 534255364 5.0 544355335 5.0 555353334 4.5 544454334 5.0 534454445 5.0   47.5    6
  40 224234432 2.0 224235333 2.0 222233322 2.0 224233233 2.0 224232532 2.0 425333442 3.0 425232452 3.0 424232442 3.0 413332452 3.0 325242352 3.0   25.0    2
  41 111111111 1.0 111121111 1.0 111111111 1.0 111111121 1.0 111121111 1.0 251541223 2.0 251541124 2.0 261541223 2.0 251541123 2.0 451531234 4.0   17.0    1
  46 643423366 5.0 632414254 3.0 645426254 4.0 545326345 4.0 646416366 6.0 113116111 1.0 113116211 1.0 112116111 1.0 132116211 1.0 112116111 1.0   27.0    3
  54 566656655 6.0 366656545 6.0 566555666 6.0 656555656 6.0 565555444 4.0 342424635 4.0 362424663 4.0 343425555 4.5 325223565 4.0 243323623 2.0   46.5    4
  56 435345523 4.0 545343622 4.0 434342533 3.0 433442412 3.0 432343623 3.0 666662556 6.0 636663546 6.0 636664666 6.0 666665646 6.0 666665566 6.0   47.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Mielczarek Adrian, Nowak Daria                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  11
  60         2 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  11
  64         3 Lipnicki Wojciech, Kubica Katarzyna                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               3/  11
  66         4 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/  11
  61         5 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  11
  62         6 Kotul Hubert, Dąbek Katarzyna                      MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          6/  11
  70         7 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           7/  11
  68         8 Szozda Maciej, Sobasik Marta                       MARGO - Leszno            wielkopolski         8/  11
  63         9 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               9/  11
  69        10 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  11
  67        11 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    85         3
  61  XXX XX    5 XX XX      4 XXXXXX  X  7 XXXXXX  X  7 XXXXXX  X  7 XX  X      3 XX         2 X          1  X  X  X   3 X          1    40         5
  62 X XXXXXXX  8 XXXXXX  X  7 X   XX  X  4 X X  X     3 X XX XX    5 X XX X     4      X  X  2      X     1         X  1   X        1    36         6
  63  X   X  X  3      XXXX  4      X X   2       XXX  3     XXXXX  5       XX   2      X     1      XX X  3      X     1      X  X  2    26          
  64 XXX X  XX  6 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8  X XX XXX  6  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7    75         4
  65 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    86       1-2
  66 XXXXX XXX  8 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    86       1-2
  67       X    1            0       X    1     X X    2            0      XX    2   X  XX    3   X   X    2   X  XX    3   XX  X    3    17          
  68 XX   X     3  X   XX X  4  X    X    2  X   X     2  X     X   2 X     X    2 X X X XX   5 X   X XX   4 X     X    2 X  XX XX   5    31          
  69    X       1   XX       2   XXX      3    X  X    2    X  X    2  XXX    X  4   XX  X    3  XXX    X  4    X       1  XX        2    24          
  70     X  X   2        X   1        X   1        X   1        X   1     X  XX  3 XX XX  XX  6 XX XX  X   5 XXXXX  XX  7 XX XXX XX  7    34          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 111311512 1.0 212321522 2.0 232311632 1.0 121211511 1.0 221321441 1.0 442421444 4.0 432431444 4.0 442432434 4.0 432331544 4.0 532441644 4.0   26.0    2
  61 446453466 5.0 446554666 6.0 445544355 5.0 446455666 6.0 445455656 5.0 656656655 6.0 556556556 5.0 556656656 6.0 555655465 5.0 456664556 5.0   54.0    5
  62 655666655 6.0 653466254 5.0 656466161 6.0 655566354 5.0 654566165 6.0 565564566 5.0 665665665 6.0 665565565 5.0 666566656 6.0 665556465 6.0   56.0    6
  64 534245344 4.0 535133341 3.0 524153526 4.0 534133243 3.0 536142312 3.0 234243233 3.0 244143233 3.0 234123242 2.0 224123333 2.0 244233132 3.0   30.0    3
  65 262124131 2.0 161215113 1.0 161225243 2.0 262324122 2.0 163214233 2.0 111115321 1.0 111212121 1.0 111211111 1.0 111212121 1.0 111112321 1.0   14.0    1
  66 323532223 3.0 324642435 4.0 313632414 3.0 313642435 4.0 312633524 4.0 323332112 2.0 323324312 2.0 323344323 3.0 343444212 3.0 323325213 2.0   30.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Baran Michał, Dyk Ewa                              ESENS - Wrocław           dolnośląski          1/   2
  74         2 Gałecki Marcin, Gałecka Natalia                    DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0   10.0    1
  74 222222222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0   20.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Markowski Wojciech, Damasevich Natallia            BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski             1/   7
  79         2 Nadolny Robert, Kubalska-Nadolna Agata             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   7
  82         3 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   7
  77         4 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           4/   7
  81         5 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         5/   7
  83         6 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         6/   7
  80         7 Popławski Dariusz, Popławska Joanna                AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77 365435414 4.0 422556123 3.0 423545235 4.0 523534322 4.0 332435242 4.0 362223214 3.0 262334343 3.0 272354344 3.0 272335443 4.0 251253544 4.0   36.0    4
  78 111211542 1.0 111112532 1.0 111211514 1.0 111211544 1.0 111111523 1.0 111111541 1.0 111111511 1.0 111111511 1.0 111121521 1.0 112111421 1.0   10.0    1
  79 223526233 3.0 334234264 4.0 334323142 3.0 335122133 3.0 424222114 2.0 223332123 2.0 333222124 2.0 333222433 2.0 323212214 2.0 323322213 2.0   25.0    2
  80 647777676 7.0 757767777 7.0 647777776 7.0 757767676 7.0 757777776 7.0 747777677 7.0 757777777 7.0 757777777 7.0 747777777 7.0 777777777 7.0   70.0    7
  81 574344365 5.0 575441355 5.0 565464353 5.0 464453455 5.0 575564455 5.0 476565455 5.0 646663265 6.0 646463165 5.0 656664366 6.0 666665356 6.0   53.0    5
  82 432153121 2.0 263323411 2.0 252132421 2.0 242345211 2.0 243343331 3.0 534644332 4.0 524445432 4.0 524645222 4.0 534453132 3.0 544544132 3.0   29.0    3
  83 756662757 6.0 646675646 6.0 776656667 6.0 676676767 6.0 666656667 6.0 655456766 6.0 475556656 5.0 465536656 6.0 465546655 5.0 435436665 5.0   57.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  12
 138         2 Kryczka Szczepan, Nidzgorska-Kryczka Marzena       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  12
 142         3 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         3/  12
 143         4 Stępień Robert, Stępień Arleta                     STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         4/  12
 135         5 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               5/  12
 139         6 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  12
 145         7 Wachowiak Artur, Wachowiak Izabela                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  12
 136         8 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  12
 140         9 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          9/  12
 137        10 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          10/  12
 134        11 Baszczowski Witold, Frej-Baszczowska Magdalena     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          11/  12
 141        12 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski        12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134       XX   2       X    1       X    1       X    1            0      XX    2    X  X    2         X  1    X       1            0    11          
 135 X XXXXX X  7 X   X   X  3 X    X XX  4 X  XXXXXX  7 X   XX XX  5 X  XXXXXX  7 X  XX XXX  6    XXXXXX  6    XXXXXX  6    X  X X  3    54         5
 136 XXX        3  XX        2 XXXXXXXX   8  XX        2  XX    X   3 X X        2     XX  X  3 XXX XX     5      XX    2   X  X  X  3    33          
 137  X X  X    3 X      X   2  X    X    2            0  X         1   X   XX   3  X   X     2  X   X     2  X         1  X    XX   3    19          
 138 X XXXXXX   7 X XXX  X   5 XXXXXXXX   8 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    77         3
 139 X XXXX  X  6   XX X  X  4   XXXX  X  5 X XXX XXX  7 XXXX  XXX  7  XXX    X  4  XX        2    X       1   X X   X  3    XX  X   3    42         6
 140      X X   2  X X XX    4  X  X   X  3  X   XX    3     XXX    3            0       XX   2       XX   2       X    1            0    20          
 141            0       X    1 X          1            0            0  X         1 X          1        X   1 X          1 X   XX     3     9          
 142  X  X  XX  4  XX XXXXX  7        XX  2   XXXX X   5    XXX     3 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    64         4
 143 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X XXX  X  5  XXXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    83         2
 144 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    87         1
 145  X      X  2 XX XXX XX  7  XXX  X X  5 XX      X  3 XXXX  X X  6 XX  X  XX  5 XXX        3 XXX        3 XXX    X   4 XXX        3    41          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135 446561634 5.0 456666623 6.0 564665666 6.0 555655655 5.0 664654554 5.0 555463454 4.0 556564654 5.0 566565554 5.0 546464644 4.0 556466544 5.0   50.0    5
 138 132212225 2.0 132233135 2.0 245224234 3.0 363242143 3.0 335325135 3.0 232232223 2.0 232232333 3.0 232122233 2.0 233322212 2.0 232223323 2.0   24.0    2
 139 554655562 6.0 665454362 5.0 652452341 4.0 646561466 6.0 546561662 6.0 646656666 6.0 645655566 6.0 655654666 6.0 655655566 6.0 645654666 6.0   57.0    6
 142 365433346 4.0 343321446 3.0 336546555 5.0 434436534 4.0 453436446 4.0 121111111 1.0 121111211 1.0 121211121 1.0 121111321 1.0 121111111 1.0   25.0    3
 143 623346453 3.0 524545554 4.0 111311423 1.0 122323322 2.0 122242313 2.0 464545545 5.0 464446445 4.0 444446445 4.0 464546455 5.0 464545455 4.0   34.0    4
 144 211124111 1.0 211112211 1.0 423133112 2.0 211114211 1.0 211113221 1.0 313324332 3.0 313323122 2.0 313333312 3.0 312233133 3.0 313332232 3.0   20.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   3
  88         2 Pasierb Tadeusz, Pasierb Teresa                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   3
  86         3 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86 333333333 3.0 333333333 3.0 333333333 3.0 332233333 3.0 333333333 3.0 323323333 3.0 333322333 3.0 333333333 3.0 322322333 3.0 332222323 2.0   29.0    3
  87 111121212 1.0 111111112 1.0 111111222 1.0 111111111 1.0 112211212 1.0 111211121 1.0 111211112 1.0 111111122 1.0 111111212 1.0 111111111 1.0   10.0    1
  88 222212121 2.0 222222221 2.0 222222111 2.0 223322222 2.0 221122121 2.0 232132212 2.0 222133221 2.0 222222211 2.0 233233121 2.0 223333232 3.0   21.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  21
 110         2 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/  21
 107         3 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           PERFECT STYL - Kraków     małopolski           3/  21
 104         4 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/  21
  95         5 Gędłek Jakub, Więckowska Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  21
  97         6 Kamiński Michał, Piejko Olga                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  21
  99       7-8 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia                       DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom       7-8/  21
 108       7-8 Sokołowski Dawid, Skóra Martyna                    DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski        7-8/  21
 100      9-10 Ostrychniuk Taras, Pawlikowska Amelia              IMPERIA - Kraków          małopolski        9-10/  21
 103      9-10 Protasiewicz Piotr, Mąkowska Oliwia                GRACJA - Zielona Góra     lubuski           9-10/  21
  92     11-12 Chmiel Jakub, Adamska Ksenia                       IGLICA - Wrocław          dolnośląski      11-12/  21
 105     11-12 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki       11-12/  21
  96        13 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski            13/  21
 112        14 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          14/  21
  91        15 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski             15/  21
  94     16-17 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski         16-17/  21
 101     16-17 Pawelec Wiktor, Kosteczko Iga                      RONDO - Rybnik            śląski           16-17/  21
 106        18 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         18/  21
  98        19 Lipiński Daniel, Kireeva Polina                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        19/  21
 109        20 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski         20/  21
 102        21 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia                MARGO - Leszno            wielkopolski        21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91  X   X  X  3      XXX   3  X X  X X  4      XXX   3  XX   XXX  5  XXX X  X  5 XX   XXX   5 XX   XX    4 XX   XX X  5  X   XX    3    40          
  92 X XX XX X  6    X XXXX  5 X XXXXXXX  8      XX    2      XX X  3      XXXX  4 XXXX XXXX  8 X     XXX  4     XXXXX  5 X X X XXX  6    51        10
  93 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8    83       1-2
  94 X   X      2 X   X X    3 X   XX  X  4 X X XXX X  6     XX     2 X   X X    3 X   X X    3 XX  X X    4     X XX   3 XX XX XX   6    36          
  95 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7 X XXXX  X  6   XXXX     4  XXX XXXX  7   X  XXXX  5    73         5
  96 XXX XX  X  6 XXX X  XX  6 XXX XXXX   7 X  XX      3 XX  X X    4 XX XX      4 XX XX X X  6   XXX X    4 XX XX   X  5    XXXX    4    49        11
  97 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7 XXXXXX  X  7    83       1-2
  98  X X XX    4 X XXX  X   5     X      1  X         1 X   XXX    4      X     1   X        1  X     XX  3   X        1   X        1    22          
  99 XXXX  XXX  7 XXXXX  XX  7 XXXX XXXX  8 X XXXXXXX  8  XXX X XX  6 XXX  X XX  6 XXX  XX X  6  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7    71       6-7
 100     X  X   2  X X X XX  5 X    X X   3  X  XX X   4            0 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 X X  XX X  5 X XXXXX    6 XXXXXXX    7    48     12-13
 101     X   X  2 X   X X X  4       X X  2    XX   X  3 XX XX   X  5         X  1 X   XXXXX  6 X  XX XXX  6 X   X   X  3 X   X  XX  4    36          
 102            0  X    X    2        X   1        X   1            0            0  X         1            0            0  X    X    2     7          
 103 XXXXXXXXX  9  XXX  XXX  6  XXX X XX  6 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9  X XX   X  4  XXXXX     5  XXX XXX   6  XXX  XXX  6    66         8
 104    X       1 X   XXX    4 XX  X X    4  XX X   X  4 X X X   X  4  XXXXXXXX  8 XXXXX XX   7 XXX X X X  6 XXXXX X X  7 XXXXX XXX  8    53         9
 105 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8  XXX  X    4 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8       X    1   X  X     2    X X XX  4    X X     2      X XX  3    48     12-13
 106 X   X  X   3        X   1 X   X  X   3 X   X  X   3 X   X  X   3 X   X  X   3     X  X   2  X         1        X   1 X   X  X   3    23          
 107  XXXXXXXX  8 XXXXXX  X  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8  XXXX XXX  7  XXXXXXXX  8  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9  X XXX  X  5    76         4
 108 XXXX X XX  7  XX  X X   4   XX X XX  5 XXXX X XX  7  X XXXXX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    71       6-7
 109       X    1            0 XX  X  X   4  X         1   XX   X   3  X         1            0 X   XXXX   5 X   X  X   3 X    X     2    20          
 110 XXXXXXXXX  9 XXXXXX  X  7  XXXX X X  6 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXX  X X  6    77         3
 112   X  XXX   4 XXXX XX    6   XX XX    4   XX XX    4 X XX X     4 X XXX  X   5   XX   X   3 X XX XXX   6  XXX XX    5 X XXXX X   6    47          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92       X    1       X    1         X  1 X          1       X X  2       X X  2    XX XXX  5    XX X X  4    X  X X  3    XX X    3    23          
  93 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXX XX XX  7 XXXXXX XX  8 XXX XX XX  7 XX  XXXXX  7 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7    78         1
  95 X XXXXXXX  8 X XXX X X  6 X XXXXXX   7 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 X X  XXX   5 X    XXX   4 X    X     2   X   X    2       X    1    50       5-6
  96            0            0            0  X  X X    3     X      1     X      1    X       1    XX  X   3    X       1     X X    2    12          
  97 XX XXX X   6 XX XXXXX   7 XX XXX X   6  X XXXXX   6 XX XXX X   6 XX  XXXXX  7 XX  XX XX  6 XX  X  XX  5 XX  XXXXX  7 XX  XXXXX  7    63         2
  99 X X  XX X  5 XX  XXX X  6 XXXXXXXXX  9   XX    X  3  XX  XX X  5  X X       2   X  X     2   X  X  X  3  XX  X     3  XX  X     3    41          
 100      X X   2   X        1            0            0            0 X XX XX    5 X XX XX    5 X XX  X    4 X          1 X XX XX X  6    24          
 103  X X  X    3  X X       2   XX  X    3   XX   XX  4   XX    X  3    X       1   XX  X    3   XX       2  X X       2    X       1    24          
 104  X  X      2     X      1 X   X X    3 X   X X    3    XX X    3 XXX X XXX  7 XX  XXX X  6 XXX XXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    50       5-6
 105 X XX  XXX  6   XX XXX   5  X   XX X  4    X XXXX  5    X  X    2            0            0            0      X     1            0    23          
 107  XXXX   X  5 XX XX  XX  6 XXXXX  XX  7 XXXXX  XX  7 XXXXX XXX  8  X XXX  X  5  X XX   X  4  X XXX     4  X XX XX   5 XX XX  X   5    56         3
 108 X   XX     3   X  X XX  4      X X   2      X     1 X    X X   3   X XXXXX  6  XX X XX   5  XX  XXX   5 X X XXXXX  7 X X  X XX  5    41          
 110  XX    XX  4 XXX  X XX  6  XX   X X  4 XXX  XX X  6 XXX  X XX  6 XXXX   X   5 XXXX   XX  6 XXXX  XXX  7 XXX X  XX  6 XXX    XX  5    55         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93 133311423 2.0 142212231 1.0 154314323 2.0 152311334 2.0 122112141 1.0 153411221 1.0 143321211 1.0 344411331 3.0 264422431 3.0 223412241 2.0   18.0    1
  95 242232115 1.0 253331144 2.0 221221144 1.0 214242455 3.0 231231255 2.0 664362156 6.0 665563165 6.0 665562464 6.0 625563166 6.0 666565166 6.0   39.0    5
  97 355425334 5.0 415423455 5.0 445432215 4.0 445623143 4.0 455425314 5.0 425643543 4.0 416644633 4.0 416645553 5.0 416645653 5.0 415643433 4.0   45.0    6
 104 666656666 6.0 666556666 6.0 666556666 6.0 666566666 6.0 666656666 6.0 241534412 2.0 251412422 2.0 151334212 1.0 151311312 1.0 141321512 1.0   37.0    4
 107 511143551 3.0 334145522 4.0 532143531 3.0 333134211 1.0 544343423 4.0 316125665 5.0 524135354 3.0 523123645 4.0 542234544 4.0 354134654 5.0   36.0    3
 110 424564242 4.0 521664313 3.0 313665452 5.0 521455522 5.0 313564532 3.0 532256334 3.0 332256546 5.0 232256126 2.0 333156225 2.0 532256325 3.0   35.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
H       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
I       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Ziuziański Aleksander, Dobranowska Dominika        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/  20
 117         2 Buczyński Hubert, Butko Viana                      CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           2/  20
 126         3 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 TEMPO - Bydgoszcz         kujawsko-pom         3/  20
 123         4 Konopiński Dawid, Magdziarz Katarzyna              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  20
 119         5 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  20
 118         6 Cygan Jakub, Paczosa Kornelia                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/  20
  64         7 Lipnicki Wojciech, Kubica Katarzyna                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               7/  20
 121         8 Frodyma Amadeusz, Skorupka Alicja                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  20
  66         9 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/  20
 115     10-11 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski          10-11/  20
 127     10-11 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski         10-11/  20
 120        12 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         12/  20
 125        13 Pałaszewski Rafał, Prusaczyk Iga                   DUET - Warszawa           mazowiecki          13/  20
 128        14 Sitek Sebastian, Dudys Anna                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          14/  20
 131        15 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          15/  20
 116        16 Blacha Łukasz, Ankudinova Anna                     KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          16/  20
 130        17 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         17/  20
  63        18 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski              18/  20
 124        19 Ochrymiuk Mateusz, Dutkiewicz Daria                OLIMP - Wrocław           dolnośląski         19/  20
 122        20 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63 X   X      2            0            0         X  1            0    XX X    3     X  X   2            0     X      1        X   1    10          
  64 XX  XXXXX  7 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 X  XXXXXX  7  XXXXXXXX  8     XXXXX  5 X   XXXXX  6 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7     XXXXX  5    69      9-10
  66 XXXXXXXXX  9 XX  XX XX  6 XXXXXXXXX  9  X XXXXX   6 XX  XXXXX  7 XXX XX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    78         5
 115 XXX  X X   5   XX  XX   4 X XX X XX  6  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7 XXX XXX X  7 XXX  X XX  6  XXX X     4   X  XX    3    58        11
 116 X  X XXXX  6       X    1      XX X  3   X   XX   3       X    1  X  XX     3   X X X    3   X X X    3     X X    2  X         1    26          
 117 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX X X  7 XXXX XXXX  8 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8    81         4
 118 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX   X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXX X  8 X XXXX XX  7 X X XXXXX  7 X XXXX  X  6 X XXXX XX  7    76       6-7
 119 XXXX   XX  6 XXXXXX  X  7 XXXXX X X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX  X   6 XXXX       4  X XX X    4  X X  X    3  XXX  X X  5 XXX   X X  5    56        12
 120  XXX XXXX  7 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7   X XXXXX  6  XXX XX X  6  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    76       6-7
 121   XXX XX   5 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 X  XXX     4 XXXXXXXX   8  XXXXXXXX  8  X XXXXX   6 XX XXX XX  7 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8    69      9-10
 122            0            0            0            0            0 X      X   2            0    X  X    2  X         1            0     5          
 123 XXXXXXXX   8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8    82         3
 124            0  X   X  X  3       X    1         X  1         X  1            0      X  X  2      X     1            0            0     9          
 125  XXXXXXXX  8 XXX  X     4 XXX XXXX   7 XXX XXX    6 XXX   XXX  6  X  XXX X  5  XX        2   X X   X  3 X     XX   3 XXXXXXX X  8    52          
 126 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    86         1
 127 XXXXX XXX  8  XXXX XXX  7  XXX XX X  6 X XX   XX  5 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX  XX   6 XXXXX  XX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XX X  7    70         8
 128      X     1   XXX  XX  5      X X   2 XXX        3    X X     2 X XX XXXX  7 XXXX XXX   7 X XX XXX   6  XXX XXXX  7 XXXXXXXX   8    48          
 129 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    84         2
 130  X      X  2       X    1  X  X  XX  4  X         1      XX X  3 X     X    2 XX    X X  4  X         1            0            0    18          
 131     XX     2 X   XX     3            0      X     1      X     1    X       1 X  XX  XX  5 X  XX      3 XXXXX  XX  7  X XX  X   4    27          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64  X  X X    3  X X XX    4  X    XX   3  X X  XX   4  X    XXX  4  X  X XX   4  X         1  X X  X X  4  X  X  X   3  X         1    31          
  66 X    X X   3  XX  XX    4  X     X   2       XX   2  X     X   2  XX    XX  4  X     X   2  XX   XX   4  X     X   2  X    XX   3    28          
 115  X X X  X  4    X X  X  3   XX X     3    XXX     3   XX XX X  5      X     1   X  X     2      XX    2      X     1   X  X  X  3    27          
 117 X X XX XX  6 X X X XXX  6 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XXXXXX XX  8 X X X   X  4 X X XXX X  6 X XXXXXXX  8 X XXXXX X  7 X XXXXXXX  8    68         3
 118 X X  XXXX  6 X    XX X  4 X   XX XX  5 X X  XX X  5 X   XXXXX  6 X X X X X  5 X XXX XX   6 X X X      3 X X     X  3 XXX X      4    47         5
 119  XXX  X X  5  X    XXX  4 XXXX  XXX  7 XXXX  XXX  7 XXX  XX    5  X X  X    3  X X  X    3  X   XX    3  X X  X    3    X       1    41         6
 120    X    X  2   XX    X  3    X  X    2    X    X  2    X       1            0       X X  2            0 X X   X X  4       X    1    17          
 121     X  X   2     X  X   2     X      1     X      1     X      1    X XXX   4    XX  XX  4    XX  XX  4    XXXXX   5    XXXXXX  6    30          
 123  X XX X    4 XXXXX  XX  7  X XX X    4  X XXX XX  6  X XX   X  4 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    66         4
 126 XXXXXX X   7 XX XXX X   6 XXXXXX  X  7 XXXXXX XX  8 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    78         2
 127 XXXX  X    5 X XXX      4 X XX X  X  5 X X        2 X XX  X    4 X  X X     3 X    X     2 X          1            0 X          1    27          
 129 X X XXXXX  7 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8 XXX XXX    6 X X XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    80         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117 141432221 1.0 141431121 1.0 141431111 1.0 151431111 1.0 121341111 1.0 464534244 4.0 464631244 4.0 464433244 4.0 341541244 4.0 454441144 4.0   25.0    2
 118 665654342 6.0 565654452 6.0 556653552 5.0 565553462 5.0 565552462 5.0 555653565 5.0 355554555 5.0 355654465 5.0 455654565 5.0 365654555 5.0   52.0    6
 119 433365463 4.0 434265364 4.0 433165333 3.0 423265323 3.0 333264323 2.0 646465456 6.0 646466466 6.0 646566356 6.0 666466356 6.0 646566266 6.0   46.0    5
 123 516246555 5.0 616346513 5.0 615346646 6.0 616346656 6.0 616436646 6.0 313246621 3.0 513245633 3.0 513345623 3.0 514335623 3.0 513335611 3.0   43.0    4
 126 324113614 3.0 323113635 3.0 324224425 4.0 334124545 4.0 444125535 4.0 222121332 2.0 221122311 1.0 232121532 2.0 222222432 2.0 221223422 1.0   26.0    3
 129 252521136 2.0 252522246 2.0 262512264 2.0 242612234 2.0 252613254 3.0 131312113 1.0 132313122 2.0 121212111 1.0 133113111 1.0 132112333 2.0   18.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek




strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37