OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego": 2022-06-18, Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Nr 10 z Oddziałami Sportowymi,58-260 Bielawa, ul. Gen. Grota Roweckiego 6 KUBA DANCE STUDIO - Bielawa dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego

Bielawa 18.06.2022r.
Organizator: Kuba Dance Studio, MOKiS Bielawa, Miasto Bielawa
Prowadzenie: Erwin Piwowarczyk
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: "MEDYK" Piotr Policzkiewicz
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
Do 11, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKTAN - Wrocław              3
   2 ART OF DANCE - Krotoszyn     2
   3 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    2
   4 DANCECLUB - Szczecin         1
   5 ESENS - Wrocław              1
   6 FRASZKA - Kamienna Góra      3
   7 IGLICA - Wrocław             3
   8 IMPRESS - Dzierżoniów        2
   9 KUBA DANCE STUDIO - Biela    4
  10 OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA       1
  11 PM - Lubin                   2
  12 RM DANCE - KIEŁCZÓW          1
  13 SUKCES - Jaworzno            1
  14 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  15 TAKT - Legnica               6
  16 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
  17 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Obal Natasza                                       ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         1/   2
  27         2 Polus Alicja                                       IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  26 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    6.0    1
                                                           R                 
  27 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222221 2.0 2222222 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Hlyniuk Sofia                                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/   2
  48         2 Stalmach Małgorzata                                RM DANCE - KIEŁCZÓW       dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  47 1122111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 2112111 1.0 1222121 2.0    7.0    1
  48 2211222 2.0 2212222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0 1221222 2.0 2111212 1.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Piec Gustaw, Korzeniewicz Selena                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   4
  57         2 Dmytrów Przemysław, Świdzińska Julia               AKTAN - Wrocław           dolnośląski          2/   4
  58         3 Homoncik Karol, Węglińska Julia                    FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          3/   4
  59         4 Niciejewski Franciszek, Homoncik Marika            FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57 2332231 2.0 2333231 2.0 3444234 4.0 2243121 2.0 2142311 2.0 1134211 1.0 1132212 2.0 2122112 1.0   16.0    2
  58 3223324 3.0 3224323 3.0 4233323 3.0 4332413 3.0 4224434 4.0 4243434 4.0 2323444 3.0 1213333 2.0   25.0    3
           R                                                           R                             
  59 4444443 4.0 4442444 4.0 2322442 2.0 3424344 4.0 3433222 3.0 2422323 3.0 4444333 4.0 4444424 4.0   28.0    4
           R                                                           R                             
  60 1111112 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111232 1.0 1311143 1.0 3311142 2.0 3211121 1.0 3331241 3.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Augustyn Łukasz, Sołtysiak Maria                   IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          1/   3
  65         2 Giżycki Dominik, Kulej Katarzyna                   IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          2/   3
  64         3 Gilicki Filip, Biniek Anna                         ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  62 3331222 2.0 1221112 1.0 1211111 1.0 1331232 3.0 1322121 2.0 1122212 1.0   10.0    1
  64 1112111 1.0 2312231 2.0 2322333 3.0 3222321 2.0 3133333 3.0 3333331 3.0   14.0    3
                                                           R                 
  65 2223333 3.0 3133323 3.0 3133222 2.0 2113113 1.0 2211212 1.0 2211123 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Biskup Gracjan, Chmiest Amelia                     SUKCES - Jaworzno                              1/   5
  70         2 Zawada Przemysław, Olszowy Nikola                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
  68         3 Musiałek Filip, Waligóra Maja                      KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          3/   5
  67         4 Grod Michał, Myszko-Coelho Maura                   ESENS - Wrocław           dolnośląski          4/   5
  69         5 Węgliński Filip, Przychocka Hanna                  FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  67 3423224 3.0 3133434 3.0 3133543 3.0 3324445 4.0 3323444 3.0 3423443 4.0   20.0    4
  68 4544353 4.0 4245243 4.0 4545234 4.0 2232223 2.0 2232232 2.0 2342135 3.0   19.0    3
                                                                       R     
  69 5355545 5.0 5554555 5.0 5254455 5.0 5555554 5.0 4555555 5.0 5555554 5.0   30.0    5
           R                                               R                 
  70 2232431 2.0 2412322 2.0 1322321 2.0 4443332 3.0 5444323 4.0 4234312 2.0   15.0    2
  99 1111112 1.0 1321111 1.0 2411112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111221 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Madej Wojciech, Karpierz Aleksandra                KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          1/   5
  75         2 Stefaniszyn Błażej, Kruszelnicka Lidia             DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   5
  71         3 Droszczak Karol, Witczak Maja                      PM - Lubin                dolnośląski          3/   5
  72         4 Garbacz Michał, Prochera Patrycja                  ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          4/   5
  74         5 Pych Janusz, Zysnarska Julia                       TAKT - Legnica            dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 5555555 5.0 5553554 5.0 5452555 5.0 5354444 4.0   23.0    3
  72 3354542 4.0 3354552 5.0 2343551 3.0 2254542 4.0 4142331 3.0 4142321 2.0 4143322 2.0 4545551 5.0   28.0    4
  73 4422325 3.0 4522323 2.0 4422225 2.0 5522224 2.0 3411113 1.0 3311112 1.0 3511111 1.0 3413315 3.0   15.0    1
                                                                                               R     
  74 5545454 5.0 5433444 4.0 5535443 5.0 4435453 5.0 1324444 4.0 1224443 3.0 1325443 4.0 1222233 2.0   32.0    5
  75 2233233 2.0 2245235 3.0 3254334 4.0 3343335 3.0 2233222 2.0 2435235 4.0 2234234 3.0 2131122 1.0   22.0    2
                                                                    R  R                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Dmytrów Paweł, Świdzińska Amelia                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          1/   3
  71         2 Droszczak Karol, Witczak Maja                      PM - Lubin                dolnośląski          2/   3
  77         3 Lazik Paweł, Wieczorek Kamila                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 1131223 2.0 2122223 2.0 2132223 2.0 2232232 2.0 2232222 2.0   10.0    2
  76 2213112 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111131 1.0    5.0    1
  77 3322331 3.0 3333332 3.0 3323332 3.0 3323323 3.0 3323313 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Rogala Tomasz, Saj Liliana                         OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              1/   2
  78         2 Borbot Rostislav, Kupczyk Edyta                    Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  78 2222222 2.0 2222222 2.0 2222112 2.0 2222212 2.0 2222222 2.0   10.0    2
  79 1111111 1.0 1111111 1.0 1111221 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          1/   4
  82         2 Poborczyk Tomasz, Hut Julia                        ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          2/   4
  84         3 Łagód Szymon, Korbiel Zuzanna                      TAKT - Legnica            dolnośląski          3/   4
  81         4 Gagat Szczepan, Smirno Klaudia                     TAKT - Legnica            dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  81 3332432 2.0 4434433 4.0 4434344 4.0   10.0    4
  82 4224243 4.0 2223242 2.0 2223233 2.0    8.0    2
           R                             
  83 1111114 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
           R                             
  84 2443321 3.0 3342324 3.0 3342422 3.0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          1/   4
  82         2 Poborczyk Tomasz, Hut Julia                        ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          2/   4
  81         3 Gagat Szczepan, Smirno Klaudia                     TAKT - Legnica            dolnośląski          3/   4
  84         4 Łagód Szymon, Korbiel Zuzanna                      TAKT - Legnica            dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  81 4123343 3.0 4123342 3.0 4322342 3.0    9.0    3
  82 3232212 2.0 2342211 2.0 2241111 1.0    5.0    2
  83 1311131 1.0 1211134 1.0 1114224 2.0    4.0    1
                       R        R  R     
  84 2444424 4.0 3434423 4.0 3433433 4.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Włodarczyk Jarosław, Herbut Maja                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          1/   2
  85         2 Kudła Wiktor, Chomąt Hanna                         TAKT - Legnica            dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  85 2222121 2.0 2221221 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
                                            R  R     
  86 1111212 1.0 1112112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
                    R  R                             
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn k/Wrocławia Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Cetner Adam, Świędrych Anna                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
  88         2 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 1112112 1.0 1111121 1.0 2211221 2.0 1111121 1.0 1112111 1.0    6.0    1
  88 2221221 2.0 2222212 2.0 1122112 1.0 2222212 2.0 2221222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37