OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Grand Prix Polski PTT": 2021-03-20, Halinów CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA mazowiecki, okręg Mazowiecki








Dokumentacja zbiorcza












 
 
Grand Prix Polski
 
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Grand Prix Polski
 
Halinów   dn. 2021-03-20
Organizator: Centrum Tańca - Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
8-9, Open, Kombinacja 6T P
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, GP Polski, Latin
12-13, GP Polski, Standard
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, GP Polski, Latin
14-15, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
16-18, GP Polski, Latin
16-18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
14-15, D, Latin
14-15, D, Standard
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            2
   2 AIR DANCE - Warszawa         5
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    8
   4 AKSEL - Rzeszów              2
   5 All About Dance Studio -     1
   6 AnaDens Łódź                 1
   7 ASTRA - Szczecin            21
   8 BRASIL - WARSZAWA            1
   9 CANTINERO - Tomaszów Maz.    6
  10 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW   20
  11 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
  12 CLASSIC - Warszawa           7
  13 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  14 CREATIVE DANCE - Warszawa    5
  15 DANCE IMPERIUM - Poznań      1
  16 DANCE POINT - Biała Podla    2
  17 DANCE TEAM - Wrocław         1
  18 DANCECLUB - Szczecin         9
  19 DANCELOOK - Gliwice          1
  20 Dancers United - WARSZAWA    1
  21 DCS BRWINÓW                  1
  22 DREAM - Poznań               1
  23 DUET - Warszawa              7
  24 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    3
  25 EMOTION - Góra Kalwaria      6
  26 EMOTION - WARKA              4
  27 ESKADRA - Pabianice          3
  28 ETIUDA - Radomsko            4
  29 FAST-STEP Warszawa          29
  30 GASIEK - Rzeszów             3
  31 GRACJA - Zielona Góra       11
  32 IGLICA - Wrocław             5
  33 IMPERIA - Kraków             3
  34 JEDYNKA - Łódź               1
  35 KADRYL - Białystok           7
  36 KICK - Kielce                4
  37 KIEPURA - Wrocław            1
  38 KLASA - Tarnów               1
  39 K-STUDIO Krosno              8
  40 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        3
  41 LATINA - Wolsztyn            1
  42 LATINO - Żabno               1
  43 LIDER - Lublin               3
  44 LORDANCE - Wodzisław Śl.     3
  45 MAGIC-DANCE - Lublin         1
  46 MASTER DANCE - Gliwice       2
  47 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  48 M-TEAM - Kraków              2
  49 POLISH CLUB - Warszawa      16
  50 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  51 RS - WARSZAWA                4
  52 RYTM - Chełm                 1
  53 RYTM - Żory                  3
  54 ST DOBROWOLSCY - Częstoch   11
  55 START - Płońsk               2
  56 STEP DANCE - Koluszki        1
  57 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  58 SUKCES - Jaworzno           12
  59 TAKT - Chełm                 9
  60 TWIST - Białystok            2
  61 UKS KORDASZEWSCY             3
  62 WIKA - Olsztyn               2
  63 WIR - Mysłowice              2
  64 ZAMEK - Biała Podlaska       3
  65 ZAMEK - Lublin               9
  66 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Pokwicki Rafał, Smuniewska Martyna                 All About Dance Studio -  zachodniopom         1/   5
  63         2 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia                      KLASA - Tarnów            małopolski           2/   5
  62         3 Kasprzak Wiktor, Sessou Sonia                      AnaDens Łódź              łódzki               3/   5
  61         4 Gumiński Patryk, Kośnik Lena                       WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         4/   5
  60         5 Dzierżenga Mateusz, Prudel Natalia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 555443555 5.0 454444555 5.0 445444554 4.0 545344555 5.0 445432555 5.0 535542555 5.0 455454545 5.0 255451535 5.0   39.0    5
  61 334235444 4.0 525533443 4.0 532321343 3.0 422533444 4.0 523253344 4.0 424354344 4.0 544545454 4.0 434545254 4.0   31.0    4
  62 442524333 3.0 342325334 3.0 354535435 5.0 354225333 3.0 332525223 3.0 153425232 3.0 133323222 3.0 121122322 1.0   24.0    3
  63 223352221 2.0 233252122 2.0 223253222 2.0 233452122 2.0 114341131 1.0 212131121 1.0 312231131 2.0 313334141 2.0   14.0    2
  64 111111112 1.0 111111211 1.0 111112111 1.0 111111211 1.0 251114412 2.0 341213413 2.0 221112313 1.0 542213413 3.0   12.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T P
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T P
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Pawlak Leon, Tryka Hanna                           ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   5
   3         2 Piwiński Tymon, Lato Nadia                         FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   5
   4         3 Siedlanowski Daniel, Semeryło Blanka               DANCE POINT - Biała Podla lubelski             3/   5
   5         4 Zawistowski Marcel, Świętochowska Adrianna         FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   5
   1         5 Majewski Szymon, Drecka Zuzanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T P
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 4555553 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 4555555 5.0   30.0    5
   2 1111111 1.0 3121112 1.0 2122122 2.0 1122211 1.0 1122111 1.0 1122111 1.0    7.0    1
   3 3222222 2.0 1212221 2.0 1211211 1.0 2211122 2.0 2211222 2.0 2211223 2.0   11.0    2
   4 5434445 4.0 2344434 4.0 4444433 4.0 3343333 3.0 4333333 3.0 3333332 3.0   21.0    3
   5 2343334 3.0 4433343 3.0 3333344 3.0 4434444 4.0 3444444 4.0 5444444 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Trzaskowski Aleksander, Cichosz Hanna              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  48         2 Werner Bartosz, Kozłowska Hanna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   7
  46         3 Szymborski Jakub, Pietruk Sabina                   CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           3/   7
  44         4 King Tymoteusz, Opałka Lena                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   7
  49         5 Wrzeszcz Adam, Krupska Maria                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   7
  43         6 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW               mazowiecki           6/   7
  45         7 Sienkiewicz Krzysztof, Sikora Julia                CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 27572 5.0 26276 6.0 37677 7.0 27677 7.0 12664 4.0 16434 4.0 14313 3.0 44625 3.0   39.0    6
                                               R                             R       
  44 14464 4.0 13554 3.0 14355 4.0 13443 3.0 24453 3.0 65565 6.0 45564 5.0 55354 5.0   33.0    4
  45                                                                                 Z         7
  46 51315 3.0 41713 2.0 62722 2.0 51712 2.0 41536 5.0 52646 5.0 31656 6.0 31566 6.0   31.0    3
  47 42121 1.0 32321 1.0 41211 1.0 32221 1.0 65322 2.0 34222 2.0 23225 2.0 12133 2.0   12.0    1
  48 33236 2.0 64135 4.0 23134 3.0 64135 4.0 53111 1.0 21111 1.0 52131 1.0 23211 1.0   17.0    2
  49 75653 6.0 55442 5.0 55543 5.0 45354 5.0 36245 6.0 43353 3.0 66442 4.0 66442 4.0   38.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Żydaczewski Julian, Pulchny Karolina               AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           1/   6
  53         2 Książek Damian, Brzezińska Julia                   EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   6
  54         3 Muśnicki Bartosz, Biernacka Julianna               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   6
  52         4 Góźdź Krzysztof, Matryba Agata                     UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           4/   6
  56         5 Wojciechowski Kacper, Kolińska Sylwia              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   6
  55         6 Peński Damian, Sabak Joanna                        RS - WARSZAWA             mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  52 31145 3.0 54166 5.0 41124 2.0 41114 1.0 41442 3.0 51463 6.0 41345 4.0 41244 4.0   28.0    4
  53 45212 2.0 33522 3.0 33211 1.0 53232 3.5 53231 2.0 42551 5.0 52421 2.0 52622 2.0   20.5    2
  54 23663 4.0 22333 2.0 12333 3.0 22353 3.5 25615 5.0 16612 1.0 14612 1.0 13511 1.0   20.5    3
  55 64556 6.0 65645 6.0 55666 6.0 66646 6.0 36366 6.0 34246 4.0 35566 6.0 35366 6.0   46.0    6
  56 56334 5.0 46454 4.0 66455 5.0 35465 5.0 64154 4.0 63135 3.0 63154 5.0 64155 5.0   36.0    5
  57 12421 1.0 11211 1.0 24542 4.0 14521 2.0 12523 1.0 25324 2.0 26233 3.0 26433 3.0   17.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  10
 117         2 Gubała Adam, Oliinyk Yelyzaveta                    M-TEAM - Kraków           małopolski           2/  10
 120         3 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  10
 123         4 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  10
 121         5 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/  10
 124         6 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         6/  10
 122         7 Rozwadowski Aleksander, Szybicka Sofia             FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           7/  10
 118         8 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria                  EMOTION - WARKA           mazowiecki           8/  10
 116         9 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          9/  10
 119        10 Kalinka Franciszek, Srebrzyńska Maria              KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 115 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 116   X        1   X        1   X        1   XX       2   X        1     6          
 117 XXXX XXXX  8 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXX XXXX  8    40         3
 118   XXX XX   5    XX XXX  5    XX X X  4  X    X X  3   XX  X    3    20          
 119            0            0            0            0            0 Z   0          
 120 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    41         2
 121 X  XXXX X  6 XX X XXX   6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    37         4
 122 XXX X   X  5 X X X  XX  5   X X  X   3 X X XX XX  6 X   X  X   3    22          
 123 XX   XXXX  6 XX X XXX   6 XX   XXXX  6 XX XX XX   6 XX XXXXXX  8    32         5
 124  XXXXX X   6  XXXXX  X  6 XXXX X  X  6   XX X  X  4  XX XX  X  5    27         6
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 115 122212114 1.0 121111122 1.0 121222242 2.0 121112123 1.0 121111252 1.0    6.0    1
 117 511141222 2.0 312332213 2.0 412311114 1.0 512321214 2.0 413322114 2.0    9.0    2
 120 336353361 3.0 234243331 3.0 334463361 3.0 334443352 3.0 234444331 3.0   15.0    3
 121 264466545 5.0 563454545 4.0 263145556 5.0 263255465 5.0 552255443 4.5   23.5    5
 123 455525433 4.0 455565464 5.0 555534423 4.0 445534531 4.0 345533525 4.5   21.5    4
 124 643634656 6.0 646626656 6.0 646656635 6.0 656666646 6.0 666666666 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
B       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  11
 119         2 Kalinka Franciszek, Srebrzyńska Maria              KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/  11
 120         3 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  11
 123         4 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  11
 121         5 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/  11
 122         6 Rozwadowski Aleksander, Szybicka Sofia             FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/  11
 116         7 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          7/  11
 125         8 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm              lubelski             8/  11
 118         9 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria                  EMOTION - WARKA           mazowiecki           9/  11
 117        10 Gubała Adam, Oliinyk Yelyzaveta                    M-TEAM - Kraków           małopolski          10/  11
 124        11 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 115 XXX X XXX  7 XXX XX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    40         1
 116 XX  X  X   4  XXXX  X   5 XXXXXX X   7 XXX XX X   6 XX X X X   5    27          
 117  X   X     2 X   XX     3     X      1  X  X   X  3   X X      2    11          
 118   XXXXXX   6    X XXXX  5    X  X    2    X  X    2   XX  X X  4    19          
 119 X XXXXX X  7 XX XX X    5 XX XX   X  5 XXXXXXX    7  X XX XXX  6    30         4
 120    X XXXX  5 X XX XXXX  7   XX XXXX  6   XX XXXX  6   XXXXXXX  7    31         3
 121 XXXXXXX X  8  X X  X X  4  XX XXX X  6  X XXXX    5 XX  XXX X  6    29       5-6
 122 XX XXX XX  7 X X XX X   5 XXX XXXX   7 X X XXXXX  7 XXXX XX    6    32         2
 123 X XX   X   4 XXXX XXXX  8 X XX X XX  6 X XX X XX  6 X X  X XX  5    29       5-6
 124            0     X      1            0            0            0     1          
 125  XX   X X  4  XX   X X  4 XX    XXX  5 XX     XX  4 XX  X  X   4    21          
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 115 211111111 1.0 111111111 1.0 112121111 1.0 212121111 1.0 211122111 1.0    5.0    1
 119 342226244 2.0 442426454 4.0 341215242 2.0 441216252 2.0 332216343 2.0   12.0    2
 120 553465352 6.0 353234343 2.0 553443354 3.0 554343343 3.0 454333252 3.0   17.0    3
 121 634332566 4.0 534345565 5.0 635336465 5.0 635534465 5.0 625444565 5.0   24.0    5
 122 425644625 5.0 626653626 6.0 426654626 6.0 326655626 6.0 546665626 6.0   29.0    6
 123 166553433 3.0 265562232 3.0 264562533 4.0 163462534 4.0 163551434 4.0   18.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
D       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   7
  73         2 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   7
  69         3 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           3/   7
  72         4 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki           4/   7
  67         5 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm              lubelski             5/   7
  68         6 Grabowski Michał, Filipowicz Zuzanna               AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           6/   7
  71         7 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 5337526 5.0 4654436 5.0 7651545 5.0 5654446 5.0 6654445 5.0   25.0    5
  68 2761772 7.0 2466571 6.0 2563772 6.0 6573767 7.0 5572761 6.0   32.0    6
  69 1222634 1.0 1315723 1.5 1314627 3.0 1425633 3.0 2435636 4.0   12.5    3
  70 3553211 2.0 7231315 1.5 3242313 2.0 3241111 1.0 1141213 1.0    7.5    1
  71 6676467 6.0 3777667 7.0 4777466 7.0 2767574 6.0 3767577 7.0   33.0    7
  72 7444143 3.0 6542242 4.0 6435254 4.0 4336355 4.0 4326354 3.0   18.0    4
  73 4115355 4.0 5123154 3.0 5126131 1.0 7112222 2.0 7213122 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   7
  68         2 Grabowski Michał, Filipowicz Zuzanna               AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           2/   7
  74         3 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   7
  67         4 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm              lubelski             4/   7
  69         5 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           5/   7
  75         6 Krzemiński Michał, Głąb Anna                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               6/   7
  76         7 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 2632325 2.0 6352636 5.0 4252334 3.0 3242434 3.0 7352647 7.0   20.0    4
  68 1214537 3.0 1213117 1.0 3314126 2.0 1333126 2.0 1233116 1.0    9.0    2
  69 4727476 7.0 4644375 4.0 2526575 5.0 2527375 6.0 3617571 6.0   28.0    5
  70 7171213 1.0 2121522 2.0 5141211 1.0 5161612 1.0 6161324 2.0    7.0    1
  74 5446142 4.0 7536241 3.0 7635442 4.0 6615243 4.0 4525233 3.0   18.0    3
  75 6363761 6.0 5475763 7.0 6473663 6.0 4474761 5.0 2474762 4.0   28.0    6
  76 3555654 5.0 3767454 6.0 1767757 7.0 7756557 7.0 5746455 5.0   30.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
B       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/  10
  88         2 Jasiński Jakub, Popielewicz Zuzanna                DANCE POINT - Biała Podla lubelski             2/  10
  89         3 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  10
  80         4 Kłos Wojciech, Drużga Amelia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  10
  83         5 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/  10
  84         6 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/  10
  82       7-8 Szostak Igor, Witkowska Natalia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki         7-8/  10
  86       7-8 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    KICK - Kielce             świętokrzysk       7-8/  10
  79      9-10 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki        9-10/  10
  81      9-10 Poździak Rafał, Kvet Ana                           CLASSIC - Warszawa        mazowiecki        9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  79      X   1    XX    2     X    1     X    1   XXX    3     8          
  80   XX XX  4 XXXX XX  6 XXX  XX  5 X XXXXX  6 X X XXX  5    26       3-5
  81 X   X X  3   X      1   X X    2   X      1   X      1     8          
  82  XX  X   3   X  X   2  XXXXX   5  XX  X   3  X XXX   4    17          
  83  XXXXXX  6   XXXXX  5    XXXX  4  X X XX  4    X XX  3    22         6
  84 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XX XX X  5    30       1-2
  86 X        1 XX  X X  4 X X X    3 X X X X  4 XXX X X  5    17          
  87 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6    30       1-2
  88 XX XXXX  6 XX X XX  5 XX X XX  5 XX X X   4 XXXX XX  6    26       3-5
  89 XXXXX X  6 XXX X    4 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XX  XX   4    26       3-5
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 6615336 6.0 4624143 3.0 6653152 5.0 5434146 4.0 6644233 3.0   21.0    4
  83 5564155 4.0 6553355 5.0 5444245 4.0 6563252 5.0 5353154 5.0   23.0    5
  84 4456564 5.0 3465462 4.0 3565466 6.0 3655565 6.0 2265462 4.0   25.0    6
  87 2242221 1.0 2132211 1.0 2212311 1.0 1141321 1.0 1132311 1.0    5.0    1
  88 1331642 3.0 1241634 2.0 1121623 2.0 2312634 2.0 3421646 2.0   11.0    2
  89 3123413 2.0 5316526 6.0 4336534 3.0 4226413 3.0 4516525 6.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  80         2 Kłos Wojciech, Drużga Amelia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   7
  82         3 Szostak Igor, Witkowska Natalia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   7
  83         4 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   7
  79         5 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/   7
  81         6 Poździak Rafał, Kvet Ana                           CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           6/   7
  85         7 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 3444556 4.0 5366655 6.0 4344656 4.0 5465554 5.0 4465555 5.0   24.0    5
  80 4373342 3.0 3132224 2.0 2233224 2.0 3233212 2.0 3242242 2.0   11.0    2
  81 5637777 7.0 4747777 7.0 5755777 7.0 6656666 6.0 6656666 6.0   33.0    6
  82 2222464 2.0 2414466 4.0 3421565 3.0 2322435 3.0 2523433 3.0   15.0    3
  83 6566235 6.0 6653333 3.0 6566333 5.0 4544343 4.0 5334314 4.0   22.0    4
  84 1111121 1.0 1221141 1.0 1112141 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0    5.0    1
  85                                                             Z         7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
H       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  19
 130         2 Pacan Antoni, Rybka Sandra                         POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  19
 142         3 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  19
 126         4 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  19
 127         5 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  19
 133         6 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/  19
 140         7 Gabrysz Szymon, Bilińska Nikola                    AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           7/  19
 132         8 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               8/  19
 137         9 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         9/  19
 141        10 Madej Michał, Nędza Oliwia                         IMPERIA - Kraków          małopolski          10/  19
  85        11 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          11/  19
 131        12 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski            12/  19
 135        13 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski            13/  19
  87        14 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki         14/  19
  89        15 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom        15/  19
 136        16 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski             16/  19
  79        17 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          17/  19
  81     18-19 Poździak Rafał, Kvet Ana                           CLASSIC - Warszawa        mazowiecki       18-19/  19
 128     18-19 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski          18-19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  79            0 XX         2  X         1  XX        2            0     5          
  81 X          1 X          1            0    X       1 X          1     4          
  85 XX X X XX  6    X X XX  4   XXXX XX  6      X XX  3   XX X XX  5    24        12
  87 X X  X  X  4 X    X X   3 X  X    X  3 X    X  X  3 X  X X XX  5    18          
  89  XX XX     4  XX X  X   4 XXX X  X   5   X X      2   X        1    16          
 126 XXXXXXXX   8  XXXXXX X  7 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    40         6
 127 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         3
 128            0     X      1            0            0  X XX      3     4          
 129 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 130 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    43         4
 131  X X  XXX  5 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7 XX  X XX   5  XX  XXX   5    31        11
 132 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XX XXXXXX  8 XX   XX X  5    37         8
 133 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8    39         7
 135      XXX   3    X XXXX  5      XXX   3 X XX XXXX  7   XXX XX   5    23          
 136 X X X X    4 X X        2 X X XX     4 X X X      3 X   X      2    15          
 137 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9    41         5
 140  XXXX X X  6  XXXXXX    6  XXXXXX X  7  XXXXXX    6  XXXXXX X  7    32        10
 141   XXXXXXX  7     X X X  3   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    34         9
 142 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  85      X  X  2      X     1            0      X     1            0     4          
 126 XXXXXXXX   8 X  XXXX    5 X  XXXXX   6   XXXXX X  6 XXXXXXX    7    32         4
 127 X  X X  X  4 XXX X  XX  6  XXX X  X  5 XXX        3 XXXX X  X  6    24         5
 129 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    41         2
 130 XXXXX XX   7 XXXXX XX   7 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    39         3
 131            0            0            0      X     1        X   1     2          
 132  X   X  X  3  XXX    X  4  X X  X X  4 XX    X    3  X  X X X  4    18          
 133 XX    XXX  5 XX   X XX  5 XX   X XX  5 XX X   XX  5        XX  2    22         6
 137   X  X X   3 X      X   2 X X  X X   4 X      X   2 X    X X   3    14          
 140   XXX X    4   XXXXX    5   XXX X    4   XXX X    4   XXX X    4    21          
 141     X   X  2       X X  2     X      1   X XX XX  5            0    10          
 142 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 126 466341466 4.0 365433456 5.0 465334445 4.0 465542456 5.0 446443445 4.0   22.0    4
 127 544555554 5.0 443542563 4.0 542543566 5.0 541653565 4.0 564652563 5.0   23.0    5
 129 212122122 1.0 211121111 1.0 121121111 1.0 222121112 1.0 221221112 1.0    5.0    1
 130 123216315 2.0 124315325 2.0 213215222 2.0 114215323 2.0 113115226 2.0   10.0    2
 133 655664643 6.0 656666644 6.0 656666653 6.0 656366644 6.0 655566654 6.0   30.0    6
 142 331433231 3.0 532254232 3.0 334452334 3.0 333434231 3.0 332334331 3.0   15.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
H       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  21
 129         2 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  21
 133         3 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/  21
 138         4 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/  21
 126         5 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  21
 137         6 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         6/  21
 132         7 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               7/  21
 135         8 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             8/  21
 130         9 Pacan Antoni, Rybka Sandra                         POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           9/  21
 131        10 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski            10/  21
  87     11-12 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki      11-12/  21
 136     11-12 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski          11-12/  21
  84        13 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          13/  21
 139        14 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski          14/  21
  89        15 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom        15/  21
  83     16-17 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki       16-17/  21
  85     16-17 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki       16-17/  21
  80        18 Kłos Wojciech, Drużga Amelia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          18/  21
  82        19 Szostak Igor, Witkowska Natalia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          19/  21
 128        20 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski             20/  21
  79        21 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  79            0            0            0            0            0     0          
  80            0        X   1    X X XX  4      X  X  2        XX  2     9          
  82        X   1 X          1 X   X  X   3   X X      2      X     1     8          
  83 X X   X    3 X          1       X    1 X X        2 X X  X     3    10          
  84 XX  XXXX   6 XXX XXXX   7     XX X   3 XX X XXX   6 XX XX XXX  7    29      9-10
  85       X X  2         X  1       X X  2   X   X X  3   XX       2    10          
  87 X X  X  X  4 XXXX XX X  7 XXXX  r    4 XXXX   XX  6 XXXX XXXX  8    29      9-10
  89   XXX      3  XX        2  XX   X    3   X   X    2   X X      2    12          
 126 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXrXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-6
 127 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 128 X  X       2            0    X  X    2            0            0     4          
 129 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-6
 130 XXXXXXXXX  9  XXXX  XX  6 XXXXXXr X  7  X XXX X   5  XX XX     4    31         8
 131  X X X XX  5      XXXX  4  XX  XXXX  6 XX XXXXXX  8  X   XXX   4    27        11
 132 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    44       2-6
 133 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-6
 135  X  XX XX  5 XX XXX XX  7 X  X X XX  5     XX XX  4 X  X X XX  5    26     12-13
 136  X XXX     4   XXXXX    5 XXX X X    5 XXXXX X    6  XXXX X X  6    26     12-13
 137 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXrXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    41         7
 138 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-6
 139   XX  X X  4    XX X    3   X X X    3            0 X   X X    3    13          
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  84            0            0            0        X   1 X          1     2          
  87   X        1 X       X  2 X X   X    3            0            0     6          
 126  XXX X     4 XXX  XX X  6  X X XXXX  6  XXX XX X  6  XXXXXX X  7    29       4-5
 127 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    42         2
 129 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
 130  XX        2  XX        2  X XX      3   X        1  XX        2    10          
 131      X X   2   X   X    2        X   1      X X   2       X    1     8          
 132 X     XX   3    X  X    2   XXXXXX   6 X X X X    4   XX  XX   4    19          
 133 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX X X     4 XX XXXXXX  8    37         3
 135    X X XX  4    X X X   3      X  X  2      X XX  3      X XX  3    15          
 136     X      1     X      1   X   X    2     X      1   X        1     6          
 137 X   X X X  4 X X X XX   5 X   X X    3 XXXXX X X  7 X   XX XX  5    24         6
 138 XX XX X X  6  X XXX XX  6 XXX X   X  5 XX XX XXX  7 XX XX X    5    29       4-5
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 126 644464164 4.0 644564164 5.0 245464144 4.0 634464146 5.0 643664155 6.0   24.0    5
 127 222121412 1.0 223121612 1.0 124121611 1.0 125111611 1.0 126121312 1.0    5.0    1
 129 411232521 2.0 511443521 3.0 411243322 2.0 511242422 2.0 511252521 2.0   11.0    2
 133 335553633 3.0 335252433 2.0 536532533 3.0 246333553 3.0 235343634 4.0   15.0    3
 137 166646355 6.0 166636355 6.0 662656266 6.0 362656265 6.0 362436263 3.0   27.0    6
 138 553315246 5.0 452315246 4.0 353315455 5.0 453525334 4.0 454515446 5.0   23.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
H       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 164         1 Fałek Konrad, Bala Oliwia                          CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  12
 166         2 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna             SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  12
 167         3 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  12
 162         4 Brzeski Bruno, Oworuszko Dominika                  Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           4/  12
 169         5 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           5/  12
 168         6 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  12
 165         7 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  12
 163         8 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               8/  12
 146         9 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  12
 145        10 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              10/  12
 147        11 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki              11/  12
 148        12 Mecha Kamil, Capar Hanna                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 145    X       1    X       1    XXX     3  X X  X X  4     X      1    10          
 146  X  XX     3  X XX      3  X X       2  X         1   X  X     2    11          
 147            0     X  X   2       X    1     X   X  2  X XX      3     8          
 148            0            0            0            0     X      1     1          
 162 XXXXX X    6 X X XXXXX  7 X X X XXX  6 X XXXXXX   7 X X X XXX  6    32       4-5
 163 X   X  XX  4 X      XX  3 X   X  XX  4 X      X   2 X      X   2    15          
 164 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    41         1
 165 X    XXXX  5  X  XXXX   5   X  XXX   4      XXX   3 XX X XXXX  7    24       6-7
 166 XXXX XX X  7 XXXX XX X  7 XXXX XX X  7 XXXX XX X  7 XXXX XXXX  8    36       2-3
 167 XXXXXXXXX  9 X XX X XX  6  XXXXX XX  7 X XXXX X   6 X XXXXXXX  8    36       2-3
 168  XXX XXXX  7 XXXXXXX X  8 XX XXXX X  7  XXXXX  X  6  X X X  X  4    32       4-5
 169   X X  X   3  XX X XX   5 XXX X  X   5 XXX X XXX  7  XX X X    4    24       6-7
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 162 365746325 6.0 365626124 4.0 375517324 3.0 374516334 3.0 364315127 3.0   19.0    4
 164 121171211 1.0 121151311 1.0 111141211 1.0 121121211 1.0 121161311 1.0    5.0    1
 165 636655757 7.0 647534757 6.0 637635765 6.0 637645766 7.0 537726734 6.0   32.0    7
 166 212232462 2.0 212272462 2.0 223252452 2.0 213232443 2.0 213232462 2.0   10.0    2
 167 474463533 3.0 474413543 3.0 564423536 4.0 565463522 4.0 675443643 4.0   18.0    3
 168 747314674 4.0 736365675 7.0 746374673 7.0 756354675 6.0 746554576 7.0   31.0    6
 169 553527146 5.0 553747236 5.0 452766147 5.0 442777157 5.0 452677255 5.0   25.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161         1 Wręczycki Przemysław, Nicpoń Marcelina             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  15
 145         2 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  15
 146         3 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  15
 160         4 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  15
 158         5 Sokołowski Jan, Kubiak Aleksandra                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  15
 159         6 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/  15
 148         7 Mecha Kamil, Capar Hanna                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  15
 150       8-9 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki        8-9/  15
 151       8-9 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski             8-9/  15
 154        10 Kuczyński Filip, Wiśniowska Katarzyna              DUET - Warszawa           mazowiecki          10/  15
 147        11 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki              11/  15
 157        12 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        12/  15
 155        13 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki          13/  15
 156        14 Ligenza Jakub, Kolarczyk Izabela                   DANCELOOK - Gliwice       śląski              14/  15
  95        15 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  95            0       X X  2            0            0            0     2          
 145 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 146 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-5
 147   XXXXXX   6 X XXXXXXX  8 XXX XXXXX  8 X X XXXXX  7 XXXX XXXX  8    37     11-12
 148 XXXXXX XX  8 XXXXXX  X  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         7
 150 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XX XX XX   6 XXXXXXXXX  9    38      8-10
 151 XXXX XX X  7 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXX X X X  6    37     11-12
 154 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7   XXXXXXX  7 XXXXXXXX   8  XXXXX XX  7    38      8-10
 155  XX XXXXX  7 XX     X   3 XXX  XX    5 XXX XX  X  6 XXX XXXX   7    28          
 156 X   X  X   3    XX  X   3    XX X    3    X   XX  3    XXX X   4    16          
 157 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 X  X XX X  5    38      8-10
 158 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8    43         6
 159 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-5
 160 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-5
 161 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 145 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    44       1-2
 146 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X X XXXX  6 XXXXXXXXX  9 X   XXXXX  6    39         4
 147            0   X X      2     X      1   X X      2    X       1     6          
 148    X    X  2 X       X  2 X       X  2         X  1 X XX    X  4    11          
 150 X  XX  X   4            0 X      X   2        X   1   X    X   2     9          
 151 X          1 X     X    2 XX         2 X          1 XX    X    3     9          
 154   X        1            0   XX       2   X X  X   3   XX       2     8          
 157            0            0   X XX     3            0            0     3          
 158  X   XX X  4  XXXXXXXX  8     XXX X  4 XX X XX X  6  X  XXX X  5    27         6
 159  XXXXXXX   7  X X X X   4  XXX  XX   5  X XXXXX   6  XX XX XX  6    28         5
 160 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XX XXXXX   7    42         3
 161 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 145 243263232 2.0 253353311 3.0 432352222 2.0 444443233 4.0 364552223 4.0   15.0    2
 146 334152523 3.0 434444423 4.0 244143653 3.0 333212642 3.0 432313542 3.0   16.0    3
 158 666525364 5.0 666626565 6.0 355534364 4.0 566555354 5.0 556666364 6.0   26.0    5
 159 455646646 6.0 345165646 5.0 563265446 5.0 255666566 6.0 245435655 5.0   27.0    6
 160 522334451 4.0 522212252 2.0 626626511 6.0 622324421 2.0 623224431 2.0   16.0    4
 161 111411115 1.0 111531134 1.0 111411135 1.0 111131115 1.0 111141116 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
D       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm              lubelski             1/   4
 121         2 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   4
 227         3 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           3/   4
 226         4 Ksybek Mateusz, Kułakowska Nicola                  START - Płońsk            mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 3123221 2.0 2113212 1.0 2224222 2.0 2114112 1.0 2113223 2.0    8.0    2
       R                                                         
 125 1412113 1.0 4422121 2.0 1412111 1.0 1423221 2.0 1421111 1.0    7.0    1
 226 4344444 4.0 1244433 4.0 3143334 3.0 3341334 3.0 3244334 4.0   18.0    4
 227 2231332 3.0 3331344 3.0 4331443 4.0 4232443 4.0 4332442 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
 226         2 Ksybek Mateusz, Kułakowska Nicola                  START - Płońsk            mazowiecki           2/   4
 125         3 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm              lubelski             3/   4
 227         4 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 125 2432422 2.0 3432223 2.5 3432214 3.0 3332223 3.0 4444334 4.0   14.5    3
 226 4223243 3.0 4223332 2.5 2223332 2.0 2223332 2.0 2222222 2.0   11.5    2
 227 3344334 4.0 2344444 4.0 4344443 4.0 4444444 4.0 3333443 3.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Świniarski Marcin, Snopkowska Monika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  13
 105         2 Alencynowicz Błażej, Bukiel Anna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  13
 107         3 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           3/  13
  93         4 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             4/  13
 108         5 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         5/  13
 106         6 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/  13
  95         7 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/  13
 110         8 Rogozik Jakub, Frąckiewicz Kinga                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           8/  13
  92         9 Boś Jan, Szor Angelika                             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           9/  13
 109        10 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki              10/  13
  96     11-12 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       11-12/  13
 111     11-12 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki       11-12/  13
  94        13 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 TWIST - Białystok         podlaski            13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  92     X    1    X     1 X     X  2   X      1 X   X X  3     8          
  93 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5    29         2
  94     X    1          0          0  X       1   X      1     3          
  95  X X X   3  X  X    2  XXXX    4  X  X X  3  X       1    13          
  96       X  1      XX  2          0          0     XX   2     5          
 105 XX X XX  5  X XXXX  5  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    27       4-5
 106  XXX X   4  XX  X   3  X  XX   3  XXXXX   5  XXXXX   5    20         6
 107 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7    30         1
 108 X XXX X  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X XXXXX  6    28         3
 109     X    1 XX       2      X   1      X   1   X      1     6          
 110   X XX   3   X      1   X X    2   X X    2 X        1     9          
 111 X        1 X        1 X        1 X        1 X        1     5          
 112 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6  X X  X  3    27       4-5
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 2534513 4.0 3423643 4.0 3643623 4.0 5634633 5.0 6644633 5.0   22.0    4
 105 6361122 2.0 5361112 1.0 5551112 2.0 2251121 1.0 5461122 1.5    7.5    2
 106 4656236 6.0 6535556 6.0 6466556 6.0 6465546 6.0 4326256 4.0   28.0    6
 107 5213344 3.0 4214235 3.0 4234245 5.0 4313354 3.0 3213344 3.0   17.0    3
 108 3425455 5.0 2646324 5.0 2325434 3.0 3526415 4.0 1535515 6.0   23.0    5
 112 1142661 1.0 1152461 2.0 1112361 1.0 1142262 2.0 2152461 1.5    7.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
B       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             1/  10
  98         2 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             2/  10
  96         3 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/  10
 103         4 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/  10
  99         5 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/  10
 104         6 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/  10
  92         7 Boś Jan, Szor Angelika                             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           7/  10
  95         8 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/  10
 102         9 Zaprzalka Jakub, Topczewska Gabriela               KADRYL - Białystok        podlaski             9/  10
  94        10 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 TWIST - Białystok         podlaski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  92 X X X    3 X   X    2 X X   X  3 X X X    3 X X   X  3    14          
  93 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  94          0      X   1          0   XX     2      X   1     4          
  95  X   X   2 X X   X  3 X X  X   3 X        1 X        1    10          
  96 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    32         4
  98 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  99 XXXXXX   6  X XXXX  5  X  XX   3  X  XXX  4  X XXXX  5    23         5
 102   X   X  2          0    X  X  2      XX  2   X   X  2     8          
 103 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 104   XX  X  3  XXX     3  X XX X  4  X X  X  3  X XX    3    16         6
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 1111111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1311111 1.0    5.0    1
  96 2642324 3.5 3533225 3.0 3632224 3.0 3622225 2.0 4622224 2.0   13.5    3
  98 3235433 2.0 2122442 2.0 2125333 2.0 4333432 3.0 3233443 3.0   12.0    2
  99 5453556 5.0 4465556 5.0 6566655 6.0 5566354 5.0 5466662 6.0   27.0    5
 103 4326242 3.5 5356333 4.0 4343442 4.0 2155543 4.0 2145336 4.0   19.5    4
 104 6564665 6.0 6644664 6.0 5454566 5.0 6444666 6.0 6554555 5.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 184         1 Zinchenko Artem, Staniszewska Maria                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  20
 179         2 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  20
 178         3 Boczar Kacper, Żaba Karolina                       SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  20
 182         4 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/  20
 173         5 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  20
 175         6 Kamiński Michał, Piejko Olga                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  20
 165         7 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  20
 174         8 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  20
 160      9-10 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom      9-10/  20
 181      9-10 Popławski Ignacy, Romaniuk Julia                   AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki        9-10/  20
 103        11 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          11/  20
 146        12 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  20
 148        13 Mecha Kamil, Capar Hanna                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom        13/  20
 177        14 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski            14/  20
 180        15 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         15/  20
 172        16 Chmiel Jakub, Malinowska Natalia                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        16/  20
  96        17 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          17/  20
  92     18-19 Boś Jan, Szor Angelika                             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       18-19/  20
 176     18-19 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki       18-19/  20
 183        20 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski            20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  92            0   X        1            0         X  1         X  1     3          
  96         X  1         X  1            0         X  1   X     X  2     5          
 103  XXX X  X  5   X  X XX  4   X  X XX  4  XX XX  X  5   X  X  X  3    21        12
 146 XX XX XXX  7  X XX XX   5  X XX XXX  6  XX XXXX   6 XXXXXXXX   8    32        10
 148 XX  X      3 X   X   X  3 XX XX X X  6  X  X      2  X XX      3    17          
 160 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         8
 165 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    44       4-7
 172     X      1     X  X   2 X X    X   3 X      X   2 X    X X   3    11          
 173 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    44       4-7
 174  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XX XX XX   6    37         9
 175 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 176            0 XX         2  X         1            0            0     3          
 177 X X   X    3  X    XX   3      X     1    X XXXX  5  X   XX    3    15          
 178 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 179 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-7
 180 X XX X X   5 X XX X     4    X       1 X  X       2    X X     2    14          
 181   XX XXXX  6 X  X XX X  5 X XXXXXXX  8 X XX  X X  5 X X X XXX  6    30        11
 182 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 183            0            0            0            0            0     0          
 184 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-7
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 103   X        1   X     X  2   X     X  2   X        1   X        1     7          
 146            0  X         1  X     X   2  X         1  X         1     5          
 160   X   X X  3   X        1   X    X   2   X        1   X        1     8          
 165  XX X      3    XX      2    XX  X   3    XX      2    XXXXXX  6    16          
 173 XX X XXX   6 XX X XXX   6 XX   XX X  5 XX X XXXX  7 XXXX XXXX  8    32         5
 174    XX      2    XX      2    XX  X   3     X      1     X      1     9          
 175 XX   X XX  5 XXXX XXXX  8 XXX  XX    5 XXX  XXX   6 XX   XXX   5    29         6
 178 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
 179 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8    40         2
 181         X  1 X       X  2      X  X  2         X  1    X    X  2     8          
 182 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXX X X  7 XXXXXXXXX  9 XXX X  XX  6    39         3
 184 XX XXXXX   7  X XXXXX   6 XX XXXXX   7 XX XXXXXX  8 XX XXXX    6    34         4
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 173 646464656 6.0 656464545 6.0 555453655 5.0 645364545 5.0 545464655 5.0   27.0    5
 175 455655565 5.0 445555656 5.0 346665466 6.0 456656656 6.0 656655566 6.0   28.0    6
 178 213343343 3.0 113143362 3.0 223344344 4.0 323432332 2.0 113243342 2.0   14.0    3
 179 362221112 1.0 262321133 2.0 462221212 2.0 562121221 1.0 362332234 3.0    9.0    2
 182 521536424 4.0 521636414 4.0 611536523 3.0 211545414 4.0 421526423 4.0   19.0    4
 184 134112231 2.0 334212221 1.0 134112131 1.0 134213163 3.0 234111111 1.0    8.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
D       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
H       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
I       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 232         1 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             1/  23
 233         2 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           IMPERIA - Kraków          małopolski           2/  23
 160         3 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/  23
 173         4 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  23
 146         5 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  23
 175         6 Kamiński Michał, Piejko Olga                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  23
 159         7 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          7/  23
 234         8 Stępień Michał, Skrzypek Klaudia                   ZAMEK - Lublin            lubelski             8/  23
 231         9 Mordka Dawid, Bober Iga                            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/  23
 228        10 Gędłek Jakub, Więckowska Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski          10/  23
 174        11 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski         11/  23
 157        12 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        12/  23
 176        13 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki          13/  23
 148        14 Mecha Kamil, Capar Hanna                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom        14/  23
 177     15-16 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski         15-16/  23
 229     15-16 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki      15-16/  23
 103     17-18 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       17-18/  23
 172     17-18 Chmiel Jakub, Malinowska Natalia                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     17-18/  23
  96        19 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          19/  23
  92        20 Boś Jan, Szor Angelika                             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          20/  23
  99     21-22 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki       21-22/  23
 165     21-22 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom     21-22/  23
 230        23 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              23/  23
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  92            0            0            0         X  1    X       1     2          
  96    X    X  2         X  1    X    X  2            0         X  1     6          
  99            0    X       1            0            0            0     1          
 103         X  1    X    X  2         X  1    XX   X  3         X  1     8          
 146 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7 XXXXX XXX  8    40       5-6
 148  X XXX X   5 XX   X  X  4 XX X  X X  5 XXXX X XX  7 XX   X     3    24          
 157 XXX X  XX  6  XXXXXXX   7 XXX XXX X  7 XX  XXX    5 XXXXXXXX   8    33         9
 159 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7 XXX X XX   6    38         7
 160 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    40       5-6
 165            0            0            0    X       1            0     1          
 172      X     1   X X  X   3    XX      2    X   X   2            0     8          
 173 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 174   XXX X    4   XXX XXX  6   XXXXX    5   XX XXXX  6   XXXXXX   6    27        12
 175 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX X XXX  7 XXXXXXXXX  9    41         4
 176  X XXX XX  6 XXX XX     5  X XX  XX  5  X XX      3  XXXXX  X  6    25          
 177       X X  2      XX X  3      r  X  1   X  XX    3       XXX  3    12          
 228 XXXX XXX   7 XX X  X X  5 XX X XXXX  7 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7    34         8
 229 X    X     2    X X  X  3 X X  X X   4         X  1 X    X     2    12          
 230            0            0            0            0            0     0          
 231 XXXX XX X  7 XXX    X   4 XXX XX X   6 XXX XX XX  7 XXX XX  X  6    30        10
 232 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    42         3
 233 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         2
 234 X X X XXX  6 X X X XX   5 X XXX XXX  7 X X X XX   5   XXX XXX  6    29        11
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 146  XXXX  X   5 XXXX       4  X XXX X   5 XX XXX  X  6  XXXXX X   6    26       6-7
 157            0            0            0      X     1            0     1          
 159 XX     X   3 XX  XX X   5 XX    XX   4 XX XXX X   6 XXXXXX XX  8    26       6-7
 160  XXXXXXXX  8  XX XXXXX  7  X XXXX X  6  XXX XXX   6  XXX XXXX  7    34         5
 173  XX XXXXX  7  XXXXXXXX  8  XX XX XX  6  XXXX XXX  7 XXXXXXXX   8    36       2-4
 174   XX       2    X X     2   X        1   X        1            0     6          
 175 XX   XXXX  6 XXXX XXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XX XX X X  6    36       2-4
 228 X  X X     3    X       1 X  X       2 X          1            0     7          
 231 X       X  2 X       X  2 X       X  2         X  1 X       X  2     9          
 232 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    42         1
 233 X X XXXXX  7 X X X XXX  6 X XXXXXXX  8 X XXX XXX  7 X XXXXXXX  8    36       2-4
 234    XX X    3     X X X  3   X   X X  3       X    1       X    1    11          
-------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 146 546443646 4.0 536355676 5.0 534345454 3.0 535256563 5.0 535465266 6.0   23.0    5
 159 357176757 7.0 347577757 7.0 365166646 7.0 477163726 6.0 246154727 5.0   32.0    7
 160 723352263 2.0 622143233 2.0 727253575 4.0 714442655 4.0 624343654 4.0   16.0    3
 173 662724525 5.0 771712425 4.0 673534727 6.0 662521247 3.0 761611332 2.0   20.0    4
 175 435665374 6.0 465664564 6.0 456672363 5.0 346677374 7.0 477776575 7.0   31.0    6
 232 111211131 1.0 213221111 1.0 212721131 1.0 223714111 1.0 312532141 1.0    5.0    1
 233 274537412 3.0 154436342 3.0 141417212 2.0 151335432 2.0 153227413 3.0   13.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
K       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 260         1 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  34
 250         2 Martsynyuk Oleksandr, Syta Daria                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  34
 243         3 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  34
 256         4 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           4/  34
 253         5 Sangavicius Joris, Prylowski Natalia               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/  34
 246         6 Kidybiński Paweł, Jabłońska Liwia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  34
 247         7 Klekowski Seweryn, Kwietniowska Oliwia             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               7/  34
 239         8 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           8/  34
 257         9 Wiercioch Mateusz, Bandelewicz Magdalena           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           9/  34
 251        10 Masłowski Mieszko, Pasek Monika                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              10/  34
 248        11 Konopiński Dawid, Magdziarz Katarzyna              ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  34
 242        12 Gułaj Sebastian, Francois - Molenda Estelle        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki              12/  34
 237     13-14 Barakowski Michał, Niedobova Katarzyna             MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski           13-14/  34
 258     13-14 Wójcik Christof, Iskra Joanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski      13-14/  34
 238        15 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          15/  34
 244        16 Jesionek Karol, Hanulak Alicja                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          16/  34
 241        17 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski              17/  34
 252        18 Rusin Przemysław, Czulak Weronika                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          18/  34
 245     19-20 Kapitan Cyprian, Lubowicka Nikola                  MASTER DANCE - Gliwice    śląski           19-20/  34
 254     19-20 Semenchenko Mykyta, Miller Anastasia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       19-20/  34
 169     21-22 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       21-22/  34
 255     21-22 Shkilevych Artur, Shkilevych Magdalena             POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       21-22/  34
 235        23 Antosz Grzegorz, Roszkowska Maria                  POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          23/  34
  98        24 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski            24/  34
 240        25 Czarnecki Przemysław, Olczyk Weronika              BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki          25/  34
 236        26 Archacki Sebastian, Borkowska Julia                CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          26/  34
 190     27-28 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       27-28/  34
 249     27-28 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski          27-28/  34
 105     29-30 Alencynowicz Błażej, Bukiel Anna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom     29-30/  34
 187     29-30 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom     29-30/  34
 163     31-32 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski           31-32/  34
 188     31-32 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski         31-32/  34
 259        33 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki              33/  34
 189        34 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski            34/  34
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     CC             S              R              PD             JV                           
Nr   ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  98    X  X XX   4 X  X  XX X   5 X  XX XXXX   7 X  XX XXXXX  8 X   X XXXX   6    30        24
 105  X XXX X     5      X XX    3     XXXXX    5    X X  X    3    X XX X X  5    21          
 163  XXXX   XXX  7    X X  XXX  5    X X    X  3          XX  2 X  X X       3    20          
 169 XXXXX  XX    7  XXX X X XX  7  XXX X  X    5  XXX X  X    5 XXXX X XXX   8    32        23
 187    X XXXXXX  7  X  X X      3  X X  X      3  X X         2  X X  X XXX  6    21          
 188  X     X     2  X X X  X    4  X     XX X  4  X  XX XXX   6  X  X  X X   4    20          
 189              0       X      1         X    1    X         1    X      X  2     5          
 190 XX           2 XX XXX  X X  7  X    X  XX  4 XX  XXX   X  6      X  X X  3    22          
 235 X X XXXX XX  8 XXX X XXXX   8 XXX XXXX XX  9  XX   XX XX  6  XXXXXXXXXX 10    41        19
 236   XX  XXXXX  7     X  X  X  3      X X  X  3    X  XX  X  4    X  XXXXX  6    23          
 237 XXXXXXX  XX  9 XXXXXXXX X   9 XXXX X X X   7 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    47        17
 238 X XXXXXXXXX 10 XXX XXXXX X  9 XXXXXXXXX X 10 XXXXXXXXXXX 11 XXX XX X XX  8    48     14-16
 239 XXX XXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXX XX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    53       4-5
 240  X  XX XX X  6    X   XX X  4    XX     X  3 X  XXX  XXX  7 X   X   X X  4    24          
 241 X XX XXXXXX  9 X XXXXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 X XXXXXXXX   9 XXXXXXXXXXX 11    50     11-12
 242 XXXXX XXXXX 10 XXXXX XXXXX 10 XXXXX XXXXX 10 XXXXX X XX   8 XXXXXXXXXXX 11    49        13
 243 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXX  10    54       2-3
 244  XX XXXXXXX  9 XXX XXX XXX  9 XXX XXX XXX  9 XXX  XXXXXX  9 XXX  XXXX X  8    44        18
 245 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XX XX  9 XXX XXXXXXX 10 XXX XXXXXXX 10 XXX XXXX  X  8    48     14-16
 246 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXX XXX XX   8    50     11-12
 247 XXX XXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    54       2-3
 248 XX XXXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXXX   9 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXX XX 10    51      9-10
 249 XXXX  X      5   XXXXX   X  6   X  X X     3  XX   XX     4  XXX      X  4    22          
 250 XXXXXXXXX X 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXX XX 10    52       6-8
 251 XXXXXXXXXX  10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXX XXXX 10 XXXXXXXX XX 10 XXXXXXXXXXX 11    52       6-8
 252 X    X XXX   5 X XX X XXX   7 X XXXXX XX   8 X X XX  XX   6 X XXXX  XX   7    33        22
 253 XXXXXXXXXXX 11  XX XX  XXX  7 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    51      9-10
 254 XXXXXX X  X  8 XXX XXX  X   7 XXXXX XXXXX 10 XXX XX X  X  7  XX X XX  X  6    38        21
 255 X XXXXX XXX  9 X X   XXX X  6 X XXXXXXXXX 10 X XXXXX X X  8 X XXX XXX    7    40        20
 256 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXX  10 XXXXXXXXXXX 11    53       4-5
 257 XXXXXXXXXXX 11 XXXX XXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXX X  9 XXXXXXXXXXX 11    52       6-8
 258 X XXXXXX  X  8 XXXXXXXX XX 10 X XXXXX XXX  9 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXX  10    48     14-16
 259  X       X   2 XX XX  XXX   7 XX     X X   4        X XX  3          X   1    17          
 260 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55         1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     CC             S              R              PD             JV                           
Nr   ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  98              0              0              0              0        X     1     1          
 169   X          1   X          1   X          1   X          1              0     4          
 235              0   X          1   X          1              0   X          1     3          
 237 XX   X   XX  5 XX X X XXX   7 XX     X X   4 XX    XX X   5 XX       X   3    24          
 238  X     X  X  3  X   X X  X  4  X   X X     3  XX X        3  XX    X     3    16          
 239 X X XXXXX X  8   X X X XXX  6 X X XXXXXX   8 X X XX XXXX  8   X XXX X X  6    36     10-11
 241         X    1        X  X  2   XX X  X X  5    X XX   X  4    X         1    13          
 242 XXXXX XX XX  9 XX  X XXXXX  8 XX  X  X XX  6  X XX X XX   6 XX XX X  XX  7    36     10-11
 243 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXXXXXX 11    53         3
 244   X  X X     3   X  X       2   X  XX      3   X   X      2   X  X X  X  4    14          
 245        X     1     X        1     X        1        X  X  2          XX  2     7          
 246 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXX XXX 10 XXXX XX XXX  9 XXXXXXX XXX 10    49         6
 247 XX XX XXXXX  9 XX    XXXXX  7 XX XX XXXXX  9 XX XX X XXX  8 XX XX X XXX  8    41         8
 248  X XXXX      5  X XXXX      5  X X  X   X  4  X XXXX   X  6  X XXXXX  X  7    27        12
 250 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXXXX 10 XXXXX XXXXX 10 XXXXXX XXXX 10 XXXXXXXXXXX 11    52         4
 251 XX XX  X X   6 XX XXXXXXXX 10 XX X XXXXX   8  X XXXXXXXX  9 XX XXXXXX X  9    42         7
 252          X   1 X  X     X   3        X     1         X    1         XX   2     8          
 253 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-2
 254   X          1   X       X  2              0   X    X     2   X    X     2     7          
 255         X    1        X     1              0 X      X     2              0     4          
 256 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXX XX   9 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXX  10    51         5
 257   XXXXXXX X  8   XX XXXX    6   XXXXXXXXX  9 X XXXX XXX   8 X XXXX XX    7    38         9
 258 X  X XX XX   6 X  XXX       4 X  XXX  X X  6 X    X X     3 X    XX XX   5    24          
 260 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-2
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     CC             S              R              PD             JV                           
Nr   ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 239   X XX    X  4   X  X    X  3   X X        2   X  X    X  3   X XX    X  4    16          
 242          X   1              0       X  X   2           X  1              0     4          
 243 XXXXXXXXXX  10 XXXX XXXXX   9 XXXXXXXXXXX 11 XXXX XXXXXX 10 XXXX XXXXXX 10    50         2
 246 XXXX XX   X  7 XXXXX X XX   8 XXXX X  X X  7 XXX          3 XXXXXX       6    31         5
 247       X  XX  3       X  XX  3       X  XX  3     X X  XX  4       X XXX  4    17          
 248              0    X   X     2        X     1     X X      2       XX     2     7          
 250 XXXXXXXX XX 10 XXXXXXX  XX  9 XXXXXXXX X   9 XXXXXXXXXX  10 XXXXXXXX XX 10    48         3
 251  X     XX    3  X           1  X      X    2  X X   X X   4  X      X    2    12          
 253 X  XX  XX    5 X   XX XXXX  7 X  XXX X  X  6 X  X X XXX   6 X  XX  X X   5    29         6
 256 XX XXXXXXXX 10 XX XXXXXX    8 XX XXXXXXXX 10 XX XXXXXX X  9 XX XXXXXXXX 10    47         4
 257   X     X    2   X X  XX X  5   X     X    2   X X   X X  4   X     X    2    15          
 260 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXX  10 XXXXXXXXXXX 11    54         1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------------------------------------
     CC              S               R               PD              JV                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 243 23335443335 3.0 23335453354 3.0 13345343235 3.0 23335454444 3.5 23345453346 4.0   16.5    3
 246 55466666666 6.0 55466666665 6.0 55456666562 6.0 55566666666 6.0 45466666665 6.0   30.0    6
 250 62122521223 2.0 62142521222 2.0 62133522314 2.0 62122521222 2.0 62122521234 2.0   10.0    2
 253 36653354554 5.0 36654344436 5.0 36664455646 5.0 36653343553 5.0 56653345553 5.0   25.0    5
 256 44544235442 4.0 44523235543 4.0 44522234453 4.0 44444235335 3.5 34534234412 3.0   18.5    4
 260 11211112111 1.0 11211112111 1.0 21211111121 1.0 11211112111 1.0 11211112121 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
G       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
J       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
K       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 205         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  31
 202         2 Kadłubowski Maciej, Kozów Karolina                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  31
 203         3 Kostrzewa Paweł, Lewandowska Martyna               LIDER - Lublin            lubelski             3/  31
 194         4 Budzik Tomasz, Kostańczuk Katarzyna                RYTM - Żory               śląski               4/  31
 212         5 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  31
 204         6 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  31
 217         7 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               7/  31
 192       8-9 Baryczka Krystian, Kaczmarek Ewelina               SUKCES - Jaworzno         śląski             8-9/  31
 211       8-9 Pernak Michał, Wójcicka Julka                      ZORBA - Częstochowa       śląski             8-9/  31
 198        10 Frach Dominik, Semenova Ekaterina                  ZORBA - Częstochowa       śląski              10/  31
 210        11 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  31
 195        12 Cygan Jakub, Paczosa Kornelia                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         12/  31
 213        13 Sajdak Jerzy, Borowskaya Darya                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        13/  31
 187     14-15 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom     14-15/  31
 201     14-15 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki           14-15/  31
 207        16 Lozinszek Michał, Maślanka Julia                   WIR - Mysłowice           śląski              16/  31
 199        17 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski        17/  31
 189     18-20 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski         18-20/  31
 200     18-20 Gzowski Dominik, Żegalski Alicja                   DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski     18-20/  31
 215     18-20 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno         śląski           18-20/  31
 191        21 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             21/  31
 206        22 Lozinszek Aleksander, Lozinszek Barbara            WIR - Mysłowice           śląski              22/  31
 208        23 Matuszewski Piotr, Grabowska Karina                DUET - Warszawa           mazowiecki          23/  31
 158        24 Sokołowski Jan, Kubiak Aleksandra                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom        24/  31
 196        25 Depczyński Tomasz, Kołodziej Aleksandra            LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              25/  31
 209        26 Myśliński Mateusz, Słomczyńska Kaja                STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom        26/  31
 154        27 Kuczyński Filip, Wiśniowska Katarzyna              DUET - Warszawa           mazowiecki          27/  31
 188        28 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski            28/  31
 190        29 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          29/  31
  98        30 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski            30/  31
 102        31 Zaprzalka Jakub, Topczewska Gabriela               KADRYL - Białystok        podlaski            31/  31
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     WA             T              WW             F              Q                           
Nr   ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  98   X X X  X   4   X    X X   3   X  X       2        X     1 X X          2    12          
 102    X X X     3   X  X       2        X     1              0   X  X       2     8          
 154  X X    XX   4  X XXX  X    5 X XX  X  X   5 X  X X   XX  5  XXX   X X   5    24          
 158  X  X  XXXX  6 XXX XXXXXXX 10 XXXXX XXX X  9  XX XXXXXXX  9  X  X X X X  5    39        22
 187 XXXXX XXXXX 10 XXXXX X XXX  9  XXX XXXXXX  9  XXXXXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11    49        15
 188  X   X X     3  X     X XX  4  X     XXX   4  X     X X   3  X   X X X   4    18          
 189 X X  XX X    5   X  XXXX X  6 X   XXX XXX  7 X X XXXXXXX  9 X XXXXXXXXX 10    37        24
 190 X    X    X  3 X    X   XX  4 X   X     X  3 X    X    X  3       X   X  2    15          
 191 XX XXXXXXXX 10 XX XXXX  XX  8 XXXXXXX XXX 10 XXXXX X XXX  9 XXXXX X XXX  9    46     17-18
 192 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-6
 194 XXXX  XXXXX  9 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    53      9-11
 195 XXXXXXXXXXX 11 XX XXXXXXXX 10 XX XXXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    53      9-11
 196  XX XX XX X  7 XXXXXX    X  7 XXXXX  X  X  7 XX XXX    X  6 XX XXX  XXX  8    35          
 198 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    54       7-8
 199 XXXX XXX XX  9  XXX XXXX    7 XXXXXXXX X   9 XXXX XX  XX  8  X XXXXXX X  8    41        21
 200  XXXX X  X   6 X  XXXXXXX   8  XX XXX XXX  8 XXXXXXXXXXX 11 XX XXXXXX X  9    42        20
 201 XXXXXXXXXXX 11 XXXX XXXX X  9 XXXX XX X X  8 XXXX XXXXX   9 XXXX XXXXX   9    46     17-18
 202 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-6
 203 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXX X   9    53      9-11
 204 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-6
 205 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-6
 206 X XXXXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XX XX XXXX   8 XX XXXXXXX   9 XX XXXXXXXX 10    48        16
 207 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11  XXXXXXXXXX 10 XXX X XXXXX  9 XXXXXXXXXXX 11    52     12-13
 208 X XXXXXXXXX 10 X XXX XXXX   8 X XXXXXXXXX 10   XXXXXXX    7 X X X XXXXX  8    43        19
 209 X  XXX       4 X XXXX XX X  8    XXX X     4 X XXXX  X X  7 X XX      X  4    27          
 210 XXXXXXXXXXX 11 XX XXXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXX X  9  XXXXXXXXXX 10    51        14
 211 XXXXX XXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    54       7-8
 212 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-6
 213 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXXXX 10 XXXX XXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXX XXXXXXX 10    52     12-13
 215 XXX XXX X X  8  XX X X  X   5 XXX XX XXXX  9  XXXX XXXX   8 X XXXX XXX   8    38        23
 217 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-6
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     WA             T              WW             F              Q                           
Nr   ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 158        X X   2  X           1         X    1              0              0     4          
 187  X  X     X  3   X X        2  X    X  X   3  X XXX   X   5  XX          2    15          
 189         X    1       XX     2       XX     2       XXX    3        X     1     9          
 191 X    X       2    X X       2 X            1          X   1    X     X   2     8          
 192 XXXXX XXXXX 10 XXXX XXXXXX 10 XXXX  XXXXX  9 XXXX XXXXXX 10 XXXX  X XXX  8    47         7
 194 XXXXX XXXXX 10 XXXXX XXX X  9 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXX XXX 10 XXXXXXXXXXX 11    51         5
 195 X  X  X  XX  5     XXX  XX  5 X  XX XX     5 X  XX   X    4 X  XXXXXXXX  9    28        12
 198 XX  XXX X X  7 XXX X   X X  6 XX XXXX XXX  9 XXX  XXX  X  7 XX  XXXXXXX  9    38      9-10
 199  X   X       2  X     X     2  X   X       2  X   X       2  X   X       2    10          
 200 X    X   X   3 X    X X     3      X       1      X       1      X       1     9          
 201 X  X  X X    4      XX X    3      X       1   X  XX X    4      XX X    3    15          
 202 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11    54         3
 203 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-2
 204  XXXXXX X X  8 XXXXX XXXXX 10 XXXXX  XXXX  9 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXX X 10    48         6
 205 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-2
 206              0 X  X     X   3     X    X   2              0          X   1     6          
 207    X   X X   3    X     X   2   X     XX   3    X     XX  3         XX   2    13          
 208   X  X       2              0      X    X  2      X       1              0     5          
 210   X XX XX    5    XXX XXX   6  X XX  X  X  5 XXXXX  X     6 XXXXXX XX    8    30        11
 211  XXX XXXXXX  9 XXXX XX XXX  9 X XXXXXXX X  9 X  XXX XX X  7 X X X     X  4    38      9-10
 212 XXXXX XXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXXXX 10 XXXXX XXXXX 10    52         4
 213   X   XX     3   X   XX  X  4   X  XX      3   X   X  XX  4   XX XX   X  5    19          
 215     X        1     XX       2   X          1     X  X     2     X  X  X  3     9          
 217 XXXXXX X XX  9 XXX X   XXX  7 XXXXX  XXXX  9 XXX X XXXXX  9 XXXXX XX X   8    42         8
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     WA             T              WW             F              Q                           
Nr   ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    ABCDEFGHIJK    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 192    X XX X    4              0        XX X  3    X    X    2       X      1    10          
 194 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XX XX  9 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXXXX 10    52         4
 195              0    X         1              0              0              0     1          
 198      X       1      X       1      X       1      X   X   2              0     5          
 202 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-2
 203 XXXXXXXXXXX 11 XXX XXXXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11 XXXXX XXXXX 10 XXXXXXXXXXX 11    53         3
 204 X   X  X  X  4    X     XX  3      XX  X   3     XXXX  X  5      X XXX   4    19         6
 205 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    55       1-2
 210              0         X    1    X         1              0    X         1     3          
 211              0 X     XX  X  4 X    X       2 X            1 X    X    X  3    10          
 212 XXXX  XXXXX  9 XXXXXXXXXX  10 XXXXX XXX X  9 XXXXXXXXXXX 11 XXXXXXXXXXX 11    50         5
 217  XX X    X   4  XX X        3  XX X   XX   5  XX          2  XX X        3    17          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA              T               WW              F               Q                        
Nr   ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     ABCDEFGHIJK     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 194 44454654444 4.0 24444444444 4.0 44414455444 4.0 24454343444 4.0 24444345445 4.0   20.0    4
 202 32232333322 2.0 42233233333 3.0 22242222232 2.0 32233234322 2.0 32222233333 2.0   11.0    2
 203 23323522233 3.0 33322522222 2.0 33333533323 3.0 43322522233 3.0 43333422222 3.0   14.0    3
 204 66666465656 6.0 56666366566 6.0 66666366656 6.0 66666666656 6.0 66666666666 6.0   30.0    6
 205 11111111111 1.0 11111111111 1.0 11121111111 1.0 11111111111 1.0 11111111111 1.0    5.0    1
 212 55545246565 5.0 65555655655 5.0 55555644565 5.0 55545455565 5.0 55555554554 5.0   25.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 222         1 Bernat Franciszek, Kocik Antonina                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   7
 128         2 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
 223         3 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             3/   7
 221         4 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   7
 219         5 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           5/   7
 218         6 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           6/   7
 220         7 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 2611263 2.0 3311143 2.0 3211252 1.0 2311262 1.0 4411272 2.0    8.0    2
 218 3772435 4.0 4775377 7.0 4773447 4.0 7765345 6.0 3756447 6.0   27.0    6
 219 4336677 7.0 5424564 4.0 1452675 5.0 1642557 5.0 2332363 3.0   24.0    5
                                               R                 
 220 7443556 6.0 7567756 6.0 6527764 7.0 5477674 7.0 7577755 7.0   33.0    7
 221 1565744 5.0 2652625 5.0 7646516 6.0 6136416 3.0 1624526 4.0   23.0    4
 222 5224121 1.0 1233231 1.0 2335121 2.0 3223131 2.0 5143111 1.0    7.0    1
 223 6157312 3.0 6146412 3.0 5164333 3.0 4554723 4.0 6265634 5.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
B       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 220         1 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             1/   5
  86         2 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    KICK - Kielce             świętokrzysk         2/   5
 218         3 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   5
 219         4 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           4/   5
 221         5 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  86 4221134 2.0 3321134 3.0 3113141 1.0 4221132 2.0 4211134 2.0   10.0    2
      R                                                          
 218 3514311 3.0 1213321 1.0 1422424 3.0 2413313 3.0 3424413 3.0   13.0    3
 219 1345553 4.0 2435442 4.0 2345352 4.0 3545544 4.0 1335552 4.0   20.0    4
 220 2132222 1.0 4142213 2.0 4231213 2.0 1132221 1.0 2142221 1.0    7.0    1
 221 5453445 5.0 5554555 5.0 5554535 5.0 5354455 5.0 5553345 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
B       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 266         1 Wieczorek Jerzy, Zgutka Agata                      FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   5
 263         2 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   5
 264         3 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   5
 265         4 Rozborski Dominik, Poshtar Iryna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          4/   5
 109         5 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 3253535 3.0 5234545 5.0 5343445 5.0 5143445 4.5 5342445 5.0   22.5    5
 263 5424342 4.0 1552331 2.0 1425533 3.0 2335323 2.0 2123332 2.0   13.0    2
 264 2331413 2.0 4145412 4.0 3252322 2.0 3454532 4.5 3451523 3.0   15.5    3
 265 4545254 5.0 3323254 3.0 4534254 4.0 4522254 3.0 4534154 4.0   19.0    4
 266 1112121 1.0 2411123 1.0 2111111 1.0 1211111 1.0 1215211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Sulewski                  Ireneusz        I         Warszawa             Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 267         1 Damek Gabriel, Czarnocka Alicja                    CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   4
 268         2 Majewski Anton, Krysa Aleksandra                   RYTM - Chełm              lubelski             2/   4
 263         3 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   4
 269         4 Ziętek Łukasz, Mularczyk Beata                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 263 4343234 3.0 4344123 3.0 4344323 3.0 4344223 3.0 3324333 3.0   15.0    3
 267 2111121 1.0 2121231 1.5 2111132 1.0 2111131 1.0 2111122 1.0    5.5    1
 268 3222312 2.0 1212312 1.5 1222211 2.0 3232312 2.0 4242211 2.0    9.5    2
 269 1434443 4.0 3433444 4.0 3433444 4.0 1423444 4.0 1433444 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek




strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-03-06, 20:46:57